SON DAKİKA KORAY AYDIN HABERLERİ

Son Dakika Koray Aydın Haberleri

 • 03:31MHP'li Yurdakul: AKP Siyaseti Kutuplaşma Aracı Olarak KullandıMHP'li Yurdakul: AKP Siyaseti Kutuplaşma Aracı Olarak KullandıMHP Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Selim Yurdakul, "Türkiye'de müthiş bir kutuplaşma var. Yani insanlar birbirlerini hiç dinlemiyor.
 • 15:49Gazeteci Ahmet Hakan Coşkun'un DarbedilmesiTBMM Başkanvekili ve MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, MHP'nin Anayasa'da ifadesini bulan basın, düşünce ve ifade özgürlüklerini sonuna kadar savunmaya devam edeceğini bildirdi.
 • 09:33MHP Lideri Bahçeli Küçük Oy Farkıyla Kaçan İllere YoğunlaşacakMHP Lideri Bahçeli Küçük Oy Farkıyla Kaçan İllere YoğunlaşacakDevlet Bahçeli, 1 Kasım öncesi il mitingleri yerine bölge mitingleri yapacak. Bahçeli, az bir oy farkıyla milletvekili kaybedilen illerde de seçmenlerle buluşacak.
 • 00:55Genel Seçime DoğruYüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 16:38Koray Aydın: Koray Aydın: "Ülkenin Bekasıyla, Geleceğiyle İlgili Kritik Bir Dönemden Geçiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanvekili Koray Aydın, vatandaşlarla bayramlaşırken detaylar- Şehitlik ziyareti- Kur'an-ı Kerim okunması- Garnizon şehitliği tabelası- Koray Aydın'ın açıklaması TBMM Başkanvekili Aydın: - "Ülkenin bekasıyla, geleceğiyle ilgili kritik bir dönemden geçiyoruz" TBMM Başkanvekili ve MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, ülkenin bekasıyla, geleceğiyle ilgili kritik bir dönemden geçildiğini söyledi.
 • 13:13TBMM Başkanvekili Aydın AçıklamasıTBMM Başkanvekili ve MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, ülkenin bekasıyla, geleceğiyle ilgili kritik bir dönemden geçildiğini söyledi.
 • 16:55TBMM Başkanvekili Aydın: TBMM Başkanvekili Aydın: "Muhalefet Partilerinin Oyunun Biraz Daha Artacağını Düşünüyorum"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanvekili ve MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın- Uzun Sokak ve Kunduracılar Caddesi'nde vatandaşlarla sohbet etmesi- Aydın'ın açıklamaları- Aydın'ın vatandaşlarla fotoğraf çekilmesi TBMM Başkanvekili Aydın: - "Bu seçimde herkesin beklediğinden farklı bir sonuç ortaya çıkacağını düşünüyorum.
 • 15:43TBMM Başkanvekili Aydın AçıklamasıTBMM Başkanvekili ve MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, "Bu seçimde herkesin beklediğinden farklı bir sonuç ortaya çıkacağını düşünüyorum.
 • 18:25TBMM Başkanvekili Koray Aydın, Aday Tanıtım Toplantısına KatıldıTBMM Başkanvekili Koray Aydın, Aday Tanıtım Toplantısına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aday tanıtım toplantısı- Toplantı öncesi görüntüler- TBMM Başkanvekili ve MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın'ın konuşması TBMM Başkanvekili Aydın: - "Bu seçim milleti kandıran, aldatan, milletin geleceğini ipotek altına koyan, Türkiye'yi Cumhuriyet tarihinin en kritik dönemine getirip teslim eden bu siyasal iktidara karşı ayaklanma seçimi olacaktır"- "AK Parti milletin sevdiği, oy verdiği AK Parti olmaktan çıktı.
 • 17:03TBMM Başkanvekili Aydın AçıklamasıTBMM Başkanvekili ve MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, "Bu seçim milleti kandıran, aldatan, milletin geleceğini ipotek altına koyan, Türkiye'yi Cumhuriyet tarihinin en kritik dönemine getirip teslim eden bu siyasal iktidara karşı ayaklanma seçimi olacaktır" dedi.
 • 16:31Milletvekili Aydın: Hukukun Olmadığı Yerde Hiçbir Şey YürümezMilletvekili Aydın: Hukukun Olmadığı Yerde Hiçbir Şey YürümezTBMM Başkanvekili MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, Türkiye’nin bir numaralı sorununun adaletin içerisine düşürüldüğü durum olduğunu söyledi.
