SON DAKİKA MALAZGİRT HABERLERİ

Son Dakika Malazgirt Haberleri

 • 12:42Muş'ta Arı Günü EtkinliğiMuş'ta Arı Günü EtkinliğiMuş’ta Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Muş İli Arı Yetiştiricileri Birliği ve Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanlığı işbirliğinde ‘Dünya Arı Günü’ etkinliği yapıldı.
 • 11:54Belediye Başkanı Coşkun, Fırıncılarla BuluştuMalazgirt Belediye Başkanı Halis Coşkun, ilçedeki fırıncılarla bir araya gelerek, ekmek fiyatının düşürülmesini istedi.
 • 11:12Belediye Başkanı Fırıncılarla Bir Araya GeldiMuş’un Malazgirt Belediye Eşbaşkanı Halis Coşkun, fırıncılar bir araya gelerek ekmek fiyatının düşürülmesini istedi.
 • 17:27Cumhurbaşkanı Erdoğan Nevşehir'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Siz memuru, işçiyi sömürdünüz. Hastane kapılarında bizi inim inim inlettiniz.
 • 14:33Malazgirt Milli Eğitim Şube Müdürü Kayretli Görevine BaşladıMalazgirt İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'ne atanan Kenan Kayretli, görevine başladı.
 • 14:27CHP'li İnce: Seçimler Yaklaştıkça Ağlayan Bir Yapıyla Karşı KarşıyayızCHP'li İnce: Seçimler Yaklaştıkça Ağlayan Bir Yapıyla Karşı KarşıyayızCHP'li İnce: Seçimler yaklaştıkça ağlayan bir yapıyla karşı karşıyayız CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, partisinin Erzurum Milletvekili adaylarına destek vermek için geldiği Erzurum'da iktidara ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi.
 • 12:56CHP'li İnce: Cumhurbaşkanı'nın Yolsuzluğu Söyleyememesi GocunmasındandırCHP'li İnce: Cumhurbaşkanı'nın Yolsuzluğu Söyleyememesi GocunmasındandırCHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı bir televizyon programında 3Y ile mücadele ederken 'yolsuzluk' kelimesini söyleyememesini, Cumhurbaşkanı'nın 'gocunması'na bağladı.
 • 12:56Milli Eğitim Şube Müdürü Görevine BaşladıMilli Eğitim Şube Müdürü Görevine BaşladıMUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü’ne atanan Kenan Kayretli görevine başladı.
 • 12:32CHP'li İnce: Seçimler Yaklaştıkça Ağlayan Bir Yapıyla Karşı KarşıyayızCHP'li İnce: Seçimler Yaklaştıkça Ağlayan Bir Yapıyla Karşı KarşıyayızCHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, partisinin Erzurum Milletvekili adaylarına destek vermek için geldiği Erzurum'da iktidara ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yüklendi.
 • 10:39Malazgirt'te Yılsonu SergisiMalazgirt'te Yılsonu SergisiMUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen kurslarda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı el emeği göz nuru eserler, açılan sergiyle ilçe halkının beğenisine sunuldu.
 • 10:12Malazgirt Hem'de Yıl Sonu SergisiMalazgirt Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen kurslarda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı el emeği göz nuru eserler, sergiyle halkın beğenisine sunuldu.
 • 17:21Ypg'liler Toprağa VerildiMUŞ (İHA) – Suriye’de IŞİD ile girilen çatışmada hayatını kaybeden YPG’li Ferman Şahin ve Vedat Yıldız’ın cenazesi Muş’ta toprağa verildi.
 • 21:15Davutoğlu: Davutoğlu: "Kürtleri Temsil Hakkı Kimsenin Tekelinde Değildir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Şırnak mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Kudüs Yahudilerin kutsal mekanıdır' diyen biri Kudüs için canını ortaya koyan Selahaddin Eyyubi'nin çocuklarını temsil edebilir mi? O zaman buraya geldiklerinde bir sormak gerekmez mi? 'Önce Kudüs'ün kime ait olduğunu ikrar et sonra huzurumuza gel' demek gerekmez mi?"- "Kürtleri temsil hakkı kimsenin tekelinde değildir.
