SON DAKİKA MALAZGİRT HABERLERİ

Son Dakika Malazgirt Haberleri

11:55
Malazgirt'te Sibirya Soğukları Muş’un Malazgirt ilçesinde, hava sıcaklığının geceleri eksi 23 dereceye kadar düşmesi hayatı olumsuz etkiliyor.
Malazgirt'te Sibirya Soğukları
16:16
AK Parti Diyarbakır 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: "Çözüm süreci milletin malıdır, milletin istikbalidir, milletin geleceğidir.
14:45
Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır’da önemli mesajlar verdi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'da
14:35
Davutoğlu: Kürtçe Yasağını Kaldırdık İşte Bize Serok Ahmet Diyorlar Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Diyarbakır 5. Olağan Kongresi'ne katıldı.
12:10
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'da Halka Kürtçe Seslendi Partisinin 5. Olağan Kongresi için Diyarbakır'a gelen Başbakan, salondakilere Kürtçe seslenerek, 'Selam olsun Diyarbakır' dedi, salonda "Serok Ahmet" sesleri yükseldi.
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'da Halka Kürtçe Seslendi
19:22
Soylu: "Bütün Dünyanın Mağdurlarına Sahip Çıkan Güçlü Bir Türkiye Var" AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Dün 500 milyon dolara el açan bir Türkiye vardı, 'ne olursunuz emekli maaşlarını ödeyelim' diyen bir Türkiye vardı.
Soylu: 'Bütün Dünyanın Mağdurlarına Sahip Çıkan Güçlü Bir Türkiye Var'
14:55
AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Dün 500 milyon dolara el açan bir Türkiye vardı, 'ne olursunuz emekli maaşlarını ödeyelim' diyen bir Türkiye vardı.
13:41
Kayseri 'Diriliş Ertuğrul' Ekibi Kayseri'de Söyleşiye Katıldı 'Diriliş Ertuğrul' ekibi Kayseri'de söyleşiye katıldı TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin senaristi Mehmet Bozdağ ile oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Osman Soykut ve Cengiz Coşkun söyleşiye katıldı.
Kayseri 'Diriliş Ertuğrul' Ekibi Kayseri'de Söyleşiye Katıldı
13:35
Malazgirt'te Karne Sevinci Muş’un Malazgirt ilçesinde 843 öğretmen ve 24 bin 216 ilk ve ortaöğretim öğrencisi karnelerini alarak 15 günlük tatile çıktılar.
Malazgirt'te Karne Sevinci
12:38
Malazgirt'te Tayini Çıkan Hakimlere Veda Yemeği Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesiyle, Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine atanan Malazgirt ilçesi hakimleri Hüseyin Sabuncuoğlu ve eşi Aslıhan Sabuncuoğlu'na veda yemeği düzenlendi.
12:37
Malazgirt'te Karne Sevinci Malazgirt ilçesinde okulların yarıyıl tatiline girmesinden dolayı, 24 bin 216 öğrenci karne almanın sevincini yaşadı.
12:30
Diriliş Ertuğrul' Ekibi Kayseri'de Söyleşiye Katıldı Trt 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin senaristi Mehmet Bozdağ ile oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Osman Soykut ve Cengiz Coşkun söyleşiye katıldı.
Diriliş Ertuğrul' Ekibi Kayseri'de Söyleşiye Katıldı
10:56
Malazgirt Adliyesi Hakimlerine Veda Yemeği Muş'un Malazgirt Adliyesinde görev yaparken tayinleri çıkan Hakim Hüseyin Sabuncuoğlu ve Aslıhan Sabuncuoğlu onuruna veda yemeği verildi.
Malazgirt Adliyesi Hakimlerine Veda Yemeği
22:23
Diriliş Ertuğrul' Oyuncuları Kayserililerle Buluştu ’Diriliş Ertuğrul’ dizisi oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Osman Soykut, Cengiz Coşkun ile filmin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ Kayseri halkıyla araya geldi.
Diriliş Ertuğrul' Oyuncuları Kayserililerle Buluştu
11:05
Eş Başkan Coşkun, Esnaflarla Bir Araya Geldi MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt Belediyesi Eş Başkanı Halis Coşkun, ilçede yer alan esnaflarla bir araya geldi.
Eş Başkan Coşkun, Esnaflarla Bir Araya Geldi
12:15
Eğitim-Bir-Sen Malazgirt Şubesi İstişare Toplantısı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir Sen) Malazgirt Şubesi, okul temsilcileriyle istişare toplantısı yaptı.
11:08
Malazgirt'te Kasaplara Denetim Malazgirt Belediyesi zabıta ekipleri, et ürünleri satan iş yerlerini denetledi.
