SON DAKİKA MEHMET AKGÜL HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Akgül Haberleri


... Devamı

10:45
Köpek Kavgasında Oğul Öldü, Baba Yaralandı – KÖPEK besleme yüzünden tartıştığı ifade edilen 2 kişi arasında çıkan kavgada tüfekle vurulan oğul öldü, babası yaralandı.
Köpek Kavgasında Oğul Öldü, Baba Yaralandı
17:25
Pazarlar Belediyesi'nden İşçilerine Kışlık Elbise Pazarlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan işçilere Akgül Mobilya tarafından kışlık kıyafet dağıtıldı.
Pazarlar Belediyesi'nden İşçilerine Kışlık Elbise
12:39
İzmir'de İş Kazası: 1 Ölü İzmir'in Karşıyaka ilçesinde bir inşaatta çalışan işçi, kalıp sökümü sırasında 13. kattan düşen demir direğin başına isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti.
12:08
Kafasına Kalıp Düşen İşçi Öldü İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, iddiaya göre güvenlik için ağ gerilmediği için 13. kattan düşen kalıp, Demirci Ustası Ali Demirci'nin ölümüne neden oldu.
Kafasına Kalıp Düşen İşçi Öldü
11:28
İzmir'de İş Kazası: 1 Ölü İzmir'in Karşıyaka ilçesinde bir inşaatta çalışan işçi, kalıp sökümü sırasında 13. kattan düşen demir direğin başına isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti.
İzmir'de İş Kazası: 1 Ölü
12:33
Neü'de Prof. Dr. Akgül Dekan Olarak Atandı Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanlığı’na Prof. Dr. Mehmet Akgül vekaleten getirildi.
Neü'de Prof. Dr. Akgül Dekan Olarak Atandı
12:58
Alaşehir'de 'Geç Kalma Genç Gel' Konferansı Diyanet İşleri Başkanlığı’nın bu yıl “Cami ve Gençlik” teması ile kutladığı Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında, Alaşehir ilçesinde "Geç Kalma Genç Gel" sloganıyla “Cami ve Gençlik“ konulu konferans düzenlendi.
Alaşehir'de 'Geç Kalma Genç Gel' Konferansı
09:03
Manisa Bin 697 Cami ile En Çok Camisi Bulunan 11'inci Şehir Manisa Müftüsü Sinan Cihan Manisa’nın bin 697 camisi ile Türkiye’de en çok camisi bulunan 11’inci il olduğunu söyledi.
Manisa Bin 697 Cami ile En Çok Camisi Bulunan 11'inci Şehir
13:43
Yunusemre Zabıtası Ruhsat ve İşgaliye Sorununu Diyalogla Çözüyor Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, ilçedeki ruhsat ve kaldırım işgali konularına çözüm üretmek amacıyla odaları ziyaret etti.
Yunusemre Zabıtası Ruhsat ve İşgaliye Sorununu Diyalogla Çözüyor
18:08
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler (2) IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler- Terör örgütü IŞİD'e tepki bahanesiyle İstanbul başta olmak üzere çeşitli kentlerde izinsiz gösteri düzenleyen gruplar, zarar verdi.
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler (2)
17:40
Nusaybin'de İzinsiz Gösteri IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler- Terör örgütü IŞİD'e tepki bahanesiyle İstanbul başta olmak üzere çeşitli kentlerde izinsiz gösteri düzenleyen gruplar, zarar verdi.
16:52
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler - Kocaeliİzmit ilçesinde Merkez Bankası mevkisinde toplanan grup, ellerindeki pankartlarla Sabri Yalım Parkı'na yürüdü.
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler
16:25
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler Terör örgütü IŞİD'e tepki bahanesiyle İstanbul başta olmak üzere çeşitli kentlerde izinsiz gösteri düzenleyen gruplar, resmi ve özel araçlar, banka şubeleri, iş yerleri ve siyasi parti binalarına zarar verdi Gösterilerde, 1 kişi hayatını kaybetti, beşi polis 8 kişi yaralandı.
15:37
Kocaeli'de Kobani'ye Destek Yürüyüşü Kocaeli’de bir grup, IŞİD’in Kobani’ye yönelik saldırılarını protesto amacıyla yürüyüş düzenledi.
14:31
Mevlevihane'de Teravih Zamanı Şehzadeler Belediyesince Manisa Mevlevihanesinde organize edilen teravih namazına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Mevlevihane'de Teravih Zamanı
13:55
Karacaoğlan'ın Mezarı Karaman'da Mı? Karaman'dakii Hacı Salih Camii'nde bahçede kazı yapılırken Osmanlıca 'Karacaoğlan'ın Ruhuna Fatiha' yazılı bir mezar taşı ve mezar bulundu.
16:35
Akgül Medya Grup ve İha'nın Acı Günü Akgül Medya Grup ve İHA Nazilli Muhabiri Ümit Özmen’in dedesi İsmet Yılmaz, doğum gününde son yolculuğuna uğurlandı.
