SON DAKİKA KORAY AYDIN HABERLERİ

Son Dakika Koray Aydın Haberleri

 • 14:22MHP'li Muhalifler Toplantıyı ErtelediMHP'li muhalifler, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi dolayısıyla bugün yapılmasını planladıkları toplantıyı erteledi.
 • 16:10Grafikli - MHP'de Gözler Mahkeme KararındaMHP'de muhalifler ve Genel Merkez'in karşılıklı hamleleriyle olağanüstü kongreye odaklanılan süreç yaz sonuna taşındı.
 • 18:23MHP'li Muhaliflerin Toplantısı Sona ErdiMHP'li Muhaliflerin Toplantısı Sona ErdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: MHP'li muhaliflerden Koray Aydın'ın basın açıklaması MHP'li muhaliflerin toplantısı sona erdi Aydın: "MHP'de devam eden olağanüstü kurultay süreci tarafımızdan sonuna kadar takip edilecektir.
 • 17:47MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın: MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın: "Bir Ayağa Kalkış Hareketi Var"MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, "Bir ayağa kalkış hareketi var. MHP’ye gönül veren insanların partinin geleceğine el koyma konusunda bir kararlılıkları var" dedi.
 • 17:41MHP'li Muhaliflerin Toplantısı Sona ErdiMHP'li muhaliflerden Koray Aydın, "MHP'de devam eden olağanüstü kurultay süreci tarafımızdan sonuna kadar takip edilecektir.
 • 17:21MHP'li Muhalifler Erciyes'te ToplanacakMHP'de muhalif isimler Sinan Oğan, Meral Akşener, Koray Aydın ve Ümit Özdağ, Ankara'da bir araya geldi.
 • 16:33MHP'li Muhaliflerden Ortak AçıklamaMHP Genel Başkan adayları Koray Aydın, Meral Akşener, Sinan Oğan ve Ümit Özdağ, 6-7 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek olan Erciyes Zafer Kurultayı'na katılma kararı aldıklarını açıkladı.
 • 15:58MHP'li Muhalifler İkinci Kez ToplandıMHP'de muhalif isimler Sinan Oğan, Meral Akşener, Koray Aydın ve Ümit Özdağ, Ankara'da toplandı.
 • 15:11MHP'li Muhalifler ToplandıÇağrı Heyeti'nce yapılan kongrede, 10 Temmuz'da seçimli olağanüstü kongreyi toplama kararı alan ancak yargı kararları nedeniyle bunu gerçekleştiremeyen MHP'li muhalifler, delegelerden yeniden imza toplanması konusunu görüşmek üzere, bir araya geldi.
 • 17:02Myp Lideri Yılmaz: Myp Lideri Yılmaz: "Bahçeli Gidecek. Çare Yok"Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP’de gelinen son duruma ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, "Bahçeli gidecek.
 • 08:20MHP'de Muhaliflerden Bahçeli'ye Karşı Yeni HamleMHP'de Muhaliflerden Bahçeli'ye Karşı Yeni HamleMHP'de Bahçeli'ye rakip dört genel başkan adayı, 11 Temmuz'a kadar kurultay için en az 500 imza toplamayı hedefliyor.
 • 17:57MHP'li Muhalifler Bir Araya Geldi (2)MHP'li Muhalifler Bir Araya Geldi (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sinan Oğan, Koray Aydın, Meral Akşener ve Ümit Özdağ'ın birlikte yürümesi ve açıklama yapmaları MHP'li muhaliflerden ortak hareket etme kararı MHP'li muhalifler Oğan, Aydın, Akşener ve Özdağ'dan ortak açıklama: "İktidar yürüyüşümüzün önünü kesmeye çalışan kimselere rağmen, bütün ülküdaşlarımıza 4 genel başkan adayı olarak sözümüzdür; bu kutlu mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz" "4 genel başkan adayı olarak hukuk mücadelemizi sonuna kadar sürdürecek, kurultayımızı en kısa sürede toplayacağız" "MHP genel başkanının seçileceği kurultayımız toplanıp divan seçilene kadar istişare ve karşılıklı güven içerisinde ortak hareket edeceğimizi bildiririz" MHP'li muhalifler Sinan Oğan, Koray Aydın, Meral Akşener ve Ümit Özdağ'ın bir araya geldiği toplantının ardından yapılan ortak açıklamada, "Hukuk mücadelemizi sonuna kadar sürdürecek, kurultayımızı en kısa sürede toplayacağız." ifadelerine yer verildi.
 • 16:45Sinan Oğan: Sinan Oğan: "Neyin Pahasına Olursa Olsun Bu Kurultayın Yapılacağından Kimse Şüphe Etmesin"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Eski MHP milletvekili Sinan Oğan'ın açıklaması MHP'li muhalifler bir araya geldi Eski MHP milletvekili Oğan: "Neyin pahasına olursa olsun bu kurultayın yapılacağından kimse şüphe etmesin.
