SON DAKİKA KUŞADASI HABERLERİ

Son Dakika Kuşadası Haberleri

 • 18:06 Alman ve Türk Turizmcilerden İşbirliği Sözü Alman Seyahat Acenteleri Birliği'nin (DRV) toplantısında buluşan Almanya ve Türkiye'den turizmciler, Türk turizmi için kaybedecek zamanın olmadığını belirterek, bir an evvel harekete geçilmesi gerektiğini dile getirdi.
 • 13:06 Aydın - Doğanbey 'Ekoköy' Oluyor Aydın - Doğanbey 'Ekoköy' Oluyor Doğanbey 'ekoköy' oluyorAYDIN'ın Söke İlçesi'nde 600 nüfuslu tarihi güzellikleriyle dolu Doğanbey Mahallesi'nin ekoköye dönüştürülerek turizm potansiyelinin arttırılması için çalıştay düzenlendi.
 • 20:39 Didim'de Yaz Sezonu Hazırlıkları Didim'de, turizm sezonunun verimli geçmesi amacıyla Kültür ve Turizm Koordinasyon toplantısı yapıldı.
 • 19:29 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaretle Suçlanan Umar, Türk Vatandaşlığından Çıkıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaretle Suçlanan Umar, Türk Vatandaşlığından Çıkıyor Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan ve adli kontrol koşuluyla serbest bırakılan Hollandalı köşe yazarı Umar, "Türk vatandaşlığından kurtulmak istediğini" söyledi.
 • 15:31 Mücevher İhracatçıları Birliği Genel Kurulunda hedef belirlendi Mücevher ihracatı zirveye çıkacak
 • 19:50 Hollanda'dan Vatandaşlarına Türkiye Uyarısı Hollanda'dan Vatandaşlarına Türkiye Uyarısı Hollanda Dışişleri Bakanı Bert Koenders, Türkiye liderleri hakkında sosyal medyada eleştirel ifadeler kullanan ve Türkiye'ye seyahat eden vatandaşlarına güvenlik garantisi veremeyeceklerini açıkladı.
 • 15:28 Söke'de Akademi Seviyesi Eğitimde 20 Yılı Geride Bıraktılar Söke'de Akademi Seviyesi Eğitimde 20 Yılı Geride Bıraktılar 1996 yılında Uyanış Bilgisayar Kursu olarak yola başlayan, ardından yabancı dil kurslarıyla Söke’de özel eğitim kurumları alanında öncü olan kurum; 2010 yılından bu yana ‘Söke İhtiyaç Akademi’ şubesi olarak hizmet veriyor.
 • 14:20 Lüks Gemide Yolcudan Çok Personel Var Bahama bayraklı Silver See firmasına ait "Silver Wind" adlı lüks yolcu gemisi, 140 yolcusu ve 230 personeliyle Marmaris Limanı'na yanaştı.
 • 14:18 Lüks Gemide Yolcudan Çok Personel Var Lüks Gemide Yolcudan Çok Personel Var GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bahama Bayraklı Silver See firmasına ait "Silver Wind" adlı lüks yolcu gemisinin limandan görünüşü, Yolcuların yat limanında yürüyüşleri, - Bahama bayraklı "Silver Wind" isimli lüks yolcu gemisi, 140 yolcu ve 230 personeliyle Muğla'nın Marmaris ilçesine geldi Bahama bayraklı Silver See firmasına ait "Silver Wind" adlı lüks yolcu gemisi, 140 yolcusu ve 230 personeliyle Marmaris Limanı'na yanaştı.
 • 20:50 Cinsel İstismar Mağduru Çocuk, Kendisine Tecavüz Eden Kişi Tarafından Öldüresiye Dövüldü Cinsel İstismar Mağduru Çocuk, Kendisine Tecavüz Eden Kişi Tarafından Öldüresiye Dövüldü İzmir'de cinsel taciz mağduru çocuk, kendisine tecavüz eden kişi ve ailesi tarafından öldüresiye dövüldü. Çocuğun babası A.Ç., "Oğlumun mağdur olduğu raporla tespitli" dedi.
