SON DAKİKA MALAZGİRT HABERLERİ

Son Dakika Malazgirt Haberleri

 • 12:35Pancar Sökümü BaşladıPancar Sökümü BaşladıMuş’un Malazgirt ilçe merkezinde pancar kantarlarında hazırlıkların tamamlandığı ve pancar alımına başlanıldığı belirtildi.
 • 10:15Malazgirt'te Öğretmenlere Uyum Eğitimi SemineriMalazgirt'te Öğretmenlere Uyum Eğitimi SemineriMUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ilçesine yeni atanan 247 öğretmene "Uyum Eğitim Semineri" verilmeye başlandı.
 • 19:03Erdoğan: Erdoğan: "Asıl Tehlike Milletimizin Birliğinin Beraberliğinin, Bin Yıllık Kardeşlik Hukukumuzun...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa’nın Strazburg kentindeki “Milyonlarca Nefes Teröre Karşı Tek Ses” mitinginde yaptığı konuşmada, “Asıl tehlike milletimizin birliğinin beraberliğinin, bin yıllık kardeşlik hukukumuzun zarar görmesidir” dedi.
 • 18:58Milyonlarca Nefes Teröre Karşı Tek Ses" EtkinliğiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz bu ülkeyi çapulculardan teslim almadık.
 • 17:00Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çifte Vatandaşlığa Başvuru YapınCumhurbaşkanı Erdoğan: Çifte Vatandaşlığa Başvuru YapınFransa'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gurbetçilere çifte vatandaşlığa geçme tavsiyesinde bulundu, Fransa çifte vatandaşlığı veriyor, müracaatınızı yapın" dedi.
 • 17:50AK Parti Van Milletvekili Adayları Tanıtım ToplantısıAK Parti Van Milletvekili Adayları Tanıtım ToplantısıAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Adayı Beşir Atalay, “HDP huzuru bozacak bir şey yaparsa, onu yaptıklarına pişman ederiz” dedi.
 • 19:19Muş Valisi Seddar Yavuz, Okul Müdürlerini UyardıMuş Valisi Seddar Yavuz, Okul Müdürlerini UyardıMuş Valisi Seddar Yavuz, okul müdürlerini uyardı Muş Valisi Seddar Yavuz, okul müdürlerine yönelik düzenlediği toplantıda, "Öğretmenlerin siyasi parti toplantı ve eylemlerine katılıp daha sonra sınıfa girmelerine asla izin vermeyeceğiz" dedi.
 • 18:31Muş Valisi Yavuz AçıklamasıMuş Valisi Seddar Yavuz, "Okullarda siyaset yapan, huzuru bozan ve özellikle çocukları terör örgütüne yönlendirmeye çalışanlara asla izin vermeyeceğim" dedi.
 • 18:30Muş Valisi Seddar Yavuz, Okul Müdürlerini UyardıMuş Valisi Seddar Yavuz, Okul Müdürlerini UyardıMuş Valisi Seddar Yavuz, okul müdürlerine yönelik düzenlediği toplantıda, "Öğretmenlerin siyasi parti toplantı ve eylemlerine katılıp daha sonra sınıfa girmelerine asla izin vermeyeceğiz" dedi.
 • 17:05Vali Yavuz'dan Okul Müdürleri ve Öğretmenlere UyarıVali Yavuz'dan Okul Müdürleri ve Öğretmenlere UyarıMuş Valisi Seddar Yavuz, okul müdür ve yardımcılarına yönelik düzenlediği toplantıda sert uyarılarda bulunarak, “Okul müdürlerimizin, öğretmenlerimizin siyasi parti toplantılarına katılıp, oradaki eylemlere katılıp daha sonra sınıfa girmelerine asla izin vermeyeceğiz” dedi.
 • 11:31Terörün 45 Günlük Bebeğini Katlettiği Vatandaş, 19'uncu Çocuğuna Şehitlerin İsimlerini VerdiTerörün 45 Günlük Bebeğini Katlettiği Vatandaş, 19'uncu Çocuğuna Şehitlerin İsimlerini VerdiTerörün, annesi ve 45 günlük bebeğini aldığı Kenan Şehitoğlu adlı vatandaş, dünyaya gelen 19’uncu çocuğuna, Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde şehit olan yarbay İlken Çelikcan ve Muş’un Malazgirt ilçesinde şehit olan Binbaşı Aslan Kulaksız’ın isimlerini verdi.
 • 10:03Malazgirt'te İlköğretim Haftası KutlamasıMalazgirt'te İlköğretim Haftası KutlamasıMuş’un Malazgirt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İlköğretim Haftası nedeniyle bir program düzenlendi.
