SON DAKİKA MAÇKA HABERLERİ

Son Dakika Maçka Haberleri

 • 15:26Maçka Belediyesi'nden Kardeşlik İftarıMaçka Belediyesi'nden Kardeşlik İftarıTrabzon’un Maçka ilçesi Belediye Başkanı Koray Koçhan, Dünya Yetimler Günü dolayısıyla ilçede bir otelde iftar yemeği düzenledi.
 • 16:37Fındıklı'da Derelere Alabalık BırakıldıRize'nin Fındıklı ilçesi Yaylacılar Köyündeki derelere, 30 bin kırmızı benekli yavru alabalık bırakıldı.
 • 10:45Trabzon'un En Büyük Yol Ağına Sahip İlçesi Maçka'da Yol Betonlama Çalışmaları SürüyorTrabzon'un En Büyük Yol Ağına Sahip İlçesi Maçka'da Yol Betonlama Çalışmaları SürüyorTrabzon’un Maçka ilçesinde betonlama çalışmaları devam ediyor.
 • 20:11Voleybol Resim Yarışmasında Ödüller Sahiplerini BulduVoleybol Resim Yarışmasında Ödüller Sahiplerini BulduVoleybol Eğitim Vakfı'nın İlkokul, Ortaokul ve Lise kategorilerinde Türkiye çapında düzenlediği 2016 Voleybol Resim Yarışması sonuçlandı.
 • 13:02Maçka'da Ramazan CoşkusuMaçka'da Ramazan CoşkusuMaçka Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen Ramazan Etkinlikleri, vatandaşların büyük ilgisini görüyor.
 • 19:33İyi Yaşam Hareketiİyi Yaşam Hareketi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Etkinlik alanından genel ve detay görüntüler Sunumlardan ve aktivitelerden görüntüler Kahkaha terapisti Eser Mutlu'nun etkinliğinden görüntüler "İyi yaşam hareketi" İstanbul'da "İyi yaşam hareketi" olarak da adlandırılan "Global Welness Day", İstanbul Küçükçiftlik Park'ta yüzlerce kişinin katılımıyla kutlandı Etkinlikte ziyaretçilere, yogadan zumbaya, kahkahadan nefes alma tekniklerine kadar tüm "iyi yaşam" hareketleri, katılımcı uzmanlar eşliğinde anlatıldı Global Wellness Day kurucusu Belgin Aksoy: "Dünyanın en doğusundan en batısına kadar çok geniş bir coğrafyada kutlanan bu özel günde, insanlara hayatlarında 365 gün iyi olmalarını sağlayacak değişiklikler yapmaları için ilham vermek istiyoruz İnsanların hayata daha iyi bir adım atması amacıyla düzenlenen ve "iyi yaşam hareketi" olarak da adlandırılan "Global Welness Day", İstanbul'da düzenlenen bir etkinlikte yüzlerce kişinin katılımıyla kutlandı.
 • 17:28İyi Yaşam Hareketi" İstanbul'daİnsanların hayata daha iyi bir adım atması amacıyla düzenlenen ve "iyi yaşam hareketi" olarak da adlandırılan "Global Welness Day", İstanbul'da düzenlenen bir etkinlikte yüzlerce kişinin katılımıyla kutlandı.
 • 18:42HSYK AtamalarıHâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK) yaz kararnamesi açıklandı.
 • 17:01Dolmabahçe'nin Hafızasına Edebi Bir IşıkDolmabahçe'nin ana karakter olduğu makalelerden oluşan çalışma aynı zamanda İstanbul'un modernleşme serüvenine farklı bir bakış sunuyor.
 • 15:09Dolmabahçe'nin Hafızasına Edebi Bir IşıkBilgi Üniversitesi Yayınları, İstanbul'un en önemli tarihi mekanlarından Dolmabahçe'nin öyküsünü anlatan "Dolmabahçe: Mekanın Hafızası" adlı kitabı okurla buluşturuyor.
 • 11:48Die Antwoord İlk Kez Türk Hayranlarıyla BuluştuDie Antwoord İlk Kez Türk Hayranlarıyla BuluştuDünyaca ünlü Güney Afrikalı müzik grubu Die Antwoord, Türkiye'deki ilk konserinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 12:27Şişli Belediye Başkanı Halı Saha ve Otopark İşgali Hakkında Şikayette BulunduŞişli Belediyesi tarafından işletilen halı saha ve otoparkların işletmesini zorla ele geçirdikleri ve buralarda çalışan belediye görevlilerini zorla uzaklaştırıp, işçilerin o güne kadar tahsil ettikleri ücretlere de el koydukları öne sürülen 7 kişi hakkında, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile Başkan Yardımcısı Mehrali Seçme, Belediye Otoparklar Müdürü Murat Özhan ve Maçka Evlendirme Dairesi Açık Otopark Müdürü Yasin Suer'in şikayetçi oldu.
