SON DAKİKA MAÇKA HABERLERİ

Son Dakika Maçka Haberleri

 • 12:17 13 Mayıs'ta Anadolu Yakası Karanlığa Bürünecek 13 Mayıs Pazartesi günü Anadolu yakasında Pendik, Ümraniye, Adalar, Kadıköy, Ataşehir, Beykoz, Üsküdar, Tuzla, Şile, Kartal, Sancaktepe, ve Maltepe’nin çok sayıda mahallesine elektrik verilemeyecek.
 • 09:54 İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi Olacak İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi Olacak Pendik, Adalar, Kadıköy, Ümraniye, Beykoz, Ataşehir, Üsküdar, Tuzla, Şile, Sancaktepe, Kartal ve Maltepe'nin bazı mahallelerine 13 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.
 • 09:27 İstanbul'da Bazı İlçe ve Mahallelerde Elektrik Kesintisi Yaşanacak İstanbul'da Bazı İlçe ve Mahallelerde Elektrik Kesintisi Yaşanacak Adalar, Ataşehir, Beykoz, Kartal, Kadıköy, Pendik, Sancaktepe, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine 12 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.
 • 12:44 Esiroğlu'na Kapalı Spor Salonu Müjdesi Tabzon’un Maçka ilçesindeki Esiroğlu mahallesinde Kapalı Spor Salonu ihalesi 27 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.
 • 11:41 Şehirler ve Kültürler-yörelerimiz Şehirler ve Kültürler-yörelerimiz" Projesi Başlıyor Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 7 Mayıs-4 Haziran 2016 tarihleri arasında hayata geçirilecek olan “Şehirler ve Kültürler-Yörelerimiz” projesi I. Dönem Programı start alıyor.
 • 17:57 Oflu Hocanın Şifresi 2" 13 Mayıs'ta Vizyonda Yönetmenliğini Adem Kılıç'ın üstlendiği "Oflu Hoca'nın Şifresi 2", 13 Mayıs'ta vizyona girecek.
 • 13:04 Şişli Sağlık Kart" Projesi Şişli Belediyesi tarafından, ilçede yaşayan tüm yurttaşlara, anlaşmalı 25 özel sağlık kuruluşunda yüzde 50'ye varan indirim sağlayan "Şişli Sağlık Kart" uygulaması başlatıldı.
 • 13:26 Kocaeli Birlikspor Maçka'da Çalışacak Kocaeli Birlikspor Maçka'da Çalışacak Play-Off’ta ilk sınavını deplasmanda Gümüşhanespor karşısında verecek olan Kocaeli Birlikspor, Gümüşhane’ye Salı gününden gitti.
 • 13:17 Türk Telekom Kıymet Biçilemeyen Binasını Satıyor Türk Telekom Kıymet Biçilemeyen Binasını Satıyor Mecidiyeköy'deki Türk Telekom Genel Müdürlük binasının ardından şimdi Maçka'daki Avea iletişim Hizmetleri genel müdürlük binası da satışa çıkarıldı.
 • 08:28 Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 11:55 Selçuk İnan, Kıvanç Tatlıtuğ ile Komşu Oldu Selçuk İnan, Kıvanç Tatlıtuğ ile Komşu Oldu Selçuk İnan, Florya'dan Maçka'ya taşındı. Tecrübeli futbolcu, takım arkadaşı Wesley Sneijder ve Kıvanç Tatlıtuğ ile komşu oldu. Daire fiyatları 2 - 15 milyon dolar arasında.
 • 17:32 Dünyaca ünlü marka ajansı Saffron Global CEO'su Jacob Benbunan 3 Mayıs'ta İstanbul'da. Dünyaca ünlü marka ajansı Saffron Brand Consultants'ın Global CEO'su Jacob Benbunan İstanbul Teknik Üniversitesi öğrenci kulübü İTÜ için Tasarım'ın davetlisi olarak İstanbul'a geliyor.