 • 16:43MHP'li Muhaliflerden Ortak Hareket Etme KararıMHP'li muhalifler Sinan Oğan, Koray Aydın, Meral Akşener ve Ümit Özdağ'ın bir araya geldiği toplantının ardından yapılan ortak açıklamada, "Hukuk mücadelemizi sonuna kadar sürdürecek, kurultayımızı en kısa sürede toplayacağız." ifadelerine yer verildi.
 • 16:21MHP'li Muhalifler 11 Temmuz'da Yeniden ToplanacakMHP'li muhalif Genel Başkan adayları Ankara'da bir araya geldi.
 • 16:03MHP'li Muhalifler Bir Araya GeldiMHP'li Muhalifler Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: MHP'li muhalifler Koray Aydın, Meral Akşener ve Ümit Özdağ'ın gelişleri ANKARA - MHP'li muhalifler Koray Aydın, Meral Akşener ve Ümit Özdağ, biraraya geldi.
 • 14:29MHP'li Muhaliflerden Ortak Karar: Birlikte Hareket EdeceğizMHP'li Muhaliflerden Ortak Karar: Birlikte Hareket EdeceğizMHP'li muhalifler Sinan Oğan, Koray Aydın, Meral Akşener ve Ümit Özdağ Ankara'da bir araya geldi. Adaylar, "Ortak hareket edeceğiz" mesajını verdi.
 • 15:52Eski MHP Milletvekili Aydın, Mersin'deEski MHP Milletvekili Koray Aydın, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ı makamında ziyaret etti.
 • 15:34Koray Aydın'dan Mersin'e Sürpriz ZiyaretKoray Aydın'dan Mersin'e Sürpriz ZiyaretMHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, sürpriz bir şekilde geldiği Mersin’de, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ziyaret etti.
 • 17:47Gaziantep Koray Aydın MHP'deki Değişim AK Parti'yi EtkilerGaziantep Koray Aydın MHP'deki Değişim AK Parti'yi EtkilerKoray Aydın: MHP'deki değişim Ak Parti'yi etkilerMHP genel başkan adaylarından Koray Aydın, parti yönetimindeki değişimle birlikte, bazı 'gayrı memnun' AK Partili milletvekillerinin de MHP'ye geçebileceğini savundu.
 • 17:37Koray Aydın: Kongreyi Kazanacağımı DüşünüyorumKoray Aydın: Kongreyi Kazanacağımı DüşünüyorumMhp Genel Başkan Adayı Koray Aydın, MHP kurulduğu günden bu yana tüm dönemlerinde yer aldığını, diğer adayların çevresindekilerle de uzun bir siyasi geçmişi olduğunu belirterek, "Bunun bana 3'üncü turda bir avantaj olacağını düşünüyorum.
 • 17:32Hatay MHP Genel Başkan Adayı Aydın Kongreyi Kazanacağımı DüşünüyorumHatay MHP Genel Başkan Adayı Aydın Kongreyi Kazanacağımı DüşünüyorumMHP Genel Başkan Adayı Aydın: Kongreyi kazanacağımı düşünüyorumMHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, MHP kurulduğu günden bu yana tüm dönemlerinde yer aldığını, diğer adayların çevresindekilerle de uzun bir siyasi geçmişi olduğunu belirterek, "Bunun bana 3'üncü turda bir avantaj olacağını düşünüyorum.
 • 16:48Koray Aydın Hatay'daKoray Aydın Hatay'daMHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, "Artık ne olursa olsun 10 Temmuz’da Milliyetçi Hareket Partisi’nde kongrenin yapılacağı anlaşıldı" dedi.
 • 16:39Eski MHP Milletvekili Aydın AçıklamasıEski MHP milletvekili Koray Aydın, "Üçüncü turda diğer adayların etrafında oy alma istidadı en yüksek olan adayın kongreyi kazanacağını düşünüyorum.
 • 15:06Oktay Vural: Kararımı Başbuğ'un Mezarına Gidip SöyledimOktay Vural: Kararımı Başbuğ'un Mezarına Gidip SöyledimMHP'deki görevinden ayrılan Oktay Vural, "MHP'den yenilenmeye ihtiyaç var. Ben bu kararı ilk olarak rahmetli Başbuğ'un mezarına gidip O'na söyledim" dedi.
 • 11:48MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın AçıklamasıMHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın AçıklamasıMHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, Oktay Vural’la telefonla görüştüğünü, bir adaylık sinyali almadığını söyledi.
