SON DAKİKA MACİT ÖZCAN HABERLERİ

Son Dakika Macit Özcan Haberleri


MACİT ÖZCAN

ADAY-CHP-MERSİN-BÜYÜKŞEHİR

Macit Özcan 1954, Adana doğumlu, Mersin büyükşehir belediye başkanı.

İlk ve orta öğretimini Adana' da tamamladı. 1975 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Yüksek Okulu'ndan, İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. 1976 yılında Çukobirlik Teknik Müdürlüğü... Devamı

13:54
Mersin İdmanyurdu, Bursaspor'a Hazır Spor Toto Süper Lig ekibi Mersin İdmanyurdu, Ziraat Türkiye Kupasında yarın sahasında yapacağı Bursasspor maçının hazırlıklarını tamamladı.
Mersin İdmanyurdu, Bursaspor'a Hazır
13:09
Mersin İdmanyurdu, Bursaspor'a Hazır Kırmızı lacivertli ekip, Ziraat Türkiye Kupası maçının hazırlıklarını tamamladı.
Mersin İdmanyurdu, Bursaspor'a Hazır
12:38
Ekrem İmamoğlu, Belediye Başkanlarını Ağırladı İstanbul 3’üncü Bölge’den CHP’li belediye başkanları, Beylikdüzü’nde buluştu.
11:42
3. Bölge Belediye Başkanları Beylikdüzü'ndeydi İstanbul 3. Bölge'den CHP'li Belediye Başkanları, Beylikdüzü'nde buluştu.
17:24
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Sözü Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a, kurulması kararlaştırılan Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verdi.
16:23
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Jesti Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi için arsa jesti Hedef 1 Milyon Üye kampanyası dahilinde düzenlenen gecede Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verildi Silivri Fenerbahçeliler Derneği tarafından önceki gece düzenlenen etkinliğe katılan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'dan kurulması kararlaştırılan Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verildi.
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Jesti
16:23
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Jesti Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi için arsa jesti Hedef 1 Milyon Üye kampanyası dahilinde düzenlenen gecede Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verildi Silivri Fenerbahçeliler Derneği tarafından önceki gece düzenlenen etkinliğe katılan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'dan kurulması kararlaştırılan Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verildi.
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Jesti
16:03
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Jesti Silivri Fenerbahçeliler Derneği tarafından önceki gece düzenlenen etkinliğe katılan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'dan kurulması kararlaştırılan Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verildi.
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Jesti
13:19
Silivriye'ye Fenerbahçe Üniversitesi Kurulacak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'dan kurulması kararlaştırılan Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verildi.
Silivriye'ye Fenerbahçe Üniversitesi Kurulacak
14:49
Aziz Yıldırım: Bursaspor Şampiyon Olmasaydı Bizi Hapse O Zaman Atacaklardı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Hedef 1 Milyon Üye” organizasyonunda 3 Temmuz süreciyle ilgili konuştu.
Aziz Yıldırım: Bursaspor Şampiyon Olmasaydı Bizi Hapse O Zaman Atacaklardı
01:08
Silivri'deki 'Hedef 1 Milyon Üye' Projesi Büyük İlgi Gördü Silivri Fenerbahçeliler Platformu'nun organize ettiği ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da katıldığı, 'Hedef 1 Milyon Üye' projesi tanıtımı büyük ilgi gördü.
Silivri'deki 'Hedef 1 Milyon Üye' Projesi Büyük İlgi Gördü
23:51
Aziz Yıldırım, Silivri'den Destek İstedi Hedef 1 milyon üye kampanyasına destek vermek amacıyla Silivri’ye gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Bizi evimizden alıp götürdüklerinde bizim şike yapmadığımızı ben hep söyledim. Şikenin nasıl yapıldığını ve yapılan bir ülkede nasıl olduğunu gören ve bilen insanlarız” dedi.