 • 15:42Adıyaman'da Asfalt ÇalışmasıAdıyaman'da Asfalt ÇalışmasıAdıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen asfaltlama çalışmaları üç ayrı mahalle ve birçok sokakta aralıksız devam ediyor.
 • 13:23Şehit Binbaşı Kulaksız'ın İsmi Bir İlkokula VerildiMuş'un Malazgirt ilçesinde 27 Temmuz'da eşi ve çocuğunun da yer aldığı otomobile teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucu şehit edilen Malazgirt Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın adı Ankara'da bir ilkokula verildi.
 • 15:15Malazgirt'te Okul AlışverişiMalazgirt'te Okul AlışverişiMuş’un Malazgirt ilçesinde yaşayan dar gelirli aileler, kurulan pazarda okul alışverişi yapıyorlar.
 • 13:54Terörist Cenazesine Katılan HDP'li Vekil, Mezara Çiçek AttıŞırnak'ın Beytüşşebap bölgesinde çatışmada öldürülen PKK'lı teröristin cenazesinde HDP'li vekil Burcu Çelik Özkan, mezara çiçekler attı.
 • 09:52HDP'li Vekil Teröristin Mezarına Çiçek KoyduHDP'li Vekil Teröristin Mezarına Çiçek KoyduHDP Muş Milletvekili Burcu Çelik Özkan, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesindeki çatışmada öldürülen ve köyünde toprağa verilen PKK'lı Özgür Akınel'in mezarına çiçek koydu.
 • 20:04Korucuları Tehdit Eden HDP'li Vekil, PKK'lının Mezarına Çiçek KoyduKorucuları Tehdit Eden HDP'li Vekil, PKK'lının Mezarına Çiçek KoyduKorucuları tehdit eden HDP'li Burcu Çelik Özkan, Şırnak'ta öldürülen PKK'lı Özgür Akınel'in cenaze törenine katıldı, mezarına çiçek koydu.
 • 16:4711. Muhtarlar BuluşmasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Tayyip Erdoğan yalandan en fazla kaçınan insandır.
 • 16:42Cumhurbaşkanlığında Muhtarlar ToplantısıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli şekillerde terör örgütüne hizmet eden herkese bir çağrıda bulunarak, "Gelin, bu oyuna alet olmayın.
 • 17:53Malazgirt'te Kaza: 4 Ölü, 3 YaralıMalazgirt'te Kaza: 4 Ölü, 3 YaralıMuş'un Malazgirt İlçesi'nde bayram ziyaretinden dönen 7 kişilik ailenin içerisinde bulunduğu otomobil takla attı.
 • 16:38Malazgirt'te Kaza: 4 Ölü, 3 YaralıMalazgirt'te Kaza: 4 Ölü, 3 YaralıMuş'un Malazgirt İlçesi'nde bayram ziyaretinden dönen 7 kişilik ailenin içerisinde bulunduğu otomobil takla attı.
 • 14:53Otomobil Takla Attı: 4 Ölü, 3 YaralıOtomobil Takla Attı: 4 Ölü, 3 YaralıMuş’un Malazgirt ilçesinde bir aracın takla atması sonucu 4 kişi öldü, 3 kişi ise yaralandı.
 • 10:17Malazgirt'te İlk Ders Zili ÇaldıMalazgirt'te İlk Ders Zili ÇaldıMuş’un Malazgirt ilçesinde 2015-2016 eğitim öğretim yılının ilk ders zili çaldı.
 • 18:49Bakan Işık: Bakan Işık: "35 Senelik Terör Fitnesi, Bizim Bin Yıllık Kardeşliğimize Zarar Veremez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık'ın vatandaşlarla bayramlaşması-Dinleyici detayı- Bakan Işık'ın konuşması Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "35 senelik terör fitnesi, bizim bin yıllık kardeşliğimize zarar veremez"- "1 Kasım, ülkede birlik beraberlik içerisinde, eşit vatandaşlık esasına dayanan, kardeşçe yaşamanın son derece önemli bir iradesi olacak" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "35 senelik terör fitnesi, bizim bin yıllık kardeşliğimize zarar veremez" dedi.
 • 17:33Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "35 senelik terör fitnesi, bizim bin yıllık kardeşliğimize zarar veremez" dedi.
 • 09:16Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun Kurban Bayramı MesajıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 08:59Bakan Eroğlu'dan 'Kefenli' Bayram MesajıBakan Eroğlu'dan 'Kefenli' Bayram MesajıOrman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, bayram mesajında, "Cumhurbaşkanımız'ın da yıllardır ifade ettiği gibi, kefenimizi giyerek bu yola çıktığımızı herkes bilmelidir." dedi.
