SON DAKİKA MEHMET MEHDİ EKER HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Mehdi Eker Haberleri

 • 14:13 Mehdi Eker, Görevi Kaya'dan Devraldı Mehdi Eker, Görevi Kaya'dan Devraldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Mehdi Eker'in konuşması Fatma Betül Sayan Kaya'nın konuşması Çiçek takdimi Mehdi Eker, görevi Kaya'dan devraldı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya: "Çok güzel, genç ve dinamik bir ekip oluşturduk burada, bu ekibi size emanet ediyoruz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: "Kendisi, Türkiye'de çok hayırlı hizmetlere öncülük edecek, hayırlı hizmetlerde bulunacak.
 • 11:43 Mehdi Eker, Görevi Kaya'dan Devraldı 65. Hükümet'te Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olan Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Dış İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini Mehmet Mehdi Eker'e devretti.
 • 11:45 Taşeron Firmaları Eker'le Görüştü Taşeron Firmaları Eker'le Görüştü Taşeron firmalarını temsilen bir gurup iş adamı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekonomi İşleri Başkanı Mehmet Mehdi Eker ile taşeron firmalarının uğrayacağı mağduriyetler hususunda görüşme gerçekleştirdi.
 • 19:01 Türk Hava Yolları, Diyarbakır- Erbil Seferi Başladı Türk Hava Yolları, Diyarbakır- Erbil Seferi Başladı Geçtiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kent ziyaretinde açıkladığı Diyarbakır-Erbil uçak seferlerinin ilk uçuşu bugün gerçekleşti.
 • 19:25 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Partililerle Buluştu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Partililerle Buluştu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, partisinin Kocaeli il başkanlığını ziyaret etti.
 • 17:04 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker, Gençlere Siyaseti Anlattı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker, Gençlere Siyaseti Anlattı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Kocaeli’de gençlere siyasetin inceliklerini anlattı.
 • 19:26 2016 Yılı Bütçesi, TBMM Genel Kurulunda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehmet Mehdi Eker, Palmira şehrini yıkan zihniyet ile Diyarbakır'da Sur içinde Kurşunlu Camisi'ni yakan zihniyetin akraba olduğunu belirterek, "Hangi karanlık zihniyetle Diyarbakır'ı, Cizre'yi, Silopi'yi yıkarlarsa yıksınlar, hazırlanan eylem planıyla bütün bu tahribatı giderecek ve oraları yeniden mamur ve inşa edeceğiz" dedi.
 • 13:51 Meclis Bütçe İçin 13 Gün Kesintisiz Çalışacak TBMM Genel Kurulu, yarından itibaren 13 gün sürecek 2016 yılı bütçe mesaisine başlayacak.
 • 21:46 Bitlis Ak Partili Eker: Vatandaşlar PKK'nın Eylemlerini Desteklemiyor Bitlis Ak Partili Eker: Vatandaşlar PKK'nın Eylemlerini Desteklemiyor Ak Partili Eker: Vatandaşlar PKK'nın eylemlerini desteklemiyor Bitlis'e gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "PKK'nın yaptığı kanlı eylemler, Türkiye'deki Kürt vatandaşların yararına ve çıkarına değil. Türkiye'de yaşayan Kürt vatandaşlarımızın daha fazla demokratik hak elde etmesi, sivilleşme ve meşru alanda siyaset ile daha fazla hak elde etmesine dönük PKK'nın yaptığı olumlu bir şey yok" dedi.
 • 21:02 Ak Partili Eker: Ak Partili Eker: "Vatandaşlar PKK'nın Eylemlerini Desteklemiyor" Bitlis'e gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "PKK'nın yaptığı kanlı eylemler, Türkiye'deki Kürt vatandaşların yararına ve çıkarına değil. Türkiye'de yaşayan Kürt vatandaşlarımızın daha fazla demokratik hak elde etmesi, sivilleşme ve meşru alanda siyaset ile daha fazla hak elde etmesine dönük PKK'nın yaptığı olumlu bir şey yok" dedi.
 • 20:33 Mehdi Eker: PKK'nın Yaptığı Olumlu Hiç Bir Şey Yok Mehdi Eker: PKK'nın Yaptığı Olumlu Hiç Bir Şey Yok AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "PKK'nın yaptığı kanlı eylemler, Türkiye'deki Kürt vatandaşların yararına ve çıkarına değil. Türkiye'de yaşayan Kürt vatandaşlarımızın daha fazla demokratik hak elde etmesi, sivilleşme ve meşru alanda siyaset ile daha fazla hak elde etmesine dönük PKK'nın yaptığı olumlu bir şey yok" dedi.
