SON DAKİKA KULA HABERLERİ

Son Dakika Kula Haberleri

 • 15:31Manisa'ya Egegep ile 4,5 Milyarlık Yatırım YapılacakManisa'ya Egegep ile 4,5 Milyarlık Yatırım YapılacakOrman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Ege Gelişim Projesi (EGEGEP) kapsamında Ege Bölgesine 2019 yılı sonuna kadar 25 milyar TL’lik yapılacağı öğrenildi.
 • 14:35Karaman'da Tecrübe KonuştuKaraman'da Tecrübe KonuştuGençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği “Tecrübe Konuşuyor” projesinin son ayağı Karaman’da gerçekleşti.
 • 12:30Gediz Halk Eğitim Merkezi'nde Geleneksel Yılsonu Merkez SergisiGediz Halk Eğitim Merkezi'nde Geleneksel Yılsonu Merkez SergisiGediz Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında düzenlenen Giyim-Nakış ve El Sanatları kurslarının geleneksel yılsonu merkez sergisi düzenlendi.
 • 19:10Okuma Kampanyasına Katılan Veliler ÖdüllendirildiOkuma Kampanyasına Katılan Veliler ÖdüllendirildiKütahya’nın Gediz İlçesi’nde, Sazköy İlkokulu’nun düzenlediği “Türkiye Okuyor Sazköylü Veliler Okuyor” okuma kampanyasına katılan öğrenci velileri ödüllendirildi.
 • 20:48Etik Kavramı TartışıldıEtik Kavramı TartışıldıDiyarbakır Valiliği tarafından düzenlenen panele valiliği temsilen Vali Vekili Mimar Sinan Batmaz, Dicle Üniversitesi'ni temsilen de Rektör Vekili Prof. Dr. Sabri Eyigün katıldı.
 • 17:10Kula'da Ağız ve Diş Sağlığı Bakım Seti DağıtıldıKula'da Ağız ve Diş Sağlığı Bakım Seti DağıtıldıManisa’nın Kula ilçesinde ağız ve diş sağlığı bilinci kazandırmak amacıyla başlatılan proje çerçevesinde içinde diş fırçası ve diş macunu bulunan 800 adet ağız ve diş sağlığı bakım seti dağıtıldı.
 • 16:53Etik Kavramı TartışıldıEtik Kavramı TartışıldıDiyarbakır Valiliği tarafından düzenlenen panele valiliği temsilen Vali Vekili Mimar Sinan Batmaz, üniversitemizi temsilen de Rektör Vekili Prof. Dr. Sabri Eyigün katıldı. panelde etik değerler tartışıldı.
 • 13:21Kula'da Servis Şoförlerine SeminerKula'da Servis Şoförlerine SeminerMilli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu arasında yapılan protokol kapsamında, Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından okul servis araçları şoförlerinde trafik kültürü oluşturmak ve güvenli sürüş farkındalığının arttırılması amacıyla seminer düzenlendi.
 • 13:11Kula'da Dyned Projesinde Büyük BaşarıKula'da Dyned Projesinde Büyük BaşarıSelim Sabahat Palanduz Anadolu Lisesi, Türkiye genelinde internet üzerinden İngilizce eğitim veren Dynamic ve Education (DYNED) projesinde, ilçedeki liseler arasında birinci, ilçe genel sıralamasında ise ikinci oldu.
 • 12:55Kaymakam Güven Rehber Öğretmenleriyle BuluştuKaymakam Güven Rehber Öğretmenleriyle BuluştuKula Kaymakamı Murat Güven, ilçedeki rehber öğretmenleriyle düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
 • 11:56Gediz'de Gediz'de "Ülkemiz Hukuk Sistemi, Adliyelerin İşleyiş Düzeni ve Tanıtımı" Konulu KonferansDumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Meslek Yüksekokulu’nda, “Ülkemiz Hukuk Sistemi, Adliyelerin İşleyiş Düzeni ve Tanıtımı” konulu konferans verildi.
 • 14:54Manisalılardan, Manisalılardan, "Milletvekili Özdağ Gençlik ve Spor Bakanı Olsun" ÖnerisiAK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci 7 Haziran genel seçimlerinde AK Parti’nin yine tek başına iktidar olacağını belirtti.
 • 09:54Buğday Tarlası Kül OlduBuğday Tarlası Kül OlduManisa’nın Kula ilçesinde çıkan yangında, 10 dönümlük buğday ekili tarla kül oldu.
 • 09:44Chp, Kula'da 5 Adaylı Tanıtım YapıyorChp, Kula'da 5 Adaylı Tanıtım YapıyorCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kula İlçe Teşkilatı 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında Partisinin vaatlerini ve milletvekillerinin tanıtım afişlerini ilçedeki billboardlara astı.
 • 10:36Balkız: Balkız: "Mhp İktidarıyla İsraf da Bitecek Adaletsizlik De"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Adayı Av. Zeynel Balkız Kula’nın Gökçeören Mahallesinde vatandaşlara hitap etti.
 • 16:20İsmail Çeşmeci, Resimleriyle İş Sanat İzmir Galerisi'ndeİsmail Çeşmeci, Resimleriyle İş Sanat İzmir Galerisi'ndeİş Sanat İzmir Galerisi, yeni sergisinde ressam İsmail Çeşmeci’nin eserlerine evsahipliği yapıyor.
 • 12:42Kula Halkı Sularını Sırtlarında TaşıyorKula Halkı Sularını Sırtlarında TaşıyorManisa'nın Kula ilçesine bağlı Balıbey Çolaklar Mahallesinde yaşayan vatandaşlar 15 aydır susuzlukla mücadele ediyor.
 • 12:07Öğrencilerin Eserleri Görücüye ÇıktıÖğrencilerin Eserleri Görücüye ÇıktıKula Mehmet ve Hüseyin Tosun Ortaokulu öğrencilerinin görsel sanatlar dersinde yapmış olduğu çalışmalar, görücüye çıktı.
 • 11:51Okul Önü Gaspçısı Parkta YakalandıOkul Önü Gaspçısı Parkta YakalandıMersin'de okul önü ve yollarında bıçak zoruyla öğrencilerin cep telefonlarını gasp eden Mehmet Kula, polis tarafından parkta yakalandı.
 • 11:45Organik Zeytin Yetiştiriciliği Eğitimi GerçekleştirildiOrganik Zeytin Yetiştiriciliği Eğitimi GerçekleştirildiManisa’nın Kula ilçesi Erenbağı Mahallesinde organik zeytin yetiştiriciliği, hastalık ve zararlı kontrolü konularında üreticilere eğitim verildi.
 • 10:45Balkız'a Kula'da Coşkulu KarşılamaBalkız'a Kula'da Coşkulu KarşılamaMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili adayı Av. Zeynel Balkız ziyaret ettiği Kula ilçesinde Kula Pazaryeri ve çarşı esnafı tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı.
 • 10:19Sertifikası Olmayan Servis Şoförlüğü YapamayacakSertifikası Olmayan Servis Şoförlüğü YapamayacakMilli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu arasında yapılan protokol gereği Kula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul servis araçları şoförlerinde trafik kültürü oluşturmak ve güvenli sürüş farkındalığının arttırılması amacıyla seminer düzenlendi.
 • 23:29Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Devlet Bütçesinden Sonra En Büyük Bütçeyi Yönettim"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP'nin Karabük mitingi- Mitingden detay- Kılıçdaroğlu'nun konuşması- Kılıçdaroğlu'nun vatandaşlara çiçek atması CHP'nin Karabük mitingi- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2)- "Devlete 27,5 yıl hizmet ettim. Vergi nasıl toplanır, bütçe nasıl yapılır, kaynaklar nasıl harcanır 27,5 yılımı buna verdim. Diyorlar ya 'kaynak yok.' Emin olun, söz veriyorum size sevgili Karabüklüler, CHP iktidarında onlara bir kurs açacağım. 'Devlet nasıl yönetilir, kul hakkı nasıl yenmez' diye"- "Şimdi oy almak için mağdur edebiyatı yapıyorlar.
 • 22:19CHP'nin Karabük MitingiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Devlete 27,5 yıl hizmet ettim. Vergi nasıl toplanır, bütçe nasıl yapılır, kaynaklar nasıl harcanır 27,5 yılımı buna verdim. Diyorlar ya 'kaynak yok.' Emin olun, söz veriyorum size sevgili Karabüklüler, CHP iktidarında onlara bir kurs açacağım. 'Devlet nasıl yönetilir, kul hakkı nasıl yenmez' diye" dedi.
 • 21:44Karabük - Kılıçdaroğlu Bu Gayri Adil Düzeni Değiştirmek Zorundayız - AktüelKarabük - Kılıçdaroğlu Bu Gayri Adil Düzeni Değiştirmek Zorundayız - AktüelKılıçdaroğlu Bu gayri adil düzeni değiştirmek zorundayız (2) KARABÜK'TE KONUŞTU Uçakla Zonguldak Havalimanı'na gelen Kemal Kılıçdaroğlu, buradan Karabük'e geçti.
 • 20:13Kılıçdaroğlu: Bu Gayri Adil Düzeni Değiştirmek Zorundayız (2)Kılıçdaroğlu: Bu Gayri Adil Düzeni Değiştirmek Zorundayız (2)Karabük'te KONUŞTU Uçakla Zonguldak Havalimanı'na gelen Kemal Kılıçdaroğlu, buradan Karabük'e geçti.
 • 18:11Süt Gününde Sütlaç DağıtıldıSüt Gününde Sütlaç DağıtıldıManisa’nın Kula ilçesinde Dünya Süt Günü etkinlikleri kapsamında Kula Süt Üreticileri Birliği tarafından öğrencilere kaselerde sütlaç dağıtıldı.
 • 17:10Tapu Müdürlüğü'nden Alanya Belediyesi'ne ZiyaretTapu Müdürlüğü'nden Alanya Belediyesi'ne ZiyaretAlanya Tapu Müdürü Çetin Özdemir ve beraberindeki heyet, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 168’inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla Alanya Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 15:29Ereğli Fatih Koleji'nden Velilere Bosna Hersek GezisiEreğli Fatih Koleji'nden Velilere Bosna Hersek GezisiZonguldak'ın Ereğli ilçesi Özel Fatih Koleji, eğitim ve öğretimde göstermiş olduğu başarılarını, yaptığı sosyal ve kültürel gezilerle de destekliyor.
 • 11:30Kula'da Öğretmen ve Öğrencilerinden Müzik ŞöleniKula'da Öğretmen ve Öğrencilerinden Müzik ŞöleniManisa’nın Kula ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen gençlik şöleninde, öğrenciler ve müzik öğretmenleri sahneye çıkarak izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.
 • 19:47Kaybolan Çocuk 7 Saat Sonra Ormanda BulunduKaybolan Çocuk 7 Saat Sonra Ormanda BulunduManisa'nın Kula İlçesi'nde ailesiyle gittiği tarlalarında ortadan kaybolan 3 yaşındaki İ.K., 7 saat sonra jandarma, itfaiye ve belediye ekipleri tarafından ormanlık alanda oynarken bulunup, ailesine teslim edildi.
 • 18:27Özdağ: Özdağ: "Manisa'ya 12 Milyar TL Yatırım ve Hizmet Desteği Sunduk"Manisa’da kamu kurumlarına ziyarette bulunarak çalışan memurlara çalışmalarından dolayı teşekkür ederek çiçek hediye eden AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ AK Parti iktidarının Manisa’ya son 13 yılda toplam 12 Milyar TL’lik yatırım desteğinde bulunduğunu söyledi.
 • 17:41Kula'da Trafik Kazası: İki YaralıKula'da Trafik Kazası: İki YaralıManisa’nın Kula ilçesinde, bir aracın bariyerlere çarpmasıyla iki kişi hafif yaralandı.
 • 16:18Alanya Belediyesi, İşletmecilerle Toplantı YaptıAlanya Belediyesi, İşletmecilerle Toplantı YaptıAlanya Belediyesi, çarşı merkezindeki disco, bar gibi eğlence işletmelerinin sahipleriyle bir toplantı düzenledi.
 • 11:04Berber'den Kula'ya Müjde AçıklamasıBerber'den Kula'ya Müjde AçıklamasıTBBM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Kula’da Oda başkanları ve kooperatif başkanları ile bir araya geldi.
 • 10:41Ak Partili Berber: Ak Partili Berber: "Yemde Vergiyi Yüzde Bire İndireceğiz"TBBM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Kula ilçesinde Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal’ı makamında ziyaret ederek, tarım ve üretim hakkında görüş alışverişinde bulundu.
 • 23:51Genel Seçime DoğruAK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, ithal ayakkabılara yüzde 50 vergi koymalarından dolayı, 10 ayda 1 milyon liranın Türkiye'de kaldığını bildirdi.
 • 21:59Bursalı Gençler Teoman Konseriyle CoştuBursalı Gençler Teoman Konseriyle CoştuNilüfer Belediyesi, ’Gençler Gelecek İçin Yürüyor’ sloganlı yürüyüşle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.
 • 18:27Ak Partili Özdağ'dan Ayakkabıcılık Bölümü ÖnerisiAk Partili Özdağ'dan Ayakkabıcılık Bölümü ÖnerisiAK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, ayakkabıcılık mesleğinin kaybolmaması ve ara eleman yetiştirilmesi için her türlü desteğe hazır olduklarını belirterek, Manisa’da meslek liselerinde ayakkabıcılık bölümü açılması konusunda öneride bulundu.
 • 17:44Manisa'dan Kısa KısaKula'da, Sosyal Güvenlik Merkezi törenle hizmete girdi.
 • 17:05Gençler Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana ve Mersin’de HDP binalarına yapılan saldırıyla ilgili, “Bugün de üniversitelerde, seçim meydanlarında gençlerin kanı üzerinden kendi iktidar alanlarını devam ettirmek isteyenlerin olduğunu görüyoruz.
 • 16:29Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gençleri Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlere tavsiyelerde bulunarak, "Sakın kula kul olmayın.
 • 16:02Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gençler, Sakın Kula Kul OlmayınCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Gençler sakın kula kul olmayın.
 • 16:02Erdoğan: Erdoğan: "Gençler, Sakın Kula Kul Olmayın"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Erdoğan'ın konuşması ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gençlerle bir araya geldi.
 • 15:36Kula'da Aşçılık Kursunu Bitirenler Belgelerini AldıKula'da Aşçılık Kursunu Bitirenler Belgelerini AldıKula Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan aşçılık kursunu tamamlayan kursiyerler, düzenlenen törenle belgelerini aldı.
 • 14:44Erdoğan: Seçilme Yaşı 18'e İnsin, Parlamento Süreci Askerlikten SayılsınErdoğan: Seçilme Yaşı 18'e İnsin, Parlamento Süreci Askerlikten Sayılsın19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gençlerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçilme yaşı ve askerlikle ilgili önerilerde bulundu.
 • 14:0819 Mayıs Kula'da da Coşkuyla Kutlandı19 Mayıs Kula'da da Coşkuyla KutlandıManisa’nın Kula ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı düzenlenen törenlerle coşkuyla kutlandı.
 • 21:36Mersin - Demirtaş Bu Katliam Girişimiydi, Yöneticilerimizi Allah Korudu - AktüelMersin - Demirtaş Bu Katliam Girişimiydi, Yöneticilerimizi Allah Korudu - AktüelDemirtaş Bu katliam girişimiydi, yöneticilerimizi Allah korudu (2) MESAJINI ALDIK, SENİ BAŞKAN YAPTIRMAYACAĞIZ Demirtaş, 7 Haziran'ın bu ülkenin sonu olmadığını, 8 Haziran'da herkesin birbirinin yüzüne bakacağını söyledikten sonra, istenenin insanların birbirinden nefret etmesini sağlamak olduğunu öne sürerek şöyle devam etti Bunu boşa çıkarmanın yolu şudur.
 • 19:36Demirtaş: Bu Katliam Girişimiydi, Yöneticilerimizi Allah Korudu (2)Demirtaş: Bu Katliam Girişimiydi, Yöneticilerimizi Allah Korudu (2)Mesajını ALDIK, SENİ BAŞKAN YAPTIRMAYACAĞIZ Demirtaş, 7 Haziran'ın bu ülkenin sonu olmadığını, 8 Haziran'da herkesin birbirinin yüzüne bakacağını söyledikten sonra, istenenin insanların birbirinden nefret etmesini sağlamak olduğunu öne sürerek şöyle devam etti: "Bunu boşa çıkarmanın yolu şudur.
 • 16:55Kula Sgk Binasının Açılışı YapıldıKula Sgk Binasının Açılışı YapıldıManisa’nın Kula ilçesinde Sosyal Güvenlik Kurumu binasının açılışı gerçekleştirildi.