SON DAKİKA KÖYCEĞİZ HABERLERİ

Son Dakika Köyceğiz Haberleri

 • 10:17Fethiye - Kamp Ateşi Orman Yangınına Neden OlduFethiye - Kamp Ateşi Orman Yangınına Neden OlduKamp ateşi orman yangınına neden oldu Ergün TOS/FETHİYE(Muğla), (DHA)- FETHİYE'de gece kamp ateşinden çıktığı belirtilen orman yangını, rüzgarın da etkisiyle büyüdü.
 • 10:10Kamp Ateşi Orman Yangınına Neden OlduKamp Ateşi Orman Yangınına Neden OlduFethiye'de gece kamp ateşinden çıktığı belirtilen orman yangını, rüzgarın da etkisiyle büyüdü.
 • 16:34CHP Köyceğiz İlçe Örgütünde Kongre ZamanıCHP Köyceğiz İlçe Örgütünde Kongre ZamanıMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde 28 Kasım Cumartesi günü Cumhuriyet Halk Partisi ilçe kongresi yapılacakKöyceğiz ilçesinde 13 yıldır Harita ve Kadastro Mühendisliği mesleğini sürdüren Hüseyin Erol, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe binasında yaptığı basın açıklaması ile Köyceğiz İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
 • 18:37Köyceğiz'de Eğitimin Dünü ve Bugünü Kitabının İmza Günü YapıldıKöyceğiz'de Eğitimin Dünü ve Bugünü Kitabının İmza Günü Yapıldı’’Köyceğiz’de eğitimin dünü ve bugünü’’ adlı eğitim tarihi türündeki eserin imza günü Köyceğiz ilçesinde gerçekleştirildi.
 • 17:36Hentbolcular Köyceğiz'i SevindirdiHentbolcular Köyceğiz'i SevindirdiHentbol 2. Lig erkekler A gurubunda mücadele eden Köyceğiz Belediyespor, Karşıyaka Belediyespor’u 29-23 yenerek gurubunda liderliğe yükseldi.
 • 12:10Köyceğiz Köprü Yıkıldı, Ulaşım Çileye DönüştüKöyceğiz Köprü Yıkıldı, Ulaşım Çileye DönüştüMuğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde 6 mahalle arasındaki ulaşımı sağlayan köprü, Kargıcak Deresi'ndeki ıslah çalışmaları kapsamında yıkıldı.
 • 09:50Köprü Yıkıldı, Ulaşım Çileye DönüştüKöprü Yıkıldı, Ulaşım Çileye DönüştüMuğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde 6 mahalle arasındaki ulaşımı sağlayan köprü, Kargıcak Deresi'ndeki ıslah çalışmaları kapsamında yıkıldı.
 • 12:59Noel Pazarı Köyceğiz ve Marmaris'deNoel Pazarı Köyceğiz ve Marmaris'deMuğla Yöresinde Yaşayan Yabancıların Dayanışma Derneği ve Köyceğiz Belediyesi tarafından her yıl Aralık ayında yapılan ve bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan 6 Aralık Pazar günü başlıyor.
 • 11:34U19 Kürek Milli Takımı Adana'da Hazırlık Kampını TamamladıU19 Kürek Milli Takımı Adana'da Hazırlık Kampını TamamladıKürek Milli Takım Antrenörü Yusuf Oktar, kış sezonu boyunca her ayın bir bölümünü Adana’da kamp yaparak Avrupa ve dünya şampiyonalarına hazırlanacaklarını söyledi.
 • 12:31Doktob' Dan Yetkililere Acil ÇağrıDoktob' Dan Yetkililere Acil ÇağrıDalaman Ortaca Köyceğiz Turizm Otelciler Birliği (DOKTOB) Başkanı Yücel Okutur, WTM Londra Turizm Fuarı dönüşünde bölge turizminin içine düştüğü çıkmazdan kurtarılması için yetkililere acil çağrıda bulundu.
