SON DAKİKA KÖYCEĞİZ HABERLERİ

Son Dakika Köyceğiz Haberleri

17:12
Güllüce'nin İztuzu Kararı Çevrecileri Mutlu Etti, Turizmciler İse Tedirgin Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin Muğla'nın Ortaca İlçesi'ndeki dünyaca ünlü İztuzu sahilinin tepkilere neden olan ihalesini iptal edeceğini açıklaması çevrecileri mutlu etti.
Güllüce'nin İztuzu Kararı Çevrecileri Mutlu Etti, Turizmciler İse Tedirgin
19:17
Muğla'da Kuvvetli Yağış Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde 2 gündür etkili olan kuvvetli yağış nedeniyle Köyceğiz Gölünde su seviyesi yükseldi.
Muğla'da Kuvvetli Yağış
19:15
Muğla Yağmurun Neden Olduğu Taşkınların Yaraları Sarılmaya Başlandı Yağmurun neden olduğu taşkınların yaraları sarılmaya başlandı MUĞLA'da, sağanak yağmurun dere ve çayları taşırması nedeniyle tarlaların göle, yolların dereye döndüğü Köyceğiz, Dalaman ve Ortaca ilçelerinde hasar tespit çalışması için suların çekilmesi bekleniyor.
Muğla Yağmurun Neden Olduğu Taşkınların Yaraları Sarılmaya Başlandı
18:00
Yağmurun Neden Olduğu Taşkınların Yaraları Sarılmaya Başlandı Muğla'da, sağanak yağmurun dere ve çayları taşırması nedeniyle tarlaların göle, yolların dereye döndüğü Köyceğiz, Dalaman ve Ortaca ilçelerinde hasar tespit çalışması için suların çekilmesi bekleniyor.
Yağmurun Neden Olduğu Taşkınların Yaraları Sarılmaya Başlandı
12:35
Muğla'da Tarım Alanları Sular Altında Kaldı Muğla'da yağış nedeniyle Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz ilçelerinde bazı narenciye bahçeleri ve tarım arazileri sular altında kaldı, yollarda su birikintileri oluştu.
Muğla'da Tarım Alanları Sular Altında Kaldı
11:46
Muğla'da Etkili Yağış Muğla'nın Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz ilçelerinde etkili olan yağış nedeniyle bazı narenciye bahçeleri ve tarım arazilerini su bastı.
Muğla'da Etkili Yağış
11:11
Mustafa Avkıran Dizi İçin 22 Yaş Gençleşti 'Sevdam Alabora' adlı dizinin ana karakterlerinden biri olan ünlü oyuncu, canlandırdığı 'Ali Hikmet' karakteri için 22 yaş gençleştirildi.
Mustafa Avkıran Dizi İçin 22 Yaş Gençleşti
09:59
Ortaca Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti Ortaca Sağanak yağış hayatı felç etti MUĞLA'da sağanak yağış nedeniyle Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman İlçelerinde bazı çay ve dereler taşarken, vatandaşlar da şehir merkezlerinde zor anlar yaşadı.
Ortaca Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti
01:59
Ortaca Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti Muğla'da sağanak yağış nedeniyle Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman İlçelerinde bazı çay ve dereler taşarken, vatandaşlar da şehir merkezlerinde zor anlar yaşadı.
Ortaca Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti
00:41
Muğla'da Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti Muğla'da sağanak yağış nedeniyle Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman ilçelerinde bazı çay ve dereler taşarken, vatandaşlar da şehir merkezlerinde zor anlar yaşadı.
Muğla'da Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti
00:23
Vali Çiçek: "Turizm Koruyarak da Yapılabilir" Muğla’nın turizmde gelişim gösteren ilçeleri Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz’in turizm açısından önemli değerlere sahip olduğunu belirten Muğla Valisi Amir Çiçek, deniz ve kumun yanında doğal güzelliklerin de turizmin gelişimine büyük katkı sağladığını açıkladı.
Vali Çiçek: 'Turizm Koruyarak da Yapılabilir'
13:17
Türkiye'de İnsanlar, Gazete Okumaya Sadece 24 Dakika Ayırıyor Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi, Basın İlan Kurumu(BİK) Genel Kurul Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Kavaklı, Türkiye'de insanların gazete okuma süresinin 24 dakikayı geçmediğini açıkladı.
Türkiye'de İnsanlar, Gazete Okumaya Sadece 24 Dakika Ayırıyor
11:47
İztuzu Plajı'nda Caretta Caretta'ların Üreme Alanları Koruma Altında Muğla Valisi Çiçek, " İztusu sahilinde deniz kaplumbağalarının yaşayacağı ve üreyecekleri alanlar tamamen koruma altına alınmış durumda.
İztuzu Plajı'nda Caretta Caretta'ların Üreme Alanları Koruma Altında
16:10
Kano Milli Takımı Seçmeleri Yapıldı Kano Federasyonu faaliyet programında yer alan "Kano Milli Takım Seçmeleri" Seyhan Baraj Gölü, Çukurova Üniversitesi Kayıkhanesinde gerçekleştirildi.
Kano Milli Takımı Seçmeleri Yapıldı
15:45
Kano Milli Takımı Seçmeleri Adana'da Yapıldı Kano Federasyonu Başkanı Mengütay: "Çok uzun süreli bir kamp eğitim programımız var. Sporcuların monotonluktan dolayı performans düşüşüne fırsat vermek istemiyoruz.
11:34
Kano Milli Takımı Seçmeleri Adana'da Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, hava koşulları ve göl olarak durgun su sporlarında Türkiye’de ideal tesislere sahip olduklarını, Türkiye’de kano ve kürek sporu yapanların gözünün Adana’da olduğunu söyledi.
Kano Milli Takımı Seçmeleri Adana'da
08:54
Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Bodrum Kaş arasında fırtına, Muğla ve bazı ilçelerinde kuvvetli yağış bekleniyor.
23:08
Köyceğiz'de Belediye Geri Dönüşüm Atölyesi Kurdu Köyceğiz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kadın Akademisi bünyesinde kurulan geri dönüşüm grubu atölye çalışmalarına başladı.
Köyceğiz'de Belediye Geri Dönüşüm Atölyesi Kurdu
12:04
Muğla Ocak Ayında Ortaca'da Deniz Keyfi Ocak ayında Ortaca'da deniz keyfi MUĞLA'nın Köyceğiz İlçesi'nin yüksek kesimlerinde beyaz örtü hala erimezken, Ortaca'da yüzünü gösteren güneş, yazdan kalma bir gün yaşattı.
Muğla Ocak Ayında Ortaca'da Deniz Keyfi
10:13
Ocak Ayında Ortaca'da Deniz Keyfi Muğla'nın Köyceğiz ilçesinin yüksek kesimlerinde beyaz örtü hala erimezken, Ortaca'da yüzünü gösteren güneş, yazdan kalma bir gün yaşattı.
Ocak Ayında Ortaca'da Deniz Keyfi
19:11
Muğla'da Hırsızlığa 2 Tutuklama Muğla ve ilçelerinde, GSM operatörlerine ait baz istasyonlarındaki akü ve kabloları çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 3 kişiden 2'si tutuklandı.
Muğla'da Hırsızlığa 2 Tutuklama
16:31
Önce Taktılar Sonra Çaldılar Muğla’nın Ula, Menteşe, Marmaris, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ilçelerinden 76, Edirne’ ve Tekirdağ’ın Çorlu ilçelerinden baz istasyonlarındaki piyasa değeri Bin lira olan 96 adet aküyü çalan iki şüpheli Akyaka Jandarma ekiplerinin operasyonu ile yakalandı.
Önce Taktılar Sonra Çaldılar
16:30
Muğla'da Baz İstasyonlarını Soyan Hırsızlar Tutuklandı Muğla ve ilçelerinde, GSM operatörlerine ait baz istasyonlarındaki akü ve kabloları çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı.
Muğla'da Baz İstasyonlarını Soyan Hırsızlar Tutuklandı
16:08
Baz İstasyonu Fareleri Tutuklandı Muğla, Edirne ve Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinden 96 adet akü ile 65 bin TL değerinde 1 ton bakır kablo çalan iki şahıs tutuklandı.
Baz İstasyonu Fareleri Tutuklandı
15:40
Güney Egeli Turizmciler, Hollanda Pazarından Umutlu Hollanda fuarından umutlu dönen Güney Egeli turizmciler, yaşanan olumsuzluklara rağmen, bu pazarda geçen yılın rakamlarının yakalanmasını beklediklerini bildirdi.
