SON DAKİKA MARDİN HABERLERİ

Son Dakika Mardin Haberleri

14:38
Nusaybin'de Umre Ödüllü Sınav Peygamber Sevdalıları Platformunca "Kutlu Doğum Siyer i Nebi" sınavı Nusaybin'de yapıldı.
13:37
Mtdf Elektrik Sorununu TBMM'deki Siyasi Partilere İletti Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Başkanı Mehmet Şerif Öter, Mardin ve bölgede yaşanan elektrik sorununun çözümü için yerel yöneticilerden toplanan imzaların TBMM'de temsil edilen dört siyasi parti yetkililerine teslim ettiğini bildirdi.
13:19
Büyük İstanbul Otogarı'nda Cinayet Kimliği henüz belirlenemeyen şahıslar tarafından bıçaklanan iki kişiden biri hayatını kaybetti.
13:10
İş Bankası ile Satrançta Sporcu Sayısı 16'ya Katlandı İş Bankası’nın Türkiye Satranç Federasyonu’na ana sponsor olduğu 2005 yılında 30 binlerde olan lisanslı sporcu sayısı 485 bine yükseldi.
12:56
Genç Sevgililerin 1500 Kilometrelik Aşk Yolculuğu Kanlı Bitti Mardin'den kaçan genç sevgililer İstanbul'a adım attıkları otogarda saldırıya uğradı. Hayatını kaybeden genç adamın son sözü "Aşkım" oldu.
Genç Sevgililerin 1500 Kilometrelik Aşk Yolculuğu Kanlı Bitti
11:12
Sıcak Kent" Kış Turizminden "Pay" İstiyor Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin tek kayak merkezi Karacadağ'da konaklama tesisi, telesiyej ve yeni pist yapılması için çalışma başlatıldı Siverek Kaymakamı Erkal: "Karacadağ Kayak Merkezi, gelecekte Uludağ ve Kartepe gibi cazibe merkezi haline gelebilir"
10:53
Alternatif Üretim ve İstihdam Derneği Bin Kadının Umudu Oldu Diyarbakır’da geçtiğimiz yıl dernek olarak faaliyet yürütmeye başlayan Alternatif Üretim ve İstihdam Derneği’nde bin kadın, ürettikleri el emeği göz nuru ürünleriyle aile bütçesine katkı sunuyor.
Alternatif Üretim ve İstihdam Derneği Bin Kadının Umudu Oldu
22:58
Takla Atan Otomobilden Fırladı: 2 Ölü, 1 Yaralı Mardin'in Derik ilçesinde iddiaya göre hız nedeniyle kontrolden çıkan otomobil takla attı.
Takla Atan Otomobilden Fırladı: 2 Ölü, 1 Yaralı
22:12
Mardin'de Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 2 Ölü, 1yaralı Derik'te şarampole yuvarlanan otomobilde bulunan 2 kişi hayatını kaybetti 1 kişi yaralandı.
22:00
Derik'te Trafik Kazası: 2 Ölü MARDİN (İHA) – Mardin’in Derik ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti.
Derik'te Trafik Kazası: 2 Ölü
20:58
Dargeçit'te Otomobilin Kundaklandığı İddiası Mardin'in Dargeçit ilçesinde ilçesinde park halindeki bir otomobil, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kundaklandığı iddia edildi.
20:34
Muammer Güler: "Bunlar Kuzu Postuna Bürünmüş Kurtlardır" Eski İçişleri Bakanı Güler: - "Ne bir kuruş kamunun kaynağına, ne bir kuruş yetimin hakkına tenezzül etmedik.
Muammer Güler: 'Bunlar Kuzu Postuna Bürünmüş Kurtlardır'
19:50
Mardin'de Bilardo Turnuvası'nın Finali Yapıldı Mardin’in Kızıltepe ilçesinde düzenlenen Bilardo Turnuvası’nda geçen yılın şampiyonu Erden Kaymaz, yeniden şampiyon oldu.
Mardin'de Bilardo Turnuvası'nın Finali Yapıldı
19:48
Dargeçit'te Araç Kundaklandı Mardin’in Kerboran ilçesinde park halindeki araç kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kundaklandı.
Dargeçit'te Araç Kundaklandı
19:37
Eski İçişleri Bakanı Güler Açıklaması "Ne bir kuruş kamunun kaynağına, ne bir kuruş yetimin hakkına tenezzül etmedik.
18:45
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak - Başkanlık Sistemi CHP İş Dünyası Grubu, Mardin'de- CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: "Türk demokrasisinde bizim kanaatimize göre en uygun sistem parlamenter demokrasidir" CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Türk demokrasisinde bizim kanaatimize göre en uygun sistem parlamenter demokrasidir" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak - Başkanlık Sistemi
18:31
CHP İş Dünyası Grubu, Mardin'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: "Türk demokrasisinde bizim kanaatimize göre en uygun sistem parlamenter demokrasidir"
18:01
Güler, AK Parti Mardin İl Danışma Toplantısına Katıldı Eski İçişleri Bakanı ve Mardin Milletvekili Muammer Güler, CHP, MHP, HDP ve paralel yapının Erdoğan karşıtlığında birleştiklerini ifade ederek, "Ne bir kuruş kamunun kaynağına ne bir kuruş yetimin hakkına tenezzül etmedik.
