SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Mahir Ünal Haberleri

 • 23:56Şehit Ailesine Dört Bakandan Taziye ZiyaretiŞehit Ailesine Dört Bakandan Taziye ZiyaretiKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, dün Trabzon'da toprağa verilen şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Bıçakçı'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 19:44Bakanlardan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiBakanlardan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Maliye Bakanı Naci Ağbal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif çağatay Kılıç'ın şehit Ünal Biçakcı'nın evine gelişi ve ayrılışı Bakanlardan şehit ailesine taziye ziyareti Maliye Bakanı Ağbal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Ünal ile Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, terör operasyonunda şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Biçakcı'nın ailesine taziyede bulundu Maliye Bakanı Naci Ağbal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde teröristlere yönelik operasyonda şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Biçakcı'nın ailesini ziyaret etti.
 • 18:59Şehit Ailesine 4 Bakandan Taziye ZiyaretiŞehit Ailesine 4 Bakandan Taziye ZiyaretiKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, dün Trabzon'da toprağa verilen şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Bıçakçı'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 18:54Bakanlardan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiBakanlardan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde şehit düşen Ünal Bıçakçı’nın evine taziye ziyaretinde bulundular.
 • 18:19Bakanlardan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiMaliye Bakanı Naci Ağbal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde teröristlere yönelik operasyonda şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Biçakcı'nın ailesini ziyaret etti.
 • 17:50Kültür ve Turizm Bölge ÇalıştayıKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın katılımıyla gerçekleştirilen Kültür ve Turizm Bölge Çalıştayı sona erdi.
 • 11:38Kültür ve Turizm Bakanı Ünal Sanatçılarla GörüştüKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, müzik alanında faaliyet yürüten meslek birliklerinin temsilcileriyle bir araya gelerek, telif hakları ve Gelir Vergisi Kanunu tasarısında yer alan "telif gelirlerinden vergi alınması" konusundaki taleplerini dinledi.
 • 17:13Trabzon Hafta Sonu 4 Bakanı AğırlayacakTrabzon’da bu hafta sonu 4 bakanın da katılacağı geniş katılımlı “Karadeniz Bölgesi Turizm Çalıştay Toplantısı” yapılacak.
 • 16:19Bakan Ünal: "Suriye'de Olanlara Duyarsız Kalırsanız Avrupa'da Rahat Edemezsiniz"Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, dünyada yaşanan terör olaylarına ilişkin, “Suriye’de olanlara duyarsız kalırsanız Avrupa’da rahat edemezsiniz.
 • 16:07Bakan Ünal: Gezi Olaylarındaki Akıl...Bakan Ünal: Gezi Olaylarındaki Akıl...* Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal: "Gezi olaylarında 6 ay alışveriş yapmayalım ve ekonomiyi çökertelim diyen akıl, şu anda içeride ve dışarıda, Türkiye'nin güvenli bir ülke olmadığını, içeride de turizm sektörünün şu anda zor durumda olduğu gibi bir algıyı yaymaya çalışıyor" "Sektörel anlamda, sektör sadece uluslararası bir sorunla mücadele etmek zorunda kalmıyor.
 • 15:59Bakan Ünal: Gezi Olaylarındaki Akıl...Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Gezi olaylarında 6 ay alışveriş yapmayalım ve ekonomiyi çökertelim diyen akıl, şu anda içeride ve dışarıda, Türkiye'nin güvenli bir ülke olmadığını, içeride de turizm sektörünün şu anda zor durumda olduğu gibi bir algıyı yaymaya çalışıyor" dedi.
 • 13:39Kültür ve Turizm Bakanı ÜnalKültür ve Turizm Bakanı ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakan'ın konuşması Dünya Turizm Forumu Kültür ve Turizm Bakanı Ünal: "Rus turist sayısında ortaya çıkacak muhtemel bir kaybı nasıl telafi edeceğimiz konusundaki çalışmalarımızı tamamladık" Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Rus turist sayısındaki değişiklik beklentisine ilişkin, "Rus turist sayısında ortaya çıkacak muhtemel bir kaybı nasıl telafi edeceğimiz konusundaki çalışmalarımızı tamamladık" dedi.
 • 13:30Bakan Ünal: Terör Uluslararası Rekabette Avantaj Aracı Yapılmak İsteniyorBakan Ünal: Terör Uluslararası Rekabette Avantaj Aracı Yapılmak İsteniyorKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, terörün uluslararası rekabette bir avantaj aracı haline dönüştürülmek istendiğini söyledi.
 • 13:04Türsab Başkanı Ulusoy: "Türkiye Vize Konulacak Ülke Değil"Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Dünya Turizm Forumu’nun açılış törenine katıldı.
 • 11:46Çalıştaylar Sorunlara Işık Tutacak"Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Beşen, Ulaştırma Çalıştayı'nın kentteki birçok soruna ışık tutuğunu söyledi.
 • 11:37Bakan Ünal: Turizm Ruhunu Tekrar Hatırlamaya İhtiyacımız VarBakan Ünal: Turizm Ruhunu Tekrar Hatırlamaya İhtiyacımız VarKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen Dünya Turizm Forumu (World Tourism Forum)'nun açılış törenine katıldı.
 • 11:24Dünya Turizm ForumuKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Terörün uluslararası rekabette bir avantaj aracı haline dönüştürülmesi hepimizin birlikte karşı çıkması gereken ve kabul etmemesi gereken bir durum olarak karşımıza çıkıyor" dedi.
 • 13:00Şehit Aktaş'ın Kirada Oturan Annesine Ev AlınacakDiyarbakır'ın Sur ilçesindeki operasyonlar sırasında yaralanan ve hastanede şehit olan Uzman Çavuş Adem Aktaş'ın Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde kirada oturan ailesi için Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın talimatıyla yeni bir ev satın alınacak.
 • 12:28Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, sanatçı ve fikir insanlarının ödeyeceği gelir vergisinin artacağına ilişkin iddialar hakkında, bu konuda alınmış bir kararın olmadığını bildirdi.
 • 19:54Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Turan'ın Acı GünüCumhurbaşkanı Başdanışmanı Turan'ın Acı GünüGörüntü Dökümü: -Naaşın camiye getirilmesi -Turan ailesinin taziyeleri kabul etmesi -Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın gelişi ve karşılanması -Cenaze namazının kılınması -Helallik alınması -Cenazenin kaldırılması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Turan'ın acı günü Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sefer Turan'ın babası Kazım Turan, Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde toprağa verildi Cenaze törenine Kültür ve Turizm Bakanı Ünal ve il protokolü de katıldı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sefer Turan'ın dün 83 yaşında vefat eden babası Kazım Turan, Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde toprağa verildi.
 • 16:38Şehit Uzman Çavuş Aktaş Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Uzman Çavuş Aktaş Son Yolculuğuna UğurlandıGörüntü Dökümü: Şehidin baba ocağına getirilmesi ve helallik istenmesi Şehidin Türk bayrağına sarılı tabutu Cenaze tören alanına gelenler Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın aileye taziyede bulunması Tabut başında ağlayan şehit yakınları Cenaze namazının kılınması ve dua edilmesi Şehidin uğurlanması Şehit Uzman Çavuş Aktaş son yolculuğuna uğurlandı Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki operasyonlar esnasında teröristlerce düzenlenen saldırı sonrasında tedavi gördüğü hastanede şehit olan Uzman Çavuş Adem Aktaş, memleketi Kahramanmaraş'ta defnedildi Şehit yakınlarının "yetim yavrum gitti, canımız bu vatana feda olsun" diye gözyaşı döktüğü törene Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal da katıldı Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki operasyonlar esnasında teröristlerce düzenlenen saldırıda yaralanan ve tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisinde (GATA) şehit olan Uzman Çavuş Adem Aktaş (27), memleketi Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde toprağa verildi.
 • 16:24Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Turan'ın Acı GünüCumhurbaşkanı Başdanışmanı Sefer Turan'ın dün 83 yaşında vefat eden babası Kazım Turan, Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde toprağa verildi.
 • 15:45Şehit Uzman Çavuşu 5 Bin Kişi UğurladıŞehit Uzman Çavuşu 5 Bin Kişi UğurladıDiyarbakır Sur'da şehit olan uzman çavuş Adem Aktaş, memleketi Elbistan'da 5 bin kişi tarafından gözyaşları eşliğinde uğurlandı.
 • 01:23Kızılcahamam, Emitt Fuarında TanıtılıyorKızılcahamam, Emitt Fuarında TanıtılıyorDoğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 20. kez düzenlendi.
 • 19:29Mustafa Koç İçin Yedinci Gün Duası...Mustafa Koç İçin Yedinci Gün Duası...Kalp krizi sonucu vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için ölümünün yedinci gününde dua edildi.
 • 17:50Neçirvan Barzani Koç Ailesine Taziyede BulunduKoç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un vefatının 7’inci gününde devam eden taziyelere Kültür Bakanı Mahir Ünal, Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani ve eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin katıldı.
 • 16:03Emıtt'te Ankara Rüzgarı EstiEmıtt'te Ankara Rüzgarı EstiAnkara Büyükşehir Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen uluslararası turizm fuarı EMITT’te Başkent’i dünyaya tanıtıyor.
 • 15:42Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Hiçbir ülke, bir ülkenin yaşadığı sorunu, hele hele bu, ortak tavır alınması gereken bir terör sorunuysa, kendi rekabet avantajının bir parçası haline getirmemelidir" dedi.
 • 15:41Ülkeler Arası Oluşabilecek Krizlerin Çözümü TurizmdeÜlkeler Arası Oluşabilecek Krizlerin Çözümü TurizmdeDoğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’ın katılımıyla 20’inci kez kapılarını ziyaretçilere açtı.
 • 15:11Kültür ve Turizm Bakanı Ünal'dan Kültür ve Turizm Bakanı Ünal'dan "Terör" AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, 20. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Emitt'in açılışına katıldı.
 • 14:52Bakan Ünal: Ülkenin Tamamında Güvenlik Sorunu Var Gibi Yansıtılması Ahlaki DeğilKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, son terör olaylarının turizme etkileri ve krizi aşmanın yollarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 16:54Kahramanmaraş'a 12 Milyar Dolarlık YatırımKahramanmaraş'a 12 Milyar Dolarlık YatırımKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kahramanmaraş’ın Afşin-Elbistan bölgesine yeni termik santrallerle birlikte 12 milyar dolarlık yatırım yapılacağını söyledi.
 • 16:12Bakan Ünal'ın Göksun ZiyaretiBakan Ünal'ın Göksun ZiyaretiKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Göksun ilçesini ziyaret ederek vatandaşlar ile biraraya geldi.
 • 19:59Bakan Ünal ve YıldırımGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakanların araçla gelişleri ve karşılanması Toplantının yapıldığı salondan görüntüler ve dinleyicilerin görüntüleri Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın konuşması Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Ulaştırma'ın konuşması Ünal ve Yıldırım Kahramanmaraş'ta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Son 13 yılda, bugün yakıp yıktıkları Güneydoğu'ya 34 milyar lira hizmet götürdük, 5 bin kilometre bölünmüş yol yaptık. Biz yapıyoruz, onlar bombalarla çukura dönüştürüyor.
 • 18:38Ünal ve Yıldırım Kahramanmaraş'taUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Son 13 yılda biz bugün yakıp yıktıkları Güneydoğu'ya 34 milyar hizmet götürdük, 5 bin kilometre bölünmüş yol yaptık. Biz yapıyoruz, onlar bombalarla çukura dönüştürüyor.
 • 14:47Bakan Ünal ve Bakan Yıldırım Kahramanmaraş'taBakan Ünal ve Bakan Yıldırım Kahramanmaraş'taKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak ve Ulaştırma Çalıştayı’na katılmak üzere Kahramanmaraş’a geldiler.
 • 20:10Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza Dönük Kasıtlı?diktatör? Algısı Yerleştirilmeye Çalışılıyor -4Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza Dönük Kasıtlı?diktatör? Algısı Yerleştirilmeye Çalışılıyor -4Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza dönük kasıtlı 'diktatör' algısı yerleştirilmeye çalışılıyor KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kasıtlı bir şekilde son derece demokratik, meşru ve seçilmiş bir hükümete yönelik oluşturulan bir baskı ve Sayın Cumhurbaşkanımıza dönük kasıtlı şekilde oluşturulan bir 'diktatör' algısı yerleştirilmeye çalışılıyor.
 • 19:34Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza Dönük Kasıtlı?diktatör? Algısı Yerleştirilmeye Çalışılıyor -1Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza Dönük Kasıtlı?diktatör? Algısı Yerleştirilmeye Çalışılıyor -1Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza dönük kasıtlı 'diktatör' algısı yerleştirilmeye çalışılıyor KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kasıtlı bir şekilde son derece demokratik, meşru ve seçilmiş bir hükümete yönelik oluşturulan bir baskı ve Sayın Cumhurbaşkanımıza dönük kasıtlı şekilde oluşturulan bir 'diktatör' algısı yerleştirilmeye çalışılıyor.
 • 19:34Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza Dönük Kasıtlı?diktatör? Algısı Yerleştirilmeye Çalışılıyor -2Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza Dönük Kasıtlı?diktatör? Algısı Yerleştirilmeye Çalışılıyor -2Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza dönük kasıtlı 'diktatör' algısı yerleştirilmeye çalışılıyor KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kasıtlı bir şekilde son derece demokratik, meşru ve seçilmiş bir hükümete yönelik oluşturulan bir baskı ve Sayın Cumhurbaşkanımıza dönük kasıtlı şekilde oluşturulan bir 'diktatör' algısı yerleştirilmeye çalışılıyor.
 • 18:18Bakan Ünal: Bakan Ünal: "Türkiye'ye ve Cumhurbaşkanımıza Yönelik Kara Propaganda Yürütülmekte"Görüntü Dökümü: Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın açıklamaları Kültür ve Turizm Bakanı Ünal, İspanya'da Bakan Ünal: "Türkiye'ye ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik kara propaganda yürütülmekte ve maalesef bunun taşeronluğunu Sayın Kemal Kılıçdaroğlu yapmaktadır" "Kasıtlı bir şekilde, son derece demokratik, meşru ve seçilmiş bir hükümete yönelik oluşturulan bir baskı ve Sayın Cumhurbaşkanı'mıza dönük kasıtlı şekilde oluşturulan bir 'diktatör' algısı yerleştirilmeye çalışılıyor.
 • 18:11Kültür ve Turizm Bakanı Ünal, Kültür ve Turizm Bakanı Ünal, "Güvenlik ve Turizm" Toplantısına KatıldıGörüntü Dökümü: Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal BM Dünya Turizm Örgütü "Güvenlik ve Turizm" konulu yüksek düzeyli toplantı Kültür ve Turizm Bakanı Ünal, İspanya'da Bakan Ünal: "Türkiye'ye ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik kara propaganda yürütülmekte ve maalesef bunun taşeronluğunu Sayın Kemal Kılıçdaroğlu yapmaktadır" "Kasıtlı bir şekilde, son derece demokratik, meşru ve seçilmiş bir hükümete yönelik oluşturulan bir baskı ve Sayın Cumhurbaşkanı'mıza dönük kasıtlı şekilde oluşturulan bir 'diktatör' algısı yerleştirilmeye çalışılıyor.
 • 17:36Bakan Ünal: Cumhurbaşkanımıza Dönük Kasıtlı 'Diktatör' Algısı Yerleştirilmeye ÇalışılıyorBakan Ünal: Cumhurbaşkanımıza Dönük Kasıtlı 'Diktatör' Algısı Yerleştirilmeye ÇalışılıyorKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Kasıtlı bir şekilde son derece demokratik, meşru ve seçilmiş bir hükümete yönelik oluşturulan bir baskı ve Sayın Cumhurbaşkanımıza dönük kasıtlı şekilde oluşturulan bir 'diktatör' algısı yerleştirilmeye çalışılıyor.
