SON DAKİKA KULA HABERLERİ

Son Dakika Kula Haberleri

 • 20:14Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "Bu Terör Siyasetine Biz Hak Ettiği Cevabı Verdik"AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa mitinginde yaptığı konuşmada, “Bu terör siyasetine biz hak ettiği cevabı verdik.
 • 16:27Kula'da "Anlaşması Olmayan Servislerle Öğrenci Taşındığı" İddiasıManisa'nın Kula ilçesinde taşımalı sistem için anlaşma yapılan servis araçları yerine başka araçlarla öğrenci taşındığının tespit edilmesi üzerine işlem başlatıldı.
 • 15:18Uyuşturucu Ticaretinden Yargılanan 2 Sanığa 10'ar Yıl– KAYSERİ'de uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla tutuklu yargılanan iki sanık, 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nce 10'ar yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 14:44Uyuşturucuyla Yakalanan 2 Sanığa Toplam 20 Yıl HapisKayseri’de araçlarında 1 kilo 390 gram esrar maddesi ve kenevir bitkisi parçaları yakalanan iki sanık, uyuşturucu ticareti yapmak suçundan toplam 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 11:55Kula'da 40 Geçici İşçi Alımına 491 BaşvuruKula'da 40 Geçici İşçi Alımına 491 BaşvuruManisa'nın Kula İlçesi'nde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İŞKUR arasında yapılan protokole göre Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında 40 kişiye sağlanacak geçici istihdam için 491 başvuru yapıldı.
 • 10:4140 Kişilik İşçi Alımına, 491 Kişi Başvurdu40 Kişilik İşçi Alımına, 491 Kişi BaşvurduKula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş-Kur ile yapılan protokolle Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında açılan, 40 kişilik işçi alımına, 491 kişi başvuruda bulundu.
 • 10:40Seçmen Kağıtları Muhtarlara GeldiSeçmen Kağıtları Muhtarlara Geldi1 Kasım’da yapılacak 2015 Türkiye Genel Seçimleri için seçmen bilgi kağıtları muhtara teslim edildi.
 • 18:49Manisa'dan Kısa Kısaİş-Kur tarafından Demirci ilçesinde Toplum Yararına Çalışma Projesi (TÇYP) kapsamında açılan 40 kişilik iş için 362 kişi başvuru yaptı.
 • 11:47Sertab Erener: Tabak Tutamayan Erkekler VarSertab Erener: Tabak Tutamayan Erkekler VarSertab Erener'in, eşi Emre Kula'nın mutfaktaki hünerlerinden söz ederken "Tabak bile tutamayan erkek var" demesi, akıllara eski sevgilisi Demir Demirkan'ı getirdi.
 • 10:30Kliksa.com, Manisa'nın Online Alışveriş Haritasını ÇıkardıKliksa.com verileri doğrultusunda Manisalılar en çok telefon, anne& bebek& oyuncak ve bilgisayar kategorilerinden alışveriş yapıyor.
 • 08:23Otomobil Tır'la Çarpıştı: 2 ÖlüOtomobil Tır'la Çarpıştı: 2 ÖlüManisa'nın Kula İlçesi'nde otomobil ile TIR'ın çarpışması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti.
 • 04:25Manisa- Otomobil Tır'la Çarpıştı 2 ÖlüManisa- Otomobil Tır'la Çarpıştı 2 ÖlüManisa'nın Kula İlçesi'nde otomobille TIR'ın çarpıştığı kazada 2 kişi hayatını kaybetti.
 • 03:59Trafik Kazası: 2 ÖlüTrafik Kazası: 2 ÖlüManisa'nın Kula ilçesinde tır ile otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti.
 • 03:03Feci Kazada 2 Kişi Hayatını KaybettiFeci Kazada 2 Kişi Hayatını KaybettiKula’da TIR ile otomobilin kavşakta çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybettiEdinilen bilgiye göre Kaza saat 23.45 sıralarında D 300 İzmir Ankara karayolu üzeri Orhan Acar Kavşağı’nda meydana geldi.
