SON DAKİKA LİCE HABERLERİ

Son Dakika Lice Haberleri

 • 17:48Lice'de Şehit Olan Askerler Memleketlerine UğurlandıLice'de Şehit Olan Askerler Memleketlerine UğurlandıDiyarbakır'ın Lice ilçesindeki müşterek operasyonunda PKK'lılarla çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Şükrü Ceylan ve Jandarma Uzman Çavuş Emrah Aytemiz, düzenlenen törenin ardından memleketlerine uğurlandı.
 • 17:42Lice'de Şehit Olan Askerler Şükrü Ceylan ve Emrah Aytemiz İçin TörenLice'de Şehit Olan Askerler Şükrü Ceylan ve Emrah Aytemiz İçin TörenGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehitlerin naaşının getirilmesi Saygı duruşu Şehitlerin geçmişlerinin okunması Şehitlerin naaşının götürülmesi Diyarbakır'daki terör operasyonu Lice kırsalında devam eden operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Ceylan ve Jandarma Uzman Çavuş Aytemiz'in cenazeleri memleketlerine gönderildi Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki operasyonda şehit düşen Astsubay Üstçavuş Şükrü Ceylan ve Uzman Çavuş Emrah Aytemiz için Diyarbakır'da tören düzenlendi.
 • 17:37Rize Lice Şehidinin Evinde GözyaşıRize Lice Şehidinin Evinde GözyaşıDiyarbakır'ın Lice kırsalında teröristler tarafından açılan ateş sonucu şehit düşen 28 yaşındaki Uzman Çavuş Emrah Aytemiz'in Rize'nin Fındıklı İlçesi'ndeki baba evine acı düştü.
 • 17:14Diyarbakır Lice Şehitleri İçin Tören Düzenlendi 2-Diyarbakır Lice Şehitleri İçin Tören Düzenlendi 2-Diyarbakır'ın Lice İlçesi kırsalında yürütülen operasyonlarda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Şükrü Ceylan ve Jandarma Uzman Çavuş Emrah Aytemiz'in naaşı, düzenlenen tören sonrası memleketlerine uğurlandı.
 • 17:14Şehit Jandarma Uzman Çavuş Aytemiz'in Baba Evinde Yas VarŞehit Jandarma Uzman Çavuş Aytemiz'in Baba Evinde Yas VarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehidin baba evi Bayrak asılması Komutanların gelişi ve taziye Lice'deki terör saldırısı Saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Aytemiz'in, Rize'nin Fındıklı ilçesindeki ailesine acı haber ulaştı Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında, teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen 26 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Emrah Aytemiz'in, Rize'nin Fındıklı ilçesindeki baba evinde yas var.İlçeye bağlı Hürriyet Mahallesi'nde yaşayan şehidin babası Hasan Akın ve annesi Filiz Aytemiz'e şehadet haberini askeri yetkililer verdi.
 • 17:11Lice Şehitleri Törenle Memleketlerine UğurlandıLice Şehitleri Törenle Memleketlerine UğurlandıDİYARBAKIR'ın Lice İlçesi kırsalında yürütülen operasyonlarda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Şükrü Ceylan ve Jandarma Uzman Çavuş Emrah Aytemiz'in cenazeleri, düzenlenen tören sonrası toprağa verilmek üzere memleketlerine uğurlandı.
 • 17:04Lice Şehitleri Memleketlerine UğurlandıLice Şehitleri Memleketlerine UğurlandıDiyarbakır’ın Lice ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan iki askerin naaşı, düzenlenen törenle memleketlerine uğurlandı.
 • 16:52Diyarbakır'daki Terör OperasyonuDiyarbakır'ın Lice ilçesindeki operasyonda şehit düşen Astsubay Üstçavuş Şükrü Ceylan ve Uzman Çavuş Emrah Aytemiz için Diyarbakır'da tören düzenlendi.
 • 16:46Diyarbakır Lice Şehitleri İçin Tören Düzenlendi -1Diyarbakır Lice Şehitleri İçin Tören Düzenlendi -1Diyarbakır Lice şehitleri için tören düzenlendi -1(Tür: Yurt)
 • 16:16Lice'deki Terör SaldırısıDiyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında, teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Emrah Aytemiz'in, Rize'nin Fındıklı ilçesindeki babaevinde yas var.Hürriyet Mahallesi'nde yaşayan şehidin babası Hasan Akın ve annesi Filiz Aytemiz'e şehadet haberini askeri yetkililer verdi.
 • 16:11Diyarbakır ve Şırnak'ta Teröre DarbeDiyarbakır ve Şırnak'ta Teröre DarbeDiyarbakır ve Şırnak’ta terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonlarda çok sayıda silah, mühimmat ve patlayıcı madde bulunarak imha edildi.
 • 16:05Kırıkkale Eşi ve Çocuğunu Kırıkale'ye Gönderdi, Görevli Gittiği Lice'de Şehit OlduKırıkkale Eşi ve Çocuğunu Kırıkale'ye Gönderdi, Görevli Gittiği Lice'de Şehit OlduDiyarbakır Lice'de bu sabah PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada Jandarma Astsubay Şükrü Ceylan'ın şehit olduğu haberi, Kırıkkale'deki baba ocağına ulaştı.
 • 15:381 Buçuk Milyar Liralık Zehir İmha EdildiTürk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), Diyarbakır'da bölücü terör örgütü PKK'ya ait zehir tarlalarına yönelik yürüttüğü operasyonlarla ilgili çarpıcı bir bilgi paylaşıldı.
 • 15:37Eşi ve Çocuğunu Kırıkale'ye Gönderdi, Görevli Gittiği Lice'de Şehit OlduEşi ve Çocuğunu Kırıkale'ye Gönderdi, Görevli Gittiği Lice'de Şehit OlduDiyarbakır Lice'de bu sabah PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada Jandarma Astsubay Şükrü Ceylan'ın şehit olduğu haberi, Kırıkkale'deki baba ocağına ulaştı.
 • 15:26Van'da Dbp'liler, Lice Operasyonunu KınadıVan'da Dbp'liler, Lice Operasyonunu KınadıVan'da DBP il teşkilatı üyeleri, Diyarbakır'ın Lice İlçesi'ndeki operasyonları kınamak için basın açıklaması yaptı.
 • 15:07Lice'deki Terör SaldırısıDiyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında bölücü terör örgütü mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda şehit düşen 34 yaşındaki Astsubay Şükrü Ceylan'ın Kırıkkale'deki baba ocağına ateş düştü.
 • 14:48Şanlıurfa'da Hdp ve Dbp'den Lice Operasyona TepkisiŞanlıurfa'da Hdp ve Dbp'den Lice Operasyona TepkisiDiyarbakır'ın Lice İlçesi kırsal kesiminde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik yürütülen operasyona; Şanlıurfa'da aralarında HDP milletvekili Dilek Öcalan'ın da bulunduğu grup tepki gösterdi.
 • 14:39PKK'nın Finans Kaynağı PKK'nın Finans Kaynağı "Kenevir Tarlaları"Na Operasyon (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Hint kenevirlerinin imhası Ekiplerin çalışması Yakılan hint kenevirleri PKK'nın finans kaynağı "kenevir tarlaları"na operasyon Diyarbakır'ın Lice ilçesi ve civar bölgelerde başarıyla yürütülen operasyonlarda, yüzlerce tarlada ekili 6 milyon 438 bin kök Hint keneviri imha edildi Uydu ve insansız hava aracı görüntüleri ile istihbari bilgiler doğrultusunda devam eden çalışmalarda 2 milyon 700 bin kök kenevir ekili arazi daha tespit edildi Teröristlerin kenevir ekili arazilere yakın bölgelerde çobanlara silah zoruyla nöbet tutturup, sulama yaptırdığı belirlendi KAAN BOZDOĞAN - Diyarbakır'ın Lice ilçesi ve civarında terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda, ekili arazilerde tespit edilen 6 milyon 438 bin kök Hint keneviri imha edildi.
 • 14:34Diyarbakır'daki Terör OperasyonuDiyarbakır'ın Lice ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve emniyet unsurlarınca gerçekleştirilen müşterek operasyonda tespit edilen sığınaklarda 100 kilogram amonyum nitrat ve 1 uzun namlulu silah ile çok sayıda mühimmat ele geçirildi.
 • 14:25Lice'de Piyasa Değeri 1.5 Milyar Lira Olan Uyuşturucu BulunduLice'de Piyasa Değeri 1.5 Milyar Lira Olan Uyuşturucu BulunduDha Yurt - Lice'de piyasa değeri 1.5 milyar lira olan uyuşturucu bulunduDİYARBAKIR'ın Lice İlçesi kırsalında sürdürülen operasyonda çok sayıda mühimmat ve yaşam malzemesi ile piyasa değeri 1 milyar 530 milyon 679 bin lira olan ve 120 ton esrar elde edilebilecek 6 milyon 14 bin 486 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.
 • 13:58Şanlıurfa'da Hdp ve Dbp'den Lice Operasyona TepkisiŞanlıurfa'da Hdp ve Dbp'den Lice Operasyona TepkisiDiyarbakır'ın Lice İlçesi kırsal kesiminde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik yürütülen operasyona; Şanlıurfa'da aralarında HDP milletvekili Dilek Öcalan'ın da bulunduğu grup tepki gösterdi.
 • 13:39Lice'de Piyasa Değeri 1.5 Milyar Lira Olan Uyuşturucu BulunduLice'de Piyasa Değeri 1.5 Milyar Lira Olan Uyuşturucu BulunduDiyarbakır'ın Lice İlçesi kırsalında sürdürülen operasyonda çok sayıda mühimmat ve yaşam malzemesi ile piyasa değeri 1 milyar 530 milyon 679 bin lira olan ve 120 ton esrar elde edilebilecek 6 milyon 14 bin 486 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.
 • 13:22Lice'de Silah ve Yaşam Malzemeleri Ele GeçirildiLice'de Silah ve Yaşam Malzemeleri Ele GeçirildiDiyarbakır'ın Lice ilçesinde PKK'lı teröristleri etkisiz hale getirmek için düzenlenen operasyonda çok sayıda silah, patlayıcı ile yaşam malzemeleri ele geçirildi.
 • 13:14Lice'de 6 Milyon Kök Hint Keneviri Ele GeçirildiLice'de 6 Milyon Kök Hint Keneviri Ele GeçirildiDiyarbakır'ın kuzey kesiminde bulunan Lice ilçesinde PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda 6 milyon kök hint keneviri ele geçirildi.
 • 13:10Lice' de Kenevir Tarlaları İmha EdildiLice' de Kenevir Tarlaları İmha Edildi(Tür: Yurt)
 • 12:54Lice'nin Güneyindeki Kenevir Tarlaları İmha EdildiLice'nin Güneyindeki Kenevir Tarlaları İmha EdildiDha Ankara - Lice'nin güneyindeki kenevir tarlaları imha edildiDİYARBAKIR'ın Lice İlçesi'nde asker ve polis tarafından PKK'lı teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için sürdürülen müşterek operasyonda, Lice'nin güneyindeki Yolçatı Bölgesi'nde tespit edilen kenevir tarlaları imha edildi.
 • 12:47PKK'nın Finans Kaynağı PKK'nın Finans Kaynağı "Kenevir Tarlaları"Na OperasyonGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Hint kenevirlerinin imhası Ekiplerin çalışması Yakılan hint kenevirleri KAAN BOZDOĞAN - Diyarbakır'ın Lice ilçesi ve civarında terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda, ekili arazilerde tespit edilen 6 milyon 438 bin kök Hint keneviri imha edildi.
