SON DAKİKA MEHMET MEHDİ EKER HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Mehdi Eker Haberleri

 • 07 Ağustos 2016 22:01Diyarbakır'da Binlerin Katılımıyla 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' YapıldıDiyarbakır'da Binlerin Katılımıyla 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' YapıldıDiyarbakır’da ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, bugün burada olanların demokrasiye inananlar olduğunu FETÖ ve FETÖŞ’ün unsurları demokrasiyi istemediklerini belirterek, “Terör örgütü PKK, bomba, mayın ve silahlı saldırılarla Türkiye’nin yek vücut olduğu bir dönemde hain ve kirli yüzünü ortaya çıkardı.
 • 05 Ağustos 2016 23:45Mehdi Eker: "Fetö Tüm Müslümanlar İçin Tehdit"Esenyurt’ta demokrasi nöbetine katılan eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, FETÖ’nün tüm Müslüman alemi için tehdit oluşturduğunu söyledi.
 • 05 Temmuz 2016 14:43AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Diyarbakır'da terör örgütü PKK mensuplarının saldırılarında zarar gören yerlerin inşa edileceğini söyledi.
 • 05 Temmuz 2016 12:37AK Parti'li Eker: Bu Kadim Diyarbakır Kentinde Yakılıp, Yıkılan Yerler İnşa EdilecekAK Parti'li Eker: Bu Kadim Diyarbakır Kentinde Yakılıp, Yıkılan Yerler İnşa EdilecekAdalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Diyarbakır Valiliği'nin düzenlediği bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, "Elbette ki bu kadim Diyarbakır kentinde yakılıp, yıkılan yerler inşa edilecek.
 • 05 Temmuz 2016 11:53AK Parti'li Eker: Bu Kadim Diyarbakır Kentinde Yakılıp, Yıkılan Yerler İnşa EdilecekAK Parti'li Eker: Bu Kadim Diyarbakır Kentinde Yakılıp, Yıkılan Yerler İnşa EdilecekAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Diyarbakır Valiliği'nin düzenlediği bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, "Elbette ki bu kadim Diyarbakır kentinde yakılıp, yıkılan yerler inşa edilecek.
 • 05 Temmuz 2016 08:40Diyarbakır'da Camiler Doldu, TaştıDiyarbakır'da Camiler Doldu, TaştıDiyarbakır’da binlerce vatandaş bayram namazını kılmak için camilere akın etti.
 • 04 Temmuz 2016 21:38Diyarbakır'da Ramazan Ayının Son İftarıDiyarbakır'da Ramazan Ayının Son İftarıDiyarbakır’ın Sur ilçesinde Ramazan ayının son iftarı Şanlıurfa’nın Haliliye Belediyesi tarafından verildi.
 • 30 Haziran 2016 20:32Bakanlardan AK Parti Brüksel Temsilciliği ZiyaretiBakanlardan AK Parti Brüksel Temsilciliği ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakanlardan AK Parti Brüksel Temsilciliği ziyareti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik Maliye Bakanı Naci Ağbal AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker Bakanlardan AK Parti Brüksel Temsilciliği ziyareti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, AK Parti Brüksel Temsilciliğine ziyaret gerçekleştirdi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, AK Parti Brüksel Temsilciliği'ni ziyaret etti.
 • 30 Haziran 2016 17:47Bakanlardan AK Parti Brüksel Temsilciliği ZiyaretiDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, AK Parti Brüksel Temsilciliği'ni ziyaret etti.
 • 27 Haziran 2016 22:119. Geleneksel Büyükelçiler İftar Yemeği9. Geleneksel Büyükelçiler İftar YemeğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftar programından görüntü Başbakan Binali Yıldırım'ın içeriye gelişi, selamlaşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker'in konuşması Özbekistan Büyükelçisi Ulfat Kadirov'un konuşması ANKARA – Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Genel Merkezi'nde 9. Geleneksel Büyükelçiler iftar yemeğine katıldı.
