SON DAKİKA KORAY AYDIN HABERLERİ

Son Dakika Koray Aydın Haberleri


KORAY AYDIN

1955'te Trabzon'da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Fakültesi'nden mezun. 19. ve 21. dönem milletvekili. Evli ve 3 çocuk babası. Bakanlığı sırasında yaptığı işlemler nedeniyle Yüce Divan'da yargılandı, beraat etti.... Devamı

20:42
Elitaş: "Dünkü Oylama, CHP ile MHP'nin Paralel Yapıya Yanaşmak İçin Yarış İçinde Olduklarını... Dört eski bakan hakkındaki Yüce Divan oylaması- AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: - "Arkadaşlarımız özgür iradeleriyle oylarını kullandılar.
Elitaş: 'Dünkü Oylama, CHP ile MHP'nin Paralel Yapıya Yanaşmak İçin Yarış İçinde Olduklarını...
20:25
"Arkadaşlarımız Özgür İradeleriyle Oylarını Kullandılar" AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş, "Arkadaşlarımız özgür iradeleriyle oylarını kullandılar." dedi.
'Arkadaşlarımız Özgür İradeleriyle Oylarını Kullandılar'
17:18
Dört Eski Bakan Hakkındaki Yüce Divan Oylaması AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Arkadaşlarımız özgür iradeleriyle oylarını kullandılar.
17:06
Ak Partili Elitaş: "Milletvekillerinin İradesine İpotek Konulmadı" AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, 4 eski bakan ile ilgili yapılan Yüce Divan oylamasında AK Parti Grubu’nda yaşanan oy kayıplarının “fire” olarak değerlendirilmesinin saygısızlık olacağını, milletvekillerinin özgür iradesine ipotek koymanın TBMM’nin iradesine saygısızlık olacağını söyledi.
Ak Partili Elitaş: 'Milletvekillerinin İradesine İpotek Konulmadı'
14:55
Yüce Divan Yolu Kimlere Görünmüştü? Dört eski bakanın yüce divan konusunda akıbetini belirleyecek olan oylama öncesinde akıllara “geçmişte hangi siyasi isimlere yüce divan yolu gözükmüştü?
Yüce Divan Yolu Kimlere Görünmüştü?
22:34
Meclis, 10 Yıl Aradan Sonra Yüce Divan Oylaması Yapacak Meclis, en son 10 Kasım 2004'te eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Topçu için Yüce Divan oylaması yapmıştı Bugüne kadar 38 Soruşturma Komisyonu kuruldu.
Meclis, 10 Yıl Aradan Sonra Yüce Divan Oylaması Yapacak
12:51
MHP Çarşıbaşı İlçe Başkanlığına Halil Kul Seçildi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çarşıbaşı İlçe Başkanlığına Halil Kul seçildi.
16:12
Dört Eski Bakanın Yüce Divan'a Gönderilmemesi Kararı MHP Trabzon Milletvekili Aydın: "Bu kadar açık hukuki deliller karşısında Soruşturma Komisyonu'nun böyle bir karar almış olması, milletin vicdanında yankı bulmaz. Bu konu millete izah edilemez. Bu iş burada da kapanmaz"
15:24
Koray Aydın'dan 'Yüce Divan' Açıklaması MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, kendisinin de Yüce Divan sıfatıyla Anayasa Mahkemesi’nde yargılanarak aklandığını belirterek, "Ben Yüce Divanı bir sığınma yeri olarak gördüm ve öyle olduğunu her zaman ifade ediyorum.
14:32
Dört Eski Bakanın Yüce Divan'a Gönderilmemesi Kararı - Aydın Dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi kararı- MHP Trabzon Milletvekili Aydın: - "Bu kadar açık hukuki deliller karşısında Soruşturma Komisyonu'nun böyle bir karar almış olması, milletin vicdanında yankı bulmaz. Bu konu millete izah edilemez. Bu iş burada da kapanmaz" MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, "dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi kararı"na ilişkin "Bu kadar açık hukuki deliller karşısında Soruşturma Komisyonunun böyle bir karar almış olması, milletin vicdanında
Dört Eski Bakanın Yüce Divan'a Gönderilmemesi Kararı - Aydın
12:46
Yüce Divan'da Yargılanan Eski Bakan: Cesaretleri Varsa Gidip Aklansınlar MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, kendisinin de Yüce Divan'da yargılanarak aklandığını hatırlatarak, "O yürekleri o cesaretleri varsa gidip aklansınlar" dedi.
Yüce Divan'da Yargılanan Eski Bakan: Cesaretleri Varsa Gidip Aklansınlar
12:41
Yüce Divanda Yargılanan Eski Bakan Aydın: Yüce Divan'ı Bir Sığınma Yeri Olarak Gördüm Mhp Trabzon Milletvekili Koray Aydın, kendisinin de Yüce Divan'da yargılanarak aklandığını hatırlatarak, "Ben Yüce Divanı bir sığınma yeri olarak gördüm ve öyle olduğunu her zaman ifade ediyorum.
22:48
"Bunların Halkımız Üzerinde Bir Sinek Isırığı Kadar Etkisi Olmamıştır" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Soruşturma Komisyonunun 4 eski bakan hakkındaki kararına ilişkin, "Önyargıyla hareket edenler kaybetmişlerdir." dedi.
'Bunların Halkımız Üzerinde Bir Sinek Isırığı Kadar Etkisi Olmamıştır'
22:41
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "Bugünkü karar sadece dokuza beş gibi bir sonuçla Yüce Divan'a gönderilmediği şeklinde bir ara karardır.
22:11
Hükümet Sözcüsü Arınç'tan Soruşturma Komisyonu'nun Aldığı Karara İlişkin Açıklama Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 4 eski Bakanla ilgili kurulan Soruşturma Komisyonu’nun aldığı kararı değerlendirerek, "Yolsuzluk ve yoksulluk konusunda çok başarılı olduk ki en son yüzde 52’yle çok başarılı olduk. Hiçbir iftira üzerimizde kalmadı, kara leke taşımadık" dedi.
10:40
Galatasaray'da Derbi Kadrosu Neredeyse Belli Oldu Kadronun şişkinliğinden yakınan Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Beşiktaş derbisi öncesi 9 futbolcuyu takımdan ayırdı.
13:20
Kamalak: Milli Kahraman İlan Edilen Savcılar Bugün Hain İlan Ediliyor Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, AK Parti’nin 2002 yılındaki parti tüzüğü ve programında yolsuzluklarla mücadele için kapsamlı bir program hazırlayıp uygulamaya koyacağının yer aldığını, ancak bugün yazılanların tam tersine, yolsuzlukla mücadeleyi engelleyebilmek için her türlü uygulamayı mübah saydıklarını söyledi.
Kamalak: Milli Kahraman İlan Edilen Savcılar Bugün Hain İlan Ediliyor
17:30
Yüce Divan'da Görülen Davalar 'Arpa Davası' ile Başladı Meclis Soruşturma Komisyonu'nda yapılacak olan dört eski bakan ile ilgili Yüce Divan oylamasının sonucu merakla beklenirken daha önceki hükümetlerde yer alan birçok bakan da Yüce Divan'da yargılanmıştı.
16:23
MHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Yaşar Seçildi MHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Pirağa Yaşar seçildi.
MHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Yaşar Seçildi
15:45
4 Bakanla İlgili Karar Açıklanıyor ! 4 Bakanla ilgili karar bugün açıklanıyor. İsimleri yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karışan 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması bugün saat 15.00'te başladı. Meclis Soruşturma Komisyonu, AK Parti'den 9, CHP'den 4 ve MHP'den 1 olmak üzere 14 üyeyle toplanacak, HDP'nin tek üyesi komisyondan istifa ettiği için oylamaya katılmayacak.
4 Bakanla İlgili Karar Açıklanıyor !
15:45
4 Eski Bakanla İlgili Karar Açıklanıyor ! Bakanlara Ne Olacak ? 4 Bakanla ilgili karar bugün açıklanıyor. İsimleri yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karışan 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması bugün saat 15.00'te başladı. Meclis Soruşturma Komisyonu, AK Parti'den 9, CHP'den 4 ve MHP'den 1 olmak üzere 14 üyeyle toplanacak, HDP'nin tek üyesi komisyondan istifa ettiği için oylamaya katılmayacak.
