05:2500
SON DAKİKA KÖPRÜBAŞI HABERLERİ

Son Dakika Köprübaşı Haberleri

   

  Çorum'da Elektrik Kesintisi

  Kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak teknik çalışmalardan dolayı Mecitözü ve Kargı ilçelerinde programlı elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı

  Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı

  MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı makamında ağırladı. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Cizre'de Olaylı Gece: 1 Polis, 1 Çocuk Yaralı

  Cizre'de Olaylı Gece: 1 Polis, 1 Çocuk Yaralı

  Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde yol kesip kimlik kontrolü yapan göstericilerin molotoflu saldırısında 1 polis memuru ile bir çocuk yaralandı. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Arınç: Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız

  Arınç: Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız

  Başbakan Yardımcısı Arınç, İç ve dış güçlerin tek dertlerinin AK Parti'nin iktidardan gitmesi olduğunu ve bunun için bin bir türlü şeytanlıklar düşünüldüğünü söyledi. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Arınç: 'Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız'

  Arınç: "Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız"

  İç ve dış güçlerin tek dertlerinin AK Parti’nin iktidardan gitmesi olduğunu ve bunun için bin bir türlü şeytanlıklar düşünüldüğünü söyleyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Onlar gitsin de Türkiye ne olursa olsun diyorlar. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Düzce'de Adige Kültür Evi Açıldı

  Düzce'nin Gölyaka ilçesinde Adıge Çerkez Kültür Derneği tarafından oluşturulan Kültür Evi törenle açıldı. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 05:25:09. #1.13#