 • 21:07Davutoğlu: Davutoğlu: "Silahları Toprağa Gömmek Gerekmez Mi?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Şırnak mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Kudüs Yahudilerin kutsal mekanıdır' diyen biri Kudüs için canını ortaya koyan Selahaddin Eyyubi'nin çocuklarını temsil edebilir mi? O zaman buraya geldiklerinde bir sormak gerekmez mi? 'Önce Kudüs'ün kime ait olduğunu ikrar et sonra huzurumuza gel' demek gerekmez mi?"- "Kürtleri temsil hakkı kimsenin tekelinde değildir.
 • 20:27Davutoğlu: Davutoğlu: "Herkes İlkeli Davransın"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti'nin Şırnak mitingi- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Şırnak mitingi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"AK Parti Hazreti Nuh'un gemisi gibidir.
 • 20:25Başbakan Ahmet Davutoğlu Şırnak'taBaşbakan Ahmet Davutoğlu Şırnak'taBaşbakan Ahmet Davutoğlu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a, PKK’ya silah bırakma çağrısı yapmasını isteyerek, “Gel silahsızlanma çağrısı yap. Silahları değil toprağa, magmaya kadar gömelim dediğimizde ‘hayır’ diyor.
 • 19:49AK Parti'nin Şırnak MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kudüs Yahudilerin kutsal mekanıdır' diyen biri Kudüs için canını ortaya koyan Selahaddin Eyyubi'nin çocuklarını temsil edebilir mi? O zaman buraya geldiklerinde bir sormak gerekmez mi? 'Önce Kudüs'ün kime ait olduğunu ikrar et sonra huzurumuza gel' demek gerekmez mi?" dedi.
 • 14:37Malazgirt'teki Süphan Anadolu Lisesi'nde Mezuniyet HeyecanıMalazgirt ilçesindeki Süphan Anadolu Lisesi'nde mezun olacak öğrenciler için eğlence programı düzenlendi.
 • 14:25Malazgirt'te "Bilim Şenliği" DüzenlendiMalazgirt Süphan Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından düzenlenen Bilim Şenliği kapsamında sergi açıldı.
 • 11:31Süphan Anadolu Lisesi Mezuniyet Gecesi DüzenlediSüphan Anadolu Lisesi Mezuniyet Gecesi DüzenlediMuş’un Malazgirt Süphan Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerin mezuniyet gecesine okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.
 • 11:26Bilim Şenliği Etkinlikleri Sanat Sokağına TaşındıBilim Şenliği Etkinlikleri Sanat Sokağına TaşındıMuş’un Malazgirt Süphan Anadolu Lisesi öğrencileri bilim şenliği etkinlikleri kapsamında sanat sokağında sergi açarak ilçe halkıyla buluştular.
 • 10:20Efkan Ala, Çat'ta Konuştu: Efkan Ala, Çat'ta Konuştu: "Halkın İradesi ile Baş Edemediler"İç İşleri Eski Bakanı ve Erzurum Milletvekili Adayı Efkan Ala, Çat’ta partisinin düzenlediği mitingde halka hitap etti.
 • 18:49Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Bu paralel devletten önce de derin devlet vardı.
 • 17:22Ala: Ala: "Erkeğin Erkekle Kadının Kadınla Böyle Bir Şey Olabilir Mi?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından detaylar- Efkan Ala'nın konuşması Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, HDP'nin eşcinsel evliliği serbest bırakacağını seçim bildirgesine almasına ilişkin, "Bu nasıl bir ifadedir, bu nasıl bir meşrulaştırmadır.
 • 15:54Muş'tan 800 Genç 'Şehirler ve Kültürler-yörelerimiz Projesi'ne KatıldıMuş'tan 800 Genç 'Şehirler ve Kültürler-yörelerimiz Projesi'ne KatıldıMuş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Kartal, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın başlattığı ‘Şehirler ve Kültürler-Yörelerimiz Projesi’ kapsamında düzenlenen gezilere 800 gencin gönderildiğini belirtti.
