SON DAKİKA MEHMET BARANSU HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Baransu Haberleri


MEHMET BARANSU

Iğdırlı bir ailede 1977 yılında doğan Baransu, lise öğrenimini Erzurum'da tamamladı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'ni kazandı ve İstanbul'a geldi. Mesleğe Akşam gazetesinde stajyer olarak başladı. Okul döneminde okulun ajansında ve 32. Gün programında da bir süre çalıştı. Daha... Devamı

19:22
Gazeteci Baransu'nun Gözaltına Alınması Hakkındaki 2 ayrı yakalama kararı kapsamında gözaltına alınan Mehmet Baransu, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.
17:09
Mehmet Baransu Serbest Kaldı Gazeteci Mehmet Baransu, iki ayrı soruşturma kapsamında gözaltına alınarak Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’nda ifade verdi.
10:20
Mehmet Baransu Bir Kez Daha Gözaltında Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu, gözaltına alındığını Twitter hesabından duyurdu.
Mehmet Baransu Bir Kez Daha Gözaltında
16:29
Mehmet Baransu'nun Evine Gelen Haciz Son Anda Durduruldu Gazeteci Mehmet Baransu’nun, eski eşine olan ödemesini yapmadığı gerekçesiyle hakkında başlatılan haciz işlemi son anda durduruldu.
Mehmet Baransu'nun Evine Gelen Haciz Son Anda Durduruldu
15:28
Eşine Olan Nafaka Borcunu Ödemeyen Mehmet Baransu'ya Haciz Şoku Gazeteci Mehmet Baransu'nun Eyüp'teki evine, eşine olan nafaka borcu nedeniyle haciz geldi.
Eşine Olan Nafaka Borcunu Ödemeyen Mehmet Baransu'ya Haciz Şoku
15:21
Mehmet Baransu'ya Haciz Şoku Gazeteci Mehmet Baransu’nun Eyüp’teki evine haciz geldi.
Mehmet Baransu'ya Haciz Şoku
17:34
Eski Balyoz Heyetine HSYK İncelemesi Balyoz davası'nın eski heyeti hakkında başlatılan inceleme kapsamında "Balyoz Davası"nda bir kısım sanıkların avukatlığını üstlenen Hüseyin Ersöz müşteki sıfatıyla ifade verdi.
23:01
"İktidar Koro Halinde İstediği Şekilde Yayın Yapıyor" DGP Genel Başkanı İdris Bal, "Büyük bir kesime yönelik, dedikodu mantığı ile soykırım yapılmaya çalışılmaktadır." dedi.
10:12
Medya Etik Konseyi: Medyaya Darbe Halkası Genişliyor Medya Etik Konseyi (MEK) Başkanı Halit Esendir, gazeteciler Sedef Kabaş ve Mehmet Baransu'nun gözaltına alınmasına tepki gösterdi.
16:01
Basın Konseyi: Olağanüstü Hal mi Var? Basın Konseyi, gazeteciler Sedef Kabaş ile Mehmet Baransu'nun attıkları tweetler nedeniyle gözaltına alınmalarıyla ilgili açıklama yaptı.
12:18
Mehmet Baransu İfade Verdi Yazar Mehmet Baransu, hakkında devam eden bir soruşturma nedeniyle savcılıkta ifade verdi.
20:27
17 Aralık Süreci ve Demokrasi" Konferansı "17 Aralık Süreci ve Demokrasi" konferansı- Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu üyesi, Cumhurbaşkanlığı İnternet Yayın Müdürü Küçükyılmaz: - "2007 sonrasında Gülen grubu siyasal bir harekete dönüştü.
17 Aralık Süreci ve Demokrasi' Konferansı
18:51
17 Aralık Süreci ve Demokrasi" Konferansı Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu üyesi, Cumhurbaşkanlığı İnternet Yayın Müdürü Küçükyılmaz: "2007 sonrasında Gülen grubu siyasal bir harekete dönüştü.
16:50
Gazeteci Baransu'nun "Kişisel Verileri Ele Geçirme ve Yayma" Davası Baransu hakkında "kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme ve yayma" suçundan açılan davanın görülmesine devam edildi.
19:38
Süha Tanyeri O Cd'ler İçin Baransu'yu Suçladı Balyoz davasından yargılananların ailelerinin başlattığı 'Sessiz Çığlık' eyleminin 116 haftası, yine Beşiktaş'ta bulunan Demokrasi Anıtı'nda yapıldı.
Süha Tanyeri O Cd'ler İçin Baransu'yu Suçladı
18:34
Süha Tanyeri O Cd'ler İçin Baransu'yu Suçladı * 16. kez yapılan 'Sessiz Çığlık" eylemine, Balyoz davasının en önemli delili olan 11 ve 17 numaralı CD'ler üzerindeki yazıların kendisine ait olmadığı bilirkişi raporunda belirtilen emekli Tuğgeneral Süha Tanyeri de katıldı.
