SON DAKİKA KİLİMLİ HABERLERİ

Son Dakika Kilimli Haberleri

 • 09:37Yunan Helikopteri Düştü: 3 ÖlüYunan Helikopteri Düştü: 3 ÖlüYunan Deniz Kuvvetlerine ait helikopter, kalkıştan kısa bir süre sonra Ege Denizi'ne çakıldı. Helikopterde bulunan 3 pilot yaşamını yitirdi.
 • 10:08Yunan Askeri Helikopteri DüştüYunan Askeri Helikopteri DüştüYunan Deniz Kuvvetleri'ne ait bir askeri helikopter, teknik arıza sonucu Kilimli Adası (Kalymnos Adası) ile Astapila bölgesi arasındaki Kuinara kayalıkları yakınında düştü.
 • 14:29Bodrum Kardak'ta Mülteci Gerginliği YaşanmışBodrum Kardak'ta Mülteci Gerginliği YaşanmışYunanistan'da yayın yapan bir gazetenin haberine göre, geçen Ağustos'ta, Kardak'a çıkan bir grup mülteci yüzünden Türk ve Yunan askerlerinin karşı karşıya kaldığı duyuruldu.
 • 12:24Kardak'ta Mülteci Gerginliği YaşanmışKardak'ta Mülteci Gerginliği YaşanmışYunanistan'da yayın yapan bir gazetenin haberine göre, geçen Ağustos'ta, Kardak'a çıkan bir grup mülteci yüzünden Türk ve Yunan askerlerinin karşı karşıya kaldığı duyuruldu.
 • 21:28İkinci Kardak Krizi Son Anda Önlendiİkinci Kardak Krizi Son Anda ÖnlendiTürkiye ve Yunanistan arasında 14 Ağustos 2015 tarihinde yaşanan ikinci Kardak krizinin son anda önlendiği iddia edildi. Yaşanan krizin yaklaşık 6 saat sürdüğü belirtildi.
 • 13:48Okul Müdürü Kalp Krizinden Hayatını KaybettiOkul Müdürü Kalp Krizinden Hayatını KaybettiKilimli Başöğretmen Şükrü Yavuz Ortaokulu Müdürü İsmail Gündoğdu, sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 • 18:06Madenci Son Yolculuğuna UğurlandıMadenci Son Yolculuğuna UğurlandıTürkiye Taşkömürü Kurumu(TTK) Karadon Müessesesi Gelik işletmesinde çalışırken yakalandığı amansız hastalığa yenik düşen Mehmet Bay, maden işçilerinin omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:08Bodrum Kilimli ve İstanköy'de, Kardak'ın 20'inci Yılında AnmaBodrum Kilimli ve İstanköy'de, Kardak'ın 20'inci Yılında AnmaKilimli ve İstanköy'de, Kardak'ın 20'inci yılında anma Yaşar ANTER/BODRUM (Muğla), (DHA) - TÜRKİYE ile 1996 yılında yaşanan Kardak krizi sırasında düşen helikopterde yaşamını yitiren 3 Yunan subayı, olayların yıldönümünde Kilimli (Kalimnos) ve İstanköy (Kos) Adaları'nda düzenlenen törenlerle anıldı.
 • 17:39Kilimli ve İstanköy'de, Kardak'ın 20'inci Yılında AnmaKilimli ve İstanköy'de, Kardak'ın 20'inci Yılında AnmaTürkiye ile 1996 yılında yaşanan Kardak krizi sırasında düşen helikopterde yaşamını yitiren 3 Yunan subayı, olayların yıldönümünde Kilimli (Kalimnos) ve İstanköy (Kos) Adaları'nda düzenlenen törenlerle anıldı.
 • 18:39Yunan Bakan Kardak'a Çelenk BıraktıYunan Bakan Kardak'a Çelenk BıraktıYunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos, 1996 yılında Türkiye ile yaşanan Kardak krizi sırasında düşen helikopterde yaşamını yitiren 3 Yunan subayı için Kardak Kayalıkları'na çelenk bıraktı.
 • 15:20Okul Müdürlerine Sağlık İçin Sütün Önemi AnlatıldıOkul Müdürlerine Sağlık İçin Sütün Önemi AnlatıldıZonguldak Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul müdür ve görevlilere sağlık için sütün önemi anlatıldı.
