SON DAKİKA KÖYCEĞİZ HABERLERİ

Son Dakika Köyceğiz Haberleri

 • 14:49Egeli Kuaförler Muğla'da Barış DediMuğla Berberber ve Kuaförler Odası'nın her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Dayanışma ve Dostluk yemeğinde barış rüzgarı esti.
 • 12:02Rock Graves To Be Protected With Wire ClothRock Graves To Be Protected With Wire Cloth– In the Köyceğiz district of Muğla resort province, the municipality announced that the rock graves under protection, which date back to 2,400 years, will be protected by wire cloth, in order to prevent the harm of people climbing over them to take pictures. Leader of the Kaunos Ancient Site excavation.
 • 10:22Marmaris Tarihi Kaya Mezarları Tel Örgüyle KorunacakMarmaris Tarihi Kaya Mezarları Tel Örgüyle KorunacakTarihi kaya mezarları tel örgüyle korunacak Muğla'nın Köyceğiz ilçesi'ndeki 2 bin 400 yıllık geçmişe sahip koruma altındaki kaya mezarlarına yasak olmasına rağmen hatıra fotoğrafı çektirmek için çıkarların verdiği zararın önüne geçilmesi için Ortaca Belediyesi tarafından buraya geçişi sağlayan hemen alt bölümdeki Çandır Mezarlığı'nın duvarlarına tel örgü çekilmesi için çalışma başlatıldı.
 • 10:11Dalyan'daki Tarihi Kaya Mezarları Tel Örgüyle KorunacakDalyan'daki Tarihi Kaya Mezarları Tel Örgüyle KorunacakMuğla'nın Köyceğiz ilçesi'ndeki 2 bin 400 yıllık geçmişe sahip koruma altındaki kaya mezarlarına, yasak olmasına rağmen hatıra fotoğrafı çektirmek için çıkanların verdiği zararın önüne geçilmesi amacıyla Ortaca Belediyesi tarafından tel örgü çekilecek.
 • 09:17Yılmaz Erdoğan Boşanma Dedikodularına İnat Eşinin Yanına GittiYılmaz Erdoğan Boşanma Dedikodularına İnat Eşinin Yanına GittiEşi Belçim Bilgin ile boşanacakları konuşulan Yılmaz Erdoğan, dedikodular çıkar çıkmaz soluğu eşinin yanında aldı. Çift, oğullarıyla birlikte 'Mutluyuz' mesajı verdi.
 • 02:23Dedikodular Sonrası İlk Buluşma!Bir süredir yan yana görülmeyen ve bu yüzden aralarının bozuk olduğu konuşulan Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan çifti, aşklarına kaldıkları yerden devam ediyor.
 • 18:39Muğla'da Gözaltına Alınan 18 Kişi Serbest BırakıldıMuğla'nın Datça, Marmaris, Bodrum, Milas ve Köyceğiz ilçelerinde PKK/KCK'ya yönelik düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınan 18 kişinin tamamı savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.
 • 15:40Muğla'da 101 Bisikletçi MasalıMuğla'da 101 Bisikletçi MasalıKöyceğiz Ortaca Dalaman’da alternatif turizmin gelişmesi için değişik turizm etkinlikleri düzenleniyor.
 • 15:16Sağlık Çalışanları Rafting Yaparak Stres Attı Özel Tınaztepe Hastanesi ve Buca Tıp Merkezi çalışanları geçtiğimiz hafta sonu Dalaman'da rafting yaparak stres attı.
 • 09:33Muğla'da Çöp Depone Alanı İhalesi YapılıyorMuğla'da Çöp Depone Alanı İhalesi YapılıyorÇöp depone alanlarının açılması ve işletilmesinin Büyükşehirlere devredilmesinin ardından Muğla'da çöp depone alanı bulunmayan ilçeler ile ilgili çalışmalar devam ediyor.
 • 19:48Muğla'nin İlçelerinde Pkk, Kck ve Dhkp-C Operasyonu (3)Hepsi SERBEST Muğla'nın Datça, Marmaris, Bodrum, Milas ve Köyceğiz ilçelerinde bu sabah PKK ve KCK'ya yönelik düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınan 18 kişinin tamamının savcılık talimatıyla serbest bırakıldığı belirtildi.
 • 16:04Muğla'nin İlçelerinde Pkk, Kck ve Dhkp-C Operasyonu (2)Gözaltı SAYISI 18 OLDU Muğla'nın Datça, Marmaris, Bodrum, Milas ve Köyceğiz ilçelerinde bu sabah PKK, KCK ve DHKP-C'ye yönelik düzenlenen operasyon kapsamında 1 kişi daha gözaltına alındı.
 • 15:16Muğla'nın İlçelerinde Pkk, Kck ve Dhkp-C OperasyonuMuğla'nın İlçelerinde Pkk, Kck ve Dhkp-C OperasyonuMuğla'nın Datça, Marmaris, Bodrum, Milas ve Köyceğiz ilçelerinde bu sabah PKK, KCK ve DHKP-C'ye yönelik düzenlenen operasyonda terör örgütlerine üye ve eylem hazırlığı içinde olduğu iddiasıyla 17 kişi gözaltına alındı.
 • 14:44Muğla'nin İlçelerinde Pkk, Kck ve Dhkp-C OperasyonuMuğla'nin İlçelerinde Pkk, Kck ve Dhkp-C OperasyonuMuğla'nın Datça, Marmaris, Bodrum, Milas ve Köyceğiz ilçelerinde bu sabah PKK, KCK ve DHKP-C'ye yönelik düzenlenen operasyonda terör örgütlerine üye ve eylem hazırlığı içinde olduğu iddiasıyla 17 kişi gözaltına alındı.
 • 13:29Brüksel Yolcuları Köyceğiz ve Ortaca'dan GeçtiBrüksel Yolcuları Köyceğiz ve Ortaca'dan GeçtiUluslararası Spor ve Kültür Birliği ISCA’nın Avrupa Parlamentosu adına düzenlediği NowWeMove (Şimdi Hareket Zamanı) kampanyasının bir öncü etkinliği olan NowWeBike/ Şimdi Bisiklet Zamanı Muğla-Brüksel Avrupa Sınır Ötesi Turu devam ediyor.
 • 23:25Muğla'da 4,2 Büyüklüğünde DepremMuğla'da 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • 20:04Sınır Ötesi Bisiklet Turu BaşladıSınır Ötesi Bisiklet Turu BaşladıUluslararası Spor ve Kültür Birliği ISCA'nın Avrupa Parlamentosu adına düzenlediği NowWeMove (Şimdi Hareket Zamanı) kampanyasının bir öncü etkinliği olan NowWeBike/ Şimdi Bisiklet Zamanı Muğla-Brüksel Avrupa Sınır Ötesi Turu başladı.
 • 13:12Sınır Ötesi Bisiklet Turu BaşlıyorSınır Ötesi Bisiklet Turu BaşlıyorAvrupa'da fiziksel hareketliliği teşvik eden NowWeMove (Şimdi Hareket Zamanı) etkinlikleri kapsamında 1'i kadın, 4 gönüllü bisikletliden oluşan takım, 2 bin 700 kilometre pedal çevirerek 47 günde 13 ülkeyi geçecek.
 • 10:49Yönetmen Yüksel Aksu Yeni Filmi İçin Kolları SıvadıYönetmen Yüksel Aksu Yeni Filmi İçin Kolları SıvadıDondurmam Gaymak, Entelköy Efeköy'e Karşı gibi filmlere imza atan yönetmen Yüksel Aksu, yeni filmi İftarlık Gazoz için kolları sıvadı.
 • 17:30Kamyonet ile Minibüs Çarpıştı: 7 YaralıKamyonet ile Minibüs Çarpıştı: 7 YaralıMuğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde, refüjü aşan kamyonetin, karşıdan gelen minibüsle çarpıştığı kazada 1'i yabancı uyruklu 7 kişi yaralandı.
 • 16:39Kamyonetle Minibüs Çarpıştı: 7 YaralıKamyonetle Minibüs Çarpıştı: 7 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kazada yaralananlara sağlık ekiplerinin müdahalesi - Hurdaya dönen kamyonet ve şarampole devrilen minibüs Muğla'da kamyonetle minibüs çarpıştı: 7 yaralı- Köyceğiz ilçesinde kamyonetle minibüsün çarpışması sonucu biri yabancı uyruklu 7 kişi yaralandı Köyceğiz'deki trafik kazasında ikisi çocuk 7 kişi yaralandı.
 • 16:11Muğla'da Trafik Kazası; 1'si Ağır, 7 YaralıMuğla'da Trafik Kazası; 1'si Ağır, 7 YaralıMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde meydana gelen kazada 1’i ağır, 7 kişi yaralandı.
 • 15:50Muğla'da Kamyonetle Minibüs Çarpıştı: 7 YaralıKöyceğiz'deki trafik kazasında ikisi çocuk 7 kişi yaralandı.
 • 13:30Sınırötesı Bisiklet Turu 24 Temmuz'da BaşlıyorSınırötesı Bisiklet Turu 24 Temmuz'da BaşlıyorŞimdi Bisiklet Zamanı “NowWeBike” Avrupa Sınırötesi Bisiklet Turu, 24 Temmuz’da Muğla’da başlayacak ve 9 Eylül’de Brüksel’de bitecek.
