09:2400
SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Mahir Ünal Haberleri


MAHİR ÜNAL

1966, Kahramanmaraş, Elbistan doğumlu. 1984 Bahçelievler Kocasinan Lisesi, 1991 Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun oldu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sosyal Yapı ve Sosyal Değişme Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisansını tamamladı. Kent çalışmaları, yerel... Devamı

  AKP Grup Başkan Vekili Ünal: Anadolu Bir Ana Kucağıdır

  AKP Grup Başkan Vekili Ünal: Anadolu Bir Ana Kucağıdır

  Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Suriye'den kaçarak ülkeye sığınan mültecilerle ilgili olarak, "Anadolu bir ana kucağıdır. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Kars İl Danışma Meclisi Toplantısı

  AK Parti Kars İl Danışma Meclisi Toplantısı

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, çözüm sürecini kamu düzenini sağlamak için başlattıklarını, birilerinin çözüm sürecini istismar ederek kamu düzenini engellemeye çalıştığını ve onlara da gereken yapıldığını belirtti. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal - Çözüm Süreci

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal - Çözüm Süreci

  Çözüm süreci- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Şimdi de 'devlet, bölgede kamu düzenini sağlasın' diyorlar. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Çözüm Süreci

  AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Şimdi de 'devlet, bölgede kamu düzenini sağlasın' diyorlar. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Kahramanmaraş'ın Ulaştırma Yatırımlarına "Sıkı Takip"

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, kentin ulaştırma yatırımlarına "sıkı takip" yapıldığını bildirdi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ünal: Ulaştırma Yatırımları Sıkı Takipte

  Ünal: Ulaştırma Yatırımları Sıkı Takipte

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ın daveti üzerine geçtiğimiz ay Kahramanmaraş’a gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımı ile düzenlenen II. Ulaştırma Çalıştayının Karayolları ayağında gündeme gelen konular, Türkiye Büyük Millet Meclisinde gerçekleştirilen toplantıda masaya yatırıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

 

  AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması

  "Bölgemizde ortaya çıkabilecek gelişmelere hızlı ve dinamik bir şekilde müdahale edebilmek adına tezkere bizim için önemliydi" "Hükümet olarak gündemimizde erken seçim yok" (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ak Partili Ünal: Basının Tarafsız Olması Gerekir

  Ak Partili Ünal: Basının Tarafsız Olması Gerekir

  Ak Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'in Harvard Üniversitesi'ndeki açıklamalarıyla ilgili "Maalesef ülkemizde bir kısım basın, AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığını öyle bir noktaya getirmiş durumdaki; her konuşmayı bağlamından koparıp, farklı içeriklerle AK Parti karşıtlığı için kullanıyor" diyerek isim vermeden bazı medya kuruluşlarını eleştirdi. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal Açıklaması

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal Açıklaması

  AK Parti Grup Başkanvekili, Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Kurban Bayramı dolayısıyla Kahramanmaraş’ta bir dizi bayramlaşma programına katıldı. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması

  "Maalesef ülkemizde bir kısım basın AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığını öyle bir noktaya getirmiş durumdaki, her konuşmayı bağlamından koparıp, farklı içeriklerle AK Parti karşıtlığı için kullanıyor" (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Günal: Siyasi İktidar, Seçim Öncesi Hakim ve Savcılara Korku Vermeye Çalışıyor

  Günal: Siyasi İktidar, Seçim Öncesi Hakim ve Savcılara Korku Vermeye Çalışıyor

  Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Antalya Milletvekili Doç.Dr. Mehmet Günal, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, HSYK seçimlerini hükümet destekli listenin seçilmemesi halinde seçimleri gayrimeşru sayarız sözünün seçimler öncesi hakim ve savcılara yönelik bir korku oluşturma oyunu olduğunu söyledi. (04 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  BBP'li Doğan: Ülkede İnsanlar Allah'ın Selamını Vermeye Korkar Hale Geldi

  BBP'li Doğan: Ülkede İnsanlar Allah'ın Selamını Vermeye Korkar Hale Geldi

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya İl Başkanı Ramazan Doğan, siyasi iktidarın, son 11 aydır ayrıştırma, kutuplaştırma ve ötekileştirici söylemleriyle insanların, birbirine Allah'ın selamını vermekten çekinir hale geldiğini söyledi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Feyzioğlu - HSYK Seçimine Doğru

  Feyzioğlu - HSYK Seçimine Doğru

  HSYK seçimine doğru- TBB Başkanı Feyzioğlu: "Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nu demokratik bir şekilde anayasa değişikliğiyle yeniden toparlayalım ama iktidarın zihnindeki anayasa değişikliği değil benim söylediğim"ESKİŞEHİR (AA) - Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) 12 Ekim'de yapılacak seçimine ilişkin, "HSYK'yı demokratik bir şekilde anayasa değişikliğiyle yeniden toparlayalım ama iktidarın zihnindeki anayasa değişikliği değil (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  HSYK Seçimine Doğru

  TBB Başkanı Feyzioğlu: "Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nu demokratik bir şekilde anayasa değişikliğiyle yeniden toparlayalım ama iktidarın zihnindeki anayasa değişikliği değil benim söylediğim" (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  "HSYK'ya, RTÜK Modeli Uygulanırsa Türkiye'de Hukuk Tamamen Yok Olur"

  TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, HSYK üyeliği seçimi ile ilgili olarak yapılan tartışmaları bir kenarı bırakıp yeni bir sayfa açılmasından yana olduğunu söyledi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP Manavgat İlçe Başkanı Öztürk: Ülkede Yargı Kuşatma Altında

  CHP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, siyasi iktidarın 17 ve 25 Aralık operasyonlarından sonra ülkede yargıyı kuşatma altına aldığını söyledi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Mahir Ünal ile Kurtulmuş'un HSYK İfadeleri TBMM Gündeminde

  CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un HSYK seçimleriyle ilgili yaptığı açıklamaları Meclis gündemine taşıdı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  İdris Bal: Bu Sandık Sadece AKP Kazanınca mı Kutsal Oluyor?

  Bağımsız Kütahya Milletvekili İdris Bal, Meclis'te basın toplantısı düzenledi ve AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın HSYK seçimlerine yönelik açıklamalarını eleştirdi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  HSYK 1. Daire Başkanı ve HSYK Üyelik Seçimi Adayı Okur Açıklaması

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1. Daire Başkanı İbrahim Okur, "HSYK seçimlerinin usulen gayrimeşru sayılması mümkün değil. Şu andaki mevzuat çerçevesinde yapılan bir seçim var. Bu seçim meşru bir seçimdir. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Yargıda Birlik Platformu Üyelerinden MHP'ye Ziyaret

  Platform üyeleri, MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk'ü ziyaret etti Ankara İdare Mahkemesi Başkanı Özkan: "Yargıda Birlik Platformu, hiçbir partinin, hiçbir kurumun, hiçbir kişinin güdümünde, yönetiminde veya yanında değildir. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bozdağ: 'Verecekleri Karar Meşru Bir Karardır'

  Bozdağ: "Verecekleri Karar Meşru Bir Karardır"

  Adalet Bakanı Bozdağ: -"Hakimlerimizin, savcılarımızın Yargıtayda verdiği karar nasıl meşru bir kararsa, 12 Ekim'de verecekleri karar da öyle meşru bir karardır. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bakan Bozdağ: 'Paralel Yapı veya Başka Tür Yapılarında Seçimi Değildir'

  Bakan Bozdağ: "Paralel Yapı veya Başka Tür Yapılarında Seçimi Değildir"

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HSYK seçimlerine ilişkin, “Paralel yapı veya başka tür yapıların da seçimi değildir. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Hakim ve Savcıların Kararı Meşrudur'

  Hakim ve Savcıların Kararı Meşrudur'

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın "HSYK seçimini Cemaat kazanırsa gayrimeşru sayarız" sözlerinin çarpıtılarak kara propagandaya dönüştürüldüğünü savundu. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  CHP Genel Sekreteri Tekin Açıklaması

  CHP Genel Sekreteri Tekin Açıklaması

  "(HSYK seçimleri)AKP yetkilileri, 'Biz bu seçimi yok hükmünde sayarız' diyor. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Tekrar - Bozdağ: Bunlar Kara Propaganda

  Tekrar - Bozdağ: Bunlar Kara Propaganda

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ın sözlerinin çarpıtıldığını iddia etti. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  İbrahim Okur: Seçim Mevzuata Göre Yapılıyor, Gayrimeşru Sayılamaz

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Daire Başkanı ve HSYK üyelik seçimi adayı İbrahim Okur, "HSYK seçimlerinin gayrimeşru sayılması mümkün değil. Şuandaki mevzuat çerçevesinde yapılan bir seçim var. Bu seçim meşru bir seçimdir. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ, HSYK Seçimleriyle İlgili Açıklama Yaptı!

  Adalet Bakanı Bozdağ, HSYK Seçimleriyle İlgili Açıklama Yaptı!

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ 12 Ekim'de yapılacak olan HSYK seçimleriyle ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu ve avukatların vereceği kararın meşru olduğunun altını çizdi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  "Hakimlerimizin, savcılarımızın Yargıtayda verdiği karar nasıl meşru bir kararsa, 12 Ekim'de verecekleri karar da öyle meşru bir karardır. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  CHP Genel Sekreteri Tekin: Bu Ülkeyi Eşkiyalara Teslim Etmeyeceğiz

  CHP Genel Sekreteri Tekin: Bu Ülkeyi Eşkiyalara Teslim Etmeyeceğiz

  CHP Genel Sekteri Gürsel Tekin, AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'ın, HSYK seçimlerini iktidarın desteklediği Yargıda Birlik Platformu'nun kaybetmesi halinde sonucu gayrimeşru sayacaklarına ilişkin açıklamasını, eşkiyalık sistemi olarak değerlendirdi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bozdağ'dan Mahir Ünal'a Cevap: Bunlar Kara Propaganda

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ın sözlerinin çarpıtıldığını iddia etti. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Elbistan'daki Kazılar

  Elbistan'daki Kazılar

  Elbistan’ın tarihi ve kültürel kimliğinin ortaya çıkarılması amacıyla hazırlanan özel proje kapsamında, geçtiğimiz ay içerisinde Kale mevkiinde sondaj kazısı yapılırken, kazıya başkanlık yapan Prof. Dr. Mehmet Özkarcı, “Yapılan kazılarda muhtemelen saray temeline ulaştık. Ümitliyim, saray kalıntısı var. Kazı yapmayı planlıyoruz” dedi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 09:24:17. #1.12#