SON DAKİKA MAHMUT AYDIN HABERLERİ

Son Dakika Mahmut Aydın Haberleri

12:01
"Küçük Yüzler, Büyük Bedenler" Sergisi Nuri İyem, Cihat Burak, Bedri Baykam, Burhan Doğançay'ın da eserlerinin yer aldığı sergi, 13 Mart'a kadar Elgiz Müzesinde görülebilecek.
08:59
HSYK'nın Yeniden İnceleme Sonucu Atama Listesi Yayınlandı Adlî yargı hâkim ve Cumhuriyet savcılarının 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu gereğince atanmalarına ilişkin, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesi'nin 18.12.2014 tarih ve 2805 sayılı atama kararı ve bu karara karşı yapılan yeniden inceleme başvuruları neticesinde, 30.12.2014 tarihine kadar Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesi tarafından alınan kararlar sonucu oluşturulan atama listesi yayınlandı.
HSYK'nın Yeniden İnceleme Sonucu Atama Listesi Yayınlandı
17:05
Ana-Çocuk Derneği Ailelere Destek Olacak Yunusemre Belediyesi ile Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Ana-Çocuk Eğitim ve Yardımlaşma Derneği ile birlikte ortak yürüttüğü ‘Ailem İlk Mektebim’ adlı proje kapsamınsa Urganlı’da yılsonu toplantısı gerçekleştirildi.
Ana-Çocuk Derneği Ailelere Destek Olacak
10:19
İş Güvenliği Olmayan İnşaattan Düşen İşçi Ağır Yaralandı Bursa’da, iskele çökmesi neticesinde bir inşaatın dördüncü katından düşen işçi komaya girdi.
İş Güvenliği Olmayan İnşaattan Düşen İşçi Ağır Yaralandı
10:10
Bursa'da İş Güvenliği Olmayan İnşaattan Düşen İşçi Ağır Yaralandı Bursa’da, iskele çökmesi neticesinde bir inşaatın dördüncü katından düşen işçi komaya girdi.
Bursa'da İş Güvenliği Olmayan İnşaattan Düşen İşçi Ağır Yaralandı
22:23
Yargıtay'da Görevli 62 Hakim ve Savcının Tayini Çıktı Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu 1. Dairesi, 62'si Yargıtay'da görevli olmak üzere toplam 66 hakim ve savcının görev yerini değiştirerek çeşitli illere tayin yaptı.
Yargıtay'da Görevli 62 Hakim ve Savcının Tayini Çıktı
21:45
HSYK'dan Kararname Yargıtayda görev yapan 62 hakim ve savcının görev yeri değişti.
HSYK'dan Kararname
18:55
21. Sakıp Sabancı Sanat Ödülleri Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nin resim, heykel ve geleneksel Türk sanatları bölümlerinden ilk 3 dereceyle mezun olan 9 öğrenciye toplam 240 Cumhuriyet altını değerinde para ödülü verildi.
16:24
Kızılırmak Deltasında Doğadan Okula Bilim Köprüsü Mezuniyet Töreni Düzenlendi Orman ve Su İşleri Bakanlığı, TÜBİTAK ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) işbirliği ile düzenlenen “Kızılırmak Deltası'nda Doğadan Okula Bilim Köprüsü” projesinin 4. kamp dönemi öğrencileri muhteşem bir törenle mezun oldu.
Kızılırmak Deltasında Doğadan Okula Bilim Köprüsü Mezuniyet Töreni Düzenlendi
14:18
Deltada Mezuniyet Töreni Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ile TÜBİTAK işbirliği ile yürütülen Kızılırmak deltasında, Doğa ve Bilim Okulunun 4. dönem mezuniyet töreninde öğrenciler belgelerini aldı.
Deltada Mezuniyet Töreni
12:31
Sağlık İl Müdürü Ünlübay'dan Ünver'e Teşekkür Plaketi Nevşehir Sağlık İl Müdürü Rahim Ünlübay, sağlık alanında yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür plaketi verdi.
