01:3400
SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Mahir Ünal Haberleri


MAHİR ÜNAL

1966, Kahramanmaraş, Elbistan doğumlu. 1984 Bahçelievler Kocasinan Lisesi, 1991 Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun oldu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sosyal Yapı ve Sosyal Değişme Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisansını tamamladı. Kent çalışmaları, yerel... Devamı

  Başbakan Yardımcısı Atalay ve Bakan İslam, Kahramanmaraş'ta

  Atalay: "İlk defa Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde huzur içerisinde seçim yaşandı. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Atalay'dan 'Twitter' Değerlendirmesi

  Atalay'dan "Twitter" Değerlendirmesi

  Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Beşir Atalay, twitter’in hakaret içeren hesapları gizlemesiyle ilgili olarak, “Gazeteler yanlış yaptığında tekzip ediyorsa, televizyon nasıl düzenliyorsa, sosyal medya da bir iletişim ortamıdır. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Yedi Güzel Adam" Dizisinin Galası Yapıldı

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: "Eğer medeniyetin inşaasında sanat yoksa, eğer medeniyetin inşaasında edebiyat yoksa, o ülkede kuraklık var demektir" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Bu şehrin her evinden bir sanatkar çıkıyor TRT Genel Müdürü Şahin: "Tutarsa ikinci ve üçüncü onüçleri. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Yedi Güzel Adam Dizisinin Galasında 2 Güzel Adam Vurgusu

  Yedi Güzel Adam Dizisinin Galasında 2 Güzel Adam Vurgusu

  Başbakan Yardımcısı Atalay, TRT-1'de başlayan Yedi Güzel Adam dizisinin Kahramanmaraş'taki galasında, cumhurbaşkanlığı seçimlerine değindi. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Beşir Atalay'a Zor Anlar Yaşatan Şiiri Mehdi Eker Tamamladı

  Beşir Atalay'a Zor Anlar Yaşatan Şiiri Mehdi Eker Tamamladı

  Beşir Atalay'ın okumakta zorlandığı şiiri kürsüye çıkarak ezbere okuyan Mehdi Eker büyük alkış aldı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Atalay: 'Ak Parti İçerisinde Bu Konular Dostluk Çerçevesinde Çözülür'

  Atalay: "Ak Parti İçerisinde Bu Konular Dostluk Çerçevesinde Çözülür"

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili olarak şunları söyledi: “AK Parti içerisinde bu konular büyük bir fedakarlık, dava ahlakı, kardeşlik ve dostluk hukuku içinde çözülür. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Yedi Güzel Adam' Dizisinin Galası

  Yedi Güzel Adam" Dizisinin Galası

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Bu önemli dizi hem Kahramanmaraş açısından hem de şehre değer ve ruh veren insanlar açısından çok önemli mesajlar içeriyor" "Eğer biz kültürel ve manevi varlığımızı bir kenara bırakırsak, devlet olarak ayakta kalmamız da mümkün değildir" (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Bakanlar Dizi Galasına Katılacak

  Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Beşir Atalay, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşegül İslam ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, TRT-1 ekranında yayınlanacak olan “Yedi Güzel Adam” dizisinin galasına katılmak üzere Kahramanmaraş’a gelecek. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  İstihbarata Meclis Denetimi Geliyor

  İstihbarata Meclis Denetimi Geliyor

  AK Parti Grup Başkanvekili Ünal:"Meclis'te 'Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu' adlı yeni bir ihtisas komisyonu kurulacak" "17 kişiden oluşacak olan komisyon, toplantılarını kapalı oturumda yapıcak" "Bu, aslında devrim niteliğinde bir uygulama...TBMM'nin, siyaset kurumunu güçlendiren ve Türkiye'deki istihbarat. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Meclis'te Yeni Bir Komisyon Kuruluyor

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, MİT'in Meclis denetimine açılmasına ilişkin yapılan değişikliği anlattı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Göçebelere Verilen Taşınmaz Mülkleri Yasayla Geri Alıyor

