SON DAKİKA KIZILCAHAMAM HABERLERİ

Son Dakika Kızılcahamam Haberleri

02:57
Ankara'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
Ankara'da Trafik Kazası: 2 Yaralı
10:42
Ankara'da Otomobil Bariyerlere Çarptı: 4 Yaralı Ankara'da, Kızılcahamam'daki bir yakınlarını ziyaretten dönen ailenin içinde bulunduğu otomobilin bariyerlere çarpması sonucu 4 kişi yaralandı.
Ankara'da Otomobil Bariyerlere Çarptı: 4 Yaralı
10:06
Ankara'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Kızılcahamam’daki bir yakınlarını ziyaretten dönen ailenin içinde bulunduğu otomobilin bariyerlere çarpması sonucu 4 kişi yaralandı.
Ankara'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
21:09
Ankara'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Ankara'da trafik kazası: 4 yaralı Kazan ilçesindeki trafik kazasında, 4 kişi yaralandı.
Ankara'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
19:22
Ankara'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Kazan ilçesindeki trafik kazasında, 4 kişi yaralandı.
14:46
Kızılcahamam'da Öğrenciler Karnelerini Bakan Avcı'dan Aldı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine karnelerini dağıttı.
Kızılcahamam'da Öğrenciler Karnelerini Bakan Avcı'dan Aldı
14:11
Bakan Nabi Avcı: Yükselen Bayrak İnmez Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yurtdışındaki Türk okullarının durumu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Bakan Nabi Avcı: Yükselen Bayrak İnmez
13:12
Bakan Avcı'dan Cemaat Okullarına İlişkin Açıklama Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün Etiyopya’da cemaat okullarıyla ilgili yaptığı açıklamaya ilişkin, “Onunla ilgili açıklamayı önümüzdeki hafta içerisinde yaparız. Hazırlıklarımız gerçekten son aşamada.
13:06
Bakan Avcı'dan Cemaat Okullarına İlişkin Açıklama Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün Etiyopya’da cemaat okullarıyla ilgili yaptığı açıklamaya ilişkin, “Onunla ilgili açıklamayı önümüzdeki hafta içerisinde yaparız. Hazırlıklarımız gerçekten son aşamada.
13:05
Bakan Avcı, 3D Laboratuvar Açılışına Katıldı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 3D laboratuvar açılışı ve karne dağıtım törenine katıldı.
Bakan Avcı, 3D Laboratuvar Açılışına Katıldı
12:25
Okullarda Karne Heyecanı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı: "100 üzerinden konuşursak 50’nin altındaki bütün notların sorumluluğu bize ait, çocuklarınızı eğer tebrik etmek istiyorsanız 50’nin üzerindeki notlarından ötürü onları tebrik edebilirsiniz ama 50’nin altındaki notlara bakarak onlara kızmayın.
12:07
Bakan Karne Verdiği Öğrenciye Takıldı: Fizikçi Mehmet Ali'ye Takmış 18 milyon öğrenci, bugün 2 hafta sürecek yarıyıl tatiline giriyor. Karne dağıtan Bakan Nabi Avcı, zayıfı olan öğrenciye "Fizikçi Mehmet Ali'ye takmış' diyerek takıldı.
Bakan Karne Verdiği Öğrenciye Takıldı: Fizikçi Mehmet Ali'ye Takmış
11:58
Eğitimde "Sinema" Tadında "Dijital Ders" Dönemi Başladı Milli Eğitim Bakanı Avcı'nın bugün karne dağıtacağı okulda, öğrencilerin "sinemada gözlüklerle 3 boyutlu film izler" gibi eğitim aldığı Türkiye'nin ilk "Etkileşimli 3 boyutlu mesleki eğitim laboratuvarı"nın açılışı da yapılacak Türkiye Ulusal Ajansının desteklediği projede, öğrenciler uçak bakımı, bilişim teknolojleri gibi zor öğrenilen derslerini, gerçeklik algısı yaratılmış üç boyutlu görüntüleri izleyerek öğrenebiliyor Okul Müdürü Yaman: "Sinema salonu şeklinde tasarlanan laboratuvarda,
11:55
Bakan Avcı Karne Dağıttı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilere karne dağıttı.