 • 02:25Manisa'da Trafik Kazası: 2 ÖlüKula ilçesinde tır ile otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti.
 • 16:44Manisa'dan Kısa KısaKula ilçesinde 250 gramlık ekmek 90 kuruş oldu.
 • 14:37Kula'da İki Şube Müdürü Görevine BaşladıKula'da İki Şube Müdürü Görevine BaşladıKula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan 2 şube müdürü yeni görevlerine başladı.
 • 14:35Kula'da Ekmeğe 15 Kuruş ZamKula'da Ekmeğe 15 Kuruş ZamManisa’nın Kula ilçesinde 250 Gram ekmek 75 kuruştan satılan 250 gram ekmeğe zam yapıldı.
 • 14:25Festivalde Organ Bağışı Standı AçıldıFestivalde Organ Bağışı Standı AçıldıManisa’nın Kula ilçesi Encekler Mahallesinde her yıl düzenlenen Bağdatlı Sultan’ı anma etkinliğinde Kula Toplum Sağlığı Merkezi Organ Bağışı Standı açarak katıldı.
 • 14:21Kula'da İki Kamyon Birbirine GirdiKula'da İki Kamyon Birbirine GirdiManisa’nın Kula ilçesinde kamyon ve TIR’ın karıştığı trafik kazasında şans eseri yaralanan olmadı.
 • 17:46Turgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıTurgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıManisa'nın Turgutlu ilçesindeki bir kamu bankasından (Ziraat Bankası) verdikleri belgelerle usülsüz toplam 9 milyon 390 bin 500 lira kredi çekilmesini sağladıkları ileri sürülen 44 muhtar ve 55 muhtar azasının "Görevi kötüye kullanma" suçundan yargılanmasına devam edildi.
 • 17:22Manisa - Hakdem'den Büyükşehir ve 13 İlçe Belediyesine Suç DuyurusuManisa - Hakdem'den Büyükşehir ve 13 İlçe Belediyesine Suç DuyurusuHakdem'den büyükşehir ve 13 ilçe belediyesine suç duyurusu Manisa Barosu Çevre ve Hayvan Hakları Komisyonu ile Hayvanları Koruma Derneği Manisa (HAKDEM) Şubesi, 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'na göre görevlerini ihmal ettikleri iddiasıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi ile 13 ilçe belediyesi akkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • 16:07Hakdem'den Büyükşehir ve 13 İlçe Belediyesine Suç DuyurusuHakdem'den Büyükşehir ve 13 İlçe Belediyesine Suç DuyurusuManisa Barosu Çevre ve Hayvan Hakları Komisyonu ile Hayvanları Koruma Derneği Manisa (HAKDEM) Şubesi, 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'na göre görevlerini ihmal ettikleri iddiasıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi ile 13 ilçe belediyesi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • 15:44Turgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıTurgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıManisa'nın Turgutlu İlçesi'ndeki bir kamu bankasından verdikleri belgelerle usülsüz toplam 9 milyon 390 bin 500 lira kredi çekilmesini sağladıkları öne sürülen 44 muhtar ve 55 muhtar azasının 'Görevi kötüye kullanma' suçundan yargılanmasına devam edildi.
 • 14:01Turgutlu'da 99 Muhtar YargılanıyorTurgutlu'da 99 Muhtar YargılanıyorManisa’nın Turgutlu ilçesinde ’usulsüz kredi’ kullanıldığı iddiasıyla açılan davada, görevi kötüye kullandığı öne sürülen 99 muhtar ve azaları, Turgutlu Adliyesi’nde ifade verdi.
 • 13:54Manisalı Kadınlar, Sarıgöl Etnografya Müzesine Hayran KaldıManisalı Kadınlar, Sarıgöl Etnografya Müzesine Hayran KaldıManisa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından ’Haydi Kadınlar İlçelere’ projesi kapsamında Sarıgöl’e ziyarette bulunan kadınlar özellikle Sarıgöl Etnografya Müzesi’ne hayran kaldılar.
 • 09:44Encekler'deki Bağdatlı Sultan'ı Anma Etkinliğine Hüzüm HakimdiEncekler'deki Bağdatlı Sultan'ı Anma Etkinliğine Hüzüm HakimdiManisa'nın Kula ilçesi Encekler Mahallesi'nde her yıl düzenlenen Bağdatlı Sultan'ı anma etkinliğine bu sene acı ve hüzün hakimdi.
 • 09:18Aliağa 3 Puana Kolay UzandıAliağa 3 Puana Kolay Uzandıİzmir Süper Amatör Ligi A grubunda oynanan ilk hafta karşılaşmasında Aliağa FK kendi sahasında Bornova Belediyespor’u 4-1 yenerek lige 3 puanla başladı.
 • 18:44Kayalar, Bin Araçlık Konvoyla Karargah Açılışı GerçekleştirdiKayalar, Bin Araçlık Konvoyla Karargah Açılışı GerçekleştirdiYozgat bağımsız milletvekili adayı eski bakanlardan Lütfullah Kayalar, seçim karargahı açılışı öncesinde 15 kilometre uzunluğundaki ve bin araçlık konvoy ile gövde gösterisi yaptı.
 • 18:32Yozgat Bağımsız Adayı Kayalar: İnsanımız Gönül Gönüle Yola Çıkacak Bir Siyasi Parti BekliyorYozgat Bağımsız Adayı Kayalar: İnsanımız Gönül Gönüle Yola Çıkacak Bir Siyasi Parti BekliyorYozgat bağımsız milletvekili adayı Lütfullah Kayalar, 'İnsanına tepeden bakan değil, insanına korku salan değil, insanını tehdit eden değil, insanının elinden tutup ona gönül veren onunla gönül gönüle yola çıkacak olan bir siyasi partiyi bekliyor" dedi.
 • 15:54Yozgat Bağımsız Milletvekili Adayı Kayalar, Yozgat'ta Başbakan Gibi KarşılandıYozgat Bağımsız Milletvekili Adayı Kayalar, Yozgat'ta Başbakan Gibi KarşılandıYozgat Bağımsız Milletvekili Adayı, Tarım, Köyişleri ve Maliye eski Bakanı Lütfullah Kayalar, Türkiye’nin her tarafından artık bir siyasi hayattaki doğum sancılarını hissedildiğini ve halkıyla bütünleşen, halkıyla elinden sımsıkı tutan, demokrasiye inanan, hukuka ve hukukun üstünlüğüne inanan, insanının elinden tutup ona gönül veren, onunla gönül gönüle yola çıkacak olan bir siyasi partiyi beklediğini ve seçimden sonra yeni bir oluşumun olacağını söyledi.
 • 13:30Teog Sınavlarına Hazırlık Kursları BaşladıTeog Sınavlarına Hazırlık Kursları BaşladıManisa’nın Kula ilçesinde 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik açılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavlarına hazırlık kursuna öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.
 • 18:53Yozgat'ın Bağımsız Adayı Kayalar: Ben Kula Kulluk EtmemYozgat'ın Bağımsız Adayı Kayalar: Ben Kula Kulluk EtmemYozgat'ın bağımsız adayı Kayalar: Ben kula kulluk etmem Yozgat'ta bağımsız milletvekili adayı olan eski bakanlardan Lütfullah Kayalar, "Yozgatlının vermiş olduğu desteği her zaman olduğu gibi en iyi şekilde kullanmaya devam edeceğim. Ben kula kulluk etmedim, bundan sonra da kula kulluk etmem" dedi.