 • 17:34 Celestyal Cruises'un Bu Yılki Hedefi 45 Bin Türk Yolcu Celestyal Cruises'un Bu Yılki Hedefi 45 Bin Türk Yolcu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kyriakos Anastassiadis'in açıklamaları Pythagoras Nagos'un açıklamaları Gianluigi Baltazzi'nin açıklamaları - Yunan adalarına geçen yıl 25 bin Türk yolcu götüren Celestyal Cruises, bu yıl seferlerini artırarak, 45 bin Türk yolcuyu taşımayı hedefliyor Üst Yönetici Anastassiadis: "5 yıldır yolcu gemileri endüstrisi, diğer turizm alanlarına göre 4 kat daha fazla büyümekte" "Yolcularımıza ve mürettebatımıza güvenli bir tur vadediyoruz.
 • 15:13 Celestyal Cruises'un Bu Yılki Hedefi 45 Bin Türk Yolcu Yunan adalarını geçen yıl ziyaret eden 25 bin Türk yolcunun tercihi Celestyal Cruises, bu yıl sefer sayısını artırarak, 45 bin Türk yolcu taşımayı hedefliyor.
 • 03:36 İngiliz Gazeteciler: Türkiye'de Dünyanın Herhangi Bir Yerinde Olabileceğiniz Kadar Güvenlisiniz İngiliz Gazeteciler: Türkiye'de Dünyanın Herhangi Bir Yerinde Olabileceğiniz Kadar Güvenlisiniz Gaziantep'te 5 gün geçiren İngiliz gazeteciler, "Türkiye, Gaziantep dünyanın herhangi bir yeri; Londra, New York kadar güvenli" dediler.
 • 16:13 ABD'li Gazeteci David Lapeska Havaalanından Geri Çevrildi (2) ABD'li gazeteci David Lapeska, Atatürk Havalimanı'ndan geri çevrilerek Şikago'ya geri yollandı.
 • 09:18 Milletvekili Erdem Eski Minibüs ve Otobüs Garajları İçin de 'Halk Oylaması' İstedi Milletvekili Erdem Eski Minibüs ve Otobüs Garajları İçin de 'Halk Oylaması' İstedi AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nce Kuşadası TARİŞ ve Aydın Tekstil alanları için uygulanacak projeleri için yapılan halk oylamasının Aydın Zafer Meydanı’nda bulunan eski Minibüs Garajı ve Kurtuluş Mahallesi’nde bulunan eski otobüs garajları için de uygulanmasını istedi.
 • 22:29 Kuşadası Türk Asıllı Hollandalı Gazeteci Serbest Bırakıldı Kuşadası Türk Asıllı Hollandalı Gazeteci Serbest Bırakıldı Hollanda'nın prestijli gazetelerinden Metro'da köşe yazarlığı yapan ve Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla, Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen Ebru Umar, nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından, adli kontrol şartıyla, yurt dışı yasağı konularak serbest bırakıldı.
 • 17:15 Cumhurbaşkanına Hakaret Eden Çifte Pasaportu Gazeteci Serbest Cumhurbaşkanına Hakaret Eden Çifte Pasaportu Gazeteci Serbest AYDIN (İHA) – Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla gözaltına alınan Türk ve Hollanda vatandaşı gazeteci, çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 16:24 Devlet Büyüklerine Hakaret" İddiası "Devlet büyüklerine hakaret" suçlamasıyla Kuşadası'nda gözaltına alınan gazeteci Ebru Umar, adli kontrol ve yurt dışı çıkış yasağı şartıyla salıverildi.
