19:4400
SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Mahir Ünal Haberleri


MAHİR ÜNAL

1966, Kahramanmaraş, Elbistan doğumlu. 1984 Bahçelievler Kocasinan Lisesi, 1991 Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun oldu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sosyal Yapı ve Sosyal Değişme Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisansını tamamladı. Kent çalışmaları, yerel... Devamı

  AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması

  "Artık Türkiye herhangi bir kriz yaşamadan cumhurbaşkanını ve başbakanını seçiyor" (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Elbistan Fen Lisesi, 120 Öğrencisini Bekliyor

  Elbistan Fen Lisesi, 120 Öğrencisini Bekliyor

  Elbistan’da eğitim alanındaki en büyük eksikliklerden birinin giderilmesini sağlayan Fen Lisesi’nde 2014-2015 eğitim-öğretim yılında 120 öğrenci öğrenim görecek. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  'Bakan Toto'da Tutmayan İsimler

  'Bakan Toto'da Tutmayan İsimler

  Son günlerin en çok konuşulan konusu, yeni kabinede kimin yer alacağıydı. "Bakan toto" tahminlerinde ismi geçen bir çok kişi, açıklanan yeni kabinede yer alamadı. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Yeni Başbakan Bugün Belirleniyor

  Yeni Başbakan Bugün Belirleniyor

  Erdoğan'ın 28 Ağustos'ta boşaltacağı Başbakanlık koltuğuna oturacak isim konusunda ise bağlayıcı olmasa da en önemli karar bugün alınacak. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan İçin Hedef 2015 Seçimleri

  Cumhurbaşkanlığı görevini 28 Ağustos'ta devralacak olan Recep Tayyip Erdoğan, öncesinde "2015 projesini" gerçekleştirecek altyapıyı oluşturmaya çalışıyor. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Yeni Kabinedeki İsimler Netleşmeye Başladı

  Yeni Kabinedeki İsimler Netleşmeye Başladı

  AK Parti'de yeni başbakanın ve genel başkanın isminin belirlenmesi beklenirken, kulislerde kabine revizyonu heyecanı yaşanmaya başladı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  AK Parti'de Önemli İsimler Kabineye Veda Ediyor

  AK Parti'de Önemli İsimler Kabineye Veda Ediyor

  Köşk seçimlerinin ardından AK Parti'de gözler hem genel başkanlığı hem de başbakanlığı üstlenecek yeni isim kadar, beraber çalışacakları kabine arkadaşlarına da çevrildi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Mahir Ünal: Tarhan ya da Akşener Aday Olsa Zorlanırdık

  Mahir Ünal: Tarhan ya da Akşener Aday Olsa Zorlanırdık

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Köşk seçimleriyle ilgili "Emine Ülker Tarhan ya da Meral Akşener aday olsa zorlanırdık" açıklamasını yaptı. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan: 77 Milyonun Cumhurbaşkanı Olacağım

  Erdoğan: 77 Milyonun Cumhurbaşkanı Olacağım

  Resmi olmayan sonuçlara göre 12. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, "Şahsıma oy verenlerin değil, 77 milyonun Cumhurbaşkanı olacağım." dedi. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Çelik: 'Aziz milletimiz karar verdi. 'Hayırlı, uğurlu olsun' -

  Çelik: "Aziz milletimiz karar verdi. 'Hayırlı, uğurlu olsun" -

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin sonuçlanmasıyla "Aziz milletimiz karar verdi. Hayırlı, uğurlu olsun" dedi. (10 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Türkiye Cumhurbaşkanını Seçiyor

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Aziz milletimiz karar verdi. (10 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Seçimi

  Cumhurbaşkanı Seçimi

  AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Artık bu seçimle bürokratik devletten demokratik devlete geçişimiz tamamlanıyor" (10 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Ankara Mitingi

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Ankara Mitingi

  Başbakan Erdoğan: (4) "Ankara Kızılcahamam'ın Güven Mahallesi'ne de ulaşacak, Gazze'ye de ulaşacak, Ankara Şereflikoçhisar'ın Yeşilyurt Mahallesi'ne de ulaşacak, Somali'ye de ulaşacak, Güdül'ün Çukurören Mahallesi'ne de ulaşacak, Irak'ta Tuzhurmatu'daki Türkmenlere de ulaşacak, Selçuklu'nun mirasını geleceğe taşıyacağız, Osmanlı cihan devletinin mirasını geleceğe taşıyacağız" "Keşke 40 gün önce değil de 2 3 ay önce ortaya çıksaydı bu ortak aday millet daha da çok eğlenirdi. (08 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Vali Şükrü Kocatepe, İl Jandarma Komutanı Albay Coşkun Doğan ve İl Emniyet Müdürü Ümit Yaşar Adalar ile seçim güvenliği ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Elbistan ilçesini ziyaret etti. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

  'Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kahramanmaraş Yeni Bir Rekor Kıracak'

  "Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kahramanmaraş Yeni Bir Rekor Kıracak"

  AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı seçimlerinde Kahramanmaraş'ın yüzde 70'in üzerine oy vererek yeni bir rekor kıracağına inandığını söyledi. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Elbistan'da Spora 1 Milyonluk Yatırım Daha Geliyor

  Elbistan'da Spora 1 Milyonluk Yatırım Daha Geliyor

  Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesine yaklaşık 1 milyon liralık bütçeyle çok sayıda spor tesisi ve altyapı hizmetlerinin kazandırılacağı bildirildi. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 19:44:41. #1.12#