05:5900
SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Mahir Ünal Haberleri


MAHİR ÜNAL

1966, Kahramanmaraş, Elbistan doğumlu. 1984 Bahçelievler Kocasinan Lisesi, 1991 Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun oldu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sosyal Yapı ve Sosyal Değişme Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisansını tamamladı. Kent çalışmaları, yerel... Devamı

   

  İstihbarata Meclis Denetimi Geliyor

  İstihbarata Meclis Denetimi Geliyor

  AK Parti Grup Başkanvekili Ünal:"Meclis'te 'Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu' adlı yeni bir ihtisas komisyonu kurulacak" "17 kişiden oluşacak olan komisyon, toplantılarını kapalı oturumda yapıcak" "Bu, aslında devrim niteliğinde bir uygulama...TBMM'nin, siyaset kurumunu güçlendiren ve Türkiye'deki istihbarat. (Dün 16:50)

   

  Meclis'te Yeni Bir Komisyon Kuruluyor

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, MİT'in Meclis denetimine açılmasına ilişkin yapılan değişikliği anlattı. (Dün 16:41)

   

  AK Parti Göçebelere Verilen Taşınmaz Mülkleri Yasayla Geri Alıyor

  AK Parti, "göçebe oldukları gerekçesiyle 10 Temmuz 2007'den önce, Hatay ve Kahramanmaraş'ta iskan edilmek maksadıyla hak sahibi kabul edilerek kendilerine taşınmaz verilen ancak sonradan yapılan incelemeler sonucunda şartları taşımadıkları gerekçesiyle hak sahiplikleri iptal edilen kişilerin ellerinde bulunan taşınmazları iade etmelerini" düzenleyen yasa teklifi hazırladı. (Dün 11:35)

   

  Elbistan'da Husumetli Aileler Barıştırıldı

  Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, Aktaş ve Beştepe aileleri arasında 3 yıl önce başlayan husumet, barış yemeğiyle son buldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kan Davası Barış Yemeğiyle Son Buldu

  Kan Davası Barış Yemeğiyle Son Buldu

  Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, iki aile arasındaki kan davasının bitmesi için Vali Kocatepe ve AK Parti Grup Başkanvekili Ünal'ın araya girmesiyle barış yemeği düzenlendi. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kan Davalı İki Aile Barıştırıldı

  Kan Davalı İki Aile Barıştırıldı

  Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine bağlı Karahüyük Köyünde Aktaş ve Beştepe aileleri arasında 2011 yılında yaşanan ve devamında her iki aileden de birer kişinin ölümüyle sonuçlanan kan davası, yenilen barış yemeği ile son buldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Elbistan'da Kan Davası Barış Yemeği ile Son Buldu

  Elbistan'da Kan Davası Barış Yemeği ile Son Buldu

  Kahramanmaraşta Aktaş ve Beştepe aileleri arasında 2011 yılında başlayan kan davası, yenilen barış yemeği ile son buldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Ünal: 'Milletin Verdiği Yetkiye Saygı Duyacaksınız'

  Ünal: "Milletin Verdiği Yetkiye Saygı Duyacaksınız"

  AK Parti Grup Başkan Vekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, yerel seçimlerin ardından milletin iktidar yetkisini AK Parti’ye verdiğini ifade ederek, “Sanki bu olmamış gibi davranıyorlar. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması

  AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması

  "Milletin iradesine yani sandığa saygı duymasını öğreneceksiniz. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  AK Parti'de Konuşulan Köşk Planı: Yarı Başkan Erdoğan

  AK Parti'de Konuşulan Köşk Planı: Yarı Başkan Erdoğan

  AK Parti'de konuşulan Köşk planına göre; Çankaya'da "yarı başkan" yetkileriyle donatılmış bir Erdoğan olacak. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Taşeron İşçilerin (4C) Kadro Düzenlemesi Torba Yasa ile Mecliste (07.04.2014)

  Taşeron İşçilerin (4C) Kadro Düzenlemesi Torba Yasa ile Mecliste (07.04.2014)

  30 Mart yerel seçimlerinden dolayı aksayan taşeron işçilere kadro düzenlemesi torba yasa ile birlikte meclis gündeminde. 4Cli taşeron işçilerin kadroya alınması gibi düzenlemeleri içeren torba yasada neler var? (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Başbakan Erdoğan'ı Galibiyete Taşıyan 11 Kişilik Ekip

  Başbakan Erdoğan'ı Galibiyete Taşıyan 11 Kişilik Ekip

  Erdoğan, seçime 11 kişilik "strateji ekibi" ile hazırlandı. Ekibin başında Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay yer alıyor. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Alanya mitingi - Çavuşoğlu -

  AK Parti Alanya mitingi - Çavuşoğlu -

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, güvenlik toplantısının illegal dinlenmesine ilişkin, "Ülkenin ulusal güvenliğini birilerine peşkeş çekiyorlar, buna ne denir? Vatana ihanet denir, hainlik denir. Siz kimlere hizmet ediyorsunuz, kimlere satıyorsunuz bu ülkenin ulusal güvenliğini kimlere? Bu milletin sırlarına kimlere peşkeş çekiyorsunuz, niçin yapıyorsunuz bunu?" dedi. (28 Mart 2014 Cuma )

   

 

  AK Parti Alanya Mitingi

  AK Parti Alanya Mitingi

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu: "(Güvenlik toplantısının illegal dinlenmesi) Ülkenin ulusal güvenliğini birilerine peşkeş çekiyorlar, buna ne denir? Vatana ihanet denir, hainlik denir. Siz kimlere hizmet ediyorsunuz, kimlere satıyorsunuz bu ülkenin ulusal güvenliğini kimlere? Bu milletin sırlarına kimlere peşkeş çekiyorsunuz, niçin yapıyorsunuz bunu?" AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "En büyük ihanetlerini yaptılar, devlete ihanet ettiler, vatana ihanet ettiler, devletin (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Twitter'a tedbir amaçlı erişimin engellenmesi - Mahir Ünal -

  Twitter'a tedbir amaçlı erişimin engellenmesi - Mahir Ünal -

  AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, Twitter'a tedbir amaçlı erişimin engellenmesine ilişkin işlemin yürütmesinin durdurulması kararıyla ilgili, "Bugün, bununla ilgili de bir mahkeme karar vermiş. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri