SON DAKİKA KIZILCAHAMAM HABERLERİ

Son Dakika Kızılcahamam Haberleri

 • 19:26 Ünlü Türkücü Kızılcahamam'da Evlendi Ünlü Türkücü Kızılcahamam'da Evlendi Türk Halk Müziği’nin ünlü isimlerinden Sincanlı Mustafa Taş, Aysun Bahar ile evliliğe Ankara Kızılcahamam’da ‘evet’ dedi.
 • 15:39 Ankara İçin Şiddetli Yağış Uyarısı Meteoroloji, Ankara'da 15.30 ve 17.00 saatleri arasında Sincan, Kızılcahamam ve Çubuk için şiddetli yağış uyarısı yaptı.
 • 14:16 Meteorolojik Uyarı Meteoroloji Genel Müdürlüğünce, Ankara'nın kuzeybatı ilçelerinde gök gürültülü sağanak ve dolu beklendiği bildirildi.
 • 14:06 Meteoroloji Ankara İçin Saat Verdi; Gökgürülütülü Sağanak ve Dolu Bekleniyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara'nın kuzeybatı ilçelerinde gökgürülütülü sağanak yağış ve dolu beklendiğini duyurdu.
 • 07:12 Kızılcahamam, Travel Expo Fuarında Yerini Aldı Kızılcahamam, Travel Expo Fuarında Yerini Aldı Kızılcahamam Belediyesi 21-24 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Travel Expo Fuarı’ndaki yerini aldı.
 • 00:28 Çeştepe Camii'nin Açılışı Yapıldı Çeştepe Camii'nin Açılışı Yapıldı Kızılcahamam’a bağlı Çeştepe Mahallesi’ne bir hayırsever vatandaş tarafından yaptırılan camii törenle hizmete açıldı.
 • 08:28 Kızılcahamam'da Turizm Haftası Renkli Başladı Kızılcahamam Kaymakamlığı, Kızılcahamam Belediyesi ve Ayşe Bezci Turizm Otelcilik Okulu işbirliği ile düzenlenen 15-22 Nisan 2016 Turizm Haftası kutlamaları renkli başladı.
 • 15:56 Turizm Haftası Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde Turizm Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 00:26 Kosgeb Kursiyerleri Veda Pikniği Düzenledi Kosgeb Kursiyerleri Veda Pikniği Düzenledi KOSGEB girişimcilik kursiyerleri kursun son gününde Kozalak Kafe’de biraraya geldiler.
 • 23:02 Kızılcahamam'da Traktör Devrildi: 1 Ölü Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde devrilen traktörün altında kalan sürücü yaşamını yitirdi.
 • 17:05 Muhtar Traktör Kazasında Hayatını Kaybetti Muhtar Traktör Kazasında Hayatını Kaybetti Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde şarampole yuvarlanan traktörün altında kalan muhtar hayatını kaybetti.
 • 08:46 Karayollarında Durum Karayollarının yol yapım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 01:49 AK Parti Kızılcahamam Kadın Kollarından Sert Açıklama AK Parti Kızılcahamam Kadın Kollarından Sert Açıklama AK Parti Kızılcahamam Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazaoğlu hakkında sarf ettiği sözlerle ilgili tepkisini basın açıklaması yaparak dile getirdi.
 • 16:39 Bahçeli, Myk Üyeleri ve İl Başkanlarını Ankara'da Toplayacak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ve il başkanlarını Ankara'da toplayacak.
 • 14:49 Kızılcahamam'da Ev Yangını Kızılcahamam Doğanözü Mahallesi'nde bir evde çıkan yangında, tek katlı ev kullanılamaz hale geldi.
 • 00:49 Kızılcahamam Zabıtasından Polis Teşkilatına Plaket Kızılcahamam Zabıtasından Polis Teşkilatına Plaket Kızılcahamam Belediyesi Zabıta Müdürü Kemal Civan, Polis Haftası nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Ali Yeşildal’a plaket verdi.
 • 13:03 Nobel Ödüllü Tıpçıdan Öğrencilere: Başarı İçin Her Zaman Daha Çok Çalışın Nobel Ödüllü Tıpçıdan Öğrencilere: Başarı İçin Her Zaman Daha Çok Çalışın Turgut Özal Üniversitesi’nce düzenlenen Uluslararası Tıp Öğrenci Kongresi için Türkiye’ye gelen Nobel Ödüllü ünlü Tıpçı Prof. Dr. Rolf Martin Zinkernagel, tıp öğrencileriyle buluştu.
 • 10:28 Hafta Sonu Ankaralıların Gözdesi Kızılcahamam Oldu Baharın gelmesiyle birlikte şehrin stresinden kaçmak isteyen Ankaralıların doğası ve termal imkanlarıyla göz dolduran Kızılcahamam’ı tercih ediyor.
 • 14:27 2023-2071 Vizyonuyla Tarım Kongresi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş, Bakan Faruk Çelik'in getirdiği en önemli anlayışlardan birinin masa başında değil, tarlada tarımı yönetmek olduğunu belirterek, "Bilginin, hizmetin üreticinin ayağına gitmesi, yani işletme bazlı yönetim anlayışı Türk tarımına yeni bir nefes getirecek.
 • 14:43 Alarko Carrier, Ankara'da OPTİMA sirkülasyon pompasını tanıttı. Alarko Carrier, Ankara'da OPTİMA sirkülasyon pompasını tanıttı. 26-27 Şubat'ta düzenlenen seminer, Alarko Carier Ankara Büro Satış Müdürü Ali İsmet Koçak'ın firma ve ürünler hakkında katılımcıları bilgilendirmesiyle başladı.
 • 12:34 Ankara'da İnovasyonu Kırsal Alanlara Taşıyoruz' Projesi Bilgilendirme Toplantıları Tamamlandı “Ankara’da İnovasyonu Kırsal Alanlara Taşıyoruz” projesi farkındalık eğitimleri Polatlı ilçesi ile tamamlandı.
 • 11:29 Nobel Ödüllü Profesör Kongre İçin Türkiye'ye Geliyor Nobel Ödüllü Profesör Kongre İçin Türkiye'ye Geliyor Turgut Özal Üniversitesi’nce (TÖÜ) bu sene 7.’si düzenlenecek Uluslararası Tıp Kongresi, Nobel ödüllü ünlü bilim adamı Prof. Rolf Martin Zinkernagel’i Tıp öğrencileri ile buluşturacak.
 • 16:14 Leylek Apartmanı, Sakinlerine Kavuştu Leylek Apartmanı, Sakinlerine Kavuştu Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde onlarca leyleğin yaşadığı ’Leylek Apartmanı’ olarak bilinen bölge, leyleklerin gelmesi ile şenlendi.
 • 14:02 Genç Yazarlar Kurultayı Yazar Necip Tosun, hem iyi bir bürokrat hem de iyi bir yazar olunamayacağını belirterek, "Sanatla uğraşıyorsak yan dallarla uğraşmamamız gerekir. Yazarlık öncelikli hedefimiz olmalıdır.
 • 17:16 Genç Yazarlar Kurultayı Şair Osman Özbahçe, kitap dağıtım meselesini yazarların düşünmemesi gerektiğini belirterek, "Bir yazarın insana ulaşmak gibi teknik sorunları normal şartlar altında olmaması lazım. Ancak bu sorun geçmişten bugüne hala sırtımızda kambur.
 • 13:51 Genç Yazarlar Kurultayı Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Başkanı Prof. Dr. Hicabi Kırlangıç, edebiyatın kıblesinin kaydığını ifade ederek, "Türk şiiri Arap şiirinden, Arap şiiri Fars şiirinden habersiz şu an için.
 • 09:54 Genç Yazarlar Kurultayı" Başladı Türkiye Yazarlar Birliği'nin (TYB) düzenlediği ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projelerince desteklenen Türkiye'nin ilk "Genç Yazarlar Kurultayı" başladı.
 • 21:01 Davutoğlu: Diyarbakır ve Sur Bizim Onurumuzdur, Mutlaka Korunacaktır Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kim ne derse desin, her an yüreğimizin en mutena köşesinde olan Diyarbakırımıza kavuşacağız, tekrar kavuşacağız." dedi.
 • 20:54 Davutoğlu: 'Bütçemizin Her Kuruşu Bizim Namusumuzdur' Davutoğlu: 'Bütçemizin Her Kuruşu Bizim Namusumuzdur' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : "Yeni Türkiye Yolunda" Başbakan Ahmet Davutoğlu konuşması "Yeni Türkiye Yolunda" Başbakan Davutoğlu: (1) "1 Kasım'da Türkiye'yi kaosa, bütçeyi tıkanıklığa sevk edecek bir karara imza atmadınız, aksine bize güvenerek, hep beraber Türkiye'yi kalkındıracağımıza inanarak istikrara destek verdiniz.
 • 20:43 Davutoğlu: 'Bütün Taşeron İşçilerimizi ve Ailelerini Memnun Edecek Şekilde İnşallah Noktalayacağız' Davutoğlu: 'Bütün Taşeron İşçilerimizi ve Ailelerini Memnun Edecek Şekilde İnşallah Noktalayacağız' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : "Yeni Türkiye Yolunda" Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması "Yeni Türkiye Yolunda" Başbakan Davutoğlu: (1) "1 Kasım'da Türkiye'yi kaosa, bütçeyi tıkanıklığa sevk edecek bir karara imza atmadınız, aksine bize güvenerek, hep beraber Türkiye'yi kalkındıracağımıza inanarak istikrara destek verdiniz.
