23:5400
SON DAKİKA MECLİS GENEL KURULU HABERLERİ

Son Dakika Meclis Genel Kurulu Haberleri

   

  Meclis'te "Torba"Ya Bayram Molası

  Maden ve taşeron işçilere yönelik düzenlemelerin de yer aldığı Torba Tasarı'nın görüşmelerine bayram molası verildi. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  CHP'li Vekil Meclis'te Haykırdı: Bundan Sonra Tabancayla Geleceğim

  CHP'li Vekil Meclis'te Haykırdı: Bundan Sonra Tabancayla Geleceğim

  Torba Yasa görüşmelerinde AK Partili velillerin üzerine yürümesine tepki gösteren CHP'li Engin Altay "Vallahi bundan sonra tabancayla geleceğim" dedi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Büro Memur-Sen: İş Güvencesi Tüm 4/c'lileri Kapsamalı

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez ve Devlet Personel Başkanı Mehmet Ali Kumbuzoğlu’yla görüşen Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan, tüm 4C’lilerin iş güvencesi getiren önergeye dâhil edilmesi talebini tekrarladı, iş güvencesinin Büro Memur-Sen olarak kırmızı çizgileri olduğunu dile getirdi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Torba Tasarı" TBMM Genel Kurulu'nda

  AK Parti Grup Başkanvekili Aydın: "Üstün cesaret ödülünü veren ne İsrail Hükümeti'dir ne de İsrail Devleti'dir. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Meclis Tutanaklarına Yansıyan İlginç Diyaloglar

  Meclis Genel Kurulu'nda CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören'in, "Sorulara cevap vermeyeceksen bu yana bakma" sözüne "AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan'ın "Ben nereye bakacağımı sana, size soracak değilim" şeklinde verdiği yanıtla gelişen diyalog tutanaklara şöyle yansıdı:ZEYİD ASLAN (Tokat) - Tabii, CHP'nin vermiş olduğu grup önerisiyle ilgili olarak biraz önce önerge sahipleri adına kürsüye çıkan Sayın İnce konuşmasının on dakikalık bölümünün hiçbir noktasında önergeyle ilgili bir (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Meclis'te "Torba Tasarı" Görüşmeleri Devam Ediyor

  Meclis Genel Kurulu'nda Torba Tasarı olarak adlandırılan İş Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı görüşülüyor. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Meclis Genel Kurulu'nda AK Partili ve CHP'li Vekiller Tartıştı

  Meclis Genel Kurulu'nda AK Partili ve CHP'li Vekiller Tartıştı

  Meclis Genel Kurulu'nda, AK Partili vekil Aslan'la CHP'li vekil Ören'in, "Gözünün içine de bakarım, başka şeye de bakarım" şeklinde geçen ifadeleri tansiyonu yükseltti. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 23:54:00. #1.12#