16:40
Muğla'da 2 Milyon Süs Bitkisi Üretildi Muğla Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde başlatılan, alım garantili Süs Bitkisi projesi kapsamında yaklaşık 2 milyon süs bitkisi üretildi.
Muğla'da 2 Milyon Süs Bitkisi Üretildi
15:29
Martab Finlandiya Fuarında “Dünya’nın Buluşma Noktası” sloganıyla Kuzey Avrupa’nın en büyük turizm fuarı olan Matka Nordic Finlandiya Turizm Fuarı 15 Ocak 2015 tarihinde Helsinki’nin Messukeskus bölgesinde yer alan Helsinki Fuar Merkezi’nde kapılarını bir kez daha turizm profesyonellerine açtı.
Martab Finlandiya Fuarında
04:40
Otomobil Elektrik Direğine Çarptı: 1'i Ağır 5 Yaralı Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde, aşırı hız ve alkol nedeniyle meydana geldiği belirtilen kazada elektrik direğine çarpan otomobilde 1'i ağır 5 kişi yaralandı.
Otomobil Elektrik Direğine Çarptı: 1'i Ağır 5 Yaralı
02:13
Muğla'da Otomobil Elektrik Direğine Çarptı: 1'i Ağır 5 Yaralı Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde, aşırı hız ve alkol nedeniyle meydana geldiği belirtilen kazada elektrik direğine çarpan otomobilde 1'i ağır 5 kişi yaralandı.
Muğla'da Otomobil Elektrik Direğine Çarptı: 1'i Ağır 5 Yaralı
11:46
Seraları Sel ve Fırtına, Nareciyeyi Don Vurdu Muğla ve ilçelerinde etkili olan soğuk hava ve don, tarımsal üretimi olumsuz etkiledi.
Seraları Sel ve Fırtına, Nareciyeyi Don Vurdu
15:35
Sevdam Alabora" Dizisinin Çekimleri Muğla'da Başladı Ekranların sevilen dizisi “Sevdam Alabora"nın çekimleri Muğla’da başladı.
Sevdam Alabora' Dizisinin Çekimleri Muğla'da Başladı
18:43
Ortaca, Köyceğiz ve Dalamanlı Çiftçinin Borçları Ertelensin Çağrısı Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü; Muğla'nın Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman ilçelerindeki narenciye ve sera üreticilerinin yılın son gününde itibaren yeni yılda çeşitli doğal afetler nedeniyle zor durumda kaldığını, bu durumun rekolteyle birlikte ihracatı etkileyeceğini belirterek çiftçinin borçlarının ertelenmesini istedi.
Ortaca, Köyceğiz ve Dalamanlı Çiftçinin Borçları Ertelensin Çağrısı
17:30
Muğla Seydikemer'de Mahalle Sakinleri Evlerine Döndü Muğla'nın Seydikemer İlçesi'nde Eşen 1 Barajı'nın taşma ihtimaline karşı Çukurincir Mahallesi'nde evlerinden çıkarılan mahalle sakinleri döndü.
Muğla Seydikemer'de Mahalle Sakinleri Evlerine Döndü
15:09
Dolandırıcılık Büroları Ortaya Çıktı Muğla’da vatandaşları emeklilik vaadiyle kişi başı 20-30 bin TL dolandırdığı ileri sürülen şüpheli, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Dolandırıcılık Büroları Ortaya Çıktı
14:09
Muğla'da Yağışlar Günlük Hayatı Olumsuz Etkiledi Muğla'da iki gündür etkili olan kar ve yağmur, günlük hayatı olumsuz etkiliyor.
13:51
Vali Çiçek: Afet Durumu Yok Muğla Valisi Amir Çiçek, Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken ve Belediye Başkanı Ak Partili Yakup Otgöz ile birlikte Çukurincir Mahallesi'nde incelemelerde bulundu.
Vali Çiçek: Afet Durumu Yok
13:48
Ortaca Ziraat Odası: Doğal Afet Nedeniyle Çiftçinin Borcu Ertelensin Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü doğal afetler nedeniyle zor durumda kalan narenciye ve sera üreticilerinin borçlarının ertelenmesini istedi.
