20:0400
SON DAKİKA KUŞADASI HABERLERİ

Son Dakika Kuşadası Haberleri

   

  Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Bodrum'da (2)

  Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Bodrum'da (2)

  Kuşadası'nda PARTİLİLERİYLE BULUŞTU Cumhurbaşkanlığı seçim turları kapsamında Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne giden Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, buradan Aydın'ın Kuşadası ilçesine hareket etti. (Bugün 18:40)

   

  Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

  HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: "Özgürlüğün ve yeni yaşamın yolu adına Sayın Selahattin Demirtaş’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ve onun etrafında yürüttüğümüz özgürlük seferberliğiyle geliyoruz" (Bugün 18:14)

   

  Güllüce'nin İstiklal Marşı Sitemi

  Güllüce'nin İstiklal Marşı Sitemi

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye'nin çevre konusunda Avrupa Birliği normlarında çok iyi bir noktada bulunduğunu belirterek, "Daha da iyi bir yerde olma çabamız var. İyi yetişmiş, işi bilen iyi bir ekibimiz var" dedi. (Bugün 16:55)

   

  Denizlerde En Düşük Sıcaklık 22 Derece

  Denizlerde En Düşük Sıcaklık 22 Derece

  Termometreler, hafta içinde bazı bölgelerde 44 dereceyi gösterirken, deniz suyu sıcaklıkları İskenderun, Antalya ve Fethiye'de 29 dereceyi buldu. (Bugün 14:22)

   

  Bakanlıktan Belediyelere "Çevre" Desteği

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: "Çevre konusunda Avrupa Birliği normlarında çok iyi bir noktadayız. Daha da iyi bir yerde olma çabamız var. İyi yetişmiş, işi bilen iyi bir ekibimiz var" "Bakanlığın tüm kurumlarını zamanla yarışır bir hale getirmeye çalışıyorum" "Kentsel dönüşüm, son 3 4 yılın en. (Bugün 14:18)

   

  Banu Zorlu Klip Çekimini Kuşadası'nda Yapıyor

  Banu Zorlu Klip Çekimini Kuşadası'nda Yapıyor

  4. albümünü çıkaran Banu Zorlu, klip çekimi için Kuşadası’nı tercih etti. (Bugün 12:36)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 20:04:47. #1.11#