21:2400
SON DAKİKA MACİT ÖZCAN HABERLERİ

Son Dakika Macit Özcan Haberleri


MACİT ÖZCAN

ADAY-CHP-MERSİN-BÜYÜKŞEHİR

Macit Özcan 1954, Adana doğumlu, Mersin büyükşehir belediye başkanı.

İlk ve orta öğretimini Adana' da tamamladı. 1975 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Yüksek Okulu'ndan, İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. 1976 yılında Çukobirlik Teknik Müdürlüğü... Devamı

  Mersin İdmanyurdu Son 3 Maçını Kazanmak İstiyor

  Mersin İdmanyurdu Son 3 Maçını Kazanmak İstiyor

  Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Bucaspor maçında skordan çok oyuncuların göstermiş olduğu mücadeleden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, "Küçük de olsa direk çıkma şansımız var. Bu yüzden biz 3 maçımızı kazanıp, artık diğer takımların ne sonuç alacaklarını bekleyeceğiz" dedi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Yılmaz Vural: Süper Lig'i Direk Çıkmak İçin Küçük de Olsa Şansımız Var

  Yılmaz Vural: Süper Lig'i Direk Çıkmak İçin Küçük de Olsa Şansımız Var

  PTT 1. Ligi'nde mücadele eden Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yılmaz Vural Süper Lig'e direk çıkmak için küçükte olsa bir şanslarının bulunduğunu belirtti. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Taraftara 'Çirkin Tezahürat' Uyarısı

  Taraftara "Çirkin Tezahürat" Uyarısı

  Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Vural, "Play off aşamasında taraftarsız oynamayalım lütfen" dedi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Mersin'de Kocamaz Dönemi Başladı

  Mersin'de Kocamaz Dönemi Başladı

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Burhanettin Kocamaz, bugün binlerce kişinin katıldığı yürüyüşün ardından Atatürk Anıtı’na çelenk sunarak görevi devraldı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kocamaz: 'Bu Levhayı Göreve Başlamadan Astırdık Ki, Herkes Adımını Doğru Atsın'

  Kocamaz: "Bu Levhayı Göreve Başlamadan Astırdık Ki, Herkes Adımını Doğru Atsın"

  30 Mart 2014 Yerel Seçimleri'nde CHP'li belediye başkanından Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı alan ve belediyenin giriş kapısına, Hz. Muhammed'in (s.a.v.) "Rüşvet alan da veren de cehennemdedir" hadisi ile "Rüşvet bu kapıdan içeri giremez" sözünü yazdıran MHP'li Burhanettin Kocamaz, "Biz göreve başlamadan önce o levhayı oraya astırdık ki, bundan sonra herkes adımını doğru atsın. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Mersin Büyükşehir Belediyesinde Devir Teslim

  Mersin Büyükşehir Belediyesinde Devir Teslim

  MHP'den Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Burhanettin Kocamaz, törenle görevini devraldı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Yeni Başkandan Takdir Toplayan Tabela

  Yeni Başkandan Takdir Toplayan Tabela

  30 Mart 2014 Yerel Seçimleri'nde CHP'li belediye başkanından Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı alan MHP'li Burhanettin Kocamaz'ın, belediyenin giriş kapısının üstüne yaptırdığı tabela, vatandaşların takdirini topladı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri