SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Mahir Ünal Haberleri

 • 13 Şubat 2017 09:41 Kahramanmaraş'ın Kurtuluşu 20 Bin Vatandaş ile Kutlandı Kahramanmaraş'ın Kurtuluşu 20 Bin Vatandaş ile Kutlandı Kahramanmaraş'ın 97'inci kurtuluş yıldönümü coşku içinde kutlanırken, Kahramanmaraş'ın kurtuluşunda büyük bir kahramanlık örneği sergileyen Sütçü İmam mezarı başında dualarla anıldı.
 • 13 Şubat 2017 09:38 Kahramanmaraş'ın Kurtuluşu 20 Bin Vatandaş Ile Kutlandı Kahramanmaraş'ın Kurtuluşu 20 Bin Vatandaş Ile Kutlandı Kahramanmaraş'ın kurtuluşu 20 bin vatandaş ile kutlandıDev kazanlarla etli pilav dağıtıldıKahramanmaraş'ın kurtuluşu usta tiyatrocular tarafından canlandırıldıKahramanmaraş'ın 97'inci kurtuluş yıldönümü coşku içinde kutlanırken, Kahramanmaraş'ın kurtuluşunda büyük bir kahramanlık örneği...
 • 12 Şubat 2017 17:29 Kahramanmaraş'ın Kurtuluşu 20 Bin Vatandaş ile Kutlandı Kahramanmaraş'ın Kurtuluşu 20 Bin Vatandaş ile Kutlandı Kahramanmaraş’ın 97’nci kurtuluş yıldönümü coşku içinde kutlanırken, Kahramanmaraş’ın kurtuluşunda büyük bir kahramanlık örneği sergileyen Sütçü İmam kabri başında dualarla anıldı, şehitlik ziyaret edildi.
 • 28 Ocak 2017 21:23 AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ünal Açıklaması AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ünal Açıklaması AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, "Değiştirdiğimiz rejim değildir.
 • 27 Ocak 2017 21:14 Mahir Ünal: "Bir Tek Adam Sistemine Bizi Götüreceğine Dair Kara Propaganda Bir Yalandan Ibaret" AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, "Özellikle bazı kesimlerin yaptığı bir tek adam sistemine bizi götüreceği dair kara propaganda bir yalandan ibaret." dedi.
 • 27 Ocak 2017 18:49 AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ünal Açıklaması AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, "Özellikle bazı kesimlerin yaptığı bir tek adam sistemine bizi götüreceği dair kara propaganda bir yalandan ibaret." dedi.
 • 12 Ocak 2017 03:57 Anayasa Değişiklik Teklifi Genel Kurulda Anayasa Değişiklik Teklifi Genel Kurulda TBMM Genel Kurulunda, anayasa değişikliği teklifinin görüşmelerinde CHP'liler kürsüyü işgal etti.
 • 08 Ocak 2017 19:56 Ünal: Ünal: "Rejim Değil, Siyasal Sistem Değişikliği" AK Parti Muğla Genişletilmiş İl Danışma Kurulu toplantısı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi AKM salonunda yapıldı.
 • 08 Ocak 2017 18:25 AK Parti İl Danışma Kurulu Toplantısı AK Parti İl Danışma Kurulu Toplantısı Eski Kültür ve Turizm Bakanı Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, "Bu devletin rejimi bellidir.
 • 05 Aralık 2016 22:46 2017 Yılı Bütçesi Genel Kurulda 2017 Yılı Bütçesi Genel Kurulda AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, "Hazırlanan son 14 bütçeye baktığımızda çocuklarımızı borçlandıran anlayıştan uzak olduğunu, bu bütçelerin hem geçmişin borçlarını ödediğini hem geleceğe yatırım yaparak ileriki nesillerin üstüne borç bırakmadığını görürüz." dedi.
 • 01 Aralık 2016 13:58 Ekinözü Belediye Hizmetleri ile Kalkınıyor Kahramanmaraş'ın Ekinözü İlçe Belediye Başkanı Nursi Çeleğen Belediye hizmetleri bakımından 2016 yılı verimliği geçtiğini ve 2017'de ise bu zamana kadar yaptıkları hizmetin iki katını ilçeye kazandıracaklarını ifade etti.
 • 06 Kasım 2016 00:23 Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal Açıklaması Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal Açıklaması Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "15 Temmuz ruhu olmasaydı her şeyimizi kaybetmiş olacaktık. O halde bizlerin unutmaması gereken temel şey 15 Temmuz ruhudur.
 • 05 Kasım 2016 18:19 Ak Partili Ünal: Terörün ve Terörizmin Propagandasını Yapma Dünyanın Hiçbir Yerinde Yok AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, HDP Eş Genel Başkanları ve bazı milletvekillerinin tutuklanmalarını da değerlendirirken, "Bireyin bir terör örgütüyle birlikte hareket etme, terörizmin propagandasını yapma hakkı, dünyanın hiçbir yerinde yoktur" dedi.
 • 05 Kasım 2016 17:57 Dha Yurt Bülteni - 9 Bakan Özhaseki: Seçilmiş olmak suç işleme özgürlüğünü yanında getirmezÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Bir meslekte olmak veya seçilmiş olmak, hiçbir zaman suç işleme özgürlüğünü yanında getirmiyor" dedi.
 • 05 Kasım 2016 17:20 Ak Partili Ünal: Terörün ve Terörizmin Propagandasını Yapma Dünyanın Hiçbir Yerinde Yok Ak Partili Ünal: Terörün ve Terörizmin Propagandasını Yapma Dünyanın Hiçbir Yerinde Yok AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, HDP Eş Genel Başkanları ve bazı milletvekillerinin tutuklanmalarını da değerlendirirken, "Bireyin bir terör örgütüyle birlikte hareket etme, terörizmin propagandasını yapma hakkı, dünyanın hiçbir yerinde yoktur" dedi.
 • 05 Kasım 2016 15:27 AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ünal Açıklaması AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, "Devlete meydan okuyan, devleti tanımadığını söyleyen, "sizin devletiniz" ifadesini kullanan eğer bu devlete ve bu millete, bu milletin parlamentosundaki bir milletvekili terör örgütünü kast ederek 'sizi tükürüğüyle boğar' deme cesaretini...
 • 05 Kasım 2016 15:25 Milletvekili Ünal: Milletvekili Ünal: "Hukuk Önünde Herkes Eşittir" Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanlarının ve milletvekillerinin tutuklanmalarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Türkiye bir hukuk devleti hukuk karşısında herkes eşittir” dedi.
 • 30 Ekim 2016 00:26 Fransa'da "15 Temmuz Şehitlerini Anma Gecesi" Fransa'nın Strazburg kentinde "15 Temmuz Şehitlerini Anma Gecesi" düzenlendi.
 • 16 Ekim 2016 00:54 Ünal: Ünal: "Ak Parti'den Başka Bir Yapı Bunları (Fetö) Tasviye Edemezdi" - Köln Eski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu STK görünümündeki yapının aslında bir terör örgütü olduğunu 7 Şubat 2012'de fark ettik. AK Parti'den başka bir yapı bunları tasviye edemezdi.
 • 15 Ekim 2016 23:56 Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal Açıklaması Eski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu STK görünümündeki yapının aslında bir terör örgütü olduğunu 7 Şubat 2012'de fark ettik. AK Parti'den başka bir yapı, bunları tasfiye edemezdi.
 • 26 Eylül 2016 02:45 Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal Eski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu yapı, yerli ve milli olamaz. Dünyayı arkana alıp Anadolu'ya saldırmak değil, asıl olan Anadolu'yu arkana alıp dünyaya meydan okuyabilmektir.
 • 25 Eylül 2016 22:00 Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal Açıklaması Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal Açıklaması Eski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu yapı, yerli ve milli olamaz. Dünyayı arkana alıp Anadolu'ya saldırmak değil, asıl olan Anadolu'yu arkana alıp dünyaya meydan okuyabilmektir.
 • 12 Eylül 2016 20:16 Mahir Ünal: Mahir Ünal: "Kur'an'ı ve Ezanı Yasakladınız" Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Bugün biz FETÖ ve PKK belasını yaşıyorsak bunun sebebi geçmişte inanca, dindarlara dönük baskıcı, tekelci Kemalist anlayışıdır.
 • 12 Eylül 2016 19:22 Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal Açıklaması Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal Açıklaması Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Bugün biz FETÖ ve PKK belasını yaşıyorsak bunun sebebi geçmişte inanca, dindarlara dönük baskıcı, tekelci Kemalist anlayışıdır.
 • 29 Ağustos 2016 16:49 Eski Bakan Ünal: Eski Bakan Ünal: " (İçme Suyundan Zehirlenme" İddiası) Sorunun Kaynağı Tespit Edildi" Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta "içme suyundan zehirlenme" iddiasına ilişkin, "Bundan sonraki sürecin nasıl yürütüleceğine ilişkin planlama yapıldı.