SON DAKİKA MEHMET KASIM GÜLPINAR HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Kasım Gülpınar Haberleri

 • 21 Şubat 2017 10:12 Milletvekili Akyürek, Şehit Bekçi Kete'nin Taziyesinde Milletvekili Akyürek, Şehit Bekçi Kete'nin Taziyesinde Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybeden bekçi İbrahim Kete’nin taziyesine katılan AK Parti Milletvekili Mehmet Akyürek, ’’Bu saldırı sadece hakim ve savcılara yönelik değil, tüm Viranşehir halkına ve Türkiye’ye yapılmış saldırıdır’’ dedi.
 • 08 Şubat 2017 18:00 Almanya-Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Heyeti TBMM'de Almanya-Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Heyeti TBMM'de TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, "Bazı AB ülkelerinde olduğu gibi Almanya'da da aşırı güçlenen sağ kesim var. Biz hiç bir AB ülkesinde, aşırı sağın iktidara gelmesini arzu etmeyiz.
 • 12 Aralık 2016 16:45 Bakan Faruk Çelik: Bakan Faruk Çelik: "Anlamayanlar Çok Daha Şiddetli Mukabele Görecek" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, İstanbul’daki saldırıda şehit olan polis memurunun Şanlıurfa’nın Siverek ilçesindeki taziyesine katılarak, "Bu ülkenin kalkışması, gelişmesi, birliği ve dirliğinden rahatsız olan çevrelere taşeronluk yapanlara milletimiz artık dur diyor.
 • 05 Aralık 2016 11:20 Nazım'da Mozart Ezgileri Nazım'da Mozart Ezgileri Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Demokratik laik cumhuriyetimizin ilkelerinde, sanata ve sanatçıya değer veriyoruz, değer vermeye de devam edeceğiz" dedi.
 • 24 Kasım 2016 16:51 AP'deki Türkiye Oylaması TBMM Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Avrupa Parlamentosunun (AP), Türkiye'nin AB ile sürdürdüğü müzakerelerin geçici bir süreliğine dondurulmasını tavsiye eden tasarıyı kabul etmesine ilişkin, "Aldıkları kararın bizim için artık...
 • 16 Kasım 2016 17:47 Şanlıurfa Siverek'te Uygulamalı Bilimler Fakültesi Açıldı Mehmet SEZGİN-ŞANLIURFA-DHA) ŞANLIURFA'nın Siverek İlçesi'nde, Harran Üniversitesi bünyesindeki Uygulamalı Bilimler Fakültesi'nin açılışı yapıldı.
 • 16 Kasım 2016 17:46 Şanlıurfa Siverek'te Uygulamalı Bilimler Fakültesi Açıldı Şanlıurfa Siverek'te Uygulamalı Bilimler Fakültesi Açıldı Siverek'te Uygulamalı Bilimler Fakültesi açıldıŞANLIURFA'nın Siverek İlçesi'nde, Harran Üniversitesi bünyesindeki Uygulamalı Bilimler Fakültesi'nin açılışı yapıldı.
 • 16 Kasım 2016 17:36 Uygulamalı Bilimler Fakültesinin Açılışı Yapıldı Uygulamalı Bilimler Fakültesinin Açılışı Yapıldı Siverek ilçesinde Harran Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesinin açılışı yapıldı.
 • 16 Kasım 2016 17:34 Dha Yurt Bülteni - 12 Öğrencilere taciz iddiasıyla müdür yardımcısı açığa alındıTOKAT'ta Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde müdür yardımcısı 50 yaşındaki İ.A. üst araması sırasında kız öğrencileri elle taciz ettiği iddiasıyla açığa alındı.
 • 07 Kasım 2016 16:44 TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar Açıklaması Meclis AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, "Şu anda bir anket çalışması yapılsa her halde 'AB bize vize vermedi' diye üzülen vatandaş sayısı yüzde 1'i bile bulmaz." dedi.
 • 03 Kasım 2016 10:44 Mozaik Yolu Mozaik Yolu" Fransa'da Tanıtıldı Anadolu’nun en önemli kültürel miraslarından olan mozaiklerin önemli bir bölümünün tanıtımını amaçlayan T-One Der tarafından yapılan Gaziantep, Şanlıurfa, Hatay ve Kahramanmaraş illerini kapsayan "Mozaik Yolu" projesi için Fransa’ nın başkenti Paris‘te bulunan Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim...
 • 02 Kasım 2016 11:32 AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar, AP Yetkilisi Grassle ile Görüştü AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar, AP Yetkilisi Grassle ile Görüştü AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Avrupa Parlamentosu Bütçe Kontrol Komitesi Başkanı Ingeborg Grassle ile görüştü.
 • 26 Ekim 2016 00:30 Mozaik Yolu Mozaik Yolu" Unesco'da Tanıtıldı Anadolu'nun en önemli kültürel miraslarından olan mozaiklerin önemli bir bölümünün tanıtımını kapsayan "Mozaik Yolu" projesi için Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı'nda (UNESCO) etkinlik düzenlendi.
 • 25 Ekim 2016 13:31 Başkan İlhan Çelik, Kazada Yaralanan Öğrencileri Ziyaret Etti Başkan İlhan Çelik, Kazada Yaralanan Öğrencileri Ziyaret Etti AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik, üç hafta önce Siverek-Kahta karayolunda devrilen öğrenci servisinde yaralanan öğrencileri ziyaret etti.
 • 16 Ekim 2016 11:10 Ted Şanlıurfa Kolejinin Resmi Açılışı Yapıldı Ted Şanlıurfa Kolejinin Resmi Açılışı Yapıldı Şanlıurfa’da bu yıl eğitim ve öğretime açılan TED (Türk Eğitim Derneği) Şanlıurfa Kolejinin resmi açılışı görkemli ve geniş katılımlı törenle gerçekleştirildi.
 • 05 Ekim 2016 19:44 AB Konseyi Genişleme Grubu Üyeleri, TBMM'de Avrupa Birliği Konseyi Genişleme Grubu (COELA) üyeleri, TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu ile görüştü.
 • 29 Eylül 2016 09:51 Görüntülü Haber) AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde Bulundu BÜRÜKSEL'de bulunan AB Uyum Komisyonu Başkanı ve üyelerinden oluşan heyet, AB yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrasında basın toplantısı düzenledi.
 • 29 Eylül 2016 03:37 AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde Bulundu BÜRÜKSEL'de bulunan AB Uyum Komisyonu Başkanı ve üyelerinden oluşan heyet, AB yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrasında basın toplantısı düzenledi.
 • 29 Eylül 2016 03:35 AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde Bulundu AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde Bulundu AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de görüşmelerde bulunduBrüksel'de bulunan AB Uyum Komisyonu Başkanı ve üyelerinden oluşan heyet, AB yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrasında basın toplantısı düzenledi.
 • 28 Eylül 2016 22:38 TBMM AB Uyum Komisyonu Üyeleri Brüksel'de Avrupa Birliği (AB) Bakan Yardımcısı Ali Şahin, "Bu yapı, FETÖ yapısı, öylesine tehlikeli bir yapıki sizi eşinizden ayırabilen, sizi evlatlarınızdan ayırabilen bir formatlama yöntemiyle hipnotik yöntemle sizin çocuğunuzu sizden kopararak farklı bir yapının kaçınılmaz bir parçası haline getiren ve ailevi anlamda da ciddi sıkıntılara sebebiyet verebilen bir tehditle yapıyla karşı karşıyayız" dedi.
 • 28 Eylül 2016 09:02 Gündem / 28 Eylül 2016 Gündem / 28 Eylül 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplanacak.
 • 28 Eylül 2016 00:03 Gündem Özeti / 28 Eylül 2016 Gündem Özeti / 28 Eylül 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplanacak.
 • 13 Eylül 2016 12:05 Siverek İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Siverek İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Bayramlaşmaya Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar katıldıŞanlıurfa’nın Siverek ilçesi Güney Caddesi üzerinde bulunan AK Parti ilçe binasında düzenlenen bayramlaşmaya Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Şanlıurfa AK Parti milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, İlçe Başkanı İlhan çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Hamdi Hatipoğlu, Belediye başkan yardımcıları ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.
 • 17 Ağustos 2016 16:00 Düzeltme"Tbmm Avrupa Birliği Uyum Komisyonu" Başlıklı Haberimizde Geçen "29 Nisan'da Yapılacak"... Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ali Şahin, "AB'ye tam üyelik konusunda son derece kararlıyız. Bu kararlılığımızı Avrupa Birliği Bakanlığı olarak hükümetimizin de ürettiği politikalar çerçevesinde, Avrupa seyahatlerimizde ve zirvelerde bütün gücüyle hissettirmeye çalışıyoruz.
 • 17 Ağustos 2016 15:00 TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ali Şahin, "AB'ye tam üyelik konusunda son derece kararlıyız. Bu kararlılığımızı Avrupa Birliği Bakanlığı olarak hükümetimizin de ürettiği politikalar çerçevesinde, Avrupa seyahatlerimizde ve zirvelerde bütün gücüyle hissettirmeye çalışıyoruz.