SON DAKİKA MEHMET KASIM GÜLPINAR HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Kasım Gülpınar Haberleri

 • 26 Ekim 2016 00:30Mozaik YoluMozaik Yolu" Unesco'da TanıtıldıAnadolu'nun en önemli kültürel miraslarından olan mozaiklerin önemli bir bölümünün tanıtımını kapsayan "Mozaik Yolu" projesi için Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı'nda (UNESCO) etkinlik düzenlendi.
 • 25 Ekim 2016 13:31Başkan İlhan Çelik, Kazada Yaralanan Öğrencileri Ziyaret EttiBaşkan İlhan Çelik, Kazada Yaralanan Öğrencileri Ziyaret EttiAK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik, üç hafta önce Siverek-Kahta karayolunda devrilen öğrenci servisinde yaralanan öğrencileri ziyaret etti.
 • 16 Ekim 2016 11:10Ted Şanlıurfa Kolejinin Resmi Açılışı YapıldıTed Şanlıurfa Kolejinin Resmi Açılışı YapıldıŞanlıurfa’da bu yıl eğitim ve öğretime açılan TED (Türk Eğitim Derneği) Şanlıurfa Kolejinin resmi açılışı görkemli ve geniş katılımlı törenle gerçekleştirildi.
 • 05 Ekim 2016 19:44AB Konseyi Genişleme Grubu Üyeleri, TBMM'deAvrupa Birliği Konseyi Genişleme Grubu (COELA) üyeleri, TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu ile görüştü.
 • 29 Eylül 2016 09:51Görüntülü Haber) AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde BulunduBÜRÜKSEL'de bulunan AB Uyum Komisyonu Başkanı ve üyelerinden oluşan heyet, AB yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrasında basın toplantısı düzenledi.
 • 29 Eylül 2016 03:37AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde BulunduBÜRÜKSEL'de bulunan AB Uyum Komisyonu Başkanı ve üyelerinden oluşan heyet, AB yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrasında basın toplantısı düzenledi.
 • 29 Eylül 2016 03:35AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde BulunduAB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde BulunduAB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de görüşmelerde bulunduBrüksel'de bulunan AB Uyum Komisyonu Başkanı ve üyelerinden oluşan heyet, AB yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrasında basın toplantısı düzenledi.
 • 28 Eylül 2016 22:38TBMM AB Uyum Komisyonu Üyeleri Brüksel'deAvrupa Birliği (AB) Bakan Yardımcısı Ali Şahin, "Bu yapı, FETÖ yapısı, öylesine tehlikeli bir yapıki sizi eşinizden ayırabilen, sizi evlatlarınızdan ayırabilen bir formatlama yöntemiyle hipnotik yöntemle sizin çocuğunuzu sizden kopararak farklı bir yapının kaçınılmaz bir parçası haline getiren ve ailevi anlamda da ciddi sıkıntılara sebebiyet verebilen bir tehditle yapıyla karşı karşıyayız" dedi.
 • 28 Eylül 2016 09:02Gündem/ 28 Eylül 2016Gündem/ 28 Eylül 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplanacak.
 • 28 Eylül 2016 00:03Gündem Özeti/ 28 Eylül 2016Gündem Özeti/ 28 Eylül 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplanacak.
 • 13 Eylül 2016 12:05Siverek İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatında BayramlaşmaSiverek İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatında BayramlaşmaBayramlaşmaya Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar katıldıŞanlıurfa’nın Siverek ilçesi Güney Caddesi üzerinde bulunan AK Parti ilçe binasında düzenlenen bayramlaşmaya Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Şanlıurfa AK Parti milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, İlçe Başkanı İlhan çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Hamdi Hatipoğlu, Belediye başkan yardımcıları ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.
 • 17 Ağustos 2016 16:00Düzeltme"Tbmm Avrupa Birliği Uyum Komisyonu" Başlıklı Haberimizde Geçen "29 Nisan'da Yapılacak"...Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ali Şahin, "AB'ye tam üyelik konusunda son derece kararlıyız. Bu kararlılığımızı Avrupa Birliği Bakanlığı olarak hükümetimizin de ürettiği politikalar çerçevesinde, Avrupa seyahatlerimizde ve zirvelerde bütün gücüyle hissettirmeye çalışıyoruz.
 • 17 Ağustos 2016 15:00TBMM Avrupa Birliği Uyum KomisyonuAvrupa Birliği (AB) Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ali Şahin, "AB'ye tam üyelik konusunda son derece kararlıyız. Bu kararlılığımızı Avrupa Birliği Bakanlığı olarak hükümetimizin de ürettiği politikalar çerçevesinde, Avrupa seyahatlerimizde ve zirvelerde bütün gücüyle hissettirmeye çalışıyoruz.
 • 02 Ağustos 2016 10:54Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerSiverek ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı demokrasi nöbeti sürüyor.
 • 18 Temmuz 2016 01:56Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Rabia meydanındaki vatandaşlar FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Şanlıurfa'nın Siverek, Viranşehir, Hilvan ve Ceylanpınar ilçesinde darbe girişimi protesto edildi, şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı Şanlıurfa'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşlar, tepkilerini devam ettiriyor.
 • 18 Temmuz 2016 01:03Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerŞanlıurfa'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşlar, tepkilerini devam ettiriyor.
 • 18 Haziran 2016 15:11Lisans Yerleştirme Sınavı'nın İlk Oturumu TamamlandıLisans Yerleştirme Sınavı’nın (LYS) ilk oturumu LYS-4 sona ererken, adaylar kolay bir sınav olduğunu söyledi.
 • 20 Mayıs 2016 17:00Şehri Medeniyet Şanlıurfa Kültür Projesi Gerçekleşti''Şehri Medeniyet Şanlıurfa Kültür Projesi Gerçekleşti''Geçtiğimiz gün Şanlıurfa da gerçekleşen ve ilklere şahitlik eden Şehri Medeniyet projesinşn Şanlıurfa ayağında Osmanlı'nın son terzisi olan Sezai Karakapıcı'ya da plaket verildir.
 • 11 Mayıs 2016 10:50"Şehri Medeniyet Şanlıurfa Kültür Projesi Gerçekleşti''Şehri Medeniyet projesinşn Şanlıurfa ayağında Osmanlı'nın son terzisi olan Sezai Karakapıcı'ya da plaket verildir. Karakapıcı Osmanlı'nın günümüzdeki son terzisi olarak biliniyor ve Şanlıurfa da yaşıyor.
 • 02 Mayıs 2016 08:21"ŞEHRİ Medeniyet Şanlıurfa Kültür Projesi Gerçekleşti''Şanlıurfa yöresel kadın kıyafetlerinden ve Şanlıurfa, Osmanlı dönemi kıyafetlerinden esinlenerek oluşturulan koleksiyonun defilesi yer aldı.
 • 29 Nisan 2016 08:29"ŞEHRİ Medeniyet Şanlıurfa Kültür Projesi Gerçekleşti''Halepli bahçedeki, Kraliçe Hippolite, birebir kıyafetleri, takıları ve makyajı ile canlandırıldı ve ayağa kaldırıldı.
 • 28 Nisan 2016 10:17Şehri Medeniyet Şanlıurfa Kültür Projesi Gerçekleşti''Şehri Medeniyet Şanlıurfa Kültür Projesi Gerçekleşti''Haleplibahçedeki, Kraliçe Hippolite, birebir kıyafetleri, takıları ve makyajı ile canlandırıldı ve ayağa kaldırıldı.
 • 28 Nisan 2016 09:03Osmanlının Son Terzisi Şanliurfa'daOsmanlının Son Terzisi Şanliurfa'daŞanlıurfa Haleplibahçede ki Kraliçe Hippolite, birebir kıyafetleri, takıları ve makyajı ile canlandırıldı ve ayağa kaldırıldı.
 • 21 Nisan 2016 14:08Denizi Olmayan Gaziantep'e Tersane Kuran İş Adamına Yılın Yatırımcı Ödülü VerilecekDenizi Olmayan Gaziantep'e Tersane Kuran İş Adamına Yılın Yatırımcı Ödülü VerilecekDenizi olmayan Gaziantep’e gemi imalatı yapan tersane kuran iş adamı Mehmet Baharoğlu, Romanya’da düzenlenecek törenle ’yılın yatırımcı iş adamı’ ödülünü alacak.
 • 20 Nisan 2016 12:26TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar AçıklamasıTBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, vize serbestisine yönelik çalışmalar konusunda, geçen hafta itibarıyla 55 yükümlülüğün yerine getirildiğini belirterek, "Önümüzde fazla zaman kalmadı.