SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Mahir Ünal Haberleri

 • 16 Ekim 2016 00:54Ünal: Ünal: "Ak Parti'den Başka Bir Yapı Bunları (Fetö) Tasviye Edemezdi" - KölnEski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu STK görünümündeki yapının aslında bir terör örgütü olduğunu 7 Şubat 2012'de fark ettik. AK Parti'den başka bir yapı bunları tasviye edemezdi.
 • 15 Ekim 2016 23:56Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu STK görünümündeki yapının aslında bir terör örgütü olduğunu 7 Şubat 2012'de fark ettik. AK Parti'den başka bir yapı, bunları tasfiye edemezdi.
 • 26 Eylül 2016 02:45Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir ÜnalEski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir ÜnalEski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu yapı, yerli ve milli olamaz. Dünyayı arkana alıp Anadolu'ya saldırmak değil, asıl olan Anadolu'yu arkana alıp dünyaya meydan okuyabilmektir.
 • 25 Eylül 2016 22:00Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu yapı, yerli ve milli olamaz. Dünyayı arkana alıp Anadolu'ya saldırmak değil, asıl olan Anadolu'yu arkana alıp dünyaya meydan okuyabilmektir.
 • 12 Eylül 2016 20:16Mahir Ünal: Mahir Ünal: "Kur'an'ı ve Ezanı Yasakladınız"Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Bugün biz FETÖ ve PKK belasını yaşıyorsak bunun sebebi geçmişte inanca, dindarlara dönük baskıcı, tekelci Kemalist anlayışıdır.
 • 12 Eylül 2016 19:22Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Bugün biz FETÖ ve PKK belasını yaşıyorsak bunun sebebi geçmişte inanca, dindarlara dönük baskıcı, tekelci Kemalist anlayışıdır.
 • 29 Ağustos 2016 16:49Eski Bakan Ünal: Eski Bakan Ünal: " (İçme Suyundan Zehirlenme" İddiası) Sorunun Kaynağı Tespit Edildi"Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta "içme suyundan zehirlenme" iddiasına ilişkin, "Bundan sonraki sürecin nasıl yürütüleceğine ilişkin planlama yapıldı.
 • 29 Ağustos 2016 16:34Eski Bakan Mahir Ünal Su Kuyularının Bulunduğu Alanı İncelediEski Bakan Mahir Ünal Su Kuyularının Bulunduğu Alanı İncelediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Devlet hastanesi ziyareti Su kuyularının bulunduğu alanda inceleme KAHRAMANMARAŞ - Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ve beraberindekiler, Kahramanmaraş'ta "içme suyundan zehirlenme" iddiasına ilişkin Elbistan Kaymakamlığında düzenlenen basın toplantısının ardından, Elbistan Çocuk Hastanesini ziyaret ederek, burada çocuk ve ailelerle görüştü.
 • 29 Ağustos 2016 15:52Elbistan'ı Hastanelere Düşüren Salgının Nedeni Belli Oldu!Elbistan'ı Hastanelere Düşüren Salgının Nedeni Belli Oldu!Elbistan'da 35 bin kişinin ishal, yüksek ateş ve kusma şikayetiyle hastanelere akın etmesine neden olan salgının nedeni tespit edildi.
 • 29 Ağustos 2016 14:17Kahramanmaraş'ta "İçme Suyundan Zehirlenme" İddiasıEski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta "içme suyundan zehirlenme" iddiasına ilişkin, "Bundan sonraki sürecin nasıl yürütüleceğine ilişkin planlama yapıldı.
 • 28 Ağustos 2016 15:15Elbistan'da Hastanelere Başvuranların Sayısı 8 Bini AştıElbistan'da Hastanelere Başvuranların Sayısı 8 Bini AştıKahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde, 26 Ağustos’ta gece saatlerinde içme suyundan kaynaklı olarak başladığı iddia edilen salgında hasta sayısına her geçen dakika yenileri ekleniyor.
 • 28 Ağustos 2016 02:14Elbistan'da İçme Suyundan Rahatsızlandığı İddia Edilen 5 Bin Kişi Hastanelik Oldu (2)Elbistan'da İçme Suyundan Rahatsızlandığı İddia Edilen 5 Bin Kişi Hastanelik Oldu (2)MAHİR ÜNAL: SAĞLIK BAKANIMIZ TAKİP EDİYORAk Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Elbistan'da içme suyundan 5 bin vatandaşın etkilendiğini açıkladı.
 • 20 Ağustos 2016 04:4515 Temmuz Darbe Girişimi ve Yeni Türkiye Paneli15 Temmuz Darbe Girişimi ve Yeni Türkiye Paneli"Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu milletin geleneğinde devlete karşı gelmek, devlete sızmak yoktur.
 • 20 Ağustos 2016 01:2815 Temmuz Darbe Girişimi ve Yeni Türkiye Paneli"Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu milletin geleneğinde devlete karşı gelmek, devlete sızmak yoktur.
 • 19 Ağustos 2016 16:58Ünal'dan Şehit Ailelerine ZiyaretEski Kültür ve Turizm Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, "PKK'nın terör saldırılarını artırmış olmasının temel sebebi, Türkiye'nin verdiği bağımsızlık mücadelesine ve devletin içine sızmış FETÖ'den temizleme çaba ve gayretine ket vurmaktır, bunu engellemeye dönük bir faaliyettir.
 • 14 Ağustos 2016 00:03Erol Olçok ve Oğlu İçin Mevlit OkutulduErol Olçok ve Oğlu İçin Mevlit OkutulduFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde hayatını kaybeden reklamcı Erol Olçok ile oğlu Abdullah Tayyip Olçok için memleketi Çorum'daki köyünde mevlit okutuldu.
 • 13 Ağustos 2016 22:01Erol Olçok ve Oğlu İçin Mevlit OkutulduErol Olçok ve Oğlu İçin Mevlit OkutulduFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde hayatını kaybeden reklamcı Erol Olçok ile oğlu Abdullah Tayyip Olçok için memleketi Çorum'daki köyünde mevlit okutuldu.
 • 29 Temmuz 2016 12:09Eski Bakan Ünal'dan, Muğla'daki 'Demokrasi Nöbeti'ne DestekEski Bakan Ünal'dan, Muğla'daki 'Demokrasi Nöbeti'ne DestekMUĞLA'da, darbe girişiminin ardından başlayan 'demokrasi nöbeti'ne dün gece de devam edildi.
 • 29 Temmuz 2016 10:27Eski Turizm Bakanı Mahir Ünal AçıklamasıEski Turizm Bakanı Mahir Ünal AçıklamasıÖnceki dönem Kültür ve Turizm Bakanı AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Muğla’da demokrasi nöbetinde vatandaşlara hitap etti.
 • 29 Temmuz 2016 03:32Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerMuğla'da vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan demokrasi nöbetine devam ediyor.
 • 29 Temmuz 2016 01:48Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerMuğla'da vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan demokrasi nöbetine devam ediyor.
 • 28 Temmuz 2016 00:53Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkilerİzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösteren çok sayıda vatandaş, "demokrasi nöbeti" tutmaya devam etti.
 • 27 Temmuz 2016 22:10Eski Bakan Ünal'dan İzmir Demokrasi Nöbetine DestekEski Bakan Ünal'dan İzmir Demokrasi Nöbetine Destekİzmir’deki demokrasi nöbetinde konuşan eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, “Ülkemizin ekonomisi son derece güçlü ve darbe girişiminden fazla bir yara almadı.
 • 26 Temmuz 2016 02:45Eski Bakan Ünal, Malatya'da Milli İrade Nöbetine KatıldıEski Bakan Ünal, Malatya'da Milli İrade Nöbetine KatıldıFethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Malatyalıların sürdürdüğü milli irade nöbeti ilk günkü heyecanla devam ediyor.
 • 26 Temmuz 2016 01:04Fetö'nün Darbe Girişimine TepkiEski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Sivil toplum görüntüsünde olan bu çıyanlar, hoşgörü, diyalog deyip insanlara güzel yüzünü gösteren bu çıyanlar, yeteri kadar güçlendiklerini düşünüp kendi annelerine, babalarına, bayraklarına ihanet ettiler.