SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Mahir Ünal Haberleri

 • 12 Ocak 2017 03:57Anayasa Değişiklik Teklifi Genel KuruldaAnayasa Değişiklik Teklifi Genel KuruldaTBMM Genel Kurulunda, anayasa değişikliği teklifinin görüşmelerinde CHP'liler kürsüyü işgal etti.
 • 08 Ocak 2017 19:56Ünal: Ünal: "Rejim Değil, Siyasal Sistem Değişikliği"AK Parti Muğla Genişletilmiş İl Danışma Kurulu toplantısı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi AKM salonunda yapıldı.
 • 08 Ocak 2017 18:25AK Parti İl Danışma Kurulu ToplantısıAK Parti İl Danışma Kurulu ToplantısıEski Kültür ve Turizm Bakanı Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, "Bu devletin rejimi bellidir.
 • 05 Aralık 2016 22:462017 Yılı Bütçesi Genel Kurulda2017 Yılı Bütçesi Genel KuruldaAK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, "Hazırlanan son 14 bütçeye baktığımızda çocuklarımızı borçlandıran anlayıştan uzak olduğunu, bu bütçelerin hem geçmişin borçlarını ödediğini hem geleceğe yatırım yaparak ileriki nesillerin üstüne borç bırakmadığını görürüz." dedi.
 • 01 Aralık 2016 13:58Ekinözü Belediye Hizmetleri ile KalkınıyorKahramanmaraş'ın Ekinözü İlçe Belediye Başkanı Nursi Çeleğen Belediye hizmetleri bakımından 2016 yılı verimliği geçtiğini ve 2017'de ise bu zamana kadar yaptıkları hizmetin iki katını ilçeye kazandıracaklarını ifade etti.
 • 06 Kasım 2016 00:23Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "15 Temmuz ruhu olmasaydı her şeyimizi kaybetmiş olacaktık. O halde bizlerin unutmaması gereken temel şey 15 Temmuz ruhudur.
 • 05 Kasım 2016 18:19Ak Partili Ünal: Terörün ve Terörizmin Propagandasını Yapma Dünyanın Hiçbir Yerinde YokAK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, HDP Eş Genel Başkanları ve bazı milletvekillerinin tutuklanmalarını da değerlendirirken, "Bireyin bir terör örgütüyle birlikte hareket etme, terörizmin propagandasını yapma hakkı, dünyanın hiçbir yerinde yoktur" dedi.
 • 05 Kasım 2016 17:57Dha Yurt Bülteni - 9Bakan Özhaseki: Seçilmiş olmak suç işleme özgürlüğünü yanında getirmezÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Bir meslekte olmak veya seçilmiş olmak, hiçbir zaman suç işleme özgürlüğünü yanında getirmiyor" dedi.
 • 05 Kasım 2016 17:20Ak Partili Ünal: Terörün ve Terörizmin Propagandasını Yapma Dünyanın Hiçbir Yerinde YokAk Partili Ünal: Terörün ve Terörizmin Propagandasını Yapma Dünyanın Hiçbir Yerinde YokAK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, HDP Eş Genel Başkanları ve bazı milletvekillerinin tutuklanmalarını da değerlendirirken, "Bireyin bir terör örgütüyle birlikte hareket etme, terörizmin propagandasını yapma hakkı, dünyanın hiçbir yerinde yoktur" dedi.
 • 05 Kasım 2016 15:27AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ünal AçıklamasıAK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, "Devlete meydan okuyan, devleti tanımadığını söyleyen, "sizin devletiniz" ifadesini kullanan eğer bu devlete ve bu millete, bu milletin parlamentosundaki bir milletvekili terör örgütünü kast ederek 'sizi tükürüğüyle boğar' deme cesaretini...
 • 05 Kasım 2016 15:25Milletvekili Ünal: Milletvekili Ünal: "Hukuk Önünde Herkes Eşittir"Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanlarının ve milletvekillerinin tutuklanmalarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Türkiye bir hukuk devleti hukuk karşısında herkes eşittir” dedi.
 • 30 Ekim 2016 00:26Fransa'da "15 Temmuz Şehitlerini Anma Gecesi"Fransa'nın Strazburg kentinde "15 Temmuz Şehitlerini Anma Gecesi" düzenlendi.
 • 16 Ekim 2016 00:54Ünal: Ünal: "Ak Parti'den Başka Bir Yapı Bunları (Fetö) Tasviye Edemezdi" - KölnEski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu STK görünümündeki yapının aslında bir terör örgütü olduğunu 7 Şubat 2012'de fark ettik. AK Parti'den başka bir yapı bunları tasviye edemezdi.
 • 15 Ekim 2016 23:56Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu STK görünümündeki yapının aslında bir terör örgütü olduğunu 7 Şubat 2012'de fark ettik. AK Parti'den başka bir yapı, bunları tasfiye edemezdi.
 • 26 Eylül 2016 02:45Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir ÜnalEski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir ÜnalEski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu yapı, yerli ve milli olamaz. Dünyayı arkana alıp Anadolu'ya saldırmak değil, asıl olan Anadolu'yu arkana alıp dünyaya meydan okuyabilmektir.
 • 25 Eylül 2016 22:00Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili, "Bu yapı, yerli ve milli olamaz. Dünyayı arkana alıp Anadolu'ya saldırmak değil, asıl olan Anadolu'yu arkana alıp dünyaya meydan okuyabilmektir.
 • 12 Eylül 2016 20:16Mahir Ünal: Mahir Ünal: "Kur'an'ı ve Ezanı Yasakladınız"Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Bugün biz FETÖ ve PKK belasını yaşıyorsak bunun sebebi geçmişte inanca, dindarlara dönük baskıcı, tekelci Kemalist anlayışıdır.
 • 12 Eylül 2016 19:22Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal AçıklamasıEski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Bugün biz FETÖ ve PKK belasını yaşıyorsak bunun sebebi geçmişte inanca, dindarlara dönük baskıcı, tekelci Kemalist anlayışıdır.
 • 29 Ağustos 2016 16:49Eski Bakan Ünal: Eski Bakan Ünal: " (İçme Suyundan Zehirlenme" İddiası) Sorunun Kaynağı Tespit Edildi"Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta "içme suyundan zehirlenme" iddiasına ilişkin, "Bundan sonraki sürecin nasıl yürütüleceğine ilişkin planlama yapıldı.
 • 29 Ağustos 2016 16:34Eski Bakan Mahir Ünal Su Kuyularının Bulunduğu Alanı İncelediEski Bakan Mahir Ünal Su Kuyularının Bulunduğu Alanı İncelediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Devlet hastanesi ziyareti Su kuyularının bulunduğu alanda inceleme KAHRAMANMARAŞ - Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ve beraberindekiler, Kahramanmaraş'ta "içme suyundan zehirlenme" iddiasına ilişkin Elbistan Kaymakamlığında düzenlenen basın toplantısının ardından, Elbistan Çocuk Hastanesini ziyaret ederek, burada çocuk ve ailelerle görüştü.
 • 29 Ağustos 2016 15:52Elbistan'ı Hastanelere Düşüren Salgının Nedeni Belli Oldu!Elbistan'ı Hastanelere Düşüren Salgının Nedeni Belli Oldu!Elbistan'da 35 bin kişinin ishal, yüksek ateş ve kusma şikayetiyle hastanelere akın etmesine neden olan salgının nedeni tespit edildi.
 • 29 Ağustos 2016 14:17Kahramanmaraş'ta "İçme Suyundan Zehirlenme" İddiasıEski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta "içme suyundan zehirlenme" iddiasına ilişkin, "Bundan sonraki sürecin nasıl yürütüleceğine ilişkin planlama yapıldı.
 • 28 Ağustos 2016 15:15Elbistan'da Hastanelere Başvuranların Sayısı 8 Bini AştıElbistan'da Hastanelere Başvuranların Sayısı 8 Bini AştıKahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde, 26 Ağustos’ta gece saatlerinde içme suyundan kaynaklı olarak başladığı iddia edilen salgında hasta sayısına her geçen dakika yenileri ekleniyor.
 • 28 Ağustos 2016 02:14Elbistan'da İçme Suyundan Rahatsızlandığı İddia Edilen 5 Bin Kişi Hastanelik Oldu (2)Elbistan'da İçme Suyundan Rahatsızlandığı İddia Edilen 5 Bin Kişi Hastanelik Oldu (2)MAHİR ÜNAL: SAĞLIK BAKANIMIZ TAKİP EDİYORAk Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Elbistan'da içme suyundan 5 bin vatandaşın etkilendiğini açıkladı.
 • 20 Ağustos 2016 04:4515 Temmuz Darbe Girişimi ve Yeni Türkiye Paneli15 Temmuz Darbe Girişimi ve Yeni Türkiye Paneli"Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu milletin geleneğinde devlete karşı gelmek, devlete sızmak yoktur.