 • 18:59Koray Aydın'dan Akşener'e Koray Aydın'dan Akşener'e "Haberimiz Yoktu" SitemiMHP Genel Başkanı Adayı Koray Aydın, değişen tüzük maddelerinden hepsinden haberdar olmadıkları için Meral Akşener'e sitem etti, "Delege birlik istiyor" dedi.
 • 18:59MHP'de Çağrı Heyetinin Topladığı Olağanüstü KongreEski MHP Milletvekili Koray Aydın, "Tüzük maddelerini biz de burada gördük" dedi.
 • 18:32Koray Aydın: Koray Aydın: "(Tüzük Değişikliği) Tüzük Maddelerini Burada Gördük"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Genel başkan adaylarından Koray Aydın'ın açıklamaları ANKARA - MHP'de Çağrı Heyeti'nin topladığı 6. Olağanüstü Büyük Kongresi, Büyük Anadolu Oteli'nde sona erdi.
 • 17:07MHP'de Çağrı Heyeti'nin Topladığı Olağanüstü Kongre (16) - MHP'de Çağrı Heyeti'nin Topladığı Olağanüstü Kongre (16) - "Tek Liste" Sloganı Atan DelegelerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: MHP 6. Olağanüstü Büyük Kongre'den görüntü Meral Akşener'den görüntü Sinan oğa'dan görüntü Koray Aydın'dan görüntü Çağrı Türkeş'ten görüntü Delege üyeleri arasında gerginlik ANKARA - Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesinin görevlendirdiği Çağrı Heyeti'nin topladığı MHP 6. Olağanüstü Büyük Kongre için partililer, Akyurt ilçesindeki Büyük Anadolu Otel'de bir araya geldi.
 • 16:13MHP'de Çağrı Heyeti'nin Topladığı Olağanüstü Kongre (14) - DetaylarMHP'de Çağrı Heyeti'nin Topladığı Olağanüstü Kongre (14) - DetaylarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kongre salonundan görüntüler Açık oylama yapılmasına dair istekler Çağrı Türkeş'ten görüntü Meral Akşener, Sinan Oğan, Koray Aydın'ın görüntüsü ANKARA - Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesinin görevlendirdiği Çağrı Heyeti'nin topladığı MHP 6. Olağanüstü Büyük Kongresi başladı.
 • 12:48MHP 6. Olağanüstü Büyük Kurultayı (6) - GirişlerMHP 6. Olağanüstü Büyük Kurultayı (6) - GirişlerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: MHP 6. Olağanüstü Büyük Kurultayı Salona gelen Ümit Özdağ Salona girmek için gelen Sinan Oğan ve Çağrı Türkeş Salona girmek için gelen Koray Aydın Salona girmek için gelen Meral Akşener ANKARA - Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesinin görevlendirdiği Çağrı Heyeti, MHP 6. Olağanüstü Büyük Kurultayını Büyük Anadolu Otel'de topluyor.
 • 10:05MHP'de Kurultay Heyecanı! Gerekli İmzalar ToplandıMHP'de Kurultay Heyecanı! Gerekli İmzalar ToplandıMHP kurultayında tüzük değişikliği için belirlenen delege sayısında çoğunluğa ulaşıldı. Çağrı Heyeti, "752 delege noter huzurunda imza attı. 50 delege de sırada bekliyor" dedi.
 • 08:14Muhalifler Akşener'e Karşı Güç Birliği YaptıMuhalifler Akşener'e Karşı Güç Birliği YaptıMHP'de kurultaya saatler kala muhalif isimler Koray Aydın, Ümit Özdağ ve Sinan Oğan, Meral Akşener'e karşı güç birliği oluşturdu. Üç isim de Akşener'in tek başına hareket etmesinden rahatsız.
 • 18:10Myp Lideri Yılmaz: Myp Lideri Yılmaz: "Kimse Devlet Bahçeli Olmadan Gelin Güvey Olmasın"Muhafazakar Yükseliş Parti (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP’deki kongre sürecini değerlendirerek, "Kimse Devlet Bahçeli olmadan gelin güvey olmasın" dedi.
 • 11:43MHP Genel Başkan Adayı Aydın AçıklamasıMHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, 19 Haziran 2016 tarihinde yapılacak kongreye ilişkin, “Bu kongre, hem MHP ve ülkücü hareketin tarihinde hem de Türk siyaset hayatında önemli bir kilometre taşıdır” dedi.
 • 02:37Eski MHP Milletvekili AydınEski MHP Milletvekili AydınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftar yemeğinin yapılacağı salondan görüntüler MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın'ın gelişi ve partililer tarafından karşılanması MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın'ın konuşması Eski MHP Milletvekili Aydın: "Şu anda TBMM'de flu gördüklerimizin bile daha solunda oturuyoruz.