  AK Parti, "göçebe oldukları gerekçesiyle 10 Temmuz 2007'den önce, Hatay ve Kahramanmaraş'ta iskan edilmek maksadıyla hak sahibi kabul edilerek kendilerine taşınmaz verilen ancak sonradan yapılan incelemeler sonucunda şartları taşımadıkları gerekçesiyle hak sahiplikleri iptal edilen kişilerin ellerinde bulunan taşınmazları iade etmelerini" düzenleyen yasa teklifi hazırladı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'den Göçebelerle İlgili Kanun Teklifi

  AK Parti'den Göçebelerle İlgili Kanun Teklifi

  Teklifle, göçebe oldukları gerekçesiyle 10 Temmuz 2007'den önce, Hatay ve Kahramanmaraş'ta iskan edilmek maksadıyla hak sahibi kabul edilerek kendilerine taşınmaz verilen ancak sonradan yapılan incelemeler sonucunda şartları taşımadıkları gerekçesiyle hak sahiplikleri iptal edilen kişilerin mağduriyetleri gideriliyor. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Afşin'de Sgk Binasının Temeli Atıldı

  Afşin'de Sgk Binasının Temeli Atıldı

  Afşin'de SGK tarafından Afşin'e yapılacak olan hizmet binasının temeli, düzenlenen törenle atıldı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Taşeron İşçilere Bakan Çelik'ten Müjde! Taşeron İşçi Kadro Düzenlemesi (4C) (19.04.2014)

  Taşeron İşçilere Bakan Çelik'ten Müjde! Taşeron İşçi Kadro Düzenlemesi (4C) (19.04.2014)

  Taşeron İşçilere kadro düzenlemesi ne zaman yapılacak? Taşeron İşçilerin kadro düzenlenmesini içeren torba yasası TBMM'de. Bakan Çelik " Asıl işçi ile taşeron işçi aynı şartlara sahip olacak." diyerek taşeron işçilere müjde verdi. (19.04.2014) (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Elbistan'da Husumetli Aileler Barıştırıldı

  Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, Aktaş ve Beştepe aileleri arasında 3 yıl önce başlayan husumet, barış yemeğiyle son buldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kan Davası Barış Yemeğiyle Son Buldu

  Kan Davası Barış Yemeğiyle Son Buldu

  Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, iki aile arasındaki kan davasının bitmesi için Vali Kocatepe ve AK Parti Grup Başkanvekili Ünal'ın araya girmesiyle barış yemeği düzenlendi. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kan Davalı İki Aile Barıştırıldı

  Kan Davalı İki Aile Barıştırıldı

  Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine bağlı Karahüyük Köyünde Aktaş ve Beştepe aileleri arasında 2011 yılında yaşanan ve devamında her iki aileden de birer kişinin ölümüyle sonuçlanan kan davası, yenilen barış yemeği ile son buldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Elbistan'da Kan Davası Barış Yemeği ile Son Buldu

  Elbistan'da Kan Davası Barış Yemeği ile Son Buldu

  Kahramanmaraşta Aktaş ve Beştepe aileleri arasında 2011 yılında başlayan kan davası, yenilen barış yemeği ile son buldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

 

  TBMM'deki Güvenlik Toplantısı

  TBMM'deki Güvenlik Toplantısı

  TBMM Başkanı Çiçek'in Başkanlığı'ndaki toplantı sona erdi Meclis'teki güvenlik tedbirlerine ilişkin öneri taslağı hazırlandığı, taslağın TBMM'de grubu bulunan partilerin genel başkanlarına sunulacağı öğrenildi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Hükümetten Mısır'daki İdam Kararlarına Sert Tepki

  Hükümetten Mısır'daki İdam Kararlarına Sert Tepki

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Mısır'daki idamlara ilişkin, "Biz zulüm neredeyse oraya her zaman sesimizi yükselttik, bundan sonra da yükseltmeye devam edeceğiz. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri