SON DAKİKA MARDİN BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Mardin Belediyesi Haberleri

11:15
Müsiad Mardin Şubesi'nden Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mardin Şubesi, Mardin Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
Müsiad Mardin Şubesi'nden Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret
22:21
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...' Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç yurt dışındaki cemaat okulları ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...'
19:43
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Doğu ve Güneydoğu bölgelerindeki 6 ilin belediyelerine ait hizmet binalarının içme suyu, atık su arıtma ve ticari abonelikler kapsamında toplam 255 milyon lira borcu var" dedi.
19:15
Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Dicle Elektrik Dağıtım AŞ'nin (DEDAŞ), borcu bulunduğu gerekçesiyle Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresine (MARSU) ait içme suyu sağlayan pompaların elektriğini kesmesinin ardından belediye ekiplerince, DEDAŞ hizmet binası önünde başlatılan kazı çalışması devam ediyor.
Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
17:51
Dedaş Binası Yıkılacak Mardin Artuklu Belediyesi Eş Başkanı M. Emin Irmak, DEDAŞ Mardin İl Müdürlüğü Binası’nın kaçak olduğunu ve binayı yıkacaklarını söyledi.
Dedaş Binası Yıkılacak
17:43
Mardin'de Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, DEDAŞ'ın MARSU'ya ait bazı tesislerde uyguladığı elektrik kesintisine ilişkin "ihtiyati tedbir" kararı verdi Artuklu Belediye Başkanı Irmak: "DEDAŞ binası kaçak statüsündedir.
13:10
Eş Başkan Irmak: Dedaş Binasını Yıkacağız Artuklu Belediyesi Eş Başkanı Emin Irmak, DEDAŞ Mardin İl Müdürlüğü binasının kaçak olduğunu ve binayı yıkacaklarını söyledi.
Eş Başkan Irmak: Dedaş Binasını Yıkacağız
19:39
Mardin Diyarbakır'da Belediye, Dedaş'ın Girişini Kanal Kazıp Kapattı Diyarbakır'da Belediye, DEDAŞ'ın girişini kanal kazıp kapattı (3) MARDİN BELEDİYESİ DE, DEDAŞ'IN ÖNÜNDE KANAL KAZDI Mardin merkez ve ilçelerine içme suyu sağlayan pompa istasyonlarındaki enerjiyi kesen DEDAŞ ile Mardin Büyükşehir Belediyesi arasındaki, 'su ve elektrik kesintisi' tartışması, Mardin Büyükşehir Belediyesi'nin DEDAŞ binası önünde kanal kazmasıyla yeni boyuta taşındı.
Mardin Diyarbakır'da Belediye, Dedaş'ın Girişini Kanal Kazıp Kapattı
19:29
Mardin Belediyesi de Dedaş'ın Önünde Kanal Kazdı Mardin'e içme suyu sağlayan pompa istasyonlarındaki enerjiyi kesen DEDAŞ`ın,elektrik kesinti uygulaması yeni bir boyuta taşındı.
Mardin Belediyesi de Dedaş'ın Önünde Kanal Kazdı
18:38
Mardin Belediyesi Dedaş Önünde Kazı Çalışması Yaptı Mardin Belediyesi, Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) önünde arıza bulunduğunu öne sürerek kazı çalışması yaptı.
Mardin Belediyesi Dedaş Önünde Kazı Çalışması Yaptı
08:40
İstanbul Nerede Yaşıyor? Türkiye'nin en büyük, dünyanın sayılı metropollerinden İstanbul'da 14 milyon yaşıyor.
İstanbul Nerede Yaşıyor?
14:25
Ahmet Türk: Eylem Yapmak Hak Ancak Vatandaşa Zarar Verilmemeli Ahmet Türk, 6-7 Ekim olaylarında vatandaşların zarar görmesinin kendisini üzdüğünü belirterek, "Eylem herkesin tabii hakkı. Ancak, vatandaş, esnaf zarar görmemeli" dedi.
Ahmet Türk: Eylem Yapmak Hak Ancak Vatandaşa Zarar Verilmemeli
18:24
Mardin'de İşçilerin Alacakları İçin Protokol İmzalandı Mardin Belediyesi döneminde işçi olarak görev yapan 52 işçinin alacakları için protokol imzalandı.
Mardin'de İşçilerin Alacakları İçin Protokol İmzalandı
18:14
Mardin'de İşçilerin Alacakları İçin Protokol İmzalandı Mardin Belediyesi döneminde işçi olarak görev yapan 52 işçinin alacakları için protokol imzalandı.
