SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Mahir Ünal Haberleri

 • 15:49Kahramanmaraş Şehidini UğurladıKahramanmaraş Şehidini UğurladıDiyarbakır’ın Sur ilçesinde Baro Başkanı Tahir Elçi’nin basın açıklaması sırasında teröristlerin silahlı saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Ahmet Çiftaslan’ın cenazesi memleketi Kahramanmaraş’ta toprağa verildi.
 • 15:48Şehit Polis Çiftaslan Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Çiftaslan Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit polis Çiftaslan'ın cenazesinin gelişi - Tabutun camiye getirilişi- Vatandaşlardan görüntü- Kültür ve Turzim Bakanı Mahir Ünal'ın cenaze namazına katılması- Cenaze namazının kılınması- Tabutun cenaze aracına konulması- Tekbir getiren vatandaşlardan görüntü Şehit polis Çiftaslan son yolculuğuna uğurlandı- Diyarbakır'daki terör saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Ahmet Çiftaslan, memleketi Kahramanmaraş'ta toprağa verildi Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terör saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Ahmet Çiftaslan, memleketi Kahramanmaraş'ta son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:03Kahramanmaraş Model Şehir Olacak"Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Selçuklu ile Osmanlı mirasını barındıran ve kültür turizminin önemli merkezlerinden Kahramanmaraş'ın kendi kimliğini bulduğunda model şehir olacağını belirtti.
 • 19:42Ünal'ın Bakanlığı Davul Zurnayla KutlandıÜnal'ın Bakanlığı Davul Zurnayla KutlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vatandaşların davul zurna eşliğinde halay çekmesi ve Afşin AK Parti İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık'ın açıklaması- Davul-zurna eşliğinde halay çekilmesi sokak röportajıyla vatandaşa sorulması- Mahir Ünal'ın doğduğu Karahüyük Mahallesi sakinlerinin konuşmaları- Mahalleden genel görüntü Ünal'ın bakanlığı davul zurnayla kutlandı- AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal'ın 64. Hükümet'te Kültür ve Turizm Bakanlığına getirilmesi, doğduğu ilçe ve mahallede sevinçle karşılandı AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal'ın 64. Hükümet'te Kültür ve Turizm Bakanı olarak yer alması, doğdu ilçede davul zurnayla karşılandı.
 • 18:23Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda Devir Teslim64. Hükümet'te Kültür ve Turizm Bakanlığına getirilen Mahir Ünal, görevi Yalçın Topçu'dan devraldı.
 • 18:17Mahir Ünal, Kültür ve Turizm Bakanlığı Görevini DevraldıMahir Ünal, Kültür ve Turizm Bakanlığı görevini Yalçın Topçu’dan devraldı.
 • 16:09Düşürülen Rus Uçağının Turizme EtkisiTÜROFED Başkanı Osman Ayık, sınır ihlali yaptığı için düşürülen Rus savaş uçağının ve Rusya Devlet Başkanı Putin’in açıklamalarının turizme olan etkilerini değerlendirdi.
 • 14:17Öğretmenlikten Kültür ve Turizm BakanlığınaÜniversite eğitiminin ardından bir süre öğretmenlik yapan AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, yeni kabinede Kültür ve Turizm Bakanlığına getirildi.
 • 15:38İsmail Kahraman, Meclis Başkanı Adaylığı Başvurusunu TBMM Genel Sekreterliği'ne Sunduİsmail Kahraman, Meclis Başkanı Adaylığı Başvurusunu TBMM Genel Sekreterliği'ne Sunduİsmail Kahraman, Meclis Başkanı adaylığı başvurusunu TBMM Genel Sekreterliği'ne sundu AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Kahraman, Meclis Başkanı adaylığı başvurusunu TBMM Genel Sekreterliği'ne sundu.
 • 12:42TBMM Başkan Adayı Kahraman Başkanlığa HazırTBMM Başkanlığı’na aday olan AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Kahraman, frag siparişini verdi.
 • 12:23TBMM Başkanı SeçimiTBMM Başkanı SeçimiTBMM Başkanlığı'na aday olan AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Kahraman, "frak siparişi verdiğini" söyledi.
