SON DAKİKA KUYUCAK HABERLERİ

Son Dakika Kuyucak Haberleri

21:25
Başkan Çerçioğlu'na Portakallı Teşekkür Atça’da düzenlenen deve güreşlerine, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na vatandaşların gösterdiği ilgi damgasını vurdu.
Başkan Çerçioğlu'na Portakallı Teşekkür
23:01
Nazilli ve Kuyucak'ta Hayat Duracak Aydın’ın Nazilli ve Kuyucak ilçelerinde bakım çalışması nedeniyle 23-24 Ocak 2015 tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi.
Nazilli ve Kuyucak'ta Hayat Duracak
11:11
Tcdd Aydın'da 40 Milyon Liralık Yatırım Yapacak Aydın’daki yatırımları hakkında bilgi veren TCDD 3. Bölge Müdürü Murat Bakır, “Aydın’daki proje sayımız 10. Bunlardan dördü tamamlandı, beş projemiz devam ediyor, bir projemizse Kalkınma Bakanlığı’ndan ödenek bekliyor.
Tcdd Aydın'da 40 Milyon Liralık Yatırım Yapacak
14:19
Öğretmen Koca, Öğrencisiyle Yakaladığı Eşini Tek Celsede Boşadı Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde oturan öğretmen koca E.Ö. (37), evde eski öğrencisi R.Ş. (22) ile uygunsuz halde yakaladığı 14 yıllık öğretmen eşi 1 çocuk annesi M.Ö.'den (37) tek celsede boşandı.
Öğretmen Koca, Öğrencisiyle Yakaladığı Eşini Tek Celsede Boşadı
14:12
Öğretmen Koca, Öğretmen Eşini Evde Eski Öğrencisiyle Bastı Aydın'da oturan öğretmen koca E.Ö., evde eşinin eski öğrencisi R.Ş. ile uygunsuz halde yakaladığı eşi M.Ö.'den tek celsede boşandı.
Öğretmen Koca, Öğretmen Eşini Evde Eski Öğrencisiyle Bastı
08:35
Halk Ekmekten Sonra Halket Geliyor Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk ekmek uygulamasının ardından 'Halket' uygulaması başlatıyor.
Halk Ekmekten Sonra Halket Geliyor
14:48
Aydınlı Portakal Üreticisini Sevindiren Satış Aydın Büyükşehir Belediyesinin ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak üzere elde kalan 52 ton portakalı satın alması, sıkıntılı çiftçinin yüzünü güldürdü.
Aydınlı Portakal Üreticisini Sevindiren Satış
14:38
Elde Kalan Portakalları Başkan Aldı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, üreticinin elinde kalan 52 Ton portakalı satın aldı.
Elde Kalan Portakalları Başkan Aldı
14:29
Belediyeden, Portakal Üreticisini Sevindiren Satın Alma Aydın Büyükşehir Belediyesi, üreticinin elinde kalan 52 ton portakalı ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtmak üzere satın aldı.
Belediyeden, Portakal Üreticisini Sevindiren Satın Alma
15:42
Narenciye Üreticisi de Kampanya İstiyor Son yıllarda umduğunu bulmayan narenciye üreticisi de sütte olduğu gibi, devletin kendilerine sahip çıkmasını istiyor.
Narenciye Üreticisi de Kampanya İstiyor
11:01
Aydın CHP'den Ön Seçim Kararı CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, tüm ilçe teşkilatlarıyla birlikte aldıkları ön seçim kararını genel merkeze ileteceklerini belirtti.
Aydın CHP'den Ön Seçim Kararı
21:39
CHP Aydın'da Aday Olacaklar İçin Ön Seçim Kararı Aldı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, 2015 milletvekilliği seçimlerinde Aydın'dan aday olacaklar için bir ön seçim yapacaklarını söyledi.
CHP Aydın'da Aday Olacaklar İçin Ön Seçim Kararı Aldı
15:34
AYTO 2. Kez Yerel Medyana Sahip Çık Diyor Aydın Ticaret Odası'nın geçen yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle afiş giydirilerek dizayn edilen tanıtım TIR'ı bu yıl da "Yerel Medyana Sahip Çık" diyecek.
AYTO 2. Kez Yerel Medyana Sahip Çık Diyor
11:09
Aydın'da Kar Köylerle Ulaşımı Kopardı Aydın'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı, birçok ilçede köy yollarının kapanmasına neden oldu.
Aydın'da Kar Köylerle Ulaşımı Kopardı
14:37
Aski'den Gencellidere Göledi Açıklaması Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, patlama sonucu hasar oluşan Gencellidere Sulama Gölediyle ilgili açıklama yaptı.
Aski'den Gencellidere Göledi Açıklaması
10:10
Sulama Göleti Taştı Yollar Çamur Deryasına Döndü Aydın’ın Kuyucak ilçesine bağlı Gencellidere Mahallesi’nde sulama göletinin beton kısmının aşınarak patlaması sonucu yollar kapandı.
