SON DAKİKA KÜÇÜKDİKİLİ HABERLERİ

Son Dakika Küçükdikili Haberleri

09:43
Yağma Sanığına 10 Yıl 4 Ay 12 Gün Hapis Cezası Adana’da yağma suçundan yargılanan sanığa 10 yıl 4 ay hapis cezası verildi.
Yağma Sanığına 10 Yıl 4 Ay 12 Gün Hapis Cezası
17:27
Asayiş Operasyonunda 11 Ayrı Adrese Baskın Yapıldı Adana'da asayiş operasyonu- Seyhan ilçesinde 500 polisin katıldığı operasyonda 11 ayrı adrese baskın yapıldı- Operasyonda silahlı saldırılara karıştığı ileri sürülen 8 kişi gözaltına alınırken 8 av tüfeği ve 4 tabanca ele geçirildi Adana'da silahlı saldırılara karıştığı ileri sürülen kişilere yönelik operasyonda 8 kişi gözaltına alındı.
Asayiş Operasyonunda 11 Ayrı Adrese Baskın Yapıldı
15:21
Gasp Operasyonunda Evler Cephanelik Gibi Çıktı Adana’da bir kahvehaneye ateş açıp kaçan şahısları yakalamak için şafak vakti özel harekat polisinin de aralarında bulunduğu 500 polisle yapılan operasyonda, girilen 8 ayrı evden 8 pompalı tüfek, 4 tabanca ele geçirildi.
14:55
Adana'da Asayiş Operasyonu Adana'nın Seyhan ilçesinde 500 polisin katıldığı operasyonda 11 ayrı adrese baskın yapıldı
Adana'da Asayiş Operasyonu
10:58
Adana'da Şafak Vakti Operasyon Adana'da silahlı saldırılara karıştığı iddia edilen kişilere yönelik 11 adrese eş zamanlı şafak operasyonu düzenleyen Asayiş Şube Müdürlüğü 8 kişiyi gözaltına alırken; yatak altlarında, elbise dolaplarına ve bacalara gizlenmiş 8 av tüfeği, 4 tabanca ile silahlara ait çok sayıda fişek ele geçirdi.
Adana'da Şafak Vakti Operasyon
09:56
Adana'da Şafak Vakti Operasyon Adana'da silahlı saldırılara karıştığı iddia edilen kişilere yönelik 11 adrese eş zamanlı şafak operasyonu düzenleyen Asayiş Şube Müdürlüğü 8 kişiyi gözaltına alırken; yatak altlarında, elbise dolaplarına ve bacalara gizlenmiş 8 av tüfeği, 4 tabanca ile silahlara ait çok sayıda fişek ele geçirdi.
Adana'da Şafak Vakti Operasyon
09:38
Adana'da Şafak Vakti Operasyon Adana'da silahlı saldırılara karıştığı iddia edilen kişilere yönelik 11 adrese eş zamanlı şafak operasyonu düzenleyen Asayiş Şube Müdürlüğü 8 kişiyi gözaltına alırken; yatak altlarında, elbise dolaplarına ve bacalara gizlenmiş 8 av tüfeği, 4 tabanca ile silahlara ait çok sayıda fişek ele geçirdi.
Adana'da Şafak Vakti Operasyon
14:33
4 Aylık Bebek Süt Emerken Boğuldu Adana'da, 4 aylık bebeğin süt emerken boğularak hayatını kaybettiği ileri sürüldü.
4 Aylık Bebek Süt Emerken Boğuldu
13:58
Uyurken Kusmuğu Nefes Borusuna Kaçan 4 Aylık Bebek Boğuldu Adana'da, uyurken kusmuğu nefes borusuna kaçan 4 aylık Bozan Türan boğularak öldü.
Uyurken Kusmuğu Nefes Borusuna Kaçan 4 Aylık Bebek Boğuldu
18:12
3 Kişinin Öldüğü Kaz Kavgasında Böyle Öldü Adana'da kaz nedeniyle çıkan 3 kişinin öldüğü kavganın görüntüleri ortaya çıktı.
3 Kişinin Öldüğü Kaz Kavgasında Böyle Öldü
18:11
Kazlara Taş Atma Cinayeti Davası Adana’da çocukların kazlara taş atması nedeniyle çıkan ve 3 kişinin öldüğü, 4 kişinin de yaralandığı kavgayla ilgili 9’u tutuklu 10 kişinin güvenlikten dolayı Samsun’da yargılanmalarına devam edilirken, duruşmada olay ayının güvenlik kamerası kayıtları incelendi.
Kazlara Taş Atma Cinayeti Davası
12:15
İğne Yaptırdıktan 10 Dakika Sonra Öldü Adana'da 59 yaşındaki Gülay Dündar, eklem ağrıları şikayetiyle gittiği sağlık kabininde iğne yapıldıktan 10 dakika sonra geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.
İğne Yaptırdıktan 10 Dakika Sonra Öldü
11:39
Cansu'yu Öldüren Sürücü Far Parçasından Aranıyor Adana'da Kurban Bayramı ziyaretine giderken plakası ve sürücüsü henüz belirlenemeyen otomobilin altında kalarak ağır yaralanan Cansu Emir, kurtarılamadı.
Cansu'yu Öldüren Sürücü Far Parçasından Aranıyor
16:04
BDP'li Uğur: IŞİD Adana'da 2'si Ağır 8 Kişiyi Yaraladı BDP Adana İl Başkanı Uğur Bayrak, Adana'da 2 günde 8 kişinin IŞİD çeteleri tarafından Kaleşnikoflarla pompalı tüfeklerle taranarak yaralandığını öne sürdü.
18:39
Buldan: Kobani Düşerse Çözüm Süreci Biter IŞİD’ın Suriye’de Kürtlerin yoğun olarak yaşadığı Kobani’ye yönelik müdahalesi Adana’da protesto edildi.
Buldan: Kobani Düşerse Çözüm Süreci Biter
18:04
Buldan: Kobani Düşerse, Çözüm Süreci Biter Adana'da Kobani bölgesine saldırı gerçekleştiren IŞİD'i protesto eylemine katılan HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, "Kobani düşmemiştir" açıklamasında bulundu.
Buldan: Kobani Düşerse, Çözüm Süreci Biter
15:44
Kazlara Taş Atma Cinayeti Davası Samsun'da Görüldü Adana'da çocukların kazlara taş atması nedeniyle çıkan ve 3 kişinin öldüğü, 4 kişinin de yaralandığı kavgayla ilgili 10 kişinin Samsun'da yargılanmalarına devam ediliyor.
Kazlara Taş Atma Cinayeti Davası Samsun'da Görüldü
12:29
Katil Zanlısı: 'Eşini Boşa, Onu Ben Alacağım' Deyince Öldürdüm Adana'da iki kişinin öldürülmesi olayına karıştığı ileri sürülen katil zanlısının ifadesinde "Efraim, 'Eşini boşa unu ben alacağım' deyince öldürdüm" dediği öğrenildi.
Katil Zanlısı: 'Eşini Boşa, Onu Ben Alacağım' Deyince Öldürdüm
16:57
Adana'da Komşusunu Uyaran Kadının Oğulları Silahlı Saldırıya Uğradı Adana’da, komşusunu uyaran kadının bir oğlu öldürüldü, bir oğlu da ağır yaralandı.
Adana'da Komşusunu Uyaran Kadının Oğulları Silahlı Saldırıya Uğradı
12:03
Tren Altında Ölen Seher'in Eşi ve Kayınvalidesine Dava Yok Adana'da 21 yaşındaki Seher Emir'in trenin önüne atlayarak intihar etmesiyle ilgili açılan soruşturmada eşi ve kayınvalidesi hakkında takipsizlik kararı verildi.
Tren Altında Ölen Seher'in Eşi ve Kayınvalidesine Dava Yok
14:13
Seyhan Belediyesi Yaz Spor Okullarına Yoğun İlgi Seyhan Belediyesi'nin hayata geçirdiği ve 3 bin 500 çocuğun kayıt yaptırdığı yaz spor okullarının Küçükdikili, Şakirpaşa, Onur, Uçak, Ova, Denizli ve Narlıca mahallerindeki açılış töreni gerçekleştirildi.
11:48
Adana'dan Kısa Kısa Seyhan Belediyesi yaz spor okulları başladı.
Adana'dan Kısa Kısa
15:45
Kaza Taş Atma Cinayeti Davası Samsun'da Başladı Adana'da çocukların kazlara taş atması nedeniyle çıkan ve 3 kişinin öldüğü 4 kişinin de yaralandığı kavgayla ilgili 10 kişinin yargılanması başladı.
Kaza Taş Atma Cinayeti Davası Samsun'da Başladı
14:10
Eşinden Şiddet Gören Genç Kadın İntihar Etti Adana'da evlendikten bir hafta sonra eşinden şiddet gördüğü için baba evine dönen Seher Emir, kendini trenin altına atarak yaşamına son verdi.
Eşinden Şiddet Gören Genç Kadın İntihar Etti
14:48
Koyun Hırsızları Kameraya Yakalandı Adana'da 54 yaşındaki Ahmet Kaydı'nın satmak için beslediği 30 koyun evinin avlusundan çalındı.
16:33
HDP'liler Boş Torba Bulup 'Oylarımız Çalındı' Dedi Adana'da bulunan boş oy torbası HDP taraftarlarının 'oylarımız çalındı' isyanına neden oldu.
HDP'liler Boş Torba Bulup 'Oylarımız Çalındı' Dedi
14:36
Hdp'liler Boş Torba Bulup 'Oylarımız Çalındı' Dedi Adana'da bulunan boş oy torbası HDP taraftarlarının 'oylarımız çalındı' isyanına neden oldu.
14:09
Kaza Taş Atma Cinayeti Davası Samsun'a Taşındı Adana'da çocukların kazlara taş atması nedeniyle çıkan kavgada 3 kişinin ölmesi, 4 kişinin de yaralanmasıyla ilgili davasının dosyası, güvenlik gerekçesiyle Samsun Nöbetçi Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi.
Kaza Taş Atma Cinayeti Davası Samsun'a Taşındı
11:47
Adana'daki 'Tavuğa Taş Atma Katliamı' Davası, Samsun'a Adana'da, evin önündeki tavuklara taş atılması nedeniyle çıkan ve 3 kişinin öldüğü, 4 kişinin de yaralandığı kavgayla ilgili 10 kişi hakkında Adana 2'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ne açılan davanın dosyası, güvenlik nedeniyle Samsun nöbetçi Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi.
12:43
Kesik Baş Cinayeti Zanlısının Evi Kundaklandı Adana'da cesedi fosseptik çukurda bulunan Mehmet Şahin Salmaş'ın katil zanlısı olduğu iddiasıyla tutuklanan şüphelinin evi kundaklandı.
Kesik Baş Cinayeti Zanlısının Evi Kundaklandı
11:54
Kesik Baş Cinayeti Sanığının Evi Kundaklandı Adana'da 11 ay boyunca arandıktan sonra foseptikte başı gövdesinden ayrılmış cesedi cesedi 45 yaşındaki Mehmet Şahin Salmaş'ı öldürdüdüğü suçlamasıyla tutuklanan 43 yaşındaki Abdurrahman Yavuz'un evi kimliği belirsiz kişilerce kundaklandı.
13:14
Çukurova'nın En Büyük Sorunu İşsizlik CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, Çukurova Bölgesi'nin en önemli sorununun işsizlik olduğunu söyledi.
Çukurova'nın En Büyük Sorunu İşsizlik
17:10
"Kesik baş" cinayeti zanlıları - Şanlıurfa'dan Adana'ya gelen ve kaybolduktan 11 ay sonra başı vücudundan ayrılmış şekilde bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda bulunan kişiyle ilgili gözaltına alınan biri kadın 4 şüpheli, adliyeye sevk edildi.
'Kesik baş' cinayeti zanlıları -
15:42
Başkan Arıkan: Tren Raylarını Yer Altına Alacağız CHP Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Yıldıray Arıkan, tren kazalarının önüne geçmek için proje hazırladıklarını belirtti.
Başkan Arıkan: Tren Raylarını Yer Altına Alacağız
13:57
Arıkan: "Tren Raylarını Yerin Altına Alacağız" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, 10 kişinin yaşamını yitirdiği tren kazasının çok acı bir gerçeği daha ortaya çıkardığını söyledi.
Arıkan: 'Tren Raylarını Yerin Altına Alacağız'
19:25
Adana'daki "kesik baş" cinayeti - zanlılar Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde yaklaşık 11 ay önce evinden ayrıldıktan sonra haber alınamayan kişinin cesedinin, Adana'daki bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda bulunmasıyla ilgili ev sahibinin ardından biri kadın 2 şüpheli daha gözaltına alındı.
17:32
Adana'daki "Kesik Baş" Cinayeti Şanlıurfa'dan yaklaşık 11 ay önce otomobil almak için geldiği Adana'da kaybolan kişinin cesedinin, bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda başı vücudundan ayrılmış şekilde bulunmasıyla ilgili biri kadın 2 şüpheli daha gözaltına alındı.
14:32
Son Sözleri 'Kadriye Ben Öldüm' Oldu Adana'da başı gövdesinden ayrılarak öldürülüp, cesedi foseptiğe atılan Mehmet Emin Salmaş'ın, son anlarında eşi Kadriye Salmaş'ı aradığı ortaya çıktı.