Ortaca Ziraat Odası: Doğal Afet Nedeniyle Çiftçinin Borcu Ertelensin
10:57
Köyceğiz? de Taşan Dere Sularına Kapılıp Öldü Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde sağanakla birlikte dağ eteklerinden inen sularla kabaran dere taştı.
Köyceğiz? de Taşan Dere Sularına Kapılıp Öldü
16:13
Muğla'da Taşan Dere Sularına Kapılıp Öldü Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde sağanakla birlikte dağ eteklerinden inen sularla kabaran dere taştı.
Muğla'da Taşan Dere Sularına Kapılıp Öldü
12:59
Köyceğiz'de Kar Ortaca'da Güneşli Hava Keyfi Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nin yüksek kesimleri beyaz örtü ile kaplanırken, Ortaca'da yüzünü gösteren güneş yazdan kalma bir gün yaşattı.
Köyceğiz'de Kar Ortaca'da Güneşli Hava Keyfi
00:45
İztuzu'ndaki Renkli Etkinlikte Keşke Dememek İçin Keşkek Yediler Muğla'nın Ortaca İlçesi Dalyan Mahallesi'ndeki deniz kaplumbağalarının en önemli üreme alanlarından olan İztuzu Plajı'nın özelleştirilmesine tepki gösteren İztuzu Kumsalını Kurtarma Platformu (İKUP) üyeleri, "Keşke dememek için Keşkek ye" sloganıyla etkinlik düzenledi.
İztuzu'ndaki Renkli Etkinlikte Keşke Dememek İçin Keşkek Yediler
19:58
İztuzu'ndaki Renkli Etkinlikte Keşke Dememek İçin Keşkek Yediler Muğla'nın Ortaca İlçesi Dalyan Mahallesi'ndeki deniz kaplumbağalarının en önemli üreme alanlarından olan İztuzu Plajı'nın özelleştirilmesine tepki gösteren İztuzu Kumsalını Kurtarma Platformu (İKUP) üyeleri, "Keşke dememek için Keşkek ye" sloganıyla etkinlik düzenledi.
İztuzu'ndaki Renkli Etkinlikte Keşke Dememek İçin Keşkek Yediler
16:39
Şiddetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Antalya ve Muğla'da şiddetli yağış ve fırtına bekleniyor.
16:28
Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman'da Zirai Don (2) Öğlen GÜNEŞİNE RAĞMEN TAMAMEN ÇÖZÜLMEDİ Muğla'nın Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz ilçelerinde hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle yaşanan don, gündüz havanın ısınmaya başlamasına rağmen tamamen çözülmedi.
Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman'da Zirai Don (2)
15:25
Can Dostlar' İçin Yardım Çağrısı Muğla ve Yöresinde Yaşayan Yabancıların Dayanışma Derneği üyesi Mukaddes Erhan Paulsen, Köyceğiz İlçesi'ndeki hayvan barınağındaki köpeklerin üşümemesi için sosyal medyadan yardım çağrısında bulundu.
Can Dostlar' İçin Yardım Çağrısı
11:40
Muğla Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman' da Zirai Don Muğla'nın Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz ilçelerinde hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle zirai don olayı yaşandı.
Muğla Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman' da Zirai Don
10:45
Balayı İçin İztuzu'na Gelen Çift Eyleme Destek Verdi Muğla’nın Ortaca ilçesinde bulunan İztuzu Plajı’nda balayılarını geçiren Manisalı çift, dünyaca üncü plaja sahip çıkılmasını istedi.
Balayı İçin İztuzu'na Gelen Çift Eyleme Destek Verdi
12:18
Karda Kar Şerbeti Keyfi Yılbaşı tatilinin Cuma ile birleştirilerek dört güne çıkması ve Yılanlı dağına yılın ilk karının düşmesi vatandaşları yeni yıla daha zinde germesini sağladı.
Karda Kar Şerbeti Keyfi
19:10
Muğla'da Köyceğiz Gölü Taştı Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde, dün akşam başlayıp bugün sabah saatlerinde etkisini arttıran sağanak yağmur nedeniyle Köyceğiz Gölü taştı.
Muğla'da Köyceğiz Gölü Taştı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:38:32. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KÖYCEĞİZ HABERLERİ
[Hata Bildir]