 • 12:07Bataklık KurutuluyorDiyarbakır'ın Lice İlçesi'nde 23 Haziran'dan bu yana 24 taburun katılımıyla sürdürülen Bayrak-14 Şehit J.Tğm.Abdülselam Özatak Müşterek Özel Birlik Operasyonu'nda terör örgütü PKK'nın en önemli finansal kaynaklarından uyuşturucu tarlalarına ve stoklarına büyük darbe vuruldu.
 • 12:01PKK'nın Bölge Halkına Yaptığı Akılalmaz Baskı Ortaya ÇıktıPKK'nın Bölge Halkına Yaptığı Akılalmaz Baskı Ortaya ÇıktıPKK, bölgede çobanlık yapan vatandaşları ölümle tehdit ederek uyuşturucu tarlalarında zorla nöbet tutturmuş.
 • 11:56Diyarbakır Lice'de Saldırı: 2 Asker ŞehitDiyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında yürütülen operasyonlar sırasında PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu.
 • 11:46Lice'de 1 Terörist YakalandıTSK, Diyarbakır’ın Lice İlçesinde devam eden operasyonlarda, bir bölücü terör örgütü mensubu teröristin yakalandığını ve 2 el yapımı patlayıcının imha edildiğini açıkladı.
 • 11:31Diyarbakır'daki Terör OperasyonuDiyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında, teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan 2 asker, kaldırıldıkları hastanede şehit düştü.
 • 11:30Lice'den Acı HaberDiyarbakır'ın Lice İlçesi'nde devam eden operasyonlarda, bölücü terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda 2 asker şehit oldu.
 • 11:16Diyarbakır'dan Kara Haber! 2 Asker ŞehitDiyarbakır'dan Kara Haber! 2 Asker ŞehitDiyarbakır'ın Lice ilçesinde PKK'lı teröristlerin düzenlediği silahlı saldırıda 2 asker şehit düştü.
 • 11:14Yolçatı Bölgesinde Kenevir Tarlaları İmha EdildiAskeri kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Diyarbakır 7’nci Kolordu Komutanlığının sevk ve idaresinde 24 Taburun katılımıyla Lice güneyinde Yolçatı bölgesinde tespit edilen kenevir tarlaları imha edildi.
 • 10:51Zehir Tarlaları İmha EdildiDiyarbakır'ın Lice İlçesi yakınlarındaki kenevir tarlaları güvenlik güçlerince imha edildi.
 • 02:33Demirtaş: Demirtaş: "Bu Coğrafyada Bütün Bu Kargaşa Bitip Ortam Durulduğunda, Var Olanlar Yine Bizler...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş'ın konuşması HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Diyarbakır'da HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Diyarbakır il başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
 • 19:12Diyarbakır'da 24 Tabur Askerin Katılımıyla Operasyon BaşlatıldıDiyarbakır'da 24 Tabur Askerin Katılımıyla Operasyon BaşlatıldıDiyarbakır'daki 7'nci Kolordu Komutanlığı tarafından terör örgütü PKK'ya yönelik tam 24 tabur askerin katılımıyla dev bir operasyon başlatıldı.
 • 16:51Piyasa Değeri 25 Milyon TL'yi Aşan Kenevirler İmha EdildiDiyarbakır'da güvenlik güçlerinin gerçekleştirdiği operasyonda piyasa değeri 25 milyon lirayı aşan 1,5 milyon kökten fazla uyuşturucu madde yapımında kullanılan hint kenevirleri imha edildi.
 • 16:15Canikli: Canikli: "İngiltere'nin AB'den Ayrılması Tam Bir Şoktur" - OrduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin açıklaması Başbakan Yardımcısı Canikli: "İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılması öncelikle Avrupa Birliği açısından tam bir şoktur.
 • 15:56Canikli: Canikli: "Terör Örgütünün Bütün Varlığı Ortadan Kaldırılacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin açıklamaları Başbakan Yardımcısı Canikli: "İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılması öncelikle Avrupa Birliği açısından tam bir şoktur.
