SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Mahir Ünal Haberleri


MAHİR ÜNAL

1966, Kahramanmaraş, Elbistan doğumlu. 1984 Bahçelievler Kocasinan Lisesi, 1991 Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun oldu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sosyal Yapı ve Sosyal Değişme Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisansını tamamladı. Kent çalışmaları, yerel... Devamı

08:54
AKP'de 'Rüşvet ve Yolsuzluk' Çatlağı Yüce Divan görüşmeleri, bir yıldır gündeme damgasını vuran yolsuzluk ve rüşvet iddialarının arkasının kesilmeyeceğinin de işareti oldu.
AKP'de 'Rüşvet ve Yolsuzluk' Çatlağı
22:53
Meclis'te Yüce Divan Oylaması CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi:"Rapor Genel Kurul tarafından kabul edilmemiştir, irade bu yöndedir"
22:17
Zafer Çağlayan'ın Oylamasında AK Parti En Az 27 Fire Verdi Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevk edilmesini içeren önerge TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilmedi. Oylamada AK Parti en az 27 fire verdi.
Zafer Çağlayan'ın Oylamasında AK Parti En Az 27 Fire Verdi
16:38
Muammer Güler Konuşma Metnini Meclis'te Kaleme Aldı Meclis'teki Yüce Divan oylaması öncesi eski bakanlardan Muammer Güler, konuşma metnini kaleme alırken görüntülendi.
Muammer Güler Konuşma Metnini Meclis'te Kaleme Aldı
02:09
Sebebin Erdemi Erdem Bayazıt" Belgeselinin Galası "Sebebin Erdemi Erdem Bayazıt" belgeselinin galası- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Meselemiz sadece yollar, hanlar, köprüler inşa etmek, fabrikalar kurmak, havaalanları yapmak değildir.
Sebebin Erdemi Erdem Bayazıt' Belgeselinin Galası
00:21
Sebebin Erdemi Erdem Bayazıt" Belgeselinin Galası Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Meselemiz sadece yollar, hanlar, köprüler inşa etmek, fabrikalar kurmak, havaalanları yapmak değildir.
18:49
Kurtulmuş: "Paralel Yapı Sadece AK Parti'yi Değil, Türkiye'yi Yemeye Çalıştı" AK Parti Kahramanmaraş 5. Olağan İl Kongresi-Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: -"Bütün şebekeleriyle, çeteleriyle devletin içine sızan paralel yapı, sadece AK Parti'yi değil Türkiye'yi yemeye çalıştı.
Kurtulmuş: 'Paralel Yapı Sadece AK Parti'yi Değil, Türkiye'yi Yemeye Çalıştı'
18:09
AK Parti Kahramanmaraş 5. Olağan İl Kongresi Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bütün şebekeleriyle, çeteleriyle devletin içine sızan paralel yapı, sadece AK Parti'yi değil Türkiye'yi yemeye çalıştı.
17:31
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Kahramanmaraş'ta Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş 5. olağan kongresine katılan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti’nin dünyadaki barış eksenini temsil eden medeniyet siyasetinin ete kemiğe bürünmüş siyasi partisi olduğuna dikkat çekerek, “Türkiye 150 yıllık derin uykusundan uyandı” dedi.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Kahramanmaraş'ta
11:44
Gençlik Merkezine "Mahir Ünal" Adı Verilsin Önerisi Elbistan Gençlik Merkezine kayıtlı gençlerden hizmete açılan Elbistan Gençlik Merkezine AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın isminin verilmesi yönünde talep geldi.
Gençlik Merkezine 'Mahir Ünal' Adı Verilsin Önerisi
13:24
AK Parti'de Kadınlar 'Soydan ile Devam' Dedi AK Parti Elbistan Kadın Kolları Teşkilatı’nın tek liste halinde gerçekleştirilen 4. Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Elife Aynur Soydan, yeniden bu göreve seçildi.
AK Parti'de Kadınlar 'Soydan ile Devam' Dedi
19:36
Taner Yıldız - Paris'teki Terör Saldırıları Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Suriye'de binlerce masum çocuk öldürüldü, binlerce kadın öldürüldü, katledildi.
Taner Yıldız - Paris'teki Terör Saldırıları
18:37
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "Suriye'de binlerce masum çocuk öldürüldü, binlerce kadın öldürüldü, katledildi.
