SON DAKİKA KULA HABERLERİ

Son Dakika Kula Haberleri

 • 00:09Kula'da 2 Yurt, 2 Dernek, 1 Okul ve 1 Etüt Merkezi KapatıldıKula'da 2 Yurt, 2 Dernek, 1 Okul ve 1 Etüt Merkezi KapatıldıManisa'nın Kula İlçesi'nde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, 1 özel okul, 1 etüt merkezi ve 2 yurt kapatıldı.
 • 21:34Kula'da 1 Özel Okul, 2 Dernek, 2 Yurt, 1 Etüt Merkezi Kapatıldı.Kula'da 1 Özel Okul, 2 Dernek, 2 Yurt, 1 Etüt Merkezi Kapatıldı.Manisa’nın Kula ilçesinde, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname çerçevesinde bir özel okul, 1 etüt merkezi ve 2 yurt kapatıldı.
 • 18:09Gediz'de 9 Çocuğa Toplu SünnetGediz'de 9 Çocuğa Toplu SünnetKütahya’nın Gediz ilçesinde, 9 çocuğa toplu sünnet yapıldı.
 • 17:45Fetö'nün Darbe GirişimiManisa, Denizli, Aydın ve Uşak'ta, Olağanüstü Hal (OHAL) Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname çerçevesinde, "Milli güvenliğe tehdit oluşturduğu" tespit edilen 58 özel okul, 17 yurt, 76 dernek, 1 vakıf, 1 sendika temsilciliği kapatıldı.
 • 15:14Manisa'da 28 Okul KapatıldıManisa'da 28 Okul KapatıldıManisa'da, olağanüstü hal (OHAL) kapsamında 3 anaokulu, 8 ilkokul, 9 ortaokul ve 8 lise olmak üzere toplam 28 okul kapatıldı.
 • 14:51Manisa'da 28 Okul KapatıldıManisa'da 28 Okul KapatıldıManisa'da 28 okul kapatıldıMANİSA'da, olağanüstü hal (OHAL) kapsamında 3 anaokulu, 8 ilkokul, 9 ortaokul ve 8 lise olmak üzere toplam 28 okul kapatıldı.
 • 14:31Manisa'da Fetö Bağlantılı 28 Okul KapatıldıManisa'da Fetö Bağlantılı 28 Okul KapatıldıDarbe girişiminin ardından ilan edilen Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında ilk kanun hükmünde kararname ile Manisa’da FETÖ Terör Örgütüyle bağlantılı olan 9’u özel lise, 8’i özel ortaokul, 8’i özel ilkokul ve 3’ü de özel anaokulu olmak üzere toplam 28 özel okul kapatıldı.
 • 14:00Aliağa'da Halk Demokrasi NöbetindeAliağa'da Halk Demokrasi NöbetindeFethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimin ardından, İzmir’in Aliağa ilçesinde sokağa çıkan vatandaşlar meydanları boş bırakmayarak darbe girişimini protesto etti.
 • 13:25Manisa'da 28 Okul KapatıldıManisa'da da Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) ile bağlantılı 28 okul kapatıldı.
 • 19:04Kula'da TOKİ'ye Yoğun TalepKula'da TOKİ'ye Yoğun TalepManisa’nın Kula ilçesinde yapılması planlanan Toplu Konut İdaresi (TOKİ) konutlarının talep ve anket çalışması tamamlandı.
 • 18:50Darbe Şehitleri İçin Gıyabi Cenaze Namazı KılındıDarbe Şehitleri İçin Gıyabi Cenaze Namazı KılındıTürk Silahlı Kuvvetler içerisindeki bazı askerlerin yaptığı darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitler için Kula Şah Süleyman Camiinde toplanan yüzlerce Kulalı gıyabi cenaze namazı kıldı.