Akgül Medya Grup ve İha'nın Acı Günü
13:27
Sivas Gıda Konseyi Toplandı Sivas'ta, İl Gıda Konseyi toplantısı düzenlendi.
18:00
Mesob'un 26'ıncı Genel Kurulunu Geriter Kazandı 94 odanın yeraldığı 44 bin üyesi bulunan Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) 26’ıncı Olağan Genel Kurulu sonrasında üyelerinden yeniden güvenoyu alan Hasan Geriter yeniden başkanlığa seçildi.
Mesob'un 26'ıncı Genel Kurulunu Geriter Kazandı
09:43
Karacaoğlan'ın Mezarı İçin Yeni Bulgular Bulundu Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur, Karacaoğlan'ın mezarının tespit edilmesi için yapılan çalışmalarda önemli bulgulara rastlandığını söyledi.
Karacaoğlan'ın Mezarı İçin Yeni Bulgular Bulundu
17:38
Manisa'da En Güzel Yemekler Mesir İçin Yarıştı Mesir Komitesi ve Manisa Lokantacılar Kebapçılar Tatlıcılar ve Yoğurtçular Esnaf Odası tarafından Uluslararası 474'üncü Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında Mesir Manisa Yemekleri ve Mesirli Tatlılar Yarışması düzenlendi.
Manisa'da En Güzel Yemekler Mesir İçin Yarıştı
13:47
Manisa Mesir Festivali Kapsamında Ödüllü Yemek Yarışması Düzenlenecek 474. Manisa Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında yemek yarışması da düzenlenecek.
Manisa Mesir Festivali Kapsamında Ödüllü Yemek Yarışması Düzenlenecek
16:33
Başkan Okumuş'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Kahramanmaraş eski belediye başkanı Poyraz, Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
16:39
DÜ'de 2. Kariyer Günleri Etkinliği Düzenlendi Düzce Üniversitesi Orman Endüstri Mühendisliği, 2. Kariyer Günleri etkinliği düzenledi.
13:54
Düzce Üniversitesinden Kariyer Günleri Etkinliği Düzce Üniversitesi Orman Endüstri Mühendisliği tarafından organize edilerek iki gün süresince devam eden “2. Kariyer Günleri” etkinliği, Üniversitemiz Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Düzce Üniversitesinden Kariyer Günleri Etkinliği
09:10
Sesob Başkanı Köksal'dan Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odasına Ziyaret Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odasını ziyaret ederek, yeni yönetim kurulunun hayırlı olması temennisinde bulundu.
Sesob Başkanı Köksal'dan Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odasına Ziyaret
15:25
Demirci'de Kahvecilerin Başkanı Akay Güven Tazeledi Demirci Kahveciler Esnaf Odası olağan genel kurulu Esnaf Kefalet Kooperatifi salonunda gerçekleşti.
Demirci'de Kahvecilerin Başkanı Akay Güven Tazeledi
17:51
Kocaeli'de Nevruz Kutlaması Dilovası ilçesinde nevruz etkinliği düzenlendi.
Kocaeli'de Nevruz Kutlaması
16:39
Çerçi'den Oda Başkanlarına Ziyaret AK Parti Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Çerçi esnaf oda başkanlarını ziyaret etti.
Çerçi'den Oda Başkanlarına Ziyaret
11:35
Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Hijyen Eğitimi Aldı Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği öncücülünde düzenlenen hijyen eğitimleri Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası üyeleriyle devam etti.
Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Hijyen Eğitimi Aldı
16:38
Sivas'ta Esnafa Hijyen Eğitimi Verildi Sivas Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası üyelerine hijyen eğitimi verildi.
16:30
Vali'nin Takımı Basını Sahadan Sildi Aydın Valisi Erol Ayyıldız’ın çıkardığı takım ile basın mensuplarından oluşan takımların karşı karşıya geldiği maçta gülen taraf Vali Erol Ayyıldız’ın takımı oldu.
Vali'nin Takımı Basını Sahadan Sildi
16:36
Demirgil'den, Akgül'e Ziyaret Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil, Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mehmet Akgül'ü ziyaret etti.
12:35
Başkan Demirgil'den Yiyecek Maddeleri Odası Başkanı Akgül'e Ziyaret Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil, Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Akgül'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Demirgil'den Yiyecek Maddeleri Odası Başkanı Akgül'e Ziyaret
11:37
Hijyen Eğitimi Almayan Lokantacılar İşçi Çalıştıramayacak Manisa Lokantacılar Kebapçılar Tatlıcılar ve Yoğurtçular Odası Başkanı Mehmet Akgül, hijyen eğitimi almayan lokantacıların, 1 Temmuz 2014 tarihinden sonra işyeri açamayacağını bildirdi.
Hijyen Eğitimi Almayan Lokantacılar İşçi Çalıştıramayacak
11:59
Yiyecek Maddeleri Yapan ve Satanlar Esnaf Odasında Olağan Genel Kurul Yapıldı Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odasının olağan genel kurulu yapıldı.