16:51
AK Parti 4. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "CHP hep vesayetlerle, vesayet adacıklarından beslenmiştir.
16:48
Bakan Yıldız: Dünya Teröre Dayalı Bütün Yapılarda Ortak Dil Oluşturmalı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Fransa ve Sultanahmet'teki saldırıları kınayarak, "Suriye'de öldürülen binlerce çocukların, kadınların, PKK terör eylemleriyle beraber kaybettiğimiz o kadar canın, bunların bizde bıraktığı tesiri anlamak için ille bir Paris katliamının olması mı gerekiyordu?
Bakan Yıldız: Dünya Teröre Dayalı Bütün Yapılarda Ortak Dil Oluşturmalı
15:29
Bakan Yıldız: Dünya Teröre Dayalı Bütün Yapılarda Ortak Dil Oluşturmalı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Fransa ve Sultanahmet'teki saldırıları kınayarak, "Suriye'de öldürülen binlerce çocukların, kadınların, PKK terör eylemleriyle beraber kaybettiğimiz o kadar canın, bunların bizde bıraktığı tesiri anlamak için ille bir Paris katliamının olması mı gerekiyordu?
Bakan Yıldız: Dünya Teröre Dayalı Bütün Yapılarda Ortak Dil Oluşturmalı
14:38
Bakan Yıldız: Dünya Teröre Karşı Tek Çatı Altında Toplanmalı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, teröre karşı dünyanın tek çatı altında toplanması gerektiğini söyledi.
Bakan Yıldız: Dünya Teröre Karşı Tek Çatı Altında Toplanmalı
14:34
Bakan Yıldız Kahramanmaraş'ta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Partis’teki terör saldırılarıyla ilgili olarak, “Terör sana olurken iyi, bana olurken çok kötü böyle bir şey kabul edilemez. Terör’ün hedefi ortaktır ve insanlık suçuyla beraber gerek insani, gerek İslami gerekse diğer dinlerle alakalı birçok suç işlemektir” dedi.
Bakan Yıldız Kahramanmaraş'ta
17:42
Kahramanmaraş - Bakan Güllüce Paris Saldırısı Dünyaya İbret Olmalı Bakan Güllüce: Paris saldırısı dünyaya ibret olmalı ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Fransa'nın başkenti Paris'te 12 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı kınadı, "Terörün hiçbir tarafında, hiçbir kesimin doğru olmadığını söylemişizdir.
Kahramanmaraş - Bakan Güllüce Paris Saldırısı Dünyaya İbret Olmalı
16:01
Bakan Güllüce Kapıda Kaldı Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Kahramanmaraş’ta kentsel dönüşümün sürdüğü bölgelerde incelemelerde bulundu, yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
15:27
Bakan Güllüce: Paris Saldırısı Dünyaya İbret Olmalı Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Fransa'nın başkenti Paris'te 12 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı kınadı, "Terörün hiçbir tarafında, hiçbir kesimin doğru olmadığını söylemişizdir.
Bakan Güllüce: Paris Saldırısı Dünyaya İbret Olmalı
15:24
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Kahramanmaraş'ta Bakan Güllüce, "Yedi Güzel Adam" adlı dizinin çekiminin yapıldığı seti ziyaret etti.
20:03
Başbakan Davutoğlu Karabük'e Geliyor AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Cuma günü yapılacak olan 5. Olağan Genel Kurul’a Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte 3 bakanın katılacağını açıkladı.
Başbakan Davutoğlu Karabük'e Geliyor
18:45
Nabi Avcı - AK Parti İl Kongresi AK Parti Şırnak İl Kongresi- Milli Eğitim Bakanı Avcı: - "İstihdama dönük, çocuklarımızın mezun oldukları zaman kolayca iş bulabildikleri alanlarda fakülte açmayı planlıyoruz"- "Çocuklarımız hem Kürtçe'yi hem de Türkçe'yi güzel konuşmayı önümüzdeki yıllarda öğrenecekler.
Nabi Avcı - AK Parti İl Kongresi
17:58
Şırnak Milli Eğitim Bakanı Avcı, "Kürtçe Konuşmak İsterdim" Şırnak'ta Ak Parti il kongresinde konuşan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, kongrede konuşan bazı konuşmacılar gibi konuşmasının bir kısmını, "Kürtçe yapmak isterdim" diyerek, "Ama, bizim zamanımızda Kürtçe seçmeli ders yoktu.
Şırnak Milli Eğitim Bakanı Avcı, 'Kürtçe Konuşmak İsterdim'
17:50
AK Parti Şırnak İl Kongresi Milli Eğitim Bakanı Avcı: "İstihdama dönük, çocuklarımızın mezun oldukları zaman kolayca iş bulabildikleri alanlarda fakülte açmayı planlıyoruz" "Çocuklarımız hem Kürtçe'yi hem de Türkçe'yi güzel konuşmayı önümüzdeki yıllarda öğrenecekler.
17:37
Milli Eğitim Bakanı Avcı: Kürtçe Konuşmak İsterdim Şırnak'ta Ak Parti il kongresinde konuşan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Kürtçe bilmeyi ve konuşmasının bir kısmını Kürtçe yapmayı çok istediğini belirterek, "Ama, bizim zamanımızda Kürtçe seçmeli ders yoktu.
Milli Eğitim Bakanı Avcı: Kürtçe Konuşmak İsterdim
16:34
Bakan Avcı Şırnak'ta AK Parti Şırnak 5. Olağan Kongresi’ne katılan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Kürtçe konuşmak istediğini ancak kendi zamanlarında Kürtçe’nin seçmeli ders olmamasından dolayı bundan mahrum bırakıldıklarını söyledi.
Bakan Avcı Şırnak'ta
09:19
Kuzey İlçelerinin Yatırımları Elbistan'da Masaya Yatırıldı Elbistan-Afşin-Ekinözü-Göksun ve Nurhak ilçelerinin kamu yatırımlarının görüşüldüğü toplantıların 3.sü Milletvekili Mahir Ünal başkanlığında gerçekleştirildi.
Kuzey İlçelerinin Yatırımları Elbistan'da Masaya Yatırıldı
23:23
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması "Yıllarca bu ülkede siyaseti kirli bir şey gibi gösterdiler.
19:25
Kahramanmaraş'ta "Bilinçli Okuma Projesi" AK Parti Grup Başkanvekili Ünal, "Eğer 150 kelimeyle konuşuyorsanız ve bir chat dili ise kullandığınız dil, bir düşünce çıkaramazsınız." dedi.
02:02
Kahramanmaraş'ta Kitap ve Kültür Fuarı Gerçekleştirildi Anadolu’nun en büyük kitap fuarı olmaya aday gösterilen 1. Kitap ve Kültür Fuarı, kitap severlerin büyük katılımıyla gerçekleşti.
Kahramanmaraş'ta Kitap ve Kültür Fuarı Gerçekleştirildi
01:46
Kahramanmaraş'ta Kitap ve Kültür Fuarı Gerçekleştirildi Anadolu’nun en büyük kitap fuarı olmaya aday gösterilen 1. Kitap ve Kültür Fuarı, kitap severlerin büyük katılımıyla gerçekleşti.
Kahramanmaraş'ta Kitap ve Kültür Fuarı Gerçekleştirildi
22:05
Bakan Mehmet Şimşek: Sarayın Sigortası Yok Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 'Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın sigortası var mı?' sorusuna, "Sigorta yapılmamıştır" şeklinde yanıt verdi.
Bakan Mehmet Şimşek: Sarayın Sigortası Yok
16:44
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda HDP Bitlis Milletvekili Zenderlioğlu: "AKP hükümetinin hazırladığı bütçe, halkı soyma, yoksullaştırma, işsiz bırakma, Türkiye'nin geleceğini karartma ve güzel yarınlara ipotek koyma bütçesidir" HDP Van Milletvekili Üçer: "Rakamların hepsi hikayedir.
14:12
Gençler Moral Gecesinde Eğlendi Elbistan Gençlik Merkezi, İMKB Fen Lisesi’nde eğitim gören pansiyonlu öğrencilere yönelik bir moral gecesi düzenledi.
Gençler Moral Gecesinde Eğlendi
19:09
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda CHP İstanbul Milletvekili Serter: "Mesele Osmanlıca değil, sorun Arap alfabesini okullara sokmaktır.
17:54
CHP'li Özgündüz'e, AK Parti'liler Tepki Gösterdi CHP'li Ali Özgündüz'ün "17-25 Aralık rüşvet ve yolsuzlukla mücadele haftası" yazılı pankartı kürsüye asmasına AK Parti'liler tepki gösterdi.