Aziz Yıldırım, Silivri'den Destek İstedi
10:57
Keşan Belediye Başkanı Özcan Açıklaması "Keşan ve Keşan'da yaşayanların geleceği için çalışmalarımıza devam ediyoruz"
Keşan Belediye Başkanı Özcan Açıklaması
06:20
Silivri'de Yeni Yıl Coşkusu Silivrililer, sahilde kurulan lazer şov ve çalan müziğin ritmiyle yeni yılı karşıladı.
Silivri'de Yeni Yıl Coşkusu
02:30
Silivri'de Yeni Yıl Coşkusu Silivrililer, sahilde kurulan lazer şov ve çalan müziğin ritmiyle yeni yılı karşıladı.
18:29
Mersin İdmanyurdu, Centone Karagümrük Maçı Hazırlıklarına Başladı - Teknik direktör Çalımbay: "İyi bir kadroyla sahaya çıkmaya çalışacağız ama hem lig hem kupa maçlarını götürmemiz biraz zor olacak" Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, Ziraat Türkiye Kupası C Grubu'nda sahasında Centone Karagümrük ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Mersin İdmanyurdu, Centone Karagümrük Maçı Hazırlıklarına Başladı
17:16
Mersin İdmanyurdu Karabükspor Maçı Hazırlıklarına Başladı Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, Ziraat Türkiye Kupası C Grubu'nda sahasında Centone Karagümrük ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.
17:11
Mersin İdmanyurdu, Centone Karagümrük Maçı Hazırlıklarına Başladı Teknik direktör Çalımbay: "İyi bir kadroyla sahaya çıkmaya çalışacağız ama hem lig hem kupa maçlarını götürmemiz biraz zor olacak"
17:44
CHP'li İnce: Terör Örgütüne Yardım ve Yataklıktan Sen de Yargılanmalısın * CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Diyor ki, bu cemaat terör örgütüdür.
CHP'li İnce: Terör Örgütüne Yardım ve Yataklıktan Sen de Yargılanmalısın
16:53
CHP'li İnce: Terör Örgütüne Yardım ve Yataklıktan Sen de Yargılanmalısın İş Sendikası'nın düzenlediği 'Eğitim Nereye Gidiyor?
CHP'li İnce: Terör Örgütüne Yardım ve Yataklıktan Sen de Yargılanmalısın
14:14
Giresunlular Gebze'de Buluştu Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu, hafta sonu çok önemli bir organizasyona imza attı.
18:47
Sanayi Esnafından Başkan Özcan'a Yemek Niksar ilçesinde sanayi esnafı Belediye Başkanı Özdilek Özcan'a yemek verdi.
16:53
Mersin İdmanyurdu, Galatasaray Maçına Hazırlanıyor Mersin İdmanyurdu, Spor Toto Süper Ligin 14. haftasında Galatasaray ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarına devam etti.
Mersin İdmanyurdu, Galatasaray Maçına Hazırlanıyor
15:16
Mersin İdmanyurdunda Galatasaray Hazırlıkları Mersin İdmanyurdu, Spor Toto Süper Ligin 14. haftasında Cumartesi günü saat 19.00'da Galatasaray ile deplasmanda oynayacağı maça hazırlanıyor.
Mersin İdmanyurdunda Galatasaray Hazırlıkları
15:01
Mersin İdmanyurdu, Galatasaray Maçının Hazırlıklarına Başladı Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Galatasaray maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı.
Mersin İdmanyurdu, Galatasaray Maçının Hazırlıklarına Başladı
14:36
Rıza Çalımbay Galatasaray Maçı Hakkında Konuştu Teknik direktör Çalımbay: "Galatasaray güzel bir form yakaladı, bunun farkındayız. Rakibimizin gücünü de zor bir maç oynayacağımızı da biliyoruz" dedi.
14:18
Mersin İdmanyurdu, Galatasaray Maçına Hazırlanıyor Mersin İdmanyurdu, Spor Toto Süper Ligin 14. haftasında Galatasaray ile deplasmanda yapacağı maça hazırlanıyor.
