SON DAKİKA KIZILCAHAMAM HABERLERİ

Son Dakika Kızılcahamam Haberleri

 • 17:12Erdoğan'dan Dünya Sigarayı Bırakma Günü ResepsiyonuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen "Dünya Sigarayı Bırakma Günü" nedeniyle verilen resepsiyona katılanlar, sigarayı nasıl bıraktıklarını anlattı.
 • 08:12Kızılcahamam'da Yeni Termal Su Sondajının Startı VerildiKızılcahamam'da Yeni Termal Su Sondajının Startı VerildiKızılcahamam MTA 3. Bölge Müdürlüğü tarafından açılacak olan sondaj çalışmalarına başlanıldı.
 • 15:20Sigarayı Bıraktılar Yaşamları Değişti (3)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Giresun'da eski AK Parti Alucra İlçe Başkanı Faruk Demirağ'ın sigara kırması Faruk Demirağ ile röportaj Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile röportaj (ARŞİV) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşlardan sigara bırakmasını isteme görüntüleri Sigarayı bıraktılar yaşamları değişti Ankara'dan İstanbul'a, Bingöl'den Tunceli'ye, Malatya'dan Nevşehir'e ve daha birçok ilden belediye başkanı, muhtar, işçi veya esnaf çok sayıda kişi aynı kararı aldı ve "sigarasız" bir hayata adım attı Eylem planları, kanunlar, çok sayıdaki noktada sağlık hizmeti, dumansız hava sahası uygulamaları gibi etkili mücadele yöntemlerinin benimsendiği günümüzde bazı vatandaşlar da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği sigarayı bırakma sözünü tuttu Cumhurbaşkanı Erdoğan, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü'nde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde vereceği resepsiyonda "sigarasız yaşam" sözüne sadık kalanları ağırlayacak İstanbullu esnaf Çelik: "Koskoca Cumhurbaşkanına söz verdik ve o gün bugün bir tane bile içmedim. Sağlık görevlileri arıyorlar, 'Cumhurbaşkanımıza söz vermişsiniz, sigarayı bıraktınız mı, içiyor musunuz?' diye soruyorlar.
 • 14:32Kırsal Alanlar Ankara Kalkınma Ajansı Tarafından Mercek AltındaAnkara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık, 2014-2023 Ankara Bölge Planı’nda belirtilen hedefleri açıkladı.
 • 12:09Sigarayı Bıraktılar Yaşamları Değişti (1)Sigarayı Bıraktılar Yaşamları Değişti (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti 24. Dönem Bingöl Milletvekili Eşref Taş'ın sigarayı kırması Eşref Taş ile röportaj Karaman Hürriyet Mahallesi Muhtarı Bilal Ünüvar'dan detay Bilal Ünüvar ile röportaj Sigarayı bıraktılar yaşamları değişti Ankara'dan İstanbul'a, Bingöl'den Tunceli'ye, Malatya'dan Nevşehir'e ve daha birçok ilden belediye başkanı, muhtar, işçi veya esnaf çok sayıda kişi aynı kararı aldı ve "sigarasız" bir hayata adım attı Eylem planları, kanunlar, çok sayıdaki noktada sağlık hizmeti, dumansız hava sahası uygulamaları gibi etkili mücadele yöntemlerinin benimsendiği günümüzde bazı vatandaşlar da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği sigarayı bırakma sözünü tuttu Cumhurbaşkanı Erdoğan, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü'nde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde vereceği resepsiyonda "sigarasız yaşam" sözüne sadık kalanları ağırlayacak İstanbullu esnaf Çelik: "Koskoca Cumhurbaşkanına söz verdik ve o gün bugün bir tane bile içmedim. Sağlık görevlileri arıyorlar, 'Cumhurbaşkanımıza söz vermişsiniz, sigarayı bıraktınız mı, içiyor musunuz?' diye soruyorlar.
 • 12:09Sigarayı Bıraktılar Yaşamları Değişti (2)Sigarayı Bıraktılar Yaşamları Değişti (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Almanya'da 40 yıl işçi olarak çalışan Mahmut Özdoğan'ın çay içmesi Mahmut Özdoğan'dan detaylar Mahmut Özdoğan ile röportaj Ankaralı 59 yaşındaki kunduracı Vahdettin Yüksel ile röportaj Sigarayı bıraktılar yaşamları değişti Ankara'dan İstanbul'a, Bingöl'den Tunceli'ye, Malatya'dan Nevşehir'e ve daha birçok ilden belediye başkanı, muhtar, işçi veya esnaf çok sayıda kişi aynı kararı aldı ve "sigarasız" bir hayata adım attı Eylem planları, kanunlar, çok sayıdaki noktada sağlık hizmeti, dumansız hava sahası uygulamaları gibi etkili mücadele yöntemlerinin benimsendiği günümüzde bazı vatandaşlar da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği sigarayı bırakma sözünü tuttu Cumhurbaşkanı Erdoğan, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü'nde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde vereceği resepsiyonda "sigarasız yaşam" sözüne sadık kalanları ağırlayacak İstanbullu esnaf Çelik: "Koskoca Cumhurbaşkanına söz verdik ve o gün bugün bir tane bile içmedim. Sağlık görevlileri arıyorlar, 'Cumhurbaşkanımıza söz vermişsiniz, sigarayı bıraktınız mı, içiyor musunuz?' diye soruyorlar.
 • 11:24Sigarayı Bıraktılar Yaşamları DeğiştiAnkara'dan, İstanbul'dan, Bingöl'den, Tunceli'den, Malatya'dan, Nevşehir'den ve daha birçok ilden belediye başkanı, muhtar, işçi ve esnaf pek çok kişi aynı kararı aldı ve sigarasız bir yaşama adımını attı.
 • 08:22Kızılcahamam'da Tüp Patlaması 2 YaralıKızılcahamam'da Tüp Patlaması 2 YaralıAnkara’nın Kızılcahamam İlçesi’nde bir evde baynodaki tüpün patlaması sonucu 2 kişi yaralandı.
 • 10:59Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Kendi Rekorunu KırdıPursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Kendi Rekorunu KırdıPursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 2015 yılında kendi rekorunu kırarak 3 bin kişiye kültür gezisi yaptırdı, 23 bin kişiye de ücretsiz sinema hizmeti verdi.
 • 17:24Ankara'ya "En İyi Stant" Ödülüİstanbul TÜYAP Fuar Merkezi'nde 20'ncisi düzenlenen dünyanın önemli turizm acentaları ve organizasyonlarının katıldığı "Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı"nda (EMITT), Ankara'ya "En İyi· Stant Ödülü" verildi.
 • 11:03Bayırbucak Türkmenlerine Gıda ve Kıyafet YardımıAK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığı ile Kızılcahamam Belediyesi tarafından Bayırbucak Türkmenleri için toplanan gıda ve kıyafet malzemeleri iki kamyonla bölgeye gönderildi.
 • 01:23Kızılcahamam, Emitt Fuarında TanıtılıyorKızılcahamam, Emitt Fuarında TanıtılıyorDoğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 20. kez düzenlendi.
 • 16:03Emıtt'te Ankara Rüzgarı EstiEmıtt'te Ankara Rüzgarı EstiAnkara Büyükşehir Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen uluslararası turizm fuarı EMITT’te Başkent’i dünyaya tanıtıyor.
 • 15:21Emıtt'te Ankara RüzgarıAnkara, bu yıl 20.’si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) el sanatları, yöresel tatları, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile katılımcılardan büyük ilgi gördü.
 • 11:27MHP'de 19 Yıl Sonra Bir İlkMHP'de 19 Yıl Sonra Bir İlkKızılcahamam kampı ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin rahatsızlığı nedeniyle iki haftadır grup toplantısı yapmayan MHP’de bu haftaki grup toplantısında Grup Başkanvekili Oktay Vural kürsüye çıktı.
 • 16:54MHP'de Bir İlkKızılcahamam kampı ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin rahatsızlığı nedeniyle iki haftadır grup toplantısı yapmayan MHP’de bu haftaki grup toplantısında Grup Başkanvekili Oktay Vural’ın konuşacağı öğrenildi.
 • 15:52MHP'de 19 Yıl Sonra Bir İlk Yaşanacak! Bahçeli Yerine Oktay Vural KonuşacakMHP'de 19 Yıl Sonra Bir İlk Yaşanacak! Bahçeli Yerine Oktay Vural KonuşacakDevlet Bahçeli'nin 19 yıllık genel başkanlığı boyunca ilk kez parti grubunda bir başkası konuşacak.
 • 12:52Bayırbucak Türkmenleri İçin Tek Yürek OldularBayırbucak Türkmenleri İçin Tek Yürek OldularBayırbucak Türkmenleri için tek yürek oldular ANKARA'nın Kızılcahamam ilçesinde Bayırbucak Türkmenleri için başlatılan yardım kampanyaları devam ediyor.
 • 13:35Hak-iş ve Hizmet-iş Mensupları, Kızılcahamam'da 38. Yılını KutladıHak-iş ve Hizmet-iş Mensupları, Kızılcahamam'da 38. Yılını KutladıİŞ Konfederasyonu ve HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet-İş Sendikası’nın kısa zamanda bir mıknatıs gibi çekim merkezi oluşturarak, milyonlarca emekçinin umudu olduğunu açıkladı.
