SON DAKİKA MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Mahir Ünal Haberleri

 • 16:52Mahir Ünal: "Bahçeli, Kendi Dönemlerinde İmralı ile Görüşüldüğünü İtiraf Etti"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantı öncesi salondan detaylar-Mahir Ünal'ın konuşması-Mahir Ünal'ın ve diğer katılımcıları fotoğraf çekimi AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Bizi İmralı ile görüşmekle suçlayan Devlet Bahçeli, kendi dönemlerinde İmralı ile görüşüldüğünü itiraf etti.
 • 15:58AK Parti'li Ünal: AK Parti'li Ünal: "Terörün Sonlandırılması İçin Çok Büyük Fırsatlar Vardı"AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, "Abdullah Öcalan yakalandıktan sonra Türkiye’nin önündeki fırsatları neden o günkü siyasiler değerlendirmediler" dedi.
 • 18:23Kahramanmaraş Ak Partili Ünal: Abdulhamid Han'a Yapılan, Erdoğan'a YapılıyorKahramanmaraş Ak Partili Ünal: Abdulhamid Han'a Yapılan, Erdoğan'a YapılıyorAk Partili Ünal: Abdulhamid Han'a yapılan, Erdoğan'a yapılıyor AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Sultan 2'nci Abdülhamid'e karşı yapılan kara propaganda ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yapılan arasında hiçbir fark bulunmadığını ileri sürerek, "Türkiye'nin, bu milletin hassasiyetlerini kendi şahsında tecessüm ettirdiği liderlere ne yaptırdığını bakın.
 • 16:46AK Parti Grup Başkanvekili ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın açıklamaları AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Devlet gerektiğinde şefkat elini uzatır, gerektiğinde kudret elini uzatır.
 • 14:54Ak Partili Ünal: Abdulhamid Han'a Yapılan, Erdoğan'a YapılıyorAk Partili Ünal: Abdulhamid Han'a Yapılan, Erdoğan'a YapılıyorAk Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Sultan 2'nci Abdülhamid'e karşı yapılan kara propaganda ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yapılan arasında hiçbir fark bulunmadığını ileri sürerek, "Türkiye'nin, bu milletin hassasiyetlerini kendi şahsında tecessüm ettirdiği liderlere ne yaptırdığını bakın.
 • 13:40AK Parti Grup Başkanvekili ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bayramlaşma detayları- Mahir Ünal'ın konuşması AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "1 Kasım genel seçimlerinde Türkiye'yi bu alacakaranlık kuşağından, bu dar boğazdan, bu türbülanstan çıkartacağız. Türkiye istikrarla yoluna devam edecek.
 • 11:52AK Parti Grup Başkanvekili Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Meclis Genel Kurulu'nun muhtemelen 1 Ekim'den önce olağanüstü toplanarak, TSK'ya sınır ötesi operasyon yetkisi veren Başbakanlık tezkeresini görüşeceğini bildirdi.
 • 22:15AK Parti Grup Başkanvekili ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondaki katılımcılardan detay görüntüler, - Mahir Ünal'ın konuşması, AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Devlet adamlığı ahlakı ve siyaset ahlakı çok başka bir şeydir.
 • 18:28Ak Partili Ünal: Tayyip Erdoğan'ı Ver, İktidarı Al DiyeceklerAk Partili Ünal: Tayyip Erdoğan'ı Ver, İktidarı Al DiyeceklerAk Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, sorumsuzlukla suçladığı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştirirken, "İktidar senin mi, iktidar dağıtıyorsun? Bugün 'Bilal'i ver, iktidarı al' diyen, yarın şuna hazırlanıyor.
 • 09:39AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Terörü Sonlandırmak İçin Yürüttüğümüz 13 Yıldan Beri Yürüyen...AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, “Görünen o ki önümüzdeki süreçte Anayasa’nın 114. ve 116. maddeleri işletilerek, Sayın Cumhurbaşkanı Türkiye’yi bir seçime götürecek” dedi.
 • 18:14AK Parti'li Ünal Kahramanmaraş'taAK Parti'li Ünal Kahramanmaraş'taAK Parti Grup Başkanvekili Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, “Siyaset yapmayıp konforlu bir hayat yaşayanlar sorumluluklarını üstlenmediler” dedi.