 • 15:22Başbakan Yardımcısı Canikli Giresun'daBaşbakan Yardımcısı Canikli Giresun'daBaşbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, İngiltere’nin refarandum ile Avrupa Birliği’nden ayrılma kararını değerlendirerek "Artık AB bundan sonra büyüme, bütünleşme, güçlenme değil bana göre, çözülme ve dağılma sürecine girmiştir" dedi.
 • 15:12Başbakan Yardımcısı Canikli AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılması öncelikle Avrupa Birliği açısından tam bir şoktur.
 • 14:11Diyarbakır - Lice'de 10 Ton Amonyum Nitrat Ele GeçirildiDiyarbakır - Lice'de 10 Ton Amonyum Nitrat Ele GeçirildiLice'de 10 ton amonyum nitrat ele geçirildi (2)VALİLİK AÇIKLAMA YAPTIDiyarbakır'ın Lice İlçesi'nde devam eden operasyonda ele geçirilen 10 ton amonyum nitrat ile ilgili Diyarbakır Valiliği'nden yazılı açıklama yapıldı.
 • 13:10Diyarbakır Lice'de Örgütün Sığınaklarında Silah ve Patlayıcı BulunduDiyarbakır Lice'de Örgütün Sığınaklarında Silah ve Patlayıcı BulunduLice'de örgütün sığınaklarında silah ve patlayıcı bulunduDiyarbakır'ın Lice ilçesinde PKK'lıların etkisiz hale getirilmesi amacıyla sürdürülen oprasyonlarda ortaya çıkarılan örgüte ait sığınaklarda bol miktarda silah, el yapımı patlayıcı, yaşam malzemeleri ve örgütsel döküman bulundu.
 • 12:56Diyarbakır'da PKK'ya Büyük DarbeDiyarbakır'da PKK'ya Büyük DarbeDiyarbakır'ın Lice ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve emniyet mensupları tarafından düzenlenen ortak operasyonda, terör örgütüne büyük darbe vuruluyor.
 • 12:40Lice'de PKK'nın İlginç Bomba Düzeneği Askeri ŞaşırttıLice'de PKK'nın İlginç Bomba Düzeneği Askeri ŞaşırttıOperasyonların devam ettiği Diyarbakır Lice'de kırsalda PKK'ya ait çok sayıda mühimmat ele geçirilirken, toprak altından çıkan bomba, mayın ve tetikleyiciler askerleri şaşırttı.
 • 12:23Lice'de 10 Ton Amonyum Nitrat Ele GeçirildiLice'de 10 Ton Amonyum Nitrat Ele GeçirildiDiyarbakır’ın Lice ilçe kırsalında devam eden ’Bayrak-14 Şehit Jandarma Teğmen Abdülselam Özatak Müşterek Özel Birlik Operasyonu’ kapsamında ilçe kırsalında 5 farklı noktada gizlenmiş ve El Yapımı Patlayıcı (EYP) yapımında kullanılacağı değerlendirilen 10 ton amonyum nitrat ele geçirildi.
 • 12:16Lice'de Büyük OperasyonLice'de Büyük OperasyonDiyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik başlatılan büyük operasyonda, örgütün eylemlerinde kullanmak üzere daha önce sakladığı bir çok silah ve mühimmat, tuzaklanmış veya kullanıma hazır çok sayıda el yapımı patlayıcı (EYP) ve EYP yapımında kullanılan tonlarca patlayıcı madde ele geçirildi.
 • 12:13Diyarbakır Emin Ellerde! JÖH, PÖH, GKK Bölgede Kuş UçurtmuyorDiyarbakır Emin Ellerde! JÖH, PÖH, GKK Bölgede Kuş UçurtmuyorDiyarbakır'da Jandarma Özel Harekat, Polis Özel Harekat ve Geçici Köy Korucuları'ndan oluşan 8 bin kişilik güvenlik kuvvetlerinin katılımıyla başlatılan operasyonda bölgede kuş uçurtulmuyor.