SON DAKİKA MEHMET METİNER HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Metiner Haberleri


MEHMET METİNER

1960'ta Adıyaman'da doğdu. Öğretim görevlisi ve gazeteci-yazar; istanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'ni
bitirdi. Star Gazetesi'nde köşe yazarı ve Kanal 24'te program sunucusu ve yorumcusu olarak görev yaptı.
Yayınlanmış 6 kitabı olan Metiner, evlidir.... Devamı

23:51
AK Partili Metiner: O Savcının Defterini Dürmezsek Bize Namert Desinler AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, 17 Aralık savcısı Celal Kara'nın açıklamalarına karşılık "O savcının defterini dürmezsek bize de namert desinler" dedi.
AK Partili Metiner: O Savcının Defterini Dürmezsek Bize Namert Desinler
16:43
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:56
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:44
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:00
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
16:14
Şamil Tayyar'dan Mustafa Elitaş'a 'Had Bildirme' Yanıtı AK Parti'de "hain" ve "haddini bil" tartışmaları 3 gün sonra yeniden alevlendi. Şamil Tayyar, Mustafa Elitaş'a "Sen haddini bil" anlamında bir çıkış yaptı.
Şamil Tayyar'dan Mustafa Elitaş'a 'Had Bildirme' Yanıtı
08:40
Metiner: Birilerinin Bize Haddimizi Bildireceğini Beklemiyordum Yüce Divan oylamasında 'Evet' oyu kullanan AK Partilileri "Partimizden istifa edenler daha şerefliydi" diyerek eleştiren Mehmet Metiner, canlı yayında ağladı.
Metiner: Birilerinin Bize Haddimizi Bildireceğini Beklemiyordum
12:58
Milletvekili Mehmet Metiner Hakkında Suç Duyurusu Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Okulu tarafından düzenlenen bir panelde konuşmacı olarak katılan Ak Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner'in Cumhuriyet ile ilgili yaptığı konuşmada sarf ettiği 'Cumhuriyetin bir baas rejimi olduğu ve miadının dolduğu' sözlerine gösterdiği tepki üzerine, Metiner'in korumalarına 'Atın bu Cumhuriyet artığını' dediğini öne süren Avukat Ayla Yıldırım İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
12:29
Milletvekili Mehmet Metiner Hakkında Suç Duyurusu * Bahçeşehir Üniversitesi'nde düzenlenen bir panelde Ak Parti Milletvekili Mehmet Metiner'in kendisine 'Cumhuriyet artığı' dediğini ileri süren Avukat Ayla Yıldırım, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Milletvekili Mehmet Metiner Hakkında Suç Duyurusu
12:16
Metiner'in 'Cumhuriyet Artığı' Sözüne Avukattan Suç Duyurusu AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner’in konuşmacı olarak katıldığı bir programda, kendisine ‘Cumhuriyet artığı’ diyerek hakaret ettiğini belirten avukat, suç duyurusunda bulundu.
Metiner'in 'Cumhuriyet Artığı' Sözüne Avukattan Suç Duyurusu
17:43
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: Hadlerini Aştılar AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, TBMM'deki oylamada firelere ilişkin açıklama yapan milletvekilleri Tayyar ve Metiner'e "Hadlerini aştılar" dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: Hadlerini Aştılar
17:34
AK Parti'li Elitaş: İki Arkadaşımız Haddini Aşan Bir Açıklama Yapmıştır Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'nde düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunarak gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
16:48
İdris Bal: Milletin Vicdanında AKP Karalandı, Mahkum Edildi Demokratik Gelişim Partisi (DGP) Genel Başkanı Prof. Dr. İdris Bal, TBMM’de dün yapılan Yüce Divan oylamasında AK Partili 40-50 vekilin liderlerinin sözünü dinlemek yerine vicdanlarını sesini dinlediğini söyledi.
İdris Bal: Milletin Vicdanında AKP Karalandı, Mahkum Edildi
16:13
Mehmet Metiner'den CHP'li Kadınlara: Cumhuriyet Artıkları Bahçeşehir Üniversitesi'nin Siyaset Okulu'nda konuşma yapan AK Parti Milletvekili Metiner, kendisini eleştiren CHP'li kadınlara 'Cumhuriyet artıkları' diye bağırdı.
Mehmet Metiner'den CHP'li Kadınlara: Cumhuriyet Artıkları
14:07
Vural: Komisyonun Çoğunluk Kararı, Bu Delillere Kuş Yemi Demiştir MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 17/25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında eski 4 bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu'nun raporunu hazırlayıp dağıttığını, dosyada çok büyük deliller olduğunu vurguladı.
15:59
MHP'li Zekir Kurt: Bunlar Dini ve Hukuku Kendilerine Göre Yorumlayan Bir İktidar Samsun’da partililere seslenen MHP MKYK üyesi Zeki Kurt, AKP Milletvekili Mehmet Metiner’in, cuma hutbesindeki ayeti 'VIP torpil' olayına kılıf yapmasına, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in 'görmezden' gelmesine tepki gösterdi.
