SON DAKİKA MAHMUT KACAR HABERLERİ

Son Dakika Mahmut Kacar Haberleri

  • 16:46Mahmut Can Uygur Davası BaşladıEskişehir’de kaybolduktan 20 gün sonra Porsuk çayında cesedi bulunan 19 yaşındaki Mahmut Can Uygur’un ölümüne neden olduğu ileri sürülen 3 sanığın yargılanmasına başlandı.
  • 09:51Kto Başkanı Mahmut Hiçyılmaz AçıklamasıKto Başkanı Mahmut Hiçyılmaz AçıklamasıKayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Başbakan Binali Yıldırım’ın grup toplantısında ‘İş adamlarının önündeki engelleri kaldıracağız’ açıklamalarını değerlendirerek, “Önümüzde hangi engeller varsa yapılması nelerse onların yapılması hususunda gerekli gayretlerin gösterilmesi iş dünyası olarak hükümetten beklentimizdir” dedi.
  • 16:17Başkan Mahmut Badem, iftar öncesi Bozdağ esnafını ziyaret ettiBaşkan Mahmut Badem, iftar öncesi Bozdağ esnafını ziyaret etti Her akşam Ödemiş'in farklı bir bölgesinde verilen iftar sofralarına katılan Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, Bozdağ mahallesinde iftar öncesi esnafı ziyaret edip sohbet etti.
  • 17:15Mahmut Can Uygur Davası BaşlıyorEskişehir’de kaybolduktan 20 gün sonra Porsuk Çayında ölü olarak bulunan Mahmut Can Uygur’un ölümüne neden olduğu ileri sürülen 2 sanığın yargılanmasına 23 Haziran 2015 tarihinde başlanacak.
  • 09:35Kto Başkanı Mahmut Hiçyılmaz Mülteciler ile İftarda Bir Araya GeldiKto Başkanı Mahmut Hiçyılmaz Mülteciler ile İftarda Bir Araya GeldiKayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, KTO AB Merkezi tarafından Mülteci Günü etkinlikleri kapsamında 500 Suriyeli mülteci ile iftarda bir araya geldi.
  • 14:15Başkan Yağcı'dan Mahmut Efendi'ye ZiyaretBaşkan Yağcı'dan Mahmut Efendi'ye ZiyaretBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, İsmail Ağa Cemaati’nin önderi Mahmut Efendi’yi ziyaret etti.