SON DAKİKA MARDİN BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Mardin Belediyesi Haberleri

 • 09 Aralık 2016 05:40Bakan Soylu, PKK ile Mücadelede Tarih Verdi: Nisandan Sonra Yok OlacaklarBakan Soylu, PKK ile Mücadelede Tarih Verdi: Nisandan Sonra Yok Olacaklarİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK'yla ilgili "Nisandan sonra başlarına geleceklerin ne olacağını tahmin edemeyecekleri kadar büyük bir yok oluşla karşı karşıya kalacaklar" dedi.
 • 24 Kasım 2016 16:42Ahmet Türk TutuklandıAhmet Türk TutuklandıTutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilen Mardin Eş Belediye Başkanlığı görevinden alınan Ahmet Türk, tutuklandı.
 • 21 Kasım 2016 12:46Mardin'de Gözaltı Sayıları ArtıyorMardin’de Ahmet Türk ve Artuklu Belediye Eş Başkanları Emin Irmak ile Leyla Sevinç Bozan’ın gözaltına alınmasından sonra yapılan operasyonlar devam ediyor.
 • 21 Kasım 2016 11:29Dha Yurt Bülteni-31)AHMET TÜRK, GÖZALTINA ALINDIMARDİN Büyükşehir Belediyesi eşbaşkanıyken İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınan Ahmet Türk ve Mardin merkez Artuklu İlçe Belediye Başkanı Emin Irmak, bugün sabah saatlerinde gözaltına alındı.
 • 21 Kasım 2016 11:13Arşiv Görüntü) Ahmet Türk, Gözaltına AlındıArşiv Görüntü) Ahmet Türk, Gözaltına AlındıMARDİN Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanıyken İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınan Ahmet Türk ve Mardin merkez Artuklu İlçe Belediye Başkanı Emin Irmak, bugün sabah saatlerinde gözaltına alındı.
 • 21 Kasım 2016 11:08Ahmet Türk, Gözaltına AlındıMARDİN Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanıyken İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınan Ahmet Türk ve Mardin merkez Artuklu İlçe Belediye Başkanı Emin Irmak, bugün sabah saatlerinde gözaltına alındı.
 • 17 Kasım 2016 09:10Ahmet Türk Kimdir? Ahmet Türk görevinden alındı!Ahmet Türk Kimdir? Ahmet Türk görevinden alındı!Ahmet Türk, Mardin Belediye Başkanlığı görevinden alındı. Ahmet Türk'ün yerine Mardin Valisi Mustafa Yaman görevlendirildi. Peki Ahmet Türk kimdir? İşte Ahmet Türk'le ilgili bilgiler...
 • 18 Ekim 2016 11:25Doğan'a Kardeş Belediye Başkanından ZiyaretDoğan'a Kardeş Belediye Başkanından Ziyaretİzmit Belediyesi’nin kardeş belediye anlaşması yaptığı Mardin Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Başkan Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti.
 • 09 Temmuz 2016 16:41Mardin'deki Saldırıda Kullanılan Aracın Belediyeye Ait Olduğu İddia EdiliyorMardin'deki Saldırıda Kullanılan Aracın Belediyeye Ait Olduğu İddia EdiliyorMardin'de 8 ton patlayıcıyla düzenlenen bombalı araç saldırısında kullanılan kamyonetin Mardin Belediyesi'ne ait olduğu ileri sürülürken saldırının detayları da ortaya çıktı.
 • 17 Haziran 2016 13:02Mardin Belediyesi'nden 72 Bin Kişiye YardımMardin Belediyesi'nden 72 Bin Kişiye YardımMardin Büyükşehir Belediyesi, Nusaybin ilçesinden kentte göç eden 72 bin 245 kişiye gıda yardımında bulundu.
 • 23 Nisan 2016 19:18Keçecilik Sanatını Yaşatmaya ÇalışıyorlarMardin'in Kızıltepe ilçesinde Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında açılan keçecilik kursuna devam edenler, yok almaya yüz tutan sanatı yaşatmaya çalışıyor.
 • 07 Nisan 2016 17:041. Eşitlik Birimleri ÇalıştayıŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, "Fırsat eşitliğinin siyaset üstü olduğuna inandığımız için bugün burada Türkiye'de Eşitlik Birimleri olan ve bu birimi kurmaya taahhüt eden tüm belediyeleri bir araya getirerek, hep birlikte ayrımcılığa karşı, toplumsal bir farkındalık yaratmak istedik.