 • 18:17Yozgat'ın Bağımsız Adayı Kayalar: Ben Kula Kulluk EtmemYozgat'ın Bağımsız Adayı Kayalar: Ben Kula Kulluk EtmemYozgat'ta bağımsız milletvekili adayı olan eski bakanlardan Lütfullah Kayalar, "Yozgatlının vermiş olduğu desteği her zaman olduğu gibi en iyi şekilde kullanmaya devam edeceğim. Ben kula kulluk etmedim, bundan sonra da kula kulluk etmem" dedi.
 • 14:04Manisa'dan Kısa KısaYuntdağı bölgesinde Ortaköy ile Türkmen Mahalleleri arasında bulunan Obasya'nın içinde kurulacak müzenin yapımını Yunusemre Beleidyesi'nin üstlendiği bildirildi.
 • 12:15Ayakkabı Tamirciliği Yok Olma Tehlikesiyle Yüz YüzeAyakkabı Tamirciliği Yok Olma Tehlikesiyle Yüz YüzeKula’da 32 yıldır ayakkabı tamirciliği yaparak geçimini sağlayan Mustafa Karabulut (55), ilçede ayakkabı tamirciliği yapan 5 kişinin bulunduğunu yeni çırak yetişmediği için mesleğin yok olmakla yüz yüze kaldığını belirtti.
 • 23:32Şehit Polis Memuru Nedim Erbay, Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Memuru Nedim Erbay, Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit polis memuru Nedim Erbay'ın cenazesinden detaylar Batman'daki terör saldırısı- Kozluk ilçesinde, teröristlerce yola döşenen patlayıcının zırhlı polis aracının geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan polis memuru Erbay'ın cenazesi, Manisa'nın Kula ilçesinde toprağa verildi Batman'ın Kozluk ilçesinde, teröristlerce yola döşenen patlayıcının zırhlı polis aracının geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen polis memuru Nedim Erbay'ın cenazesi, memleketi Manisa'nın Kula ilçesinde törenle defnedildi.
 • 19:21Batman'daki Terör SaldırısıBatman'ın Kozluk ilçesinde, teröristlerce yola döşenen patlayıcının zırhlı polis aracının geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen polis memuru Nedim Erbay'ın cenazesi, memleketi Manisa'nın Kula ilçesinde törenle defnedildi.
 • 18:03Uşak Şehit Ateşi Bu Defa Kula'ya Düştü -2Uşak Şehit Ateşi Bu Defa Kula'ya Düştü -2(Tür: Yurt)
 • 17:57Kula, Özel Harekat'çı Şehidini Ebediyete UğurladıKula, Özel Harekat'çı Şehidini Ebediyete UğurladıBatman’ın Kozluk ilçesinde, teröristlerce yola döşenen mayının zırhlı polis aracının geçişi sırasında patlatılması sonucu şehit olan, evli ve iki çocuk babası, Özel Harekat polisi Nedim Erbay, Manisa'nın Kula ilçesinde dua ve tekbirlerle ebediyete uğurlandı.
 • 17:54Manisa Son Yolculuğuna UğurlandıManisa Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit ateşi Kula'ya da düştü (ek) SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Batman - Kozluk Karayolu'nun Samanyolu Köyü mevkisinde, bölücü terör örgütü PKK'nın yola yerleştirdiği patlayıcının, zırhlı polis aracının geçişi sırasında patlatılmasıyla şehit olan Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru 47 yaşındaki Nedim Erbay için ilk olarak Batman'da tören düzenlendi.
 • 17:52Kula 13'üncü Şehidini Uğurluyor (5)Çiçeklerle KARŞILAMA Batman- Kozluk Karayolu'nun Samanyolu Köyü mevkisinde, bölücü terör örgütü PKK'nın yola yerleştirdiği patlayıcının, zırhlı polis aracının geçişi sırasında patlatılmasıyla şehit olan Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru 47 yaşındaki Nedim Erbay için ilk olarak Batman'da tören düzenlendi.