 • 12:38Osmanlı Geleneği "Bayram Kahvaltısı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bayram kahvaltısı yapan vatandaşlar- AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile röportaj- Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ile röportaj Kahramanmaraş'ta Osmanlı geleneği "bayram kahvaltısı"- Vatandaşlar, unutulmaya yüz tutmuş bir Osmanlı geleneği olan bayram kahvaltısında bir araya geldi- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Hep birlikte, vekille asil sabah kahvaltısında buluşmuş durumda.
 • 23:16Mahir Ünal: Mahir Ünal: "Türkiye'nin İstikrarsızlığa Süreklenmesine İzin Veremeyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar programına katılan vatandaşların görüntüsü, - AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın konuşması - Detaylar AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Türkiye'nin her zamankinden daha çok, güçlü bir siyasete ve güçlü bir iktidara ihtiyaç duyduğu bu seçimde daha açık bir şekilde ortaya çıkmıştır"- "Türkiye'yi hükumetsiz bırakamayız. Türkiye'nin istikrarsızlığa süreklenmesine izin veremeyiz" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Türkiye'nin her zamankinden daha çok, güçlü bir siyasete ve güçlü bir iktidara ihtiyaç duyduğu bu seçimde daha açık bir şekilde ortaya çıkmıştır" dedi.
 • 12:07Mahir Ünal ve Oktay Vural, Mhp-Ak Parti Buluşması Öncesi 20 Dakika GörüştüAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, TBMM’de bugün yapılacak MHP-AK Parti koalisyon görüşmeleri öncesi bir araya geldi.
 • 12:01Koalisyon Görüşmesi Öncesı Kritik GörüşmeAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Oktay Vural Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir araya geldiler.
 • 23:16Mahir Ünal, Stk ve Kanaat Önderleri ile İftarda Bir Araya GeldiMahir Ünal, Stk ve Kanaat Önderleri ile İftarda Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın partililerle selamlaşması-Ünal'ın vatandaşlarala sohberi-Ünal'ın konuşması-İftardan detaylar AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Bütün meselenin bir kardeş edebiyatından ibaret olmadığını, bunun bir de hukuku olduğunu ve bu hukukun inşa edilmesi gerektiğini unutmaz bilincimizde dipdiri tutarsak, o zaman ramazanın ruhuna uygun davranmış oluruz" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Bütün meselenin bir kardeş edebiyatından ibaret olmadığını, bunun bir de hukuku olduğunu ve bu hukukun inşa edilmesi gerektiğini unutmaz bilincimizde dipdiri tutarsak, o zaman ramazanın ruhuna uygun davranmış oluruz" dedi.
 • 22:09Mahir Ünal: Mahir Ünal: "Silahların Gölgesinde Siyaset Olmaz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti İstişare toplantısının yapıldığı salondan detaylar-AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın salona gelişi-Ünal'ın açıklamaları AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "(Çözüm Süreci) Ey HDP, bu sorunun çözümüyle ilgili siz hangi değişikliğe gittiniz?
 • 17:58Ak Partili Ünal: Demirtaş İki Gün Konuştu, Üçüncü Gün Vasileri Devreye GirdiAk Partili Ünal: Demirtaş İki Gün Konuştu, Üçüncü Gün Vasileri Devreye GirdiAk Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, partisinin Diyarbakır İl Koordinasyon Toplantısında yaptığı konuşmada, HDP ve Selahattin Demirtaş'ı sert bir dille eleştirerek, "Peki seçimler bitti, Sellahattin Demirtaş iki gün konuştu.
 • 17:53Diyarbakır Ak Partili Ünal, Diyarbakır'da Hdp ve Demirtaş'ı EleştirdiDiyarbakır Ak Partili Ünal, Diyarbakır'da Hdp ve Demirtaş'ı EleştirdiAk Partili Ünal, Diyarbakır'da HDP ve Demirtaş'ı eleştirdi AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, partisinin Diyarbakır İl Başkanlığı koordinasyon toplantısında yaptığı konuşmada, HDP ve Selahattin Demirtaş'ı sert bir dille eleştirerek, "Peki seçimler bitti, Sellahattin Demirtaş 2 gün konuştu.