 • 07:56Konsensus Anketi: AK Parti'nin 6 Vekile İhtiyacı VarKonsensus Anketi: AK Parti'nin 6 Vekile İhtiyacı VarKonsensus Araştırma Başkanı Murat Sarı'ya göre; AK Parti'nin oy oranı%43.3 çıktı, çıkaracağı milletvekili sayısı ise 270, AK Parti'nin 6 vekile ihtiyacı var.
 • 18:38Partilerin Ekonomi Kurmay AdaylarıSiyasi partilerin 1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçiminde ekonomi yönetimi için yarışacak adayları belli oldu.
 • 14:06MHP'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı (3)MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.
 • 09:49MHP'nin 1 Kasım Seçimlerindeki Aday Listesi AçıklandıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde MHP'yi temsil edecek milletvekili adayları listesini açıkladı.
 • 09:28MHP'nin 1 Kasım 2015 Milletvekili Aday ListesiMilliyetçi Hareket Partisi’nin 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri aday listesi belli oldu.
 • 07:44İşte MHP'nin 1 Kasım Seçimlerindeki Milletvekili Aday Listesiİşte MHP'nin 1 Kasım Seçimlerindeki Milletvekili Aday ListesiMilliyetçi Hareket Partisi 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimlerinde MHP'yi temsil edecek milletvekili adayları listesini açıkladı.
 • 15:57TBMM Başkanvekili Aydın, İçişleri Bakanı'na Iğdır'daki Saldırıyı SorduTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon Milletvekili Koray Aydın, 13 polisin şehit olmasına sebep olan ve halen açıklığa kavuşmayan Iğdır'daki bombalı saldırıyla ilgili İçişleri Bakanı Selami Altınok tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Meclis Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
 • 16:23Şehit Polis Yıldırım Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Yıldırım Son Yolculuğuna UğurlandıŞırnak'ta uygulama yapan polis ekibine bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Soner Yıldırım, memleketinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:28Şırnak'taki Polise Bombalı SaldırıŞırnak'ta uygulama yapan polis ekibine teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Soner Yıldırım, memleketi Trabzon'da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:28Türkeş: Türkeş: "7 Haziran İtibariyle İstişareler Kapandı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in açıklamaları, - Açıklamaları sonrası toplantı salonundan ayrılması, Başbakan Yardımcısı Türkeş: (3)-(MHP'den adaylık ihtimali) "Her fırsatta MHP mensubu olduğumu, Başbakan Yardımcılığı görevimi MHP milletvekili olarak yaptığımı ve saygıdeğer Genel Başkanımızın önceki 3 seçimde olduğu gibi, bana ihtiyaç duyması, davet etmesi halinde bu dördüncü dönemde MHP'den müracaat edebileceğimi ifade ettim"- (Alparslan Türkeş'in mezarının gül suyuyla yıkandığı iddiası) "İyi etmişler, babamın mezarına her kim ki gül suyu, zemzem döktüyse Allah onlardan razı olsun. Orası benim babamın mezarı"- (MHP'ye olağanüstü kongre çağrısı) "Saygıdeğer Genel Başkanım orada oturmak istediği arzusunu yinelediğine göre demek ki bir liderlik meselesi değil. Bu safhada sadece benim yaptığım işin, taban tarafından değerlendirilmesi gerekir. Ama saygıdeğer Genel Başkanım bunu bir liderlik yarışı haline de getirmek isterse o, onun takdiridir.
 • 18:15Tuğrul Türkeş'ten Zemzem Suyu CevabıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Babamın mezarına her kim ki gül suyu, zemzem döktüyse Allah onlardan razı olsun. Bugün görev yaptığım arkadaşlarım, lütfedip, incelik gösterip başta Sayın Davutoğlu olmak üzere diğer üç başbakan yardımcısı da babamın mezarına teşrif edip bir Fatiha okuduysa Allah onlardan razı olsun diyebilirim" dedi.
 • 17:56Başbakan Yardımcısı Türkeş: (3)Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Her fırsatta MHP mensubu olduğumu, Başbakan Yardımcılığı görevimi MHP milletvekili olarak yaptığımı ve saygıdeğer Genel Başkanımızın her önceki 3 seçimde olduğu gibi, bana ihtiyaç duyması, davet etmesi halinde bu dördüncü dönemde MHP'den müracaat edebileceğimi ifade ettim" dedi.