 • 17:47Uşak Şehit Ateşi Bu Defa Kula'ya Düştü EkUşak Şehit Ateşi Bu Defa Kula'ya Düştü EkBatman'ın Kozluk İlçesi'nde teröristlerce yola döşenen patlayıcının zırhlı polis aracının geçişi sırasında patlatılması sonucu şehit düşen özel harekat polisi Nedim Erbay'ın cenazesi, Türk Yıldızları'na ait kargo uçağıyla Uşak Havalimanı'na getirildi.
 • 15:58Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, Şehit Polis Nedim Erbay'ın Cenaze Karşılama Törenine KatıldıKütahya Valisi Şerif Yılmaz, Şehit Polis Nedim Erbay'ın Cenaze Karşılama Törenine KatıldıBatman’da teröristler tarafından zırhlı araca yönelik düzenlenen mayın patlaması sonucu şehit olan polis memuru Nedim Erbay’ın cenazesi başbakanlığa ait sivil uçakla Uşak’a getirildi.
 • 15:07Şehit Polis Nedim Erbay'ın Anne ve Babası Hastanede Gözetim Altında TutuluyorŞehit Polis Nedim Erbay'ın Anne ve Babası Hastanede Gözetim Altında TutuluyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hastanenin dış görüntüsü- Sokaktaki Türk bayrakları- Şehitin anne ve babasının hastane görüntüleri Batman'daki terör saldırısı- Kozluk ilçesindeki terör saldırısında şehit olan polis memuru Nedim Erbay'ın anne ve babası, Manisa'nın Kula ilçesinde hastanede gözetim altında tutuluyor-Baba Halil Ebrahim Erbay: "Önce vatan sonra dostlar sağ olsun" Batman'ın Kozluk ilçesinde, teröristlerce yola döşenen patlayıcının zırhlı polis aracının geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan polis memuru Nedim Erbay'ın, Manisa'nın Kula ilçesindeki anne ve babası hastanede gözetim altında tutuluyor.
 • 14:49Kula 13'üncü Şehidini Uğurluyor (4)Kula 13'üncü Şehidini Uğurluyor (4)Şehidin CENAZESİ UŞAK'A GETİRİLDİ Batman'ın Kozluk İlçesi'nde teröristlerce yola döşenen patlayıcının zırhlı polis aracının geçişi sırasında patlatılması sonucu şehit düşen özel harekat polisi Nedim Erbay'ın cenazesi, Türk Yıldızları'na ait kargo uçağıyla Uşak Havalimanı'na getirildi.
 • 14:30Kula 13'üncü Şehidini Uğurluyor (3)Kula 13'üncü Şehidini Uğurluyor (3)Şehidin ANNE BABASI HASTANEDE GÖZLEM ALTINDA Kulalı şehit polis Nedim Erbay'ın anne ve babası Kula Devlet Hastanesi'nde gözlem altına alındı.
 • 14:24Şehit Polisin Anne-Babasının Hali Yürekleri DağladıŞehit Polisin Anne-Babasının Hali Yürekleri DağladıKulalı şehit polis Nedim Erbay'ın anne ve babası hastanede gözlem altına alındı. Anne-babanın hali yürekleri dağladı.
 • 14:05Batman'daki Terör SaldırısıBatman'ın Kozluk ilçesinde, teröristlerce yola döşenen patlayıcının zırhlı polis aracının geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan polis memuru Nedim Erbay'ın, Manisa'nın Kula ilçesindeki anne ve babası hastanede gözetim altında tutuluyor.
 • 12:46Şehit Polis Memuru Nedim Erbay Kula'daki Babaevinde BekleniyorŞehit Polis Memuru Nedim Erbay Kula'daki Babaevinde BekleniyorManisa’nın Kula ilçesi, şehidi polis memuru Nedim Erbay'ı babaevinde bekliyor.