SON DAKİKA KÖYCEĞİZ HABERLERİ

Son Dakika Köyceğiz Haberleri

 • 12:39Köyceğiz'de Ayata Festivali BaşladıKöyceğiz'de Ayata Festivali BaşladıMuğla'nın Köyceğiz ilçesinde 2-6 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Ayata Festivali, Şamanizm ve Tangrizim inancını taşıyan yerli ve yabancı turisti buluşturdu.
 • 17:45Köyceğiz'de Komandolar Kaybolan Yaşlı Kadını AradıKöyceğiz'de Komandolar Kaybolan Yaşlı Kadını AradıMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde kaybolan Şehri Şahan’ı arama çalışmaları devam ediyorKöyceğiz Çayhisar Mahallesinde kaybolan Şehri Şahan Muğla Jandarma Komutanlığına bağlı Komando timi tarafından arandı.
 • 17:33Yaşlı Kadından 22 Günden Beri Haber AlınamıyorYaşlı Kadından 22 Günden Beri Haber AlınamıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Arama çalışmasından görüntü- Şahan'ın damadı Zafer Sarıtaş'ın açıklaması- Mahalle Muhtarı Resmi Korkut'un açıklaması Yaşlı kadından 22 günden beri haber alınamıyor- Köyceğiz'de son olarak 22 gün önce görülen 80 yaşındaki kadının bulunması için jandarma ve vatandaşlar tarafından arama çalışması yapılıyor Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde son olarak 22 gün önce görülen 80 yaşındaki kadının bulunması için arama çalışması yapılıyor.
 • 15:45Köyceğiz'de Briç Festivali BaşladıKöyceğiz'de Briç Festivali BaşladıMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde, Köyceğiz Belediyesi ve Köyceğiz Kaymakamlığı’nın destekleriyle Köyceğiz Briç Kulübü tarafından düzenlenen 20. Cennet Köyceğiz Briç Festivali başladı.
 • 21:29Köyceğiz'de 80 Yaşındaki Şehri Nine BulunamadıKöyceğiz'de 80 Yaşındaki Şehri Nine BulunamadıMuğla’nın Köyceğiz İlçesi Çayhisar Mahallesinde 20 gün önce kaybolan Şehri Şahan’(80) bu güne kadar tüm aramalara rağmen bulunamadı.
 • 13:40Köyceğiz Denizcilik Alanı Öğrencileri Kabotaj Bayramını KutladıKöyceğiz Denizcilik Alanı Öğrencileri Kabotaj Bayramını KutladıMuğla’nın Köyceğiz ilçesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Denizcilik Alanı öğrencileri 1 Temmuz Kabotaj Bayramını Göcek’te kutladıGöcek Liman Başkanlığının ev sahipliğinde düzenlenen programa katılan Köyceğiz Denizcilik alanı öğrencileri ve öğretmenleri Denizcilik ve Kabotaj bayramının coşkusunu yaşadılar.
 • 17:24Barış Bisikletçisi Köyceğiz'e UlaştıBarış Bisikletçisi Köyceğiz'e UlaştıMuğla’nın Köyceğiz ilçesi Dünya Barışına dikkat çekmek isteyen Milli Bisikletçi Meriç Şehit’i ağırladı.
 • 14:31Köyceğiz'de Kayıp 80 Yaşındaki Kadın AranıyorKöyceğiz'de Kayıp 80 Yaşındaki Kadın AranıyorMuğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde yaşayan ve çocuklarının en son 10 gün önce kendisiyle görüştüğü 80 yaşındaki Şehri Şahan, kayıplara karıştı.
 • 09:18Muğla Turizminde Umut Yerli TuristMuğla Turizminde Umut Yerli TuristMuğla’nın Ortaca ilçesinde geçen sezonlara oranla yaşanan büyük düşüş turizmcileri kötü etkiledi.
 • 12:17Dalyan Kanalı'nda Yolcu İndirme ve Mangal YasağıMuğla Valiliği, Dalyan Kanalı'nda belirlenen güzergahlar dışında teknelerin yolcu ve indirme ve bindirme ile mangal ateşi yakılmasının yasaklandığı bildirildi.
 • 11:27Köyceğiz Gölü ve Dalyan Kanalı'nda, Sadece Mevcut İskeleler KullanılacakMuğla'daki Köyceğiz Gölü ve Dalyan Kanalları'nda ticari faaliyet gösteren teknelerin, hâlihazırdaki mevcut iskelelerin dışında yolcu indirme ve bindirmelerinin yasaklandığı bildirildi.
 • 11:08Dalaman Belediyesi'nden Haydost Başkanına Suç DuyurusuDalaman Belediyesi'nden Haydost Başkanına Suç DuyurusuDalaman Belediyesi, ilçede kendi eceliyle ölen sokak hayvanlarını Ortaca ve Dalaman belediyelerinin zehirlediğini iddia eden HAYDOST Başkanı Türkan Dağdelen hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 11:03Teknelere Yolcu İndirme-bindirme UyarısıTeknelere Yolcu İndirme-bindirme UyarısıMuğla valisi Amir Çiçek imzası ile yayımlanan genel emirde Köyceğiz ve Dalyan kanallarında tekne turu düzenleyen teknelerin mevcut iskele dışında yolcu indirme ve bindirmeleri yasaklanırken, Dalyan boğazının Köyceğiz gölüne bakan kısmında doğal habitatın korunması amacıyla ateş ve mangal yakılması yasaklandı.
 • 16:54Geleceğin Pilotları Yapılan Bağışlarla YetişiyorGeleceğin Pilotları Yapılan Bağışlarla YetişiyorTürk Hava Kurumu (THK) Köyceğiz Şube Başkanı Meral Gümüş, toplanılan fitre, zekat ve bağışlar ile yapılan hizmetleri anlatarak vatandaşlardan destek istedi.
 • 09:53Öğretmenlere Yenilikçi Okuma ve Yazma Eğitimi VerildiÖğretmenlere Yenilikçi Okuma ve Yazma Eğitimi VerildiDalaman, Ortaca ve Köyceğiz ilçelerinde görev yapan 75 öğretmene "Öğretmenlerine Yenlikçi Okuma ve Yazma Eğitimi" projesi kapsamında sertifika verildi.
 • 11:18Ege Kıyılarında Plajlar Bu Yıl da Pırıl PırılEge Kıyılarında Plajlar Bu Yıl da Pırıl PırılEge'de 565 plajdan 552'sinin deniz suyunun 'A kalite', yani mükemmel derecede temiz olduğu ortaya çıktı. İşte Muğla, Aydın, İzmir, Balıkesir ve Çanakkale plajlarında son durum.
 • 09:44Konya'nın En Büyük Camisinin İnşaatı Yakında BaşlayacakKonya'nın En Büyük Camisinin İnşaatı Yakında BaşlayacakDiyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Ekrem Keleş, Konya’nın merkez Meram ilçesinde Necmettin Erbakan Üniversitesi Köyceğiz Kampüsü’ne yapılacak Konya’nın en büyük camisinin proje alanında incelemelerde bulundu.
 • 11:33Şifa Kaynağı Sultaniye KaplıcalarıŞifa Kaynağı Sultaniye KaplıcalarıMuğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde bulunan, romatizma, sinir, göz, deri ve kadın hastalıkları başta olmak üzere birçok rahatsızlığı iyi geldiği belirtilen Sultaniye Kaplıcaları ile buradaki çamur banyolarına, yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösteriyor.
 • 16:57Muğla'da Alım Garantili Süs Bitkisi ÜretiliyorMuğla'da "Alım Garantili Süs Bitkisi Projesi" kapsamında Köyceğiz ilçesinde üreticiler tarafından yetiştirilen süs bitkileri Muğla ve ilçelerini renklendiriyor.
 • 16:40Su Kaçağına Gece MesaisiSu Kaçağına Gece MesaisiMuğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü Köyceğiz ilçesi Beyobası Mahallesinde yaklaşık 5 yıldır yaşanan su sıkıntısını gidermek için çalışma başlattı.