4 Eski Bakanla İlgili Karar Açıklanıyor ! Bakanlara Ne Olacak ?
15:43
4 Bakanla İlgili Karar Veriliyor ! 4 Bakanın Akıbeti Belli Oluyor 4 Bakanla ilgili karar bugün açıklanıyor. İsimleri yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karışan 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması bugün saat 15.00'te başladı. Meclis Soruşturma Komisyonu, AK Parti'den 9, CHP'den 4 ve MHP'den 1 olmak üzere 14 üyeyle toplanacak, HDP'nin tek üyesi komisyondan istifa ettiği için oylamaya katılmayacak.
4 Bakanla İlgili Karar Veriliyor ! 4 Bakanın Akıbeti Belli Oluyor
14:35
Yüce Divan'da 50 Yılda 17 İsim Yargılandı Bugün 4 eski bakan için oylama yapılacak Yüce Divan'da 1964'ten bugüne kadar biri başbakan (Mesut Yılmaz) olmak üzere 16 bakan yargılandı.
Yüce Divan'da 50 Yılda 17 İsim Yargılandı
13:02
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda MHP Trabzon Milletvekili Aydın: "Bugün iktidarın Çözüm Süreci adı altında yürüttüğü faaliyet iktidarın projesi değildir.
12:42
Koray Aydın: Önümüzdeki Seçimde Verilecek Her Oy Öcalan'ın Affına Verilecek MHP Milletvekili Koray Aydın, İmralı’daki yapılan görüşmelerde hükümet ile İmralı arasında dağ kadrosu arasında varılan mutabakat metninin ana omurgasını özerkliğin oluşturduğunu söyledi.
11:02
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Milli Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü, Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı, Kamu İhale Kurumu, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu bütçeleri ile Gelir Bütçesi'nin görüşülmesine başlandı.
22:34
Pakistan'daki Okul Saldırısına Tepkiler Pakistan'da tamamına yakını çocuk en az 142 kişinin öldüğü saldırıya dünyadan tepki var. ABD "Pakistan halkının yanındayız" dedi, Türkiye bir günlük yas ilan etti.
Pakistan'daki Okul Saldırısına Tepkiler
22:33
Davutoğlu: Kimse Aramıza Nüfuz Edemez Başbakan Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım'ın 5 Ocak'taki kabine toplantısına Erdoğan'ın başkanlık edeceği yönündeki sözlerine yanıt verdi.
Davutoğlu: Kimse Aramıza Nüfuz Edemez
22:32
Hava Almak İçin Uçağın Kapısını Açtı Çin'in Hangzhou kentinde kalkışa hazırlanan uçakta bulunan yolculardan biri 'temiz hava almak' için acil çıkış kapısını açtı.
Hava Almak İçin Uçağın Kapısını Açtı
16:35
Koray Aydın: MHP Kayıtsız Kalmaz MHP’li Koray Aydın, çözüm sürecinin Türkiye’yi bölünmeye götüreceğini düşünüyor.
Koray Aydın: MHP Kayıtsız Kalmaz
15:24
Regnum: Türkiye'de Gazetecilerin Gözaltına Alınmasına Muhalefet Tepkili Rusya’nın önde gelen haber ajanslarından Regnum, Zaman Gazetesi ve Samanyolu Televizyonu'na yapılan operasyonlara muhalefetin sert tepki gösterdiğine dikkat çekti.
13:48
Koray Aydın: Devlet Gücünü Kullanarak Darbe Yapıyorlar Eski bakanlardan MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, basına yapılan operasyonların bir darbe olduğunu söyledi.
16:53
MHP Of İlçe Başkanlığına Hacıkerimoğlu Seçildi MHP Of İlçe Başkanlığına yeniden Mehmet Emin Hacıkerimoğlu seçildi.
10:31
Egemen Bağış'a Yüce Divan Uzmanı Avukat Eski Bakan Egemen Bağış’ı yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karşı, Yüce Divan’da yargılanan birçok eski bakanın ve eski Cumhurbaşkanı Kenan Evren’in de avukatlığını yapan Bülent Hayri Acar savunacak.
09:28
Egemen Bağış'ı Kenan Evren'in Avukatı Savunacak Bağış'ı yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karşı, Yüce Divan'da yargılanan eski Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in de avukatlığını yapan Bülent Hayri Acar savunacak.
Egemen Bağış'ı Kenan Evren'in Avukatı Savunacak
21:41
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Bütçe tasarısının tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
21:29
Koray Aydın'dan Davutoğlu'na Yüce Divan Tepkisi: Sizin Bakanınız Yalvardı Yüce Divan'da yargılanıp aklanan MHP Milletvekili Koray Aydın, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na tepki gösterdi.