 • 12:47Dün Mecliste Yaşanan OlaylarDün Mecliste Yaşanan OlaylarCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, dün Mecliste yaşanan olaylara sosyal medya üzerinden, “Yok öyle yağma, meydanı boş mu zannettiniz” diyerek tepki gösterdi.
 • 23:07CHP'den Boşalan RTÜK Üyeliğine İsmet Özdal Demirdöğen SeçildiCHP'den Boşalan RTÜK Üyeliğine İsmet Özdal Demirdöğen SeçildiTBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Koray Aydın başkanlığında bağımsız bakanların yemin etmesi, sınır ötesi tezkere ve RTÜK üyelikleri için olağanüstü toplandı.
 • 22:48TBMM Genel Kurulu'nda Irak ve Suriye Tezkeresi GörüşmeleriTürk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) gerektiği takdirde sınır ötesi harekat ve müdahalede bulunmasına yönelik Başbakanlık tezkeresinin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu'nda, CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, elini Türk Bayrağı'na sarılı tabutun üzerine koyduğu fotoğrafı göstermesi Genel Kurul'da tansiyonun yükselmesine neden oldu.
 • 22:35TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü ToplantısıTBMM Genel Kurulu'nda, CHP kontenjanından boş bulunan RTÜK üyeliğine İsmet Demirdöğen seçildi.
 • 22:13Irak ve Suriye Tezkeresi Meclis'ten GeçtiHükümete sınır ötesi harekat ve sınır dışına asker gönderme yetkisi veren Irak-Suriye tezkeresi TBMM Genel Kurulu'nda görüşüldü.
 • 21:46Sınır Ötesi Operasyon Tezkeresi 1 Yıl UzatıldıSınır Ötesi Operasyon Tezkeresi 1 Yıl UzatıldıIrak ve Suriye'ye sınırötesi operasyon konusunda hükümete verilen yetkiyi bir yıl süreyle uzatan tezkere, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
 • 21:46Suriye Tezkeresi Kabul Edildi1 Ekim 2015 tarihine kadar tatil olan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), Suriye tezkeresi için olağanüstü toplandı.
 • 21:44Irak ve Suriye Tezkeresi Meclis'ten GeçtiHükümete sınır ötesi harekat ve sınır dışına asker gönderme yetkisi veren Irak-Suriye tezkeresi Meclis Genel Kurulu’nda görüşüldü.
 • 21:33Olağanüstü Toplanan TBMM'de Gergin AnlarOlağanüstü Toplanan TBMM'de Gergin AnlarTBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Koray Aydın başkanlığında bağımsız bakanların yemin etmesi, sınır ötesi tezkere ve RTÜK üyelikleri için olağanüstü toplanırken, zaman zaman gergin anlar yaşandı.
 • 21:30Olağanüstü Toplanan TBMM'de Gergin AnlarOlağanüstü Toplanan TBMM'de Gergin AnlarDha Ankara - Olağanüstü toplanan TBMM'de gergin anlar TBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Koray Aydın başkanlığında bağımsız bakanların yemin etmesi, sınır ötesi tezkere ve RTÜK üyelikleri için olağanüstü toplanırken toplantı sırasında zaman zaman gergin anlar yaşandı.
 • 21:30TBMM'de, Erdoğan'ın Elini Şehit Tabutuna Koyduğu Fotoğraf Tartışma ÇıkardıTBMM Genel Kurulu'nda CHP milletvekili Aytun Çıray, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Şemdinli’de şehit olan Başkomiser Ahmet Çamur’un tabutunun üstüne elini koyduğu fotoğrafı göstererek, "Yarbay Alkan kolektif hafızayı uyandırmıştır.
 • 20:11Suriye ve Irak Tezkeresi Genel Kurul'daMilli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, "Günden güne şiddeti artan DEAŞ örgütü ve 30 yıldır mücadele ettiğimiz PKK terör örgütünün son aylardaki eylemleri bugün burada görüşmek üzere toplandığımız tezkereyi zorunlu kıldı" dedi.
 • 18:54Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'ndaTBMM Genel Kurulu'nun olağanüstü toplantısında, Irak ve Suriye tezkeresinin görüşmelerine geçildi.