Sağlık İl Müdürü Ünlübay'dan Ünver'e Teşekkür Plaketi
11:26
Sağlık İl Müdürü Ünlübay'dan Ünver'e Teşekkür Plaketi Nevşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bir dizi düzenleme çalışmaları nedeniyle Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'e , kurumunun teşekkür plaketini takdim etti.
Sağlık İl Müdürü Ünlübay'dan Ünver'e Teşekkür Plaketi
13:13
OMÜ'de 30 Saniyede Kayıt OMÜ Rektör Yardımcısı Aydın, 2014-2015 kayıtlarının bu yıl ilk defa merkezi olarak yapıldığını hatırlatarak, "Bir öğrencinin kaydı aşağı yukarı 30 saniye sürüyor." dedi.
OMÜ'de 30 Saniyede Kayıt
14:29
Diyanet: Kıyı ile Orta Bölgelerin Dindarlık Anlayışı Farklı Diyanet'in araştırmasına göre, Türkiye'nin kıyı bölgelerindeki dindarlık anlayışı, ülkenin orta bölgelerindeki dindarlık anlayışıyla farklılık gösteriyor.
Diyanet: Kıyı ile Orta Bölgelerin Dindarlık Anlayışı Farklı
18:42
Kent Konseyi Başkanları Vali Aksoy'u Ziyaret Etti Samsun’daki kent konseyi başkan ve temsilcileri Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.
Kent Konseyi Başkanları Vali Aksoy'u Ziyaret Etti
14:06
OMÜ Yeni Öğrencilerini Bekliyor OMÜ Rektör Yardımcısı Aydın, 2014-2015 eğitim yılında doluluk oranlarının %97,27 olduğunu, yabancı öğrencilerle birlikte 49 bin öğrenci sayısına ulaştıklarını söyledi.
OMÜ Yeni Öğrencilerini Bekliyor
09:36
Kocaelispor'dan Basın Mensuplarına İftar Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kocaelispor'un Futbol Şube Sorumlusu Umut Serdar Yalçın, basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi.
Kocaelispor'dan Basın Mensuplarına İftar
13:41
Emniyetteki Parelel Yapı Operasyonu "Paralel yapı" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturmada dün gözaltına alınan polislerin, terör örgütü "Tevhit Selam Kudüs Ordusu" ile ilgili soruşturma gerekçesiyle aralarında bazı üst düzey bürokratlar ve gazetecilerin de bulunduğu 242 kişiyle ilgili gözaltı listesi hazırladığı belirtildi.
Emniyetteki Parelel Yapı Operasyonu
00:23
İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi İzmir'de Gazze'de hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı.
İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi
15:17
Kars Çayı'nda Toplu Balık Ölümleri Kars Çayı’nda yaşanan toplu balık ölümleri vatandaşları tedirgin etti.
Kars Çayı'nda Toplu Balık Ölümleri
14:43
Kars Çayı'nda Toplu Balık Ölümleri Kars Çayı’nda yaşanan toplu balık ölümleri vatandaşları tedirgin etti.
Kars Çayı'nda Toplu Balık Ölümleri
14:07
Elgiz Müzesi'nde Yaz Sezonu Başladı Müzede, 40 yaş altı genç sanatçıların işlerini ağırlayan ve 32 heykelden oluşan Teras Sergileri, 23 Ağustos'a kadar görülebilecek.
10:45
Çli Personeli İftar Yemeğinde Buluştu Çanakkale’nin Çan ilçesindeki Çan Linyit İşletmesi (ÇLİ) Müdürlüğü tarafından çalışanlarına iftar yemeği verildi.
Çli Personeli İftar Yemeğinde Buluştu
11:57
Malatya'da Et Fiyatı Yükselmesi Durdurulamadı Malatya’da Ramazan ayında kırmızı et fiyatının artmayacağı söylenmişti ancak, fiyatın yükseldiği bildirildi.