MHP'li Zekir Kurt: Bunlar Dini ve Hukuku Kendilerine Göre Yorumlayan Bir İktidar
23:35
TRT 6'nın İsmi Değiştirildi TRT Genel Müdürü Şenol Göka, TRT 6'nın isminin 'TRT Kurdi' olarak değiştiğini açıkladı.
TRT 6'nın İsmi Değiştirildi
22:49
TRT Şeş'in 6. Kuruluş Yıl Dönümü TRT Genel Müdürü Göka, TRT Şeş'in isminin TRT Kurdi olarak değiştiğini açıkladı.
17:56
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajları 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Adıyaman’da ki bürokratlar ve siyasiler mesaj yayınladı.
15:29
İdris Bal: İç Güvenlik Yasası Tasarısı, Ohal Anlamına Geliyor DGP Genel Başkanı ve Kütahya Milletvekili İdris Bal, İç Güvenlik Yasası Tasarısı ile getirilmek istenen düzenlemelerin Türkiye genelinde OHAL anlamına geldiğini söyledi.
16:24
DP Genel Başkanı Uysal: Karar, AKP'nin Organize Şebeke Olduğunun Kanıtıdır Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Meclis Soruşturma Komisyonu'nun kararına ilişkin, "Kararı alan AKP'li komisyon üyeleri ve günlerce yandaş basında 'Yüce Divan gereksizdir' algısını yaratan gazeteciler, Mahkeme-i Kübra'nın yeni sanıklarıdır.
10:11
Yunus Parkları Kapatılsın Diyenler Çoğaldı Yunuslara Özgürlük Platformu, yunus gösteri merkezilerindeki esarete karşı 2014 yılında Türkiye'de yürütülen kampanya, eylem ve yasal başvuruları kronolojik sırayla ayrıntılı biçimde derledi.
16:51
BBP'li Kaptan: Ayet Metiner'in Yakınına Torpil İçin mi İndi? BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal Kaptan, bir yakınının müdür olarak atanmasını 'Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede ne okunur?
14:39
Rüşveti Türk Töresi, Torpili İse Haşa Ayetle Kendisine İnmiş Hale Getirdiler' Ülkede yolsuzluk, rüşvet, torpil ve imtiyazın alıp başını gittiğini belirten Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, hükümetin artık uzatmaları oynadığını ifade etti.
Rüşveti Türk Töresi, Torpili İse Haşa Ayetle Kendisine İnmiş Hale Getirdiler'
16:06
Metiner'den 'Torpil' Cevabı: Ayet Diyor Ki 'Akrabalarını Koru Kolla' AK Parti'li Metiner, torpil iddiaları ile alakalı sorulan soruya, "Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede 'akrabalarını koru kolla' ayeti okunur'' cevabını verdi.
Metiner'den 'Torpil' Cevabı: Ayet Diyor Ki 'Akrabalarını Koru Kolla'
11:24
Anayasa Hukuku Profesörü Tunç: Yargıyla Oynayanlar Bunun Altında Kalır Anayasa Hukuku Profesörü Hasan Tunç, yargıyla oynanmaması gerektiğini aksi halde yargıyla oynayanların dahi bunun altında kalacağı uyarısında bulundu.
Anayasa Hukuku Profesörü Tunç: Yargıyla Oynayanlar Bunun Altında Kalır
12:09
AK Parti Adıyaman Milletvekili Fırat Açıklaması AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, paralel çetenin İsrail ve ABD’ye, kendilerinin de millete güvendiğini söyledi.
AK Parti Adıyaman Milletvekili Fırat Açıklaması
17:15
Metiner: İş Dünyasına da Operasyon Geliyor Ak Partili Mehmet Metiner, '14 Aralık' soruşturması kapsamında, iş dünyasına da 'operasyon' yapılacağını söyledi.
Metiner: İş Dünyasına da Operasyon Geliyor
18:42
10. İmam Hatipliler Kurultayı ÖNDER Genel Başkanı Korkut: "Zor zamanların aşılması sürecinde katkılarını bizlerden esirgemeyen içimizden birisi, mezunumuz, mensubumuz, ülkemizin ve İslam dünyasının umudu haline dönüşen değerli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a gönülden teşekkür ediyoruz" "Türkiye'nin en temel meselelerinden.
12:25
Çözüm Süreci'nde Tren Rayına Oturdu" Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Adıyaman'da bir programda yaptığı konuşmada, 'Çözüm Süreci'yle ilgili son yaşanan olayların ardından trenin rayına oturduğunu söyledi.
Çözüm Süreci'nde Tren Rayına Oturdu'
16:14
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Maliye Bakanı Şimşek:"Dedikodu üzerine inceleme yapmam, yapamam" "Hiçkimseye bir arazi verilmemiştir.
