SON DAKİKA MAHMUT YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Mahmut Yılmaz Haberleri

   

  Ali Çetinbaş Seçildi

  Ali Çetinbaş Seçildi

  AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın 5. Olağan Genel Kurulu’nda oylamaya katılan delegelerin oylarını alan Elektrik-Elektronik Mühendisi Ali Çetinbaş, İl Başkanlığı görevine seçildi. (Dün 16:44)

   

  Yavuzelispor Deplasmanda Galip Geldi

  1. Amatör Futbol Ligi’nde Yavuzelispor, 2014-2015 sezonunun ikinci yarısının ikinci maçında da yükselişini sürdürdü. (Dün 14:27)

   

  Depsaş Elektriği Kesti, Mardin Susuz Kaldı

  Elektrik borcu olduğu gerekçesi ile Mardin il ve ilçelerine içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi MARSU Müdürlüğü su kuyularına ait pompaların elektriğinin Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. (DEPSAŞ) tarafından kesilmesi Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeler tarafından yapılan açıklama ile protesto edildi. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Mardin'de Elektrik Kesintisi Protesto Edildi

  Mardin'de bir grup, kente içme suyu sağlayan kuyulardaki pompaların elektriğinin kesilmesine tepki gösterdi. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  İl ve İlçe Belediyeleri, Elektrik Kesintisini Protesto Etti

  İl ve İlçe Belediyeleri, Elektrik Kesintisini Protesto Etti

  Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, elektrik kesintisini protesto etti- Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, Mardin merkez ve ilçelere içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi MARSU Müdürlüğü su kuyularına ait pompaların elektriğinin DEPSAŞ tarafından kesilmesini protesto etti. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Mardin Büyükşehir Belediyesi'nden Depsaş'a Tepki

  Mardin Büyükşehir Belediyesi'nden Depsaş'a Tepki

  Mardin’de yolu trafiğe kapatarak basın açıklaması yapan Büyükşehir Belediyesi, Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi’nin (DEPSAŞ) içme suyu şebekelerinin elektriğini borç gerekçesiyle kesmesine tepki gösterdi. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Antalya Sen İşe Yaramaz Birisin' Deyince Gururum Kırıldı, Öldürdüm

  Antalya Sen İşe Yaramaz Birisin' Deyince Gururum Kırıldı, Öldürdüm

  'Sen işe yaramaz birisin' deyince gururum kırıldı, öldürdüm" ANTALYA'da işadamı 62 yaşındaki Mahmut Yılmaz'ı elleri ayaklarını bağladıktan sonra bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla Edirne'de yakalanan çalışanı 42 yaşındaki Harun Sevgili, "Bana 'Sen işe yaramazın birisin' deyince gururum kırıldı, çılgına dönüp öldürdüm" dedi. (12 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  Komisyoncuya Evinde İnfaz (2)

  Komisyoncuya Evinde İnfaz (2)

  Hastabakıcı KAYBOLDU İDDİASI Antalya'da evinde elleri ayakları bağlandıktan sonra bıçaklanarak öldürülen Mahmut Yılmaz'ın, bir süre önce hasta kayınvalidesi için hastabakıcı tuttuğu, bu kişinin olaydan sonra kaybolduğu ileri sürüldü. (11 Ocak 2015 Pazar )

   

  Komisyoncu Evinde Bıçaklanarak Öldürüldü

  Antalya Toptancı Hali’nde sebze meyve komisyonculuğu yapan 62 yaşındaki Mahmut Yılmaz evinde ölü bulundu. (11 Ocak 2015 Pazar )

   

  Antalya'da Cinayet

  Antalya'da 62 yaşındaki bir kişi, evinde elleri ve ayakları bağlandıktan sonra bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. (11 Ocak 2015 Pazar )

   

  Komisyoncuya Evinde İnfaz

  Komisyoncuya Evinde İnfaz

  Antalya Toptancı Hali'nde sebze meyve komisyonculuğu yapan 62 yaşındaki Mahmut Yılmaz, elleri ayakları bağlandıktan sonra bıçaklanarak öldürüldü. (11 Ocak 2015 Pazar )

   

  Dargeçit İddianamesi Kabul Edildi

  Dargeçit İddianamesi Kabul Edildi

  Mardin’in Dargeçit ilçesinde 1995 ile 1996 yılları arasında 2’si öğretmen, biri uzman çavuş olmak üzere 8 kişinin öldürülmesiyle ilgili hazırlanan iddianame kabul edildi. (24 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Dargeçit'teki Jitem İddianamesi 19 Yıl Sonra Kabul Edildi

  Mardin’in Dargeçit ilçesinde JİTEM tarafından 30 Ekim-3 Kasım 1995 tarihleri arasında gözaltına alarak öldürüldüğü öne sürülen 3'ü çocuk biri uzman çavuş 8 kişinin iddianamesi 19 yıl aradan sonra yazıldı. (24 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Mardin'i Kana Bulayan Askerlere Müebbet Hapis İstemi

  Mardin'i Kana Bulayan Askerlere Müebbet Hapis İstemi

  Mardin Dargeçit'te 1995 yılında 8 kişinin öldürülmesiyle ilgili yürütülen soruşturmada 8 askere 8'er kez müebbet istendi. (24 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  'Eğitime Önem Vermeyen Toplumlar Uzun Ömürlü Olamaz'

  "Eğitime Önem Vermeyen Toplumlar Uzun Ömürlü Olamaz"

  Amasya Gönüllü Eğitimciler Derneği, Öğretmenler Haftası nedeniyle öğretmenlere yönelik 'Eğitimin ustalarına' isimli program düzenledi. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı 5. Olağan Kongresi Yapıldı

  AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı 5. Olağan Kongresi Yapıldı

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca, tek liste halinde gerçekleştirilen 5. Olağan Genel Kurul’dan güven tazeleyerek çıktı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Yozgat'ta Tarım Aletleri Üretimi Her Geçen Gün Artıyor

  Yozgat'ta Tarım Aletleri Üretimi Her Geçen Gün Artıyor

  Türkiye’nin önemli tahıl bölgelerinden biri olan Yozgat’ta Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından çiftçilere sağlanan yüzde 50 hibeli ekipman destekleri, ilde zirai aletleri üretimini artırdı. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Yozgat'ta Tkdk Destekleri ile Tarım Aletleri Üretimi Arttı

  Yozgat'ta Tkdk Destekleri ile Tarım Aletleri Üretimi Arttı

  Türkiye'nin tahıl ambarı olarak bilinen Yozgat'ta İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından çiftçilere sağlanan yüzde 50 hibeli ekipman desteği ile ilde tarım aletleri üretimi arttı. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Derbent Heyetinden Konya Ziyareti

  Derbent Heyetinden Konya Ziyareti

  Konya’nın Derbent İlçe Kaymakamı, İlçe Belediye başkanı ve beraberindeki heyet ile birlikte Konya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. (09 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 00:21:27. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MAHMUT YILMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]