Malatya'da Et Fiyatı Yükselmesi Durdurulamadı
17:50
Omü Tıp Fakültesinde Mezuniyet Töreni Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi'nde 36'ıncı dönem 170 öğrenci için mezuniyet töreni düzenlendi.
Omü Tıp Fakültesinde Mezuniyet Töreni
14:41
Sağlık Camiasına 170 Yeni Hekim Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi 36. dönem mezunu 170 öğrenci için mezuniyet töreni düzenlendi.
Sağlık Camiasına 170 Yeni Hekim
16:57
Nevşehir Sağlıklı Yaşam İçin Çat Vadisi'nde Yürüdü Nevşehir Halk Sağlığı Müdürlüğü'nce her ay düzenlenen yürüyüşlere, bu ay Çat kasabasında bulunan 'Çat Vadisi' ev sahipliği yaptı.
Nevşehir Sağlıklı Yaşam İçin Çat Vadisi'nde Yürüdü
14:10
Omü'de "19. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi" Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) tarafından düzenlenen “19. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi” başladı.
Omü'de '19. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi'
11:14
Nevşehir'de Sağlıklı Yaşam İçin Doğa Yürüyüşü Düzenlendi Sağlık Bakanlığı, kronik hastalıklara karşı başlatılan proje kapsamında, "Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı' yürüyüşü gerçekleştirdi.
Nevşehir'de Sağlıklı Yaşam İçin Doğa Yürüyüşü Düzenlendi
11:22
OMÜ-Türkçe İlk Mezunlarını Verdi Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezinde okuyan 75 yabancı öğrenci mezun oldu.
OMÜ-Türkçe İlk Mezunlarını Verdi
19:03
Ssyo 121 Öğrencisini Mezun Etti Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Samsun Sağlık Yüksek Okulu (SSYO) 2013-2014 eğitim sezonunda hemşirelik ve ebelik bölümünden 84, beslenme ve diyetetik bölümünden de 37 öğrenci olmak üzere toplam 121 öğrencisini mezun etti.
Ssyo 121 Öğrencisini Mezun Etti
16:08
Fen-Edebiyat Fakültesi Mezuniyet Töreni Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi 2013-2014 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, OMÜ Nuri Asan Futbol Sahası’nda yapıldı.
Fen-Edebiyat Fakültesi Mezuniyet Töreni
18:30
Omü'nün Hedefi Uluslararası Pilot Yetiştirmek Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan, Havacılık ve Uzay Teknolojileri Uygulama Araştırma Merkezi’nden (UZAYTEM) ilk pilot mezunlarını verdiğini belirterek, hedeflerinin uluslararası pilot yetiştirmek olduğunu söyledi.
Omü'nün Hedefi Uluslararası Pilot Yetiştirmek
18:57
Ziraat Fakültesi'nden 268 Öğrenci Mezun Oldu Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ziraat Fakültesi 2013-2014 eğitim sezonunda 268 öğrencisini mezun etti.
Ziraat Fakültesi'nden 268 Öğrenci Mezun Oldu
17:51
Ana Deponun Elektiriği Kesilince 6 Köyün Susuz Kaldı Batman'ın Gercüş ilçesinde 497 bin liralık elektrik borcu nedeniyle 6 köye içme suyu sağlayan ana su deposunun elektriğinin kesilmesi nedeniyle 4 aydır su sorunu yaşayadıklarını belirten köylüler köylerinden göç etmeyi düşünüyor Tepecik köyü muhtarı Erdoğan: "Köyde altyapı ve su sıkıntısı nedeniyle elverişsiz bir ortamda yaşamımızı sürdürüyoruz.
Ana Deponun Elektiriği Kesilince 6 Köyün Susuz Kaldı
17:05
Omü Alaçam Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Sevinci Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Alaçam Meslek Yüksekokulu'nda mezuniyet töreni düzenlendi.