Süha Tanyeri O Cd'ler İçin Baransu'yu Suçladı
02:16
Şüpheli Şahısların Avukatlarından Karar Açıklaması Paralel yapıya yönelik yapılan soruşturma kapsamında hâkim karşısında sorguları sona eren şüphelilerin avukatları basın açıklaması yaptı.
Şüpheli Şahısların Avukatlarından Karar Açıklaması
01:51
Şüpheli Şahısların Avukatlarından Karar Açıklaması Paralel yapıya yönelik yapılan soruşturma kapsamında hâkim karşısında sorguları sona eren şüphelilerin avukatları basın açıklaması yaptı.
11:40
Markar Esayan: Konuşabilme Cesaretini Erdoğan'dan Alıyoruz Paralel yapının B tipi Gladyo olduğunu söyleyen Markar Esayan, “Biz şu an burada konuşabiliyorsak bu cesareti Erdoğan’dan alıyoruz.
Markar Esayan: Konuşabilme Cesaretini Erdoğan'dan Alıyoruz
10:47
Markar Esayan: "Paralel Yapı B Tipi Gladyodur" Markar Esayan, Paralel yapının B tipi gladyo olduğunu söyledi.
Markar Esayan: 'Paralel Yapı B Tipi Gladyodur'
23:56
Abdülhamit Bilici: Zaman'ın Tirajı 4 Günde 50 Bin Arttı Cihan Haber Ajansı (Cihan) Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, Zaman gazetesinin yalnız kaldığını ileri sürenlere cevap verdi.
Abdülhamit Bilici: Zaman'ın Tirajı 4 Günde 50 Bin Arttı
16:48
Fuat Avni'den Çarpıcı İddialar Twitter fenomeni Fuat Avni, 17 Aralık yolsuzluk soruşturmasının intikamını almak için yarın 150’ye yakını gazeteci olmak üzere 400 kişinin gözaltına alınacağını ileri sürdü.
17:28
Emekli Tümgeneral Yavuz'un "Kumpas" Şikayeti Balyoz planı davası kapsamında 18 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, kendisine "kumpas" kurulduğu iddiasıyla, bazı emniyet görevlileri, savcı, hakim ve medya mensuplarından şikayetçi oldu Yavuz: "Bu örgütün, medya ayağı vardı, yargı ayağı vardı, emniyet ayağı vardı, bürokrasi ayağı vardı.
16:38
Gazeteci Mehmet Baransu, Serbest Bırakıldı Gazeteci Mehmet Baransu, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.
Gazeteci Mehmet Baransu, Serbest Bırakıldı
15:54
Gazeteci Mehmet Baransu, Serbest Bırakıldı Gazeteci Mehmet Baransu, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.
15:46
Mehmet Baransu Serbest Bırakıldı Haber-Kamera: Sinan BİLGİLİ - İSTANBUL DHA Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan Gazeteci Mehmet Baransu, adliyedeki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
Mehmet Baransu Serbest Bırakıldı
15:42
Mehmet Baransu Serbest Bu sabah gözaltına alınan Gazeteci Mehmet Baransu, çıkarıldığı nöbetçi mahkemede ifadesi alınarak, serbest bırakıldı.
Mehmet Baransu Serbest
15:40
Mehmet Baransu, Serbest Bırakıldı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 4 soruşturma ve davayla ilgili gözaltına alınan gazeteci Mehmet Baransu, adliyedeki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
Mehmet Baransu, Serbest Bırakıldı
15:35
Gazeteci Baransu Serbest Bırakıldı Bu sabah gözaltına alınan gazeteci Mehmet Baransu, çıkarıldığı nöbetçi mahkemede ifadesi alınarak, serbest bırakıldı.
Gazeteci Baransu Serbest Bırakıldı
13:38
Mehmet Baransu İstanbul Adliyesi'nde Gazeteci Mehmet Baransu, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından hakkında çıkarılan 4 ayrı arama kararı nedeniyle gözaltına alınarak Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na getirildi.
13:11
Mehmet Baransu'yu Polis Adalet Sarayı'na Getirdi Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu, 4 ayrı dava ve soruşturmada ifade vermeye gitmediği için, Terörle Mücadele Şubesi polisleri tarafından gözaltına alındı.
Mehmet Baransu'yu Polis Adalet Sarayı'na Getirdi
12:36
Mehmet Baransu Gözaltına Alındı Haber-Kamera: Hasan YILDIRIM - İSTANBUL DHA Gazeteci Mehmet Baransu, gözaltına alındı.
Mehmet Baransu Gözaltına Alındı
12:36
Mehmet Baransu Gözaltında Gazeteci Mehmet Baransu Twitter hesabından, gözaltına alındığını duyurdu.
Mehmet Baransu Gözaltında
12:33
Mehmet Baransu Gözaltına Alındı Gazeteci Mehmet Baransu, gözaltına alındı.
12:04
Mehmet Baransu Adliyeye Götürüldü İstanbul'da gözaltına alınan Gazeteci Mehmet Baransu, sağlık kontrolünün ardından adliyeye götürüldü.