 • 19:01 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker, Bitlis'te AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker, Bitlis'te AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "PKK’nın yaptığı kanlı eylemler, Türkiye’deki Kürt vatandaşların yararına ve çıkarına değil. Türkiye’de yaşayan Kürt vatandaşlarımızın daha fazla demokratik hak elde etmesi, sivilleşme ve meşru alanda siyaset ile daha fazla hak elde etmesine dönük PKK’nın yaptığı olumlu bir şey yok" dedi.
 • 11:58 Expo 2016 Antalya, Cumhurbaşkanlığı Himayesinde Türkiye'nin ilk EXPO'su, EXPO 2016 Antalya Projesi'nin Cumhurbaşkanlığı himayesine alındığı bildirildi.
 • 11:04 Expo 2016 Antalya, Cumhurbaşkanlığı Himayesinde Expo 2016 Antalya, Cumhurbaşkanlığı Himayesinde Türkiye'nin ilk EXPO'su EXPO 2016 Antalya Projesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Cumhurbaşkanlığı himayesine alındı.
 • 10:42 Expo 2016 Antalya Projesi, Cumhurbaşkanlığı Himayesine Alındı Expo 2016 Antalya Projesi, Cumhurbaşkanlığı Himayesine Alındı Bu yıl 23 Nisan’da ’Çiçek ve Çocuk’ temasıyla kapılarını açacak ve 6 ay sürecek olan Türkiye’nin ilk EXPO’su, EXPO 2016 Antalya Projesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Cumhurbaşkanlığı himayesine alındı.
 • 12:32 Minik İrem Küçük Tabutta, Şehit Polis Babasıyla Uğurlandı Minik İrem Küçük Tabutta, Şehit Polis Babasıyla Uğurlandı Diyarbakır'ın Çınar İlçesi'nde İlçe Emniyet Amirliği ve emniyet lojmanlarına PKK'nın düzenlediği tahrip gücü çok yüksek bombalı saldırıda şehit olan 29 yaşındaki polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem Çiftçi için kentte tören düzenlendi.
 • 12:15 Diyarbakır Minik İrem Şehit Babasının Arkasından Küçük Bir Tabutla Son Yolculuğuna Uğurlandı Diyarbakır Minik İrem Şehit Babasının Arkasından Küçük Bir Tabutla Son Yolculuğuna Uğurlandı Diyarbakır'ın Çınar İlçesi'nde İlçe Emniyet Amirliği ve emniyet lojmanlarına düzenlenen tahrip gücü çok yüksek bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile 4 yaşındaki kızı Mevlide İrem Çiftçi için Diyarbakır'da tören düzenlendi.
 • 13:55 Mehdi Eker: Mehdi Eker: "Ak Parti Zihniyeti, 150 Yıldır Yürütülmekte Olan Bir Mücadelenin Kodlarında Gizli" Erdemli Yöneticiler Akademisi tarafından düzenlenen ’Medeniyet Tasavvurumuz Işığında Siyaset’ isimli söyleşi programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "Bizim partimizin 14 Ağustos 2001 tarihinde tabelası asıldı ama bu partinin zihniyeti 150 yılı aşkındır yürütülmekte olan bir mücadelenin kodlarında gizli" dedi.
 • 09:49 Mehdi Eker Şeb-i Yelda Şiir Gecesi'nde "Ey Sevgili" Şiirini Okudu Yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık dolayısıyla Esenler’de gerçekleştirilen Şeb-i Yelda Şiir Gecesi’ne katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Sezai Karakoç’un "Ey Sevgili” isimli şiirini okudu.
 • 00:32 Şairler "Şeb-i Yelda'da Şiir" Okudu Esenler Belediyesi, Şeb-i Yelda'da yani yılın en uzun günü 21 Aralık'ta "Şeb-i Yelda'da Şiir" gecesi düzenlendi.
 • 22:07 Eker Valiliği Ziyaret Etti Eker Valiliği Ziyaret Etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'a geçmiş olsun ve başsağlığı ziyaretinde bulundu.
 • 21:38 Eker: Elçi Olayı Aydınlatılacak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin öldürülmesi olayının aydınlatılacağını kaydetti.
 • 20:31 AK Parti Heyetinin Ziyaretleri (2) AK Parti Heyetinin Ziyaretleri (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti heyetinin ziyaretleri- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in Diyarbakır Barosu'ndaki Açıklaması AK Parti heyeti Diyarbakır'da- Genel başkan yardımcıları Mehdi Eker, Ayhan Sefer Üstün ve Fatma Betül Sur, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki terör saldırısına hayatını kaybeden Diyarbakır Barosu Başkanı Elçi'nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu- Eker: "Hep birlikte bunu ortaya çıkaracağız ki kimsenin zihninde herhangi bir şekilde şüphe kalmasın.