 • 17:32Bakan Ünal: "Türkiye Aleyhine Sistematik Algı Operasyonunu DüzenleniyorKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, İspanya’da BM Dünya Örgütü Güvenlik ve Turizm Toplantısın ardından yaptığı açıklamada, Türkiye’nin aleyhine algı operasyonları yürütüldüğünü söyledi.
 • 17:20Kültür ve Turizm Bakanı Ünal, İspanya'daKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Türkiye'ye ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik kara propaganda yürütülmekte ve maalesef bunun taşeronluğunu Sayın Kemal Kılıçdaroğlu yapmaktadır" dedi.
 • 20:10Bakan Ünal Madrid'deki Fitur Fuarında Stantları Ziyaret EttiBakan Ünal Madrid'deki Fitur Fuarında Stantları Ziyaret EttiKültür ve Turizm Bakanı Ünal, İspanya’nın başkenti Madrid’de bu yıl 36’ncısı düzenlenen FİTUR 2016 Gezi ve Seyahat Fuarı’nı ziyaret etti.
 • 19:59Turizm Bakanı Ünal: Turizm Bakanı Ünal: "İnsanların Seyahat Özgürlüğü Kısıtlanmamalı"Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Rusya’nın turizm sektörünü Türkiye ile yaşadığı uluslararası bir sorundan dolayı yaptırım aracı olarak kullandığını kaydederek, “İnsanların seyahat etme özgürlüğünün hiçbir şekilde kısıtlanmaması gerekiyor” dedi.
 • 19:57Kültür ve Turizm Bakanı Ünal, Madrid Fitur 2016Kültür ve Turizm Bakanı Ünal, Madrid Fitur 2016"Daki Türkiye Standını Ziyaret Etti - MadridGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın müze ziyareti Müzedeki eserlerden görüntüler Ünal'ın incelemeleri Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın açıklamaları Kültür ve Turizm Bakanı Ünal İspanya'da Ünal: "Biz Antalya'da Rus turistlerin gelmemesinden dolayı yaşayacağımız sorunu, EXPO 2016 ile bu sezon aşıyoruz.
 • 14:25Kültür ve Turizm Bakanı Ünal - Türk Turizm Sektörünün 2016'daki DurumuKültür ve Turizm Bakanı Ünal - Türk Turizm Sektörünün 2016'daki DurumuGörüntü Dökümü: Kültür ve Turizm Bakanı Ünal'ın açıklamaları "Elimizde birçok telafi edici tedbir mevcut" -Kültür ve Turizm Bakanı Ünal: "Şu anda açıklamadığımız ama herhangi bir tehdit durumunda kullanacağımız, elimizde birçok telafi edici tedbir mevcut. Ancak bu telafi edici tedbirler nihai anlamda bir sorun çözme mekanizması değil" "Terör, sadece Türkiye'nin ya da İstanbul'un sorunu değil bütün dünyada turizm sektörünün sorunu" "Şu anda gördüğümüz kadarıyla İspanya ve Portekiz dolmuş durumda.
 • 18:08Türkiye'ye Gelecek Tüm Uçaklara 6 Bin Dolarlık Yakıt DesteğiTürkiye'ye Gelecek Tüm Uçaklara 6 Bin Dolarlık Yakıt DesteğiTürkiye'den Rus turist kaybını hafifletecek bir hamle geldi. Tüm dünyadan Türkiye'ye gelecek tarifeli-tarifesiz bütün uçaklara 6 bin dolar yakıt desteği verilecek.
 • 14:25Turizmin Önündeki Güvenlik Sorununu Birlikte Aşacağız"Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, günümüz dünyasında yaşanan güvenlik sorunlarının Avrupa'nın ve dünyanın farklı ülkelerinde de bulunduğunu belirterek, "İnsanların seyahat etme, yeni yerler görme ve yeni yerler keşfetme arzusunu gerçekleştirmeyi amaçlayan turizm sektörünün bunu tabii ki aşacağını ve aşması gerektiğini biliyoruz.