Koray Aydın'dan Davutoğlu'na Yüce Divan Tepkisi: Sizin Bakanınız Yalvardı
02:28
Bedelli Askerlik Teklifi TBMM Genel Kurulu'nda CHP İzmir Milletvekili Balbay: "Bedelli askerliği konuşuyoruz ama Türkiye'de bir şey daha var ki o da bedelli demokrasi" MHP Trabzon Milletvekili Aydın: "Çözüm sürecinden gelecek beklemek ham hayalden öteye gitmez"
10:03
MHP'li Aydın: 'Hisli' Bakanımız Şimdi Neler Hissediyor Acaba? MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, Adli Tıp Kurumu'nın tape raporunun açıklanmasıyla ilgili "Hisli' Bilim ve Teknoloji Bakanımız şimdi neler hissediyor acaba?" dedi.
MHP'li Aydın: 'Hisli' Bakanımız Şimdi Neler Hissediyor Acaba?
15:58
57. Hükümetin Bakanları Kendilerini Savundu MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Marmara depremine ilişkin dönemin hükümetine yaptığı eleştirilerin ardından deprem sırasında bakanlık görevinde bulunan Yaşar Okuyan ve Hasan Gemici ile birlikte açıklama yaptı.
57. Hükümetin Bakanları Kendilerini Savundu
10:06
Haftanın Tarihine Bakış Mevlana Celaleddin Rumi 30 Eylül 1207’de Belh kentinde dünyaya geldi.
Haftanın Tarihine Bakış
13:02
Yasa Dışı Dinleme İddiası Telefonlarının dinlenildiği iddia edilen CHP Genel Başkan Yardımcısı Bekaroğlu, Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde ifade vererek, ilgililerden şikayetçi olduğunu bildirdi.
Yasa Dışı Dinleme İddiası
17:31
MHP Kongresi 2015 Sonbaharından Önce Yapılacak MHP, 2015 seçimlerinden sonra sonbaharda yapmayı planladığı büyük kongreyi erken tarihe aldı. Süreç için düğmeye basıldı, kongre Haziran 2015'ten önce yapılacak.
MHP Kongresi 2015 Sonbaharından Önce Yapılacak
17:25
MHP Trabzon Milletvekili Aydın Açıklaması "Önümüzdeki seçimde Türkiye'de tek başına iktidar çıkacağına inanmıyorum"
16:55
MHP Milletvekili Koray Aydın Karabük'te MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, 2015 seçimlerinde Türkiye’de tek başına iktidar çıkmayacağını savunarak, "AK Parti oy kaybedecektir.
MHP Milletvekili Koray Aydın Karabük'te
16:06
MHP'li Koray Aydın: AK Parti Oy Kaybedecektir MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, 2015 seçimlerinde Türkiye'de tek başına iktidar çıkmayacağını savunarak, "AK Parti oy kaybedecektir." dedi.
MHP'li Koray Aydın: AK Parti Oy Kaybedecektir
15:47
Belediye Başkanı 'Recep Tayyip Erdoğan' Adını Önerdi, Trabzon Karıştı Trabzon'da yapımı süren Akyazı Spor Kompleksi'ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adının verilmesinin önerilmesi kentte büyük tartışma başlattı.
Belediye Başkanı 'Recep Tayyip Erdoğan' Adını Önerdi, Trabzon Karıştı
11:52
MHP'li Aydın: Trabzonsporlu Olmayanın İsmini Önermek Hangi Akla Hizmettir? MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, içerisinde Trabzonspor’un maçlarını oynayacağı stadyumun da yer alacağı Akyazı Spor Kompleksi'ne Recep Tayyip Erdoğan isminin verilmesi önerisine tepki gösterdi.
16:57
MHP Trabzon İl Başkanlığı Toplu Olarak İstifa Etti MHP Trabzon İl Başkanlığı bugün toplu olarak görevlerinden istifa etti.
19:38
"Vahiy mi Geldi 17 Aralık Günü Yolsuzluk İddiaları Ortaya Saçıldı" Başbakan Yardımcısı Arınç, "30 senedir bu camianın içinde bir insanım. 17 Aralık günü gelinceye kadar ben bunların ağzından bir tek 'yolsuzluk' kelimesi duymadım." dedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:44:58. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KORAY AYDIN HABERLERİ
[Hata Bildir]