12:14
Kayıp Kişinin Cesedi Foseptik Çukurunda Bulundu Ailesinin 11 ay önce kayıp ihbarında bulunduğu kişinin cesedi, bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda bulundu.
Kayıp Kişinin Cesedi Foseptik Çukurunda Bulundu
11:54
Kayıp Kişinin Cesedi Foseptik Çukurunda Bulundu Şanlıurfa'da ailesinin yaklaşık 11 aydır haber alamadığı kişinin cesedi, Adana'da başı vücudundan ayrılmış şekilde bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda bulundu.
11:51
Arkadaşını Öldürüp Başını Gövdesinden Ayırdıktan Sonra Tuvalet Çukuruna Atmış Adana'da, kayıp olarak aranan 45 yaşındaki Mehmet Emin Salmaş'ın başı gövdesinden ayrılarak poşete koyulmuş cesedi, tuvalet çukurunda bulundu.
11:16
'Tavuk Cinayeti'nde 10 Kişiye Ömür Boyu Hapis İstemi Adana'da, tavuklara taş atan çocuğun yakınları ile tavukların sahipleri arasında çıkan kavgayla ilgili 10 kişiye ömür boyu hapis istemiyle dava açıldı
'Tavuk Cinayeti'nde 10 Kişiye Ömür Boyu Hapis İstemi
09:34
Muş'taki Cinayetin Zanlıları Adana'da Yakalandı Muş'un Dereyurt köyünde 2'si kadın 3 kişinin ölümüyle sonuçlanan kavgaya karıştığı ileri sürülen 3 zanlıyı, Adana polisi yakaladı.
Muş'taki Cinayetin Zanlıları Adana'da Yakalandı
13:33
"Sabah Namazında Buluşalım" Projesi Diyanet İşleri Başkanlığının "Sabah Namazında Buluşalım" projesi doğrultusunda 2 yıl önce Seyhan'da hayata geçirdiği "Hatimli Sabah Namazı" yeniden başladı.
Cami imamları ve cemaatin yaptığı müracatlar sonucu Seyhan Müftüsü Halil Uzun cami...
'Sabah Namazında Buluşalım' Projesi
13:20
Kebude: "Adana'da Bir Terslik Var" Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Meclis Üyesi Mustafa Kebude, toprak koruma kurulu ve tarım il müdürlüğü gibi kurumların meclisi yanıtlığını ve meclisin yanlış karar vermesine sebep olduğunu ileri sürerek, "Sağlam olan bölgeler tarım arazisi"...
Kebude: 'Adana'da Bir Terslik Var'
11:30
Evden Uzaklaştırıldı, Eşi ve Kızını Sokak Başından İzledi Adana'da eşinin şikayeti üzerine evden uzaklaştırma cezası verilen kişi, evinin bulunduğu sokağın başına kadar gelip, eşi ve kızını uzaktan izliyor.
Evden Uzaklaştırıldı, Eşi ve Kızını Sokak Başından İzledi
17:14
3 Kişinin Öldüğü Çocuk Kavgasının Zanlıları Adliyede Adana'da iki komşu arasında çocuk gürültüsü sebebiyle çıkan ve 3 kişinin hayatını kaybetmesine yol açan olayda 7 kişi adliyeye sevk edildi.
3 Kişinin Öldüğü Çocuk Kavgasının Zanlıları Adliyede
16:30
3 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavganın Gürüntüleri Ortaya Çıktı Adana'da çocukların kaz tartışmasından çıktığı öne sürülen ve 3 kişinin öldüğü 2 kişinin de yaralandığı silahlı kavganın görüntüleri ortaya çıktı.
3 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavganın Gürüntüleri Ortaya Çıktı
15:25
3 Kişinin Öldüğü 'Kaz'a Taş Atma Olayının Zanlıları Adliyede Adana'da bir çocuğun bir 'kaz'a taş atmasıyla başlayan ve 3 kişinin ölümüyle sonuçlanan olaya karışan 1'i kadın 7 kişi adliyeye sevk edildi.
3 Kişinin Öldüğü 'Kaz'a Taş Atma Olayının Zanlıları Adliyede
14:42
3 Kişinin Öldüğü Çocuk Kavgasının Zanlıları Adliyede Adana'da iki komşu arasında çocuk gürültüsü nedeniyle çıkan ve 3 kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı çatışmayla ilgili gözaltına alınan 1'i çocuk 7 kişi adliyeye sevk edildi.
3 Kişinin Öldüğü Çocuk Kavgasının Zanlıları Adliyede
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:22:44. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KÜÇÜKDİKİLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]