 • 12:01Himoğlu; Himoğlu; "Bütün Hastanelerimiz Bebek Dostu"Muğla Sıtkı koçman Üniversitesi Biyoetik Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Muğla Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından ilk defa düzenlen Yeni Doğan ve Etik Sempozyumu Üniversite AKM salonunda yapıldı.
 • 20:29Muğla'da Online Arı Takip Sistemi Projesi Hayata GeçirildiMuğla'da Online Arı Takip Sistemi Projesi Hayata GeçirildiMuğla Tarım İl Müdür Yardımcısı Enver Aydın tarafından geliştirilen Arı Konaklama Noktalarının Sayısallaştırılması Projesinin ülke genelinde uygulanmasına karar verildi.
 • 12:33Mantar Toplarken Kaybolan Şahıs Baygın Vaziyette BulunduMantar Toplarken Kaybolan Şahıs Baygın Vaziyette BulunduMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde bir kişi arkadaşları ile mantar toplamak için çıktığı dağda kayboldu.
 • 23:03Muğla'da Mantar Toplarken Kaybolan Adamı Afad BulduMuğla'da Mantar Toplarken Kaybolan Adamı Afad BulduMuğla'nın Köyceğiz ilçesinde, arkadaşı ile mantar toplamaya giden ve bir süre sonra kaybolan 39 yaşındaki Cemil Dokgöz, AFAD ekipleri tarafından yaralı halde bulundu.
 • 14:36Köyceğiz Hayvan Dostları Derneği KurulduKöyceğiz Hayvan Dostları Derneği KurulduKöyceğiz sokak hayvanları rehabilitasyon merkezinde yıllardır özverili çalışmalarıyla çalışan gönüllü hayvan severlerin bir araya gelmesi ile dernek başkan Mukaddes Paulsen önderliğinde Sarah Browne,Sibel Çiçek, Hakan Paulsen,Gülcan Ersoy dan oluşan dernek kurucu üyeleri ilk tanıtım yemekli toplantısını yaptı.
 • 12:00Muğla ve Aydın'da Alageyik Saysı 46'ya ÇıktıMuğla ve Aydın'da Alageyik Saysı 46'ya ÇıktıAlageyiklerin uygun yeni alanlara taşınması projesi kapsamında Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ve ODTÜ Biyoloji Bölümü’nün ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında Aydın ve Muğla’da Alageyik sayısı 46’ya ulaştı.
 • 12:10Reçine Üretimi Artacak, İthalat Azalacakİlaçtan parfümeriye, lastik ve kağıt sektörlerine kadar geniş bir kullanım alanı olan reçinede, 100 milyon dolara ulaşan ithalat, doğal reçine üretimiyle önlenebilecek.
 • 09:37Gümüşlük'ten Her Hafta Bir RotaGümüşlük'ten Her Hafta Bir RotaBodrum'da gümüşlük Gezi Grubu tarafından 'Her hafta bir rota' sloganı ile başlatılan tarihi, ören, ekolojik ve doğal SİT alanlarına düzenlenen geziler ilgi görüyor.
 • 17:24Köyceğiz Belediyesinden Aşure GünüKöyceğiz Belediyesinden Aşure GünüMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde Muharrem ayı dolayısı ile belediye tarafından aşure ikramı yapıldı.
 • 17:33Köyceğiz'de Mahalleli Karayolunu Ulaşıma Kapattı-Köyceğiz'de Mahalleli Karayolunu Ulaşıma Kapattı-Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'ne bağlı Beyobası Mahallesi'nde yaşayan ve büyük bölümünü Romanların oluşturduğu vatandaşlar, son iki yıl içinde beş mahalle sakininin burudan geçen İzmir- Antalya Karayolu'nda ölmesi nedeniyle yolu ulaşıma kapattı.
 • 15:14Sık Sık Kazaların Yaşandığı Yolu Trafiğe KapattılarSık Sık Kazaların Yaşandığı Yolu Trafiğe KapattılarMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde sık sık yaşanan trafik kazalarından şikayetçi olan Beyobası Mahallesi sakinleri karayolunu araç trafiğine kapattı.
