SON DAKİKA MAÇKA HABERLERİ

Son Dakika Maçka Haberleri

12:17
Sümela Manastırı'nın "Cazibesi" Daha da Artacak Dünyanın önemli kültür miraslarından olan Trabzon'un Maçka ilçesindeki Sümela Manastırı'nda yürütülen teleferik, altyapı ve tesislerin modernleşmesi gibi çalışmaların tamamlanmasıyla yörenin turizm potansiyelinin daha da artması hedefleniyor Trabzon Valisi Öz: "Yapılan çalışmalarla bölgeyi ve manastırı ziyaret eden turist sayısı daha da artacak.
12:06
Sümela Manastırı'nın Cazibesi Daha da Artacak Doğayla bütünleşen güzellikleriyle bölge turizmine önemli katkısı bulunan tarihi Sümela Manastırı'nda,turist sayısının daha da artırılması hedefleniyor.
Sümela Manastırı'nın Cazibesi Daha da Artacak
17:16
Akyazı Tüneli'nde Işık Göründü Karadeniz Sahil Yolunun Trabzon kesimindeki önemli geçişlerden biri olan Akyazı Tünelinin sol tüpündeki delme işlemi tamamlandı.
15:41
Akyazı Tünelinde Işık Göründü Trabzon'da 24 km uzunluğundaki Kanuni Bulvarının Yıldızlı ile Beşirli arasındaki bağlantısını sağlayan 2,5 km uzunluğundaki tünelin delme işlemleri tamamlandı.
Akyazı Tünelinde Işık Göründü
13:50
16. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ'de! Yönetim Bilimleri Kongresi (YBK)'nin 16.'sı, Turkcell Profesyoneller Kulübü Ana Sponsorluğunda 12-14 Mart 2014 tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek.
13:49
16. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ'de! 15 yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve önemini her yıl arttıran Yönetim Bilimleri Kongresi (YBK)'nin 16.'sı, Turkcell Profesyoneller Kulübü Ana Sponsorluğunda 12-14 Mart 2014 tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek.
16. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ'de!
17:11
Oscar Cardozo, Sümela Manastırı'nı Gezdi Trabzonspor'un Paraguaylı yıldız futbolcusu Oscar Cardozo, Sümela Manastırı'nı gezdi.
Oscar Cardozo, Sümela Manastırı'nı Gezdi
16:46
Oscar Cardozo, Sümela Manastırını Gezdi Trabzonspor'un Paraguaylı yıldız futbolcusu Oscar Cardozo, Sümela Manastırını gezdi.
14:00
Cilt Sağlığınızı Tehdit Eden Soğuklara Dikkat! Kış aylarında maruz kaldığınız soğuk ve kuru havalar sebebiyle cildinizde oluşan kızarıklık, kuruma, çatlama ve soğuk yanıkları gibi problemlerden cildinizin bağışıklık sistemini güçlendirerek kurtulabilirsiniz!
08:25
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde heyelan, yol bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
11:00
Soğuk Havalarda Cildinizin Bağışıklık Sistemini Güçlendirin Uyarısı Soğuk ve kuru havalarda cildin bağışıklık sistemini güçlendirmek gerektiği belirtildi.
Soğuk Havalarda Cildinizin Bağışıklık Sistemini Güçlendirin Uyarısı
09:52
Cilt Sağlığınızı Tehdit Eden Soğuklara Dikkat! Kış aylarında maruz kaldığınız soğuk ve kuru havalar sebebiyle cildinizde oluşan kızarıklık, kuruma, çatlama ve soğuk yanıkları gibi problemlerden cildinizin bağışıklık sistemini güçlendirerek kurtulabilirsiniz!
Cilt Sağlığınızı Tehdit Eden Soğuklara Dikkat!
14:25
Trabzon'da Eğitime Kar Engeli Trabzon'da, kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bugün ara verildi.
13:08
Trabzon'da Okullara Kar Tatili Trabzon'da kentin özellikle yüksek kesiminde etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde okullar tatil edildi.
Trabzon'da Okullara Kar Tatili
07:32
Hayri İnönü: Tehditle Yazdığım Mektubu Vekil Özkes Yırttı ve Yaktı CHP'yi karıştıran ve Sarıgüller'e terör soruşturmasını başlatan ve kilit nokta görülen 'tehditle istifa mektubu' İstinye Park'ta Vekil İhsan Özkes tarafından yakılmış.
Hayri İnönü: Tehditle Yazdığım Mektubu Vekil Özkes Yırttı ve Yaktı
14:58
Çambaşı Derelerine 16 Bin Alabalık Yavrusu Bırakıldı Ordu’nun Kabadüz ilçesindeki derelere 2014 yılında 16 bin kırmızı benekli alabalık yavrusu bırakıldı.