Yiyecek Maddeleri Yapan ve Satanlar Esnaf Odasında Olağan Genel Kurul Yapıldı
12:05
Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ Alaşehir Teşkilatını Ziyaret Etti AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, partisinin Alaşehir İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ Alaşehir Teşkilatını Ziyaret Etti
10:14
Akhisar Lokantacılar Derneği Başkanı Adem Duman Güven Tazeledi Akhisar Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Odası'nın S.S. Esnaf Kefalet Toplantı Salonu'nda yaptığı olağan kongresinde Adem Duman güven tazeledi.
Akhisar Lokantacılar Derneği Başkanı Adem Duman Güven Tazeledi
08:37
Lokantacılarda Akgül Güven Tazeledi Manisa Lokantacılar Odası'nın Olağan Genel Kurul Toplantısı Kültür Merkezi Lale Salonu'nda gerçekleştirildi.
Lokantacılarda Akgül Güven Tazeledi
15:46
Manisa'da Geleceğin Aşçılarına Uygulamalı Eğitim Manisa Nihal Akçura Otelcilik ve Truzim Meslek Lisesi Aşçılık bölümünde okuyan öğrencilere Türkiye’nin en önemli otellerindeki baş aşçı, yemek stilisti ve şefler uygulamalı eğitim verdi.
Manisa'da Geleceğin Aşçılarına Uygulamalı Eğitim
15:35
Bakkallar Marketlere Karşı Birleşiyor Marketlerin hızla çoğaldığı günümüzde rekabete ayak uydurmaya çalışan Bakkallar ‘Can suyu’ projesi ile ayakta durmaya çalışacak.
Bakkallar Marketlere Karşı Birleşiyor
17:45
Halit Kıvanç Manisa'da Öğrencilerle Buluştu Sunucu, gazeteci ve yazar Halit Kıvanç Manisa'da Nihal Akçura Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nde "Kitap Okumanın Dünü, Bugünü ve Yarını" konulu bir konferans verdi.
Konferansa Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa...
Halit Kıvanç Manisa'da Öğrencilerle Buluştu
10:51
Birlik Vakfı, 16 Yıl Sonra Tekrar Kuruldu Birlik Vakfı Malatya Şubesi, 16 yıl aradan sonra tekrar kuruldu.
Birlik Vakfı, 16 Yıl Sonra Tekrar Kuruldu
19:24
Geriter ve Akgül'den Başkan Aday Adayı Mersinli'ye Övgü Seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren AK Parti Yunus Emre Belediye Başkan Aday Adayı Berk Mersinli, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (MESOB) Hasan Geriter ve Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül'ü ziyaret etti.
Geriter ve Akgül'den Başkan Aday Adayı Mersinli'ye Övgü
18:23
Adıyaman Üniversitesi'nde Resim ve Fotoğraf Sergisi Adıyaman Üniversitesi'nde "8. Durak Adıyaman Resim ve Fotoğraf Sergisi"nin açılışı yapıldı
Adıyaman Üniversitesi'nde Resim ve Fotoğraf Sergisi
16:03
'Anadolu'ya Yolculuk Sergileri' ADIYAMAN (İHA) – Anadolu'ya Yolculuk Sergileri'nin 8.Durağı, 8.Durak Adıyaman Resim ve Fotoğraf Sergisi'nin açılışı Adıyaman Üniversitesi Sergi Salonu'nda gerçekleştirildi.
'Anadolu'ya Yolculuk Sergileri'
15:09
Çerçi'den Mesob'a Ziyaret AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olması beklenen Yrd.Doç.Dr.Mehmet Çerçi, "Ahilik Haftası" dolayısıyla Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Griter'i ziyaret etti.
Çerçi'den Mesob'a Ziyaret
15:30
Şıktaşlı'dan Akgül'e Ziyaret 2014 Yerel Seçimleri öncesi meslek odaları ziyaretlerine hız kesmeden devam eden AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Orkun Şıktaşlı, Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül'ü ziyaret etti.
Şıktaşlı'dan Akgül'e Ziyaret
13:51
Manisa'nın Büyükşehir Olması Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Akgül: "Basit usulde vergiye tabi esnaf, Manisa'nın büyükşehir olmasından sonra da şartları taşıdığı taktirde işlerine devam edebilecek"
11:59
Basit Usulde Vergiye Tabi Esnafın Vergilendirmesinde Değişiklik Olmayacak Manisa Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Odası Başkanı Mehmet Akgül, yeni büyükşehir olan illerin sınırları içerisinde faaliyet gösteren basit usulde vergiye tabi esnaf ve sanatkarların vergilendirme sisteminde değişiklik...
Basit Usulde Vergiye Tabi Esnafın Vergilendirmesinde Değişiklik Olmayacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 20:24:16. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET AKGÜL HABERLERİ
[Hata Bildir]