 • 16:00 Kuşadası - Türk Asıllı Hollandalı Gazeteci Cumhurbaşkanı'na Hakaretten Gözaltında Kuşadası - Türk Asıllı Hollandalı Gazeteci Cumhurbaşkanı'na Hakaretten Gözaltında Türk asıllı Hollandalı gazeteci Cumhurbaşkanı'na hakaretten gözaltındaHOLLANDA'nın prestijli gazetelerinden Metro'da köşe yazarlığı yapan Ebru Umar, Twitter hesabındaki paylaşımının ardından, Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a hakaretten gözaltına alındı.
 • 15:40 Hollandalı Gazeteci, Erdoğan'a Hakaretten Gözaltına Alındı Hollandalı Gazeteci, Erdoğan'a Hakaretten Gözaltına Alındı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği iddia eden Türk kökenli Hollandalı köşe yazarı Ebru Umar, Aydın'ın Kuşadası ilçesinde gözaltına alındı.
 • 14:05 Türk Asıllı Hollandalı Gazeteci Cumhurbaşkanı'na Hakaretten Gözaltında Türk Asıllı Hollandalı Gazeteci Cumhurbaşkanı'na Hakaretten Gözaltında Hollanda'nın prestijli gazetelerinden Metro'da köşe yazarlığı yapan Ebru Umar, Twitter hesabındaki paylaşımının ardından, Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a hakaretten gözaltına alındı.
 • 10:24 Beşiktaş, Çağlar Söyüncü İçin Altınordu'yla Anlaştı Beşiktaş, Çağlar Söyüncü İçin Altınordu'yla Anlaştı Beşiktaş, PTT 1. Lig ekiplerinden Altınordu'da forma giyen Çağlar Söyüncü'nün transferi için 3 milyon TL'ye anlaşma sağladı.
 • 09:26 Selçuk Belediyesi, Uluslararası Sanatçıları Ağırladı İlk kez bu yıl düzenlenen ve dünyanın birçok ülkesinden gelen ressam ve akademisyenlere ev sahipliği yapan Selçuk’ta, 1. Uluslararası Leylek ve Doğal Yaşam Festivalinin son günü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuyla birleşti.
 • 21:32 Kuşadası'nı Çocuk Bayramı Coşkusu Kuşadası'nı Çocuk Bayramı Coşkusu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Kuşadası’nda çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
 • 16:34 Uşak Ege'de Çocuklar Bayramlarını Kutladı Uşak Ege'de Çocuklar Bayramlarını Kutladı Ege'de çocuklar bayramlarını kutladıEGE Bölgesi'ndeki illerde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen törenlerle kutlandı.
 • 15:24 Aydın Büyükşehir Belediyesindeki "Usulsüzlük" Operasyonu Aydın Büyükşehir Belediyesine ait AYBEL AŞ'nin işlettiği otoparklardan elde edilen gelirin aktarılmasında usulsüzlük yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi, serbest bırakıldı.
 • 14:40 Manisa Ege'de Çocuklar Bayramlarını Kutladı Manisa Ege'de Çocuklar Bayramlarını Kutladı Ege'de çocuklar bayramlarını kutladıEGE Bölgesi'ndeki illerde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen törenlerle kutlandı.
 • 14:40 Muğla Ege'de Çocuklar Bayramlarını Kutladı Muğla Ege'de Çocuklar Bayramlarını Kutladı Ege'de çocuklar bayramlarını kutladıEGE Bölgesi'ndeki illerde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen törenlerle kutlandı.
 • 14:40 Söke Ege'de Çocuklar Bayramlarını Kutladı Söke Ege'de Çocuklar Bayramlarını Kutladı Ege'de çocuklar bayramlarını kutladıEGE Bölgesi'ndeki illerde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen törenlerle kutlandı.
 • 14:31 Denizli Ege'de Çocuklar Bayramlarını Kutladı Denizli Ege'de Çocuklar Bayramlarını Kutladı Ege'de çocuklar bayramlarını kutladıEGE Bölgesi'ndeki illerde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen törenlerle kutlandı.
 • 11:59 Yabancılar Türk Yemekleriyle Yarışıp Lezzetleriyle Şaşırttı Yabancılar Türk Yemekleriyle Yarışıp Lezzetleriyle Şaşırttı Kuşadası'nda oturan yabancılar, öğrendikleri Türk lezzetleriyle katıldıkları yarışmada, nefis tat ve sunumları ile jüriyi hayretler içinde bıraktı.
 • 11:32 Antalya'nın Sembolü' Şakayık Kuşadası'nda Açtı Antalya'nın Sembolü' Şakayık Kuşadası'nda Açtı Antalya'nın 'EXPO 2016' sembol çiçeği olan Şakayık, Aydın'ın Kuşadası İlçesi Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Milli Parkı'nda da tespit edildi.
 • 11:11 Kuşadası Yabancılar Türk Yemekleriyle Yarışıp Lezzetleriyle Şaşırttı Kuşadası Yabancılar Türk Yemekleriyle Yarışıp Lezzetleriyle Şaşırttı Yabancılar Türk yemekleriyle yarışıp lezzetleriyle şaşırttıAYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nde yaşayan yabancılar, öğrendikleri Türk lezzetleriyle katıldıkları yarışmada, nefis tat ve sunumları ile jüriyi hayretler içinde bıraktı.
 • 22:05 Güncelleme - Aydın Büyükşehir Belediyesinde "Usulsüzlük" Operasyonu Aydın Büyükşehir Belediyesine ait AYBEL AŞ'nin işlettiği otoparklardan elde edilen gelirin aktarılmasında usulsüzlük yaptıkları iddiasıyla şirket müdürü ve 2 çalışanı gözaltına alındı.
 • 19:55 Aybel A.Ş. Müdürü Serbest Bırakıldı Aydın’ın Kuşadası ve Nazilli ilçelerinde AYBEL A.Ş’ye yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şirket müdürü M.Ş. serbest bırakıldı.
 • 15:55 Aydın Tekstil Alanı İçin Referandum Başladı Aydın Tekstil Alanı İçin Referandum Başladı Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından kamulaştırılan 117 dönümlük Aydın Tekstil alanının yeni düzenlemesi için referandum başladı.
 • 15:47 Güncelleme - Güncelleme - "Usulsüzlük" Operasyonu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Büyükşehir Belediyesi ve İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası önünden görüntüler Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun açıklamaları GÜNCELLEME - Aydın Büyükşehir Belediyesinde "usulsüzlük" operasyonu Aydın Büyükşehir Belediyesine ait AYBEL AŞ'nin işlettiği otoparklardan elde edilen gelirin aktarılmasında usulsüzlük yaptıkları iddiasıyla şirket müdürü ve 2 çalışanı gözaltına alındı Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu: "Büyükşehirin şirketlerinde yaklaşık 5 bin kişi çalışmaktadır arkadaşlar.
 • 15:14 Kuşadası Denizde Görsel Şölen Kuşadası Denizde Görsel Şölen Denizde görsel şölenAYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nde yapılan 2016 Optimist Laser Yarışları'na katılan yelkenlilerin denizdeki mücadelesi renkli görüntüler oluşturdu.
 • 15:12 Denizde Görsel Şölen Denizde Görsel Şölen Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde yapılan 2016 Optimist Laser Yarışları'na katılan yelkenlilerin denizdeki mücadelesi renkli görüntüler oluşturdu.
 • 15:07 Aydınlılar Tekstil Alanı İçin Sandık Başında Aydınlılar Tekstil Alanı İçin Sandık Başında Aydınlılar tekstil alanı için sandık başındaAYDIN Büyükşehir Belediyesi, merhum Başbakan Adnan Menderes'in girişimiyle 1954 yılında inşa edilen ve uzun süredir kapalı olan Aydın Tekstil Fabrikası'nı kamulaştırdı.
