SON DAKİKA KIRIKKALE MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Kırıkkale Merkez Haberleri

15:25
Hırsıza İlginç Not Kırıkkale’de aracının aküsü çalınan vatandaş, hırsıza ilginç bir not bıraktı.
Hırsıza İlginç Not
12:34
Akü Hırsızına İlginç Not: Görüntün Var, Akümü Getir Kırıkkale'de aracının aküsü çalınan vatandaş, hırsıza, "küyü alan şerefsiz. Kamera görüntülerin var. Aküyü akşama getir bırak. Yoksa polise veririm" notunu" yazdı.
Akü Hırsızına İlginç Not: Görüntün Var, Akümü Getir
18:35
MHP Kırıkkale Merkez İlçe Kongresi Başkanlığa İlyas Canöz seçildi.
09:41
Kırıkkale'de Eğitime Kar Engeli Kırıkkale'nin Keskin, Sulakyurt ve Karakeçili ilçelerinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
19:42
Trenin Çarptığı Kadın Hayatını Kaybetti Kırıkkale’de hemzemin geçitte trenin çarptığı bir kadın hayatını kaybetti.
Trenin Çarptığı Kadın Hayatını Kaybetti
16:15
Atalay: Yeni Anayasa'yı Yapmadan İleri Demokrasiyi Kuramazsınız Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, "Türkiye'de yeni Anayasayı yapmadan ileri demokrasiyi kuramazsınız. İnşallah seçimden sonra ilk hedefimiz odur" dedi.
Atalay: Yeni Anayasa'yı Yapmadan İleri Demokrasiyi Kuramazsınız
15:59
AK Parti Kırıkkale Merkez İlçe 5. Olağan Kongresi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay: "Türkiye'de yeni anayasayı yapmadan ileri demokrasiyi kuramazsınız. Gerçekçi olalım. Yapamadık, çok uğraştık. İnşallah seçimden sonra ilk hedefimiz odur" "Yeni Türkiye inşa hareketi, yeni bir güçle devam ediyor"
19:07
Türkiye Softbol Şampiyonası Sona Erdi Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen ve 380 sporcunun katıldığı Türkiye Softbol Şampiyonası sona erdi.
Türkiye Softbol Şampiyonası Sona Erdi
17:53
Türkiye Softbol Şampiyonası Tamamlandı Kemer Ahmet Erkal Spor Tesisleri'nde düzenlenen Türkiye Softbol Şampiyonası, finallerin ardından sona erdi.
Türkiye Softbol Şampiyonası Tamamlandı
16:40
Türkiye Softbol Şampiyonası Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen ve 380 sporcunun katıldığı şampiyona sona erdi.
13:18
Hastalar, Din Görevlileriyle Moral Buldu Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle İl Müftüsü Bekir Gerek, eşi Hatice Gerek, Atatepe Kur’an Kursu öğreticisi Ayşe Nur Kaya ve müftülük personeli Aykut Anar’dan oluşan bir heyet Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde yatan hastaları ziyaret etti.
Hastalar, Din Görevlileriyle Moral Buldu
11:57
Kırıkkale'de Sokak Ortasında İnfaz Kırıkkale'de Fırat T. isimli şahıs, eşiyle ilişkisi bulunduğu iddiasıyla Serdar U. isimli şahsı sokak ortasında tabancayla vurarak öldürdü.
Kırıkkale'de Sokak Ortasında İnfaz
14:29
Mke İşçileri Halay Çekerek Stres Atıyor Kırıkkale Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Silah Fabrikası’nda çalışan işçiler, streslerini halay öğrenerek atıyor.
Mke İşçileri Halay Çekerek Stres Atıyor
18:49
Şırnak Belediyesi Sgk Borcundan Dolayı İcralık Oldu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın alacağı, borçlu belediyeleri ve icraya düşen belediyeleri açıkladı.
Şırnak Belediyesi Sgk Borcundan Dolayı İcralık Oldu
16:34
Kırıkkale'de "Her Yaşta Spor, Her Yaşta Sağlık Projesi" Çelebi Toplum Sağlığı Merkezi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Obezite ile mücadele amacıyla düzenlenen “Her Yaşta Spor, Her Yaşta Sağlık“ adlı proje kapsamında Beyrek Dağına doğa yürüyüşü düzenlendi.
Kırıkkale'de 'Her Yaşta Spor, Her Yaşta Sağlık Projesi'
14:35
Sgk, 33 Milyar TL Alacağına Rağmen 4,5 Milyar TL Borcu ile İcralık Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın icraya intikal etmiş alacak miktarının 33 milyar 68 milyon 268 bin 65,78 TL, kurumun belediyelerden icraya intikal etmiş olan borç miktarının da 4 milyar 596 milyon 711 bin 725,327 TL olduğunu açıkladı.
