SON DAKİKA MEHMET KOCADON HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Kocadon Haberleri

 • 15:27Rüzgarın Kızı Lena'dan Bir İlk DahaRüzgarın Kızı Lena'dan Bir İlk DahaHırvatistan’daki IFCA Slalom Dünya Şampiyonasında birinciliği elde eden Bodrumlu sörfçü Lena Aylin Erdil, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 15:16Romanya Başkonsolosu, Başkan Kocadon'u Ziyaret EttiRomanya Başkonsolosu, Başkan Kocadon'u Ziyaret EttiRomanya İzmir Başkonsolosu MioaraŞtefan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
 • 17:45Lena, Bodrum'un Gururu OlduLena, Bodrum'un Gururu OlduHırvatistan'daki Uluslararası Rüzgar Sörfü Birliği (IFCA) Slalom Dünya Şampiyonası'nda birincilik elde eden Bodrumlu sörfçü 27 yaşındaki Lena Aylin Erdil, Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.
 • 16:30Bodrum'daki Çöplük YangınıBodrum'da çöp depolama alanında çıkan, soğutma çalışmaları devam eden yangınla ilgili gerekli tedbirlerin alınmadığını öne süren çevreciler, duruma tepki gösterdi.
 • 17:58Bodrum'dan Kos'a İadeyi ZiyaretBodrum'dan Kos'a İadeyi ZiyaretBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, beraberindeki heyet ile birlikte önceki gün, Kos Belediye Başkanı George Kyritsis’e iadeyi ziyarette bulundu.
 • 17:58Bodrum Kadın Konuk Evi İçin Protokol İmzalandıBodrum Kadın Konuk Evi İçin Protokol İmzalandıÇeşitli gerekçelerle yardıma ihtiyaç duyan kadınlar için, Bodrum Belediyesi ve hayırsever bir vatandaşın işbirliği ile “Bodrum Kadın Konuk Evi” projesi kapsamındaki çalışmalar başlatıldı.
 • 15:49Dünya İkincisi Bilgehan Koç Başkan Kocadon'u Ziyaret EttiDünya İkincisi Bilgehan Koç Başkan Kocadon'u Ziyaret EttiGeçtiğimiz hafta NAC World Championship 2016 adlı Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonasından dünya ikinciliğiyle dönen Bodrumlu başarılı sporcu Bilgehan Koç, mutluluğunu Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile paylaştı.
 • 15:21Başkan Kocdon, Turizm Fakültesi Dekanı Bahar'ı AğırladıBaşkan Kocdon, Turizm Fakültesi Dekanı Bahar'ı AğırladıMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ozan Bahar, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
 • 15:16Organik Tarım Çalışmaları Grubundan Başkan Kocadon'a ZiyaretOrganik Tarım Çalışmaları Grubundan Başkan Kocadon'a ZiyaretBodrum Ziraat Odası tarafından 12-13-14 Haziran tarihlerinde düzenlenen“Organik Tarım Çalışmaları, İyi Tarım Uygulamaları, Organik Tarımda Sertifikasyon ve Danışmalık Programı; Tarımda Teşvik ve Hibeler, Tarımsal Danışmanlık Hizmetleri konularındaki bilgilendirme toplantıları kapsamında ilçeye gelen heyet, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
 • 15:11Bodrum'da Umurca İlkokulu'ndan ZiyaretBodrum'da Umurca İlkokulu'ndan ZiyaretUmurca İlkokulu 4/A sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri Hülya Erkal ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
 • 15:01Vanlı Futbolcu Kızlar Bodrum'da Kamp YapıyorVanlı Futbolcu Kızlar Bodrum'da Kamp YapıyorBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un davetiyle Bodrum’a gelen Van Mustafa Cengiz Ortaokulu Mor Menekşeler Yıldızlar Kız Futbol Takımı oyuncuları ve yöneticileri Başkan Kocadon’u ziyaret etti.
 • 15:00Kos Belediye Başkanı Kritsis'ten Başkan Kocadon'a ZiyaretKos Belediye Başkanı Kritsis'ten Başkan Kocadon'a ZiyaretYunanistan’ın Kos Adası Belediye Başkanı George Kritsis, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek Bodrum-Kos arasındaki turizm ve ticaret işbirliği ile ortaklaşa düzenlenebilecek kültür ve sanat etkinlikleri konularında fikir alışverişlerinde bulundu.
 • 17:13Lösev, Yaza Bodrum'da 'Merhaba' DediLösev, Yaza Bodrum'da 'Merhaba' DediLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 17:13Alman Turizmciler: Alman Turizmciler: "Bodrum Bağımsız Bir Marka"FTI Group Ceo’su Dietmar Gunz ve Meeting Point Hotelleri Group Ceo’su Roula Jouny, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
 • 17:13Efe Ağan Başarısını Başkan Kocadon'la PaylaştıEfe Ağan Başarısını Başkan Kocadon'la PaylaştıTürkiye’nin en iyi ilk beş yelkencisi arasına girerek Milli Takım Sporcusu olmaya hak kazanan Efe Ağan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 14:17Bodrum Koylarından 5 Bin 500 Kilogram Atık ÇıkarıldıBodrum Koylarından 5 Bin 500 Kilogram Atık Çıkarıldı“Denize en çok MAVİ yakışır” sloganıyla Bodrum Belediyesi tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen “Bodrum Deniz Dibi Temizlik Kampanyası” yerli yabancı turistlerin de sıklıkla denize girip güneşlendiği Kumbahçe’de yapılan çalışmalarla bu yıl için son buldu.
 • 11:19Mavi Suların "Gönüllü Dalgıçları"Muğla'nın Bodrum ilçesinde, belediyenin farklı birimlerinde görev yapan 11 dalgıcın oluşturduğu "gönüllü dalış timi", Bodrum Yarımadası'nda mavi suların temizliği için çaba sarf ediyor.
 • 18:59Türkiye Şampiyonu Karyaçiçekleri'nden Başkan Kocadon'a ZiyaretTürkiye Şampiyonu Karyaçiçekleri'nden Başkan Kocadon'a ZiyaretMinikler Geleneksel Düzenlemeli Dal Türkiye Şampiyonasında birinci olan Bodrum Akademi Karya ve Karya Çiçekleri Gençlik Spor Kulübü’nün şampiyon sporcuları, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 13:54Bodrum'da Deniz Dibi TemizliğiBodrum'da, dalgıç timinin katılımıyla deniz dibi temizliği yapıldı.
 • 11:19Bin Yıllık Dev Çınara Gözleri Gibi BakıyorlarMuğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan ve bin yıllık olduğu belirtilen dev çınara vatandaşlar gözleri gibi bakıyor.
 • 17:05Bodrum'da Kaçak Yapılarla Mücadele Devam EdiyorBodrum'da Kaçak Yapılarla Mücadele Devam EdiyorMuğla’nın Bodrum ilçesinde yıkım kararı bulunan kaçak ve imara aykırı yapılarla ilgili kurulan özel bir birimle birlikte yıkımlar sürüyor.
 • 16:31Seramik Kursiyerleri Başkan Kocadon'a Teşekkür EttiSeramik Kursiyerleri Başkan Kocadon'a Teşekkür EttiBodrum Belediyesi ile Bodrum Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü tarafından Yalıkavak’ta açılan seramik kursuna katılan vatandaşlar, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
 • 17:21Küçükbük Muhtarı ve Azalarından Mehmet Kocadon'a ZiyaretKüçükbük Muhtarı ve Azalarından Mehmet Kocadon'a ZiyaretKüçükbük Mahallesi Muhtarı Ali Akbulut, azalarıyla birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a yaptığı ziyarette, verdiği destekler için teşekkür ederek yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi verdi.
 • 17:16Bodrum'da Neyzen Tevfik AnıldıBodrum'da Neyzen Tevfik AnıldıBodrum Belediyesi ve Bodrum Ticaret Odası tarafından düzenlenen Neyzenler Gecesi ve Neyzen Tevfik Etkinliği, Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
 • 09:21Başkan Kocadon, Bodrum Masalı Setini Ziyaret EttiBaşkan Kocadon, Bodrum Masalı Setini Ziyaret EttiBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, çekimleri Bodrum’un çeşitli mahallelerinde süren "Bodrum Masalı" adlı dizinin setini ziyaret etti.
 • 09:21Başkan Kocadon, Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarını İncelediBaşkan Kocadon, Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarını İncelediBaşkan Mehmet Kocadon, yaz sezonu öncesinde başlatılan yol bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 16:54Başkan Kocadon İşletmecileri KutladıBaşkan Kocadon İşletmecileri KutladıSait Balık Restaurant’ın işletmecisi Sait Birtan Yılmaz ve eşi Ferman Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
 • 16:53Bodrum'da Mayıs Ayı Muhtarlar Toplantısı YapıldıBodrum'da Mayıs Ayı Muhtarlar Toplantısı YapıldıBodrum yarımada genelindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, turizm sezonunun olumlu bir şekilde geçmesi için birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.
 • 16:52Bofad'dan Başkan Kocadon'a TeşekkürBofad'dan Başkan Kocadon'a TeşekkürBodrum Folklor Araştırma ve Turizm Derneği’nin (BOFAD’ın) yönetim kurulu ve üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 11:50Yabancı Gazeteciler Bodrum'daYabancı Gazeteciler Bodrum'daBodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon, Belediye ve TAV Havalimanları işbirliğiyle gerçekleştirilen tanıtım çalışmaları kapsamında ilçeye gelen İngiliz, İtalyan ve Amerikan gazetecileri karşıladı.
 • 11:30Kocadon?bodrum Dünya Markası Olduysa En Büyük Katkıyı İngilizler SağlamıştırKocadon?bodrum Dünya Markası Olduysa En Büyük Katkıyı İngilizler SağlamıştırDha DIŞ HABER- Kocadon 'Bodrum dünya markası olduysa en büyük katkıyı İngilizler sağlamıştır.
 • 10:21Bodrumspor Yeni Sezona Sıkı HazırlanacakBodrumspor Yeni Sezona Sıkı HazırlanacakSpor Toto 3. Lige çıktığı ilk yıldan büyük başarı elde ederek 2. Lige yükselmek için play-off oynayan Bodrum Belediyesi Bodrumspor’da kulüp başkanı Rıza Karakaya, yeni sezon öncesi ilk açıklamasını gerçekleştirdi.
 • 15:53Başkan Kocadon'dan 'Bodrum Masalı' Setine ZiyaretBaşkan Kocadon'dan 'Bodrum Masalı' Setine ZiyaretBodrum'da çekimleri yapılan 'Bodrum Masalı' isimli dizinin setini ziyaret eden Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon sanatçılarla sohbet etti.
 • 14:43Bodrum Ünlü Karikatürist Bedri Koraman 1'inci Ölüm Yıldönümünde AnılacakBodrum Ünlü Karikatürist Bedri Koraman 1'inci Ölüm Yıldönümünde AnılacakÜnlü karikatürist Bedri Koraman 1'inci ölüm yıldönümünde anılacakMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde 87 yaşında yaşamını yitiren ünlü karikatürist Bedri Koraman, ölümünün birinci yıldönümü 30 Mayıs'ta bir dizi etkinlikle anılacak.
 • 11:20Turistin Tercihi Yine BodrumTürkiye'nin gözde turizm merkezlerinden Bodrum ilçesine gelen yerli ve yabancı turistte yoğunluk yaşanıyor.
 • 18:394. Uluslararası Bodrum Sempozyumu Başladı4. Uluslararası Bodrum Sempozyumu BaşladıBodrum Belediyesi’nin destekleriyle Ege Üniversitesi İzmir Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu başladı.
 • 18:34Başkan Kocadon Yabancı Gazeteciler ile BuluştuBaşkan Kocadon Yabancı Gazeteciler ile BuluştuBodrum Belediyesi ve TAV Havalimanları iş birliğiyle gerçekleştirilen Bodrum tanıtım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
 • 16:384. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu4. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum SempozyumuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bodrum'dan detay görüntü Prof. Dr. Mehmet Akif Erdoğru ile röportaj Toplantıdan görüntü Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un konuşması 4. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu Bodrum'da, 4. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu başladı Bodrum'da, dördüncüsü bu yıl düzenlenen Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu başladı.
 • 15:444. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum SempozyumuBodrum'da, dördüncüsü bu yıl düzenlenen Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu başladı.
 • 15:22Almanya'daki Kardeş Okulun Öğrencileri Bodrum'a GeldiAlmanya'daki Kardeş Okulun Öğrencileri Bodrum'a GeldiBodrum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin kardeş okulu olan Almanya’dan Alexander VonHunboltSchule yetkilileri ile öğrenciler, Bodrum Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 15:27Denizden Kamyon Lastiği ÇıktıDenizden Kamyon Lastiği ÇıktıBodrum Belediyesi tarafından koylarda gerçekleştirilen deniz dibi temizliği Torba balıkçı barınağında devam etti.
 • 13:03Bodrum'da Deniz ve Çevre Temizliği EtkinliğiMuğla'nın Bodrum ilçesinde, denizden ve kıyıdan yapılan temizlik çalışmasında çok miktarda atık malzeme çıkarıldı.
 • 19:23Zehra Teyze'den Kocadon'a ZiyaretZehra Teyze'den Kocadon'a Ziyaret90 yaşındaki Fatma Zehra Kaan, görmeyi çok arzu ettiği Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 18:54Bodrum'da Akıllı Kütüphane AçıldıBodrum'da Akıllı Kütüphane AçıldıBodrum Belediyesi’nin de destekleriyle Bodrum Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu için oluşturulan akıllı kütüphane açıldı.
 • 18:54Şampiyona Öncesi Başkana ZiyaretŞampiyona Öncesi Başkana ZiyaretBodrum Amiral Turgutreis Ortaokulu Yıldız Kızlar Atletizm takımı, yapılacak olan Türkiye Şampiyonası öncesi Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 18:42Şampiyon Basketbolcular Başkan Kocadon'a Aldıkları Kupa ile Teşekkür EttiŞampiyon Basketbolcular Başkan Kocadon'a Aldıkları Kupa ile Teşekkür EttiTürkiye Kadınlar Basketbol İkinci Lig şampiyonu olan Kırçiçeği Bodrum Basketbol Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, şampiyonluk kupası ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek destekleri için Başkan Kocadon’a teşekkür etti.
 • 18:42Pehlivanlar Er Meydanına İndiPehlivanlar Er Meydanına İndi11. Bodrum Belediyesi Çömlekçi Yağlı Güreşleri, Çömlekçi Mahallesi Yağlı Güreş Sahası’nda gerçekleşti.
 • 11:33Bodrum Pehlivanlar, Bodrum'da GüreştiBodrum Pehlivanlar, Bodrum'da GüreştiMuğla'nın Bodrum ilçesi'nde bu yıl 11'incisi düzenlenen Çömlekçi Yağlı Güreşleri'nde baş pehlivan rakiplerini birbir dize getiren Ahmet Kavakçı oldu.
 • 11:19Pehlivanlar, Bodrum'da GüreştiPehlivanlar, Bodrum'da GüreştiBodrum'da bu yıl 11'incisi düzenlenen Çömlekçi Yağlı Güreşleri'nde baş pehlivan rakiplerini birbir dize getiren Ahmet Kavakçı oldu.
 • 20:4211. Çömlekçi Yağlı Güreşleri11. Çömlekçi Yağlı GüreşleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Güreşlerden görüntü Sporculardan detay İzleyenlerden görüntü Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile röportaj 11. Çömlekçi Yağlı Güreşleri Bodrum Belediyesinin desteğiyle gerçekleştirilen organizasyonda başaltı kategorisinde Serkan Duman, baş güreşlerinde ise Ahmet Kavakçı birinci oldu Bodrum Belediyesinin desteğiyle gerçekleştirilen 11. Çömlekçi Yağlı Güreşleri'nde birincilikleri başaltı kategorisinde Serkan Duman, baş güreşlerinde ise Ahmet Kavakçı kazandı.