 • 27 Şubat 2016 22:57Davutoğlu: Davutoğlu: "Muhatabımız Milletimizin Tamamıdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması Bingöl Sivil Toplum Örgütleri Buluşması Başbakan Davutoğlu: (4) "Bu yeni süreçte muhatabımız milletimizin tamamıdır ve illerde muhataplarımız da sivil toplum kuruluşlarımızın meşru temsilcileridir.
 • 27 Şubat 2016 21:33Bingöl Sivil Toplum Örgütleri BuluşmasıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Bu yeni süreçte muhatabımız milletimizin tamamıdır ve illerde muhataplarımız da sivil toplum kuruluşlarımızın meşru temsilcileridir.
 • 08 Şubat 2016 08:08HDP'li Belediyelere Özel ÖnlemHDP'li Belediyelere Özel ÖnlemGüneydoğu başta olmak üzere ilçe belediyelerine hizmet götürmeyen büyükşehirlerle ilgili özel önlem alınacak. Buna göre, hizmet Ankara tarafından yapılacak, parası belediyenin ödeneğinden kesilecek.
 • 03 Şubat 2016 19:58Demirtaş: Öcalan Hendekler Kapansın Derse O Zaman KapanırDemirtaş: Öcalan Hendekler Kapansın Derse O Zaman KapanırHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Hendeklerin kapanması için Sayın Öcalan ile müzakere yapılırsa onun tek mesajı yeter. Ancak o derse hendekler kapanır." dedi.
 • 02 Şubat 2016 00:52Başbakan Davutoğlu Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle Biraraya GeldiSivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Diyarbakır’ın o güzel Sur’u, Cizre, Silopi, hepsini bütün evleriyle, yollarıyla öylesine yeniden inşa edeceğiz ki; herkes buna sadece gıpta duyacak.
 • 14 Ocak 2016 18:01Eski Mardin Belediye Başkanı Ayanoğlu AçıklamasıEski Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın iddialarına ilişkin, "Hiç kimse bize iftira ve karalamada bulunmasın, kendi yeteneksizliklerini, beceriksizliklerini ve hendekten dolayı sıkışmışlıklarını başkasına iftira atarak kapatmasın" ifadelerini kullandı.
 • 13 Ocak 2016 17:52TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulunda, MHP'nin yerel yönetimlerle ilgili araştırma önergesinin görüşülmesini içeren grup önerisi kabul edilmedi.
 • 08 Ocak 2016 23:29Hdp'li Belediyeler İçin İngiltere Modeli ÖnerisiTBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Erol Kaya, HDP’Lİ belediyelerin merkezi yönetimden aldıkları gelirlerle yatırım yapmadıklarını ifade ederek, “Benim önerim İngiltere ve dünyanın birçok ülkesinde uygulanan Türkiye’de de uygulanması tartışılmalı. Yani merkez bir para gönderiyorsa bunu şartlı göndersin” dedi.
 • 08 Ocak 2016 23:02Erol Kaya'dan Hdp'li Belediyeler Hakkında Açıklama...Erol Kaya'dan Hdp'li Belediyeler Hakkında Açıklama...Tbmm Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Erol Kaya, HDP'li belediyeler ve İngiltere modeli belediyecilik anlayışı ile ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 • 08 Ocak 2016 22:55Erol Kaya'dan Hdp'li Belediyeler Hakkında Açıklama...Erol Kaya'dan Hdp'li Belediyeler Hakkında Açıklama...TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Kaya Belediyelerin gelirlerinin yaklaşık yüzde 90'ı merkezi yönetimden gönderiliyor.
 • 06 Ocak 2016 13:49Davutoğlu: Yatırım, Hizmet, İcraat, Temizlik Yok Ama Şiddet, Çukur, Barikat VarBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Doğu ve Güneydoğu Andolu’daki bazı belediyelerin yatırımlarında vatandaşın mutluluğunu gözetmediğini söyledi.
 • 28 Kasım 2015 10:48Mardin Belediyesi, Nusaybin'de Vatandaşlara Gıda ve Su DağıttıMardin Belediyesi, Nusaybin'de Vatandaşlara Gıda ve Su DağıttıMardin Büyükşehir Belediyesi tarafından, 13 gün sokağa çıkma yasağı uygulanan Nusaybin İlçesi'ne gönderilen gıda maddeleri ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.
 • 27 Kasım 2015 16:15Ahmet Türk: Hendek Kazmak Para EtmezAhmet Türk: Hendek Kazmak Para EtmezDoğu ve Güneydoğu'da yaşananlarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Mardin Belediyesi Eş Başkanı Ahmet Türk, "Hendek kazmak da sindirmek de para etmez" dedi.