10:44
Malazgirt'te Zabıta Denetimi Muş'un Malazgirt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kasapları denetledi.
Malazgirt'te Zabıta Denetimi
13:45
Malazgirt Belediyesi Halk Toplantısı Yaptı Muş'un Malazgirt Belediyesinin yaptığı halk toplantısında belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verildi.
Malazgirt Belediyesi Halk Toplantısı Yaptı
09:31
Prof. Dr. Ceylan, Öğrencilere "Çağ Kavramı ve Milli Tarih Bilincini" Anlattı Prof. Dr. Alpaslan Ceylan, “Değerler Eğitimi” kapsamında lise öğrencilerine “Çağ Kavramı ve Milli Tarih Bilincini” anlattı.
Prof. Dr. Ceylan, Öğrencilere 'Çağ Kavramı ve Milli Tarih Bilincini' Anlattı
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
10:14
Patnos'ta Trafik Kazası: 5 Yaralı Ağrı'nın Patnos ilçesinde meydana gele trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Patnos'ta Trafik Kazası: 5 Yaralı
13:30
Malazgirt'te Cami Onarımı Malazgirt 1071 Kümbet Camisinin onarım çalışmalarının tamamlanması için yardım bekleniyor.
15:48
Muş'ta Tarım ve Hayvancılığın Bir Yılı Muş Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, tarım ve hayvancılık alanında bir yıl boyunca yapılan çalışmalarını açıkladı.
Muş'ta Tarım ve Hayvancılığın Bir Yılı
15:07
Malazgirt'te, Bahçet Hastası Babanın Yardım İsteği Malazgirt ilçesinde, yakalandığı behçet hastalığı nedeniyle iki gözünü kaybeden Nihat Manas, kendi hastalığını unutarak kas hastalığına yakalanan oğlunun tedavisi için yardım çağrısında bulundu.
12:47
Avcılar, Gazeteciler Günü'nü Unutmadı MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ve Bulanık ilçelerindeki Avcılar ve Atıcılar Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede çalışan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Avcılar, Gazeteciler Günü'nü Unutmadı
12:45
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Malazgirt Bulanık Avcılar ve Atıcılar Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede çalışan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.
11:53
Esnaftan Örnek Davranış Malazgirt'te bakkal dükkanı işleten Hasan Başaran, her sabah satamadığı bayat ekmeklerle soğuk havada yiyecek bulamayan kuş ve köpekleri besliyor.
12:27
Yakılan Banka Şubesi Tekrar Açıldı Malazgirt'te IŞİD bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterilerde yakılan Ziraat Bankası Şubesi, yapılan tadilatın ardından hizmete açıldı.
Yakılan Banka Şubesi Tekrar Açıldı
12:15
Kar Yağışı Devam Ediyor, Yurtta Hava Durumu Yurtta kış- Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'ta 859 köye ulaşım sağlanamıyor- Van'ın Başkale ile Muş'un Varto ilçelerinde eğitime bir gün süreyle ara verildi Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van'da 302, Bitlis'te 232, Muş'ta 213, Hakkari'de 112 köy yolu ulaşıma kapandı.
Kar Yağışı Devam Ediyor, Yurtta Hava Durumu
12:11
Doğu'da 859 Köye Ulaşım Sağlanamıyor Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'ta 859 köye ulaşım sağlanamıyor.
Doğu'da 859 Köye Ulaşım Sağlanamıyor
12:03
Doğu'da 859 Köye Ulaşım Sağlanamıyor Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'ta 859 köye ulaşım sağlanamıyor.
Doğu'da 859 Köye Ulaşım Sağlanamıyor
09:46
Anasınıfı Öğrencilerinden Örnek Davranış! Sakarya’da anasınıfı öğrencileri, biriktirdikleri paralarla, kardeş okuldaki arkadaşlarına eğitici oyuncak aldılar.
Anasınıfı Öğrencilerinden Örnek Davranış!
12:49
Malazgirt'te Suriyeli Ailelere Yardım Malazgirt Belediyesi, Halkların Demokratik Partisi (HDP) ile Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) ilçe teşkilatı, Kobani'de yaşanan savaştan kaçarak, Malazgirt ilçesine gelen aileleri ziyaret ederek, giyim ve gıda yardımında bulundu.
12:41
Kobanili 4 Aileye Yardım MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ilçesine yerleşen Kobanili 4 aileye yardım eli uzatıldı.