 • 18:43AK Parti İzmir MitingiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "yeni" Türkiye'nin, çok daha büyük, müreffeh, huzurlu, gelişmiş ve kalkınmış ülke olacağını bildirdi.
 • 11:52Konakkuran Ybo'da "50.yıl Şenliği" DüzenlendiMalazgirt'e bağlı Konakkuran Beldesi'nde Şehit Vedat Kutluca Yatılı Bölge Okulu (YBO), kuruluşunun 50. yılı dolayısıyla etkinlik düzenledi.
 • 11:25Ybo'da 50.yıl EtkinliğiYbo'da 50.yıl EtkinliğiMUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ilçesine bağlı Konakkuran beldesindeki Şehit Vedat Kutluca Yatılı Bölge Okulu’nun (YBO) kuruluşunun 50. yıldönümü nedeniyle etkinlik düzenledi.
 • 03:33Başbakan Ahmet Davutoğlu İzmir'de KonuştuBaşbakan Ahmet Davutoğlu İzmir'de Konuştuİzmir’de sivil toplum örgütleri temsilcileri ile bir araya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Biraz önce gelirken, çok çarpıcıdır, Siirt kadın kolları başkanımızla konuştum. Siirt kadın kolları başkanımız arkadaşlarıyla beraber saldırıya uğramış.
 • 01:30İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması"AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, insan onuru ve özgürlüklere büyük önem verdiklerini belirterek, "İstikrar, demokrasiyle gelirse bir değerdir.
 • 01:10İzmir'de Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Ekİzmir'de Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldi EkBaşbakan Davutoğlu: Kılıçdaroğlu kitap okumayı bilmez (ek) Başbakan Ahmet Davutoğlu, miting öncesinde geldiği İzmir'de, Ak Parti İl Başkanlığının düzenlediği yemekte STK temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 01:04İzmir'de Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldiİzmir'de Stk Temsilcileriyle Bir Araya GeldiBaşbakan Davutoğlu: Kılıçdaroğlu kitap okumayı bilmez (ek) Başbakan Ahmet Davutoğlu, miting öncesinde geldiği İzmir'de, Ak Parti İl Başkanlığının düzenlediği yemekte STK temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 00:55Başbakan Davutoğlu: Kılıçdaroğlu Kitap Okumayı Bilmez (4)Başbakan Davutoğlu: Kılıçdaroğlu Kitap Okumayı Bilmez (4)İzmir'de STK TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, miting öncesinde geldiği İzmir'de, Ak Parti İl Başkanlığının düzenlediği yemekte STK temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 14:05Efkan Ala Hınıs ve Tekman'dan SeslendiEfkan Ala Hınıs ve Tekman'dan Seslendiİçişleri Eski Bakanı Ak Parti Milletvekili Adayı Efkan Ala, Hınıs ve Tekman’da düzenlenen mitinglerde vatandaşlara hitap etti.
 • 14:00Ypg'li Sönmez Malazgirt'te Toprağa VerildiYpg'li Sönmez Malazgirt'te Toprağa VerildiKobani’de, IŞİD militanlarıyla çıkan çatışmada hayatını kaybeden YPG’li Fecri Sönmez, Muş’un Malazgirt ilçesinin Mollabaki köyünde toprağa verildi.
 • 18:56Ordu-Giresun Havalimanı Açılışına Katılan Başbakan Davutoğlu: Bizim Meselemiz, Koltuk Meselesi...Ordu-Giresun Havalimanı Açılışına Katılan Başbakan Davutoğlu: Bizim Meselemiz, Koltuk Meselesi...Cumhurbaşkanı ERDOĞAN: KILIÇDAROĞU'NA YÜKLENDİ Ordu-Giresun Havalimanı açılış töreninde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Ordu ve Giresun için tarihi bir gün olduğunu belirterek, "Olmaz denilenin olduğu, yapılamaz denilenin yapıldığı, bitmez denilenin bitirildiği bir gün. Biz yola çıkarken ne demiştik dik duracağız dikleşmeyeceğiz.
