SON DAKİKA KIRIKHAN HABERLERİ

Son Dakika Kırıkhan Haberleri

11:08
Kırıkhan'da Başarılı Öğrencilere Defne Fidanı Kırıkhan Naim Atakaş Anadolu Lisesi'nde başarılı öğrencilere, defne fidanı hediye edildi.
16:29
Suriyeli Çocukların Karne Sevinci Yardımeli Derneğinin Reyhanlı, Kumlu ve Kırıkhan ilçelerinde Suriyeli çocuklar için açtığı 5 rehabilitasyon merkezinde eğitim gören 3 bin 250 öğrenciye karneleri verildi.
Suriyeli Çocukların Karne Sevinci
16:12
Suriyeli Çocukların Karne Sevinci Yardımeli Derneği'nin Reyhanlı, Kumlu ve Kırıkhan ilçelerinde Suriyeli çocuklar için açtığı 5 rehabilitasyon merkezinde eğitim gören 3 bin 250 öğrenciye karneleri verildi.
15:07
Hatay'dan Kısa Kısa Kırıkhan Emniyet Müdürlüğüne bağlı polisler, Kızılay’a kan bağışında bulundu.
12:09
Hatay Başkan Savaş Suriyeliler Hatay'da İşsizliği Artırdı Başkan Savaş: Suriyeliler Hatay'da işsizliği artırdı HATAY Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Lütfü Savaş, Suriye'de devam eden iç savaşın Hatay ekonomisini olumsuz etkilediğini söyledi.
Hatay Başkan Savaş Suriyeliler Hatay'da İşsizliği Artırdı
11:23
Başkan Savaş: Suriyeliler Hatay'da İşsizliği Artırdı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Lütfü Savaş, Suriye'de devam eden iç savaşın Hatay ekonomisini olumsuz etkilediğini söyledi.
Başkan Savaş: Suriyeliler Hatay'da İşsizliği Artırdı
12:08
Kırıkhan'da Koordinasyon Kurulu Çocuklar İçin Toplandı Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde 5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanununa göre verilen Koruyucu ve Destekleyici Tedbir Kararlarının Uygulanması hakkında İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Kaymakam Halil Uyumaz’ın başkanlığında yapıldı.
Kırıkhan'da Koordinasyon Kurulu Çocuklar İçin Toplandı
11:31
Hatay Valisi Topaca'dan Ziyaretler Hatay Valisi Ercan Topaca, Kırıkhan Kaymakamlığını ve Kırıkhan Belediyesini ziyaret etti.
16:05
Kırıkhan'da Teneke Kutuda Kömür Yaktı, Hayatından Oldu Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde 89 yaşındaki Ali Rıza Süleymaniyelioğlu teneke kutuda yakılan kömürden sızan karbonmonaksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.
Kırıkhan'da Teneke Kutuda Kömür Yaktı, Hayatından Oldu
14:11
Büyükelçilere Mesir Daveti Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen "Kırıkhan'ın Alacağı Hizmetler Toplantısı'nda" yerel dinamikler ve yöneticilerle bir araya geldi.
Büyükelçilere Mesir Daveti
11:01
Hacı Ömer Meto'nun 6 Öğrencisi TEOG'da 120'de 120 Yaptı Kırıkhan Hacı Ömer Meto Koleji öğrencileri, TEOG sonuçlarına göre 6 öğrencisi 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Türkiye birincisi oldu.
Hacı Ömer Meto'nun 6 Öğrencisi TEOG'da 120'de 120 Yaptı
09:51
MİT TIR'larını Soruşturan Savcı Takçı: Türkiye'de Hukuk Bitmiştir Adana'da durdurulan MİT'e ait olduğu iddia edilen TIR'ların soruşturmasını yürüten savcı Aziz Takçı, dün görevden alınmasının üzerine yazılı bir açıklama yaptı.
MİT TIR'larını Soruşturan Savcı Takçı: Türkiye'de Hukuk Bitmiştir
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
16:43
Görevden Alınan Savcı Şişman: Bir Gün Bunun Hesabını Verecekler (1) Hsyk 2'nci Dairesi kararı ile görevden alınan, MİT'e ait TIR'larının Adana'da durdurulması soruşturmasını yürüten 5 savcıdan biri olan savcı Özcan Şişman, suskunluğunu bozdu.
12:59
Hatay'da Öğrenci Servisinin Çarptığı Yaşlı Kadın Öldü Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde öğrenci servisinin çarptığı yaşlı kadın hayatını kaybetti.