 • 17:34AK Parti'li Ünal Diyarbakır'da Hdp'ye YüklendiAK Parti'li Ünal Diyarbakır'da Hdp'ye YüklendiPartisinin Diyarbakır’da düzenlediği istişare toplantısına katılan AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, burada HDP’ye yüklendi.
 • 16:28AK Parti Grup Başkanvekili Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu'nun "AK Partinin tabiriyle dinsizlikle suçlarlar" ifadesini kınayarak, "Her şeyden önce siyasi ahlak açısından hoş değil. Siyasi partiler dini kimlikleri olan partiler değildir, siyasi kimlikleri olan partilerdir" dedi.
 • 16:17AK Parti Grup Başkanvekili Ünal'dan Halaçoğlu'na TepkiAK Parti Grup Başkanvekili Ünal'dan Halaçoğlu'na TepkiAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu’nun sözlerine tepki göstererek, "Sayın Yusuf Halaçoğlu’nun partimize dönük kullandığı ifadeyi de buradan kınamak istiyorum.
 • 15:23AK Parti Grup Başkanvekili ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mahir Ünal'ın açıklamaları, ANKARA - AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AA'nınsorularını cevapladı.
 • 15:16Ak Partili Mahir Ünal: Halaçoğlu'nun Partimize Yönelik İfadesini KınıyorumAk Partili Mahir Ünal: Halaçoğlu'nun Partimize Yönelik İfadesini KınıyorumAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
 • 01:46AK Parti Grup Başkanvekili ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar programına katılan partililerden detay- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal'ın açıklaması - "Seçim sürecinde maalesef bölgede demokratik siyasete yakışmayan ve tehdidin, baskının olduğu ve insanların bu tehditten ve baskıdan dolayı oldukça muzdarip olduklarını gördük"- "Hükümetimiz işinin başında, Türkiye'nin önümüzdeki süreçte herhangi bir belirsizlik ya da istikrarsızlık yaşamaması için biz üzerimize düşen bütün sorumlulukları yerine getireceğiz" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Seçim sürecinde maalesef bölgede demokratik siyasete yakışmayan ve tehdidin, baskının olduğu ve insanların bu tehditten ve baskıdan dolayı oldukça muzdarip olduklarını gördük" dedi.
 • 23:57AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Siirt'teAK Parti Grup Başkanvekili Ünal Siirt'teGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın Tillo Ulu Camii, İbrahim Hakkı Hazretleri Müzesi ve İsmail Fakirullah Hazretleri türbesini ziyareti -Mahir Ünal'a bilgi verilmesi-Mahir Ünal'ın konuşması AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, seçim ardından AK Parti tarafından Türkiye geneli başlatılan teşkilat ziyaretleri kapsamında Siirt'te ziyaret ette bulundu.
 • 00:06Ak Partili Ünal: Neden Türkiye ile Işid'i Aynı Karede Göstermeye ÇalışıyorlarAk Partili Ünal: Neden Türkiye ile Işid'i Aynı Karede Göstermeye ÇalışıyorlarŞırnak'ta iftar yemeğine katılan Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, 2 yıl önce Türkiye'nin IŞİD'i terör örgütü olarak kabul ettiğini belirterek, HDP'yi eleştirdi.
 • 00:05Şırnak Ak Partili Ünal: Neden Türkiye ile Işid'i Aynı Karede Göstermeye ÇalışıyorlarŞırnak Ak Partili Ünal: Neden Türkiye ile Işid'i Aynı Karede Göstermeye ÇalışıyorlarAk Partili Ünal: Neden Türkiye ile IŞİD'i aynı karede göstermeye çalışıyorlar Şırnak'ta iftar yemeğine katılan Ak Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, iki yıl önce Türkiye'nin IŞİD'i terör örgütü olarak kabul ettiğini belirterek, HDP'yi eleştirdi.
 • 22:33AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'dan Hdp'ye EleştiriAK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'dan Hdp'ye EleştiriAK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, HDP’nin seçimden önce herkese gülücükler dağıttığını belirterek, "Güzel mesajlar vermeye çalıştı.