20:33
Pervari Belediyesi'nden Eğitime Destek Pervari Belediyesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Göl 85. Yıl Orta Okulu'nun boya, elektrik, su ve diğer ihtiyaçlarını karşıladı.
14:00
Çatıda Benzinli İntihar Eylemi Mersin'de, Büyükşehir Belediyesi'ne ait Yakaköy Canlı Hayvan Pazarı ve Mezbaha inşaatında iş yapan firma temsilcileri, müteahhitten kaynaklanan sorun nedeniyle alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle, iş yerinin çatısında üzerlerine benzin döküp intihar eylemi yaptı.
Çatıda Benzinli İntihar Eylemi
13:02
Alacaklarını Tahsil Edemeyince Kendilerini Yakmaya Kalkıştılar Mersin'de, Canlı Hayvan Pazarı ve Mezbahane inşaatında iş yapan firma temsilcileri, alacaklarını tahsil edemediklerini öne sürerek kendilerini yakmaya kalkıştı.
Alacaklarını Tahsil Edemeyince Kendilerini Yakmaya Kalkıştılar
11:11
Çatıda Benzinli İntihar Eylemi Mersin’de, Büyükşehir Belediyesi’ne ait Yakaköy Canlı Hayvan Pazarı ve Mezbaha inşaatında iş yapan firma temsilcileri, müteahhitten kaynaklanan sorun nedeniyle alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle, iş yerinin çatısında üzerlerine benzin döküp intihar eylemi yaptı.
Çatıda Benzinli İntihar Eylemi
09:17
Isparta Valisi Özkan, Şarkikaraağaç'ta İncelemelerde Bulundu Isparta Valisi Vahdettin Özkan, Şarkikaraağaç ilçesinde bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu.
Isparta Valisi Özkan, Şarkikaraağaç'ta İncelemelerde Bulundu
13:26
Mersin İdmanyurdu Samsunspor Maçının Hazırlıklarını Tamamladı Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, Ziraat Türkiye Kupası C Grubunun 2. maçında yarın evinde ağırlayacağı Samsunspor maçının hazırlıklarını tamamladı.
Mersin İdmanyurdu Samsunspor Maçının Hazırlıklarını Tamamladı
19:51
Mersin İdmanyurdu, Kayseri Erciyesspor Maçına Hazır Mersin İdmanyurdu, Spor Toto Süper Ligin 13. haftasında sahasında oynayacağı Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor maçının hazırlıklarını tamamladı.
Mersin İdmanyurdu, Kayseri Erciyesspor Maçına Hazır
16:53
Mersin İdmanyurdu'nda Tek Hedef Galibiyet Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nunda yarın Kayseri Erciyesspor ile karşılaşacak olan Mersin İdmanyurdu'nda tek hedef galibiyet. Maçın hazırlıklarını Macit Özcan Spor Kompleksi'nde yapılan son antrenmanla tamamlayan kırmızı lacivertli ekibin yarınki maçında sakatlığı bulunan Oktay Delibalta ve Cem Sultan ile kart cezalısı olan Murat Ceylan ve Sadiku kadroda yer almayacak.
Mersin İdmanyurdu'nda Tek Hedef Galibiyet
13:38
Mersin İdmanyurdu, Kayseri Erciyesspor Maçı Hazırlıklarını Tamamladı Mersin İdmanyurdu, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında sahasında oynayacağı Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor maçı hazırlıklarını tamamladı.
Mersin İdmanyurdu, Kayseri Erciyesspor Maçı Hazırlıklarını Tamamladı
15:04
35 Milyon Liraya Yapılan Mersin Aquapark Mahkeme Kararı ile Sökülecek Mersin'de önceki Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Macit Özcan tarafından 35 milyon lira harcanarak yaptırılan Aquapark mahkeme kararı ile sökülecek.