 • 12:24BİSİKLET İLE Avrupa SınırÖtesi Turu 24 TEMMUZDAGönüllü Bisikletçilerden oluşan Türkiye Takımı,"Fiziksel Hareketsizlik Saatli Bomba"sına karşı farkındalığı arttırmak için bisikletleri ile 13 ülke sınırını geçecek.
 • 15:35Muğla'da Üretilen Çiçekler Muğla'yı SüslüyorMuğla'da Üretilen Çiçekler Muğla'yı SüslüyorMuğla Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri Muğla ili genelindeki yeşil alanlara mevsimlik süs bitkisi dikerek ve çim-peyzaj düzenlemeleri yaparak yeşil alanları renklendiriyor.
 • 10:14Sürücülerden Radar Uyarı GrubuSürücülerden Radar Uyarı GrubuMuğla'da binlerce kişi, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta oluşturdukları Radar ve Çevirme Grubu'ndan yollardaki trafik uygulamalarını anlık olarak birbirlerine bildiriyor.
 • 12:37Marmaris Tatilcinin Olmazsa Olmazı Çamur BanyosuMarmaris Tatilcinin Olmazsa Olmazı Çamur BanyosuTatilcinin olmazsa olmazı çamur banyosu MUĞLA'nın sahil merkezlerine akın eden yerli ve yabancı turistler, Köyceğiz'deki çamur banyolarına uğramadan dönmüyor.
 • 11:00Tatilcinin Olmazsa Olmazı Çamur BanyosuTatilcinin Olmazsa Olmazı Çamur BanyosuMuğla'nın dünyaca ünlü sahil ve koylarına akın eden yerli ve yabancı turistler, Köyceğiz'deki çamur banyolarına uğramadan dönmüyor.
 • 20:39MHP'li Erdoğan; MHP'li Erdoğan; "Koalisyon Kurmayacağız Demiyoruz"MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan Muğla’nın Köyceğiz, Ortaca ve Dalaman ilçelerinde partililerle bayramlaşma toplantılarına katıldı.
 • 22:42Finike Çanakkale Zaferi'nin 100'üncü Yılında 1070 Kilometre Pedal ÇevirdilerFinike Çanakkale Zaferi'nin 100'üncü Yılında 1070 Kilometre Pedal ÇevirdilerÇanakkale Zaferi'nin 100'üncü yılı dolayısıyla Çanakkale Şehitliği'ni ziyaret eden Mehmet Özkan ve Hasan Uçar, 12 gün süren yolculukta yaklaşık 1070 kilometre pedal çevirerek, Antalya'nın Finike İlçesi'ne geldi.
 • 17:17Çanakkale Zaferi'nin 100'üncü Yılında 1070 Kilometre Pedal ÇevirdilerÇanakkale Zaferi'nin 100'üncü Yılında 1070 Kilometre Pedal ÇevirdilerÇanakkale Zaferi'nin 100'üncü yılı dolayısıyla Çanakkale Şehitliği'ni ziyaret eden Mehmet Özkan ve Hasan Uçar, 12 gün süren yolculukta yaklaşık 1070 kilometre pedal çevirerek, Antalya'nın Finike İlçesi'ne geldi.
 • 13:08Ortaca'da İş Sağlığı ve Güvenliği EğitimiOrtaca'da İş Sağlığı ve Güvenliği EğitimiMuğla’nın Ortaca ilçesinde, arıza bakım onarım firması çalışanlarına iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.
 • 12:09Kliksa, Muğla'nın Online Alışveriş Haritasını AçıkladıSabancı Topluluğu'nun online alışveriş platformu "kliksa.com", Muğla'nın online alışveriş haritasını açıkladı.
 • 12:10Müsiad'dan İftar YemeğiMüsiad'dan İftar YemeğiMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla Şubesi tarafından düzenlenen iftar programına Vali Amir Çiçek, AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Kökten, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Mansur Harmandar, Ortaca, Köyceğiz, Menteşe kaymakamları, Ak Parti İl Başkanı İhsan Küreci, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve MÜSİAD üyeleri katıldı.
 • 20:39Köyceğiz'de Kayıp Zihinsel Engelli Güllü Seferberliği (2)Köyceğiz'de Kayıp Zihinsel Engelli Güllü Seferberliği (2)Ormanlık ALANDA ÖLÜ OLARAK BULUNDU Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde, annesi ve kardeşleriyle dedesinin evine giderken kaybolan zihinsel engelli 14 yaşında Güllü Çetin, arama çalışmalarının ikinci gününde evinden 5 kilometrelik mesafede Cehennem Deresi mevkiinde ormanlık alanda ölü olarak bulundu.