10:35
Sgk'nın İcraya İntikal Etmiş Alacak Miktarı 33 Milyar Tl, İcraya Verilen Belediye Sayısı 2041 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın icraya intikal etmiş alacak miktarının 33 milyar 68 milyon 268 bin 65,78 TL, Kurumun belediyelerden icraya intikal etmiş olan borç miktarının da 4 milyar 596 milyon 711 bin 725,327 TL olduğunu açıkladı.
Sgk'nın İcraya İntikal Etmiş Alacak Miktarı 33 Milyar Tl, İcraya Verilen Belediye Sayısı 2041
18:14
Kur'an-I Kerimi Güzel Okuma Bölge Yarışması Eskişehir'de Yapıldı Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2014 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle erkek din görevlileri arasında düzenlenen Kur’an-ı Kerimi Güzel Okuma Bölge Yarışması Eskişehir'de yapıldı.
Kur'an-I Kerimi Güzel Okuma Bölge Yarışması Eskişehir'de Yapıldı
12:05
Ergene Nehri'ne Teknolojik Takip Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Ergene Nehri'nin su kalitesini ileri teknolojiyle sürekli takip altına aldı Bakan Eroğlu: "Anlık olarak veri alınan bu istasyonlar sayesinde nehir suyunda ani deşarjdan kaynaklanan olumsuz bir değişim olduğu anında tespit edilecek ve bunun sorumlularına hemen gereken.
18:39
Kırıkkale'de Tarım Arazileri Selden Zarar Gördü Kırıkkale'de fırtına ile başlayan sağanak yağış yerini kısa süre sonra doluya bıraktı.
Kırıkkale'de Tarım Arazileri Selden Zarar Gördü
10:23
Öyk'dan İmar Planı Değişikliklerine Onay Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Samsun Çarşamba, Kırıkkale Merkez ve Afyonkarahisar Emirdağ ilçelerinde bazı imar planı değişikliklerini onayladı.
Öyk'dan İmar Planı Değişikliklerine Onay
09:29
ÖYK'dan İmar Değişikliklerine Onay Özelleştirme Yüksek Kurulu, Samsun, Kırıkkale ve Afyonkarahisar'da bazı taşınmazlara ilişkin imar planı değişikliklerini onayladı.
ÖYK'dan İmar Değişikliklerine Onay
20:15
Kırıkkale'de "5. Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışması" Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelinde organize edilen "5. Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışması" bölge finali Kırıkkale'de düzenlendi.
Kırıkkale'de '5. Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışması'
14:22
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 9 Yaralı Kırıkkale’de 3 otomobilin karıştığı trafik kazasında 1 kişi öldü, 9 kişi de yaralandı.
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 9 Yaralı
13:45
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 9 Yaralı Kırıkkale’de 3 otomobilin karıştığı trafik kazasında 1 kişi öldü, 9 kişi de yaralandı.
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 9 Yaralı
20:06
Kırıkkale'de Çiftçilere Budama Eğitimi Verildi Kırıkkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Sulakyurt ilçesi ve Hacılar beldesinde çiftçilere uygulamalı budama eğitimi verildi.
Kırıkkale'de Çiftçilere Budama Eğitimi Verildi
18:49
Bahçeli: Çözüm Sokakta Değil, Demokrasi İçindedir" Haberine Ek Partisinin seçim çalışmalarını Kırıkkale merkez ve ilçelerinde sürdüren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Balışeyh İlçesi'nde partisinin seçim bürosunu hizmete açtı.
Bahçeli: Çözüm Sokakta Değil, Demokrasi İçindedir' Haberine Ek
18:40
Devlet Bahçeli Kırıkkale'de Halka Seslendi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin seçim çalışmaları için ziyaret ettiği Kırıkkale, ilçe ve beldelerinde partililerine hitap etti.
Devlet Bahçeli Kırıkkale'de Halka Seslendi
18:04
Bahçeli: Kuzuyu Anasından Ayırmayın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin seçim çalışmaları için ziyaret ettiği Kırıkkale, ilçe ve beldelerinde partililerine hitap etti.
Bahçeli: Kuzuyu Anasından Ayırmayın
11:03
Kore Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde 86 yaşında hayatını kaybeden Kore gazisi Hacı Ahmet Çelen, son yolculuğuna uğurlandı.
Kore Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:55
Kırıkkaleli Kore Gazisi Çelen, Vefat Etti Kırıkkaleli Kore gazisi Hacı Ahmet Çelen, 86 yaşında vefat etti.
19:28
7 Yaşındaki Öğrenciye Okulda Darp İddiası Kırıkkale'de sınıf arkadaşı ile kavga eden 7 yaşındaki öğrencinin şikayet etmek için gittiği öğretmeni tarafından darp edildiği iddia edildi.7 yaşındaki kız öğrencinin beyin kanaması şüphesiyle 4 gündür müşahede altında tutulduğu...