 • 16:53AK Parti Grup Başkanvekili Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Hiçbir şekilde birilerinin bu seçimin sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonucuymuş gibi değerlendirmesine izin vermeyiz.
 • 16:28Cumhurbaşkanımızla İlgili Meşruiyet Tartışması Oluşturulmasına İzin Vermeyiz'Cumhurbaşkanımızla İlgili Meşruiyet Tartışması Oluşturulmasına İzin Vermeyiz'AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili hiçbir şekilde bir meşruiyet tartışması oluşturulmasına izin vermeyeceklerini söyledi.
 • 16:27Ak Partili Mahir Ünal Kırmızı Çizgilerini AçıkladıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AK Parti’nin yüzde 41 oy oranı ile Türkiye’de en güçlü siyasi temsil oranına sahip olduğunu söyleyerek, paralel yapı ile mücadelenin devam edeceğini işaret etti.
 • 18:47Kahramanmaraş Ak Partili Ünal, Geleneksel Çocuk Oyunları OynadıKahramanmaraş Ak Partili Ünal, Geleneksel Çocuk Oyunları OynadıAk Partili Ünal, geleneksel çocuk oyunları oynadı AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta Geleneksel Çocuk Oyunları Parkı'nda tahta arabaya bindi, misket ve kösküç oynadı.
 • 18:36Ak Partili Ünal, Geleneksel Çocuk Oyunları OynadıAk Partili Ünal, Geleneksel Çocuk Oyunları OynadıAk Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta Geleneksel Çocuk Oyunları Parkı'nda tahta arabaya bindi, misket ve kösküç oynadı.
 • 02:33Ak Partili Ünal;Ak Partili Ünal;AK Parti Gurup Başkan Vekili Mahir Ünal, katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunarak, “Bu iş bizi bölünmeye götürür diyenler, 25 yıl boyunca bu ülkede köyler boşaltılırken, bu ülkede köyler yakılırken, insanlara dışkı yedirilirken neredeydiler” dedi.
 • 17:21AK Parti'li Ünal: AK Parti'li Ünal: "Apo'yu Asın Diye İp Sallayan Mhp, Şimdi Hdp ile İp Atlıyor"AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, “Erzurum’dan ’Apo’yu asın’ diye ip sallayan MHP, şimdi HDP ile ip atlıyor” dedi.
 • 23:07Demirtaş'tan AK Partili Vekilin Sorusuna Bomba CevapDemirtaş'tan AK Partili Vekilin Sorusuna Bomba CevapHDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, AK Partili Mahir Ünal'ın "Eşcinsel evlilikle ilgili ne düşünüyorsun?" sorusuna "Şu anda düşünmüyorum. Eşimle çok mutluyum. Teşekkür ederim." diye yanıt verdi.
 • 22:43Kadem Kahramanmaraş Temsilciliği AçıldıKadem Kahramanmaraş Temsilciliği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dursun Ali Erzincanlı'nın duası - Açılışın yapılması - KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın konuşması - Üzerinde led ışıklarla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını taşıyan bir kişinin, Sümeyye Erdoğan'a "Allah ömrümden alsın babana versin, babana" diye seslenmesi KADEM Kahramanmaraş Temsilciliği açıldı- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "KADEM'in burada açılması, AK Parti'nin 13 yıldan beri kadın ve demokrasi konusunda verdiği çabanın, mücadelenin Kahramanmaraş açısından aslında nihai sonuçlarından bir tanesidir" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kahramanmaraş İl Temsilciliği, KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın katılımıyla açıldı.
 • 15:58AK Parti Grup Başkanvekili Mahir ÜnalAK Parti Grup Başkanvekili Mahir ÜnalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın açıklamaları AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Selahattin Demirtaş'ı, çiçek çocuk, cici çocuk gibi popstar edasıyla süslüyorlar.
 • 06:06Ünal: Ünal: "Eski Türkiye'nin Kapıları Sonsuza Kadar Kapanmıştır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detay- AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın konuşması - "Çanakkale Gözyaşı Geceleri" adlı tiyatro etkinliğinden detaylar AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Birileri sandıkta tecelli eden o iradeye ilişkin yeniden oyunlar peşinde.
 • 22:35Mahir Ünal: Mahir Ünal: "Bunlar Kıtlıktan Başka, Yokluktan Başka Hiçbir Şey Yaşatmadılar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mahir Ünal'ın fabrika gezisi - İşçilerle yemek yemesi - Mahir Ünal'ın konuşması AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "(Muhalefet) Bunlar eğer bir vaatte bulunuyorlarsa bilin ki vadettikleri şeye göz dikmişler demektir.
 • 17:38MHP'li Halaçoğlu: AKP Siyasi Çöküşü Nedeniyle Ayasofya'ya SarılıyorMHP'li Halaçoğlu: AKP Siyasi Çöküşü Nedeniyle Ayasofya'ya SarılıyorMhp Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, AK Partili Mahir Ünal'ın, 29 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ayasofya'da namaz kılacağını açıkladığını belirterek bu duruma tepki gösterdi.
 • 14:36AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "27 Mayıs, Bizim İrademizin Çalındığı ve Gasbedildiği Gündür"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mehteran takımının gösterisi- Mahir Ünal'ın mehteran takımının küçük üyesiyle Türk bayrağını sallaması- Ünal'ın konuşması- Açılış butonuna basılması- Tesisin incelenmesi AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "27 Mayıs, bizim irademizin çalındığı ve gasbedildiği gündür.
 • 09:13AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, “Son kamuoyu araştırmasında bizim oylarımız yüzde 44-46 bandında.
 • 17:17AK Parti'li Ünal: AK Parti'li Ünal: "Chp'de, MHP'de İktidar Olamayacağını Biliyor"AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, “CHP iktidar olamayacağını biliyor, MHP iktidar olamayacağını biliyor.
 • 22:30Mahir Ünal: Mahir Ünal: "Biz Bu Ülkeyi Babalarımızdan Miras Almadık, Çocuklarımızdan Emanet Aldık"Görüntü Dökümü: -Mitinge katılan partililerden detaylar-Mahir Ünal'ın kürsüye çıkması ve selamlama- Mahir Ünal'ın konuşması AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Biz 27 milyar dolardan aldığımız Merkez Bankasının döviz rezervini, 129 milyara çıkardık.
 • 20:00AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Konya'da İlçe Mitinglerine KatıldıAK Parti Grup Başkanvekili Ünal Konya'da İlçe Mitinglerine KatıldıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Konya’da partisinin düzenlediği Çumra ve Karapınar ilçe mitinglerine katıldı.
 • 15:42AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Bozkır'daAK Parti Grup Başkanvekili Ünal Bozkır'daKonya’nın Bozkır ilçesinde partisinin düzenlediği mitinge katılan AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, şöyle konuştu: “Dün New York Times dedi ki, ‘NATO ve ABD, Türkiye’deki seçimlere müdahale etmelidir’ Ben size soruyorum, sizin o yüksek ferasetinize, irfanınıza, vicdanınıza soruyorum.
 • 23:32Ünal: Ünal: "İnşallah 8 Haziran Sabahı Biz Kaldığımız Yerden Yolumuza Devam Edeceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ve beraberindekilerin esnaf ziyareti- Ünal'ın açıklamaları AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "İnşallah 8 Haziran sabahı biz kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz"- "Türkiye'de ekonomik ve siyasi istikrarın sürmesi, her şeyden önce bütün insanlarımızın temel temennisi" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "İnşallah 8 Haziran sabahı biz kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz" dedi.
 • 15:56Ak Partili Ünal: Demirtaş Hdp ile Hpg İlişkisini AçıklasınAk Partili Ünal: Demirtaş Hdp ile Hpg İlişkisini AçıklasınAk Partili Ünal: Demirtaş HDP ile HPG ilişkisini açıklasın AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, PKK'nın silahlı kanadı HPG'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki kentlerde yaşayan vatandaşlara ölüm tehditleri içeren mektuplar göndererek AK Parti'ye oy verilmesinin engellenip HDP'ye oy toplandığını öne sürdü.