23:13
CHP'li Koç'un Memur Atamalarına İlişkin İddiası AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Paralel yapı tarafından eline tutuşturulan bilgileri hiçbir araştırmaya tabi tutmadan, insanların kişilik haklarını ve emeklerini rencide edici şekilde açıklaması son derece ahlak dışıdır"
18:08
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda HDP'li Tüzel'in "(Komşusu açken tok yatan bizden değildir) Çok beylik bir laf" sözü Genel Kurul'da tartışma yarattı HDP'li Tüzel: "Halkın inançları üzerindeki tepinmeniz artık son bulsun" AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Hiç kimse Hadis i Şerif'le ilgili 'beylik bir laftır' ifadesini kullanamaz. Kullanırsa bir Müslüman olarak biz gereğini yapar, tepkimizi koyarız" HDP Grup Başkanvekili Baluken: "Bir Bakanınızın 'bakara makara' diyerek Kur'an sureleriyle, Kur'an ayetleriyle dalga geçen
17:58
TBMM'de Hadis-i Şerif Üzerinden Tartışma Çıktı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Ekonomi Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Türkiye Yazma Eserleri Başkanlığı'nın 2015 yılı bütçesi görüşülmeye başlandı.
TBMM'de Hadis-i Şerif Üzerinden Tartışma Çıktı
17:28
TBMM Genel Kurulu'nda Hitler ve Mussolini Tartışması Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Ekonomi Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Türkiye Yazma Eserleri Başkanlığı'nın 2015 yılı bütçesi görüşülmeye başlandı.
15:18
AK Parti'li Ünal'dan CHP'li Koç'a Cevap AK Parti Grup Başkan Vekili, Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç’un, yakınlarını torpille işe girdirdiği yönündeki iddialarının asılsız olduğunu bildirdi.
14:17
CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman CHP Sözcüsü Haluk Koç, düzenlediği basın toplantısında, aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın yakınlarının da bulunduğu AK Parti’lilerin çocukları ile yakınlarının nerelere, daha sonra da nerelerden nerelere atandığını liste ile açıkladı.
CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman
19:09
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda CHP'li Çelebi: "Açlık sınırı bin 200, asgari ücret 891 lira. Bununla mı övünüyorsunuz?" CHP'li Çam: "Kömür ocakları kaçak, saray kaçak, Urla'daki villalar kaçak. Başbakan ve Cumhurbaşkanı sürekli kaçaklar üstüne iktidarını yükseltiyor.
13:49
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda HDP Mardin Milletvekili Dora: "Polis ve yargı gücü kamu düzenini değil, iktidarı korumak üzere hükümetçe her gün yeniden tasarlanmakta ve adeta iktidarın, iktidarda kalmasının bir aracı haline getirilmektedir" HDP Van Milletvekili Üçer: "Türkiye'de bütün kurumların yolsuzluk konusunda güçlü bir denetimden geçmesi lazım. Hele ki adaleti temsil eden kurumların yolsuzluktan arındırılması lazım" HDP Hakkari Milletvekili Zozani: "Bu ülkede adalet, herkese eşit uygulanmıyor.
21:16
Erdoğan, Nuri Pakdil'i Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yazar Nuri Pakdil'i evinde ziyaret etti.
Erdoğan, Nuri Pakdil'i Ziyaret Etti
16:06
Kahramanmaraş'ta Kitap Fuarı Açıldı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin bu yıl ilkini düzenlediği Kitap Fuarı, düzenlenen törenle açıldı.
Kahramanmaraş'ta Kitap Fuarı Açıldı
15:15
"Siyaset Bir Amaca Hizmet Etmeli" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, siyasetin amacının insana hizmet etmek olması gerektiğini söyledi.
15:14
Kahramanmaraş'ta "1. Kitap ve Kültür Fuarı" Kahramanmaraş'ta "1. Kitap ve Kültür Fuarı"- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Bizim medeniyetimizde ve kültürümüzde bütün kitaplar Kuran'ı anlamak için yazılmıştır"- Yazar Özdenören: "Modern zamanlarda kitaba çok rakip çıktı fakat hiçbir sesli ve görsel medya, yazılı kitabın yerini alamadı" Kahramanmaraş'ta "şiirin başkenti" temasıyla düzenlenen 1. Kitap ve Kültür Fuarı, törenle açıldı.
Kahramanmaraş'ta '1. Kitap ve Kültür Fuarı'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 16:24:12. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ
[Hata Bildir]