Kobanili 4 Aileye Yardım
19:17
Alperen Ocakları: Önce Vatanım Diyen Vatan Evlatlarına Minnet Borçluyuz Alperen Ocakları Manavgat Şube Başkanı Yılmaz Derin, Anadolu evlatlarının Sarıkamış'ta bir asır önce 'önce vatanım sonra canım' diyerek kahramanlık destanı yazdığını söyledi.
Alperen Ocakları: Önce Vatanım Diyen Vatan Evlatlarına Minnet Borçluyuz
15:03
Milletvekili Muzaffer Çakar'dan 2014 Yılı Değerlendirmesi AK Parti Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, partisinin Malazgirt ilçe teşkilatıyla biraraya gelerek 2014 yılı yatırımlarını değerlendirdi.
11:33
Milletvekili Çakar Malazgirt'te AK Parti Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, yaklaşan genel seçimlerde milletvekillerin alternatifi olacak yüzlerce kişi olduğunu, ama AK Parti’nin hizmet noktasında alternatifi olmadığını söyledi.
Milletvekili Çakar Malazgirt'te
12:08
Malazgirt'te Mevlit Kandili Programı Düzenlendi Muş’un Malazgirt ilçesinde Peygamberimiz Hz. Muhammet (SAV) efendimizin doğumunun 1444. yılı münasebetiyle Mevlit Kandili programı düzenlendi.
Malazgirt'te Mevlit Kandili Programı Düzenlendi
12:04
Mevlid Kandili Malazgirt Süphan Anadolu Lisesi, Mevlit Kandili programı düzenledi.
21:52
Arınç: "6 Ay Sonra Gençlere Yerimizi Terk Edeceğiz" Başbakan Yardımcısı Arınç, Kırşehir'de (1)- Arınç: "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda da çok önemli yollar aldık"- "Bizim yapacaklarımıza başkalarının hayalleri bile ulaşamaz. İspatladık, yapıyoruz, yapacağız inşallah" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda
Arınç: '6 Ay Sonra Gençlere Yerimizi Terk Edeceğiz'
20:11
Bülent Arınç'tan Veda Mesajı Gibi Sözler Başbakan Yardımcısı Arınç, "5 dönemdir parlamentoda milletvekiliyim. Kaldı şurada 6 ayımız. Allah hayırlı, uzun ömür verirse 6 ay sonra gençlere yerimizi terk edeceğiz" dedi.
Bülent Arınç'tan Veda Mesajı Gibi Sözler
19:04
Başbakan Yardımcısı Arınç, Kırşehir'de Arınç: "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda da çok önemli yollar aldık" "Bizim yapacaklarımıza başkalarının hayalleri bile ulaşamaz. İspatladık, yapıyoruz, yapacağız inşallah"
13:54
Kaymakam Atasoy Yeni Yılı Öğrencilerle Kutladı Muş’un Malazgirt Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, yatlı bölge okullarını ziyaret ederek öğrencilerin yeni yılını kutladı.
Kaymakam Atasoy Yeni Yılı Öğrencilerle Kutladı
12:11
Malazgirtliler, Güzel Havayı Değerlendirdi Malazgirt'te bahardan kalma günler yaşayan vatandaşlar, güneşli havanın çay bahçelerine giderek değerlendirdi.
11:09
Malazgirt Gençlik Tiyatrosu'ndan Örnek Davranış MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ilçesindeki bir grup lisesi öğrencisi tarafından kurulan Malazgirt Gençlik Tiyatrosu, sahneledikleri oyunun geliriyle dar gelirli ailelere gıda yardımı yaptı.
Malazgirt Gençlik Tiyatrosu'ndan Örnek Davranış
12:55
Öğretmenlerden Tiyatro Gösterisi MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ilçesinde, daha önce hiçbir şekilde tiyatro kursu almamış ve sahneye çıkmamış öğretmenler, hazırladıkları tiyatro oyunlarını sahnelediler.
Öğretmenlerden Tiyatro Gösterisi
14:10
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye'de en çok bağış yaparak bağış kültürüne katkıda bulunan iş insanlarının belirlendiği "Gönlü Zenginler" araştırmasının sonuçları açıklandı.
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu
13:36
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu Türkiye'de en çok bağış yaparak bağış kültürüne katkıda bulunan iş insanlarının belirlendiği "Gönlü Zenginler" araştırmasının sonuçları açıklandı.
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu
18:47
Şanlıurfa'da 'Selahaddin Eyyübi ve Çözüm Süreci' Konferansı Şanlıurfa'da 'Selahaddin Eyyübi ve Çözüm Süreci' konulu konferans düzenlendi.
Şanlıurfa'da 'Selahaddin Eyyübi ve Çözüm Süreci' Konferansı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 00:31:07. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MALAZGİRT HABERLERİ
[Hata Bildir]