 • 15:13Kazaları Protesto İçin Karayolunu Trafiğe KapattılarKazaları Protesto İçin Karayolunu Trafiğe KapattılarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eylemden detay, - Kaymakam Gürkan Demirkale'nin vatandaşlarla konuşması, - Adil Şimşek'in konuşması, - Tayyar Kabaoğlu'nun konuşması Kazaları protesto için karayolunu trafiğe kapattılar- Muğla'da bazı mahalle sakinleri, Muğla-Fethiye karayolunu ulaşıma kapatarak, trafik kazalarını protesto etti Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde bazı mahalle sakinleri, trafik kazalarını protesto etmek amacıyla Muğla-Fethiye karayolunu ulaşıma kapattı.
 • 14:39Köyceğiz'de Mahalleli Karayolunu Ulaşıma Kapattı (2)Köyceğiz'de Mahalleli Karayolunu Ulaşıma Kapattı (2)2 SAAT SONRA YOL AÇILDI İzmir- Antalya Karayolu'nun Muğla'nın Köyceğiz İlçesi Beyobası Mahallesi Sancıbeli Mevkii'nde yapılan yol kapatma eylemi, iki saat sonra saat 13.30'da sona erdi.
 • 14:14Kazaları Protesto İçin Karayolunu Trafiğe KapattılarMuğla'nın Köyceğiz ilçesinde bazı mahalle sakinleri, trafik kazalarını protesto etmek amacıyla Muğla-Fethiye karayolunu ulaşıma kapattı.
 • 12:47Köyceğiz'de Mahalleli Karayolunu Ulaşıma KapattıKöyceğiz'de Mahalleli Karayolunu Ulaşıma KapattıMuğla'nın Köyceğiz İlçesi'ne bağlı Beyobası Mahallesi'nde yaşayan ve büyük bölümünü Romanların oluşturduğu vatandaşlar, son iki yıl içinde 5 kişinin buradan geçen İzmir- Antalya karayolunda ölmesi nedeniyle yolu ulaşıma kapattı.
 • 12:41Köyceğiz' de Mahalleli Karayolunu Ulaşıma KapattıKöyceğiz' de Mahalleli Karayolunu Ulaşıma Kapattıİzmir- Antalya Karayolu'nun Muğla'nın Köyceğiz İlçesi Beyobası Mahallesi girişinde, dün (çarşamba) meydana gelen trafik kazasında 86 yaşındaki Mehmet Güner'in yolun karşısına geçmek isterken ölmesi üzerine öfkeli vatandaşlar, bugün saat 11.30 sıralarında yolu ulaşıma kapattı.
 • 10:45Köyceğiz - Yolun Karşısına GeçemediKöyceğiz - Yolun Karşısına GeçemediYolun karşısına geçemedi Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı 86 yaşındaki Mehmet Güner, yaşamını yitirdi.
 • 10:35Burdur'un Tabiat Varlıkları Koruma AltındaBurdur'un Tabiat Varlıkları Koruma AltındaOrman ve Su İşleri 6. Bölge Müdür Yardımcısı Osman Yönten, doğa koruma ve milli parklar alanında yapılan çalışmaları aktardı.
 • 11:36Arı Kovanı Yüklü Traktörün Sürücüsü Kazada ÖldüArı Kovanı Yüklü Traktörün Sürücüsü Kazada ÖldüMuğla'nın Ula İlçesi'nde, römorkunda arı yüklü traktöre peşpeşe iki hafif ticari aracın çarptığı kazada bir kişi ölürken, bir kişi yaralandı.