 • 19:03 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: "Tahir Elçi'nin Öldürüldüğü Olay Aydınlatılacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi’nin öldürülmesi olayının aydınlatılacağını kaydetti.
 • 18:40 AK Parti Heyetinin Ziyaretleri AK Parti Heyetinin Ziyaretleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcılarının gelişi ve karşılanışları- Valilik ziyaretleri- Valilik ziyareti sonrasında öldürülen Tahir Elçi'nin aile ziyareti- Hastane ziyaretinde bulunmaları- Detaylar AK Parti heyeti Diyarbakır'da- Genel başkan yardımcıları Mehdi Eker, Ayhan Sefer Üstün ve Fatma Betül Sur, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki terör saldırısına hayatını kaybeden Diyarbakır Barosu Başkanı Elçi'nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu- Eker: AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker, Ayhan Sefer Üstün ve Fatma Betül, Sur ilçesindeki terör saldırısına ilişkin temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır'a geldi.
 • 11:40 Maliye Bakanı Ağbal, AK Parti'deki Görevini Mehdi Eker'e Devretti Maliye Bakanı Ağbal, AK Parti'deki Görevini Mehdi Eker'e Devretti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması- Mehdi Eker'in konuşması- Devir teslim töreni AK Parti MYK'da devir teslim töreni- Naci Ağbal, Ekonomi İşleri Genel Başkan Yardımcılığı görevini Mehdi Eker'e devretti 64. Hükümet'te Maliye Bakanlığına getirilen Naci Ağbal, AK Parti Ekonomi İşleri Genel Başkan Yardımcılığı görevini, eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'e devretti.
 • 11:27 AK Parti Myk'da Devir Teslim Töreni 64. Hükümet'te Maliye Bakanlığına getirilen Naci Ağbal, AK Parti Ekonomi İşleri Genel Başkan Yardımcılığı görevini, eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'e devretti.
 • 14:54 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Devir Teslim Töreni (2) Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Devir Teslim Töreni (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu'nun konuşması- Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker'in konuşması- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in konuşması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında devir teslim töreni- Faruk Çelik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevini Kutbettin Arzu'dan devraldı- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: - "İnsan hayatında tecrübe önemli. Ben uzun yıllar çalışma hayatında görev yaptım. Dolasıyla orada oluşan tecrübelerimiz var ama bu farklı bir alan, bu alandaki tüm deneyimlerden, tecrübelerden yararlanacağımızı ifade etmek istiyorum" Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Bakanlar Kurulu'nda Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevine getirilen Faruk Çelik görevini Kutbettin Arzu'dan devraldı.
 • 13:42 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda Devir-teslim Töreni Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda Devir-teslim Töreni Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda görev devir teslimi yapıldı.
 • 14:13 Ufuk Tarım Orman Sen: Et Fiyatları Kısa Dönemde Düşmeyecek Cihan Sendikalar Konfederasyonu’na bağlı (CİHAN) Ufuk Tarım Orman Sen Genel Başkanı Cemalettin Çelik, kırmızı et ithalatı ve canlı hayvan ithalatı artmasına rağmen et fiyatlarında düşüş sağlanmadığını söyledi.
 • 18:27 AK Partili Mehdi Eker: Yeni Bir Anayasaya İhtiyaç Var AK Partili Mehdi Eker: Yeni Bir Anayasaya İhtiyaç Var Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, yeni bir anayasaya ihtiyaç duyulduğunu belirterek Türkiye'nin 21. yüzyılda daha güçlü olması gerektiğini söyledi.
 • 17:42 AK Parti'li Mehdi Eker Meclis Kaydını Yaptı Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı AK Parti'li Mehdi Eker 26. Dönem Parlamentosunda kayıt işlemlerini yaptıktan sonra açıklamalarda bulundu.
 • 16:49 Mehdi Eker: Başkanlık Sistemi Tartışılması Lazım Çok Ciddi Şekilde AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Mehdi Eker, Türkiye’nin yeni bir anayasaya ihtiyacı olduğunu söyledi.
 • 16:34 Eski Bakan Mehdi Eker AA'yı Ziyaret Etti Eski Bakan Mehdi Eker AA'yı Ziyaret Etti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Eker, AA İstanbul Haberleri Editörlüğünü ziyaret etti.
 • 16:09 Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker Açıklaması Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı, AK Parti İstanbul milletvekili Mehdi Eker, Anadolu Ajansı'nın (AA) 10. dilde yayına başlamasını çok önemli olduğunu belirterek, "Anadolu Ajansı, evrensel dillerin yanında, bizim uygarlık havzamızda ve ilgi coğrafyamızdaki bütün dillerde, yayın yaparak son derece önemli bir ihtiyacı karşılıyor" dedi.