 • 25 Mayıs 2016 14:13Mehdi Eker, Görevi Kaya'dan DevraldıMehdi Eker, Görevi Kaya'dan DevraldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Mehdi Eker'in konuşması Fatma Betül Sayan Kaya'nın konuşması Çiçek takdimi Mehdi Eker, görevi Kaya'dan devraldı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya: "Çok güzel, genç ve dinamik bir ekip oluşturduk burada, bu ekibi size emanet ediyoruz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: "Kendisi, Türkiye'de çok hayırlı hizmetlere öncülük edecek, hayırlı hizmetlerde bulunacak.
 • 25 Mayıs 2016 11:43Mehdi Eker, Görevi Kaya'dan Devraldı65. Hükümet'te Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olan Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Dış İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini Mehmet Mehdi Eker'e devretti.
 • 18 Nisan 2016 11:45Taşeron Firmaları Eker'le GörüştüTaşeron Firmaları Eker'le GörüştüTaşeron firmalarını temsilen bir gurup iş adamı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekonomi İşleri Başkanı Mehmet Mehdi Eker ile taşeron firmalarının uğrayacağı mağduriyetler hususunda görüşme gerçekleştirdi.
 • 10 Nisan 2016 19:01Türk Hava Yolları, Diyarbakır- Erbil Seferi BaşladıTürk Hava Yolları, Diyarbakır- Erbil Seferi BaşladıGeçtiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kent ziyaretinde açıkladığı Diyarbakır-Erbil uçak seferlerinin ilk uçuşu bugün gerçekleşti.
 • 13 Mart 2016 19:25AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Partililerle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Partililerle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, partisinin Kocaeli il başkanlığını ziyaret etti.
 • 13 Mart 2016 17:04AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker, Gençlere Siyaseti AnlattıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker, Gençlere Siyaseti AnlattıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Kocaeli’de gençlere siyasetin inceliklerini anlattı.
 • 26 Şubat 2016 19:262016 Yılı Bütçesi, TBMM Genel KurulundaAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehmet Mehdi Eker, Palmira şehrini yıkan zihniyet ile Diyarbakır'da Sur içinde Kurşunlu Camisi'ni yakan zihniyetin akraba olduğunu belirterek, "Hangi karanlık zihniyetle Diyarbakır'ı, Cizre'yi, Silopi'yi yıkarlarsa yıksınlar, hazırlanan eylem planıyla bütün bu tahribatı giderecek ve oraları yeniden mamur ve inşa edeceğiz" dedi.
 • 25 Şubat 2016 13:51Meclis Bütçe İçin 13 Gün Kesintisiz ÇalışacakTBMM Genel Kurulu, yarından itibaren 13 gün sürecek 2016 yılı bütçe mesaisine başlayacak.
 • 20 Şubat 2016 21:46Bitlis Ak Partili Eker: Vatandaşlar PKK'nın Eylemlerini DesteklemiyorBitlis Ak Partili Eker: Vatandaşlar PKK'nın Eylemlerini DesteklemiyorAk Partili Eker: Vatandaşlar PKK'nın eylemlerini desteklemiyor Bitlis'e gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "PKK'nın yaptığı kanlı eylemler, Türkiye'deki Kürt vatandaşların yararına ve çıkarına değil. Türkiye'de yaşayan Kürt vatandaşlarımızın daha fazla demokratik hak elde etmesi, sivilleşme ve meşru alanda siyaset ile daha fazla hak elde etmesine dönük PKK'nın yaptığı olumlu bir şey yok" dedi.
 • 20 Şubat 2016 21:02Ak Partili Eker: Ak Partili Eker: "Vatandaşlar PKK'nın Eylemlerini Desteklemiyor"Bitlis'e gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "PKK'nın yaptığı kanlı eylemler, Türkiye'deki Kürt vatandaşların yararına ve çıkarına değil. Türkiye'de yaşayan Kürt vatandaşlarımızın daha fazla demokratik hak elde etmesi, sivilleşme ve meşru alanda siyaset ile daha fazla hak elde etmesine dönük PKK'nın yaptığı olumlu bir şey yok" dedi.