 • 10:45Hürpedal, Eskişehir'de Esbige Bisiklet Grubuyla BuluştuHürpedal, Eskişehir'de Esbige Bisiklet Grubuyla BuluştuKöyceğiz, Ortaca ve Dalaman ilçelerinde bisiklet severlerin bir araya gelip kurdukları Hürpedal Bisiklet Topluluğu Muğla ve yöresini tanıtmak amacıyla Eskişehir İli’ne gidip, Eskişehir’de kurulan Esbige Bisiklet gurubu ile buluştu.
 • 01:13Muğla'da Kaza: 1 ÖlüMuğla'da Kaza: 1 ÖlüMuğla’da arı kovanı yüklü traktöre arkadan çarpan araç sürücüsü kaza sonrası firar ederken, traktör sürücü öldü, üç kişi de yaralandı.
 • 01:02Muğla'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 YaralıMuğla'da arı kovanı yüklü traktör ile 2 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
 • 15:03Accidents At Several Workplaces Kill Construction Worker, WoodcutterAccidents At Several Workplaces Kill Construction Worker, WoodcutterSeveral workplace accidents occurred in northern and western province, leaving at least two workers killed, local reports said. One of the incidents struck the Köyceğiz district of Aegean province of Muğla, where 55-year-old woodcutter, Saadettin Atlı got trapped under a boulder, while working on a caterpillar.
 • 01:54Üzerine Kaya Parçası Düşen Orman İşçisi ÖldüÜzerine Kaya Parçası Düşen Orman İşçisi ÖldüMuğla'da ormanda ağaç kesim işçisi, iş makinasının üst kısımda yol düzeltmesi yaptığı sırada üzerine düşen kaya parçasıyla hayatını kaybetti.
 • 00:49Üzerine Kaya Parçası Düşen Orman İşçisi ÖldüÜzerine Kaya Parçası Düşen Orman İşçisi ÖldüMuğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde, ormanda ağaç kesim işçisi olan 55 yaşındaki Sadettin Atlı, iş makinasının üst kısımda yol düzeltmesi yaptığı sırada üzerine düşen kaya parçasıyla hayatını kaybetti.
 • 15:28Küreci, Yatırımlarını AçıkladıKüreci, Yatırımlarını AçıkladıAK Parti İl Başkanı İhsan Küreci, iktidarda bulundukları 13 yıl içinde Muğla’da eğitimden sağlığa, ulaşımdan ormancılık faaliyetlerine, tarımdan orman köylüsüne kadar önemli yatırımların Muğlalıların hizmetini sunulduğunu açıkladı.
 • 13:42Köyceğiz Dağlardan Toplanan Mantarlar Gelir OlduKöyceğiz Dağlardan Toplanan Mantarlar Gelir OlduMuğla'da, yağmur sonrası açan güneşle birlikte kendini gösteren mantarlar, bazı ailelerin geçim kaynağı oldu.
 • 13:26Ortaca'da Aşureli Cumhuriyet Bayramı KutlamasıOrtaca'da Aşureli Cumhuriyet Bayramı KutlamasıOrtaca’da faaliyet gösteren Özel Coşku Rehabilitasyon Merkezi engelli çocuklar ile birlikte kutladığı Cumhuriyet Bayramını geleneksel düzenlediği aşure günleri etkinliklerini ile birleştirerek kutladı.
 • 13:20Köyceğiz'de Etkili Yağış Sonrası Zarar Tespit ÇalışmasıKöyceğiz'de Etkili Yağış Sonrası Zarar Tespit ÇalışmasıMuğla’nın Köyceğiz ilçesine metrekareye 181 kg yağmur düşmesinin ardından Köyceğiz Kaymakamı Gürkan Demirkale selden zarar gören köy ve mahallelerdeki vatandaşları yerinde ziyaret ederek köy halkının sorunları dinledi.
 • 11:03Dağlardan Toplanan Mantarlar Gelir Kapısı OlduDağlardan Toplanan Mantarlar Gelir Kapısı OlduMuğla'da, yağmur sonrası açan güneşle birlikte kendini gösteren mantarlar, bazı ailelerin geçim kaynağı oldu.
 • 13:44Yanan Alanlar Havadan İncelendiYanan Alanlar Havadan İncelendiMuğla’da 2015 yılının 10 aylık döneminde meydana gelen en büyük orman yangınının yaşandığı Köyceğiz, Döğüşbelen Mahallesi Balıklı mevkisindeki ormanlık alan Muğla Valisi Amir Çiçek ve basın mensupları tarafından havadan inceleme gezisi düzenlendi.
 • 10:35Hürpedal, Gizli Kalmış Yerleri Bisikletlerle DolaşıyorHürpedal, Gizli Kalmış Yerleri Bisikletlerle DolaşıyorKöyceğiz, Ortaca ve Dalaman İlçelerinde bisiklet sevenler tarafından kurulan Hürpedal Bisiklet Topluluğu, doğanın içinde gizli kalmış yerleri dolaşıyor.
 • 12:17Sultaniye Kaplıcaları'nda Kadınlar Bölümüne Branda TepkisiSultaniye Kaplıcaları'nda Kadınlar Bölümüne Branda TepkisiMuğla'da bulunan kaplıcaların kadınların girdiği bölümün brandayla kapatılması tepki çekti. Brandanın güneş yüzünden gelen şikayetler üzerine çekildiği açıklandı.
 • 11:45Köyceğiz'de Tur Teknesinde Korkutan YangınKöyceğiz'de Tur Teknesinde Korkutan YangınMuğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde, içinde 5 yolcu ve 2 personel bulunan tur teknesi, motor bölümünde çıkan yangında kullanılmaz hale geldi.
 • 11:23Köyceğiz'de Tur Teknesinde Korkutan YangınKöyceğiz'de Tur Teknesinde Korkutan YangınMuğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde, içinde beş yolcu ve iki personel bulunan bir tur teknesi, motor bölümünde çıkan yangında kullanılmaz hale geldi.
 • 11:38Muğla'da Şiddetli Yağmur Etkili OlduMuğla'da Şiddetli Yağmur Etkili OlduMuğla'nın ilçelerindeki şiddetli yağmur, günlük hayatı olumsuz etkiledi.
 • 11:22Şiddetli Yağış Hayatı Olumsuz EtkiliyorŞiddetli Yağış Hayatı Olumsuz EtkiliyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MUSKİ ekiplerinin çalışması, - Su baskınına uğrayan yerlerden detaylar, Muğla'da şiddetli yağış- Son 24 saatte Köyceğiz ilçesinde metrekareye 181, Ortaca'da da 42 kilogram yağış düştü Muğla'nın Ortaca ve Köyceğiz ilçelerinde şiddetli yağış, hayatı olumsuz etkiliyor.
 • 10:25Muğla'da Şiddetli YağışMuğla'nın Ortaca ve Köyceğiz ilçelerinde şiddetli yağış, hayatı olumsuz etkiliyor.
 • 19:09Köyceğizli Miniklere Çevreci Eğitim SetiKöyceğizli Miniklere Çevreci Eğitim SetiKöyceğizli miniklere çevreci eğitim seti Muğla'nın Köyceğiz İlçesi Zeytinalanı Mahallesi'nde eğitim gören 4 ve 5'inci sınıf öğrencilerine Orman Genel Müdürlüğü tarafından eğitim setleri dağıtıldı.
 • 18:06Avrupa Miras GünleriAvrupa Miras Günleri" EtkinliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Avrupa Miras Günleri" etkinliği- Muğla Valisi Amir Çiçek'in konuşması- Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bozdemir'in konuşması- İl Kültür ve Turizm Müdürü Veli Çelik'in konuşması "Avrupa Miras Günleri" etkinliği- Muğla Valisi Çiçek: - "Türkiyemizin her yerinde geçmişten gelen kültür mirasını canımız gibi korumamız lazım" Kültür ve Turizm Bakanlığı, Muğla Valiliği ve Köyceğiz Belediyesi işbirliğinde düzenlenen "Avrupa Miras Günleri" etkinliği başladı.