 • 10:31 Halit Aydın Bilim ve Araştırma Ödülleri Sahiplerini Buldu Halit Aydın Bilim ve Araştırma Ödülleri Sahiplerini Buldu İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (TARMER) tarafından düzenlenen ’Halit Aydın Bilim ve Araştırma Ödülleri Eser Yarışması’ sonuçlandı.
 • 11:04 Doğu Karadeniz Yaylaları Şenlenecek Yeşilin binbir tonunu barındıran Doğu Karadeniz yaylaları, mayıs ayıyla birlikte düzenlenecek şenliklerle binlerce insanı bir araya getirecek.
 • 17:22 Otel Önünde "Maaş" Protestosu Maçka'daki bir otelin bahçe bakım bölümünde çalışan işçiler, asgari ücretin altında maaşla çalıştırıldıkları iddiasıyla eylem yaptı.
 • 16:44 Ünlü Eğlence Mekanı Ünlü Eğlence Mekanı "Cahide" Yıkıldı Yaz sezonuna hazırlanan ünlülerin Maçka'daki uğrak mekanı Cahide, mahkeme kararı gerekçe gösterilerek bugün yıkıldı.
 • 16:42 Ünlü Eğlence Mekanı Ünlü Eğlence Mekanı "Cahide" Yıkıldı Yaz sezonuna hazırlanan ünlülerin Maçka'daki uğrak mekanı "Cahide", mahkeme kararı gerekçe gösterilerek bugün yıkıldı.
 • 16:12 Ünlü İsimlerin Sahne Aldığı Cahide Yıkıldı Ünlü İsimlerin Sahne Aldığı Cahide Yıkıldı Maçka'da bulunan bir çok ünlü ismin sahne aldığı eğlence mekanı "Cahide", belediye ekipleri tarafından mahkeme kararı gerekçe gösterilerek yıkıldı.
 • 15:47 Ünlü Eğlence Mekanı Ünlü Eğlence Mekanı "Cahide" Yıkıldı Birçok sanatçının sahne aldığı ve ünlü isimlerin uğrak mekanı olan "Cahide", mahkeme kararı gerekçe gösterilerek bugün yıkıldı.
 • 11:08 Maçka Belediyesi'nden Afrika'ya Kardeşlik Kuyusu Maçka Belediyesi'nden Afrika'ya Kardeşlik Kuyusu İnsani Yardım Derneği’nin başlattığı “Her Belediyenin Bir Su Kuyusu Olsun” kapsamında Trabzon’un Maçka ilçe Belediye Başkanı Koray Koçhan ile İHH Trabzon Şube Başkanı Zühtü Kalma, Sierra Leone’de “Kardeşlik Su Kuyusu” açmak için protokol imzaladı.
 • 10:55 Maçka'da Takpas Sistemi Hayata Geçti Maçka'da Takpas Sistemi Hayata Geçti Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Maçka Belediye Başkanlığı arasında tapu ve kadastro verilerinin “TAKPAS” üzerinden paylaşılmasına ilişkin protokol imzalandıTapu ve Kadastro Paylaşım Sistemi üzerinden tapu ve kadastro verilerinin, mevzuat hükümleri kapsamında kamu kurum ve kuruluşları ile kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ile paylaşımı amaçlayan “TAKPAS” sistemi Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Maçka Belediye Başkanlığı imzalanan protokol ile hayata geçti.
 • 16:17 Dolmabahçe ve Çevresinde Yoğun Güvenlik Önlemi Beşiktaş-Bursaspor maçının başlamasına saatler kala stat etrafı, Dolmabahçe’ye giriş, Taksim’den Dolmabahçe’ye iniş ve Maçka yönünden tünele giriş tarafında yoğun güvenlik önlemleri alındı.
