11:0500
SON DAKİKA MACİT ÖZCAN HABERLERİ

Son Dakika Macit Özcan Haberleri


MACİT ÖZCAN

ADAY-CHP-MERSİN-BÜYÜKŞEHİR

Macit Özcan 1954, Adana doğumlu, Mersin büyükşehir belediye başkanı.

İlk ve orta öğretimini Adana' da tamamladı. 1975 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Yüksek Okulu'ndan, İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. 1976 yılında Çukobirlik Teknik Müdürlüğü... Devamı

  Büyükşehir Belediyesi'nden Narenciye Festivali'ne 300 Bin TL Destek

  Büyükşehir Belediyesi'nden Narenciye Festivali'ne 300 Bin TL Destek

  Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi, Ekim ayı olağan toplantı döneminin birinci birleşim toplantısını, Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  CHP'li Başkanların AB Çıkarması

  CHP'li Başkanların AB Çıkarması

  7 bin yerel yöneticiyi Brüksel’de bir araya getiren AB Komisyonu ve Bölgeler Komitesi’nin düzenlendiği Open Days’te, Türkiye’den CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) ve Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve SODEM yönetim kurulunu oluşturan belediye başkanları yer aldı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Mersin İdmanyurdu'nda Trabzonspor Maçı Hazırlıkları

  Mersin İdmanyurdu'nda Trabzonspor Maçı Hazırlıkları

  Mersin İdmanyurdu, Spor Toto Süper Lig’in 6. haftasında deplasmanda oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Mersin İdmanyurdu'da Trabzonspor Maçı Hazırlıkları

  Mersin İdmanyurdu, Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Yerel Belediyeler Avrupa Parlamentosunda Bir Araya Geldi

  Yerel Belediyeler Avrupa Parlamentosunda Bir Araya Geldi

  Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği üyeleri, 12. Avrupa Birliği Bölgeler ve Şehirler Haftası etkinlikleri kapsamında bir araya geldi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Yerel Belediyecilik AB Parlamentosunda Bir Araya Geldi

  Yerel Belediyecilik AB Parlamentosunda Bir Araya Geldi

  Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) üyeleri, 12. Avrupa Birliği Bölgeler ve Şehirler Haftası etkinlikleri kapsamında bir araya geldi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Keşan Belediye Başkanı Özcan Açıklaması

  "Çok Amaçlı Pazar Yeri Projesi'nin çalışmalarına devam ediyoruz" (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Meski'nin Eski Genel Müdürüne Saldırı İddiası

  Meski'nin Eski Genel Müdürüne Saldırı İddiası

  Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Mersin Su Kanalizasyon İdaresi’nin (MESKİ) eski Genel Müdürü Mustafa Kamil Ülgen’i yumruklayarak darp ettiği iddiasıyla yargılanan CHP’li eski belediye meclisi üyesi ve eski Kent Konseyi Genel Sekreteri Nuri Özdemir, 3 bin lira para cezasına çarptırıldı. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  CHP'li Eski Meclis Üyesine, 3 Bin Lira 'Dudak Patlatma' Cezası

  CHP'li Eski Meclis Üyesine, 3 Bin Lira 'Dudak Patlatma' Cezası

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su Kanalizasyon İdaresi'nin (MESKİ) eski Genel Müdürü Kamil Ülgen'i yumruklayarak dudağını patlattığı iddiasıyla yargılanan CHP'li eski Belediye Meclisi üyesi ve eski Kent Konseyi Genel Sekreteri Nuri Özdemir 3 bin lira para cezasına çarptırıldı. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Mersin'de İşten Çıkarılan Taşeron İşçiler Eylem Yaptı

  Mersin'de İşten Çıkarılan Taşeron İşçiler Eylem Yaptı

  Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışırken bir süre önce işten çıkarılan taşeron işçileri eylem yaptı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Keşan Belediye Başkanı Özcan: 'Her Genç İnsan, Aslında Bir Yaşlı Adayıdır'

  Keşan Belediye Başkanı Özcan: "Her Genç İnsan, Aslında Bir Yaşlı Adayıdır"

  Edirne’ye bağlı Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, her genç insanın yaşlı adayı olduğunu anımsatarak, bütün yaşlıların Yaşlılar Günü’nü kutladı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Mersin İdmanyurdu Sıkıntılı Süreçten Kazanarak Çıktı

  Mersin İdmanyurdu Sıkıntılı Süreçten Kazanarak Çıktı

  Bu sezon yeniden yükseldiği Spor Toto Süper Lig'e 18 transfer yaparak başlayan Mersin ekibi, saha sorunu yaşamasına rağmen takımın uyum sürecini kısa sürede aşmasıyla lige iyi başladı Kulüp başkanı Kahramanlı: "Takımdaki kardeşlik havası sahaya yansıyor. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP'den "Suruç-Kobani Raporu"

  Rapordan: ''Acilen görevli sayısı artırılmalı, ailelere daha ciddi rehberlik edilmeli, sığınmacıların başta temizlik, barınma, giyinme, gıda ve sağlık ihtiyaçları giderilmeli'' ''Göçzedelerin kaldıkları yerler sağlıksız, koşulları sıhhi olmaktan uzak. Günde iki defa çorba ve makarnadan oluşan yemek veriliyor, temizlik malzemesi sıkıntısı yaşanıyor'' ''En önemli ihtiyaç sıcak su. Küçük çocukların acilen sağlık kuruluşlarında kontrol altına alınması gerekiyor'' ''IŞİD'in askeri, siyasi, (30 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP'den Suruç-Kobani Raporu : Bölge İçin Derhal Acil Eylem Planı Oluşturulmalı

  Chp Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ve Mehmet Bekaroğlu, CHP Milletvekilleri Mehmet Şeker, Mahmut Tanal, Nurettin Demir, Hüseyin Aygün ve PM Üyesi Av. Şenal Saruhan'dan oluşan CHP Heyeti Kobani izlenimlerini bir rapor haline getirdi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP Heyeti Suriye Sınırda İncelemede Bulundu

  CHP Heyeti Suriye Sınırda İncelemede Bulundu

  Suriye'de IŞİD zulmünden kaçan Kürtlerin geçiş yaptığı Suriye sınırına gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) heyeti, sınırda incelemede bulundu. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Tanal, Otomobiline Çarpan Zırhlı Polis Aracını Kovaladı

  CHP'li Tanal, otomobiline çarpan zırhlı polis aracını kovaladı- CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, otomobiline çarpan zırhlı polis aracının dış cephesine tutunarak bir süre yol kat ettikten sonra sürücü polis memuruna tepki gösterdi- Tanal, olayın ardından Emniyet Müdürlüğüne giderek polis memuru hakkında şikayetçi olduŞANLIURFA (AA) - CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Suruç ilçesinde otomobiline çarpan polis aracının peşinden bir süre koştuktan sonra zırhlı aracın dış cephesine (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.10.2014 11:05:50. #1.12#