Omü Alaçam Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Sevinci
16:41
Bafra Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Töreni Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Bafra Meslek Yüksekokulu mezuniyet töreni Ali Kale Turistlik Tesisleri’nde yapıldı.
Bafra Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Töreni
18:35
Yeşilyurt Myo Mezuniyet Töreni Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Yeşilyurt Demir Çelik Meslek Yüksekokulu (MYO) 2013-2014 mezuniyet törenini yaptı.
Yeşilyurt Myo Mezuniyet Töreni
18:15
Çarşamba Myo'da Mezuniyet Sevinci Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksek Okulu(MYO) mezuniyet töreni Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yapıldı.
Çarşamba Myo'da Mezuniyet Sevinci
17:04
Prof. Dr. Kartal Son Yolculuğuna Uğurlandı Dut ağacından düşerek ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda iken dün hayatını kaybeden Prof. Dr. İbrahim Kartal son yolculuğuna uğurlandı.
Prof. Dr. Kartal Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:53
Ticaret Borsası Myo'da Mezuniyet Sevinci Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksek Okulu'nun 3 bölümünden bu yıl mezun olan öğrenciler için tören düzenlendi.
Ticaret Borsası Myo'da Mezuniyet Sevinci
16:41
Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Sevinci Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu'nda eğitimini tamamlayan 385 öğrenci için mezuniyet töreni düzenlendi.
Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Sevinci
18:09
Dut Ağacından Düşerek Ölen Öğretim Üyesi İçin Tören Samsun'da dut ağacından düşerek hayatını kaybeden Prof. Dr. İbrahim Kartal için, görev yaptığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Fen Edebiyat Fakültesinde tören düzenlendi.
Dut Ağacından Düşerek Ölen Öğretim Üyesi İçin Tören
16:32
Dut Ağacından Düşen Profesör Öldü (2) Üniversitede TÖREN DÜZENLENDİ Samsun'da dut ağacından düşerek hayatını kaybeden Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Genel Fizik Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. İbrahim Kartal için bugün tören düzenlendi.
16:02
Dut Ağacıdan Düşerek Ölen Profesör İçin Tören Düzenlendi Samsun’da dut ağacından düşerek hayatını kaybeden profesör için görev yaptığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde (OMÜ) tören düzenlendi.
Dut Ağacıdan Düşerek Ölen Profesör İçin Tören Düzenlendi
11:24
Güneşle Çalışan Motosiklet Yaptı Amasya’da bir üniversite öğrencisi güneş enerjisiyle çalışan motosiklet yaptı.
Güneşle Çalışan Motosiklet Yaptı
15:18
İlahiyat Fakülteleri Din Psikolojisi Anabilim Dalları 6. Koordinasyon Toplantısı “İlahiyat Fakülteleri Din Psikolojisi Anabilim Dalları 6. Koordinasyon Toplantısı”, Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen çok sayıda öğretim üyesinin katılımı ile Samsun’da başladı.
İlahiyat Fakülteleri Din Psikolojisi Anabilim Dalları 6. Koordinasyon Toplantısı
10:40
Halk Sağlığı Müdürlüğü Tarafından Resim Yarışması ve Sergi Açılışı Gerçekleştirildi Nevşehir Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından düzenlenen resim sergisi Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde açıldı.
Halk Sağlığı Müdürlüğü Tarafından Resim Yarışması ve Sergi Açılışı Gerçekleştirildi
17:34
Omü'de Açılış ve Sertifika Töreni Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi (DEHAM) ve Tıp Fakültesi bünyesinde yeni kurulan çeşitli ünitelerin toplu açılışı ile 5. ve 6. Deney Hayvanları Eğitim Programı Sertifika Töreni düzenlendi.
Omü'de Açılış ve Sertifika Töreni
12:38
Samsun'da 2. Kültür Sanat Çalıştayı Samsun Kültür ve Sanat Platformu Derneği ve OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesince 2. Samsun Kültür Çalıştayı düzenlendi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:19:52. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MAHMUT AYDIN HABERLERİ
[Hata Bildir]