Sulama Göleti Taştı Yollar Çamur Deryasına Döndü
13:26
Aydın'dan Kısa Kısa Türk Tıp Öğrencileri Birliği tarafından ADÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Pediatri Servisi'nde yılbaşı etkinliği düzenlendi.
15:01
Aski'den Çevre İçin Önemli Adım Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü’nden temiz çevre ve su kaynaklarını korumak için atıl durumdaki atık su arıtma tesislerini yenileyerek devreye aldı.
Aski'den Çevre İçin Önemli Adım
14:31
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı Karayolları Genel Müdürlüğünün 2023 hedefleri arasında yer alan Ankara - İzmir Otoyolu Projesinin tüm detayları belli oldu.
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı
09:32
Aydın Tabip Odası Aydın'ın Sağlığını Masaya Yatırdı Aydın Tabip Odası Yönetim Kurulu, son dönemde Aydın’da sağlık alanında yaşanan gelişmelerle ilgili olarak hazırladığı raporu kamuoyuyla paylaştı.
Aydın Tabip Odası Aydın'ın Sağlığını Masaya Yatırdı
08:27
Nazilli'de Talasemi ile Mücadele Sürüyor Aydın Talasemi Dayanışma Derneği ile Nazilli Toplum Sağlığı Merkezi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından aile hekimlerine yönelik ‘Talasemi farkındalığı’ paneli düzenlendi.
Nazilli'de Talasemi ile Mücadele Sürüyor
09:41
Aydın'da "Erasmus Plus" Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Avrupa Komisyonu tarafında kabul edilen, 2020 yılına kadar devam edecek olan, yeni Eğitim, Öğretim, Spor Programı “ Erasmus Plus” Aydın’da tanıtılmaya başlandı.
Aydın'da 'Erasmus Plus' Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
15:58
Aydın Şehir Hastanesi Proje Çalışması Tamamlandı Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Kasım Çetin, 800 yataklı şehir hastanesinin proje çalışmalarının tamamlandığını, onaylanmak üzere Sağlık Bakanlığı’na teslim edildiğini belirtti.
14:14
Çorum'da Elektrik Kesintisi Kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak teknik çalışmalardan dolayı Mecitözü ve Kargı ilçelerinde programlı elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi.
17:33
Paralel Yapı'ya Şeriat Suçlaması Ak Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, 'Paralale yapı'ya 'şeriat' suçlamasında bulundu.
Paralel Yapı'ya Şeriat Suçlaması
08:56
Efeler ve Germencik Ziraat Odası Üyelerine Üretici Kart Kolaylığı DenizBank ile Efeler ve Germencik Ziraat Odası arasında imzalanan protokol çerçevesinde oda üyesi çiftçiler, tarım bankacılığı avantajlardan yararlanabilecek.
Efeler ve Germencik Ziraat Odası Üyelerine Üretici Kart Kolaylığı
14:04
Akseki'de Kar Yağışı Etkili Oluyor İlçede etkili olan kar yağışı nedeniyle yüksek kesimlerdeki bazı mahallelerin kapalı olan yollarını açma çalışması yürütülüyor.
12:37
Zarar Eden Havalimanı İçin 10 Milyonluk Proje Hazırlanıyor Afyonkarahisar Valiliği, yolcu sayısı gerçekleşmediği için zarar ettiği ve bu zararın devlet tarafından karşılandığı ileri sürülen havalimanı için yeni proje hazırlıyor.
16:42
Eski Gençlik ve Spor Genel Müdürü Sarpkaya, Toprağa Verildi Geçirdiği beyin kanaması sonucu vefat eden eski Gençlik ve Spor Genel Müdürlerinden 74 yaşındaki Sarpkaya'nın cenazesi Nazille'de törenle toprağa verildi.
13:42
Acıpayam'da Temizlik ve Yol Çalışmaları Devam Ediyor Köylerin mahalleye dönüşmesiyle birlikte Denizli’nin Acıpayam ilçesine bağlanan yeni mahallelerde belediye hizmetleri devam ediyor.
Acıpayam'da Temizlik ve Yol Çalışmaları Devam Ediyor
08:19
Başkan Özakcan, Aydın Tarım Fuarını Ziyaret Etti Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Aydın Ticaret Borsası, Aydın Ticaret Odası, Aydın Sanayi Odası, Aydın Ziraat Odası ile Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa organize ettiği Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nı ziyaret etti.
Başkan Özakcan, Aydın Tarım Fuarını Ziyaret Etti
14:44
Kuyucak'taki Cesetin Kimliği Belirlendi Aydın’ın Kuyucak ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesi yakınlarındaki sulama kanalında bulunan cesedin, 50 yaşındaki Hatice Gül olduğu tespit edildi.
Kuyucak'taki Cesetin Kimliği Belirlendi
19:47
Kuyucak'ta Sulama Kanalında Kadın Cesedi Bulundu Aydın’ın Kuyucak ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesi yakınlarında bulunan elektrik santraline enerji sağlayan kanalı temizlemeye çalışan işçiler kimliği belirsiz kadın cesedi buldu.