 • 14:45 Aydınlılar Tekstil Fabrikası Alanı İçin Sandık Başında Aydınlılar Tekstil Fabrikası Alanı İçin Sandık Başında Aydın Büyükşehir Belediyesi, uzun süredir kapalı olan Aydın Tekstil Fabrikası'nı kamulaştırdı.
 • 14:42 Deniz Tutkunlarını Buluşturan Site Deniz Tutkunlarını Buluşturan Site İzmir merkezli kurulan bir internet sitesi portalı, balık ve deniz tutkunlarını bir araya getirerek, meraklılarına ışık tutacak önemli bilgiler sunuyor.
 • 14:36 Güncelleme - Aydın Büyükşehir Belediyesinde "Usulsüzlük" Operasyonu Aydın Büyükşehir Belediyesine ait AYBEL AŞ'nin işlettiği otoparklardan elde edilen gelirin aktarılmasında usulsüzlük yaptıkları iddiasıyla şirket müdürü ve 2 çalışanı gözaltına alındı.
 • 12:57 Usulsüzlük Usulsüzlük" Operasyonu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Aydın Büyükşehir Belediyesi binasında görüntüler Şüphelilerin tutulduğu Aydın İl Emniyet Müğürlüğü binasından detaylar Aydın Büyükşehir Belediyesinde "usulsüzlük" operasyonu Belediyeye ait AYBEL AŞ'nin işlettiği otoparklardan elde edilen gelirin aktarılmasında usulsüzlük yaptıkları iddiasıyla şirket müdürü ve 2 çalışanı gözaltına alındı Aydın Büyükşehir Belediyesine ait AYBEL AŞ'nin işlettiği otoparklardan elde edilen gelirin aktarılmasında usulsüzlük yaptıkları iddiasıyla şirket müdürü ve 2 çalışanı gözaltına alındı.
 • 10:45 Aydın Büyükşehir Belediyesinde "Usulsüzlük" Operasyonu Aydın Büyükşehir Belediyesine ait AYBEL AŞ'nin işlettiği otoparklardan elde edilen gelirin aktarılmasında usulsüzlük yaptıkları iddiasıyla şirket müdürü ve 2 çalışanı gözaltına alındı.
 • 19:05 Aydın'dan Kısa Kısa Aydın'ın Kuşadası ilçesinde Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen 4. Bölge Kupası yarışları, başladı.
 • 14:57 BİTLİSLİLER Kuşadası'nda Buluştu BİTLİSLİLER Kuşadası'nda Buluştu 1946 yılında faaliyetlerine başlayan kendilerini Beşiktaş'ın Bitlis versiyonu olarak adlandıran Yıldırımspor, sevenleriyle Kuşadası'nda bir araya geldi.
 • 10:54 Aydın'da Asayiş Şehirler arası otobüs firmasıyla Didim'e giden 33 kişilik sığınmacı kafilesi jandarma tarafından yakalandı.
 • 16:00 AK Parti İl Başkanı: Aydın'ın Bu Şekilde Yönetim ve İdaresi Sürdürülemez AK Parti İl Başkanı: Aydın'ın Bu Şekilde Yönetim ve İdaresi Sürdürülemez Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçoğlu'nu sert bir dille eleştiren AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, "Aydın'ı reklam afişleriyle donatmakla, patates, portakal dağıtmakla, kasap ve mandıra hizmeti vermekle belediyecilik olmaz. Aydın'ın bu şekilde yönetim ve idaresi sürdürülemez. Türkiye ve şehirler değişirken Aydın maalesef yerinde sayıyor, hatta birçok noktada geriye gidiyor.
 • 14:33 Taşıma Merkezli Okullarda Hayat Sporla Güzel" Projesi Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, "Taşıma Merkezli Okullarda Hayat Sporla Güzel projesi kapsamında öğrenciler, İzmir, Kuşadası ve Denizli'yi gezdi.