35 Milyon Liraya Yapılan Mersin Aquapark Mahkeme Kararı ile Sökülecek
16:24
Zonguldak Belediye Başkan Yardımcısı, Olmayan Müdürlüğe Atandı Zonguldak'ın Devrek İlçesi'nde Belediye Başkan Yardımcısıyken CHP'den aday adayı olmak için istifa eden Çetin Bozkurt, yeniden belediyeye dönünce, Yazı İşleri Müdürlüğü'ne atandı.
Zonguldak Belediye Başkan Yardımcısı, Olmayan Müdürlüğe Atandı
15:32
Belediye Başkan Yardımcısı, Olmayan Müdürlüğe Atandı Zonguldak'ın Devrek İlçesi'nde Belediye Başkan Yardımcısıyken CHP'den aday adayı olmak için istifa eden Çetin Bozkurt, yeniden belediyeye dönünce, Yazı İşleri Müdürlüğü'ne atandı.
Belediye Başkan Yardımcısı, Olmayan Müdürlüğe Atandı
11:21
Mersin İdmanyurdu Bursa'ya Gitti Mersin İdmanyurdu, Ziraat Türkiye Kupasında yarın yapacağı Bursasspor maçı için Bursa'ya gitti.
Mersin İdmanyurdu Bursa'ya Gitti
10:25
Mersin İdmanyurdu Bursaspor Maçının Hazırlıklarına Başladı Mersin İdmanyurdu, Ziraat Türkiye Kupası C Grubunun ilk maçında oynayacağı Bursaspor maçının hazırlıklarına başladı.
Mersin İdmanyurdu Bursaspor Maçının Hazırlıklarına Başladı
15:06
Mersin İdmanyurdunda Torku Konyaspor Mesaisi Başladı Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, deplasmanda yapacağı Torku Konyaspor maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı.
Mersin İdmanyurdunda Torku Konyaspor Mesaisi Başladı
13:37
Mersin İdmanyurdunda Torku Konyaspor Mesaisi Başladı Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, deplasmanda yapacağı Torku Konyaspor maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı.
12:09
Bİ-KA Heyeti Afyon'da Teknik İncelemelerde Bulundu Bitlis Katı Atık Birliğine üye belediye başkanları, birlik personelleri ile birlikte, Afyon Çevre Hizmetleri Birliğinin yönetiminde olan tesislerde incelemelerde bulundu.
20:20
Mersin İdmanyurdu, Sivasspor Maçına Hazırlanıyor Spor Toto Süper Ligde mücadele eden Mersin İdmanyurdu, Sivasspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Mersin İdmanyurdu, Sivasspor Maçına Hazırlanıyor
19:05
Mersin İdmanyurdu'nda Sivasspor Maçı Hazırlıkları Spor Toto Süper Lig'de Mersin İdmanyurdu, Sivasspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.
15:28
Başkanlardan Çatalca'da Güç Birliği İstanbul'un Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanları Çatalca'da bir araya geldi.
22:50
Yüzlerce Ortodoks Silivri'yi Ziyaret Etti Silivri Belediyesi, çoğunluğu Yunanistan olmak üzere Batı Trakya'dan gelen yüzlerce Ortodoksu ağırladı.
Yüzlerce Ortodoks Silivri'yi Ziyaret Etti
15:00
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası Keşan Belediye Başkanı Özcan: "Parçalama planları yapılan bir ülkeyi, bağımsız Cumhuriyete kavuşturan, insanımızı haklarıyla tanıştıran Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 76. yılında sevgi, saygı, minnet ve özlemle anıyoruz"
15:27
Mersin İdmanyurdu'nda Balıkesır Mesaisi Mersin İdmanyurdu Ligin 9'uncu haftasında kendi evinde ağırlayacağı Balikesirspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Mersin İdmanyurdu'nda Balıkesır Mesaisi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:28:16. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MACİT ÖZCAN HABERLERİ
[Hata Bildir]