Çambaşı Derelerine 16 Bin Alabalık Yavrusu Bırakıldı
12:18
Maçka'dan Kar Manzaraları İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı, Şişli'nin yeşil alanlarından birisi olan Maçka'da da aralıksız sürüyor.
14:07
Karayalçın: Demokrasiden Tek Adam Dönemine Geçilmemelidir Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Murat Karayalçın, Türkiye’de tek adam dönemini İsmet İnönü’nün bitirdiğini söyledi.
Karayalçın: Demokrasiden Tek Adam Dönemine Geçilmemelidir
21:51
Şişli Belediye Başkanı İnönü, Oğlunun Nikahını Kıydı Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, oğlunu evlendirdi.
19:06
Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün Mutlu Günü Haber-Kamera Özgür EREN İstanbul DHA Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün oğlu Murat Erdal İnönü, Ece Başkal ile dünyaevine girdi.
Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün Mutlu Günü
18:51
Hayri İnönü, Oğlu Murat Erdal İnönü'nün Nikahını Kıydı Şişli belediye Başkanı Hayri İnönü'nün oğlu Murat Erdal İnönü, Ece Başkal ile dünyaevine girdi.
Hayri İnönü, Oğlu Murat Erdal İnönü'nün Nikahını Kıydı
11:36
2015'de Maçka'da Kanalizasyon, Esiroğlu'nda Su Sorunu Kalmayacak Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, 2015 yılında TİSKİ ile yaptığı görüşmeler sonucunda Maçka ilçesinde kanalizasyon ve yağmur suyu sorunlarının çözüme kavuşacağını söyledi.
2015'de Maçka'da Kanalizasyon, Esiroğlu'nda Su Sorunu Kalmayacak
11:21
Başkan Gümrükçüoğlu Arsin'de İlçelerin mahalle muhtarlarıyla istişare toplantıları düzenlemeyi sürdüren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, bu kez Arsin’in mahalle muhtarlarıyla buluştu.
Başkan Gümrükçüoğlu Arsin'de
10:37
Bu Yolda Yok Yok Trabzon’da 24 km uzunluğundaki Kanuni Bulvarı’nda çalışmalar hızla devam ediyor.
Bu Yolda Yok Yok
12:41
50 Milyon Alabalığı Suyla Buluşturma Hedefi Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Av Yönetimi Daire Başkanı Akcan "2005 yılından bugüne kadar 8 milyon 615 bin yavru alabalık derelerle buluştu." dedi.
50 Milyon Alabalığı Suyla Buluşturma Hedefi
12:25
Ünlü Medikal Estetik Merkezi Blıss 10. Yaşını Nişantaşı’nın en ünlü ve en eski medikal estetik merkezi Bliss Özel Maçka Polikliniği, 10. yılını kutladı.
Ünlü Medikal Estetik Merkezi Blıss 10. Yaşını
08:41
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
18:38
Muslera, Sosyal Medyada En Etkin Paylaşım Yapan Sporcu Seçildi İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 5. Sosyal Medya Ödülleri belirlendi.
Muslera, Sosyal Medyada En Etkin Paylaşım Yapan Sporcu Seçildi
17:16
En Başarılı Spor Kulübü Galatasaray Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri’nde en başarılı spor kulübü Galatasaray, en etkili paylaşımlara imza atan sporcu ise Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera oldu.
10:25
Sosyal Medyanın Yıldızı Galatasaray ve Muslera Oldu İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 5. Sosyal Medya Ödülleri ile belirlendi.
20:31
Sosyal Medyanın Lideri Galatasaray Galatasaray Spor Kulübü, halk oylamasıyla yapılan Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri'nde sosyal medyayı en iyi kullanan spor kulübü seçildi.
13:31
Sneijder'in Komşusu Bakın Kim Çıktı Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Sneijder ile Fenerbahçeli Caner Erkin komşu çıktı.
Sneijder'in Komşusu Bakın Kim Çıktı
10:39
Sosyal Medya Ödül Töreninde Yıldızlar Geçidi Turkcell Superonline ana sponsorluğunda İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 5. Sosyal Medya Ödülleri'nde bir araya geldi.
13:40
Maçka Kaymakamı Tutkan ve Belediye Başkanı Koçhan El Ele Maçka’da çiçeği burnunda Kaymakamı Uğur Tutkan, Maçka Belediye Başkanı Ecz. Koray Koçhan ile uyumu vatandaşların taktirini topluyor.
Maçka Kaymakamı Tutkan ve Belediye Başkanı Koçhan El Ele
15:16
Karadayı son bölüm yine nefes kesti Nefes kesen son bölümüyle ekrana gelen Karadayı dizisinde Mahir ve Orhan'ı derinden sarsacak bu olay yaşandı. Heyecanın hız kesmediği dizinin 87. son bölümü gündeme bomba gibi düştü. ATV ekranlarının sevilen dizinin son bölümü hakkında tüm ayrıntılar haberimizde bulabilirsiniz...
Karadayı son bölüm yine nefes kesti
17:51
Btz 2014 Başlıyor Türkiye'nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Bilişim Teknolojileri Zirvesi bu yıl 5 – 6 Aralık 2014 tarihinde İTÜ Maçka'da gerçekleşecek.
Btz 2014 Başlıyor
15:56
Modern Tuvaletler Vatandaşların Hizmetinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), “Şehir Tuvaletleri” projesi kapsamında 110 modern tuvaleti hizmete aldı.
21:35
Ümit Karan'ın Barına Yapılan Saldırı Anı Güvenlik Kamerasına Yansıdı Galatasaraylı eski futbolcu Ümit Karan’a ait barı kurşunlayarak 2 kişinin yaralanmasına neden olan 5 şüpheliden 4’ü gözaltına alındı.
Ümit Karan'ın Barına Yapılan Saldırı Anı Güvenlik Kamerasına Yansıdı
20:54
Ümit Karan'ın Barına Yapılan Saldırıya 4 Gözaltı Galatasaraylı eski futbolcu Ümit Karan'a ait barı kurşunlayarak 2 kişinin yaralanmasına neden olan 5 şüpheliden 4'ü gözaltına alındı.
17:15
Trabzon AK Parti'de İlçe Kongreleri Dvam Ediyor AK Parti Trabzon’daki ilçe kongreleri devam ediyor.
08:51
MHP Nevşehir İl Başkanından Kaymakam Balcı'ya Ziyaret MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı, Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı'yı ziyaret etti.
MHP Nevşehir İl Başkanından Kaymakam Balcı'ya Ziyaret
17:18
Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri İçin Halk Oylaması Başladı Türkiye'de sosyal medyanın yıldızları ve en etkin sosyal medya kampanyaları, Turkcell Superonline ana sponsorluğunda İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 5. Sosyal Medya Ödülleri'nde belirleniyor.
Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri İçin Halk Oylaması Başladı
17:01
İTÜ Dr. Erol Üçer Müzik İleri Araştırmalar Merkezi 15 Yaşında Merkezin kuruluş yıl dönümü 9 Aralık'ta konserle kutlanacak.
16:06
Trabzon'da Kıble Yönü Yanlış Yapılan Cami Eski Yukarıköy Köyü Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Aksoy: "Caminin kuruluş şeklinde kıble yönünde yaklaşık 30 derecelik sapma mevcuttur."
Trabzon'da Kıble Yönü Yanlış Yapılan Cami
16:29
BTZ 2014 başlıyor! Bu yıl 7. si düzenlenen BTZ; 5 – 6 Aralık 2014 tarihinde gerçekleşiyor.
08:59
Ümraniye Teknoloji Binası'nın Ardından Avea sürdürülebilirlik anlayışını, yenilikçi teknolojilerden sunduğu ürün ve hizmetlerden sosyal sorumluluk projelerinden çalışmalarını gerçekleştirdiği binalara aktarmaya devam ediyor.
Ümraniye Teknoloji Binası'nın Ardından
12:20
Cami İnşaatında Acele Edince Kıble Yönünü Şaşırdılar Maçka ilçesindeki bir köyde köylülerce yapılan caminin inşaatında acele eden cemaatin kıbleyi hesaba katmaması, Karadeniz fıkralarını aratmayan görüntü ortaya çıkardı.
14:56
Başkan Koçhan, Maçka'ya Yakışmayan Görüntüyü Ortadan Kaldırdı Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, ilçelerine yakışmayan görüntüleri ortadan kaldırıyor.
Başkan Koçhan, Maçka'ya Yakışmayan Görüntüyü Ortadan Kaldırdı
15:25
İnovasyon Türkiye Fuarı Açıldı Fuarda, yürüme engelliler için tasarlanan 5 kişilik akülü araba, güvenli ve konforlu yolculuk sağlayan otobüs koltuğundan bebek yatağı, hidrojenli araba, ev ve havuz temizleyen robot gibi çok sayıda buluş yer alıyor Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Sürmen'in tasarladığı yangın anında devreye giren dedektör sayesinde otomatik açılan demir parmaklıklı pencere aparatı, üretim için firmaların ilgisini bekliyor.
İnovasyon Türkiye Fuarı Açıldı
23:40
İstanbul-Erzurum Günleri Başladı Maçka'daki Küçükçiftlik Park'ta bu yıl 2. si gerçekleştirilen İstanbul-Erzurum Günleri başladı.
İstanbul-Erzurum Günleri Başladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 22:15:46. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MAÇKA HABERLERİ
[Hata Bildir]