Güler, AK Parti Mardin İl Danışma Toplantısına Katıldı
17:43
Hdp Mardin İl Başkanı Alkan'dan Basın Mensupları ile Bir Araya Geldi HDP Mardin İl Başkanı Musa Alkan, HDP olarak Mardin’de yeni bir ruh ve heyecanı yaratmak istediklerini belirtti.
17:41
Chp, Irak ve Suriye'deki Olayların Sınır İllerinde Yarattığı Sorunlarını Tespit Ediyor Chp Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak başkanlığındaki heyet, Suriye ve Irak'taki olayların yansımalarıyla ilgili Mardin'de incelemelerde bulundu.
Chp, Irak ve Suriye'deki Olayların Sınır İllerinde Yarattığı Sorunlarını Tespit Ediyor
17:17
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak'tan Başkanlık Sistemi Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Başkanlık Sistemi’nin Türkiye insanını özgürleştirecek bir sistem olmadığını söyledi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak'tan Başkanlık Sistemi Açıklaması
16:50
CHP İş Dünyası Grubu, Mardin'de CHP İş Dünyası Grubu, Mardin'de- CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: "Bir an önce Suriyeli misafirlerimizi kayıt altına alın.
CHP İş Dünyası Grubu, Mardin'de
15:05
Chp, Erdoğan Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacak CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğa’ın Kırşehir mitinginde AKP ismini vermeyerek, imalı olarak ona oy verilmesi hususunda yaptığı açıklamaları nedeniyle Erdoğan hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirtti.
13:15
Ossa Genel Kurulu OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) Genel Kurulu'nda yeni yönetim ve denetim kurulları belirlendi.
11:36
Midyat Eğitim Bir Sen Üyeleri Umreye Uğurlandı Eğitimciler Birliği Sendikası Mardin'in Midyat temsilciliği üyelerinden oluşan bir gurup öğretmen umre ziyaretine uğurlandı.
Midyat Eğitim Bir Sen Üyeleri Umreye Uğurlandı
20:09
Kışanak: Sigarayla Tanışma Yaşı 12'ye İndi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, "Araştırmaya katılan erkeklerin yüzde 20'si 12 yaşında sigara ile tanıştığını söylüyor" dedi.
Kışanak: Sigarayla Tanışma Yaşı 12'ye İndi
20:03
Diyarbakır'da "Madde Kullanımı Riski Alan Araştırması" Konferansı Diyarbakır'da "madde kullanımı riski alan araştırması" konferansı- Diyarbakır'da yapılan "madde kullanımı riski alan araştırması" konferansta değerlendirildi- Diyarbakır Vali Yardımcısı Bircan: "Son 5 yıl içinde yapılan operasyonlarda 77 milyon 987 bin kök kenevir, 290 ton 248 kilogram esrar, 53 kilogram eroin, bin 105 gram kokain ve 80 bin uyuşturucu hap ele geçirildi"- Araştırmada, ankete katılanların yüzde 29,7'sinin uyuşturucu maddeyi arkadaş etkisi ile denediği ortaya çıktı Diyarbakır'da
Diyarbakır'da 'Madde Kullanımı Riski Alan Araştırması' Konferansı
19:37
Diyarbakır'da "Madde Kullanımı Riski Alan Araştırması" Konferansı Diyarbakır'da yapılan "madde kullanımı riski alan araştırması" konferansta değerlendirildi Diyarbakır Vali Yardımcısı Bircan: "Son 5 yıl içinde yapılan operasyonlarda 77 milyon 987 bin kök kenevir, 290 ton 248 kilogram esrar, 53 kilogram eroin, bin 105 gram kokain ve 80 bin uyuşturucu hap ele geçirildi" Araştırmada, ankete katılanların yüzde 29,7'sinin uyuşturucu maddeyi arkadaş etkisi ile denediği ortaya çıktı.
19:14
Genel Seçime Doğru HDP ve DBP temsilcileri, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi öncesinde Diyarbakır'da seçim ittifakı için bazı siyasi parti ve oluşumları ziyaret etti.
19:00
Hdp ve Dbp Temsilcileri, Seçim İttifakı İçin Görüşmelerde Bulundu Genel seçime doğru- HDP ve DBP temsilcileri, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi öncesinde Diyarbakır'da seçim ittifakı için bazı siyasi parti ve oluşumları ziyaret etti Halkların Demokratik Partisi (HDP) ile Demokratik Bölgeler Partisi'nin (DBP) temsilcileri, seçim ittifakı için Diyarbakır'daki bazı siyasi parti ve oluşumların yöneticileriyle görüştü.
Hdp ve Dbp Temsilcileri, Seçim İttifakı İçin Görüşmelerde Bulundu
18:40
Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti Derneği'nin Açılışı Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti Derneği'nin açılışını yaptı.
