01:5000
SON DAKİKA KUŞADASI HABERLERİ

Son Dakika Kuşadası Haberleri

  Sökespor Kuşadası'na Bileniyor

  Sökespor Kuşadası'na Bileniyor

  Aydın Büyük Erkekler Basketbol Liginde gruptan çıkma mücadelelerinin verildiği bugünlerde gruplarda heyecan ve çekişme artmaya başladı. (Dün 12:53)

   

  Kuşadası'nda Yağmur ve Fırtına Etkisini Sürdürüyor

  Kuşadası'nda Yağmur ve Fırtına Etkisini Sürdürüyor

  Kuşadası’nda iki gündür etkili olan sağanak yağmur ve şiddetli fırtına, günlük hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ederken, hava sıcaklıkları da mevsim normalleri altında seyretmeye devam ediyor. (Dün 12:39)

   

  Aktakka: 'Didim, Dünya Markası Olacak'

  Aktakka: "Didim, Dünya Markası Olacak"

  Aydın Kültür ve Turizm İl Müdürü Nuri Aktakka, Kültür ve Turizm Gelişim Bölgeleri projesi kapsamında devam eden planlı ve sistemli yapılaşma çalışmaları sayesinde Didim’in bir dünya markası haline geleceğini belirtti. (Dün 08:17)

   

  Projebeyaz Yazlık Evler Fuarı'nda

  Projebeyaz Yazlık Evler Fuarı'nda

  Projebeyaz International, 8. Gayrimenkul Yazlık Evler Fuarı’nda prestijli projeleriyle yer alacak. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Şanlıurfa'da Basketbol Şöleni

  Şanlıurfa'da Basketbol Şöleni

  Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen 12 Dev Adam Basketbol Okulları Türkiye Ligi Şöleni bugün Urfa'da başlıyor. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kuşadası Kaymakamı Aksoy'dan, Özeleştiri

  Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Aydın'ın turizmde lokomotifi olan ilçenin, potansiyeline karşı bulunması gereken yerin daha yüksekler olduğunu belirterek, "Turizmin diğer paydaşları ellerinden geldiğince gerekeni yapmışlar, biz onları suçlamıyoruz. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kurutulmuş Yemek Ziyafetinde İzdiham

  Kurutulmuş Yemek Ziyafetinde İzdiham

  Kuşadası'nda Turizm haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen kurutulmuş yemek ziyafetinde izdiham yaşandı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri