12:4000
SON DAKİKA MEHMET MEHDİ EKER HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Mehdi Eker Haberleri


MEHMET MEHDİ EKER

Mehmet Mehdi Eker, 1 Ocak 1956'da Diyarbakır Bismil'de doğdu. Babasının adı Abdullah, annesinin adı Fehime'dir. Veteriner Hekim ve Tarım Ekonomisi Uzmanı; Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını İngiltere'de University of Aberdeen'de tarım ekonomisi alanında; doktorasını... Devamı

   

  Ödemiş 10. Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi ile Şenlenecek

  Ödemiş 10. Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi ile Şenlenecek

  Ödemiş Belediyesi’nin katkılarıyla Ödemiş Süs Bitkileri Üreticileri Birliği tarafından organize edilen Süs Bitkileri Sergisi 23 Ekim Perşembe günü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in katılımıyla yapılacak. (Dün 18:23)

   

  Yörex'e Birleşmiş Milletler'den Ödül

  Yörex'e Birleşmiş Milletler'den Ödül

  FAO, Dünya Gıda Gününde tarıma verdiği destek ve Yöresel Ürünler Fuarının Türkiye'ye kazandırılması nedeniyle Antalya Ticaret Borsası Başkanı Çandır'ı ödüllendirdi. (Dün 11:30)

   

  Ekk'da 10. Kalkınma Planı Görüşüldü

  Ekonomik Koordinasyon Kurulu (EKK) 6. toplantısı, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Keçi Sütü ve Peyniri Foodex'te Görücüye Çıkacak!

  Keçi Sütü ve Peyniri Foodex'te Görücüye Çıkacak!

  Keçi sütü ve peynirleri ile tüketicinin öncelikli tercihleri arasına giren Kecheese, yüzde yüz keçi sütünden ürettiği keçi peynirleri ile İzmir FOODEX Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’nda yer alacak. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı

  Toplantıda, Onuncu Kalkınma Planı'ndaki öncelikli dönüşüm programlarından 4'üne ilişkin eylem planları ele alındı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Akar'dan 'Mavi Dil' Hastalığı ile İlgili Soru Önergesi

  CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Türkiye'de Ağustos ayında görülmeye başlanan ve Kocaeli'de de 5 ilçede karantina uygulanmasına neden olan 'Mavi Dil' ve 'Afrika' hastalıkları nedeniyle TBMM'ye soru önergesi verdi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 12:40:08. #1.11#