 • 10:41Maçka'dan Çıktım Yola ProjesiMaçka'dan Çıktım Yola Projesi" ile İlçedeki Yetim ve Öksüz Öğrenciler İstanbul'a Geziye GönderildiTrabzon’un Maçka Belediyesi ve Maçka Dernekler Federasyonu’nun işbirliği Maçka Kaymakamlığı’nın oluru ile hazırlanan “Maçka’dan Çıktım Yola Projesi” kapsamında, ilçedeki 40’a yakın yetim ve öksüz lise öğrencisi İstanbul gezisine gönderildi.
 • 10:39Trabzon'da "Maçka'dan Çıktım Yola" ProjesiTrabzon'da "Maçka'dan Çıktım Yola" projesi kapsamında, yetim ve öksüz 40 öğrenci, gezi için İstanbul'a gönderildi.
 • 09:09İstanbul'un 8 İlçesinde Elektrik Kesintisiİstanbul'un 8 İlçesinde Elektrik Kesintisiİstanbul'un Anadolu Yakası'ndan bulunan 9 ilçede 1 Haziran tarihinde elektrik kesintisi yapılacak.
 • 10:42Tsyd'den Gazeteci Mustafa Noyan'a ZiyaretTsyd'den Gazeteci Mustafa Noyan'a ZiyaretTürkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi Yönetimi Beyin ameliyatı geçiren gazeteci Mustafa Noyan’ı ziyaret etti.
 • 08:43Karayollarında DurumKarayollarının yapım, bakım, onarım ve üst yapı çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.
 • 12:1713 Mayıs'ta Anadolu Yakası Karanlığa Bürünecek13 Mayıs Pazartesi günü Anadolu yakasında Pendik, Ümraniye, Adalar, Kadıköy, Ataşehir, Beykoz, Üsküdar, Tuzla, Şile, Kartal, Sancaktepe, ve Maltepe’nin çok sayıda mahallesine elektrik verilemeyecek.
 • 09:54İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi Olacakİstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi OlacakPendik, Adalar, Kadıköy, Ümraniye, Beykoz, Ataşehir, Üsküdar, Tuzla, Şile, Sancaktepe, Kartal ve Maltepe'nin bazı mahallelerine 13 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.
 • 09:27İstanbul'da Bazı İlçe ve Mahallelerde Elektrik Kesintisi Yaşanacakİstanbul'da Bazı İlçe ve Mahallelerde Elektrik Kesintisi YaşanacakAdalar, Ataşehir, Beykoz, Kartal, Kadıköy, Pendik, Sancaktepe, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine 12 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.
 • 12:44Esiroğlu'na Kapalı Spor Salonu MüjdesiTabzon’un Maçka ilçesindeki Esiroğlu mahallesinde Kapalı Spor Salonu ihalesi 27 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.
 • 11:41Şehirler ve Kültürler-yörelerimizŞehirler ve Kültürler-yörelerimiz" Projesi BaşlıyorGençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 7 Mayıs-4 Haziran 2016 tarihleri arasında hayata geçirilecek olan “Şehirler ve Kültürler-Yörelerimiz” projesi I. Dönem Programı start alıyor.
 • 17:57Oflu Hocanın Şifresi 2" 13 Mayıs'ta VizyondaYönetmenliğini Adem Kılıç'ın üstlendiği "Oflu Hoca'nın Şifresi 2", 13 Mayıs'ta vizyona girecek.
 • 13:04Şişli Sağlık Kart" ProjesiŞişli Belediyesi tarafından, ilçede yaşayan tüm yurttaşlara, anlaşmalı 25 özel sağlık kuruluşunda yüzde 50'ye varan indirim sağlayan "Şişli Sağlık Kart" uygulaması başlatıldı.
 • 13:26Kocaeli Birlikspor Maçka'da ÇalışacakKocaeli Birlikspor Maçka'da ÇalışacakPlay-Off’ta ilk sınavını deplasmanda Gümüşhanespor karşısında verecek olan Kocaeli Birlikspor, Gümüşhane’ye Salı gününden gitti.
 • 13:17Türk Telekom Kıymet Biçilemeyen Binasını SatıyorTürk Telekom Kıymet Biçilemeyen Binasını SatıyorMecidiyeköy'deki Türk Telekom Genel Müdürlük binasının ardından şimdi Maçka'daki Avea iletişim Hizmetleri genel müdürlük binası da satışa çıkarıldı.
 • 08:28Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 11:55Selçuk İnan, Kıvanç Tatlıtuğ ile Komşu OlduSelçuk İnan, Kıvanç Tatlıtuğ ile Komşu OlduSelçuk İnan, Florya'dan Maçka'ya taşındı. Tecrübeli futbolcu, takım arkadaşı Wesley Sneijder ve Kıvanç Tatlıtuğ ile komşu oldu. Daire fiyatları 2 - 15 milyon dolar arasında.
 • 17:32Dünyaca ünlü marka ajansı Saffron Global CEO'su Jacob Benbunan 3 Mayıs'ta İstanbul'da.Dünyaca ünlü marka ajansı Saffron Brand Consultants'ın Global CEO'su Jacob Benbunan İstanbul Teknik Üniversitesi öğrenci kulübü İTÜ için Tasarım'ın davetlisi olarak İstanbul'a geliyor.
 • 10:31Halit Aydın Bilim ve Araştırma Ödülleri Sahiplerini BulduHalit Aydın Bilim ve Araştırma Ödülleri Sahiplerini Bulduİstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (TARMER) tarafından düzenlenen ’Halit Aydın Bilim ve Araştırma Ödülleri Eser Yarışması’ sonuçlandı.
 • 11:04Doğu Karadeniz Yaylaları ŞenlenecekYeşilin binbir tonunu barındıran Doğu Karadeniz yaylaları, mayıs ayıyla birlikte düzenlenecek şenliklerle binlerce insanı bir araya getirecek.
 • 17:22Otel Önünde "Maaş" ProtestosuMaçka'daki bir otelin bahçe bakım bölümünde çalışan işçiler, asgari ücretin altında maaşla çalıştırıldıkları iddiasıyla eylem yaptı.
 • 16:44Ünlü Eğlence Mekanı Ünlü Eğlence Mekanı "Cahide" YıkıldıYaz sezonuna hazırlanan ünlülerin Maçka'daki uğrak mekanı Cahide, mahkeme kararı gerekçe gösterilerek bugün yıkıldı.
 • 16:42Ünlü Eğlence Mekanı Ünlü Eğlence Mekanı "Cahide" YıkıldıYaz sezonuna hazırlanan ünlülerin Maçka'daki uğrak mekanı "Cahide", mahkeme kararı gerekçe gösterilerek bugün yıkıldı.
 • 16:12Ünlü İsimlerin Sahne Aldığı Cahide YıkıldıÜnlü İsimlerin Sahne Aldığı Cahide YıkıldıMaçka'da bulunan bir çok ünlü ismin sahne aldığı eğlence mekanı "Cahide", belediye ekipleri tarafından mahkeme kararı gerekçe gösterilerek yıkıldı.
 • 15:47Ünlü Eğlence Mekanı Ünlü Eğlence Mekanı "Cahide" YıkıldıBirçok sanatçının sahne aldığı ve ünlü isimlerin uğrak mekanı olan "Cahide", mahkeme kararı gerekçe gösterilerek bugün yıkıldı.
 • 11:08Maçka Belediyesi'nden Afrika'ya Kardeşlik KuyusuMaçka Belediyesi'nden Afrika'ya Kardeşlik Kuyusuİnsani Yardım Derneği’nin başlattığı “Her Belediyenin Bir Su Kuyusu Olsun” kapsamında Trabzon’un Maçka ilçe Belediye Başkanı Koray Koçhan ile İHH Trabzon Şube Başkanı Zühtü Kalma, Sierra Leone’de “Kardeşlik Su Kuyusu” açmak için protokol imzaladı.
 • 10:55Maçka'da Takpas Sistemi Hayata GeçtiMaçka'da Takpas Sistemi Hayata GeçtiTapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Maçka Belediye Başkanlığı arasında tapu ve kadastro verilerinin “TAKPAS” üzerinden paylaşılmasına ilişkin protokol imzalandıTapu ve Kadastro Paylaşım Sistemi üzerinden tapu ve kadastro verilerinin, mevzuat hükümleri kapsamında kamu kurum ve kuruluşları ile kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ile paylaşımı amaçlayan “TAKPAS” sistemi Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Maçka Belediye Başkanlığı imzalanan protokol ile hayata geçti.
 • 16:17Dolmabahçe ve Çevresinde Yoğun Güvenlik ÖnlemiBeşiktaş-Bursaspor maçının başlamasına saatler kala stat etrafı, Dolmabahçe’ye giriş, Taksim’den Dolmabahçe’ye iniş ve Maçka yönünden tünele giriş tarafında yoğun güvenlik önlemleri alındı.
 • 07:55Bölük Komutanı ile Emniyet Müdür Yardımcısı'nın 'Bayrak Dikme' Kavgası Mahkemelik OlduBölük Komutanı ile Emniyet Müdür Yardımcısı'nın 'Bayrak Dikme' Kavgası Mahkemelik OlduTrabzon Maçka'da 'tepeye bayrak dikme' nedeniyle tartışan ilçe jandarma bölük komutanı üsteğmen ile ilçe emniyet müdür yardımcısı komiser, birbirlerinden şikayetçi oldu.
 • 07:16Bayrak Dikme Kavgası Mahkemelik OlduBayrak Dikme Kavgası Mahkemelik OlduMaçka Kaymakamlığı, 18 Mart Şehitler Haftası nedeniyle ilçenin en yüksek tepesine Türk bayrağı dikilmesini kararlaştırdı.
 • 09:52Enerji İletim Hatları İçin Acil Kamulaştırma KararlarıTürkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü'ne (TEİAŞ) ait bazı santraller ile enerji nakil hatlarının yapımı kapsamında belirlenen taşınmazlar acilen kamulaştırılacak.
 • 12:00Maçka, Turistleri BekliyorDoğu Karadeniz'e gelen turistlerin Uzungöl'den sonra en fazla ziyaret ettiği Sümela Manastırı'nı da bünyesinde barındıran, türküsüyle ünlü Trabzon'un Maçka ilçesinde, turizm yatırımlarına hız verildi.
 • 10:28Nefesleri Noktalarla Kesen Bir Sergi; "İki Nokta Arası" Fransız – Türk ressam Eda Su Neidik'in dördüncü kişisel sergisi "İki Nokta Arası"nda; sanatseverleri akrilik noktalardan rengarenk bir evrene davet ediyor.
 • 20:41Beşiktaşlı Futbolcular Vodafone Arena'ya Ayak BastıBeşiktaşlı Futbolcular Vodafone Arena'ya Ayak BastıBeşiktaş, yarın oynayacağı Kasımpaşa maçı öncesi takım halinde Vodafone Arena'yı ziyaret etti.
 • 13:34Yarım Asırlık Efsane Grup Scorpions İstanbul'a GeliyorYarım Asırlık Efsane Grup Scorpions İstanbul'a GeliyorEfsane rock grubu Scorpions, 50. yıl turnesi kapsamında 12 Temmuz'da İstanbul'da konser verecek.
 • 11:24Otizmin Farkındayız, Onların YanındayızOtizmin Farkındayız, Onların Yanındayız" Sloganıyla Yürüyüş DüzenlendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yürüyüşten detaylar Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Betül Özer'in konuşması "Dünya Otizm Farkındalık Günü" Tohum Otizm Vakfınca, "Otizmin Farkındayız, Onların Yanındayız" sloganıyla yürüyüş düzenlendi Beylikdüzü Belediyesince, düzenlenen etkinlikte otizmli çocuklar at bindi İSTANBUL (AA() - Otizm dostları, otizmli çocuklar ve aileleri, "Dünya Otizm Farkındalık Günü"nde Maçka Demokrasi Parkı'nda yürüyüş yaptı.
 • 11:07Dünya Otizm Farkındalık Günü"İSTANBUL (AA() - Otizm dostları, otizmli çocuklar ve aileleri, "Dünya Otizm Farkındalık Günü"nde Maçka Demokrasi Parkı'nda yürüyüş yaptı.
 • 14:55Şehit Uzman Çavuş Emre Sarıtaş'tan 'Hala Umut Var' PaylaşımıŞehit Uzman Çavuş Emre Sarıtaş'tan 'Hala Umut Var' PaylaşımıNusaybin'deki hain saldırıda dün şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Emre Sarıtaş'ın Silivri'deki baba ocağına acı haber akşam saatlerinde ulaştı.
 • 14:12Şehit Askerin Son Paylaşımı: Hala Umut VarŞehit Askerin Son Paylaşımı: Hala Umut VarTeröristlerin Nusaybin'de düzenlediği saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Emre Sarıtaş, son paylaşımında zırhı araca selam veren bir çocuğun fotoğrafını paylaşarak 'Hala umut var' yazmış.