SON DAKİKA MEHMET KOCADON HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Kocadon Haberleri

 • 17:21 Küçükbük Muhtarı ve Azalarından Mehmet Kocadon'a Ziyaret Küçükbük Muhtarı ve Azalarından Mehmet Kocadon'a Ziyaret Küçükbük Mahallesi Muhtarı Ali Akbulut, azalarıyla birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a yaptığı ziyarette, verdiği destekler için teşekkür ederek yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi verdi.
 • 17:16 Bodrum'da Neyzen Tevfik Anıldı Bodrum'da Neyzen Tevfik Anıldı Bodrum Belediyesi ve Bodrum Ticaret Odası tarafından düzenlenen Neyzenler Gecesi ve Neyzen Tevfik Etkinliği, Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
 • 09:21 Başkan Kocadon, Bodrum Masalı Setini Ziyaret Etti Başkan Kocadon, Bodrum Masalı Setini Ziyaret Etti Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, çekimleri Bodrum’un çeşitli mahallelerinde süren "Bodrum Masalı" adlı dizinin setini ziyaret etti.
 • 09:21 Başkan Kocadon, Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarını İnceledi Başkan Kocadon, Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarını İnceledi Başkan Mehmet Kocadon, yaz sezonu öncesinde başlatılan yol bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 16:54 Başkan Kocadon İşletmecileri Kutladı Başkan Kocadon İşletmecileri Kutladı Sait Balık Restaurant’ın işletmecisi Sait Birtan Yılmaz ve eşi Ferman Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
 • 16:53 Bodrum'da Mayıs Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı Bodrum'da Mayıs Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı Bodrum yarımada genelindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, turizm sezonunun olumlu bir şekilde geçmesi için birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.
 • 16:52 Bofad'dan Başkan Kocadon'a Teşekkür Bofad'dan Başkan Kocadon'a Teşekkür Bodrum Folklor Araştırma ve Turizm Derneği’nin (BOFAD’ın) yönetim kurulu ve üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 11:50 Yabancı Gazeteciler Bodrum'da Yabancı Gazeteciler Bodrum'da Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon, Belediye ve TAV Havalimanları işbirliğiyle gerçekleştirilen tanıtım çalışmaları kapsamında ilçeye gelen İngiliz, İtalyan ve Amerikan gazetecileri karşıladı.
 • 11:30 Kocadon ?bodrum Dünya Markası Olduysa En Büyük Katkıyı İngilizler Sağlamıştır Kocadon ?bodrum Dünya Markası Olduysa En Büyük Katkıyı İngilizler Sağlamıştır Dha DIŞ HABER- Kocadon 'Bodrum dünya markası olduysa en büyük katkıyı İngilizler sağlamıştır.
 • 10:21 Bodrumspor Yeni Sezona Sıkı Hazırlanacak Bodrumspor Yeni Sezona Sıkı Hazırlanacak Spor Toto 3. Lige çıktığı ilk yıldan büyük başarı elde ederek 2. Lige yükselmek için play-off oynayan Bodrum Belediyesi Bodrumspor’da kulüp başkanı Rıza Karakaya, yeni sezon öncesi ilk açıklamasını gerçekleştirdi.
 • 15:53 Başkan Kocadon'dan 'Bodrum Masalı' Setine Ziyaret Başkan Kocadon'dan 'Bodrum Masalı' Setine Ziyaret Bodrum'da çekimleri yapılan 'Bodrum Masalı' isimli dizinin setini ziyaret eden Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon sanatçılarla sohbet etti.
 • 14:43 Bodrum Ünlü Karikatürist Bedri Koraman 1'inci Ölüm Yıldönümünde Anılacak Bodrum Ünlü Karikatürist Bedri Koraman 1'inci Ölüm Yıldönümünde Anılacak Ünlü karikatürist Bedri Koraman 1'inci ölüm yıldönümünde anılacakMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde 87 yaşında yaşamını yitiren ünlü karikatürist Bedri Koraman, ölümünün birinci yıldönümü 30 Mayıs'ta bir dizi etkinlikle anılacak.
 • 11:20 Turistin Tercihi Yine Bodrum Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinden Bodrum ilçesine gelen yerli ve yabancı turistte yoğunluk yaşanıyor.
 • 18:39 4. Uluslararası Bodrum Sempozyumu Başladı 4. Uluslararası Bodrum Sempozyumu Başladı Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle Ege Üniversitesi İzmir Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu başladı.
 • 18:34 Başkan Kocadon Yabancı Gazeteciler ile Buluştu Başkan Kocadon Yabancı Gazeteciler ile Buluştu Bodrum Belediyesi ve TAV Havalimanları iş birliğiyle gerçekleştirilen Bodrum tanıtım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
 • 16:38 4. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu 4. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bodrum'dan detay görüntü Prof. Dr. Mehmet Akif Erdoğru ile röportaj Toplantıdan görüntü Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un konuşması 4. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu Bodrum'da, 4. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu başladı Bodrum'da, dördüncüsü bu yıl düzenlenen Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu başladı.
 • 15:44 4. Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu Bodrum'da, dördüncüsü bu yıl düzenlenen Uluslararası Her Yönüyle Bodrum Sempozyumu başladı.
 • 15:22 Almanya'daki Kardeş Okulun Öğrencileri Bodrum'a Geldi Almanya'daki Kardeş Okulun Öğrencileri Bodrum'a Geldi Bodrum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin kardeş okulu olan Almanya’dan Alexander VonHunboltSchule yetkilileri ile öğrenciler, Bodrum Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 15:27 Denizden Kamyon Lastiği Çıktı Denizden Kamyon Lastiği Çıktı Bodrum Belediyesi tarafından koylarda gerçekleştirilen deniz dibi temizliği Torba balıkçı barınağında devam etti.
 • 13:03 Bodrum'da Deniz ve Çevre Temizliği Etkinliği Muğla'nın Bodrum ilçesinde, denizden ve kıyıdan yapılan temizlik çalışmasında çok miktarda atık malzeme çıkarıldı.
 • 19:23 Zehra Teyze'den Kocadon'a Ziyaret Zehra Teyze'den Kocadon'a Ziyaret 90 yaşındaki Fatma Zehra Kaan, görmeyi çok arzu ettiği Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 18:54 Bodrum'da Akıllı Kütüphane Açıldı Bodrum'da Akıllı Kütüphane Açıldı Bodrum Belediyesi’nin de destekleriyle Bodrum Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu için oluşturulan akıllı kütüphane açıldı.
 • 18:54 Şampiyona Öncesi Başkana Ziyaret Şampiyona Öncesi Başkana Ziyaret Bodrum Amiral Turgutreis Ortaokulu Yıldız Kızlar Atletizm takımı, yapılacak olan Türkiye Şampiyonası öncesi Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 18:42 Şampiyon Basketbolcular Başkan Kocadon'a Aldıkları Kupa ile Teşekkür Etti Şampiyon Basketbolcular Başkan Kocadon'a Aldıkları Kupa ile Teşekkür Etti Türkiye Kadınlar Basketbol İkinci Lig şampiyonu olan Kırçiçeği Bodrum Basketbol Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, şampiyonluk kupası ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek destekleri için Başkan Kocadon’a teşekkür etti.
 • 18:42 Pehlivanlar Er Meydanına İndi Pehlivanlar Er Meydanına İndi 11. Bodrum Belediyesi Çömlekçi Yağlı Güreşleri, Çömlekçi Mahallesi Yağlı Güreş Sahası’nda gerçekleşti.
 • 11:33 Bodrum Pehlivanlar, Bodrum'da Güreşti Bodrum Pehlivanlar, Bodrum'da Güreşti Muğla'nın Bodrum ilçesi'nde bu yıl 11'incisi düzenlenen Çömlekçi Yağlı Güreşleri'nde baş pehlivan rakiplerini birbir dize getiren Ahmet Kavakçı oldu.
 • 11:19 Pehlivanlar, Bodrum'da Güreşti Pehlivanlar, Bodrum'da Güreşti Bodrum'da bu yıl 11'incisi düzenlenen Çömlekçi Yağlı Güreşleri'nde baş pehlivan rakiplerini birbir dize getiren Ahmet Kavakçı oldu.