 • 20 Şubat 2016 20:33Mehdi Eker: PKK'nın Yaptığı Olumlu Hiç Bir Şey YokMehdi Eker: PKK'nın Yaptığı Olumlu Hiç Bir Şey YokAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "PKK'nın yaptığı kanlı eylemler, Türkiye'deki Kürt vatandaşların yararına ve çıkarına değil. Türkiye'de yaşayan Kürt vatandaşlarımızın daha fazla demokratik hak elde etmesi, sivilleşme ve meşru alanda siyaset ile daha fazla hak elde etmesine dönük PKK'nın yaptığı olumlu bir şey yok" dedi.
 • 20 Şubat 2016 19:01AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker, Bitlis'teAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker, Bitlis'teAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "PKK’nın yaptığı kanlı eylemler, Türkiye’deki Kürt vatandaşların yararına ve çıkarına değil. Türkiye’de yaşayan Kürt vatandaşlarımızın daha fazla demokratik hak elde etmesi, sivilleşme ve meşru alanda siyaset ile daha fazla hak elde etmesine dönük PKK’nın yaptığı olumlu bir şey yok" dedi.
 • 22 Ocak 2016 11:58Expo 2016 Antalya, Cumhurbaşkanlığı HimayesindeTürkiye'nin ilk EXPO'su, EXPO 2016 Antalya Projesi'nin Cumhurbaşkanlığı himayesine alındığı bildirildi.
 • 22 Ocak 2016 11:04Expo 2016 Antalya, Cumhurbaşkanlığı HimayesindeExpo 2016 Antalya, Cumhurbaşkanlığı HimayesindeTürkiye'nin ilk EXPO'su EXPO 2016 Antalya Projesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Cumhurbaşkanlığı himayesine alındı.
 • 22 Ocak 2016 10:42Expo 2016 Antalya Projesi, Cumhurbaşkanlığı Himayesine AlındıExpo 2016 Antalya Projesi, Cumhurbaşkanlığı Himayesine AlındıBu yıl 23 Nisan’da ’Çiçek ve Çocuk’ temasıyla kapılarını açacak ve 6 ay sürecek olan Türkiye’nin ilk EXPO’su, EXPO 2016 Antalya Projesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Cumhurbaşkanlığı himayesine alındı.
 • 15 Ocak 2016 12:32Minik İrem Küçük Tabutta, Şehit Polis Babasıyla UğurlandıMinik İrem Küçük Tabutta, Şehit Polis Babasıyla UğurlandıDiyarbakır'ın Çınar İlçesi'nde İlçe Emniyet Amirliği ve emniyet lojmanlarına PKK'nın düzenlediği tahrip gücü çok yüksek bombalı saldırıda şehit olan 29 yaşındaki polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem Çiftçi için kentte tören düzenlendi.
 • 15 Ocak 2016 12:15Diyarbakır Minik İrem Şehit Babasının Arkasından Küçük Bir Tabutla Son Yolculuğuna UğurlandıDiyarbakır Minik İrem Şehit Babasının Arkasından Küçük Bir Tabutla Son Yolculuğuna UğurlandıDiyarbakır'ın Çınar İlçesi'nde İlçe Emniyet Amirliği ve emniyet lojmanlarına düzenlenen tahrip gücü çok yüksek bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile 4 yaşındaki kızı Mevlide İrem Çiftçi için Diyarbakır'da tören düzenlendi.
 • 27 Aralık 2015 13:55Mehdi Eker: Mehdi Eker: "Ak Parti Zihniyeti, 150 Yıldır Yürütülmekte Olan Bir Mücadelenin Kodlarında Gizli"Erdemli Yöneticiler Akademisi tarafından düzenlenen ’Medeniyet Tasavvurumuz Işığında Siyaset’ isimli söyleşi programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "Bizim partimizin 14 Ağustos 2001 tarihinde tabelası asıldı ama bu partinin zihniyeti 150 yılı aşkındır yürütülmekte olan bir mücadelenin kodlarında gizli" dedi.
 • 22 Aralık 2015 09:49Mehdi Eker Şeb-i Yelda Şiir Gecesi'nde "Ey Sevgili" Şiirini OkuduYılın en uzun gecesi olan 21 Aralık dolayısıyla Esenler’de gerçekleştirilen Şeb-i Yelda Şiir Gecesi’ne katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Sezai Karakoç’un "Ey Sevgili” isimli şiirini okudu.