 • 12:12İsmail Kahraman TBMM Başkanı Adayı OlduAK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Kahraman'ın, TBMM Başkanı adaylık başvurusu yapıldı.
 • 23:32Ak Partili Ünal: Sandık Oldukça Herkes GüvendedirAk Partili Ünal: Sandık Oldukça Herkes GüvendedirAk Partili Ünal: Sandık oldukça herkes güvendedir AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Türkiye'de Ak Parti iktidarı ile savaş çıkacağını söyleyenlerin kendi emellerini gizlediğini ifade etti ve Türkiye'de sandık olduğu sürece herkesin güven altında olacağını söyledi.
 • 19:36Kahramanmaraş'ta, AK Parti'den Seçilen 7 Milletvekili Mazbatasını AldıKahramanmaraş'ta, AK Parti'den Seçilen 7 Milletvekili Mazbatasını AldıKahramanmaraş'ta, 26'ncı dönem milletvekilliği seçiminde mecliste temsil hakkı elde eden, AK Parti'den seçilen 7 vekil mazbatasını aldı.
 • 09:44Ak Partili Ünal: Ak Partili Ünal: "Kılıçdaroğlu Gobels Rejimi Arıyorsa CHP'nin Tarihine Bakmalıdır"AK Parti Grup Başkanekili Mahir Ünal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ’Göbels’ benzetmesine Einstein’in bir sözü ile cevap vererek ‘Sadece ahmaklar aynı şeyleri yaparak farklı sonuç almaya beklerler’" dedi.
 • 09:34AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Mhp ve Hdp Tabanından da AK Parti'ye Bir Oy Akışı Oldu"AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, MHP ve HDP’nin tabanından AK Parti’ye oy akışı olduğunu belirterek, "MHP’nin tabanından ve HDP’nin tabanından AK Parti’ye yaklaşık yüzde 6-7 oranında bir oy akışı söz konusu oldu" dedi.
 • 15:28Mahir Ünal - "Hdp İçin" Dağdan İnen PKK'lı Terörist YakalanmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın oyunu kullanması-Mahir Ünal'ın açıklamaları Türkiye sandık başında- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "("HDP için" dağdan inen PKK'lı terörist yakalanması) Bölge sorumlusunun yakalanması, HDP-PKK işbirliğinin, maalesef bağımsız bir şekilde tecelli etmesi gereken seçimlerde ısrarla PKK'nın seçimlere silahın gölgesini düşürme istemesinin ve çabasının bir ispatıdır"- "İnşallah bugünkü seçimler Türkiye'ye istikrar, güven ve huzur getirir. Çünkü Türkiye'nin bir dakika bile belirsizliğe, istikrarsızlığa ve böyle bir sürecin içerisinde bulunmaya tahammülü yok" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta, "HDP için" dağdan inen PKK'lı teröristin yakalanmasına" ilişkin, "Bölge sorumlusunun yakalanması, HDP-PKK işbirliğinin, maalesef bağımsız bir şekilde tecelli etmesi gereken seçimlerde ısrarla PKK'nın seçimlere silahın gölgesini düşürme istemesinin ve çabasının bir ispatıdır" dedi.
 • 12:06MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın AçıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin 'Bu millet bizi ne uzatıyor ne kısaltıyor ne de olduruyor' dediğine dair iddiası, tamamen uydurmadır" değerlendirmesinde bulundu.
 • 18:43AK Partili Ünal, Bahçeli'yi 'Millet' Sözleriyle VurduAK Partili Ünal, Bahçeli'yi 'Millet' Sözleriyle VurduAK Partili Mahir Ünal, "Bahçeli bize diyor ki; 'Bu millet bizi ne uzatıyor ne kısaltıyor, ne de olduruyor' o zaman niye siyaset yapıyorsun, kapat partiyi git." dedi.
 • 16:52Mahir Ünal: "Bahçeli, Kendi Dönemlerinde İmralı ile Görüşüldüğünü İtiraf Etti"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantı öncesi salondan detaylar-Mahir Ünal'ın konuşması-Mahir Ünal'ın ve diğer katılımcıları fotoğraf çekimi AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Bizi İmralı ile görüşmekle suçlayan Devlet Bahçeli, kendi dönemlerinde İmralı ile görüşüldüğünü itiraf etti.
 • 15:58AK Parti'li Ünal: AK Parti'li Ünal: "Terörün Sonlandırılması İçin Çok Büyük Fırsatlar Vardı"AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, "Abdullah Öcalan yakalandıktan sonra Türkiye’nin önündeki fırsatları neden o günkü siyasiler değerlendirmediler" dedi.
 • 18:23Kahramanmaraş Ak Partili Ünal: Abdulhamid Han'a Yapılan, Erdoğan'a YapılıyorKahramanmaraş Ak Partili Ünal: Abdulhamid Han'a Yapılan, Erdoğan'a YapılıyorAk Partili Ünal: Abdulhamid Han'a yapılan, Erdoğan'a yapılıyor AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Sultan 2'nci Abdülhamid'e karşı yapılan kara propaganda ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yapılan arasında hiçbir fark bulunmadığını ileri sürerek, "Türkiye'nin, bu milletin hassasiyetlerini kendi şahsında tecessüm ettirdiği liderlere ne yaptırdığını bakın.
 • 16:46AK Parti Grup Başkanvekili ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın açıklamaları AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Devlet gerektiğinde şefkat elini uzatır, gerektiğinde kudret elini uzatır.
 • 14:54Ak Partili Ünal: Abdulhamid Han'a Yapılan, Erdoğan'a YapılıyorAk Partili Ünal: Abdulhamid Han'a Yapılan, Erdoğan'a YapılıyorAk Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Sultan 2'nci Abdülhamid'e karşı yapılan kara propaganda ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yapılan arasında hiçbir fark bulunmadığını ileri sürerek, "Türkiye'nin, bu milletin hassasiyetlerini kendi şahsında tecessüm ettirdiği liderlere ne yaptırdığını bakın.
 • 13:40AK Parti Grup Başkanvekili ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bayramlaşma detayları- Mahir Ünal'ın konuşması AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "1 Kasım genel seçimlerinde Türkiye'yi bu alacakaranlık kuşağından, bu dar boğazdan, bu türbülanstan çıkartacağız. Türkiye istikrarla yoluna devam edecek.
 • 11:52AK Parti Grup Başkanvekili Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Meclis Genel Kurulu'nun muhtemelen 1 Ekim'den önce olağanüstü toplanarak, TSK'ya sınır ötesi operasyon yetkisi veren Başbakanlık tezkeresini görüşeceğini bildirdi.
 • 22:15AK Parti Grup Başkanvekili ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondaki katılımcılardan detay görüntüler, - Mahir Ünal'ın konuşması, AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Devlet adamlığı ahlakı ve siyaset ahlakı çok başka bir şeydir.
 • 18:28Ak Partili Ünal: Tayyip Erdoğan'ı Ver, İktidarı Al DiyeceklerAk Partili Ünal: Tayyip Erdoğan'ı Ver, İktidarı Al DiyeceklerAk Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, sorumsuzlukla suçladığı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştirirken, "İktidar senin mi, iktidar dağıtıyorsun? Bugün 'Bilal'i ver, iktidarı al' diyen, yarın şuna hazırlanıyor.
 • 09:39AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Terörü Sonlandırmak İçin Yürüttüğümüz 13 Yıldan Beri Yürüyen...AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, “Görünen o ki önümüzdeki süreçte Anayasa’nın 114. ve 116. maddeleri işletilerek, Sayın Cumhurbaşkanı Türkiye’yi bir seçime götürecek” dedi.
 • 18:14AK Parti'li Ünal Kahramanmaraş'taAK Parti'li Ünal Kahramanmaraş'taAK Parti Grup Başkanvekili Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, “Siyaset yapmayıp konforlu bir hayat yaşayanlar sorumluluklarını üstlenmediler” dedi.
 • 12:38Osmanlı Geleneği "Bayram Kahvaltısı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bayram kahvaltısı yapan vatandaşlar- AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile röportaj- Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ile röportaj Kahramanmaraş'ta Osmanlı geleneği "bayram kahvaltısı"- Vatandaşlar, unutulmaya yüz tutmuş bir Osmanlı geleneği olan bayram kahvaltısında bir araya geldi- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Hep birlikte, vekille asil sabah kahvaltısında buluşmuş durumda.