12:05
Hatay'da Öğrenci Servisinin Çarptığı Kadın Öldü Kırıkhan ilçesinde öğrenci servis minibüsünün çarptığı kadın hayatını kaybetti.
14:50
Hatay'da Sigara Kaçakçılığı Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde 2 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.
14:41
MHP Hatay Milletvekili Çirkin'in Ziyaretleri MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, Kırıkhan Muhtarlar Derneği Başkanı İdris Karataş ile Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil İbrahim Cesur'u ziyaret etti.
14:04
Suriyeli Kürtlere "Hayad" Desteği Terör örgütü IŞİD'in saldırılarından kaçan ve Hatay'ın Kırıkhan ilçesine sığınan Suriyeli Kürtlere, Hatay Yardımlaşma Derneği (HAYAD) yardımda bulundu.
11:21
Organ Nakli Yapılacak Hasta İçin Seferber Oldular Erzurum'da organ bekleyen ancak kar ve tipi nedeniyle köyünde mahsur kalan Esra Ağırkaya adlı hastaya böbrek nakli yapılabilmesi için 2 helikopter, kar üstü araç ve 2 ambulansla sefer olundu Sağlık İl Müdürlüğü, Valilik kriz merkezi ve karla mücadele ekiplerince yürütülen çalışmayla hastaneye ulaştırılan 19 yaşındaki hasta, Organ Nakli Merkezi'nde yapılan nakille sağlığına kavuştu Ağırkaya: "Kar ve tipi vardı.
18:49
Hatay'daki Şiddetli Yağış Kentte etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde birçok ev ile tarım arazisi sular altında kaldı.
18:18
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı Hatay'da il genelinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde ev ile tarım arazilerini su bastı.
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı
11:33
Hatay'da Şiddetli Yağış Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle birçok evi su bastı.
Hatay'da Şiddetli Yağış
12:13
Kırıkhan'da "Cami ve Gençlik Buluşması" Projesi Kırıkhan İlçe Müftüsü Mekki Solmaz 'Cami ve Gençlik Buluşması' projesi kapsamında gençlerle Aydınlı ve Yunus Emre Camisi'nde buluştu.
16:45
Kırıkhan'da "Kardeş Kur'an Kursu" Etkinliği Kırıkhan Müftülüğü tarafından başlatılan Kardeş Kur'an Kursları etkinlikleri devam ediyor.
00:37
Safiye Soyman, Kırıkhan Ciğerine Hayran Kaldı Ünlü ses sanatçısı Safiye Soyman, Kırıkhan ilçesinde yediği Kırıkhan ciğeri kebabına hayran kaldı.
Safiye Soyman, Kırıkhan Ciğerine Hayran Kaldı
10:52
Safiye Soyman, Kırıkhan Ciğerine Hayran Kaldı Ünlü ses sanatçısı Safiye Soyman, Kırıkhan ilçesinde yediği Kırıkhan ciğeri kebabına hayran kaldı.
Safiye Soyman, Kırıkhan Ciğerine Hayran Kaldı
09:29
Sır Cinayetlerin Nedeni Belli Oldu Vedat Şahin ve Ali Ekber Akgün cinayetleri Türkiye gündemini oldukça meşgul etti. Bu cinayetlerin ardından kamuoyu yer altı dünyasında yaşanan sır olayların aslını merak etmeye başladı. Araştırmalara göre cinayetlerin ucunda uyuşturucu işi olduğu düşünülüyor.
Sır Cinayetlerin Nedeni Belli Oldu
07:34
Kanlı Mafya Hesaplaşmalarının Nedeni Belli Oldu Türkiye, dünyada 2 trilyon dolar olan uyuşturucu pastasının önemli geçiş noktası. Pastadan pay kapmak isteyen Türk mafyası sık sık kanlı hesaplaşmanın içinde yer alıyor.
Kanlı Mafya Hesaplaşmalarının Nedeni Belli Oldu
09:36
Camide "Dua Buluşması" Kırıkhan ilçesindeki camilerde "Dua Buluşmaları" başlatıldı.
10:47
Kırıkhan'da Özel Güvenlik Görevlisi Kazada Öldü Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde, otomobil ile çarpışan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.
Kırıkhan'da Özel Güvenlik Görevlisi Kazada Öldü
10:43
Suriyeli Genç Kızın Sır İntiharı Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde Suriye uyruklu bir genç kız intihar etti.
Suriyeli Genç Kızın Sır İntiharı
09:34
Hatay'da Otomobille Motosiklet Çarpıştı: 1 Ölü Kırıkhan ilçesindeki trafik kazasında 1 kişi öldü.