 • 00:48MHP Adayı Aydın'dan Siyasi Partiler Yasasına EleştiriMHP Adayı Aydın'dan Siyasi Partiler Yasasına EleştiriMhp genel başkan adaylarından Koray Aydın, siyasi partiler yasasını eleştirerek, yasanın liderlere tanıdığı hak sebebiyle, partilerin tek adam partisine döndüğünü ileri sürdü.
 • 00:48Manisa Koray Aydın, Manisa'da İftara KatıldıManisa Koray Aydın, Manisa'da İftara KatıldıMHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, kendisine destek veren partililerin Manisa'da düzenlediği iftara katıldı.
 • 00:23Eski MHP Milletvekili Aydın AçıklamasıEski MHP Milletvekili Koray Aydın, "Şu anda TBMM'de flu gördüklerimizin bile daha solunda oturuyoruz.
 • 23:53MHP'li Aydın Manisalı Partililerle İftar YaptıMHP'li Aydın Manisalı Partililerle İftar YaptıMHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, düzenlenen iftar yemeğinde Manisalı partilileriyle buluştu.
 • 14:25Denizli - Koray Aydın: MHP'yi Kocamın Partisi Anlayışından ÇıkaracağızDenizli - Koray Aydın: MHP'yi Kocamın Partisi Anlayışından ÇıkaracağızKoray Aydın: MHP'yi kocamın partisi anlayışından çıkaracağızMHP Genel Başkan adaylarından Koray Aydın, Denizli'ye gelerek partililerle iftarda buluştu.
 • 16:31MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, Aydın'da Delegelerle Bir Araya GeldiMHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, Aydın'da Delegelerle Bir Araya GeldiMHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, Aydın Efeler Merkezi’nde delegelerle yaptığı toplantıda “Büyük bir azim, cesaret ve kararlılıkla çıktığımız yolda artık zaman ülkücü iradeyi tecelli ettirme zamanıdır” diyerek delegelerden destek istedi.
 • 14:32Koray Aydın; Koray Aydın; "Mhp'ye Olan Umut ve İlgi Her Geçen Gün Artmakta"MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, “MHP’ye olan umut ve ilgi her geçen gün artmakta” dedi.
 • 02:19Eski MHP Milletvekili AydınEski MHP Milletvekili AydınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Koray Aydın'ın salona gelişi, İftar Duası, Koray Aydın'ın konuşması - "Bizim günlük rüzgarlarla işimiz yok, biz kalıcı ve sürdürülebilir bir iktidar modelinden bahsediyoruz.
 • 23:37Eski MHP Milletvekili Aydın AçıklamasıEski MHP Milletvekili Koray Aydın, "Bizim günlük rüzgarlarla işimiz yok, biz kalıcı ve sürdürülebilir bir iktidar modelinden bahsediyoruz.
 • 16:25Erzurum Koray Aydın: Yanlış Politikaların Getirdiği Gözyaşı, Bomba Olarak Büyükşehirlerde Üzerimize...Erzurum Koray Aydın: Yanlış Politikaların Getirdiği Gözyaşı, Bomba Olarak Büyükşehirlerde Üzerimize...MHP'nin genel başkan adaylarından Koray Aydın, AK Parti'nin başta kendisi olmak üzere partisinin projelerini sahiplendiğini söyledi.
 • 14:59Muhafazakar Yükseliş Parti Lideri Yılmaz Bahçeli'ye SeslendiMuhafazakar Yükseliş Parti Lideri Yılmaz Bahçeli'ye SeslendiMuhafazakar Yükseliş Parti (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP kongresi için Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye seslenerek: " Bahçeli için tek yol yönetimi devretmek olabilir.
 • 23:30Trabzon MHP Genel Başkan Adayı Aydın?sahte Kahramanlara İhtiyacımız YokTrabzon MHP Genel Başkan Adayı Aydın?sahte Kahramanlara İhtiyacımız Yok"MHP Genel Başkan adayı Aydın 'Sahte kahramanlara ihtiyacımız yoköMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan adayı Koray Aydın, memleketi Trabzon'da düzenlenen iftar yemeğinde konuştu, insanların haklarını korumaya talip olduklarını belirterek, 'Sahte kahramanlara ihtiyacımız yok. Hak edene hak ettiği cevabı anladıkları dilden vereceğizö dedi.
 • 23:25Eski MHP Milletvekili Aydın AçıklamasıEski MHP Milletvekili Koray Aydın, "Bizim sahte kahramanlık masallarına ihtiyacımız yok. Bu hareket, bu dava kendi içerisinden çıkaracağı değerlerle göreceksiniz başarı hikayesini kendisi yazacak ve bu mazlum milletin önüne düşerek hak edene hak ettiği cevabı inşallah verecek.