Mehmet Baransu Adliyeye Götürüldü
12:03
Gazeteci Mehmet Baransu Gözaltına Alındı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında yakalama kararı çıkarılan Gazeteci Mehmet Baransu, gözaltına alındı.
Gazeteci Mehmet Baransu Gözaltına Alındı
11:33
Baransu Sağlık Kontrolünden Geçirildi Gözaltına alınan Gazeteci Mehmet Baransu, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildi.
Baransu Sağlık Kontrolünden Geçirildi
11:16
Mehmet Baransu Gözaltına Alındı Twitter hesabından gözaltına alındığını duyuran gazeteci Mehmet Baransu, yaptığı açıklamada "Önce hastane sonra savcılık" ifadelerine yer verdi.
Mehmet Baransu Gözaltına Alındı
22:20
Balyoz'da 4 Yıllık Dijital Kuşku Aydınlanıyor Yeniden yargılanması yapılan Balyoz Davası'nda 4 yıldır kuşku duyulan dijital delillerin aydınlatılması için ilk adım atıldı. Savcılık, delilleri bilirkişinin incelemesini istedi.
Balyoz'da 4 Yıllık Dijital Kuşku Aydınlanıyor
18:56
Gazeteci Baransu'nun Duruşmaya Zorla Getirilmesine Karar Verildi İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya ‘basın yayın yoluyla hakaret ve iftira’ ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada mahkeme, Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu’nun duruşmaya zorla getirilmesine karar verdi.
17:09
Mahkemeden Gazeteci Baransu İçin "Duruşmaya Zorla Getirme" Kararı İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya "Basın yayın yoluyla hakaret ve iftira ettiği" gerekçesiyle 6 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu hakkında, mahkeme, "duruşmaya zorla getirme" kararı verdi.
16:46
Gazeteci Baransu'nun "Hakaret" ve "İftira" Davası Taraf gazetesi yazarı Baransu'nun, İçişleri Bakanı Ala'ya karşı "basın yayın yoluyla hakaret ve iftira etmek" suçlarından 6 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın görülmesine devam edildi Mahkeme, Baransu'nun bir sonraki duruşmaya zorla getirilmesine karar verdi.
16:21
Emekli Albay Dursun Çiçek de 'Şikayetçi' Oldu Emekli Albay Dursun Çiçek, öğleden sonra avukatı aynı zamanda kızı İrem Çiçek ile Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'na geldi.
Emekli Albay Dursun Çiçek de 'Şikayetçi' Oldu
15:29
Dursun Çiçek: "Paralel Yapı Denen Bu Örgütle Gençlerimiz İçin Mücadele Edeceğiz" Ergenekon davasında ağırlaştırılmış müebbet, Balyoz davasında ise 16 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Kurmay Albay Dursun Çiçek, soruşturmalarda usulsüzlüklere neden olduğunu iddia ettiği hakimler ve polisler hakkında suç duyurusunda bulundu.
02:02
Silahın Namlusunu Mehmet Baransu'nun Ağzına Dayayan Adnan Aybaba Silahın Namlusunu Mehmet Baransu'nun Ağzına Dayayan Adnan Aybaba
Silahın Namlusunu Mehmet Baransu'nun Ağzına Dayayan Adnan Aybaba
11:30
Adnan Aybaba Canlı Yayında Silah Çekti Adnan Aybaba, Mehmet Baransu’nun ağzına canlı yayında silah soktu.
Adnan Aybaba Canlı Yayında Silah Çekti
10:26
Adnan Aybaba, Mehmet Baransu'ya Silah Çekerek Gökhan'ı Taklit Etti TV Em kanalında yayınlanan serbest Vuruş Programı'nın yorumcusu Adnan Aybaba, programın diğer yorumcusu Mehmet Baransu'ya silah çekti.
Adnan Aybaba, Mehmet Baransu'ya Silah Çekerek Gökhan'ı Taklit Etti
09:33
Adnan Aybaba, Mehmet Baransu'ya Silah Çekerek Gökhan'ı Taklit Etti TV Em kanalında yayınlanan serbest Vuruş Programı'nın yorumcusu Adnan Aybaba, programın diğer yorumcusu Mehmet Baransu'ya silah çekti.
Adnan Aybaba, Mehmet Baransu'ya Silah Çekerek Gökhan'ı Taklit Etti
11:41
Baransu'dan Eylemlerinin Arkasında Paralel Var İddiasına Küfürlü Yanıt Taraf yazarı Mehmet Baransu, Kobani eylemlerinin arkasında 'paralel yapı'nın bulunuğu iddiasına küfürle yanıt verdi.
Baransu'dan Eylemlerinin Arkasında Paralel Var İddiasına Küfürlü Yanıt
01:41
HSYK Seçimleri Öncesi Teknede Yapılan Gizli Toplantı Bugün yapılacak olan HSYK seçimleri öncesinde bir grup siyasetçi ve gazeteci, Ortaköy’de bir teknede toplantı halinde görüntülendi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:22:33. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET BARANSU HABERLERİ
[Hata Bildir]