 • 18:4715 Temmuz Gecesi, Erdoğan İçin Şarkı Yazdı15 Temmuz Gecesi, Erdoğan İçin Şarkı YazdıAhmet Okur, 25 yıldır Viyana'da yaşadığını, 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Türkiye'de olduğunu, olayları haber alır almaz darbe girişimine karşı çıkmak için Türk bayrağıyla birlikte meydanlara koştuğunu anlattı.
 • 15:46Erdoğan, Cuma Namazını Beştepe Millet Camisi'nde KıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazının ardından vatandaşlara seslenerek, "Size karşı uçakları havalandırdılar, tankları yürüttüler, helikopterleri uçurdular fakat sizler halkın gücü olarak bütün bu teknolojik imkanları, bu teknolojik gücü durdurdunuz" dedi.
 • 15:34Erdoğan: Dayanışmamız Devam Edecek, Safları Sık TutunErdoğan: Dayanışmamız Devam Edecek, Safları Sık TutunCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Size karşı uçakları havalandırdılar, tankları yürüttüler, helikopterleri uçurdular fakat sizler halkın gücü olarak bütün bu teknolojik imkanları, bu teknolojik gücü durdunuz. Bu yürüyüşünüz inşallah sizlere son duyuruyu yapacağımız ana kadar devam etmeli. Bu dayanışmamız, bu duruşumuz devam edecek.
 • 15:07Erdoğan'dan Gülen'e Sert Tepki: Hala Hakaret Edecek Kadar Seviyesiz Bir TipErdoğan'dan Gülen'e Sert Tepki: Hala Hakaret Edecek Kadar Seviyesiz Bir TipCumhurbaşkanı Erdoğan, millete hakaret eden Fethullah Gülen'e sert çıkarak, "Hala utanmadan sıkılmadan bu millete oradan hakaret edecek kadar seviyesiz bir tip" dedi.
 • 15:00Cumhurbaşkanı Erdoğan: Safları Sıkı TutunCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Allah'ın karşısında sadece rükuda eğildiklerini belirterek, kula kulluk edenlerin Pensilvanya'da olduğunu söyledi.
 • 11:58Manisalı Kadınlar Kula'ya Hayran KaldıManisalı Kadınlar Kula'ya Hayran KaldıManisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir merkezinde yaşayan kadınların Manisa’nın ilçelerini tanıması amacıyla başlatılan “Haydi Kadınlar İlçelere” projesi kapsamında, Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerinde ikamet eden kadınlar Manisa’nın Kula ilçesini gezdi.
 • 11:38Gurbetçiden Darbe Girişimine "Başkomutan" Klibiyle TepkiSanatçı Ahmet Okur, 15 Temmuz gecesi "Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan" şarkısını bestelediğini söyleyerek, "Bu, sadece gönül işidir.
 • 14:07Okullardaki Yaz Kursları BaşladıOkullardaki Yaz Kursları BaşladıKula İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK)’nın 11 Temmuz tarihi itibarı ile başladığını 10 Eylül tarihine kadar devam edeceğini söyledi.
 • 13:14Gediz'de Demokrasi Şehitler İçin Mevlit OkutulduGediz'de Demokrasi Şehitler İçin Mevlit OkutulduKütahya’nın Gediz ilçesinde, 15 Temmuz 2016 akşamı yapılan darbe girişimi sonunda şehit edilen vatandaşlar ve emniyet güçleri için mevlit okutuldu.
 • 12:25Şadan'dan Askeri Kalkışma AçıklamasıŞadan'dan Askeri Kalkışma AçıklamasıKula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan 15 Temmuz’da yaşanan askeri kalkışma nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 • 12:15Kulalı Pehlivanlara Büyükşehir DesteğiKulalı Pehlivanlara Büyükşehir DesteğiManisa Büyükşehir Belediyesi, 655. tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde mücadele edecek olan Kulalı pehlivanlara ulaşım desteği sağladı.
