18:4200
SON DAKİKA KÖROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Köroğlu Haberleri

   

  Çobanı Vuran Polis İçin Savcı 'Meşru Savunma' Dedi

  Çobanı Vuran Polis İçin Savcı 'Meşru Savunma' Dedi

  Erzurum'da otomobili ile çarpıp telef ettiği inek yüzünden linç edilmek istenen sürücü E.A.'yı kurtarmaya çalışırken, çoban Furkan Çavuş'u tabancayla vurarak öldüren trafik polisi İ.B.'nin Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanmasına başlandı. (Bugün 11:40)

   

  Ardahan'ın Gizli Kalmış Zenginlikleri Keşfediliyor

  Ardahan'ın Gizli Kalmış Zenginlikleri Keşfediliyor

  Binlerce yıl boyunca çok farklı kavimlere ve milletlere ev sahipliği yapan Ardahan’da Ardahan Üniversitesi (ARÜ) akademisyenleri 2013 yılında bir ilke daha imza atarak “Ardahan İli Yüzey Araştırma Projesi”ni hayata geçirdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Lpg Tankı, Kaza Yapan Otomobilden Fırladı

  Bolu'da iki otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı, araçtan fırlayan LPG tankı kısa süreli paniğe yol açtı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Osmanlıların Unutulan Sanatını Temsil Ediyor

  İzmir'de, doğa sevgisini yapraklardan oluşturduğu tablolara yansıtan Köroğlu, Osmanlılar zamanında yapılan ancak ilaçlanmadığı için zamanla bozulması nedeniyle günümüze birkaç örneğine ulaşılabilen "yaprak sanatı"nın da temsilcisi oldu Köroğlu: "Bu sanatın gelecek nesillere taşınması gerek ki 'yaprak. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Giresun Valisi Karahan Selde Zarar Gören Bölgeleri İnceledi

  Giresun Valisi Karahan Selde Zarar Gören Bölgeleri İnceledi

  Giresun Valisi Hasan Karahan, Doğankent ilçesinde etkili sağanak sonucu oluşan selde zarar gören bölgeleri inceledi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Kentsel Dönüşüm Seminerde Görüşüldü

  2.'si gerçekleştirilen Kent Expo Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı'nda, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, 'Kentsel Dönüşüm ve İzmir' temalı bir konuşma gerçekleştirdi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  1 Liraya Halı

  1 Liraya Halı

  Balıkesir’in Bandırma ilçesinde bulunan bir AVM, Güney Marmara’nın en ucuz AVM’si olmasının yanı sıra, kredi kartsız, vade farksız ve kefilsiz 10 ay 1 lira taksitle halı satmaya başladı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bolu'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 1 Ölü

  Bolu'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 1 Ölü

  Bolu'da şofbenden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 13 yaşındaki Emircan Tosun hayatını kaybetti. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Çankırı Barosu'nda En Yüksek Oyu Erkan Köroğlu Aldı

  Çankırı Barosu 14. Genel Kurulu 3 adaylı seçime sahne oldu. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Çankırı Baro Başkanı Erkan Köroğlu Güven Tazeledi

  Çankırı Baro Başkanı Erkan Köroğlu Güven Tazeledi

  Çankırı Barosu 14. olağan genel kurulu seçimleri yapıldı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Çankırı Barosu 14. Olağan Kongresi

  Çankırı Barosu 14 Olağan Kongresi'nde, Erkan Köroğlu yeniden başkanlığa seçildi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  3M'den Enfeksiyonlarla Savaşa Destek!

  3M'den Enfeksiyonlarla Savaşa Destek!

  Sağlık bakımı ile ilişkili enfeksiyonları önleyerek "Sıfır enfeksiyon" hedefine ulaşma çalışmalarını sürdüren 3M, Enfeksiyon Avcıları etkinliğinin ikincisini gerçekleştirdi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Sahnede AŞHK VAR

  Tiyatro AŞHK, prömiyerini Kıbrıs Tiyatro Festivali'nde gerçekleştirdiği Tatminkar Ödül adlı oyunu ile 21 Ekim günü İstanbul Kozyatağı Kültür Merkezi'nde perde açıyor. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Hem Belediye İşçisi Hem de Mehteranlar

  Hem Belediye İşçisi Hem de Mehteranlar

  Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin çeşitli birimlerinde çalışan işçilerin oluşturduğu mehter takımı, Osmanlı kültürünü yaşatan sanatçılar yetiştiriyor. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'in Dokuz Aylık 'Dere Temizlik Raporu' Açıklandı

  İzmir'in Dokuz Aylık "Dere Temizlik Raporu" Açıklandı

  Meles Deresi’nin balçık olan bölümlerini betonlayarak koku sorununa kalıcı çözüm bulan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2014 yılının dokuz aylık bölümünde 222 derede 624 kilometre uzunluğunda dere temizliği gerçekleştirdi; derelerden 600 bin ton malzeme taşıdı. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İzsu 222 Dereden 40 Bin Kamyon Malzeme Çıkardı

  İzsu 222 Dereden 40 Bin Kamyon Malzeme Çıkardı

  Meles ve Yobaz derelerinin balçık olan bölümlerini betonlayarak pis kokuya kalıcı çözüm bulan İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, 2014 yılının ilk dokuz aylık bölümünde, 222 derede 624 kilometre uzunluğunda temizlik yaptı. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 18:42:03. #1.12#