SON DAKİKA MEHMET MEHDİ EKER HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Mehdi Eker Haberleri


MEHMET MEHDİ EKER

Mehmet Mehdi Eker, 1 Ocak 1956'da Diyarbakır Bismil'de doğdu. Babasının adı Abdullah, annesinin adı Fehime'dir. Veteriner Hekim ve Tarım Ekonomisi Uzmanı; Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını İngiltere'de University of Aberdeen'de tarım ekonomisi alanında; doktorasını... Devamı

16:30
TBMM Genel Kurulu Hayvan gen kaynaklarının korunması, ıslahı, geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve pazarlanması için yetiştiricilerin ıslah amaçlı yetiştirici birliği kurmasını öngören tasarı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
TBMM Genel Kurulu
13:40
Ocaklar Kapansın Kampanyası Antalya’nın Konyaaltı ilçesi sınırları içindeki bir mermer ocağı ile dört taş ocağının kapatılması talebiyle imza kampanyası başlatıldı.
Ocaklar Kapansın Kampanyası
21:19
Bakan Eker: "Hayvancılıkta Verilen Kredi Büyük Yatırımlara Vesile Oldu" ANKARA (İHA) – Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, hayvancılıkta 2010’dan 2014’e kadar kullandırılan 8.6 milyar liralık kredi nedeniyle büyük yatırımlar yapıldığını, 50’den fazla büyükbaş hayvan sayısı bulunan işletmenin 31 bin 450’ye yükseldiğini söyledi.
Bakan Eker: 'Hayvancılıkta Verilen Kredi Büyük Yatırımlara Vesile Oldu'
20:00
Sıfır Faizli Kredi Miktarı 8.6 Milyar Lira Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, "2010'dan 2014'e kadar ödenen sıfır faizli kredi miktarı 8.6 milyar lira, 371 bin üretici bundan istifade etti." dedi.
19:11
Veterinerlik Hizmetleri Kanunu Değişiyor Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı: "2014 yılı içinde yaklaşık 500 personel aldık.
18:46
Veteriner Hekimler Odası'ndan Açıklama Bursa Veteriner Hekimler Odası (BVHO) Başkanı Sinan Sağlam, AK Parti Gemlik İlçe Başkanı Zafer Işık’a tepki gösterdi.
Veteriner Hekimler Odası'ndan Açıklama
13:14
Veteriner Hekimlerden Ak Partili Başkana Tepki; Bakan Eker de Veteriner Bursa Veteriner Hekimler Odası (BVHO) Başkanı Sinan Sağlam, AK Parti Gemlik İlçe Başkanı Zafer Işık’ın ilçede kar yağışı sebebiyle zeytin ağaçları zarar görmesi üzerine yaptığı açıklamada, "Gemlik İlçe Tarım Müdürlüğü’nde personel yanlış seçilmiş.
Veteriner Hekimlerden Ak Partili Başkana Tepki; Bakan Eker de Veteriner
23:55
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile 22.15'te Batman'dan Ankara'ya geldi.
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi
23:13
Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi Başbakan Davutoğlu, özel uçak “ANA” ile Batman’dan Ankara’ya geldi.
Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi
22:21
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile 22.15'te Batman'dan Ankara'ya geldi.
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi
20:48
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 20.41'de Ankara'ya gitti.
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti
19:49
Başbakan Davutoğlu Batman'da Davutoğlu, Batman Milletvekili Özdemir'in kızının nikah şahidi oldu.
18:48
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz.
18:15
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Akar Oldu AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığına Muhammed Akar seçildi.
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Akar Oldu
17:13
Başbakan Davutoğlu Batman'da Başbakan Davutoğlu, Batman'a geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.37'de Batman'a geldi.
Başbakan Davutoğlu Batman'da
16:31
Başbakan Davutoğlu, Valilik Bahçesinde Fidan Dikti Başbakan Davutoğlu Diyarbakır'da- Davutoğlu, Diyarbakır Valiliğini ziyaret etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır Valiliğini ziyaret etti.
Başbakan Davutoğlu, Valilik Bahçesinde Fidan Dikti
16:16
AK Parti Diyarbakır 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: "Çözüm süreci milletin malıdır, milletin istikbalidir, milletin geleceğidir.
16:09
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır'da partisinin il kongresinde yaptığı konuşmasına Kürtçe "Varlığınız, varlığımızdır" sözüyle başladı, birlik ve beraberlik meajları verdi.
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik
16:07
Başbakan Davutoğlu Diyarbakır Valiliği'ni Ziyaret Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il kongresine katıldıktan sonra Diyarbakır Valiliği’ni ziyaret etti.
Başbakan Davutoğlu Diyarbakır Valiliği'ni Ziyaret Etti
15:57
Başbakan Davutoğlu, Batman'a Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.37'de Batman'a geldi.
15:51
AK Parti Diyarbakır 5. Olağan İl Kongresi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: "AK Parti olarak bu bölgeye tekrar barışı, huzuru getirecek bir projeyi hayata geçirmeye çalışıyoruz" "Barışı istemeyenler, sabote edenler var, atılan demokratikleşme ve sivilleşme adımlarını görmezden gelip kışkırtmalarla, saldırılarla masum insanları katletmek suretiyle bunu engellemeye çalışanlar var ama Diyarbakır'ın ruhunda, mayasında, tarihinde geçmişinde barış var, kardeşlik var" "Diyarbakır halkı barış ve huzur istiyor.
15:42
Başbakan Davutoğlu, El Öpüp Simit Dağıttı Diyarbakır Valiliği’ne yürüyerek giden Başbakan Ahmet Davutoğlu, bir annenin elini öptükten sonra, çevredeki vatandaşlar ve gazetecilere, yoldan geçen simitçiden aldığı simitleri dağıttı.
Başbakan Davutoğlu, El Öpüp Simit Dağıttı
15:23
Başbakan Davutoğlu, Batman'a Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.01'de Batman'a gitti.
15:08
Başbakan Davutoğlu Diyarbakır'da Davutoğlu, Diyarbakır'da Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın şehit edildiği noktaya karanfil bıraktı.
14:45
Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır’da önemli mesajlar verdi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'da
14:44
Başbakan Davutoğlu Diyarbakır'da Davutoğlu, Diyarbakır Valiliğini ziyaret etti.
14:17
Bakan Eker, AK Parti İl Kongresi'nde "Diyarbakır" Şiirini Okudu Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, AK Parti Diyarbakır 5'inci İl Kongresi'nde yaptığı konuşmasında "Diyarbakır" şiiri okudu.
Bakan Eker, AK Parti İl Kongresi'nde 'Diyarbakır' Şiirini Okudu
12:12
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'a Geldi Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'a geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 11.05 Diyarbakır'a geldi.
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'a Geldi
11:54
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Gençlerle Buluştu Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Eker, Diyarbakır'da- Bakan Eker: "Gerek terör örgütü gerek onun uzantısı anlayışların bu şehirde bu defa kendinden olmayanların siyasi düşüncelerine, inançlarına tahammül göstermemekte, bu şehirden baskıyla, zulümle onları göndermeye kalkışmaktadır"- "İşte biz bunun için varız. Dün Türkiye'nin başka bölgelerindeki tek tipçi anlayışa karşı çıktıysak bugün de buradaki tek tipçi anlayışa karşı çıkıyoruz" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Gerek terör
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Gençlerle Buluştu
11:34
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor
11:13
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Eker, Diyarbakır'da Bakan Eker: "Gerek terör örgütü gerek onun uzantısı anlayışların bu şehirde bu defa kendinden olmayanların siyasi düşüncelerine, inançlarına tahammül göstermemekte, bu şehirden baskıyla, zulümle onları göndermeye kalkışmaktadır" "İşte biz bunun için varız. Dün Türkiye'nin başka bölgelerindeki tek tipçi.
11:10
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'a Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 11.05 Diyarbakır'a geldi.
13:01
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
12:25
Göle Dönen Gürsu Ovası, Mecliste Gündeme Geliyor Yoğun yağışlar ve kar suları ile göle dönen Bursa'nın Gürsu Karahıdır köyündeki çevre felaketi, başta TBMM olmak üzere belediye meclislerinde gündeme getiriliyor.
Göle Dönen Gürsu Ovası, Mecliste Gündeme Geliyor
15:20
102 Ali Gaffar', Gaffar Okkan'ın Ölüm Yıldönümünde Hendek'te Olacak Şehit Ali Gaffar Okkan Bir Kardeşlik Hikâyesi Projesi kapsamında Diyarbakır’da bulunan ‘Ali Gaffar’ isimli 102 çocuk Hendek Belediyesi’nin misafiri olarak Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın ölüm yıldönümünde Hendek’te olacak.
102 Ali Gaffar', Gaffar Okkan'ın Ölüm Yıldönümünde Hendek'te Olacak
13:44
Ali Gaffar Okkan Gönül Yolculuğu Projesi Başbakan Vekili ve Başbakan Yardımcısı Akdoğan, proje kapsamında, şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın adı verilen "Ali Gaffar" ve "Gaffar Okan" isimli 102 Diyarbakırlı çocukla bir araya geldi Akdoğan: "Anneler babalar evlat acısı yaşamasın, çocuklar yetim kalmasın, çatışma değil kardeşlik hakim.
11:40
Gaffar İsimli 102 Öğrenci Ankara'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Diyarbakır'dan gelen ve isimleri 'Ali Gaffar' ya da 'Gaffar Okkan' olan 102 öğrenciyi bakanlıkta kabul etti.
13:52
Expo 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Gülay, İstifa Etti Gülay: "Kişisel nedenlerle ayrılma kararı aldım, bundan sonra aileme daha fazla vakit ayırmak istiyorum"
13:14
Expo Genel Sekreteri Gülay İstifa Etti Expo 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay, görevinden istifa etti.
Expo Genel Sekreteri Gülay İstifa Etti
12:57
EXPO Genel Sekreteri Gülay İstifa Etti EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekteri Selami Gülay, görevinden istifa etti.
12:45
EXPO 2016 Genel Sekreteri Selami Gülay İstifa Etti 2012 yılından bu yana EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreterlik görevini sürdüren Selami Gülay, görevinden istifa etti.
EXPO 2016 Genel Sekreteri Selami Gülay İstifa Etti
21:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etiyopya'ya Gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ülkelerini kapsayan resmi ziyaretinin ilk durağı olan Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'ya gitti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etiyopya'ya Gitti
20:23
Cumhurbaşkanı Erdoğan Etiyopya'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ülkelerini kapsayan resmi ziyaretinin ilk durağı olan Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'ya geldi.
15:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "Türkiye, bugün kalkınma ve insani yardımlarıyla, 42 farklı destinasyona uçan THY ile, 3 bin 100 Afrikalı öğrenciye sunduğu burs imkanıyla kıtanın en güvenilir ortakları arasında yerini almıştır"
14:10
Veterinerlerden At Eti Skandalına Tepki Bursa Veteriner Hekimler Odası Başkanı Sinan Sağlam, kentteki at eti skandalı ile ilgili açıklama yaparken, sağlıksız ortamda kesilen atlardan insanlara ölümcül ruam hastalığının geçme riski bulunduğunu söyledi.
Veterinerlerden At Eti Skandalına Tepki
11:45
Gıda Müfettişliği Uygulanırsa At Eti Gibi Gıda Skandallarının Önü Kesilir' Bursa'da, çalınan atları keserek şehrin lüks semtlerindeki gıda işletmelerine satıldığı yönündeki iddiaların yankıları sürüyor.
Gıda Müfettişliği Uygulanırsa At Eti Gibi Gıda Skandallarının Önü Kesilir'
09:30
Cemil Çiçek Cumhurbaşkanı, Yalçın Akdoğan İse Başbakan Vekili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bazı resmi temaslarda bulunmak üzere bugün yurtdışına çıkıyor.
Cemil Çiçek Cumhurbaşkanı, Yalçın Akdoğan İse Başbakan Vekili
23:10
TBMM Genel Kurulu'nda Mükerrer Oy Tartışması Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda 17/25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında Ekonomi eski Bakanı Mehmet Zafer Çağlayan, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar için Yüce Divan oylaması yapılıyor.
TBMM Genel Kurulu'nda Mükerrer Oy Tartışması
22:22
Meclis'te Tarihi Gün (8) Oylamadan NOTLAR TBMM Genel Kurulu'nda eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ve eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile ilgili Yüce Divan görüşmeleri tamamlandı ve ardından ilk olarak eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan için gizli oylaması yapıldı.
21:14
Zafer Çağlayan İçin "Yüce Divan" Oylaması ANKARA (İHA) – Dört eski bakanın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis Genel Kurulu’ndaki gizli oylama işlemine başlandı.
Zafer Çağlayan İçin 'Yüce Divan' Oylaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:19:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET MEHDİ EKER HABERLERİ
[Hata Bildir]