Kuyucak'ta Sulama Kanalında Kadın Cesedi Bulundu
18:36
Aydın'da Bir Sulama Kanalından Kadın Cesedi Çıktı Aydın'ın Kuyucak İlçesi'nde bir sulama kanalındaki temizlik çalışmaları sırasında, 50-55 yaşları arasında kimliği belirsiz bir kadına ait cesedine rastlandı.
Aydın'da Bir Sulama Kanalından Kadın Cesedi Çıktı
20:13
TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Kuyucak ve Buharkent Oda Binaları Açıldı TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarım sektörünün Türkiye'nin ve Türk insanının zenginliğine GSMH yaptığı katkının daha da büyüyerek artacağını söyledi.
TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Kuyucak ve Buharkent Oda Binaları Açıldı
19:38
Tzob Başkanı Bayraktar Aydın'da Bayraktar: "Türkiye'de istihdamın yüzde 46'sını oluşturan Türk tarımının bu ülkenin zenginliğine katkıda bulunabilmesi için geliştirilmesi ve desteklenmesi lazım"
Tzob Başkanı Bayraktar Aydın'da
13:35
Tzob Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "Türk Tarımının Büyümesi İçin İhracatçıyı ve Sanayiciyi Yatırım... Bir dizi ziyaret ve açılış için Aydın’a gelen Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türk tarımının dünya ticaretinde hak ettiği yeri bulabilmesi için üretimin yanında markalaşmaya da önem verilmesi gerektiğini söyledi.
Tzob Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 'Türk Tarımının Büyümesi İçin İhracatçıyı ve Sanayiciyi Yatırım...
13:31
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Tarım Türkiye'nin Zenginliğine Zenginlik Katacak Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye’nin ve Türk insanının zenginliğine, GSMH'ye yaptığı katkının daha da büyüyerek artacağını söyledi.
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Tarım Türkiye'nin Zenginliğine Zenginlik Katacak
11:29
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Üründe Markalaşmaya Önem Verilmeli Nazilli Ziraat Odası’nı ziyaret eden Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türk tarımının dünya ticaretinde hakettiği yeri bulabilmesi için üretimin yanında markalaşmaya da önem verilmesi gerektiğini söyledi.
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Üründe Markalaşmaya Önem Verilmeli
10:05
ADÜ Son 4 Yılda Büyük İvme Kazandı Adnan Menderes Üniversitesi, son dört yılda fiziki, öğrenci ve akademik personel kapasitesi bakımından önemli bir ivme yakaladı.
ADÜ Son 4 Yılda Büyük İvme Kazandı
10:16
İzmir Güne Depremle Uyandı Merkez üssü Menderes ilçesi Kuyucak köyü olan depremin büyüklüğü 4.0 olarak ölçüldü.
İzmir Güne Depremle Uyandı
10:16
İzmir'de Korkutan Deprem İzmir’in Menderes ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
10:11
İzmir'de 4 Büyüklüğünde Deprem Oldu İzmir’de saat 09.42’de, 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
09:53
Ak Partili Erdem'den Aydın'a Havaalanı Müjdesi AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aydın Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.
Ak Partili Erdem'den Aydın'a Havaalanı Müjdesi
16:07
Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel Göreve Başladı İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile İstanbul Vali Yardımcılığından, Marmaris Kaymakamlığına atanan Celalettin Yüksel görevine başladı.
Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel Göreve Başladı
11:44
Aydın TKDK Tanıtımda Hız Kesmiyor TKDK Aydın İl Koordinatörlüğü, Karacasu, İncirliova, Karpuzlu, Koçarlı, Kuşadası, Kuyucak, Çine, Söke ve Yenipazar ilçelerinde potansiyel yatırımcıları bilgilendirdi.
Aydın TKDK Tanıtımda Hız Kesmiyor
02:27
Kuyucak'ta Sol Ayağını Silaj Makinesine Kaptırdı Kuyucak'ta sol ayağını silaj makinesine kaptıran Hayrullah Dönmez ameliyat oldu.
Kuyucak'ta Sol Ayağını Silaj Makinesine Kaptırdı
14:22
Sol Ayağını Silaj Makinesi Kaptırdı Kuyucak'ta sol ayağını sılaj makinesine kaptıran Hayrullah Dönmez (22) ameliyat oldu.
19:31
Silaj Makinesine Takılan Gencin Ayağı Koptu Aydın’ın Kuyucak ilçesinde mısır tarlasında çalışan genç, bir anlık dikkatsizlik sonucu silaj makinesine bacağını kaptırdı.
Silaj Makinesine Takılan Gencin Ayağı Koptu
16:10
Chp'li Milletvekilinden Bakan'ı Terleten Soru CHP Afyonkarahisar Milletvekili Toptaş, Ulaştırma Habercilik ve Denizcilik Bakanı Elvan'a Zafer Havaalimanı'ndan dolayı devletin ne kadar zarara uğratıldığını sordu.
Chp'li Milletvekilinden Bakan'ı Terleten Soru
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:29:15. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KUYUCAK HABERLERİ
[Hata Bildir]