SON DAKİKA MEHMET KOCADON HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Kocadon Haberleri

 • 14:55Bodrumspor Zara Belediyespor'u Konuk EdiyorBodrumspor Zara Belediyespor'u Konuk EdiyorSpor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor, ikinci devrenin ilk iç saha maçında Zara Belediyespor’u konuk ediyor.
 • 15:46Turizm Cennetine Acil Eylem PlanıTurizm Cennetine Acil Eylem PlanıTurizmin gözbebeği Bodrum’a gelen turist sayısının azalması ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon acil eylem planı hazırladı.
 • 13:51Kocadon ile Birlikte 69 Sanığın Yargıladığı Davada Beraat İstendiBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'la birlikte rüşvet, usulsüzlük ve yolsuzluk iddiasıyla 69 sanığın tutuksuz yargılandığı davada savcı, mütalaasını açıkladı.
 • 17:05Bodrum'un 86 Yıllık Esnaf FotoğraflarıBodrum'un 86 Yıllık Esnaf FotoğraflarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sergiden görüntüler-Yetkili röportajları-Sergiyi gezen vatandaşlardan detay - Muğla'nın Bodrum ilçesinde açılan sergide, 1930 yılından bugüne her meslek grubundan esnafın 160 fotoğrafı bulunuyor Bodrum ilçesinde, 1930 yılından bu yana çalışan esnaf fotoğrafları ziyarete sunuldu.
 • 10:23Hörü Kız'ın Mezarı YenilendiHörü Kız'ın Mezarı YenilendiBodrum Belediyesi ekipleri, Hayıtlı Türküsü'nün kahramanlarından olan, 14 Nisan 1957 tarihinde sevdiği genç tarafından öldürülen ve bulunduğu yere defnedilen Hörü Kız'ın mezarında düzenleme yapıp, yeniledi.
 • 20:28Bodrum Başkan Kocadon'un Devesi Goca Bodrumlu da Kupa KazandıBodrum Başkan Kocadon'un Devesi Goca Bodrumlu da Kupa KazandıBaşkan Kocadon'un devesi Goca Bodrumlu da kupa kazandı 6)BODRUM' DA DEVE GÜREŞİ HEYECANI MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde geleneksel olarak düzenlenen güreşler 130 namlı devenin katılımıyla yapıldı.
 • 20:02Bodrum'da Deve Güreşi FestivaliBodrum'da Deve Güreşi FestivaliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Güreşlerden görüntüler- İzleyicilerden detaylar- Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile röportaj - Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen geleneksel deve güreşlerine 130 deve katıldı Bodrum ilçesinde düzenlenen geleneksel deve güreşleri festivaline, Ege, Marmara ve Akdeniz bölgenin çeşitli illerinden 130 deve katıldıBodrum Belediyesince Kızılağaç mevkisinde bulunan deve güreşi arenasında düzenlenen festivalde, değişik bölgelerden gelen 130 deve güreşti.
 • 19:13Bodrum'da Deve Güreşi HeyecanıBodrum'da Deve Güreşi HeyecanıBodrum'da geleneksel olarak düzenlenen güreşlere, 130 namlı deve getirildi.
 • 17:20Bodrum Sokaklarında Develer GezdirildiBodrum Sokaklarında Develer GezdirildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Develerden görüntü- Sahiplerinden detay- Vatandaşların fotoğraf görüntü çekmesi- Detaylar Bodrum sokaklarında develer gezdirildi Bodrum ilçesinde, pazar günü yapılacak deve güreşleri öncesinde çok sayıda deve, Bodrum sokaklarında dolaştırıldı.
 • 18:26Sokak Hayvanlarını Klasik Müzikle Sokak Hayvanlarını Klasik Müzikle "Terapi" EdiyorlarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hayvanlardan görüntü- Barınağın açılış töreni- Röportajlar- Klasik müzikten detay Sokak hayvanlarını klasik müzikle "terapi" ediyorlar- Muğla'nın Bodrum ilçesinde hizmet veren Bodrum Belediyesi Hayvan Barınağında bulunan yüzlerce sokak hayvanına klasik müzik dinletiliyor Bodrum ilçesinde hizmet veren Bodrum Belediyesi Hayvan Barınağında bulunan yüzlerce sokak hayvanı, klasik müzikle "terapi" ediliyor.
 • 13:15Bodrum'da Res EylemiBodrum'da Res EylemiMuğla'nın Bodrum ilçesinde, Bodrum Yarımadası Çevre Platformu tarafından Rüzgar Enerjisi Santralleri (RES) eylemi düzenlendi.
 • 17:50Kocadon: Bodrum'da Narenciye Beyaz Evlere Yenik DüştüKocadon: Bodrum'da Narenciye Beyaz Evlere Yenik DüştüBodrum belediye Başkanı Mehmet Kocadon, narenciyenin rant değerini yitirdiğini savunarak "Narenciye bahçelerimiz bildiğiniz üzere beyaz evlere yenik düştü.
 • 22:01Engelsiz Aşkta En Mutlu Gün (2)Engelsiz Aşkta En Mutlu Gün (2)Onlarınki BİR AŞK HİKAYESİ Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, 9 yıldır birlikte olduğu Sibel Kahraman ile bu akşam yapılan nikah töreni ile dünya evine giren 41 yaşındaki fiziksel engelli Vedat Ergüven'in nikahını Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon kıydı.
 • 14:19Halikarnas Balıkçısı'nın Kızı Bodrum'da Hasret GiderdiHalikarnas Balıkçısı'nın Kızı Bodrum'da Hasret GiderdiHalikarnas Balıkçısı lakabıyla tanınan, Bodrum aşığı gazeteci yazar, şair ve tarihçi Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın, İzmir'de yaşayan kızı İsmet Noonan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u ziyaret etti.
 • 11:01Bodrum Belediye Başkanı Kocadon'dan Malta Turizm Bakanı'na ZiyaretBodrum Belediye Başkanı Kocadon'dan Malta Turizm Bakanı'na ZiyaretBodrum Belediye Başkanı ve Bodrum Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Kocadon, Malta Turizm Bakanı Edward Zammit Lewis ile makamında biraraya geldi.
 • 21:18Bodrum - Minik Aylan O Plajda YaşatılacakBodrum - Minik Aylan O Plajda YaşatılacakMinik Aylan o plajda yaşatılacak Muğla'nın Bodrum Belediye Meclisi toplantısında; geçen 2 Eylül'de minik bedeni kıyıya vurunca dünyanın dikkatini göçmenler konusuna çeken 3 yaşındaki Aylan Kurdi damga vurdu.
 • 17:03Minik Aylan O Plajda YaşatılacakMinik Aylan O Plajda YaşatılacakMuğla'nın Bodrum Belediye Meclisi toplantısında, geçen 2 Eylül'de minik bedeni kıyıya vurunca dünyanın dikkatini göçmenler konusuna çeken 3 yaşındaki Aylan Kurdi damga vurdu.
 • 11:26Başkan Kocadon: Bodrum Halkı Kesinlikle Res İstemiyorBaşkan Kocadon: Bodrum Halkı Kesinlikle Res İstemiyorMuğla'nın Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon, beraberindeki bir grup oda başkanı ve belediye yetkilileriyle birlikte kentte tepki çeken RES inşaatının sürdüğü Geriş Mahallesi'nde inceleme yaptı.
 • 20:57Bodrum'a Kurulması Planlanan Rüzgar Enerji SantraliBodrum'a Kurulması Planlanan Rüzgar Enerji SantraliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bodrum'a kurulması planlanan rüzgar enerji santrali- Toplantıdan görüntü- Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un konuşması- Detay görüntüler Bodrum'a kurulması planlanan rüzgar enerji santrali- Bodrum Belediye Başkanı Kocadon: - "Birileri bu güzel Bodrum'umuzu, 13 tane tribün için mahvetme hakkına sahip değildir" Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ilçeye bağlı Yalıkavak Mahallesi'ne kurulması planlanan rüzgar enerji santraline tepki göstererek, "Birileri bu güzel Bodrum'umuzu, 13 tane tribün için mahvetme hakkına sahip değildir" dedi.
 • 15:21Bodrum'da Belediye- Turizmci İşbirliğiBodrum'da Belediye- Turizmci İşbirliğiBodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon, turizm set-ktörü temsilcileriyle biraraya gelerek, bu yıl turizm sektöründeki kayıpların gelecek yıllarda da yaşanmaması için alınacak övnlemleri görüştü.
 • 15:1127. The Bodrum Cup27. The Bodrum Cup" Uluslararası Yelken YarışlarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yarışlardan görüntü-Teknelerden detay-Erman Aras ile röportaj-Detaylar "27. The Bodrum Cup" Uluslararası Yelken Yarışları- 120 teknenin katıldığı yarışlar, Bodrum açıklarında başladı "27. The Bodrum Cup" Uluslararası Yelken Yarışları, Bodrum açıklarında başladı.
 • 15:04Bodrum Yelkenli Ahşap Yat Yarışları BaşladıBodrum Yelkenli Ahşap Yat Yarışları BaşladıBodrum yelkenli ahşap yat yarışları başladı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, çeşitli kategorilerde bu yıl 27'ncisi yapılan Yelkenli Ahşap Yat Yarışları, ünlü Türk denizcisi Sadun Boro anısına düzenlenen 17 millik etapla start aldı.
 • 14:49Bodrum Yelkenli Ahşap Yat Yarışları BaşladıBodrum Yelkenli Ahşap Yat Yarışları BaşladıBodrum yelkenli ahşap yat yarışları başladı Yaşar ANTER/ BODRUM(Muğla), (DHA)- BODRUM'da, çeşitli kategorilerde bu yıl 27'ncisi yapılan Yelkenli Ahşap Yat Yarışları, ünlü Türk denizcisi Sadun Boro anısına düzenlenen 17 millik etapla start aldı.
 • 13:39Bodrum Yelkenli Ahşap Yat Yarışları BaşladıBodrum Yelkenli Ahşap Yat Yarışları BaşladıBodrum'da, çeşitli kategorilerde bu yıl 27'ncisi yapılan Yelkenli Ahşap Yat Yarışları, ünlü Türk denizcisi Sadun Boro anısına düzenlenen 17 millik etapla start aldı.
 • 19:09Eğitim Dede' Cemal Uslu, Son Yolcuğuna UğurlandıEğitim Dede' Cemal Uslu, Son Yolcuğuna UğurlandıBodrum'da, eğitime katkıları nedeniyle 2009 yılında TBMM tarafından üstün hizmet madalyası ile ödüllendirilen ve tedavi gördüğü hastanede dün kalp yetmezliğinden 91 yaşında yaşamını yitiren Cemal Uslu, yakınları, öğrenciler, öğretmenler ve sevenleri tarafından son yolcuğuna uğurladı.
 • 11:20Bodrum'da Yelkenli Ahşap Yat Yarışları HeyecanıBodrum'da Yelkenli Ahşap Yat Yarışları HeyecanıBodrum'da bu yıl 27'incisi düzenlenecek Bodrum Cup Uluslararası Yelkenli Ahşap Yat Yarışları için hazırlıklar başladı.
 • 13:09Koraman'ın Adı Bodrum'da YaşayacakKoraman'ın Adı Bodrum'da YaşayacakBodrum'da hayatını kaybeden karikatürist Bedri Koraman'ın anısına, karikatür yarışması ve tavla turnuvası düzenlenecek.
 • 18:08Ünlü Karikatüristin Adı Bodrum'da YaşatılacakÜnlü Karikatüristin Adı Bodrum'da YaşatılacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile röportaj- Nil Koraman ile röportaj- Mehmet Dağoğlu ile röportaj Ünlü karikatüristin adı Bodrum'da yaşatılacak- Muğla'nın Bodrum ilçesinde hayatını kaybeden karikatürist Bedri Koraman anısına, karikatür yarışması ve tavla turnuvası düzenlenecek- Bedri Koraman'ın eşi Nil Koraman: - "Bodrum'da eşim için çok güzel şeyler yapmak istiyorum.
 • 19:58Bodrum Karaova Bağbozumu BuluşmasıBodrum Karaova Bağbozumu BuluşmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mustafa kale parkı girişi ve tabelası- Festival alanından görüntüler- Organik yiyeceklerden detaylar- Yöre halkının halı kilim dokuması- Sergilenen kilimlerden detaylar- Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'ın stantları gezmesi- Kocadon'un konuşması- Karaova Tanıtma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Öztürk'ün konuşması Bodrum Karaova Bağbozumu Buluşması- Muğla'nın Bodrum ilçesinde yöresel halı, kilim ve yiyeceklerin tanıtıldığı festival renkli görüntülere sahne oldu Bodrum ilçesinde yöresel halı, kilim ve yiyeceklerin tanıtıldığı festivalde renkli görüntüler yaşandı.
 • 19:11Bodrum'daki Kuvvetli Rüzgar ve SağanakBodrum'daki Kuvvetli Rüzgar ve SağanakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Zarar gören bölgelerden görüntü- Osman Gürün'ün açıklaması- Mehmet Kocadon'un açıklaması Bodrum'daki kuvvetli rüzgar ve sağanak- Muğla'nın Bodrum ilçesinde çarşamba günü yaşanan sel felaketinin ardından ilçede temizlik ve çevre düzenleme çalışmaları Kurban Bayramı'nın ikinci gününde de devam etti- Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün: - "Belediye ekipleri ile AFAD'ın yaptığı tespitler neticesinde, 195 iş yeri, 84 konut, 77 araç, 8 motosikletin selden zarar gördüğü belirlendi" Bodrum ilçesinde geçen çarşamba günü yaşanan sel felaketinin ardından ilçede temizlik ve çevre düzenleme çalışmalarına devam edildi.
 • 16:46Bodrum - Başkan Kocadon'dan Bodrumlu Selzedelere ZiyaretBodrum - Başkan Kocadon'dan Bodrumlu Selzedelere ZiyaretBaşkan Kocadon'dan Bodrumlu selzedelere ziyaret CHP'li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, geçen salı akşamı sağanak yağmur felaketini yaşayan, ev ve işyerlerinde zarar oluşan vatandaşları ziyaret etti.
 • 16:02Başkan Kocadon'dan Bodrumlu Selzedelere ZiyaretBaşkan Kocadon'dan Bodrumlu Selzedelere ZiyaretChp'li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, geçen salı akşamı sağanak yağmur felaketini yaşayan, ev ve işyerlerinde zarar oluşan vatandaşları ziyaret etti.
 • 14:37Bodrum Yaralar SarılıyorBodrum Yaralar SarılıyorMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde, dün akşam üç saat süren sağanak yağmurun ardından oluşan yaraların sarılması için çalışmalar sürüyor.
 • 22:19BM Mülteciler Yüksek Komiserliği Türkiye Temsilcileri Bodrum'daBM Mülteciler Yüksek Komiserliği Türkiye Temsilcileri Bodrum'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiserliği Türkiye Temsilci Yardımcısı Karim Atassi'nin Belediye binasına gelişi- Muğla Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u ziyareti- Kocadon ve Atassi'nin konuşmasından detay görüntüler BM Mülteciler Yüksek Komiserliği Türkiye Temsilcileri Bodrum'da- Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiserliği Türkiye Temsilci Yardımcısı Karim Atassi, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u ziyaret etti- Atassi: "Bizler, Avrupa ülkelerinden Türkiye gibi sınırlarını açarak bu insanları hukuki yollardan kabul etmelerini istedik.
 • 19:05Bodrum - BM Yetkilisi Mülteciler Konusunda Teşekkür EttiBodrum - BM Yetkilisi Mülteciler Konusunda Teşekkür EttiBM yetkilisi mülteciler konusunda teşekkür etti Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne gelen Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiserliği Türkiye Temsilci Yardımcısı Karim Atassi, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u ziyaret ederek, mültecilere karşı duyarlılığından dolayı teşekkür etti.
 • 18:46BM Yetkilisi Mülteciler Konusunda Teşekkür EttiBM Yetkilisi Mülteciler Konusunda Teşekkür EttiBodrum'a gelen Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiserliği Türkiye Temsilci Yardımcısı Karim Atassi, Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon'u ziyaret ederek, mültecilere karşı duyarlılığından dolayı teşekkür etti.
 • 14:51Yunanistan'a Kaçarken Botta Sancılanan Suriyeli Kadın Oğlan DoğurduYunanistan'a Kaçarken Botta Sancılanan Suriyeli Kadın Oğlan DoğurduMuğla'nın Bodrum ilçesinden, kanundışı yollarla Yunanistan'ın İstanköy adasına geçmek için lastik bota binen karnı burnunda hamile 40 yaşındaki Nevruz Ali Hacı, sancılanınca hastaneye kaldırıldı.
 • 13:34Bota Binerken Sancılanan Suriyeli Anne DoğurduBota Binerken Sancılanan Suriyeli Anne DoğurduMuğla'nın Bodrum İlçesi'nden yasa dışı yollarla Yunanistan'ın İstanköy Adası'na geçmek için lastik bota binen karnı burnunda hamile 40 yaşındaki Nevruz Ali Hacı, sancılanınca hastaneye kaldırıldı.
 • 13:28Başkan Kocadon'dan Göçmen Sorunuyla İlgili Köklü Çözüm ÇağrısıBaşkan Kocadon'dan Göçmen Sorunuyla İlgili Köklü Çözüm ÇağrısıBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, kentten çıkılan umut yolculuğunda 2 yaşındaki Aylan Kurdi ve ağabeyi 3 yaşındaki Galip Kurdi'nin de aralarında bulunduğu 8'i çocuk 12 kişinin öldüğü facianın insanlık dramı olduğunu belirterek, köklü çözümlerin ele alınması çağrısı yaptı.
 • 15:15Minik Aylan'ın Can Verdiği Yere Çelenk BırakıldıMinik Aylan'ın Can Verdiği Yere Çelenk BırakıldıNumber 1 Medya Grubu, 2 yaşındaki Suriyeli Aylin Kurdi'nin cansız bedeninin sahile vurduğu Bodrum'un Akyarlar Mahallesi'ndeki Alihoca Burnu Plajı'na çelenk bıraktı.
 • 16:42Minik Aylan'ın Öldüğü Yere Karanfil BıraktılarMinik Aylan'ın Öldüğü Yere Karanfil BıraktılarBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, bot faciasında hayatını kaybeden minik Aylan ve diğer mülteciler için beraberindekilerle birlikte denize çiçek bıraktı.
 • 14:39Minik Aylan'ın Can Verdiği Yerde Denize Çelenk BırakıldıMinik Aylan'ın Can Verdiği Yerde Denize Çelenk BırakıldıBodrum'dan önceki gün çıkılan umut yolculuğunda yaşamlarını yitiren 8'i çocuk 12 kişiyi anmak için bir araya gelen onlarca kişi, 2 yaşındaki Aylan Kurdi'nin minik bedenin bulunduğu yere karanfil, denize de çelenk bıraktı.
 • 14:10Bodrum Minik Aylan' In Bedeninin Kıyıya Vurduğu Yere Karanfil, Denize Çelenk BırakıldıBodrum Minik Aylan' In Bedeninin Kıyıya Vurduğu Yere Karanfil, Denize Çelenk BırakıldıMuğla'nın Bodrum İlçesi'nden çıkılan umut yolculuğunda ölen sekizi çocuk 12 kişiyi anmak için bir araya gelen vatandaşlar; ağabeyi 3 yaşındaki Galip Kurdi'yle kıyıya vuran 2 yaşındaki Aylan Kurdi'nin minik bedenin bulunduğu yere karanfil, denize de çelenk bıraktı.
 • 12:13Bodrumspor Umut VerdiBodrumspor Umut VerdiBölgesel Amatör Lig 7'nci Grup'ta geçen sezon namağlup şampiyon olarak 3'üncü Lig'e çıkan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, yeni sezona Derincespor karşılaşması ile "Merhaba" dedi.
 • 16:09Engellilerin 'Özgür Plajı' AçıldıEngellilerin 'Özgür Plajı' AçıldıMuğla'nın Bodrum ilçesinde, engelli bireylerin kullanabilmesi için yapılan 'Özgürlük Plajı' törenle hizmete açıldı.
 • 14:42Bodrum'da Özgür Plaj AçıldıBodrum'da Özgür Plaj AçıldıBodrum Belediyesi, Bodrum Sağlık Vakfı ile Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Bodrum Şubesi tarafından hazırlanan ’Özgür Plaj’, törenle hizmete girdi.
 • 12:41Kılıçdaroğlu'ndan, Kocadon'a Taziye TelefonuCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, babası vefat eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'a taziyelerini bildirdi.
 • 12:11Kılıçdaroğlu'ndan Taziye TelefonuCHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, babası vefat eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u arayarak başsağlığı diledi.
 • 18:33Gözde Tatil Merkezinde Çöp Toplama EtkinliğiGözde Tatil Merkezinde Çöp Toplama EtkinliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vatandaşların çöp toplaması- Gazeteci-Yazar Yonca Tokbaş ile röportaj- Mehmet Kocadon ile röportaj- Detaylar- Çöplerden detay Gözde tatil merkezinde çöp toplama etkinliği- Muğla'nın Bodrum ilçesinde lüks villaların bulunduğu bölgede yapılan ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un da katıldığı çevre temizliğinde, 3 saatte iki kamyon çöp toplandı Bodrum'da, çevre temizliğine dikkat çekmek için çöp toplama etkinliği düzenlendi.
 • 16:47Bodrum - Yalıkavak'ta Çöp TemizliğiBodrum - Yalıkavak'ta Çöp TemizliğiYalıkavak'ta çöp temizliği BODRUM'da gazeteci Yonca Tokbaş'ın girişimleriyle başlatılan 'Çevre temizliği farkındalık etkinliği' kapsamında Yalıkavak Mahallesi'nde Kızılburun Caddesi'ndeki 3 kilometrelik alana atılı çöpler toplandı.