 • 11:56Kulalı Pehlivanlara Büyükşehir DesteğiKulalı Pehlivanlara Büyükşehir DesteğiMANİSA Büyükşehir Belediyesi, 655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde mücadele edecek olan Kulalı pehlivanlara ulaşım desteği sağladı.
 • 23:24Fetö'nün Darbe GirişimiFETÖ'nün darbe girişimi kapsamında yürütülen soruşturmada gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen 9 hakim ve savcı tutuklandı.
 • 19:48Bolu Başkan Yılmaz Fetö'ye Kendisini Bağlamış Hainleri TemizleyeceğizBolu Başkan Yılmaz Fetö'ye Kendisini Bağlamış Hainleri TemizleyeceğizBaşkan Yılmaz FETÖ'ye kendisini bağlamış hainleri temizleyeceğizBOLU Belediye Başkanı AK Partili Alaaddin Yılmaz, Bolu 2'nci Komando Tugay Komutanlığı çevresinde aldıkları tedbirlerin devam ettiğini söyleyerek, Orada FETÖ'ya kendisini bağlamış, kula kulluk eden hainleri temizleyeceğiz.
 • 18:28Başkan Yılmaz: Fetö'ye Kendisini Bağlamış Hainleri TemizleyeceğizBaşkan Yılmaz: Fetö'ye Kendisini Bağlamış Hainleri TemizleyeceğizBolu Belediye Başkanı AK Partili Alaaddin Yılmaz, Bolu 2'nci Komando Tugay Komutanlığı çevresinde aldıkları tedbirlerin devam ettiğini söyleyerek, "Orada FETÖ'ya kendisini bağlamış, kula kulluk eden hainleri temizleyeceğiz.
 • 21:02Fetö'nün Darbe GirişimiManisa'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında Kula İlçe Emniyet Müdürü Tarkan Gündoğdu görevden uzaklaştırıldı.
 • 16:17Balıkesir'de Sanayi ve İş Dünyasından Darbe Girişimine Ortak TavırBalıkesir'de Sanayi ve İş Dünyasından Darbe Girişimine Ortak TavırBalıkesir'de sanayi ve iş dünyasından darbe girişimine ortak tavırBALIKESİR'deki iş ve sanayicilerin kurduğu oda ve borsa yöneticileri, 15 Temmuz darbe girişimini ortak basın açıklamasıyla kınadı.
 • 15:22Manisa'da Fetö Operasyonu Devam EdiyorDarbe girişiminin ardından Manisa genelinde görev yapan 65 emniyet mensubu daha görevden uzaklaştırıldı.
 • 15:12Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBalıkesir'de oda, borsa, esnaf ve iş adamları derneklerinden oluşan 21 farklı kuruluş, yaptıkları ortak basın açıklaması ile FETÖ'nün darbe girişimini kınadı.
 • 02:50Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerManisa ve ilçelerinde toplanan vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 17:09Adala ve Gökçeören'e Toplayıcı Şebeke YapılıyorAdala ve Gökçeören'e Toplayıcı Şebeke YapılıyorManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Adala ve Gökçeören’in atıksularının insana ve çevreye zarar vermemesi için altyapı çalışmalarına başlıyor.
 • 16:41Yeni Hastane İçin Jeolojik Etüt Çalışması BaşlatıldıYeni Hastane İçin Jeolojik Etüt Çalışması BaşlatıldıManisa’nın Kula ilçesinde yapılması planlanan yeni devlet hastanesi için jeolojik etüt çalışması başlatıldı.
 • 16:32Adala ve Gökçeören'e Toplayıcı ŞebekeAdala ve Gökçeören'e Toplayıcı ŞebekeManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Adala ve Gökçeören'in atıksularının insana ve çevreye zarar vermemesi için altyapı çalışmalarına başlıyor.
 • 15:59Kula'da Vergi Rekortmenleri Belli OlduKula'da Vergi Rekortmenleri Belli OlduKula’da, Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi mükellefleri arasında yapılan değerlendirmeye göre en yüksek vergi ödeyecek firmalar açıklandı.