 • 19:53Köyceğiz'de Kaybolan Engelli Çocuktan Acı HaberKöyceğiz'de Kaybolan Engelli Çocuktan Acı HaberMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde dün kaybolan zihinsel engelli çocuk ölü olarak bulundu.
 • 16:08Köyceğiz'de Kayıp Küçük Kız İçin SeferberlikKöyceğiz'de Kayıp Küçük Kız İçin SeferberlikMuğla'nın Köyceğiz ilçesinde annesi ve kardeşleriyle dedesinin evine giden zihinsel engelli 14 yaşında Güllü Çetin, kayıplara karıştı.
 • 15:18Köyceğiz'de Zihinsel Engelli 15 Yaşındaki Kız Çocuğu KaybolduMuğla'nın Köyceğiz ilçesinde 2 gündür kendisinden haber alınamayan 15 yaşındaki zihinsel engelli kız için arama çalışması başlatıldı.
 • 14:44Köyceğiz'de Zihinsel Engelli Çocuk Kayıplara KarıştıKöyceğiz'de Zihinsel Engelli Çocuk Kayıplara KarıştıMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde dün kaybolan zihinsel engelli Güllü Çetin için arama çalışması başlatıldı.
 • 14:29Muğla'da Sıcaklıklar 40 Dereceyi AşacakMuğla'da Sıcaklıklar 40 Dereceyi AşacakGüney Ege ve Akdeniz’de mevsim normalleri üzerine çıkmaya başlayan sıcak hava Muğla’da termometreleri 40 dereceye yükseltecek.
 • 13:03Köyceğiz'de Kayıp Zihinsel Engelli Güllü SeferberliğiKöyceğiz'de Kayıp Zihinsel Engelli Güllü SeferberliğiMuğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde annesi ve kardeşleriyle dedesinin evine giden zihinsel engelli 14 yaşında Güllü Çetin, kayıplara karıştı.
 • 17:38Marmaris Martab KapatıldıMarmaris Martab KapatıldıMuğla'da 2008 yılında faaliyete geçen Marmaris-Köyceğiz-Datça Turizm Altyapı Birliği (MARTAB), büyükşehir yasasıyla birlik içindeki belde belediyelerinin kapanması ve üye bazı tesislerin aidatlarını ödememesi üzerine kapatıldı.
 • 15:49Parmak Bebeğini İki Ay Sonra Kucağına AldıParmak Bebeğini İki Ay Sonra Kucağına AldıDenizli'de özel bir hastanede 2 ay önce 900 gram ağırlığında 27 haftalık olarak dünyaya gelen ve doğumdan sonra 750 grama düşen Ayaz bebek, yaşama tutundu.
 • 15:28Muğla'da Mursi İçin Eylem DüzenlendiMuğla'da Mursi İçin Eylem DüzenlendiMuğla’nın Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman’da İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği, Mısır’da idama mahkum edilen Muhammed Mursi ve arkadaşları için, Tüm Türkiye’deki mezun dernekleri ile eş zamanlı bir eylem gerçekleştirdi.
 • 14:14Martab KapatıldıMartab KapatıldıMuğla'da 2008 yılında faaliyete geçen Marmaris- Köyceğiz- Datça Turizm Altyapı Birliği (MARTAB), Büyükşehir Yasası ile birlik içindeki belde belediyelerinin kapanması ve üye bazı tesislerin aidatlarını ödememesi üzerine kapatıldı.
 • 12:59Ortaca'da Tarladan Sofraya Sağlıklı Üretim Zinciri DenetlendiOrtaca'da Tarladan Sofraya Sağlıklı Üretim Zinciri DenetlendiMuğla İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce yapılan planlama çerçevesinde Ortaca ilçesinde gıda üretim, satış ve tüketim yerleri denetlendi.
 • 11:59Köyceğiz'de Öğrencilere Bedava KursKöyceğiz'de Öğrencilere Bedava KursKöyceğiz Belediyesi, Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde Aykut Oray Kültür ve Sanat Merkezi’nde Okul tatil olunca öğrencilere, tarihinde bir ilki gerçekleştirerek dil kursu ve el becerelerini geliştirme kursları verecek.
 • 19:35Yaban Hayvanları Fotokapana YakalandıYaban Hayvanları Fotokapana YakalandıMuğla'nın Fethiye İlçesi'ndeki sığla ormanlarına kurulan fotokapanlar sayesinde burada yaşadığı bilinen yaban hayvanları ilk kez görüntülendi.
 • 17:09Lübnan Tezkeresi Meclis'te Kabul EdildiLübnan Tezkeresi Meclis'te Kabul EdildiLübnan’da Birleşmiş Milletler (BM) Geçici Görev Gücü (UNIFIL) kapsamında görev yapan Türk askerinin görev süresi 1 yıl daha uzatıldı.