SON DAKİKA KOCAELİ HABERLERİ

Son Dakika Kocaeli Haberleri

15:47
Binlerce Metal İşçisi 29 Ocak'ta Greve Gidiyor 100 bin kişinin çalıştığı metal sektöründe 'grev' kararı çıktı. 29 Ocak'ta 42 fabrika greve girecek.
Binlerce Metal İşçisi 29 Ocak'ta Greve Gidiyor
15:10
Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürleri Toplantısı Karamürsel ilçesinde Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürleri toplantısı düzenlendi.
14:16
Sp Gik Üyesi Çalık, Doğu İllerine Vergi Muafiyeti İstedi Saadet Partisi(SP) Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi ve Erzurum İl Başkanı Faik Çalık, sosyo-ekonomik göstergeleri bakımından ülke ortalamalarının altında bulunan Doğu Anadolu Bölgesi'nde, Osmanlı döneminde uygulanan vergi muafiyetinin uygulanmasını istedi.
Sp Gik Üyesi Çalık, Doğu İllerine Vergi Muafiyeti İstedi
13:15
Kocaeli Körfez Köprü'sünde Kılavuz Kablolar Çekilmeye Başlandı İstanbul-İzmir karayolu yolculuğunu 3,5 saate indirecek Gebze-Orhangazi İzmir otoyol projesinin en önemli ayağı olan İzmit Körfez Köprüsü'nde önemli aşamalardan birine daha geçildi.
Kocaeli Körfez Köprü'sünde Kılavuz Kablolar Çekilmeye Başlandı
13:14
Darıca'da "Eğitime Destek Kampanyası" Darıca Bir Umut Engelliler Derneğince düzenlenen "Eğitime Destek Kampanyası" kapsamında toplanan eğitim materyalleri ve oyuncaklar, Van'a gönderilecek.
13:12
İzmit Belediyesi'nden Köylülere Eğitim İzmit Belediyesi tarafından çiftçilik yapan köylülere zararlı bitkilerle ilgili ilk eğitim Kulfallı köyünde verildi.
İzmit Belediyesi'nden Köylülere Eğitim
13:02
Kocaeli Sahibi ve Genel Müdürü Engelli Olan Hastanede, Engellilerden Katkı Payı Alınmıyor Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde faaliyet gösteren sahibi ve genel müdürü de ortopedik engelli olan özel hastane, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun karşıladığı tedavi giderinden başka engelli hastalardan katkı payı almıyor.
Kocaeli Sahibi ve Genel Müdürü Engelli Olan Hastanede, Engellilerden Katkı Payı Alınmıyor
12:34
Kocaeli'nde Kaçakçılık Operasyonu Kocaeli'nin Darıca ilçesinde KOM ekipleri, 350 gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirdi.
12:29
İzmit'te Çocuklara Jimnastik Kursu İzmit Belediyesi, 6-12 yaş arası çocuklar için jimnastik kursu açtı.
İzmit'te Çocuklara Jimnastik Kursu
12:28
Judo: Büyükler Türkiye Şampiyonası Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü sporcularının, Judo: Büyükler Türkiye Şampiyonası'nda 2 bronz madalya kazandığı bildirildi.
Judo: Büyükler Türkiye Şampiyonası
12:27
Kocaeli'de Su Kesintisi Kocaeli'nin Çayırova ve Gebze ilçelerine bağlı bazı mahallelerde 29 Ocak Perşembe günü su kesintisi yapılacak.
Kocaeli'de Su Kesintisi
12:24
Diyabetli Çocukların Erişkin Kliniklerine Geçişi Çalıştayı"Na Doğru Kocaeli'nde 5 Mart'ta düzenlenecek çalıştayda diyabet hastası çocukların 18 yaşından sonra yaşadıkları sorunlar ele alınacak.