 • 01:56Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerManisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Jandarma Komutanı Albay Bülent Mercan, Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek, Manisa CBÜ Rektörü Prof. Dr. Kemal Çelebi, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, darbe girişimine tepki gösteren vatandaşların yanında yer aldı.
 • 01:34Kula'da 'Demokrasi Nöbetine' Devam EdiliyorKula'da 'Demokrasi Nöbetine' Devam EdiliyorAskeri darbe girişiminin ardından başlatılan ’demokrasi nöbeti’ Manisa’nın Kula ilçesinde de devam ediliyor.
 • 22:48Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerManisa ve ilçelerinde meydanlara çıkan sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 21:46Cumhurbaşkanı Erdoğan: O Zatı Artık Bize Teslim EdinCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Barack Obama'ya çağrı yaparak "'Bu darbe girişiminden sonra tekrar sesleniyorum.
 • 21:39Açığa Alınan Hakim ve Savcıların Listesi Belli OlduAçığa Alınan Hakim ve Savcıların Listesi Belli OlduHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu 2. Dairesi tarafından açığa alınan adli yargıdaki hakim ve savcıların isimleri belirlendi.
 • 21:182745 Hakim ve Savcıyla İlgili Gözaltı Kararı Alındı2745 Hakim ve Savcıyla İlgili Gözaltı Kararı Alındı2745 hakim ve savcı hakkında terör örgütü FETÖ üyesi oldukları iddiasıyla gözaltı kararı alındı.
 • 18:32Palabıyık: Palabıyık: "Milletin İradesi Darbecileri Yenmiştir"AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık yaşanan darbe girişimi ile ilgili bir basın açıklaması yayımladı.
 • 11:15AK Parti İl Başkanı Revi, Darbe Girişimini DeğerlendirdiAK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Türk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki FETÖ/PDY terör örgütü mensupları tarafından Türkiye’nin birlik ve beraberliğine yönelik gerçekleştirilen darbe girişimini, yaptığı açıklamayla sert bir şekilde kınadı.
 • 10:55Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oradan Bu Ülkeyi Karıştırmaya Gücün YetmeyecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin "Pensilvanya'ya da sesleniyorum.
 • 07:36Fetö'nün Darbe GirişimiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin "Pensilvanya'ya da sesleniyorum.
 • 06:54Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Ümmete Yaptığın İhanet Yeter"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pensilvanya’ya çağrıda bulunarak "Bu ümmete, bu millete yaptığın ihanet yeter. Eğer suçsuzsan memleketine gel. Odadan bu ülkeyi karıştırmaya gücün yetmeyecek” dedi.
 • 03:21Türkiye Darbeye Karşı AyaktaTürkiye Darbeye Karşı AyaktaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Vatandaşları slogan atarak yürüyüş görüntüleri Manisa merkezinde ve Şehzadeler ilçesinde askeri kalkışmaya tepki gösteren vatandaşlar, Manolya Meydanında toplandı.
 • 02:40Türkiye Darbe Girişimine Karşı AyaktaManisa merkezinde ve Şehzadeler ilçesinde askeri kalkışmaya tepki gösteren vatandaşlar, Manolya Meydanı'nda toplandı.
 • 02:14Kulalılar Sokağa DöküldüKulalılar Sokağa DöküldüAkşam saatlerinde İstanbul ve Ankara’daki hareketli saatlerden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sokağa çıkın çağrısı üzerine Kula halkı 7’den 70’e Kula Kent Meydanında toplandı.
 • 17:06Bodrum Kuzeyin Oğlu Bodrum'da Sahne AldıBodrum Kuzeyin Oğlu Bodrum'da Sahne AldıKuzeyin oğlu Bodrum'da sahne aldıMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde sahne alan "Kuzeyin oğlu" lakaplı Volkan Konak, hayranlarına keyifli gece yaşattı.