 • 18:09Davutoğlu: Davutoğlu: "Dünyanın Heryerine Albayrağı Götürmek Davamız Bu"Ordu-Giresun Havalimanı açılışında konuşmada Başbakan Ahmet Davutoğlu; "Bugün burada bir aşkın, bir sevdanın tarihini yazıyoruz" dedi.
 • 17:44Ordu-Giresun Havalimanı AçıldıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Biz siyaseti koltuk meselesi olarak görmeyiz.
 • 17:43Ordu-Giresun Havalimanı AçıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Siz şahsımın resmini kalkıp da hurriyet.com.tr'ye koyup altına da 'şok haber, yüzde 52'ye idam' yazısını yazıp, tepkiler gelmeye başlayınca, bunu niye kaldırdınız sosyal medyanızdan? Niye kaldırdınız? Ondan sonra 'biz onu demek istemedik.
 • 16:21Anaokulu Öğrencilerinden Yılsonu SergisiAnaokulu Öğrencilerinden Yılsonu SergisiAdıyaman Malazgirt Anaokulu tarafından yıl sonu el işi ve resim sergisi düzenlendi.
 • 13:40Malazgirt'te Tübitak Bilim FuarıMalazgirt ilçesinde, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Bilim Fuarı açıldı.
 • 13:35Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniFatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Eğitim kimsenin tekelinde değildir, olamaz. Eğitim de, sağlık da, ulaşım da, diğer tüm hizmetler de sadece mutlu azınlığın, sadece parası olanların değil, tüm milletin hakkıdır.
 • 13:13Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Türkiye'nin tarihine, kültürüne, inancına, değerlerine sımsıkı sarılan nesiller tarafından inşa edileceğini belirterek, "Biz istiyoruz ki önümüzdeki dönemde ülkemizin yeni Alparslan'ı, yeni Fatihleri, yeni Akşemseddinleri, yeni Gazi Mustafa Kemalleri çıksın" dedi.
 • 12:01Malazgirt'te Bilim ŞenliğiMalazgirt'te Bilim ŞenliğiMUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ilçesindeki Süphan Anadolu Lisesi’nde Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) Bilim Şenliği düzenlendi.
 • 00:39Elvan: Elvan: "Birtakım Gruplar Türkiye'de Kargaşa Çıkarmaya Çalışıyorlar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın Alanya seçim ofisine gelişi- Bakan Elvan'ın vatandaşlarla selamlaşması- Elvan'ın konuşması- Seçim ofisinin açılışı Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Birtakım gruplar Türkiye'de kargaşa çıkarmaya, Türkiye'nin huzurunu bozmaya çalışıyorlar.
 • 22:19Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Birtakım gruplar Türkiye'de kargaşa çıkarmaya, Türkiye'nin huzurunu bozmaya çalışıyorlar.
 • 18:28MHP'nin Kütahya MitingiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na seslenerek, "Madden ve fiziken kuruluşumuzdan 8 yıl öncesinde nerede olduğumuzu soran Davutoğlu'na aslında nerede bulunduğumuzu buradan açık açık söylemek istiyorum.
 • 18:07Bahçeli: Milli İrade ya İktidara Devam Demeli, Veyahut da Yıkıp Atmalı (3)Bahçeli: Milli İrade ya İktidara Devam Demeli, Veyahut da Yıkıp Atmalı (3)"osmanlı TOKADI YİYECEK" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bilecik'ten sonra geldiği Kütahya'da halka hitap etti.
 • 15:59Edirne Asker Hastanesi Şehitliği, 22 Mayıs'ta AçılacakŞehit sayısı bakımından Türkiye'nin ikinci büyük şehitliği olduğu belirtilen Edirne Asker Hastanesi Şehitliği, 22 Mayıs'ta açılacak.
 • 20:04Muş'ta Biri Asker 2 Kişiden Haber AlınamıyorMuş’un Varto ilçesinde uydu kontrolüne çıkan bir uzman erbaş ile bir şirket çalışanından 6 saattir haber alınamıyor.