 • 17:12Bodrum - Ege'deki Umut Yolculuğunda Acı BilançoBodrum - Ege'deki Umut Yolculuğunda Acı BilançoEge'deki umut yolculuğunda acı bilanço Ege'de, bu yılın başından itibaren ilk 17 gün içindeki umut yolculuklarında yaşanan facialar, acı bilançoyu ortaya koydu.
 • 13:12Ege'deki Umut Yolculuğunda Acı BilançoEge'deki Umut Yolculuğunda Acı BilançoEge'de, bu yılın başından itibaren ilk 17 gün içindeki umut yolculuklarında yaşanan facialar, acı bilançoyu ortaya koydu.
 • 13:09Ege'de Yine Kaçak Faciası: 5 ÖlüEge'de Yine Kaçak Faciası: 5 ÖlüDidim'den Yunanistan'a geçmek için yola çıkan mültecilerin içinde bulunduğu tekne battı. 5 kişinin cesedine ulaşılırken, yetişkin bir erkek kurtarıldı. Kayıp 16 kişi aranıyor.
 • 11:09Yurtta KışZonguldak, Bolu, Bartın ve Düzce'de kar nedeniyle 389 köy yolu ulaşıma kapandı.
 • 12:11Yurtta KışSAKARYA/ZONGULDAK/ Sakarya, Zonguldak ve Muğla'da soğuk hava etkisini sürdürüyor.
 • 16:05Ege'deki Kaçak Faciasında Arama Çalışmalarına Fırtına EngeliEge'deki Kaçak Faciasında Arama Çalışmalarına Fırtına EngeliEge'de Kilimli Adası (Kalimnos Adası) ile Bulamaç Adası (Farmakosini Adası) ile Eşek Adası yakınlarında dün sabah, 2'si tekne diğeri lastik bot, 3 ayrı deniz aracının alabora olup batması sonucu 47 kişinin öldüğü kaçak facialarıyla ilgili yürütülen arama- kurtarma çalışmalarına, fırtına nedeniyle ara verildi.
 • 15:56Bodrum - Ege'deki Kaçak Faciasında Arama Çalışmalarına Fırtına EngeliBodrum - Ege'deki Kaçak Faciasında Arama Çalışmalarına Fırtına EngeliEge'deki kaçak faciasında arama çalışmalarına fırtına engeli EGE'de Kilimli Adası (Kalimnos Adası) ile Bulamaç Adası (Farmakosini Adası) ile Eşek Adası yakınlarında dün (cuma) sabah, ikisi tekne diğeri lastik bot üç ayrı deniz aracının alabora olup batması sonucu 47 kişinin öldüğü kaçak facialarıyla ilgili yürütülen arama- kurtarma çalışmalarına, fırtına yüzünden ara verildi.
 • 19:03Ege Denizi'nde Sığınmacıları Taşıyan Teknenin BatmasıEge Denizi'nde Sığınmacıları Taşıyan Teknenin BatmasıGörüntü Dökümü: -Helikopterin kalkışa hazırlanması ve ekiplerin binişi, -Helikopterin ihbar alınan yere intikal etmesi, -Aramaya katılan gemi ve helikopterden detaylar.
 • 18:13Bodrum Sayı 34'e Çıkarken Ölenlerin 11'i ÇocukBodrum Sayı 34'e Çıkarken Ölenlerin 11'i ÇocukYunanistan'ın Kilimli Adası (Kalimnos Adası) ile Farmakosini Adası (Bulamaç Adası) açıklarında batan kaçak teknesinde 14 olan ölü sayısı 34'e yükseldi.
 • 16:54Ege'de Kaçak Faciası 34'e YükseldiEge'de Kaçak Faciası 34'e YükseldiYunanistan'ın Kilimli Adası ile Bulamaç Adası açıklarında batan kaçak teknesinde 14 olan ölü sayısı 34'e yükseldi. Ölenlerden 16'sı kadın 11'i çocuk.
 • 15:56Ege Denizi'nde Sığınmacıları Taşıyan Teknenin BatmasıSahil Güvenlik Hava Komutanlığı personelinin, Aydın'ın Didim ilçesi açıklarında sığınmacıları taşıyan teknenin batması sonrası yaptığı arama kurtarma operasyonu, havadan görüntülendi.
 • 14:59Ege'de Kaçakları Taşıyan Teknelerin BatmasıEge Denizi'nde, sabaha karşı kaçakları taşıyan iki teknenin batması sonucu ölenlerin sayısının 41'e yükseldiği bildirildi.
 • 13:11Ege Denizi'ndeki Göçmen FaciasıEge Denizi'nde, bu sabaha karşı batan iki tekneden kurtarılan 6 yaralı ile hayatını kaybeden 3 kişinin cesedinin Aydın'ın Didim ilçesi Yat Limanı'na getirildiği bildirildi.
 • 12:23Ege'de Yine Kaçak Faciası: 14 ÖlüEge'de Yine Kaçak Faciası: 14 ÖlüYunanistan'ın Kilimli Adası (Kalimnos Adası) ile Farmakosini Adası (Bulamaç Adası) açıklarında içinde 50'den fazla kaçağın bulunduğu tekne alabora oldu.
 • 10:08Ege'de Kaçakları Taşıyan İki Tekne Battı: 21 ÖlüEge Denizi'nde, sabaha karşı kaçakları taşıyan iki teknenin batması sonucu 6'sı çocuk en az 21 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
 • 18:03Nevzat Parlak Son Yolculuğuna UğurlandıNevzat Parlak Son Yolculuğuna UğurlandıZonguldak İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Parlak’ın babası Nevzat Parlak son yolculuğuna uğurlandı.
 • 00:13Zonguldak'ta Eğitime Kar EngeliZonguldak'ta, yoğun kar yağışı nedeniyle merkez ilçeye bağlı belde ve köyler ile Kozlu ve Kilimli ilçelerinde okullar yarın (20 Ocak Çarşamba) tatil edildi.
 • 00:00Zonguldak'ta Okullar Tatil EdildiZonguldak Valisi Ali Kaban, merkez ilçe, merkeze bağlı belde ve köyler ile Kozlu ve Kilimli ilçelerinde 20 Ocak Çarşamba günü (yarın), kar yağışının ulaşımda meydana getirebileceği olumsuzluklar nedeniyle okulların tatil edildiğini açıkladı.
 • 23:54Zonguldak'ta Eğitime Kar EngeliZonguldak'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle merkez, Kozlu ve Kilimli ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.
 • 23:23Zonguldak'ta Eğitime Bir Gün Ara VerildiZonguldak'ta Eğitime Bir Gün Ara VerildiZonguldak Valisi Ali Kaban, yoğun kar yağışı sebebiyle eğitim öğretime bir gün ara verildiğini açıkladı.
 • 14:27Bodrum'da 118 Kaçak KurtarıldıMuğla'nın Bodrum ilçesinden kanun dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışan Suriye ve Pakistan uyruklu 118 kişi kurtarıldı.
 • 14:24Bodrum Fırtınaya Rağmen Ege'de Umut Yolculuğu Hız KesmediBodrum Fırtınaya Rağmen Ege'de Umut Yolculuğu Hız KesmediFırtınaya rağmen Ege'de umut yolculuğu hız kesmedi MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nden bot ve balıkçı teknesiyle umut yolculuğuna çıkan Suriye ve Pakistan uyruklu 118 mülteci, Türk ve Yunan Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.
 • 12:32Fırtınaya Rağmen Ege'de Umut Yolculuğu Hız KesmediFırtınaya Rağmen Ege'de Umut Yolculuğu Hız KesmediBodrum'dan bot ve balıkçı teknesiyle umut yolculuğuna çıkan Suriye ve Pakistan uyruklu 118 kaçak, Türk ve Yunan Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.