7 Yaşındaki Öğrenciye Okulda Darp İddiası
14:11
Kırıkkale'de Brusella ile Mücade Kırıkkale merkez ve çevre ilçelerinde 5 bin 797 büyükbaş ve 24 bin109 küçükbaş hayvana aşı uygulandığını belirtti.
Kırıkkale'de Brusella ile Mücade
16:04
"Eğitim Kurumlarının Üzerinden İntikam Alınmaz" CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce,  "Eğitim kurumları böyle tartışılmaz. Eğitim kurumlarının üzerinden intikam alınmaz." dedi.
'Eğitim Kurumlarının Üzerinden İntikam Alınmaz'
12:56
Hacılar Belediye Başkanı'nın Öldürülmesi Davasında Karar Kırıkkale'nin Hacılar beldesinin eski Belediye Başkanı Memduh Bodur'un öldürülmesine ilişkin davada 4 sanık müebbet, bir sanık ise 16 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı
Hacılar Belediye Başkanı'nın Öldürülmesi Davasında Karar
21:17
Kırıkkale'de Silahla Yaralama Kırıkkale'de akrabası tarafından silahla vurulan şahıs yaralandı.
Kırıkkale'de Silahla Yaralama
11:47
Kırıkkale'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi Kırıkkale'de 2'si çocuk 3 kişi sobandan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenmesi sonucu hastaneye kaldırıldı.
Kırıkkale'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi
17:27
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 2'si Ağır 5 Yaralı Kırıkkale'de meydana gelen trafik kazasında 2'si ağır 5 kişi yaralandı.
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 2'si Ağır 5 Yaralı
19:27
Sulakyurt'ta Koyun ve Keçiler Aşılandı Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde başlatılan aşı kampanyası kapsamında koyun ve keçilerin aşılandığı bildirildi.
Sulakyurt'ta Koyun ve Keçiler Aşılandı
09:32
Kırıkkale'de 2 Trafik Kazası: 4 Yaralı Kırıkkale'de meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Kırıkkale'de 2 Trafik Kazası: 4 Yaralı
11:50
Süper Loto Talihlisi Kırıkkale'den Çıktı Süper Loto 308. hafta çekilişinde 6 bilerek büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin Kırıkkale'den olduğu ortaya çıkınca kentte büyük bir merak oluştu.
Süper Loto Talihlisi Kırıkkale'den Çıktı
13:00
Zabıt Katipliği ve İnfaz Koruma Dallarına Yoğun İlgi Kırıkkale'de genel liselerin dönüşümü projeleri kapsamında meslek lisesine dönüştürülen Kırıkkale merkez Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi Adalet alanı Zabıt Katipliği ve İnfaz Koruma dallarına öğrenci alımlarının başladığı bildirildi.
Zabıt Katipliği ve İnfaz Koruma Dallarına Yoğun İlgi
12:58
Google Türkiye Ana Sayfasını Düğün Davetiyesi Yaptılar Kırıkkale'de bir çift, 'Google' Türkiye ana sayfasını düğün davetiyesine dönüştürdü.
Google Türkiye Ana Sayfasını Düğün Davetiyesi Yaptılar
13:59
Bir Bardak Suyu İçmek Nasip Olmadı Kırıkkale'de balkonda yaptıkları kahvaltının ardından ev sahibinden su isteyen kadın, 9'uncu kattan düşerek hayatını kaybetti.
Bir Bardak Suyu İçmek Nasip Olmadı
13:04
Kırıkkale'de Silahla Yaralama Kırıkkale'de bir gelinlik dükkanı sahibi, alacak verecek meselesi yüzünden tabancayla vurularak yaralandı.
Kırıkkale'de Silahla Yaralama
13:39
Suriye ve Mısır'da Ölenler İçin Hatim İndirildi Kırıkkale'de bir camide Suriye ve Mısır'da yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Müslümanlar için hatim indirildi.
Suriye ve Mısır'da Ölenler İçin Hatim İndirildi
14:22
Kırıkkale'deki Liselerde Mesleki Dallar Artırılıyor Kırıkkale'de genel liselerin dönüşümü projeleri kapsamında meslek lisesine dönüştürülen 3 lisede daha 4 mesleki alan sınıflarının açıldığı bildirildi.
Kırıkkale'deki Liselerde Mesleki Dallar Artırılıyor
13:14
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Kırıkkale'de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi de ağır yaralandı.
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
12:08
Kırıkkale'de Bir İş Yerinde Sigara Hırsızlığı Kırıkkale'de bir iş yerinin duvarı delinerek sigara çalındığı bildirildi.
Kırıkkale'de Bir İş Yerinde Sigara Hırsızlığı
08:21
Kolasını Soğutmak İsterken Kızılırmak'ta Boğuldu Kırıkkale'de kolasını suya koyarak soğutmak isteyen lise öğrencisi Kızılırmak nehrine düşerek suda boğuldu.
Kolasını Soğutmak İsterken Kızılırmak'ta Boğuldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 14:28:15. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KIRIKKALE MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]