 • 22 Aralık 2015 00:32Şairler "Şeb-i Yelda'da Şiir" OkuduEsenler Belediyesi, Şeb-i Yelda'da yani yılın en uzun günü 21 Aralık'ta "Şeb-i Yelda'da Şiir" gecesi düzenlendi.
 • 02 Aralık 2015 22:07Eker Valiliği Ziyaret EttiEker Valiliği Ziyaret EttiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'a geçmiş olsun ve başsağlığı ziyaretinde bulundu.
 • 02 Aralık 2015 21:38Eker: Elçi Olayı AydınlatılacakAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin öldürülmesi olayının aydınlatılacağını kaydetti.
 • 02 Aralık 2015 20:31AK Parti Heyetinin Ziyaretleri (2)AK Parti Heyetinin Ziyaretleri (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti heyetinin ziyaretleri- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in Diyarbakır Barosu'ndaki Açıklaması AK Parti heyeti Diyarbakır'da- Genel başkan yardımcıları Mehdi Eker, Ayhan Sefer Üstün ve Fatma Betül Sur, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki terör saldırısına hayatını kaybeden Diyarbakır Barosu Başkanı Elçi'nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu- Eker: "Hep birlikte bunu ortaya çıkaracağız ki kimsenin zihninde herhangi bir şekilde şüphe kalmasın.
 • 02 Aralık 2015 19:03AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: "Tahir Elçi'nin Öldürüldüğü Olay Aydınlatılacak"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi’nin öldürülmesi olayının aydınlatılacağını kaydetti.
 • 02 Aralık 2015 18:40AK Parti Heyetinin ZiyaretleriAK Parti Heyetinin ZiyaretleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcılarının gelişi ve karşılanışları- Valilik ziyaretleri- Valilik ziyareti sonrasında öldürülen Tahir Elçi'nin aile ziyareti- Hastane ziyaretinde bulunmaları- Detaylar AK Parti heyeti Diyarbakır'da- Genel başkan yardımcıları Mehdi Eker, Ayhan Sefer Üstün ve Fatma Betül Sur, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki terör saldırısına hayatını kaybeden Diyarbakır Barosu Başkanı Elçi'nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu- Eker: AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker, Ayhan Sefer Üstün ve Fatma Betül, Sur ilçesindeki terör saldırısına ilişkin temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır'a geldi.
 • 26 Kasım 2015 11:40Maliye Bakanı Ağbal, AK Parti'deki Görevini Mehdi Eker'e DevrettiMaliye Bakanı Ağbal, AK Parti'deki Görevini Mehdi Eker'e DevrettiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması- Mehdi Eker'in konuşması- Devir teslim töreni AK Parti MYK'da devir teslim töreni- Naci Ağbal, Ekonomi İşleri Genel Başkan Yardımcılığı görevini Mehdi Eker'e devretti 64. Hükümet'te Maliye Bakanlığına getirilen Naci Ağbal, AK Parti Ekonomi İşleri Genel Başkan Yardımcılığı görevini, eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'e devretti.
 • 26 Kasım 2015 11:27AK Parti Myk'da Devir Teslim Töreni64. Hükümet'te Maliye Bakanlığına getirilen Naci Ağbal, AK Parti Ekonomi İşleri Genel Başkan Yardımcılığı görevini, eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'e devretti.
 • 25 Kasım 2015 14:54Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Devir Teslim Töreni (2)Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Devir Teslim Töreni (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu'nun konuşması- Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker'in konuşması- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in konuşması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında devir teslim töreni- Faruk Çelik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevini Kutbettin Arzu'dan devraldı- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: - "İnsan hayatında tecrübe önemli. Ben uzun yıllar çalışma hayatında görev yaptım. Dolasıyla orada oluşan tecrübelerimiz var ama bu farklı bir alan, bu alandaki tüm deneyimlerden, tecrübelerden yararlanacağımızı ifade etmek istiyorum" Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Bakanlar Kurulu'nda Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevine getirilen Faruk Çelik görevini Kutbettin Arzu'dan devraldı.
 • 25 Kasım 2015 13:42Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda Devir-teslim TöreniGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda Devir-teslim TöreniGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda görev devir teslimi yapıldı.
 • 11 Kasım 2015 14:13Ufuk Tarım Orman Sen: Et Fiyatları Kısa Dönemde DüşmeyecekCihan Sendikalar Konfederasyonu’na bağlı (CİHAN) Ufuk Tarım Orman Sen Genel Başkanı Cemalettin Çelik, kırmızı et ithalatı ve canlı hayvan ithalatı artmasına rağmen et fiyatlarında düşüş sağlanmadığını söyledi.
 • 10 Kasım 2015 18:27AK Partili Mehdi Eker: Yeni Bir Anayasaya İhtiyaç VarAK Partili Mehdi Eker: Yeni Bir Anayasaya İhtiyaç VarEski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, yeni bir anayasaya ihtiyaç duyulduğunu belirterek Türkiye'nin 21. yüzyılda daha güçlü olması gerektiğini söyledi.
 • 10 Kasım 2015 17:42AK Parti'li Mehdi Eker Meclis Kaydını YaptıEski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı AK Parti'li Mehdi Eker 26. Dönem Parlamentosunda kayıt işlemlerini yaptıktan sonra açıklamalarda bulundu.
 • 10 Kasım 2015 16:49Mehdi Eker: Başkanlık Sistemi Tartışılması Lazım Çok Ciddi ŞekildeAK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Mehdi Eker, Türkiye’nin yeni bir anayasaya ihtiyacı olduğunu söyledi.
 • 09 Kasım 2015 16:34Eski Bakan Mehdi Eker AA'yı Ziyaret EttiEski Bakan Mehdi Eker AA'yı Ziyaret EttiGıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Eker, AA İstanbul Haberleri Editörlüğünü ziyaret etti.
 • 09 Kasım 2015 16:09Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker AçıklamasıEski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı, AK Parti İstanbul milletvekili Mehdi Eker, Anadolu Ajansı'nın (AA) 10. dilde yayına başlamasını çok önemli olduğunu belirterek, "Anadolu Ajansı, evrensel dillerin yanında, bizim uygarlık havzamızda ve ilgi coğrafyamızdaki bütün dillerde, yayın yaparak son derece önemli bir ihtiyacı karşılıyor" dedi.
 • 07 Kasım 2015 15:34AK Parti İstanbul Milletvekilleri Halkı Selamladı1 Kasım Genel Seçimlerinde AK Parti'den İstanbul milletvekili seçilen isimler seçim otobüsüyle ilçeleri gezerek vatandaşlara karanfil dağıttı.
 • 03 Kasım 2015 08:02Ekonomi Yönetiminde Kimler Olacak?Ekonomi Yönetiminde Kimler Olacak?1 Kasım'da tam kadro seçilen ekonomi ekibinden Babacan, Zeybekci, Yıldız ile Eker'in eski görevlerine dönmesi, Albayrak, Ağbal ile Altunyaldız'ın da kabineye girmesi bekleniyor
 • 02 Kasım 2015 00:42AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama...AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama...Ak Parti Milletvekili adayları ile İl Başkanı Selim Temurci ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, seçim sonuçlarının belli olmasından sonra, AK Parti İstanbul İl Merkezi önündeki seçim otobüsünden partililere seslendi.
 • 02 Kasım 2015 00:29AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama... -1AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama... -1Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci Seçimin galibi, İstanbul, Türkiye ve milletin ta kendi AK Parti MKYK Üyesi Hayati Yazıcı Millet yanlış yapmaz, kötü düşünceli olanlara yol vermez, etnik kimlik üzerinden siyaset yapanlara asla geçit vermez. Millet vizyonu olmayanlara yol vermez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş 2 Kasım itibariyle milletimiz artık kaosa uyanmayacak.
 • 02 Kasım 2015 00:29AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama... -2AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama... -2Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci Seçimin galibi, İstanbul, Türkiye ve milletin ta kendi AK Parti MKYK Üyesi Hayati Yazıcı Millet yanlış yapmaz, kötü düşünceli olanlara yol vermez, etnik kimlik üzerinden siyaset yapanlara asla geçit vermez. Millet vizyonu olmayanlara yol vermez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş 2 Kasım itibariyle milletimiz artık kaosa uyanmayacak.