 • 16:08Stk'lardan Stk'lardan "Sağduyu" ÇağrısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Adaleti Savunanlar Derneği Antalya Şube Başkanı Hakan Şimşek'in açıklamaları- Toplantı sonrası fotoğraf çekiminden görüntü Antalya'da STK'lardan "sağduyu" çağrısı- Antalya'da 40 sivil toplum kuruluşu temsilcisi, terör saldırılarını kınayarak, vatandaşlara "sağduyu" çağrısı yaptı- ASDER Antalya Şubesi Başkanı Şimşek: - "Bizler son günlerde tırmanan terör olaylarının uluslararası bir organizasyonun projesi olarak toplumsal birlik, bütünlük ve kardeşliğimize karşı bir komplo olduğunun farkındayız" Antalya'da bir araya gelen 40 sivil toplum kuruluşu terör örgütü PKK'nın saldırılarını kınayarak vatandaşlara "sağduyu" çağrısında bulundu.
 • 15:46Başkan Polat, Personelle BayramlaştıBaşkan Polat, Personelle BayramlaştıYeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde personellerle bir araya geldi.
 • 14:55Antalya'da Stk'lardan "Sağduyu" ÇağrısıAntalya'da bir araya gelen 40 sivil toplum kuruluşu terör örgütü PKK'nın saldırılarını kınayarak vatandaşlara "sağduyu" çağrısında bulundu.
 • 19:57Giresun - Bakan Topçu: İngiltere'nin Londra'sı Ne Kadar Güvenliyse Anadolu'daki İller de O Kadar...Giresun - Bakan Topçu: İngiltere'nin Londra'sı Ne Kadar Güvenliyse Anadolu'daki İller de O Kadar...Bakan Topçu: İngiltere'nin Londra'sı ne kadar güvenliyse Anadolu'daki iller de o kadar güvenli Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, terör olaylarının turizmi etkilemediğini öne sürdü.
 • 19:18Erdoğan: Erdoğan: "Birliğiniz, Beraberliğiniz Daim Olsun Diyorum"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şu andaki birliğiniz, beraberliğiniz daim olsun diyorum.
 • 19:14Milyonlarca Nefes, Teröre Karşı Tek Ses" MitingiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "teröre karşı tepkisini elinde bayrağıyla, çakmak çakmak gözleriyle, gümbür gümbür atan yüreğiyle, dudaklarından eksik etmediği duasıyla ve en önemlisi aklıyla, metanetiyle ortaya koyan vatandaşlara şükranlarını sunduğunu" belirterek, "Ebedi vatanımızı, son devletimizi, bin yıllık kardeşliğimizi, kimi zaman tüm fesat odaklarına rağmen, o etnik fitneyle, mezhep fitnesiyle, sapkın akımlarla bölmek isteyenlere en güzel cevabı işte buradan, Yenikapı'dan bugün sizler veriyorsunuz" dedi.
 • 18:46Milyonlarca Nefes, Teröre Karşı Tek Ses" MitingiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Bu milleti bölmek isteyen, bu milleti parçalayarak eti kemikten ayırmak isteyen herkes kahrolsun, kahrolacak inşallah. Çanakkale'ye, Yemen'e yürüyen yiğitlerin torunlarını bölmek isteyenler kahrolacak ve söz veriyoruz size onların hak ettiği cezayı vermek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
 • 18:13Erdoğan'dan Demirtaş'a Sert Sözler: Cici Çocuk Siz Kimi KandırıyorsunuzErdoğan'dan Demirtaş'a Sert Sözler: Cici Çocuk Siz Kimi KandırıyorsunuzCumhurbaşkanı Erdoğan teröre tepki mitinginde HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'a yüklenerek "Doğu ve Güneydoğu'da muhtarları tehdit ediyorlar. Cici çocuk siz kimi kandırıyorsunuz?" dedi.
 • 17:341071 Malazgirt Spor 5-4 Yenildi1071 Malazgirt Spor 5-4 YenildiMuş 1. Amatör Ligi’nde mücadele eden Muş 1917 Spor, 1701 Malazgirt Spor’u 5-4 mağlup etti.
 • 14:34Bakan Topçu: Bakan Topçu: "Sizin Başkentleriniz Ne Kadar Güvenliyse Bizimki de O Kadar Güvenli"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun Giresun Valiliği ziyareti- Kültür ve Turizm Bakanı Topçu'nun açıklaması- Kültür ve Turizm Bakanı Topçu'nun ziyaretleri Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Avrupa Birliği ülkeleri, BBC, CNN, Der Spiegel, Reuters, bu tip medya organlarında Türkiye'nin güvensiz olduğu imajı verilmeye çalışılıyor ve onlara bir kez daha hatırlatıyorum; sizin başkentleriniz ne kadar güvenliyse bizimki de o kadar güvenli" Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Avrupa Birliği ülkeleri, BBC, CNN, Der Spiegel, Reuters, bu tip medya organlarında Türkiye'nin güvensiz olduğu imajı verilmeye çalışılıyor ve onlara bir kez daha hatırlatıyorum; sizin başkentleriniz ne kadar güvenliyse bizimki de o kadar güvenli" dedi.
