SON DAKİKA MEHMET MEHDİ EKER HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Mehdi Eker Haberleri

 • 11 Nisan 2017 03:49 Eker: Eker: "Bu Yeni Anayasa Paketi, Devletin Yönetiminde Çift Başlılığı Ortadan Kaldıracak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, halk oylamasına ilişkin, "Bu yeni anayasa paketi, devletin yönetiminde çift başlılığı ortadan kaldıracak, bürokrasi ve bürokratik vesayetle mücadeleyi kolaylaştıracak, Türkiye'nin büyümesi, ekonomik olarak ileriye gitmesi için de büyük sıçrama...
 • 11 Nisan 2017 01:13 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, halk oylamasına ilişkin, "Bu yeni anayasa paketi, devletin yönetiminde çift başlılığı ortadan kaldıracak, bürokrasi ve bürokratik vesayetle mücadeleyi kolaylaştıracak, Türkiye'nin büyümesi, ekonomik olarak ileriye gitmesi için de büyük sıçrama...
 • 10 Nisan 2017 15:24 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, güçlü bir hükümet ve istikrarlı bir yönetim olmaması durumunda hiçbir meselenin çözülmeyeceğini belirterek, "Türkiye, ne zaman tek parti hükümetiyle yönetildi, istikrar oldu, Türkiye ileri gitti.
 • 10 Nisan 2017 12:11 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Suriye'deki kimyasal saldırıya ilişkin, "Ortadoğu'da Müslüman çocuklar, kimyasal silahlarla zehirleniyor.
 • 08 Nisan 2017 17:33 Referandum Süreci ve Türkiye-Ab İlişkilerinin Geleceği Referandum Süreci ve Türkiye-Ab İlişkilerinin Geleceği"Paneli AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "Önümüzdeki süreçte ortak hedefler ve değerler çerçevesinde Türkiye ve AB'nin daha fazla birlikte çalışarak gerek Türk kamuoyunda Avrupa Birliği'ne karşı gerekse Avrupa'da Türkiye'ye karşı yanlış algıları kırmak için çaba göstermelerinin...
 • 01 Nisan 2017 10:38 Ak Partili Heyetten Bağlar İlçe Teşkilatına Ziyaret Ak Partili Heyetten Bağlar İlçe Teşkilatına Ziyaret Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker ve beraberindeki heyet AK Parti Bağlar İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek referandum çalışmaları hakkında bilgi aldı.
 • 29 Mart 2017 20:36 Mehmet Mehdi Eker: Mehmet Mehdi Eker: "Türkler ve Kürtler Bu Toprakların Sahipleridir" Mehmet Mehdi Eker: "Türkler ve Kürtler bu toprakların sahipleridir" "Terör örgütü Kürtlerin bütün değerlerine saldırıyor"DİYARBAKIR - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcı Mehmet Mehdi Eker, "AK Parti döneminde Kürtlere karşı asimilasyon politikalarını bir tarafa attık.
 • 29 Mart 2017 18:55 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Silvan'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Silvan'da AK Parti Genel Başkan Yardımcı Mehmet Mehdi Eker, "AK Parti döneminde Kürtlere karşı asimilasyon politikalarını bir tarafa attık. Kürtlerde diğer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi anlı açık, başı dik onurlu kendi kimlikleri ve dilleriyle bu ülkeye katkı sunmaya devam etsinler.
 • 28 Mart 2017 16:42 AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, mevcut anayasanın en çok Güneydoğu'daki vatandaşları etkilediğini ifade ederek, "Biz bu darbe anayasasının keşke tamamını değiştirebilseydik.
 • 28 Mart 2017 16:37 Diyarbakır AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik Diyarbakır AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik Ak Parti'li Eker: Bu darbe anayasasının keşke tamamını değiştirebilseydikAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, mevcut anayasanın en çok bu bölgedeki vatandaşları etkilediğini ifade ederek, "Biz bu darbe anayasasının keşke tamamını değiştirebilseydik.
 • 28 Mart 2017 15:22 AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, mevcut anayasanın en çok Güneydoğu'daki vatandaşları etkilediğini ifade ederek, "Biz bu darbe anayasasının keşke tamamını değiştirebilseydik.
 • 16 Mart 2017 16:12 Ak Partili Eker, Batman'da Kürtçe 'Evet' Oyu İstedi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Batman'da esnafla biraraya geldi, Kürtçe, 'Biz evet diyeceğiz' diye seslenerek, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında 'Evet' oyu istedi.
 • 16 Mart 2017 16:06 Ak Partili Eker, Batman'da Kürtçe 'Evet' Oyu İstedi Ak Partili Eker, Batman'da Kürtçe 'Evet' Oyu İstedi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Batman'da esnafla biraraya geldi, Kürtçe, 'Biz evet diyeceğiz' diye seslenerek, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında 'Evet' oyu istedi.
 • 16 Mart 2017 16:00 Batman Ak Partili Eker: Batman'da Kürtçe 'Evet' Oyu Istedi Batman Ak Partili Eker: Batman'da Kürtçe 'Evet' Oyu Istedi Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Batman'da vatandaşlara Kürtçe, 'Eme bejin ere (Biz evet diyeceğiz)' diye seslenerek, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında 'Evet' oyu istedi.
 • 13 Mart 2017 19:46 Türkiye Cumhuriyeti Soğukkanlılıkla Gereğini Yapacaktır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "Almanya'nın ve Hollanda'nın Türkiye'nin bir iç meselesi olan anayasa değişikliğiyle ilgili bir halk oylamasında 'hayır'dan yana açıkça tavır takınması ve bir hayır kampanyası başlatmaları doğrusu kabul edilebilir bir durum değildir.
 • 13 Mart 2017 19:36 Isveç'ten Dönen Eker'den Çarpıcı Açıklamalar Isveç'ten Dönen Eker'den Çarpıcı Açıklamalar İsveç'teki toplantı krizinin ardından İstanbul'a dönen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada Stockholm'de yaşananları anlattı.
 • 13 Mart 2017 19:30 Mehdi Eker İsveç'teki Toplantı Krizinin Ardından Türkiye'de Mehdi Eker İsveç'teki Toplantı Krizinin Ardından Türkiye'de Mehdi Eker İsveç'teki toplantı krizinin ardından Türkiye'de Mehdi Eker: "Hollanda'nın tutumu bazı Avrupalı politikacıların uyuyan Hitler ruhunun ortaya çıkmasıdır" Mehdi Eker: "İsveç'te bir salon tutulmuş fakat PKK'lılar baskı yapmışlar, PKK'lıların baskısı sonucu oradaki salon sahibi...
 • 13 Mart 2017 19:23 Mehdi Eker İsveç'teki Toplantı Krizinin Ardından Türkiye'de Mehdi Eker İsveç'teki Toplantı Krizinin Ardından Türkiye'de İsveç’teki toplantı krizinin ardından İstanbul’a dönen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Atatürk Havalimanı’nda yaptığı açıklamada Stockholm’de yaşananları anlattı.
 • 13 Mart 2017 03:19 Eker: Eker: "Teröre ve Terörizme Karşıyız" - Stockholm AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, PKK terör örgütünün İsveç'te de demokrasiye tahammülü olmadığını belirterek terör örgütü PKK'nın yıllarca demokrasiyi istismar aracı olarak kullandığını söyledi.
 • 12 Mart 2017 22:57 PKK Yıllarca Demokrasiyi İstismar Etti PKK Yıllarca Demokrasiyi İstismar Etti" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, PKK terör örgütünün İsveç'te de demokrasiye tahammülü olmadığını belirterek terör örgütü PKK'nın yıllarca demokrasiyi istismar aracı olarak kullandığını söyledi.
 • 12 Mart 2017 14:19 Mehdi Eker'e İsveç'te Terör Örgütü Engel Olmak İstedi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, bugün İsveç'te konuşma yapacağı salonun sahibinin terör örgütü PKK yandaşlarınca tehdit edilmesi nedeniyle etkinliği başka bir yerde yapacaklarını söyledi.
 • 11 Mart 2017 19:02 Almanya 'Hayır' Kampanyası Başlattı Almanya 'Hayır' Kampanyası Başlattı" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Almanya devletinin Türkiye'deki anayasa değişikliği halk oylaması konusunda açıkça taraf haline geldiğini belirterek, "Daha doğrusu bir 'hayır' kampanyası başlattı Almanya.
 • 11 Mart 2017 07:04 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: "Almanya 'Hayır' Kampanyası Başlattı" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Almanya devletinin Türkiye'deki anayasa değişikliği halk oylaması konusunda açıkça taraf haline geldiğini belirterek, "Daha doğrusu bir 'hayır' kampanyası başlattı Almanya.
 • 11 Mart 2017 05:06 Almanya 'Hayır' Kampanyası Başlattı Almanya 'Hayır' Kampanyası Başlattı" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Almanya devletinin Türkiye'deki anayasa değişikliği halk oylaması konusunda açıkça taraf haline geldiğini belirterek, "Daha doğrusu bir 'hayır' kampanyası başlattı Almanya.
 • 22 Şubat 2017 19:04 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "Biz 40 senedir PKK terör örgütüyle devlet, millet olarak mücadele ediyoruz.