 • 20:14Köyceğiz'de Plaj Hentbol Turnuvası YapıldıKöyceğiz'de Plaj Hentbol Turnuvası YapıldıMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde bu yıl 18’incisi düzenlenen Yaşar Sevim Üniversiteler Plaj Hentbol Turnuvası sona erdi.
 • 13:23CHP'li Belediye Meclis Üyesi İstifa EttiCHP'li Belediye Meclis Üyesi İstifa EttiKöyceğiz Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Besim Özbek meclis üyesi seçildiği CHP’den ve Meclis Üyeliği’nden istifa ettiğini açıkladı.
 • 14:59Köyceğiz'de 'Su' İçin Seferberlik İlan EdildiKöyceğiz'de 'Su' İçin Seferberlik İlan EdildiMuğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü Köyceğiz ilçesi Beyobası Mahallesinde yaklaşık 5 yıldır yaşanan su sıkıntısını gidermek için çalışma başlattı.
 • 13:24Türkiye'nin En Büyük Manolya Ağacı Köyceğiz'deTürkiye'nin En Büyük Manolya Ağacı Köyceğiz'deTürkiye’de bilinen en büyük 4 Manolya ağacından birisi Muğla’nın doğası ve florası ile ünlü Köyceğiz ilçesinde bulunuyor.
 • 03:08Kadın Akademisine Otizm Federasyonundan Teşekkür PlaketiKadın Akademisine Otizm Federasyonundan Teşekkür PlaketiOtizm Dernekler Federasyonu (ODFED),Köyceğiz Belediyesinin ve Köyceğiz Kadın Akademisi’nin üyelerine otizm gösterilen ilgi ve yapılan katkıyı plaketle ödüllendirdi.
 • 13:21Muğla ve Aydın'ın Endemik Bitki Haritası ÇıkarılıyorMuğla ve Aydın'ın Endemik Bitki Haritası ÇıkarılıyorDünyanın en zengin endemik bitki türlerinin bulunduğu bölgelerden Muğla ve Aydın’da, bilenen fakat yer tespiti yapılamayan endemik türlerin yerleri de tespit edilerek, bu türlerin ormancılık faaliyetleri kapsamında yapılacak çalışmalarda korunması amaçlanıyor.
 • 11:07Marmaris Turizm İçin Kaliteye DikkatMarmaris Turizm İçin Kaliteye DikkatGüney Ege Turistik Otelciler Birliği (GETOB) Başkanı Bülent Bülbüloğlu, 2015 yaz turizmiyle ilgili yaptığı değerlendirmede, Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde durgun sezondan etkilenmemek için kaliteye önem verilmesi gerektiğini belirtti.
 • 10:32Turizm İçin Kaliteye DikkatTurizm İçin Kaliteye DikkatGüney Ege Turistik Otelciler Birliği (GETOB) Başkanı Bülent Bülbüloğlu, 2015 yaz turizmiyle ilgili yaptığı değerlendirmede, Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde durgun sezondan etkilenmemek için kaliteye önem verilmesi gerektiğini belirtti.
 • 19:07Köyceğiz Yaşar Sevim Üniversiteler Plaj Hentbol TurnuvasıKöyceğiz'de bu yıl 18'incisi düzenlenen Üniversiteler Yaşar Sevim Plaj Hentbol Turnuvası sona erdi.
 • 09:49Köyceğiz'de Portakallı Mezuniyet KutlamasıKöyceğiz'de Portakallı Mezuniyet KutlamasıMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Köyceğiz Meslek Yüksek Okulu 2014-2015 akademik yılı mezuniyet töreni yapıldı.
 • 14:44Köyceğiz Göle 'Öğrenci' ÇaldılarKöyceğiz Göle 'Öğrenci' ÇaldılarBu yıl 3'üncü mezunlarını veren Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Köyceğiz Meslek Yüksekokulu'nda önümüzdeki yıl daha fazla öğrencinin kayıt yaptırması için ilginç bir uygulamaya imza atıldı.