 • 13:48Bakan Topçu: İngiltere'nin Londra'sı Ne Kadar Güvenliyse Anadolu'daki İller de O Kadar GüvenliBakan Topçu: İngiltere'nin Londra'sı Ne Kadar Güvenliyse Anadolu'daki İller de O Kadar GüvenliKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, terör olaylarının turizmi etkilemediğini öne sürdü.
 • 13:37Kültür ve Turizm Bakanı Topçu AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Avrupa Birliği ülkeleri, BBC, CNN, Der Spiegel, Reuters, bu tip medya organlarında Türkiye'nin güvensiz olduğu imajı verilmeye çalışılıyor ve onlara bir kez daha hatırlatıyorum; sizin başkentleriniz ne kadar güvenliyse bizimki de o kadar güvenli" dedi.
 • 13:04Bakan Topçu Giresun'daBakan Topçu Giresun'daBir dizi ziyaret için Giresun’a gelen Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Giresun Valiliğine yaptığı ziyarette açıklamalarda bulundu.
 • 18:51Topçu: Topçu: "Terörle Mücadeledeki Kararlılığı İlk Bakanlar Kurulu Toplantısında Net Şekilde Gördüm"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun havalimanında karşılanması- Bakan Topçu'nun gazetecilere açıklaması- Bakan Topçu'nun, havalimanında kendini bekleyen kalabalığa seslenmesi- Bakan Topçu'nun valilik önünde hatıra fotoğrafı çekilmesi Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Yaptığım ziyaretlerde gördüğüm manzara şudurki milletin tamamı bölücü terörle mücadelede hükümetin ve devletin bu kararlılığını destekliyor" Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Yaptığım ziyaretlerde gördüğüm manzara şudurki milletin tamamı bölücü terörle mücadelede hükümetin ve devletin bu kararlılığını destekliyor" dedi.
 • 18:30Ordu - Bakan Topçu: Onları Kandillerine Gömeceğiz İnşallahOrdu - Bakan Topçu: Onları Kandillerine Gömeceğiz İnşallahBakan Topçu: Onları Kandillerine gömeceğiz inşallah ORDU'ya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu terörle mücadelenin kararlı süreceğini belirterek, "Arkasındaki bir takım güçlerle birlikte inşallah onları o Kandil'lerine gömeceğiz" dedi.
 • 17:50Kültür ve Turizm Bakanı Topçu AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Yaptığım ziyaretlerde gördüğüm manzara şudurki milletin tamamı bölücü terörle mücadelede hükümetin ve devletin bu kararlılığını destekliyor" dedi.
 • 17:45Bakan Topçu: Onları Kandillerine Gömeceğiz İnşallahBakan Topçu: Onları Kandillerine Gömeceğiz İnşallahOrdu'ya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu terörle mücadelenin kararlı süreceğini belirterek, "Arkasındaki bir takım güçlerle birlikte inşallah onları o Kandil'lerine gömeceğiz" dedi.
 • 17:15Bakan Topçu: Terörü Kandil'e GömeceğizBakan Topçu: Terörü Kandil'e GömeceğizKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, hükümetin terörle mücadelede oldukça kararlı olduğunu belirterek, "Terörü arkasındaki güçlerle birlikte Kandil'e gömeceğiz." dedi.
 • 11:46Malazgirt'te Gaziler Günü Dolayısıyla Tören DüzenlendiMalazgirt'te Gaziler Günü Dolayısıyla Tören DüzenlendiMuş’un Malazgirt ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Cumhuriyet meydanında tören düzenlendi.
 • 11:33Malazgirt'te Kepenkler AçılmadıMalazgirt'te Kepenkler AçılmadıMuş’un Malazgirt ilçesinde, Varto’da yaşanan olayları protesto etmek için esnaf kepenk kapattı.
 • 10:41Diyanet-sen Çaycuma İlçe Başkanı Tunç, 19 Eylül Gaziler Gününü KutladıDiyanet-sen Çaycuma İlçe Başkanı Tunç, 19 Eylül Gaziler Gününü KutladıDiyanet-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç “19 Eylül Gaziler Günü” nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 • 17:15Muş Valiliği'nden 'Terör' AçıklamasıMuş Valiliği'nden 'Terör' AçıklamasıMuş Valiliği, PKK’ya yönelik yürütülen operasyonlara yönelik açıklamalarda bulundu.