Hatay'da Otomobille Motosiklet Çarpıştı: 1 Ölü
15:25
Sınır Olayları Suriye'den, kaçakçılık amacıyla Türkiye sınırına yaklaşan ve "dur" ihtarına uymayan gruba ateş açıldı.
14:08
Suriye Tarafından Askerlerin Üzerine Ateş Açıldı Genelkurmay Başkanlığı, sınırda görev yapan askerlerin üzerine Suriye tarafından kalaşnikof tüfeklerle ateş açıldığını açıkladı.
Suriye Tarafından Askerlerin Üzerine Ateş Açıldı
16:42
Camide Hayat Var, Geç Kalma Genç Gel Konferansı Yapıldı Kırıkhan Müftlüğü, "Camide Hayat Var, Geç Kalma Genç Gel" konulu konferans düzenledi.
15:39
Büyükşehir Belediye Başkanı Savaş Açıklaması "Hatay’ın birlik ve beraberliğini her zaman savunacağız"
12:58
Jandarma Hem Öğrencileri Eğitiyor, Hem Sürücüleri Uyarıyor Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde jandarma trafik ekipleri, öğrencilere yönelik trafik eğitimlerini sürdürürken, sürücüleri de uyarmaya devam ediyor.
Jandarma Hem Öğrencileri Eğitiyor, Hem Sürücüleri Uyarıyor
12:54
Kırıkhan Halk Kütüphanesi'nin Başarısı Kırıkhan Nuriye Ulviye Civelek Halk Kütüphanesi ilçeler arasında ödün verilen kitap sayısıyla Türkiye birincisi oldu.
12:09
Kırıkhan'da Toplantı ve Yürüyüş Yerleri Belirlendi Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde toplantı ve yürüyüş yerleri belirlendi.
Kırıkhan'da Toplantı ve Yürüyüş Yerleri Belirlendi
09:04
Hatay'da "Mevlana Haftası" Etkinlikleri Kırıkhan ilçesinde "Mevlana Haftası" kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Hatay'da 'Mevlana Haftası' Etkinlikleri
14:53
Kiraya Verdiği 16 Lüks Arazi Taşıtı Suriye'ye Kaçırıldı Kahramanmaraş'ta oto kiralama şirketi sahibi olan Faruk Salman, kiraya verdiği lüks arazi taşıtlarının, Suriye'ye kaçırıldığını söyledi.
11:43
Futbol: Haftanın Programı Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 17. hafta maçlarıyla ilk yarı sona erecek Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta 18. hafta, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 16. hafta müsabakaları yapılacak.
Futbol: Haftanın Programı
10:08
Hatay'da Genç Kız Soba Kurbanı Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde 17 yaşındaki bir genç kız sobadan sızan gazdan zehirlenerek hayatını kaybetti.
Hatay'da Genç Kız Soba Kurbanı
12:37
Hatay'da Kırıkhan İçin Ağaç Dikelim Kampanyası Başlatıldı Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde, belediye öncülüğünde Kırıkhan için Ağaç Dikelim kampanyası başlatıldı.
Hatay'da Kırıkhan İçin Ağaç Dikelim Kampanyası Başlatıldı
11:03
Umuda Yolculukta Kocaları Ölen Kobanili Kadınlar Kobani'deki çatışmalar nedeniyle yaşadıkları yeri terk eden Suriyeli Kürtler, kaçış yolunda da saldırıların hedefi oluyor Hatay'a sığınan Kobanili kadınlardan bazıları, bu saldırılarda kocalarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.
18:51
Merdivenden Düşen Lise Öğrencisi Yaralandı Kırıkhan ilçesinde merdivenden düşen lise öğrencisi yaralandı.
12:33
Suriyeli Kürtlere HAYAD Desteği Hatay Yardımlaşma Derneği, Kobani'deki çatışmalardan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli Kürtler için kurduğu fırında, günlük 2 bin ekmek üretiyor.
Suriyeli Kürtlere HAYAD Desteği
09:18
Tire 1922'De Hedef 3 Maçta 9 Puan Tire 1922'de son iki haftada alınan bir yenilgi ve bir beraberlik hesapları alt üst etti.
Tire 1922'De Hedef 3 Maçta 9 Puan
22:39
Tire 1922'de Hedef 3 Maçta 9 Puan Tire 1922’de son iki haftada alınan bir yenilgi ve bir beraberlik hesapları alt üst etti.
Tire 1922'de Hedef 3 Maçta 9 Puan
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:24:40. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KIRIKHAN HABERLERİ
[Hata Bildir]