 • 12:59Göle 'Öğrenci' ÇaldılarGöle 'Öğrenci' ÇaldılarBu yıl 3'üncü mezunlarını veren Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Köyceğiz Meslek Yüksekokulu'nda, önümüzdeki yıl daha fazla öğrencinin kayıt yaptırması için ilginç bir uygulamaya imza atıldı.
 • 16:59Plaj Hentbolunda Hedef Avrupa ŞampiyonluğuPlaj Hentbolunda Hedef Avrupa ŞampiyonluğuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Plaj hentbolu milli takımı oyuncularının antrenman görüntüleri- Türkiye Hentbol Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Burak Tezcan ile röportaj - Genç Bayan Milli Takım Antrenörü Seyhan Kaloshi ile röportaj - Genç Bayan Milli Takımı'nın kaptanı Merve Durdu il röportaj - Genç Erkek Milli Takım'nın kaptanı Alperen Başar röportaj Plaj hentbolunda hedef Avrupa şampiyonluğu- Genç milli takımlar, İspanya'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na Köyceğiz'de hazırlanıyor- Türkiye Hentbol Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Tezcan: - "Plaj hentbolunda Avrupa'nın önemli ülkelerinden birisiyiz" Plaj hentbolunda Genç Milli Erkek ve Bayan takımları, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları için Köyceğiz'de kampa girdi.
 • 14:51Plaj Hentbolunda Hedef Avrupa ŞampiyonluğuPlaj hentbolunda Genç Milli Erkek ve Bayan takımları, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları için Köyceğiz'de kampa girdi.
 • 00:02Köyceğiz Yaşar Sevim Üniversiteler Plaj Hentbol TurnuvasıKöyceğiz Yaşar Sevim Üniversiteler Plaj Hentbol TurnuvasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Miniklerin halk oyunu gösterisiKöyceğiz kordonunda kortej yürüyüşü-Plaj Hentbol müsabakasından görüntüler-Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Tamer'in açıklamaları Köyceğiz Yaşar Sevim Üniversiteler Plaj Hentbol Turnuvası- Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Tamer: - "Bu organizasyonu büyüterek uluslararası bir organizasyon haline getirmek istiyoruz" Köyceğiz'de bu yıl 18'incisi düzenlenen Üniversiteler Yaşar Sevim Plaj Hentbol Turnuvası törenle başladı.
 • 23:12Köyceğiz Yaşar Sevim Üniversiteler Plaj Hentbol TurnuvasıKöyceğiz'de bu yıl 18'incisi düzenlenen Üniversiteler Yaşar Sevim Plaj Hentbol Turnuvası törenle başladı.
 • 12:11Köyceğiz Sulama Kanalındaki Su Kaplumbağası Ölümleri KorkuttuKöyceğiz Sulama Kanalındaki Su Kaplumbağası Ölümleri KorkuttuSulama kanalındaki su kaplumbağası ölümleri korkuttu MUĞLA'nın Köyceğiz İlçesi'nde, özel bir botanik bahçesinden geçen sulama kanalında telef olmuş halde çok sayıda su kaplumbağası bulundu.
 • 11:35Muğla'da Sulama Kanalındaki Su Kaplumbağası Ölümleri KorkuttuMuğla'da Sulama Kanalındaki Su Kaplumbağası Ölümleri KorkuttuMuğla'nın Köyceğiz ilçesinde, özel bir botanik bahçesinden geçen sulama kanalında telef olmuş halde çok sayıda su kaplumbağası bulundu.
 • 08:53HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 03:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 13:04Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinden AçıklamaMUĞLA (İHA) "Bugün, bazı yerel yayın organlarında, İztuzu kumsalı işletmesinin DOKTOB’a devredildiği şeklinde gerçeği yansıtmayan haberlerin yer aldığı görülmüştür.
 • 18:58Doktob ile Mskü Arasında İşbirliği ProtokolüDoktob ile Mskü Arasında İşbirliği ProtokolüMuğla’nın dünyaca ünlü İztuzu plajı ile ilgili olarak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile, köyceğiz Turistik Otelciler ve Turizm İşletmeleri Birliği (DOKTOB) arasında işbirliği protokolü imzalandı.
 • 18:31Muğla'da Turizmi 12 Aya Yayma ÇalışmalarıMuğla'da Turizmi 12 Aya Yayma ÇalışmalarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dalyan Kanalı ve İztuzu Plajı genel görüntü- Muğla Valisi Amir Çiçek, açıklaması- MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, açıklaması- DOKTOB Başkanı Yücel Okutur, açıklaması Muğla'da turizmi 12 aya yayma çalışmaları- Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Dalaman, Ortaca, Köyceğiz Turistik Otelciler ve Turizm İşletmecileri Birliği arasında, bölgedeki turizm faaliyetlerinin geliştirilmesi amacıyla işbirliği protokolü imzalandı- Vali Çiçek: - "Amacımız turizmi kaliteli, etkili, verimli ve 12 ay sürdürülebilir yapmak" Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) ile Dalaman, Ortaca, Köyceğiz Turistik Otelciler ve Turizm İşletmecileri Birliği (DOKTOB) arasında kentte turizmin geliştirilmesi amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.
 • 17:49Muğla'da Turizmi 12 Aya Yayma ÇalışmalarıMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) ile Dalaman, Ortaca, Köyceğiz Turistik Otelciler ve Turizm İşletmecileri Birliği (DOKTOB) arasında kentte turizmin geliştirilmesi amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.
 • 15:39İztuzu Plajı'nda Ortak Çalışmalar Yapılacakİztuzu Plajı'nda Ortak Çalışmalar YapılacakMuğla'nın Ortaca ilçesindeki dünyaca ünlü İztuzu Plajı'yla ilgiliolarak, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) ile bölgedeki otelciler ve turizm işletmecileri ortak çalışmalar yapacak.
 • 15:38İztuzu Plaj İşletmesi Doktob'a Devredildiİztuzu Plaj İşletmesi Doktob'a DevredildiMuğla’nın Ortaca ilçesi Dalyan mahallesindeki dünyaca sahili ve Caretta Caretta Deniz Kaplumbağalarının üreme alanı İztuzu Sahili işletmesi Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Dalaman, Ortaca, Köyceğiz Turistik Otelciler ve Turizm İşletmecileri Birliği (DOKTOB) arasında imzalanan protokol ile DOKTOB’a devredildi.
 • 12:42Muğla'da Siyasi Tablo DeğişmediGenel seçimin kesin olmayan sonuçlarına göre Meclis'e altı milletvekili gönderen Muğla'da CHP, MHP ve HDP oylarını yükseltmesine rağmen tablo değişmedi.
 • 16:52Muğla seçim sonuçları, 7 Haziran 2015 Muğla geneli seçimMuğla seçim sonuçları, 7 Haziran 2015 Muğla geneli seçimMuğla ili genel seçim sonuçları. 7 Haziran Pazar günü yapılan seçimler sonrasında Muğla'da seçim sonuçlarının bölgelere - ilçelere ayrılmış detaylı görselleri secim sayfamızda. Muğla genel seçim sonuçları için ilgili bağlantıya tıklayınız.
 • 13:14Muğla - Eşi Karnındaki Bebeği Kaybedince Hastaneyi SuçladıMuğla - Eşi Karnındaki Bebeği Kaybedince Hastaneyi SuçladıEşi karnındaki bebeği kaybedince hastaneyi suçladı MUĞLA'nın Köyceğiz İlçesi'nde rutin kontrol için gittiği Devlet Hastanesi'nde aniden fenalaşan ve bebeğin kalp atışlarının yavaşladığının belirlenmesi üzerine Ortaca Devlet Hastanesi'ne sevk edilen 9 aylık hamile Nurgül Salar'ın, karnında ölen erkek bebeği ameliyatla alındı.
 • 12:38Karısı Bebeğini Kaybeden Adam Hastaneyi SuçladıKarısı Bebeğini Kaybeden Adam Hastaneyi SuçladıMuğla'da gittiği hastanede fenalaşan hamile kadın acil ameliyata alındı. Girdiği ameliyatta çocuğunu kaybeden kadının kocası, hastane hakkında suç duyurusunda bulundu.