 • 20:42 11. Çömlekçi Yağlı Güreşleri 11. Çömlekçi Yağlı Güreşleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Güreşlerden görüntü Sporculardan detay İzleyenlerden görüntü Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile röportaj 11. Çömlekçi Yağlı Güreşleri Bodrum Belediyesinin desteğiyle gerçekleştirilen organizasyonda başaltı kategorisinde Serkan Duman, baş güreşlerinde ise Ahmet Kavakçı birinci oldu Bodrum Belediyesinin desteğiyle gerçekleştirilen 11. Çömlekçi Yağlı Güreşleri'nde birincilikleri başaltı kategorisinde Serkan Duman, baş güreşlerinde ise Ahmet Kavakçı kazandı.
 • 16:59 Çocuklara Renkli Kütüphane Çocuklara Renkli Kütüphane Hazırlanan akıllı kütüphane Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu'nda açıldı.
 • 16:38 Boder Yönetimi, Başkan Kocadon ile Sezonu Değerlendirdi Boder Yönetimi, Başkan Kocadon ile Sezonu Değerlendirdi Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, 2016 turizm sezonunu değerlendirmek üzere Bodrum Belediye Başkanı ve Bodrum Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 16:38 Gazilerden Teşekkür Ziyareti Gazilerden Teşekkür Ziyareti Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şubesi Üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 18:35 Bodrum İlk Hafriyat Atıklarının Geri Kazanımı Tesisi Açıldı Bodrum İlk Hafriyat Atıklarının Geri Kazanımı Tesisi Açıldı Muğla Büyükşehir Belediyesi Muğla’daki 8’inci Bodrum’daki ilk hafriyat atıklarının geri kazanımı tesisini, faaliyete geçtikten 1.5 yıl sonra törenle açtı.
 • 16:39 Başkan Mehmet Kocadon Van'da Başkan Mehmet Kocadon Van'da Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla Van’da düzenlenen CHP İl Başkanları toplantısına katılarak fikirlerini paylaştı.
 • 16:05 Başkan Kocadon, Bodrum Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti Başkan Kocadon, Bodrum Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, başkan yardımcıları ile Bodrum Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 • 15:11 Türsab, Başkan Kocadon'a Turizme Verdiği Destekler İçin Teşekkür Etti Türsab, Başkan Kocadon'a Turizme Verdiği Destekler İçin Teşekkür Etti Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Bodrum Bölgesel Yürütme Kurulu, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek yaklaşan yaz sezonunu değerlendirdi.
 • 19:29 Bodrumspor Tur Biletini Ofspor'a Kaptırdı Bodrumspor Tur Biletini Ofspor'a Kaptırdı Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Spor Toto 3. Lig 2. Grup play-off ikinci karşılaşmasında Ofspor’u 2-1 mağlup etti ancak, play-off finaline yükselen ekip Ofspor oldu.
 • 17:42 Bodrum'da Bodrum'da "Denize En Çok Mavi Yakışır" Ödüllendirildi Muğla’da "Denize En Çok Mavi Yakışır" sloganıyla Bodrum Belediyesi tarafından düzenlenen "Bodrum Deniz Dibi Temizlik Kampanyası" ödül aldı.
 • 17:22 Voleybolculardan Başkan Kocadon'a Ziyaret Voleybolculardan Başkan Kocadon'a Ziyaret Bodrum İhtisas Spor Kulübü Voleybol Genç Kızlar Takımı, kulüp başkanı ve antrenörleriyle birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
 • 13:46 Bodrum'dan Ekonomiye 2 Milyar Dolarlık Katkı Bodrum'dan Ekonomiye 2 Milyar Dolarlık Katkı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrumlu turizmcilerin çalışmalarıyla hem Muğla'da, hem Türkiye'de örnek bir turizm dayanışması sergilediklerini belirterek, "Türkiye ekonomisine 2 milyar dolar katkı sağlıyoruz.
 • 16:32 Başkan Kocadon: Başkan Kocadon: "Bodrum, Basamakları İngilizlerle Çıktı" Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, pazar günü Bodrum’a ayak basan İngiliz turizm acentası yetkilileri ve gazetecilerle bir araya geldiği toplantıda; “Sizlerin İngiltere’de Bodrum’un turizm elçisi olacağınıza inanıyorum.
 • 14:42 Bodrumspor'a Kocadon Morali Bodrumspor'a Kocadon Morali Spor Toto 3'üncü Ligi 2'nci Grup'ta play off yarı finalinde normal sezonun son maçında evinde 2-0 mağlup ettiği Ofspor'la eşleşen Bodrumspor'da perşembe günü deplasmanda oynanacağı ilk karşılaşma için yeşil beyazlı ekibin kampını ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, futbolculardan 2'nci Lig sözü aldı.
 • 20:18 Türk ve İngiliz Seyahat Acente Yetkilileri Bodrum'da Türk ve İngiliz Seyahat Acente Yetkilileri Bodrum'da GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yetkililerden görüntü Yabancı tur şirketi yetkililerinin detay görüntüsü Mehmet Kocadon'un konuşması Röportajlar Türk ve İngiliz seyahat acente yetkilileri Bodrum'da Bodrum Belediyesi İngiltere'de faaliyet gösteren bazı seyahat acenteleri ve tur operatörlerini konuk etti Bodrum Belediyesi, Fransız, İngiliz ve Çek gazetecilerin ardından, İngiltere'de faaliyet gösteren bazı seyahat acenteleri ve tur operatörlerini konuk etti.
 • 15:53 Bodrum Turizmine İngiliz Desteği Bodrum Turizmine İngiliz Desteği Bodrum turizmine İngiliz desteğiBODRUM Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, turizmde en büyük desteği 40 yıldır İngilizlerden aldıklarını söyleyerek "Çok sayıda İngiliz Bodrum'da tatil yaptıktan sonra burada yaşamaya başladı.
 • 15:33 Bodrum Turizmine İngiliz Desteği Bodrum Turizmine İngiliz Desteği Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, turizmde en büyük desteği 40 yıldır İngilizlerden aldıklarını söyleyerek "Çok sayıda İngiliz, Bodrum'da tatil yaptıktan sonra burada yaşamaya başladı.
 • 19:45 Çek Gazeteci ve Turizmciler Bodrum'u Tanıtacak Çek Gazeteci ve Turizmciler Bodrum'u Tanıtacak Kartaca Turizm ve Firo Tur işbirliğiyle Bodrum’u tanıtmak için Çek Cumhuriyeti’nden davet edilen Çek gazeteci ve tur operatörleri, Başkan Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek Bodrum hakkında merak ettiklerini sordu.
 • 19:05 Bodrum'da Çocuk İstismarları ve İhmali Farkındalık Paneli Bodrum'da Çocuk İstismarları ve İhmali Farkındalık Paneli Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle Karia Rotary Kulübü ve Çocuk İstismarları Önleme Derneği’nin işbirliğiyle “Dokunma” sloganıyla “Çocuk İstismarları ve ihmali Farkındalık Paneli” düzenlendi.
 • 13:10 Akut Bodrum 20'ci Yılını Kutladı Akut Bodrum 20'ci Yılını Kutladı AKUT, 20’nci kuruluş yıldönümünü Muğla’nın Bodrum ilçesinde kutladı.
 • 18:13 Bodrumspor'dan Play-off Rakibine 2-0'lık Çelme Bodrumspor'dan Play-off Rakibine 2-0'lık Çelme Spor Toton 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor, play-off maçları öncesi Ofspor A.Ş.‘yi 2-0 mağlup etti.
 • 16:52 Bodrum Köylülerinden Katı Atık Tesisi Tepkisi Bodrum Köylülerinden Katı Atık Tesisi Tepkisi Bodrum köylülerinden katı atık tesisi tepkisiMUĞLA Büyükşehir Belediyesi'nin katı atık düzenli depolama tesisi yapacağı Bodrum'un Sazköy ve Pınarlıbelen Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar, proje nedeniyle çok sayıda çam ağacının kesileceğini söyleyerek tepkilerini dile getirdi.
 • 19:31 Bodrum Yıkımı Yapılacak Belediye Kafesinde Başkandan Toplantı Bodrum Yıkımı Yapılacak Belediye Kafesinde Başkandan Toplantı Yıkımı yapılacak belediye kafesinde başkandan toplantıBodrum'da acil yıkılacak 408 yapı varMuğla'nın Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon, şikayet üzerine yıkım kararı alınan belediyenin işlettiği Tepecik Kafe'de toplantı düzenleyip, vatandaşa binalara alınan ruhsatlarda yer almayan eklemeler yapmamaları konusunda çağrı yaptı; "408 acil yıkmam gereken yer var" dedi.