Bakan Avcı Karne Dağıttı
11:48
Eğitimde "Sinema" Tadında "Dijital Ders" Dönemi Başladı Eğitimde "sinema" tadında "dijital ders" dönemi başladı-Milli Eğitim Bakanı Avcı'nın bugün karne dağıtacağı okulda, öğrencilerin "sinemada gözlüklerle 3 boyutlu film izler" gibi eğitim aldığı Türkiye'nin ilk"Etkileşimli 3 boyutlu mesleki eğitim laboratuvarı"nın açılışı da yapılacak-Türkiye Ulusal Ajansının desteklediği projede, öğrenciler uçak bakımı, bilişim teknolojleri gibi zor öğrenilen derslerini, gerçeklik algısı yaratılmış üç boyutlu görüntüleri izleyerek öğrenebiliyor-Okul Müdürü
Eğitimde 'Sinema' Tadında 'Dijital Ders' Dönemi Başladı
10:14
Milli Eğitim Bakanı Avcı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 3D laboratuvar açılışı ve karne dağıtım töreninde konuştu.
Milli Eğitim Bakanı Avcı
09:09
Okullarda Karne Heyecanı Okul öncesi eğitim kurumları ile ilk ve orta dereceli okullarda okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci için yarıyıl tatili bugün başlıyor.
Okullarda Karne Heyecanı
14:44
Ankapark, Emıtt Fuarı'nda Görücüye Çıktı Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yapımını sürdürdüğü Ankapark, İstanbul’da düzenlenen 19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) ilk günden katılımcıların yoğun ilgisini çekti.
Ankapark, Emıtt Fuarı'nda Görücüye Çıktı
12:59
Başkent, Emıtt Fuarı'nda Tanıtıldı Ankara, bu yıl 19’uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’nda rengarenk kıyafetleri, yöresel lezzetleri ve el sanatlarıyla tanıtıldı.
Başkent, Emıtt Fuarı'nda Tanıtıldı
10:37
Yarıyıl Tatili Yarın Başlıyor Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci yarın tatile girecek.
Yarıyıl Tatili Yarın Başlıyor
01:13
Şampiyonlar, Kızılcahamam'da Gençlerle Buluştu Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün “Şampiyonlar Aramızda” Söyleşi programına Milli Halterci Halil Mutlu ve Milli Güreşçi Şeref Eroğlu katıldı.
Şampiyonlar, Kızılcahamam'da Gençlerle Buluştu
15:29
Başkan Gökçek'ten Önemli Açıklamalar ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte sorumluluk alanlarına dahil olan 9 ilçeye 300 trilyon liraya yakın yatırım yaptıklarını söyledi.
15:16
Kızılcahamam'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir öğrenci trafik kazası sonucu yaralandı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
18:58
Kızılcahamam'da 100. Yıl Etkinlikleri Başladı Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinin kuruluşunun 100. yılı bir dizi etkinlikle kutlanıyor.
Kızılcahamam'da 100. Yıl Etkinlikleri Başladı
16:11
Ayakkabı Boyacılığından Dünya Şampiyonluğuna Şırnak'ın Cizre ilçesinde ayakkabı boyacılığı yaparken 7 yıl önce güreşe başlayan işitme engelli Sinan Sadak, bu branşta büyük başarılar elde etti.
10:17
Yılbaşı Tatili 4 Güne Çıktı, Tatilciler Harekete Geçti! Son dakikada tatil planları yapanların tercihi, en çok kayak merkezleri ile termal otellerinden yana oldu.
00:28
Kızılcahamam'ın Beyaz Bayraklı Okulları Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü denetim elemanlarınca yapılan denetimler sonucunda “Temiz Okul, Sağlıklı Okul” projesi kapsamında Kızılcahamam’da 6 okul “Beyaz Bayrak” ile ödüllendirildi.
Kızılcahamam'ın Beyaz Bayraklı Okulları
11:15
Yargıtay Başkanı Alkan Emekliye Ayrılıyor Yaş haddinden 9 Şubat 2015'te emekliye ayrılacak Alkan'dan boşalacak Yargıtay Başkanlığı için emeklilik tarihinden itibaren 15 gün içinde seçim yapılacak.
00:21
Ankara'da Kar Yağışı Kızılcahamam D 750 karayolu Akyarma mevkiinde bir kamyonun kayması nedeniyle kapanan yolda uzun araç konvoyu oluştu.
09:47
Kızılcahamam'da Kadınlar Buluştu Kızılcahamam Belediyesi, Kadın Buluşmaları programı düzenledi.
Kızılcahamam'da Kadınlar Buluştu
06:55
Ankara'da Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Ankara’da yakınlarının cenazesinden dönen ailenin bulunduğu araç takla attı.
Ankara'da Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı
04:48
Kızılcahamam'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Kızılcahamam'da Trafik Kazası: 5 Yaralı
12:10
Meteoroloji: Balkanlar'dan Soğuk ve Yağışlı Hava Geliyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye’nin bugün (21 Aralık) pazar günü öğle saatlerinden sonra Balkanlar üzerinden gelecek olan soğuk ve yağışlı havanın etkisine gireceğini bildirdi.
19:07
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay Açıklaması Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, “YÖK olmasaydı köyden gelenler üniversiteye giremezdi.
19:05
İhh Yetimhaneler Koordinatörü Reşat Başer Açıklaması İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Yetimhaneler Koordinatörü Reşat Başer, “İHH sponsor aile projesi 2007 yılında başladı.
17:59
"Darbe Ürünü Kurullardan Biride YÖK'tür" Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 12 milyon 300 bin imzayla ülkeyi darbecilerin vesayetinden kurtardıklarını söyledi.
'Darbe Ürünü Kurullardan Biride YÖK'tür'
13:51
Eğitim-Bir-Sen 7. Üniversite Teşkilatları Buluşması Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Kimse Atatürkçülük'ten geçinmesin.
08:47
Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne Hibe Uçak Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Uçak Bakım Alanında kullanılmak üzere Kara Havacılık Okulundan hibe olarak aldığı U17B keşif uçağına kavuştu.
Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne Hibe Uçak
18:25
Soğuk ve Yağışlı Hava Geliyor Türkiye, pazar günü Balkanlar üzerinden gelecek soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek Hava sıcaklığı pazartesi günü kuzey, iç ve batı bölgelerde 3 ila 8 derece azalacak, salı gününden itibaren tekrar artacak.
16:26
Meteoroloji Uyardı: Pazar Akşamı Kar Var Türkiye pazar gününden itibaren Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek.
Meteoroloji Uyardı: Pazar Akşamı Kar Var
02:22
İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Aralık Ayı İstişare Toplantı'sına Kızılcahamam Ev Sahipliği Yaptı. Ankara Millî Eğitim Müdürlüğü, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Aralık Ayı İstişare Toplantısı, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler’in de katılımlarıyla Kızılcahamam Soğuksu Otelde gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Aralık Ayı İstişare Toplantı'sına Kızılcahamam Ev Sahipliği Yaptı.
13:43
Kızılcahamam Çelik'i Unutmadı Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Kadir YAMAN Bursa Vali Yardımcısı Bilal Çelik'i makamında ziyaret ederek saat hediye etti.
00:28
Ankara'da Asansör Kazası: 1 Ölü Ankara'da asansör bakımı yapan özel bir firma görevlisi, asansörün çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Ankara'da Asansör Kazası: 1 Ölü
18:24
İnegölspor Başkanından Çifte Hedef İnegölspor Başkanı Eşref Güç, ilk hedeflerinin şampiyonluk olduğunu dile getirerek, daha sonra da altyapıdan oyuncu yetiştirmek istediklerini söyledi.
İnegölspor Başkanından Çifte Hedef
17:07
Kızılcahamam Hakimevi'nde Asansör Kazası: 1 İşçi Öldü Kızılcahamam Hakim Evi'ndeki asansörün bakımını yapan 21 yaşındaki Mustafa Taştan, bitişikteki diğer asansör kabininin başına çarpması sonucu yaşamını yitirdi.
13:10
İdris Bal: Dini ve Milli Duygular Tepe Tepe Kullanılıyor Demokratik Gelişim Partisi (DGP) Genel Başkanı İdris Bal, Türkiye’de dini ve milli duyguların tepe tepe kullanıldığını söyledi.
12:55
Elektrik Mühendisi, 212 Kilometre Uzaklıktaki Asfalt Şefliğinde Görevlendirildi İl Özel İdaresi kapanınca Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmaya başlayan Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şube Başkanı Ebru Akgün Yalçın, Belediye tarafından Güdül ilçesindeki asfalt şefliğine atandı.
20:05
AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi AK Parti Çubuk İlçe Başkanlığı’na Av. Baki Demirbaş yeniden seçildi.
AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi
09:13
Emanet Arabayla Kaza Yaptı Ankara’nın ilçesi Kazan girişindeki kavşakta meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Emanet Arabayla Kaza Yaptı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:08:47. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KIZILCAHAMAM HABERLERİ
[Hata Bildir]