18:23
Cumhurbaşkanı Zorlarsa Yandaş Savcıda Saçma Sorularla Sanıkların Önüne Çıkar' CHP Milletvekili Tanju Özcan, basına yönelik 14 Aralık operasyonundaki soruşturmanın acemice yapıldığına dikkat çekerek savcının ‘yatmadan önce dişlerini fırçalıyor musun’, ‘hangi takımı tutuyorsun’ gibi soruları sormamasını eleştirdi.
Cumhurbaşkanı Zorlarsa Yandaş Savcıda Saçma Sorularla Sanıkların Önüne Çıkar'
21:09
CHP'li Tanal: Savcının Emniyette İfade Alması Kanun Dışıdır CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, "Cumhuriyet savcılarının gidip emniyetin binasında silahlı polislerin gölgesinde ifade alması kanun dışıdır." dedi.
CHP'li Tanal: Savcının Emniyette İfade Alması Kanun Dışıdır
17:10
CHP'li Tanal: Fuat Avni Benim CHP İstanbul milletvekili Mahmut Tanal, "Fuat Avni kim?" sorusuna "Fuat Avni benim" diye yanıt verdi.
CHP'li Tanal: Fuat Avni Benim
15:53
Cezaevleri Alt Komisyonu Hatay'da TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Cezaevleri Alt Komisyonu, Hatay E Tipi Kapalı Cezaevinde incelemelerde bulunmak üzere Hatay’a geldi.
Cezaevleri Alt Komisyonu Hatay'da
15:39
TBMM İnsan Hakları Alt Komisyonu, Hatay'da TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Cezaevi Alt Komisyonu üyeleri, Hatay E Tipi Kapalı Cezaevi'nde inceleme yaptı.
10:07
Metiner: Gülen İçin Tek Laf Etsinler AK Parti'li Metiner, "Bir tek Allah'ın günü Fethullah Gülen için, Pensilvanya'daki Mesih için bir tek laf etsinler ne kadar bağımsız olduklarını görelim" dedi.
Metiner: Gülen İçin Tek Laf Etsinler
19:09
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda CHP İstanbul Milletvekili Serter: "Mesele Osmanlıca değil, sorun Arap alfabesini okullara sokmaktır.
09:53
AK Parti Milletvekili Metiner'den, Paralel Yapı Operasyonu ve Çözüm Süreci Açıklamaları AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, paralel yapı operasyonun suç şebekesine yönelik olduğunu söyledi.
AK Parti Milletvekili Metiner'den, Paralel Yapı Operasyonu ve Çözüm Süreci Açıklamaları
19:14
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda TBMM Genel Kurulunda, İçişleri Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Kültür Ve Turizm Bakanlığı ile bağlı kuruluşların bütçelerinin görüşmeleri devam ediyor.
17:58
TBMM'de Hadis-i Şerif Üzerinden Tartışma Çıktı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Ekonomi Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Türkiye Yazma Eserleri Başkanlığı'nın 2015 yılı bütçesi görüşülmeye başlandı.
TBMM'de Hadis-i Şerif Üzerinden Tartışma Çıktı
17:20
TBMM'de 'Belam' Tartışması 2015 bütçesinin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu'nda 'Belam' (Dinden dönen) tartışması yaşandı.
TBMM'de 'Belam' Tartışması
16:46
TBMM'de 'Belam' Tartışması 2015 bütçesinin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu'nda 'Belam' tartışması yaşandı.
TBMM'de 'Belam' Tartışması
16:31
TBMM Genel Kurulu'nda 'Belam' Tartışması 2015 bütçesinin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu'nda 'Belam' tartışması yaşandı.
TBMM Genel Kurulu'nda 'Belam' Tartışması
16:44
TBMM Başkanı Ürdün'de TBMM Başkanı Çiçek, Ürdün'deki temaslarını tamamlayarak Türkiye'ye hareket etti.
07:51
TBMM Başkanı Çiçek Umman'dan Ürdün'e Hareket Etti TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Umman'daki temaslarını tamamlayarak özel GAP uçağıyla Ürdün'e hareket etti.
TBMM Başkanı Çiçek Umman'dan Ürdün'e Hareket Etti
14:19
TBMM Başkanı Çiçek Umman'da Umman Şura Meclisi Başkanı el Maaveli ile görüşen Çiçek: "Türkiye'de savunma sanayi önemli mesafa katetti, ürettiği ürünler hem fiyat olarak hem kalite olarak çok yukarılara çıktı.
21:17
TBMM Başkanı Çiçek, Umman'da Çiçek, Türkiye'nin Muskat Büyükelçisi Doğan'ın onuruna verdiği akşam yemeğine katıldı.
15:32
TBMM Başkanı Çiçek Umman'a Geldi TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve beraberindeki milletvekili heyeti, özel "GAP" uçağıyla Umman'ın başkenti Muskat'a geldi.
09:13
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle siyasiler ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri basın açıklaması yaparak, mesaj yayınladılar.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 20:23:09. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET METİNER HABERLERİ
[Hata Bildir]