12:22
İzmit'teki Kesik El Cinayetini 'Şeytan' Dövmesi Çözecek İzmit- Kandıra yolunda, dövülerek öldürüldükten sonra elleri kesilmiş halde bulunan kadın cinayetini 15 kişiden oluşan özel jandarma ekibi araştırıyor.
İzmit'teki Kesik El Cinayetini 'Şeytan' Dövmesi Çözecek
12:20
4 Gündür Kayıp Olan Kadının Hayatından Endişe Ediliyor Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan Volkan Demirel, Kocaeli'nde yaşayan halası Havagül Gider'den 4 gündür haber alamadıklarını ve hayatından endişe ettiklerini söyledi.
4 Gündür Kayıp Olan Kadının Hayatından Endişe Ediliyor
12:13
Yarım Saatte İhracat Yaptık Geçen yıl gümrüklerdeki 3 milyon 316 bin ihracat beyannamesinin yüzde 81,7'sinin işlemleri, ilk yarım saatte tamamlandı İhracat işlemlerinin ilk 4 saatte sonuçlandırılma oranı yüzde 95,2, ilk 24 saatte sonuçlandırılma oranı da yüzde 97,7 olarak kayıtlara geçti.
12:05
Anne ve Babası Kısa Süre Önce Ölen Kadın Kayboldu Kocaeli'nin Başiskele İlçesi Yenimahalle Mahallesi numara 11'deki evinden 23 Ocak tarihinde ayrılan 52 yaşındaki Havagül Gider'den haber alınamıyor.
Anne ve Babası Kısa Süre Önce Ölen Kadın Kayboldu
12:03
İzmit Belediye Başkanı Doğan, 12 Bin Kişiyi Ağırladı İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 2014 yılı içinde yaklaşık 12 bin kişiyi makamında ağırladı.
İzmit Belediye Başkanı Doğan, 12 Bin Kişiyi Ağırladı
12:02
Sahibi Engelli Olan Hastanede, Engellilerden Katkı Payı Alınmıyor Kocaeli'de faaliyet gösteren özel hastane, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun karşıladığı tedavi giderinden başka engelli hastalardan katkı payı almıyor.
Sahibi Engelli Olan Hastanede, Engellilerden Katkı Payı Alınmıyor
11:57
İşçilerin Kaldığı Evde Yangın: 1 Yaralı Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, 5 işçinin kaldığı tek katlı evde çıkan yangında bir işçi yaralandı.
İşçilerin Kaldığı Evde Yangın: 1 Yaralı
11:46
Gebze ve Çayırova'da Su Kesintisi İSU Genel Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, çalışmalar nedeniyle Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gecede, Gebze ve Çayırova’da su kesintisi yapılacak.
Gebze ve Çayırova'da Su Kesintisi
11:37
Başkan Karaosmanoğlu Mersine Gidecek Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin (TDBB) yönetim kurulu toplantısı için Mersin’e gidecek.
Başkan Karaosmanoğlu Mersine Gidecek
11:37
Ko-Mek'e İl Dışından Büyük İlgi Birçok alanda ücretsiz kurs eğitimi veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları, (KO-MEK) il dışından da ilgi görüyor.
Ko-Mek'e İl Dışından Büyük İlgi
10:48
Yarıyıl Tatili Kayak Merkezine Yaradı Kar kalınlığının 90 santimetreyi bulduğu Kartepe’de, yarıyıl tatilinin başlamasıyla birlikte kayak merkezindeki doluluk oranı yüzde 70’lere çıktı.
Yarıyıl Tatili Kayak Merkezine Yaradı
10:41
"Derneklerin Temel Amacı Eğitim Olmalı" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Rizeliler Derneğinin yeni yönetimini makamında ağırladı.
'Derneklerin Temel Amacı Eğitim Olmalı'
10:06
Milletvekili Okur'dan Başkan Toltar'a Ziyaret AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ziyaret etti.
Milletvekili Okur'dan Başkan Toltar'a Ziyaret
10:05
Judoculardan Zonguldak'ta 2 Bronz Madalya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtsporlu Judocular, Türkiye Ferdi Judo şampiyonasında 2 bronz madalya kazandı.
Judoculardan Zonguldak'ta 2 Bronz Madalya
09:45
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, birinci dereceye yükselmiş olup 31.12.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirlendi.
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır
09:39
Körfez'de Ev Yangını: 1 Yaralı Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, 5 işçinin kaldığı tek katlı evde çıkan yangında bir kişi yaralandı.
Körfez'de Ev Yangını: 1 Yaralı
23:58
Çukura Düşen Vatandaş İtfaiye Tarafından Kurtarıldı Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde açık olan çukura düşen vatandaşı itfaiye ekipleri kurtardı.
Çukura Düşen Vatandaş İtfaiye Tarafından Kurtarıldı
21:38
Kocaeli - CHP'li Hurşit Güneş: Toplum Yolsuzlukları Kabullenmemelidir - Ek CHP'li Hurşit Güneş: Toplum yolsuzlukları kabullenmemelidir CHP Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş, yolsuzluk ile ilgili yaptığı açıklamada Türkiye'de yaygın olarak "Çalıyorlar ama yapıyorlar" denilmeye başlandığını belirterek, "Bu bir ahlaki çöküntüdür.
Kocaeli - CHP'li Hurşit Güneş: Toplum Yolsuzlukları Kabullenmemelidir - Ek
20:56
CHP'li Hurşit Güneş: Toplum Yolsuzlukları Kabullenmemelidir CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, yolsuzluk ile ilgili yaptığı açıklamada Türkiye'de yaygın olarak "Çalıyorlar ama yapıyorlar" denilmeye başlandığını söyledi.
CHP'li Hurşit Güneş: Toplum Yolsuzlukları Kabullenmemelidir
18:08
Fırtına Trabzonlular'dan Köşker'e Ziyaret Gebze Fırtına Trabzonsporlular Taraftar Derneği yöneticileri Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti.
Fırtına Trabzonlular'dan Köşker'e Ziyaret
18:08
Kocaelili Satranççılar Şampiyonluk Peşinde Kocaelili satranççılar, Antalya’da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda, şampiyonluk için mücadele ediyor.
Kocaelili Satranççılar Şampiyonluk Peşinde
18:06
Kontrolden Çıkan Otomobil İnşaat Deposuna Daldı: 1 Yaralı Kocaeli'nin Körfez İlçesi'nde aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu kontrolden çıkan otomobil, D-100 Karayolu'nun yaklaşık 5 metre aşağısında bulunan bir inşaatın deposuna uçtu.
Kontrolden Çıkan Otomobil İnşaat Deposuna Daldı: 1 Yaralı
18:05
Başkan Doğan, Esnafı Ziyaret Etti İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, esnaf ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
Başkan Doğan, Esnafı Ziyaret Etti
17:50
İkiz Kardeşler Teog Sınavında Birinci Oldular Karamürsel 4 Temmuz Şehit Hüseyin Güldal Ortaokulu 2014-2015 eğitim öğretim yılı 1.dönem sonu itibariyle Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan sınavda derece alan Vural ve Bora Aktaş Karamürsel’de birincilik elde ettiler.
İkiz Kardeşler Teog Sınavında Birinci Oldular
17:45
Suudi Hayırsever, Başkan'a Kabe Örtüsü Hediye Etti Başkan Karaosmanoğlu, Kartepe Acısu’da cami yaptıran Suudi hayırsever Mohammed Al Kattan’ı makamında misafir etti.
Suudi Hayırsever, Başkan'a Kabe Örtüsü Hediye Etti
17:40
Başkan Karaosmanoğlu Genç Sporcularla Buluştu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Gençlerbirliğispor ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği’nin yöneticilerini makamında misafir etti.
Başkan Karaosmanoğlu Genç Sporcularla Buluştu
17:39
Üzülmez Umreden Dönen Vatandaşları Ziyaret Etti Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hafta sonunda umreden dönen Kartepelileri evlerinde ziyaret etti.
Üzülmez Umreden Dönen Vatandaşları Ziyaret Etti
17:34
Gölcük'te Esnaf, Sahte Paraya Karşı Bilgilendirildi Gölcük Emniyet Müdürlüğü ve Gölcük Seyyar Pazarcılar Odası işbirliğiyle esnafa hırsızlık ve sahte para toplantısı düzenlendi.
16:46
KOÜ, Evsel Atıklardan Biyogaz Üretecek Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca desteklenen, KOÜ'nün yürütücülüğünü üstlendiği proje kapsamında evsel katı atıklardan biyogaz elde edilecek.
16:28
Türkiye'nin İlk Yerli Su Türbinleri Kocaeli’de faaliyet gösteren Marbeyaz Makine A.Ş ile İngiltere Firması olan Gilkes Elektromekanik firması arasında ilk yerli su türbinleri üretim anlaşması imzaları atıldı.
Türkiye'nin İlk Yerli Su Türbinleri
16:14
Hurşit Güneş: Toplum Yolsuzlukları Kabullenmemelidir CHP Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş, Türkiye'de yaygın olarak 'Çalıyorlar ama yapıyorlar' denilmeye başlandığını belirtti.
Hurşit Güneş: Toplum Yolsuzlukları Kabullenmemelidir
16:09
Belediye Başkan Yardımcısının Adını Kullanan Dolandırıcı Yakalandı Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Engin Güzel gibi tanıtarak, Suriyeli mültecilere yardım toplama bahanesiyle dolandırıcılık yapan zanlı, gözaltına alındı.
Belediye Başkan Yardımcısının Adını Kullanan Dolandırıcı Yakalandı
16:08
Öldürülen Kadının Kimliğini Dövmeleri Belirleyecek Kocaeli'nin İzmit ilçesinde öldürüldükten sonra çöp poşetine konularak yol kenarındaki tarlaya bırakılmış halde bulunan kadın cesedinin kimliği henüz tespit edilemedi.
16:04
CHP Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş Açıklaması CHP İzmit ilçe başkanlığı binasında açıklama yapan CHP Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş, “Siz yargıya gidip de “Ben suçsuzum” demezseniz sizde bir hata var demektir.
CHP Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş Açıklaması
15:49
Süper Lig Tribünleri Sinek Avlıyor, Amatör Ligdeki Kocaeli 10 Bin Taraftara Oynuyor Bir ara kapısına kilit vurulma noktasına kadar gelen Kocaelispor, oynadığı Bölgesel Amatör Ligi'nde kendisini destekleyen 10 bin taraftarı önünde aldığı 3 puanla hem lider oldu, hem de yeniden profesyonel "lige dönüş" mesajı verdi.
Süper Lig Tribünleri Sinek Avlıyor, Amatör Ligdeki Kocaeli 10 Bin Taraftara Oynuyor
15:40
Bandırmaspor'da Galibiyet Sevinci Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta lider Bandırmaspor'un teknik direktörü Mustafa Çapanoğlu, Kocaeli Birlikspor karşısında deplasmanda alınan 3 puanın kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.
15:20
Darıca Gençlerbirliği'nde Galibiyet Sevinci Sportif Direktör Kasap: "Bizim için sevindirici olan, 2 2'den sonra da futbolcuların maçı bırakmayarak son dakikaya kadar mücadele edip 3 puanı almasıydı"
Darıca Gençlerbirliği'nde Galibiyet Sevinci
15:08
Bandırmaspor Teknik Direktörü Çapanoğlu Açıklaması Bandırmaspor'un teknik direktörü Mustafa Çapanoğlu, Kocaeli Birlikspor karşısında deplasmanda alınan 3 puanın kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.
Bandırmaspor Teknik Direktörü Çapanoğlu Açıklaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:25:03. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KOCAELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]