 • 07:55 Bölük Komutanı ile Emniyet Müdür Yardımcısı'nın 'Bayrak Dikme' Kavgası Mahkemelik Oldu Bölük Komutanı ile Emniyet Müdür Yardımcısı'nın 'Bayrak Dikme' Kavgası Mahkemelik Oldu Trabzon Maçka'da 'tepeye bayrak dikme' nedeniyle tartışan ilçe jandarma bölük komutanı üsteğmen ile ilçe emniyet müdür yardımcısı komiser, birbirlerinden şikayetçi oldu.
 • 07:16 Bayrak Dikme Kavgası Mahkemelik Oldu Bayrak Dikme Kavgası Mahkemelik Oldu Maçka Kaymakamlığı, 18 Mart Şehitler Haftası nedeniyle ilçenin en yüksek tepesine Türk bayrağı dikilmesini kararlaştırdı.
 • 09:52 Enerji İletim Hatları İçin Acil Kamulaştırma Kararları Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü'ne (TEİAŞ) ait bazı santraller ile enerji nakil hatlarının yapımı kapsamında belirlenen taşınmazlar acilen kamulaştırılacak.
 • 12:00 Maçka, Turistleri Bekliyor Doğu Karadeniz'e gelen turistlerin Uzungöl'den sonra en fazla ziyaret ettiği Sümela Manastırı'nı da bünyesinde barındıran, türküsüyle ünlü Trabzon'un Maçka ilçesinde, turizm yatırımlarına hız verildi.
 • 10:28 Nefesleri Noktalarla Kesen Bir Sergi; "İki Nokta Arası" Fransız – Türk ressam Eda Su Neidik'in dördüncü kişisel sergisi "İki Nokta Arası"nda; sanatseverleri akrilik noktalardan rengarenk bir evrene davet ediyor.
 • 20:41 Beşiktaşlı Futbolcular Vodafone Arena'ya Ayak Bastı Beşiktaşlı Futbolcular Vodafone Arena'ya Ayak Bastı Beşiktaş, yarın oynayacağı Kasımpaşa maçı öncesi takım halinde Vodafone Arena'yı ziyaret etti.
 • 13:34 Yarım Asırlık Efsane Grup Scorpions İstanbul'a Geliyor Yarım Asırlık Efsane Grup Scorpions İstanbul'a Geliyor Efsane rock grubu Scorpions, 50. yıl turnesi kapsamında 12 Temmuz'da İstanbul'da konser verecek.
 • 11:24 Otizmin Farkındayız, Onların Yanındayız Otizmin Farkındayız, Onların Yanındayız" Sloganıyla Yürüyüş Düzenlendi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yürüyüşten detaylar Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Betül Özer'in konuşması "Dünya Otizm Farkındalık Günü" Tohum Otizm Vakfınca, "Otizmin Farkındayız, Onların Yanındayız" sloganıyla yürüyüş düzenlendi Beylikdüzü Belediyesince, düzenlenen etkinlikte otizmli çocuklar at bindi İSTANBUL (AA() - Otizm dostları, otizmli çocuklar ve aileleri, "Dünya Otizm Farkındalık Günü"nde Maçka Demokrasi Parkı'nda yürüyüş yaptı.
 • 11:07 Dünya Otizm Farkındalık Günü" İSTANBUL (AA() - Otizm dostları, otizmli çocuklar ve aileleri, "Dünya Otizm Farkındalık Günü"nde Maçka Demokrasi Parkı'nda yürüyüş yaptı.
 • 14:55 Şehit Uzman Çavuş Emre Sarıtaş'tan 'Hala Umut Var' Paylaşımı Şehit Uzman Çavuş Emre Sarıtaş'tan 'Hala Umut Var' Paylaşımı Nusaybin'deki hain saldırıda dün şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Emre Sarıtaş'ın Silivri'deki baba ocağına acı haber akşam saatlerinde ulaştı.
 • 14:12 Şehit Askerin Son Paylaşımı: Hala Umut Var Şehit Askerin Son Paylaşımı: Hala Umut Var Teröristlerin Nusaybin'de düzenlediği saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Emre Sarıtaş, son paylaşımında zırhı araca selam veren bir çocuğun fotoğrafını paylaşarak 'Hala umut var' yazmış.
 • 02:48 Silivri'ye Şehit Ateşi Düştü Mardin’in Nusaybin ilçesinde PKK’lı hainlerin düzenlediği saldırıda 1 güvenlik görevlisi şehit olurken 7 kişi de yaralandı.
 • 10:44 Die Antwoord İlk Kez Türkiye'ye Geliyor Die Antwoord İlk Kez Türkiye'ye Geliyor Bugüne kadar yayımladığı üç stüdyo albümü ve şarkıları için çektikleri birbirinden etkileyici klipler ile müzik endüstrisinde bütün ezberleri bozarak isimlerini zirveye yazdıran dünyaca ünlü Güney Afrikalı müzik grubu Die Antwoord, ilk kez Türkiye'ye gelecek.
 • 12:32 Türkiye'ye Örnek Olacak Tünelde Sona Doğru Türkiye'ye Örnek Olacak Tünelde Sona Doğru Karadeniz Sahil Yolu'nun Trabzon kesiminde, acil durumda birbirine geçiş imkanı sağlaması bakımından Türkiye'de tek olan çift tüplü Akyazı Tüneli'nin yapımında sona yaklaşıldı.
 • 16:40 Trabzon'da Kanuni Bulvarı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor Trabzon'da Kanuni Bulvarı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, yapım çalışmaları hızla devam eden ve 1,5 milyar liraya mal olması planlanan Kanuni Bulvarı'nın, Trabzon şehir merkezini iki kat büyüteceğini ifade etti.
 • 11:07 Maçka Turizmde Marka Olacak Doğal güzelliklerinin yanı sıra Sümela Manastırı başta olmak üzere kültürel varlıkları ve tarihi yapısıyla dört mevsim turistlerin ilgisini çeken Trabzon'un Maçka ilçesi, Türkiye'nin 10 turizm kentinden biri ilan edilecek.
 • 18:25 İstanbul'da Ankara Sessizliği Yaşandı İstanbul'da Ankara Sessizliği Yaşandı Ankara'da gerçekleştirilen terör eylemi sonrasında çıkan haberler İstanbul'u etkiledi
 • 16:02 Yaklaşan Teog Sınavı Öncesi Maçka'da Öğrencilere 10d Morali Yaklaşan Teog Sınavı Öncesi Maçka'da Öğrencilere 10d Morali Trabzon’da Maçka Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortak proje hazırlayarak TEOG sınavı öncesi tüm okullarda öğrencilere moral vermek amacıyla 10D sinema gösterimi projesini hayata geçirdi.
 • 21:27 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplanan kalabalıktan görüntüler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun görüntüsü ve konuşması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Birilerinin tahrikiyle, birilerinin bir şekilde desteklemesiyle hendekler açarak, çukurlar açarak bu ülkede bu ülkenin insanının huzurunu alt üst etmeye çalışanlara Allah şahittir, bize verdiğiniz emanetle fırsat tanımadık, fırsat vermedik ve fırsat vermeyeceğiz" "Ülkenin birliği, beraberliği, milli birlik ve kardeşliği konusunda geri adım atmayacağımızı, bunun hiçbir siyasi hesabın içerisinde olmadığını, bunun tamamen hasbilik ve bu ülke sevgisiyle beraber bir nokta olduğunu ifade etmiştik. Bugün o noktadayız, kararlılıkla buna devam edeceğiz" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Birilerinin tahrikiyle, birilerinin bir şekilde desteklemesiyle hendekler açarak, çukurlar açarak bu ülkede, bu ülkenin insanının huzurunu alt üst etmeye çalışanlara Allah şahittir, bize verdiğiniz emanetle fırsat tanımadık, fırsat vermedik ve fırsat vermeyeceğiz" dedi.
 • 19:30 Bakan Soylu Trabzon'da Bakan Soylu Trabzon'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, bu ülke insanının huzurunu alt üst etmeye çalışanlara fırsat vermeyeceklerini belirtti.
 • 18:45 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Birilerinin tahrikiyle, birilerinin bir şekilde desteklemesiyle hendekler açarak, çukurlar açarak bu ülkede, bu ülkenin insanının huzurunu alt üst etmeye çalışanlara Allah şahittir, bize verdiğiniz emanetle fırsat tanımadık, fırsat vermedik ve fırsat vermeyeceğiz" dedi.
 • 18:29 Karadeniz Kadını Ailelerine Ekonomik Katkı Sağlıyor Karadeniz Kadını Ailelerine Ekonomik Katkı Sağlıyor GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : El işi yapan kadınlar Mikro kredi desteği alan kadınlar ile röportaj Trabzon Orman Bölge Müdürü Mümin Döngez'in konuşması Karadeniz kadını ailelerine ekonomik katkı sağlıyor Trabzon'da kırsal kesimde yaşayan kadınlar, Orman Genel Müdürlüğü Orköy Daire Başkanlığınca verilen mikro kredi desteğiyle hem aile bütçelerine katkıda bulunuyor, hem de hayat standartlarını yükseltiyor Trabzon'un kırsalında yaşayan 324 kadına, 2013 yılından itibaren, 1 milyon 124 bin 188 lira mikro kredi desteği sağlandı Trabzon Orman Bölge Müdürü Döngez: "Karadeniz'de evin yükünü sırtlayan kadındır ve Karadeniz kadını çalışkandır.
 • 17:36 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun Arsin Belediyesini ziyareti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Nasıl Hükümetteki makro ölçekteki eylem planlarımızla adımlarımızı rahat, kuvvetli şekilde atıyorsak, icraatlarımızı milletle buluşturuyorsak Trabzon'da da aynı hassasiyeti gösteriyoruz" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Nasıl Hükümetteki makro ölçekteki eylem planlarımızla adımlarımızı rahat, kuvvetli şekilde atıyorsak, icraatlarımızı milletle buluşturuyorsak Trabzon'da da aynı hassasiyeti gösteriyoruz" dedi.
 • 16:05 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Nasıl Hükümetteki makro ölçekteki eylem planlarımızla adımlarımızı rahat, kuvvetli şekilde atıyorsak, icraatlarımızı milletle buluşturuyorsak Trabzon'da da aynı hassasiyeti gösteriyoruz" dedi.
 • 12:17 Karadeniz Kadını Ailelerine Ekonomik Katkı Sağlıyor Orman Genel Müdürlüğü tarafından orman köylülerinin desteklenmesi amacıyla kurulan Orköy Daire Başkanlığınca kırsalda yaşayan kişilerin kalkınması için sosyal ve ekonomik destekler sağlanıyor.
 • 16:44 Casio, İstanbul İçin Saat Tasarladı Casio, İstanbul İçin Saat Tasarladı Japon Casio, İstanbul için saat tasarladı.
 • 16:42 Sanatçı Konak'ın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı Karadenizli sanatçı Volkan Konak'ın dün vefat eden annesi Saynur Konak'ın cenazesi, Trabzon'un Maçka ilçesinde toprağa verildi.
 • 16:00 Maçka'da Halk Gününe Büyük İlgi Maçka'da Halk Gününe Büyük İlgi Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan’ın, düzenli olarak gerçekleştirdiği ‘Halk günü’ uygulamasından vatandaşlar memnun.Maçka Belediye Başkanlığınca haftanın her Çarşamba günü sabah 08:00 ile 17:30 arasında halk günü uygulaması ile vatandaşları makamında ağırlayan Başkan Koçhan, bütün sıkıntıları dinliyor.