 • 18:45Bakan Kılıç'ın Belindeki Tabanca Değil Cep Telefonu ÇıktıBakan Kılıç'ın Belindeki Tabanca Değil Cep Telefonu ÇıktıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM Genel Kurulu’nda yaşanan gerginlik sırasında "silah gösterdiği" iddiasına cevap verdi.
 • 18:18Meclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiMeclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiTBMM Genel Kurulu'nda, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 'silah' çektiği iddia edildi. Kılıç, iddiaları kesin bir dille Meclis'te söz alarak yalanladı.
 • 18:05Bağımsız Bakanlar Yemin EttiBağımsız Bakanlar Yemin EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ahmet Erdem - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan - Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun- Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşçı - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu - Milli Savunma Bakanı Mehmet Vecdi Gönül - Ulaştırma, Denzcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin TBMM Genel Kurulu'nun olağanüstü toplantısı- Geçici Bakanlar Kurulunda yer alan 11 bağımsız üye yemin etti Geçici Bakanlar Kurulunda yer alan 11 bağımsız bakan, TBMM Genel Kurulu'nda yemin etti.
 • 17:46TBMM Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı (4)TBMM Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı (4)'adaletin NEREDE ŞEREFSİZ' DEDİ, GENEL KURUL KARIŞTI Adalet Bakanı Kenan İpek'in yemin ettiği sırada CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, 'Adaletin nerede şerefsiz' deyince Genel Kurul karıştı.
 • 17:42Bağımsız Bakanlar Altınok, Arzu ve İpek Yemin EttiBağımsız Bakanlar Altınok, Arzu ve İpek Yemin EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İçişleri Bakanı Selami Altınok- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kudbettin Arzu- Adalet Bakanı Kenan İpek TBMM Genel Kurulu'nun olağanüstü toplantısı- Geçici Bakanlar Kurulunda yer alan 11 bağımsız üye yemin etti Geçici Bakanlar Kurulunda yer alan 11 bağımsız bakan, TBMM Genel Kurulu'nda yemin etti.
 • 17:28TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü ToplantısıGeçici Bakanlar Kurulunda yer alan 11 bağımsız bakan, TBMM Genel Kurulu'nda yemin etti.
 • 17:16Genel Kurul KarıştıGenel Kurul KarıştıTBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Koray Aydın başkanlığında olağanüstü toplandı.
 • 17:13TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü ToplantısıTBMM Genel Kurulu'nda, CHP'nin, "8 bakanın taraflı olduğu, bağımsız kişilerden bakan atanması için işlemin durdurulması" istemiyle açtırdığı usul tartışması üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
 • 17:09TBMM Genel Kurulu Olağanüstü ToplandıTBMM Genel Kurulu Olağanüstü ToplandıTBMM Genel Kurulu olağanüstü toplandı (1) TBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Koray Aydın başkanlığında olağanüstü toplandı.
 • 17:09TBMM Genel Kurulu Olağanüstü ToplandıTBMM Genel Kurulu Olağanüstü ToplandıTBMM Genel Kurulu olağanüstü toplandı (1) TBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Koray Aydın başkanlığında olağanüstü toplandı.
 • 17:09TBMM Genel Kurulu Olağanüstü ToplandıTBMM Genel Kurulu Olağanüstü ToplandıTBMM Genel Kurulu olağanüstü toplandı (1) TBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Koray Aydın başkanlığında olağanüstü toplandı.
 • 17:03TBMM Genel Kurulu'nda Oylama KriziTBMM Genel Kurulu'nda Oylama KriziSuriye tezkeresi için olağanüstü toplanan Meclis'te milletvekili olmayan bakanların yemini ile ilgili oylamada kriz yaşandı.
 • 16:48Meclis'te 'Darbe' Tartışması ÇıktıMeclis'te 'Darbe' Tartışması Çıktı1 Ekim 2015 tarihine kadar tatil olan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), Suriye tezkeresi için olağanüstü toplandı.
 • 16:46Sırrı Süreyya Önder: Yemin Etmeyen Bürokratlar TBMM'den ÇıkarılsınSırrı Süreyya Önder: Yemin Etmeyen Bürokratlar TBMM'den ÇıkarılsınTBMM'de bağımsız bakanların yemin oylaması ile ilgili tartışmalarda söz alan HDP'li Önder, "Yemin etmeyen bürokratların tümü TBMM Genel Kurulu'ndan çıkarılsın" dedi.