 • 17:17Zonguldak'ta Uyuşturucu OperasyonuZonguldak'ta Uyuşturucu OperasyonuZonguldak'ta, polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 2 kişiden 1'i tutuklandı, diğeri tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 • 18:22Ateş Edilerek Durdurulan Teknedeki İki Türk Kaptana GözaltıAteş Edilerek Durdurulan Teknedeki İki Türk Kaptana GözaltıBodrum'dan Suriyeli 14 kaçağı sürat teknesiyle yasadışı yollardan Yunanistan'ın Kilimli (Kalalimnos) Adası'na bıraktıktan sonra dönmeye çalışan iki Türk kaptan, Yunan Sahil Güvenlik ekipleri tarafından havaya ateş edilerek durdurulup, yakalandı.
 • 14:23Bodrum'da 18 Ölümlü Kaçak Teknesi Faciasına 3 TutuklamaBodrum'da 18 Ölümlü Kaçak Teknesi Faciasına 3 TutuklamaMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde, geçtiğimiz Aralık ayında yaşanan 18 ölümlü tekne faciasıyla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
 • 09:46Bodrum ABD'li Milyarderin Göçmen Kurtarma Gemisi 'Topaz', Ege'deBodrum ABD'li Milyarderin Göçmen Kurtarma Gemisi 'Topaz', Ege'deABD'li milyarderin göçmen kurtarma gemisi 'Topaz', Ege'de ABD'li milyarder Christopher Catrambone'nin iki yıl önce mülteci sorunlarına destek olmak amacıyla yaptırdığı ve bugüne kadar Akdeniz'de yüzlerce kurtarma operasyonuna katılan 8 milyon dolarlık kurtarma gemisi 'Topaz', Ege Denizi'nde demirledi.
 • 18:57ABD'li Milyarderin Göçmen Kurtarma Gemisi 'Topaz', Ege'deABD'li Milyarderin Göçmen Kurtarma Gemisi 'Topaz', Ege'deAbd'li milyarder Christopher Catrambone'nin iki yıl önce mülteci sorunlarına destek olmak amacıyla yaptırdığı ve bugüne kadar Akdeniz'de yüzlerce kurtarma operasyonuna katılan 8 milyon dolarlık kurtarma gemisi 'Topaz', Ege Denizi'nde demirledi.
 • 15:31Vali Kaban ve Tso Başkanı Demir Vali Kaban ve Tso Başkanı Demir "Otozon" Projesini TanıttıZonguldak Valisi Ali Kaban ve TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Zonguldak’ın önemli simgelerinden biri olması beklenen OTOZON projesini tanıttı.
 • 11:21İstanbul Gelişim Üniversitesi'nden Zonguldak'ta Tanışma Yemeğiİstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından Zonguldak’ta tanışma yemeği düzenlendi.
 • 23:575 Ocak Salı Günü Okulların Tatil Olduğu İl ve İlçeler5 Ocak Salı Günü Okulların Tatil Olduğu İl ve İlçelerYoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle bazı il ve ilçelerde okullar tatil edildi. İşte yarın tatil olan tüm il ve ilçeler...
 • 21:53Derleme - Yurt Genelindeki Kar Yağışı Dolayısıyla Eğitime Kar Engeline İlişkin Haberlerimizi...Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitime ara verildi.
 • 19:55Zonguldak'ta Kar Pazar Yerinin Çatısını Yıktı (2)zonguldak'ta OKULLAR YARIN DA TATİL Kar nedeniyle okulların bugün tatil olduğu Zonguldak merkez, merkeze bağlı belde ve köyler ile Kilimli ve Kozlu ilçelerinde yarın da eğitime 1 gün ara verildi.
 • 19:49Yurtta KışKar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Kırşehir, Zonguldak, Elazığ, Gümüşhane, Hakkari, Kahramanmaraş ile Sivas'ın bazı ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi.
 • 18:56Zonguldak'ta Eğitime Kar EngeliZonguldak'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle merkez, Kozlu ve Kilimli ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi.
 • 18:37Zonguldak'ta Kar TatiliZonguldak’ta okullara yönelik kar tatili bir gün daha uzatıldı.
 • 11:02Yurtta KışZonguldak, Bartın ve Karabük'te kar yağışı nedeniyle 132 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
 • 13:31Yurtta KışZonguldak, Bartın, Karabük ve Bolu'da yoğun kar yağışı nedeniyle 589 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
 • 10:52Yurtta KışZonguldak'ta kar yağışı nedeniyle 178 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.