SON DAKİKA MEHMET KASIM GÜLPINAR HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Kasım Gülpınar Haberleri

 • 12 Aralık 2016 16:45Bakan Faruk Çelik: Bakan Faruk Çelik: "Anlamayanlar Çok Daha Şiddetli Mukabele Görecek"Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, İstanbul’daki saldırıda şehit olan polis memurunun Şanlıurfa’nın Siverek ilçesindeki taziyesine katılarak, "Bu ülkenin kalkışması, gelişmesi, birliği ve dirliğinden rahatsız olan çevrelere taşeronluk yapanlara milletimiz artık dur diyor.
 • 05 Aralık 2016 11:20Nazım'da Mozart EzgileriNazım'da Mozart EzgileriYenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Demokratik laik cumhuriyetimizin ilkelerinde, sanata ve sanatçıya değer veriyoruz, değer vermeye de devam edeceğiz" dedi.
 • 24 Kasım 2016 16:51AP'deki Türkiye OylamasıTBMM Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Avrupa Parlamentosunun (AP), Türkiye'nin AB ile sürdürdüğü müzakerelerin geçici bir süreliğine dondurulmasını tavsiye eden tasarıyı kabul etmesine ilişkin, "Aldıkları kararın bizim için artık...
 • 16 Kasım 2016 17:47Şanlıurfa Siverek'te Uygulamalı Bilimler Fakültesi AçıldıMehmet SEZGİN-ŞANLIURFA-DHA) ŞANLIURFA'nın Siverek İlçesi'nde, Harran Üniversitesi bünyesindeki Uygulamalı Bilimler Fakültesi'nin açılışı yapıldı.
 • 16 Kasım 2016 17:46Şanlıurfa Siverek'te Uygulamalı Bilimler Fakültesi AçıldıŞanlıurfa Siverek'te Uygulamalı Bilimler Fakültesi AçıldıSiverek'te Uygulamalı Bilimler Fakültesi açıldıŞANLIURFA'nın Siverek İlçesi'nde, Harran Üniversitesi bünyesindeki Uygulamalı Bilimler Fakültesi'nin açılışı yapıldı.
 • 16 Kasım 2016 17:36Uygulamalı Bilimler Fakültesinin Açılışı YapıldıUygulamalı Bilimler Fakültesinin Açılışı YapıldıSiverek ilçesinde Harran Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesinin açılışı yapıldı.
 • 16 Kasım 2016 17:34Dha Yurt Bülteni - 12Öğrencilere taciz iddiasıyla müdür yardımcısı açığa alındıTOKAT'ta Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde müdür yardımcısı 50 yaşındaki İ.A. üst araması sırasında kız öğrencileri elle taciz ettiği iddiasıyla açığa alındı.
 • 07 Kasım 2016 16:44TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar AçıklamasıMeclis AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, "Şu anda bir anket çalışması yapılsa her halde 'AB bize vize vermedi' diye üzülen vatandaş sayısı yüzde 1'i bile bulmaz." dedi.
 • 03 Kasım 2016 10:44Mozaik YoluMozaik Yolu" Fransa'da TanıtıldıAnadolu’nun en önemli kültürel miraslarından olan mozaiklerin önemli bir bölümünün tanıtımını amaçlayan T-One Der tarafından yapılan Gaziantep, Şanlıurfa, Hatay ve Kahramanmaraş illerini kapsayan "Mozaik Yolu" projesi için Fransa’ nın başkenti Paris‘te bulunan Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim...
 • 02 Kasım 2016 11:32AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar, AP Yetkilisi Grassle ile GörüştüAB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar, AP Yetkilisi Grassle ile GörüştüAB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Avrupa Parlamentosu Bütçe Kontrol Komitesi Başkanı Ingeborg Grassle ile görüştü.
 • 26 Ekim 2016 00:30Mozaik YoluMozaik Yolu" Unesco'da TanıtıldıAnadolu'nun en önemli kültürel miraslarından olan mozaiklerin önemli bir bölümünün tanıtımını kapsayan "Mozaik Yolu" projesi için Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı'nda (UNESCO) etkinlik düzenlendi.
 • 25 Ekim 2016 13:31Başkan İlhan Çelik, Kazada Yaralanan Öğrencileri Ziyaret EttiBaşkan İlhan Çelik, Kazada Yaralanan Öğrencileri Ziyaret EttiAK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik, üç hafta önce Siverek-Kahta karayolunda devrilen öğrenci servisinde yaralanan öğrencileri ziyaret etti.
 • 16 Ekim 2016 11:10Ted Şanlıurfa Kolejinin Resmi Açılışı YapıldıTed Şanlıurfa Kolejinin Resmi Açılışı YapıldıŞanlıurfa’da bu yıl eğitim ve öğretime açılan TED (Türk Eğitim Derneği) Şanlıurfa Kolejinin resmi açılışı görkemli ve geniş katılımlı törenle gerçekleştirildi.
 • 05 Ekim 2016 19:44AB Konseyi Genişleme Grubu Üyeleri, TBMM'deAvrupa Birliği Konseyi Genişleme Grubu (COELA) üyeleri, TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu ile görüştü.
 • 29 Eylül 2016 09:51Görüntülü Haber) AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde BulunduBÜRÜKSEL'de bulunan AB Uyum Komisyonu Başkanı ve üyelerinden oluşan heyet, AB yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrasında basın toplantısı düzenledi.
 • 29 Eylül 2016 03:37AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde BulunduBÜRÜKSEL'de bulunan AB Uyum Komisyonu Başkanı ve üyelerinden oluşan heyet, AB yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrasında basın toplantısı düzenledi.
 • 29 Eylül 2016 03:35AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde BulunduAB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde BulunduAB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de görüşmelerde bulunduBrüksel'de bulunan AB Uyum Komisyonu Başkanı ve üyelerinden oluşan heyet, AB yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrasında basın toplantısı düzenledi.
 • 28 Eylül 2016 22:38TBMM AB Uyum Komisyonu Üyeleri Brüksel'deAvrupa Birliği (AB) Bakan Yardımcısı Ali Şahin, "Bu yapı, FETÖ yapısı, öylesine tehlikeli bir yapıki sizi eşinizden ayırabilen, sizi evlatlarınızdan ayırabilen bir formatlama yöntemiyle hipnotik yöntemle sizin çocuğunuzu sizden kopararak farklı bir yapının kaçınılmaz bir parçası haline getiren ve ailevi anlamda da ciddi sıkıntılara sebebiyet verebilen bir tehditle yapıyla karşı karşıyayız" dedi.
 • 28 Eylül 2016 09:02Gündem/ 28 Eylül 2016Gündem/ 28 Eylül 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplanacak.
 • 28 Eylül 2016 00:03Gündem Özeti/ 28 Eylül 2016Gündem Özeti/ 28 Eylül 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplanacak.
 • 13 Eylül 2016 12:05Siverek İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatında BayramlaşmaSiverek İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatında BayramlaşmaBayramlaşmaya Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar katıldıŞanlıurfa’nın Siverek ilçesi Güney Caddesi üzerinde bulunan AK Parti ilçe binasında düzenlenen bayramlaşmaya Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Şanlıurfa AK Parti milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, İlçe Başkanı İlhan çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Hamdi Hatipoğlu, Belediye başkan yardımcıları ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.
 • 17 Ağustos 2016 16:00Düzeltme"Tbmm Avrupa Birliği Uyum Komisyonu" Başlıklı Haberimizde Geçen "29 Nisan'da Yapılacak"...Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ali Şahin, "AB'ye tam üyelik konusunda son derece kararlıyız. Bu kararlılığımızı Avrupa Birliği Bakanlığı olarak hükümetimizin de ürettiği politikalar çerçevesinde, Avrupa seyahatlerimizde ve zirvelerde bütün gücüyle hissettirmeye çalışıyoruz.
 • 17 Ağustos 2016 15:00TBMM Avrupa Birliği Uyum KomisyonuAvrupa Birliği (AB) Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ali Şahin, "AB'ye tam üyelik konusunda son derece kararlıyız. Bu kararlılığımızı Avrupa Birliği Bakanlığı olarak hükümetimizin de ürettiği politikalar çerçevesinde, Avrupa seyahatlerimizde ve zirvelerde bütün gücüyle hissettirmeye çalışıyoruz.
 • 02 Ağustos 2016 10:54Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerSiverek ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı demokrasi nöbeti sürüyor.
 • 18 Temmuz 2016 01:56Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Rabia meydanındaki vatandaşlar FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Şanlıurfa'nın Siverek, Viranşehir, Hilvan ve Ceylanpınar ilçesinde darbe girişimi protesto edildi, şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı Şanlıurfa'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşlar, tepkilerini devam ettiriyor.