 • 23:16Mahir Ünal: Mahir Ünal: "Türkiye'nin İstikrarsızlığa Süreklenmesine İzin Veremeyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar programına katılan vatandaşların görüntüsü, - AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın konuşması - Detaylar AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Türkiye'nin her zamankinden daha çok, güçlü bir siyasete ve güçlü bir iktidara ihtiyaç duyduğu bu seçimde daha açık bir şekilde ortaya çıkmıştır"- "Türkiye'yi hükumetsiz bırakamayız. Türkiye'nin istikrarsızlığa süreklenmesine izin veremeyiz" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Türkiye'nin her zamankinden daha çok, güçlü bir siyasete ve güçlü bir iktidara ihtiyaç duyduğu bu seçimde daha açık bir şekilde ortaya çıkmıştır" dedi.
 • 12:07Mahir Ünal ve Oktay Vural, Mhp-Ak Parti Buluşması Öncesi 20 Dakika GörüştüAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, TBMM’de bugün yapılacak MHP-AK Parti koalisyon görüşmeleri öncesi bir araya geldi.
 • 12:01Koalisyon Görüşmesi Öncesı Kritik GörüşmeAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Oktay Vural Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir araya geldiler.
 • 23:16Mahir Ünal, Stk ve Kanaat Önderleri ile İftarda Bir Araya GeldiMahir Ünal, Stk ve Kanaat Önderleri ile İftarda Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın partililerle selamlaşması-Ünal'ın vatandaşlarala sohberi-Ünal'ın konuşması-İftardan detaylar AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Bütün meselenin bir kardeş edebiyatından ibaret olmadığını, bunun bir de hukuku olduğunu ve bu hukukun inşa edilmesi gerektiğini unutmaz bilincimizde dipdiri tutarsak, o zaman ramazanın ruhuna uygun davranmış oluruz" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Bütün meselenin bir kardeş edebiyatından ibaret olmadığını, bunun bir de hukuku olduğunu ve bu hukukun inşa edilmesi gerektiğini unutmaz bilincimizde dipdiri tutarsak, o zaman ramazanın ruhuna uygun davranmış oluruz" dedi.
 • 22:09Mahir Ünal: Mahir Ünal: "Silahların Gölgesinde Siyaset Olmaz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti İstişare toplantısının yapıldığı salondan detaylar-AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın salona gelişi-Ünal'ın açıklamaları AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "(Çözüm Süreci) Ey HDP, bu sorunun çözümüyle ilgili siz hangi değişikliğe gittiniz?
 • 17:58Ak Partili Ünal: Demirtaş İki Gün Konuştu, Üçüncü Gün Vasileri Devreye GirdiAk Partili Ünal: Demirtaş İki Gün Konuştu, Üçüncü Gün Vasileri Devreye GirdiAk Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, partisinin Diyarbakır İl Koordinasyon Toplantısında yaptığı konuşmada, HDP ve Selahattin Demirtaş'ı sert bir dille eleştirerek, "Peki seçimler bitti, Sellahattin Demirtaş iki gün konuştu.
 • 17:53Diyarbakır Ak Partili Ünal, Diyarbakır'da Hdp ve Demirtaş'ı EleştirdiDiyarbakır Ak Partili Ünal, Diyarbakır'da Hdp ve Demirtaş'ı EleştirdiAk Partili Ünal, Diyarbakır'da HDP ve Demirtaş'ı eleştirdi AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, partisinin Diyarbakır İl Başkanlığı koordinasyon toplantısında yaptığı konuşmada, HDP ve Selahattin Demirtaş'ı sert bir dille eleştirerek, "Peki seçimler bitti, Sellahattin Demirtaş 2 gün konuştu.
 • 17:34AK Parti'li Ünal Diyarbakır'da Hdp'ye YüklendiAK Parti'li Ünal Diyarbakır'da Hdp'ye YüklendiPartisinin Diyarbakır’da düzenlediği istişare toplantısına katılan AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, burada HDP’ye yüklendi.