 • 11:59AK Parti Kızılcahamam İlçe Danışma Meclisi Toplantısı YapıldıAK Parti Kızılcahamam İlçe Danışma Meclisi Toplantısı YapıldıAK Parti Kızılcahamam ilçe Başkanlığı Ocak ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısı milletvekillerin de katılımıyla yapıldı.
 • 12:54Can Veren Pervaneler Kızılcahamam'daKızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında, TRT’de "Can Veren Pervaneler" isimli televizyon programını hazırlayan ve sunan, divan edebiyatı aşığı, usta yazar, Hayati İnanç’ı Kızılcahamam’da ki tüm öğretmenler ve lise öğrencileriyle buluşturdu.
 • 12:28Kızılcahamam Belediyesi'nden Eğitime DestekKızılcahamam Belediyesi, ilçede eğitim faaliyetlerine ve eğitime destek vermeye devam ediyor.
 • 11:57Başkent'te Gece Yağan Kara Anında MüdahaleBüyükşehir Belediyesi, Başkent’te gece yağan ve aralıklarla devam eden kar yağışına karşı araçlar ve personeliyle sabaha kadar karla mücadele çalışması yaptı.
 • 01:04Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Kızılcahamam'da Ziyaretlerde BulunduBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Kızılcahamam'da Ziyaretlerde BulunduBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde, ziyaretlerde bulundu.
 • 12:16Numan Kurtulmuş: İlim Yayma Cemiyeti 6'ncı KardeşimizdiNuman Kurtulmuş: İlim Yayma Cemiyeti 6'ncı KardeşimizdiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şubesi'ni ziyaret ederken, babasının da bu cemiyetin kurucusu olduğunu söyledi.
 • 00:06Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Kızılcahamam'daBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Kızılcahamam Belediyesi Nuray Yeşil Müzesi ile İlim Yayma Cemiyeti Şubesine ziyarette bulundu.
 • 21:34Hurda Kamyonu Hurdaya DöndüHurda Kamyonu Hurdaya DöndüAnkara’nın Kızılcahamam ilçesinde, kaza yapan hurda kamyonu, hurdaya döndü.
 • 11:30Antalyaspor ile Medipol Başakşehir Süper Lig'de 12. RandevudaSpor Toto Süper Lig’in ikinci yarısının ilk haftasında pazar günü sahasında Medipol Başakşehir’i ağırlayacak Antalyaspor, hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
 • 16:36543 İmzayı Teslim Eden Muhalif Avukatları, MHP'den Yaka Paça GönderildiMHP'de muhaliflerin olağanüstü kongre için topladıkları delege imzaları, 3 avukat ve bir noter ile birlikte parti genel merkezine teslim edildi.
 • 05:28Kızılcahamam'ın 3. Kardeşi Kıbrıs Paşaköy OlduKızılcahamam'ın 3. Kardeşi Kıbrıs Paşaköy OlduKızılcahamam Belediyesi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Paşaköy Belediyesi arasındaki "Kardeşlik Protokolü", Kıbrıs Paşaköy Belediyesi’nde düzenlenen tören ile imzalandı.
 • 16:19Kızılcahamam ve KKTC'nin Paşaköy Belediyesi Kardeş OlduKızılcahamam ile KKTC'nin Paşaköy Belediyesi arasında kardeş şehir protokolü imzalandı.
 • 15:21Pursaklarlı Hanımlar Kızılcahamam'ı GezdiPursaklar Belediyesi hanım evlerindeki kursiyerler hafta sonlarını Kızılcahamam gezisi ile geçirerek keyifli anlar yaşadı.
 • 18:33Sinan Oğan: Hiçbir Kişi ya da Kurum Ülkücü İradeyi Hiçe SayamazMHP Genel Başkanı Bahçeli'nin, "12. Olağan Büyük Kongre, 18 Mart 2018 tarihinde yapılacak.
 • 18:13Bahçeli, Çalışan Gazeteciler Günü'nde Fotoğraf ÇektiBahçeli, Çalışan Gazeteciler Günü'nde Fotoğraf ÇektiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında Kızılcahamam'da 8-9-10 Ocak 2016 tarihlerinde toplanan Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu, TBMM Grubu toplantıları sona erdi.
 • 17:39MHP'li Muhalifler Pes EtmeyecekMHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, olağanüstü kurultay talebinin yasaya ve tüzüğe dayanan, haklı, meşru ve yerinde bir demokratik olduğunu belirterek, "Ülkücü iradenin gereğini yerine getirmek üzere büyük kurultay delegesi arkadaşlarımızdan aldığımız imzaları belirlediğimiz takvime göre önümüzdeki hafta sonunda tek klasörde birleştirip, usulüne uygun olarak Genel Merkeze sunacağız" dedi.
 • 17:36MHP Lideri Bahçeli'den 'Kongre' AçıklamasıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin kongre sürecinin 18 Mart 2018 tarihinde olacağını açıklayarak, "Ondan öncesi artık bizi ilgilendiren bir konu değildir.
 • 16:44Bahçeli: Bahçeli: " Anayasa Toplumsal ve Siyasal Bir Mutabakatın Zamanlar Üstü Belgesidir"Görüntü Dökümü: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşması -Muhabirlerden detay MHP'nin Kızılcahamam toplantısı sona erdi -MHP Genel Başkanı Bahçeli: (1) "Her zaman dediğimiz gibi anayasa toplumsal ve siyasal bir mutabakatın zamanlar üstü belgesidir.
 • 15:55MHP'nin Kızılcahamam Toplantısı Sona ErdiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP'nin kongre süreci 18 Mart 2018 tarihi olacaktır.
 • 15:36Bahçeli: İmzayı Kim Ne Kadar Toplarsa Toplasın, Kabulü Mümkün OlmayacakBahçeli: İmzayı Kim Ne Kadar Toplarsa Toplasın, Kabulü Mümkün OlmayacakMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, olağanüstü kongre için imza toplanması ile ilgili yaptığı açıklamada, kim ne kadar imza toplarsa toplasın bunun kongre yapılacağı anlamına gelmediğini belirtti.
 • 15:09MHP'nin Kızılcahamam Toplantısı Sona ErdiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Her zaman dediğimiz gibi anayasa toplumsal ve siyasal bir mutabakatın zamanlar üstü belgesidir.
 • 14:50Erdoğan'ın Mimarı Olduğu Çözüm Süreci Mehmetçik ve Polislerimizi Şehit Etti'Erdoğan'ın Mimarı Olduğu Çözüm Süreci Mehmetçik ve Polislerimizi Şehit Etti'Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kazılan hendeklerin içine bin yıllık kardeşliğin imhasını sağlayacak etnik dinamitler döşendiğini vurguladı.
 • 14:46Bahçeli: Türkiye'ye Seçilmiş Despot Değil, Yeni Bir Anayasa GerekmektedirBahçeli: Türkiye'ye Seçilmiş Despot Değil, Yeni Bir Anayasa GerekmektedirMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni anayasaya; kimliğini kaybetmiş bir ülkeye kimlik yapımı, rejim ve sistemini bulamamış bir ülkeye yenisini kurma yol ve eşiği olarak bakılmamasını istedi.
 • 14:46MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin Kızılcahamam Kampında Konuştu 5MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin Kızılcahamam Kampında Konuştu 5MHP Genel Başkanı Bahçeli partisinin Kızılcahamam kampında konuştu 5 (Tür: Ankara)
 • 14:46MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin Kızılcahamam Kampında Konuştu 6MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin Kızılcahamam Kampında Konuştu 6MHP Genel Başkanı Bahçeli partisinin Kızılcahamam kampında konuştu 6 (Tür: Ankara)
 • 14:46MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin Kızılcahamam Kampında Konuştu 7MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin Kızılcahamam Kampında Konuştu 7MHP Genel Başkanı Bahçeli partisinin Kızılcahamam kampında konuştu 7 (Tür: Ankara)
 • 14:44Bahçeli: Ortadoğu'yu Tekrar Bölmek İstiyorlarMhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara Kızılcahamam'da 3 gün süren partisinin Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Merkez Disiplin Kurulu (MDK) ve TBMM Grubu Ortak Toplantısı sonrası basın toplantısı düzenledi.
 • 14:37MHP Kızılcahamam Kampı Kapanış OturumuMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP’nin karıştırılması, oyalanması, hatta susturulup içine kıvrılması için haricimizde faal ve sinsi bir çalışma var" dedi.
 • 14:32MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin Kızılcahamam Kampında Konuştu 4MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin Kızılcahamam Kampında Konuştu 4MHP Genel Başkanı Bahçeli partisinin Kızılcahamam kampında konuştu 4 (Tür: Ankara)
 • 14:27MHP Kızılcahamam Kampı Kapanış OturumuMHP Kızılcahamam Kampı Kapanış OturumuMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Biz yeni anayasada vatandaşlık tarifiyle oynanmasına karşıyız. Biz Anayasa’dan Türk ifadesini çıkarma provalarına sonuna kadar karşı çıkacağız. Ve biz Türkiye Cumhuriyeti’nin simge ve özeti olan Anayasa’nın ilk dört maddesinin tahrip edilip kurnazca alaşağı edilmesine de direneceğiz" dedi.
 • 14:25MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin Kızılcahamam Kampında Konuştu 2MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin Kızılcahamam Kampında Konuştu 2MHP Genel Başkanı Bahçeli partisinin Kızılcahamam kampında konuştu 2 (Tür: Ankara)