 • 19:19 Davutoğlu: AB 3 Milyarın Üzerine, Bir 3 Milyar Daha 2018 Yılına Kadar Vermeyi Taahhüt Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Yeni Türkiye Yolunda" programında konuştu.
 • 19:12 1- Davutoğlu: AB 3 Milyarın Üzerine, Bir 3 Milyar Daha 2018 Yılına Kadar Vermeyi Taahhüt Etti 1- Davutoğlu: AB 3 Milyarın Üzerine, Bir 3 Milyar Daha 2018 Yılına Kadar Vermeyi Taahhüt Etti Davutoğlu: AB 3 milyarın üzerine, bir 3 milyar daha 2018 yılına kadar vermeyi taahhüt etti"Dört Ayaklı Minarede kültürümüzün izlerini süreceğiz""Avrupa'ya geçme arzusu, ihtirasıyla, can kaybı olmayacak uygulama 4 Nisan'dan itibaren başlayacak""Gençler, müjdeler olsun 1 Nisan'dan itibaren 4,5G teknolojisi devreye giriyor""Bütün taşeron işçilerimizi ve ailelerini memnun edecek şekilde inşallah noktalayacağız""Ege Denizi'nde yeni Aylan bebeklerinin cesetlerini görmemek için önemli bir mutabakata ulaştık"Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Yeni Türkiye Yolunda" programında konuştu.
 • 19:12 2- Davutoğlu: AB 3 Milyarın Üzerine, Bir 3 Milyar Daha 2018 Yılına Kadar Vermeyi Taahhüt Etti 2- Davutoğlu: AB 3 Milyarın Üzerine, Bir 3 Milyar Daha 2018 Yılına Kadar Vermeyi Taahhüt Etti Davutoğlu: AB 3 milyarın üzerine, bir 3 milyar daha 2018 yılına kadar vermeyi taahhüt etti"Dört Ayaklı Minarede kültürümüzün izlerini süreceğiz""Avrupa'ya geçme arzusu, ihtirasıyla, can kaybı olmayacak uygulama 4 Nisan'dan itibaren başlayacak""Gençler, müjdeler olsun 1 Nisan'dan itibaren 4,5G teknolojisi devreye giriyor""Bütün taşeron işçilerimizi ve ailelerini memnun edecek şekilde inşallah noktalayacağız""Ege Denizi'nde yeni Aylan bebeklerinin cesetlerini görmemek için önemli bir mutabakata ulaştık"Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Yeni Türkiye Yolunda" programında konuştu.
 • 19:12 3- Davutoğlu: AB 3 Milyarın Üzerine, Bir 3 Milyar Daha 2018 Yılına Kadar Vermeyi Taahhüt Etti 3- Davutoğlu: AB 3 Milyarın Üzerine, Bir 3 Milyar Daha 2018 Yılına Kadar Vermeyi Taahhüt Etti Davutoğlu: AB 3 milyarın üzerine, bir 3 milyar daha 2018 yılına kadar vermeyi taahhüt etti"Dört Ayaklı Minarede kültürümüzün izlerini süreceğiz""Avrupa'ya geçme arzusu, ihtirasıyla, can kaybı olmayacak uygulama 4 Nisan'dan itibaren başlayacak""Gençler, müjdeler olsun 1 Nisan'dan itibaren 4,5G teknolojisi devreye giriyor""Bütün taşeron işçilerimizi ve ailelerini memnun edecek şekilde inşallah noktalayacağız""Ege Denizi'nde yeni Aylan bebeklerinin cesetlerini görmemek için önemli bir mutabakata ulaştık"Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Yeni Türkiye Yolunda" programında konuştu.
 • 18:12 Saat 19.00'a Kadar Ambargoludur)"Yeni Türkiye Yolunda" Başbakan Ahmet Davutoğlu, "1 Kasım'da Türkiye'yi kaosa, bütçeyi tıkanıklığa sevk edecek bir karara imza atmadınız, aksine bize güvenerek, hep beraber Türkiye'yi kalkındıracağımıza inanarak istikrara destek verdiniz.
 • 16:50 Saat 19.00'a Kadar Ambargoludur) Başbakan Ahmet Davutoğlu, vatandaşlara teröre karşı ’tek ses olma’ çağrısında bulunarak, "Geliniz hep beraber el ele, omuz omuza, yürek yüreğe teröre karşı tek ses olalım. Geliniz hep beraber terörün yıkmak istediği hayalleri, ülkemizle ilgili hayallerimizi tekrar inşa edelim" dedi.
 • 13:26 AK Parti Bitlis Gençlik Kolları Başkanı Nasır, Kızılcahamam Kampına Katıldı AK Parti Bitlis İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Şems Nasır, Kızılcahamam'daki eğitim kampına katıldı.
 • 15:34 AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Ekonomimizi ileriye taşıyacak, toplumsal barışımızı tesis edecek, tüm kesimlerin 'işte bu benim anayasam' diyebileceği sivil bir anayasa yapmak, öncelikli hedefimizdir.
 • 10:35 Türkiye'nin İlk "Genç Yazarlar Kurultayı" Başlıyor Türkiye'nin ilk "Genç Yazarlar Kurultayı", Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) tarafından 31 Mart-2 Nisan'da Ankara'da düzenlenecek.
 • 18:14 Şanlıurfalı Öğrencilerden Bakan Faruk Çelik'e Ziyaret Şanlıurfalı Öğrencilerden Bakan Faruk Çelik'e Ziyaret Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, öğrencilerin ortak faaliyetlerde bulunarak aralarındaki dostluk bağını geliştirilmelerine yönelik geliştirilen “Gelin Tanış Olalım Projesi” kapsamında Şanlıurfa’dan Ankara’ya gelen öğrencileri makamında kabul etti.
 • 10:16 Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması'nın Ankara Finali Yapıldı Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması'nın Ankara Finali Yapıldı Milli eğitiminin genel amaçları doğrultusunda Anadolu imam hatip lisesi öğrencilerinin mesleki yeterliliklerini artırmak ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen Anadolu imam hitap liseleri geleneksel mesleki yarışmaları, 2015-2016 eğitim öğretim yılı heyecanı başladı.
 • 14:13 Davutoğlu'nun Kızılcahamam Ziyareti Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, Kızılcahamam'da yaşlı bir kadını evinde ziyareti sırasında renkli diyaloglar yaşandı.
 • 13:33 AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Başka güçlerin himayesine girenler, manda yönetimi isteyenler, bağımsız ve müstakil olabileceğimize inanmayanlar, taşeron örgütler, şiddet ve nefretten başka bir şey üretemeyenlerin hendekleri, çukurları, pusuları, tuzakları Türkiye'yi dize getiremeyecek" dedi.
 • 13:33 AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Milletten Türkiye'ye hizmet için oy isteyip, seçimden sonra terör örgütünün yörüngesine giren siyasi kadrolar var. Nevruz bahanesiyle örgüt liderinin posteri önünde, kalaşnikoflu fotoğraflarla konuşma yapabilecek kadar kendisini kaybetmiş siyasiler var. Teröristlerin taziye çadırlarını ziyaret eden, kürsülerden bu milleti tehdit etme cüretini gösteren haddini bilmezler var. Ama biz onlara hadlerini bildirmeyi de biliriz." dedi.
 • 13:15 Davutoğlu, 75 Yaşındaki Emine Teyzeyi Sevindirdi Davutoğlu, 75 Yaşındaki Emine Teyzeyi Sevindirdi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Davutoğl'nun vatandaşlarla selamlaşması -Emine Teyze'nin Davutoğlu'nu karşılaması -Davutoğlu ve Emine Teyze'nin sohbeti -Davutoğlu'nun evdebn ayrılması Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanları, MKYK İstişare, Eğitim Kampı toplantısında gençlere tavsiyelerde bulundu.
 • 13:04 Başbakan Davutoğlu'ndan Sürpriz Ziyaret Başbakan Davutoğlu'ndan Sürpriz Ziyaret Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Gençlik İl Başkanları toplantısı için geldiği Kızılcıhamam'da kendisini evine davet eden Emine Küreksiz'i ziyaret etti.
 • 20:39 Başbakan Kızılcahamam'da (2) Başbakan Kızılcahamam'da (2) Davutoğlu GENÇ PARTİLİLERLE SOHBET ETTİBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanları, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) İstişare ve Eğitim Kampı için geldiği Ankara'nın Kızılcahamam İlçesi'nde genç partililerle sohbet etti.
 • 20:32 Davutoğlu, Ak Partili Gençlerle Buluştu Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanları, MKYK İstişare, Eğitim Kampı toplantısında gençlere tavsiyelerde bulundu.
 • 19:30 Başbakan Davutoğlu Kızılcahamam'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde bir vatandaşı evinde ziyaret ederek birlikte çay içti.
 • 18:48 Başbakan Davutoğlu, Kızılcahamam'da Esnafı Ziyaret Etti Başbakan Davutoğlu, Kızılcahamam'da Esnafı Ziyaret Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun çay ocağını ziyaret etmesi -Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Ankara Caddesi'nde vatandaşlarla görüşmesi -Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yolda karşılaştığı çocuklarla konuşması -Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun çocukları sevmesi Başbakan Davutoğlu, Kızılcahamam'da Davutoğlu, ilçede esnafı ziyaret etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kızılcahamam ilçesinde esnafı ziyaret etti.