 • 16:28AK Parti Grup Başkanvekili Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu'nun "AK Partinin tabiriyle dinsizlikle suçlarlar" ifadesini kınayarak, "Her şeyden önce siyasi ahlak açısından hoş değil. Siyasi partiler dini kimlikleri olan partiler değildir, siyasi kimlikleri olan partilerdir" dedi.
 • 16:17AK Parti Grup Başkanvekili Ünal'dan Halaçoğlu'na TepkiAK Parti Grup Başkanvekili Ünal'dan Halaçoğlu'na TepkiAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu’nun sözlerine tepki göstererek, "Sayın Yusuf Halaçoğlu’nun partimize dönük kullandığı ifadeyi de buradan kınamak istiyorum.
 • 15:23AK Parti Grup Başkanvekili ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mahir Ünal'ın açıklamaları, ANKARA - AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AA'nınsorularını cevapladı.
 • 15:16Ak Partili Mahir Ünal: Halaçoğlu'nun Partimize Yönelik İfadesini KınıyorumAk Partili Mahir Ünal: Halaçoğlu'nun Partimize Yönelik İfadesini KınıyorumAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
 • 01:46AK Parti Grup Başkanvekili ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar programına katılan partililerden detay- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal'ın açıklaması - "Seçim sürecinde maalesef bölgede demokratik siyasete yakışmayan ve tehdidin, baskının olduğu ve insanların bu tehditten ve baskıdan dolayı oldukça muzdarip olduklarını gördük"- "Hükümetimiz işinin başında, Türkiye'nin önümüzdeki süreçte herhangi bir belirsizlik ya da istikrarsızlık yaşamaması için biz üzerimize düşen bütün sorumlulukları yerine getireceğiz" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Seçim sürecinde maalesef bölgede demokratik siyasete yakışmayan ve tehdidin, baskının olduğu ve insanların bu tehditten ve baskıdan dolayı oldukça muzdarip olduklarını gördük" dedi.
 • 23:57AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Siirt'teAK Parti Grup Başkanvekili Ünal Siirt'teGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın Tillo Ulu Camii, İbrahim Hakkı Hazretleri Müzesi ve İsmail Fakirullah Hazretleri türbesini ziyareti -Mahir Ünal'a bilgi verilmesi-Mahir Ünal'ın konuşması AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, seçim ardından AK Parti tarafından Türkiye geneli başlatılan teşkilat ziyaretleri kapsamında Siirt'te ziyaret ette bulundu.
 • 00:06Ak Partili Ünal: Neden Türkiye ile Işid'i Aynı Karede Göstermeye ÇalışıyorlarAk Partili Ünal: Neden Türkiye ile Işid'i Aynı Karede Göstermeye ÇalışıyorlarŞırnak'ta iftar yemeğine katılan Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, 2 yıl önce Türkiye'nin IŞİD'i terör örgütü olarak kabul ettiğini belirterek, HDP'yi eleştirdi.
 • 00:05Şırnak Ak Partili Ünal: Neden Türkiye ile Işid'i Aynı Karede Göstermeye ÇalışıyorlarŞırnak Ak Partili Ünal: Neden Türkiye ile Işid'i Aynı Karede Göstermeye ÇalışıyorlarAk Partili Ünal: Neden Türkiye ile IŞİD'i aynı karede göstermeye çalışıyorlar Şırnak'ta iftar yemeğine katılan Ak Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, iki yıl önce Türkiye'nin IŞİD'i terör örgütü olarak kabul ettiğini belirterek, HDP'yi eleştirdi.
 • 22:33AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'dan Hdp'ye EleştiriAK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'dan Hdp'ye EleştiriAK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, HDP’nin seçimden önce herkese gülücükler dağıttığını belirterek, "Güzel mesajlar vermeye çalıştı.
 • 16:53AK Parti Grup Başkanvekili Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Hiçbir şekilde birilerinin bu seçimin sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonucuymuş gibi değerlendirmesine izin vermeyiz.
 • 16:28Cumhurbaşkanımızla İlgili Meşruiyet Tartışması Oluşturulmasına İzin Vermeyiz'Cumhurbaşkanımızla İlgili Meşruiyet Tartışması Oluşturulmasına İzin Vermeyiz'AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili hiçbir şekilde bir meşruiyet tartışması oluşturulmasına izin vermeyeceklerini söyledi.