10:1500
SON DAKİKA KOYULHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Koyulhisar Haberleri

  Koyulhisar'da Trafik Kazası: 2 Yaralı

  Sivas'ın Koyulhisar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Sivas'tan Çin ve Bulgaristan'a Maden İhracatı

  Sivas'tan Çin ve Bulgaristan'a Maden İhracatı

  Koyulhisar ilçesinde bir firma tarafından işletilen maden ocağından çıkarılan çinko, kurşun ve bakır, şirketin yörede bulunan fabrikasındaki ayrıştırma işlemlerinin ardından Çin ve Bulgaristan'a ihraç ediliyor Firmanın yetkilisi Tevrat Yeniyol: "Günlük kapasitemiz 200 ton olan maden ocağımızda, kış şartları. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Koyulhisar Kabaoğlu İlkokuluna Yıkım Kararı Çıktı

  Koyulhisar Kabaoğlu İlkokuluna Yıkım Kararı Çıktı

  Koyulhisar ilçesine bağlı Aksu köyü Kabaoğlu İlkokulu'na verilen yıkım kararı sonrası öğrenciler Münire Mustafa Aydoğdu YİBO'ya yerleştirildiği öğrenildi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Cü Rektörü Kocacık Koyulhisar Myo'yu Ziyaret Etti

  Cü Rektörü Kocacık Koyulhisar Myo'yu Ziyaret Etti

  Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Faruk Kocacık Koyulhisar Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret etti. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  İhaleye Kimse Girmeyince Öğrenciler Servissiz Kaldı

  Sivas'ın Koyulhisar ilçesine bağlı Aksu köyünde yaklaşık 40 öğrenci, taşıma ihalesine katılım olmaması nedeniyle evlerinden yaklaşık 3,5 kilometre uzaklıktaki okula traktör römorkunda taşınıyor İlçe Milli Eğitim Müdürü Battal Akman: "Bakanlık onayı geldikten sonra tekrar ihaleye çıkacağız ve buradaki öğrencilerimizi taşıyacağız" Köy sakinlerinden Ayhan Aksu: "Servis aracı olmadığı için ben veya traktörü olan arkadaşlarımız öğrencilerimizi okula götürüyoruz. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bayram Tatili Zehir Oldu: 3 Ölü, 2 Yaralı

  Bayram Tatili Zehir Oldu: 3 Ölü, 2 Yaralı

  Bayram tatili için İstanbul'dan Erzurum'a giden ailenin içinde bulunduğu hafif ticari aracın Kelkit Çayı'na devrilmesi sonucu 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 10:15:06. #1.13#