15:2900
SON DAKİKA KÜÇÜKDİKİLİ HABERLERİ

Son Dakika Küçükdikili Haberleri

  Tren Altında Ölen Seher'in Eşi ve Kayınvalidesine Dava Yok

  Tren Altında Ölen Seher'in Eşi ve Kayınvalidesine Dava Yok

  Adana'da 21 yaşındaki Seher Emir'in trenin önüne atlayarak intihar etmesiyle ilgili açılan soruşturmada eşi ve kayınvalidesi hakkında takipsizlik kararı verildi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Seyhan Belediyesi Yaz Spor Okullarına Yoğun İlgi

  Seyhan Belediyesi'nin hayata geçirdiği ve 3 bin 500 çocuğun kayıt yaptırdığı yaz spor okullarının Küçükdikili, Şakirpaşa, Onur, Uçak, Ova, Denizli ve Narlıca mahallerindeki açılış töreni gerçekleştirildi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Adana'dan Kısa Kısa

  Adana'dan Kısa Kısa

  Seyhan Belediyesi yaz spor okulları başladı. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Adana'daki 'Tavuğa Taş Atma Katliamı' Davası, Samsun'a

  Adana'da, evin önündeki tavuklara taş atılması nedeniyle çıkan ve 3 kişinin öldüğü, 4 kişinin de yaralandığı kavgayla ilgili 10 kişi hakkında Adana 2'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ne açılan davanın dosyası, güvenlik nedeniyle Samsun nöbetçi Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Kesik Baş Cinayeti Zanlısının Evi Kundaklandı

  Kesik Baş Cinayeti Zanlısının Evi Kundaklandı

  Adana'da cesedi fosseptik çukurda bulunan Mehmet Şahin Salmaş'ın katil zanlısı olduğu iddiasıyla tutuklanan şüphelinin evi kundaklandı. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Kesik Baş Cinayeti Sanığının Evi Kundaklandı

  Adana'da 11 ay boyunca arandıktan sonra foseptikte başı gövdesinden ayrılmış cesedi cesedi 45 yaşındaki Mehmet Şahin Salmaş'ı öldürdüdüğü suçlamasıyla tutuklanan 43 yaşındaki Abdurrahman Yavuz'un evi kimliği belirsiz kişilerce kundaklandı. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Çukurova'nın En Büyük Sorunu İşsizlik

  Çukurova'nın En Büyük Sorunu İşsizlik

  CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, Çukurova Bölgesi'nin en önemli sorununun işsizlik olduğunu söyledi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  'Kesik baş' cinayeti zanlıları -

  "Kesik baş" cinayeti zanlıları -

  Şanlıurfa'dan Adana'ya gelen ve kaybolduktan 11 ay sonra başı vücudundan ayrılmış şekilde bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda bulunan kişiyle ilgili gözaltına alınan biri kadın 4 şüpheli, adliyeye sevk edildi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Başkan Arıkan: Tren Raylarını Yer Altına Alacağız

  Başkan Arıkan: Tren Raylarını Yer Altına Alacağız

  CHP Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Yıldıray Arıkan, tren kazalarının önüne geçmek için proje hazırladıklarını belirtti. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Arıkan: 'Tren Raylarını Yerin Altına Alacağız'

  Arıkan: "Tren Raylarını Yerin Altına Alacağız"

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, 10 kişinin yaşamını yitirdiği tren kazasının çok acı bir gerçeği daha ortaya çıkardığını söyledi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Adana'daki "kesik baş" cinayeti - zanlılar

  Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde yaklaşık 11 ay önce evinden ayrıldıktan sonra haber alınamayan kişinin cesedinin, Adana'daki bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda bulunmasıyla ilgili ev sahibinin ardından biri kadın 2 şüpheli daha gözaltına alındı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Adana'daki "Kesik Baş" Cinayeti

  Şanlıurfa'dan yaklaşık 11 ay önce otomobil almak için geldiği Adana'da kaybolan kişinin cesedinin, bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda başı vücudundan ayrılmış şekilde bulunmasıyla ilgili biri kadın 2 şüpheli daha gözaltına alındı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Son Sözleri 'Kadriye Ben Öldüm' Oldu

  Adana'da başı gövdesinden ayrılarak öldürülüp, cesedi foseptiğe atılan Mehmet Emin Salmaş'ın, son anlarında eşi Kadriye Salmaş'ı aradığı ortaya çıktı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Kayıp Kişinin Cesedi Foseptik Çukurunda Bulundu

  Kayıp Kişinin Cesedi Foseptik Çukurunda Bulundu

  Ailesinin 11 ay önce kayıp ihbarında bulunduğu kişinin cesedi, bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda bulundu. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Kayıp Kişinin Cesedi Foseptik Çukurunda Bulundu

  Şanlıurfa'da ailesinin yaklaşık 11 aydır haber alamadığı kişinin cesedi, Adana'da başı vücudundan ayrılmış şekilde bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda bulundu. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Arkadaşını Öldürüp Başını Gövdesinden Ayırdıktan Sonra Tuvalet Çukuruna Atmış

  Adana'da, kayıp olarak aranan 45 yaşındaki Mehmet Emin Salmaş'ın başı gövdesinden ayrılarak poşete koyulmuş cesedi, tuvalet çukurunda bulundu. (18 Mart 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 15:29:43. #1.13#