16:50
Mardin'de Ücretlerini Alamayan Belediye İşçileri Protokol İmzaladı Mardin Belediyesi döneminde ücretleri ödenmeyen 51 işçinin ücretleri imzalanan protokol gereği yüzde 70'i peşin geriye kalan ise 12 ay taksitle ödenecek.
13:33
Ahmet Türk: Bütün Bölge Ayağa Kalkmalıydı Birçok ilde düzenlenen Kobani eylemleriyle ilgili açıklamada bulunan Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk "Bölgenin ayağa kalkması gerekirdi" dedi.
Ahmet Türk: Bütün Bölge Ayağa Kalkmalıydı
18:07
Mardin Belediyesi Kobani'ye Sahip Çıkma Çağrısı Yaptı Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları, Belediye Meclis üyeleri ve emekçileri, Kobanî saldırılarına ilişkin yazılı açıklama yaptı.
11:52
Mardin'deki 'Recep Tayyip Erdoğan Parkı' Suya Kavuşuyor Mardin'de geçen yıl alt yapı çalışmaları tamamlanmadan hizmete açılan Recep Tayyip Erdoğan Parkı'na Büyükşehir Belediyesi ekiplerince su şebekesi döşenmeye başlandı.
Mardin'deki 'Recep Tayyip Erdoğan Parkı' Suya Kavuşuyor
13:12
Recep Tayyip Erdoğan Parkı'nda Ağaçlar Kurudu Mardin Belediyesi tarafından 2013 yılında hizmete açılan Recep Tayyip Erdoğan Parkı, üzerinden bir yıl geçmeden kullanılamaz hale geldi.
Recep Tayyip Erdoğan Parkı'nda Ağaçlar Kurudu
11:42
Mardin Belediyesi'nden Erdoğan'ın Adının Verildiği Parkı Kurtarma Çalışması Mardin'de Başbakan Erdoğan'ın adının verildiği kentin en büyük parkının ağaçların saksı ve çuvallar içinden çıkarılmadan dikilmesi ve su tesisatının çekilmemesi nedeniyle, ağaçlar ve bitki örtüsü kurudu.
Mardin Belediyesi'nden Erdoğan'ın Adının Verildiği Parkı Kurtarma Çalışması
12:28
SGK, Kara Listeyi Açıkladı SGK, 14 bin 247 kişi ve şirketin bulunduğu borçlular listesini ilk 13 sırasını belediyeler kapladı.
SGK, Kara Listeyi Açıkladı
14:43
Mardin'de 'Kürt Yazar' Seyit Alp Anısına Ağaç Dikildi Kırşehir Öğretmen Okulu'ndan mezun olan öğretmenler, 'Kürt yazar' olarak bilinen Seyit Alp anısına 39 yıl aradan sonra Mardin'de ağaç dikimi yaptı.
Mardin'de 'Kürt Yazar' Seyit Alp Anısına Ağaç Dikildi
01:08
Belediye Başkanının Koltuğuna Haciz Mardin Belediyesi'nden 20 yıl içinde biriken 8.5 milyon lira alacaklarını tahsil edemeyen 52 işçi, belediyeye haciz getirdi.
Belediye Başkanının Koltuğuna Haciz
20:08
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Manservisi, Mardin'de Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Stefano Manservisi, Mardin Valiliği'ni ziyaret etti.
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Manservisi, Mardin'de
13:33
Cin: Borcumuz Devede Kulak Kalır Kurumun borcu olduğu yönündeki iddialara cevap veren Viranşehir Belediye Eş Başkanı Emrullah Cin: "Borcumuz devede kulak kalır" dedi.
Cin: Borcumuz Devede Kulak Kalır
10:30
Viranşehir Belediye Meclisi Toplandı Viranşehir Belediyesi Mayıs Ayı Olağan meclis toplantısını Eş Başkan Emrullah Cin başkanlığında gerçekleştirdi.
Viranşehir Belediye Meclisi Toplandı
20:42
Eş Başkanların Koltuklarının Eşit Olmaması Tartışma Yarattı Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Ahmet Türk ve Februniye Akyol'un oturduğu koltukların eşit olmaması tartışmaya yol açtı.
Eş Başkanların Koltuklarının Eşit Olmaması Tartışma Yarattı
17:28
Kanadı Kırık Halde Bulunan Yaralı Kartal Tedavi İçin Şanlıurfa'ya Gönderildi Mardin’de kanadı kırık halde bulunan yavru kartal yapılan ilk müdahalenin ardından tedavisinin devamı için Şanlıurfa’ya gönderildi.
Kanadı Kırık Halde Bulunan Yaralı Kartal Tedavi İçin Şanlıurfa'ya Gönderildi
19:34
Mardin Turizmi Hizmet ve Onur Ödülleri Sahiplerini Buldu Erdoba Elegance Otel'de düzenlenen törene, Vali Ahmet Cengiz, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, MAREV Başkanı İbrahim Aysoy, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serdar Bedii Omay, Cumhurbaşkanı eski müsteşarı ve Vali Kemal Nehrozoğlu, Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Dilek Sabancı, MARTOD Başkanı Özgür Azad Gürgör, ilçe kaymakamları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Mardin Turizmi Hizmet ve Onur Ödülleri Sahiplerini Buldu
19:22
Mardin Turizmi Hizmet ve Onur Ödülleri Sahiplerini Buldu Mardin Artuklu Üniversitesi ile Mardin Eğitim Vakfı (MARSEV) işbirliğinde, Mardin'in turizm alanındaki tanıtımına ve gelişmesine katkıda bulunan kişi ve kuruluşlara verilen 'Mardin Turizmi Hizmet ve Onur Ödülleri' düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
18:12
Dilek Sabancı ve Nasra Çilli'ye Turizme Hizmet ve Onur Ödülü Mardin Eğitim Vakfı (MARSEV) ve Mardin Artuklu Üniversitesi işbirliğinde, Mardin’in tanıtım ve gelişmesine katkıda bulunan kişilere “Mardin Turizmi Hizmet ve Onur Ödülleri” verildi.
Dilek Sabancı ve Nasra Çilli'ye Turizme Hizmet ve Onur Ödülü
11:41
Mardin Turizmi Hizmet ve Onur Ödül Töreni 15 Nisan'da Yapılacak "Mardin Turizmi Hizmet ve Onur Ödülleri" 15 Nisan'da Erdoba Elegant Otelinde düzenlenecek törenle sahiplerine dağıtılacak.
16:00
Kanadı Kırılan Leyleği Vatandaş Kurtardı Nusaybin'de vatandaş tarafından kanadı kırık bulunan leylek, Orman ve Su İşleri Mardin Şube Müdürlüğü ekipleri'nce koruma altına alındı.
16:20
Ahmet Türk Mazbatasını Aldı Yerel seçimde Mardin'den bağımsız Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Türk, İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.
Ahmet Türk Mazbatasını Aldı
15:22
Ahmet Türk Mazbatasını Aldı Yerel seçimde Mardin'den bağımsız Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Türk, İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.
Ahmet Türk Mazbatasını Aldı
14:54
'Büyükşehir Belediyesi'ni 1 Katrilyon Lira Borçla Devraldık' 30 Mart yerel seçimlerinde Mardin BüyükşehirBelediye Başkanlığı'nı kazanan Ahmet Türk, Il Seçim Kurulu'ndan mazbatasını aldı.
'Büyükşehir Belediyesi'ni 1 Katrilyon Lira Borçla Devraldık'
14:53
Ahmet Türk :Arap ve Süryanilere Pozitif Ayrımcılık Yapacağız Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk,kentte yaşayan Arap, Süryani ve Mıhallemilere pozitif ayrımcılık yapacaklarını söyledi.
Ahmet Türk :Arap ve Süryanilere Pozitif Ayrımcılık Yapacağız
13:54
Türk: Arap ve Süryanilere Pozitif Ayrımcılık Yapacağız Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Türk, kentte yaşayan Arap, Süryani ve Mıhallemilere pozitif ayrımcılık yapacaklarını söyledi.
Türk: Arap ve Süryanilere Pozitif Ayrımcılık Yapacağız
12:55
Türk: Mardin Büyükşehir Belediyesi'ni Borcuyla Aldık Mardin Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Türk, 'Mardin Büyükşehir Belediyesi'ni borcuyla kabul edemeyiz, gerekli yerlere başvuracağız" dedi
Türk: Mardin Büyükşehir Belediyesi'ni Borcuyla Aldık
17:21
Ahmet Türk Belediyenin Bina Sorunu Çözülmezse İsyan Çıkarırım Mardin'in Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Türk, Özel İdare'nin kapatılmasıyla birlikte taşınmazlarının devredildiğini, mazbatasını aldıktan sonra bu taşınmazların iadesi için suç duyurusunda bulunacağını söyledi.
Ahmet Türk Belediyenin Bina Sorunu Çözülmezse İsyan Çıkarırım
16:22
Türk: Belediyenin Bina Sorunu Çözülmezse İsyan Çıkarırım Özel İdare'nin kapatılmasıyla birlikte devredilen taşınmazları geri alacağını belirten Ahmet Türk "Bina sorunu çözülmezse isyan çıkarırım" dedi.
Türk: Belediyenin Bina Sorunu Çözülmezse İsyan Çıkarırım
09:10
Mardin'de 18 Yıllık Kan Davası Bitti, Seçim Yarışı Geldi Mardin'de, 18 yıl boyunca kan davası güden 'Türk' ile 'Kahraman' aşiretleri arasında 23 yıl önce sağlanan barış ardından, iki aile sandıkta yarışacak.
Mardin'de 18 Yıllık Kan Davası Bitti, Seçim Yarışı Geldi
12:10
Mardin UNESCO'ya Hazır Mardin, önümüzdeki günlerde Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatına yeniden başvurmak için hazırlıklara başladı.
Mardin UNESCO'ya Hazır
13:14
Farkında Kadınlar Liderlik Atölyesinde Kalkınma Bakanlığı, Mardin Valiliği SODES Proje Koordinasyon Birimi desteğiyle Mardin Belediyesi Kadın Danışma Birimi tarafından yürütülen “Farkında Kadınlar” projesi kapsamında çeşitli mahallelerden seçilen kadınlara liderlik ve farkındalık eğitimi verildi.
Farkında Kadınlar Liderlik Atölyesinde
11:59
Mardin'in Oscarları Sahiplerini Buldu MARSEV) ve Mardin Artuklu Üniversitesi işbirliğinde, Mardin'in tanıtım ve gelişmesine katkıda bulunan kişi veya kuruluşlara verilecek "Mardin Turizmi Hizmet ve Onur Ödülü" nü kazanan isimler belli oldu.
Mardin'in Oscarları Sahiplerini Buldu
13:56
Mardin'in Oscarları Sahiplerini Buldu Mardin Eğitim Vakfı (MARSEV) ve Mardin Artuklu Üniversitesi işbirliğinde, Mardin’in tanıtım ve gelişmesine katkıda bulunan kişi veya kuruluşlara verilen Mardin turizmi hizmet ve onur ödülünü kazanan isimler belli oldu.
Mardin'in Oscarları Sahiplerini Buldu
00:26
Mardin 2 Bakan Yıldız: Doğal Gazın Fiyatı, 2008 Kasım Ayından Daha Düşük Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler, Abdurrahim Akdağ, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Vejdi Kahraman ile birlikte esnaf ziyareti yapan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Mardin'deki belediye başkan adayları için halktan destek istedi.
Mardin 2 Bakan Yıldız: Doğal Gazın Fiyatı, 2008 Kasım Ayından Daha Düşük
14:17
Enerji Bakanı'na Kaçak Elektrik Sorusu CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın cevaplaması isteğiyle verdiği soru önergesinde, Dicle Elektrik AŞ'nin elektrik sağladığı bölgede, elektrik borcunu ödemeyen abonelerin elektriklerinin Ağustos 2014'e kadar kesilmemesi yönünde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimat verdiği yönündeki iddiaları sordu.
Enerji Bakanı'na Kaçak Elektrik Sorusu
12:26
CHP'li Oran, Tapeleri Meclis Gündemine Taşıdı, "Kaçak Elektrik Bedelinin Karşılanması Talimatını... CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'a, "18 Kasım 2013 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan'ın, danışmanı İbrahim Kalın ile Abdullah Tivnikli arasında geçen telefon konuşmasında sözü edildiği biçimde Ağustos 2014'e kadar kaçak elektrik bedelinin karşılanması talimatını verdiği açıklaması doğru mudur?
CHP'li Oran, Tapeleri Meclis Gündemine Taşıdı, 'Kaçak Elektrik Bedelinin Karşılanması Talimatını...
09:36
Yeşilay Haftası Türkiye Yeşilay Cemiyeti Mardin Şube Başkanı Günlüoğlu: "Alkol ve uyuşturucu bağımlılığı insanda düşünme kabiliyetini, akıl ve iradeyi işlemez hale getiren bir hastalıktır.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:10:05. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MARDİN BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]