18:20
İllerin Kredi Kullanma Miktarları Açıklandı FİNTÜRK Finansal Türkiye Haritası 2014’ün 4’üncü dönem verilerini açıkladı.
18:19
Trc-3'ün İthalat-İhracat Rakamları Açıklandı Mardin, Şırnak, Siirt ve Batman illerinin içinde bulunduğu TRC-3 bölgesinin ithalat-ihracat rakamları açıklandı.
18:17
Mardinliler Taksim Yürüyüşüne Hazırlanıyor Mardin Valiliği, Mardin Dernekler Federasyonu (MARFED) ve Mardin Eğitim Vakfı (MAREV) işbirliğiyle İstanbul Feshane’de düzenlenecek Mardin Tanıtım Günleri öncesi Taksim yürüyüşünün düzenleyecek.
Mardinliler Taksim Yürüyüşüne Hazırlanıyor
18:17
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü'ne Veda Ziyareti Eğitim-Bir-Sen Mardin Şubesi, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mevlüt Kuntoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü'ne Veda Ziyareti
18:11
Çoğu Müdahale Sonucu Bin 63 Trafo Yandı Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Dicle EDAŞ) tarafından elektrik dağıtım hizmeti sunulan Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerindeki toplam trafoların yüzde 9’unu oluşturan bin 63’ü, 2014 yılı içerisinde yanarak veya patlayarak kullanılamaz hale geldi.
Çoğu Müdahale Sonucu Bin 63 Trafo Yandı
18:09
Mardin'de Dolandırıcılık Vakası Mardin polisi, kontör almak için girdiği bir GSM firmasın kasiyere 200 lira verip tekrar parayı alan ve el çabukluğu ile 100 lirayı cebine indiren dolandırıcının peşine düştü.
Mardin'de Dolandırıcılık Vakası
17:17
Hdp'li Aydoğan: Kürt Sorununu Çözmeyen Devlet, Uyuşturucu Kullanımının Artmasını Destekledi Hdp Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan, Kürt sorununu çözemeyen devletin bu soruna ilgi duyan gençlerin uyuşturucu bağımlılığını görmezden geldiğini, uyuşturucu kullanımının artmasını desteklediğini iddia etti.
Hdp'li Aydoğan: Kürt Sorununu Çözmeyen Devlet, Uyuşturucu Kullanımının Artmasını Destekledi
16:43
Ahmet Türk: Kürtler Olarak Siyasi Bir İttifak Oluşturmamız Lazım Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk,Kürtler olarak siyasi bir ittifak,oluşturmadığımız taktirde yine tehlikelerle karşı karşıya kalacağız dedi.
Ahmet Türk: Kürtler Olarak Siyasi Bir İttifak Oluşturmamız Lazım
14:47
TEOG Mardin Birincilerine Vali Taşkesen'den Ödül Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavında Mardin'de tüm sorulara doğru cevap veren öğrencileri makamında kabul etti.
13:43
Midyat, Teog'da En Başarılı İlçe Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Şişman, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında Mardin ilçeleri arasında birinci olduklarını açıkladı.
12:51
TEOG Mardin Birincilerine Ödül Mardin'de Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavında tüm sorulara doğru cevap veren öğrenciler ödüllendirildi.
TEOG Mardin Birincilerine Ödül
12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
11:20
Bin Yıllık İncil'e İlgi Sivas'taki Ziyabey Yazma Eser Kütüphanesi'nde bulunan deri üzerine yazılı bin yıllık İncil, ziyaretçilerin dikkatini çekiyor.
Bin Yıllık İncil'e İlgi
11:15
Müsiad Mardin Şubesi'nden Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mardin Şubesi, Mardin Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
Müsiad Mardin Şubesi'nden Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret
10:41
Mardin Kültür Sanat ve Turizm Dergisi Mardin Valiliği’nin Kültür Sanat ve Turizm dergisi yayın hayatına başladı.
Mardin Kültür Sanat ve Turizm Dergisi
09:49
DAP, GAP, KOP ve DOKAP'a Hayvancılık Desteği Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, DAP, GAP, KOP ve DOKAP bölgelerinde, koyun keçi işletme ve damızlık erkek hayvan alımı yatırımı konularında hibe desteği verecek.
09:01
Mardin Feshane'ye Taşınıyor Mardin'in yurtiçi turizm tanıtım faaliyetleri devam ediyor.
Mardin Feshane'ye Taşınıyor
08:33
Meteoroloji'den Şiddetli Yağış Uyarısı Meteoroloji, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ile Mardin, Hakkari, Şırnak, Bolu ve Karabük çevrelerinde etkili olacak şiddetli yağışlar konusunda uyardı.
Meteoroloji'den Şiddetli Yağış Uyarısı
21:43
Yetim 18 Çocuk Sünnet Ettiriliyor Mardin'de yetim çocuklara yönelik düzenlenen Samimi-Yet projesi kapsamında 18 çocuk sünnet ettirilecek.
Yetim 18 Çocuk Sünnet Ettiriliyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:13:58. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MARDİN HABERLERİ
[Hata Bildir]