 • 15:34 AK Parti İstanbul Milletvekilleri Halkı Selamladı 1 Kasım Genel Seçimlerinde AK Parti'den İstanbul milletvekili seçilen isimler seçim otobüsüyle ilçeleri gezerek vatandaşlara karanfil dağıttı.
 • 08:02 Ekonomi Yönetiminde Kimler Olacak? Ekonomi Yönetiminde Kimler Olacak? 1 Kasım'da tam kadro seçilen ekonomi ekibinden Babacan, Zeybekci, Yıldız ile Eker'in eski görevlerine dönmesi, Albayrak, Ağbal ile Altunyaldız'ın da kabineye girmesi bekleniyor
 • 00:42 AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama... AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama... Ak Parti Milletvekili adayları ile İl Başkanı Selim Temurci ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, seçim sonuçlarının belli olmasından sonra, AK Parti İstanbul İl Merkezi önündeki seçim otobüsünden partililere seslendi.
 • 00:29 AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama... -1 AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama... -1 Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci Seçimin galibi, İstanbul, Türkiye ve milletin ta kendi AK Parti MKYK Üyesi Hayati Yazıcı Millet yanlış yapmaz, kötü düşünceli olanlara yol vermez, etnik kimlik üzerinden siyaset yapanlara asla geçit vermez. Millet vizyonu olmayanlara yol vermez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş 2 Kasım itibariyle milletimiz artık kaosa uyanmayacak.
 • 00:29 AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama... -2 AK Parti İstanbul İl Merkezi Önünde Kutlama... -2 Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci Seçimin galibi, İstanbul, Türkiye ve milletin ta kendi AK Parti MKYK Üyesi Hayati Yazıcı Millet yanlış yapmaz, kötü düşünceli olanlara yol vermez, etnik kimlik üzerinden siyaset yapanlara asla geçit vermez. Millet vizyonu olmayanlara yol vermez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş 2 Kasım itibariyle milletimiz artık kaosa uyanmayacak.
 • 00:04 1 Kasım Genel Seçimi - Kadir Topbaş GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'ın konuşması- Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker'in konuşması- AK Parti MKYK Üyesi Yazıcı'nın konuşması - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş: - "Yeni bir süreç başlıyor.
 • 23:26 1 Kasım Genel Seçimi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye'de 1 Kasım seçimleri sonrası yeni bir sürecin başladığını ve ufuk açıldığı belirterek, "2 Kasım itibarıyla milletimiz artık kaosa uyanmayacak.
 • 22:20 AK Parti 3'üncü Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi Önünde Havai Fişekli Kutlama AK Parti 3'üncü Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi Önünde Havai Fişekli Kutlama 1 Kasım genel seçiminin henüz resmi olmayan sonuçlarının açıklanmasının ardından, AK Parti 3’üncü Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi önünde eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Mehdi Eker’in de araların bulunduğu grup, zaferin havai fişekle kutladı.
 • 18:37 1 Kasım Genel Seçimi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in oy kullandığı sandıkta en çok oyu CHP aldı.
 • 12:20 Türkiye Sandık Başında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı, AK Parti İstanbul milletvekili adayı Mehdi Eker, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu Florya'da kullandı.
 • 11:19 Mehdi Eker ve Kadir Topbaş Aynı Sandıkta Oy Kullandı Mehdi Eker ve Kadir Topbaş Aynı Sandıkta Oy Kullandı Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve AK Parti İstanbul 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Mehdi Eker ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Bakırköy Murat Kölük İlkokulu’nda 1321 numaralı sandıkta oy kullandı.
 • 17:49 Mehdi Eker'den seçmene Mehdi Eker'den seçmene "Oyuna fısat vermeyin" mektubu Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve Ak Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Dr. M. Mehdi Eker, seçmene gönderdiği mektupla "Oyunuzu kullanın, oyuna fırsat vermeyin" diyerek siyasi katılıma çağırdı.
 • 16:16 Ak Partili Eker Traktöre Bindi Ak Partili Eker Traktöre Bindi Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehdi Eker, Çatalca’nın köylerini ziyaret etti.
 • 13:24 Ak Partili Mehdi Eker'den Ak Partili Mehdi Eker'den "The Economist" Dergisine Sert Tepki Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehdi Eker, Çatalca’da süt üreticileriyle bir araya geldi.
 • 11:26 Mehdi Eker'den Seçmene "Oyuna Fısat Vermeyin" Mektubu 1 Kasım seçimlerinde aday gösterildiği İstanbul 3. Bölge'de seçim çalışmalarına devam eden Dr. M. Mehdi Eker, seçmene gönderdiği mektubun tamamını kendi kaleme aldı.