SON DAKİKA MEHMET METİNER HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Metiner Haberleri

 • 16:22 AK Parti Kongresi Öncesi Temayül Yoklaması AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Hepimizin üzerinde ortaklaşacağı uygun bir isim belirlenecek, kamuoyuyla paylaşılacak" dedi.
 • 16:10 AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'ne Doğru AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde genel başkan adayı olacak kişiyle ilgili, "Birbirinden değerli arkadaşlarımız arasında ayırım yapmayız. İstişare sonucunda ortaya çıkacak isim hepimizin gönlünden geçen isimdir, arkasında duracağımız isimdir.
 • 21:10 Yeni Anayasa Yeni Anayasa" Paneli GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salondan detaylar Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in konuşması AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner'in konuşması Bursa'da "Yeni Anayasa" paneli Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek: " Her üstün kararımızı o vatan bütünlüğünün ihtiyaçlarına ve milletin birliğinin ihtiyaçlarına cevap veren ölçüler içerisinde yapmak durumundayız" AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner: "Çok iyi bir anayasa yapabilirsiniz ama usulen millete danışmamışsanız, milletlerin talepleri doğrultusunda bir metin ortaya çıkartmamışsanız bu anayasanın içerdiği özgürlükler o anayasanın bizatihi kendisini demokrat kılmaz" Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Her üstün kararımızı o vatan bütünlüğünün ihtiyaçlarına ve milletin birliğinin ihtiyaçlarına cevap veren ölçüler içerisinde yapmak durumundayız." dedi.
 • 20:07 Bursa'da "Yeni Anayasa" Paneli Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Her üstün kararımızı o vatan bütünlüğünün ihtiyaçlarına ve milletin birliğinin ihtiyaçlarına cevap veren ölçüler içerisinde yapmak durumundayız." dedi.
 • 16:53 AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner Açıklaması AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Mini bir paketle gündeme getireceğimiz partili cumhurbaşkanı sistemiyle sorunu çözeceğiz.
 • 09:58 Metiner: Metiner: "Partili Cumhurbaşkanlığı Sistemi Önereceğiz" AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "3-4 maddelik bir anayasa değişikliğiyle bundan sonra seçilecek Cumhurbaşkanlarımızın partili olmasını sağlayacağız. Şu an bizim yeni bir anayasa değişiklik paketiyle, mini paketle gündeme getireceğimiz konu partili Cumhurbaşkanlığı konusudur" dedi.
 • 09:47 AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner: AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner: "22 Mayıs'ta Kendimizi Yenileyeceğiz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner'in konuşması Toplantıya katılanlardan detay AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner: "22 Mayıs'ta kendimizi yenileyeceğiz" AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "22 Mayıs'ta kendimizi yenileyeceğiz.
 • 09:05 AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner Açıklaması AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "22 Mayıs'ta kendimizi yenileyeceğiz.
 • 16:20 Ak Partili Metiner: "Erken Seçim İçin Hiçbir Neden Yok" AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, AK Parti’nin kendi içinde bir nöbet değişimi gerçekleştirdiğini, erken seçim için hiçbir neden olmadığını söyledi.
 • 08:43 Kongre Kararı Konuşulurken AK Parti'li Metiner'den İmalı Mesajlar Kongre Kararı Konuşulurken AK Parti'li Metiner'den İmalı Mesajlar Ankara kulislerinde Başbakan Davutoğlu'nun görevi bırakacağı haberleri dolaşırken AK Partili Mehmet Metiner'in mesajları "Davutoğlu'na ilk darbe" diye yorumlandı.
 • 08:29 Ferizli'de Terör ve Türkiye Konulu Konferansa Yoğun İlgi Ferizli Belediyesi'nin düzenlediği 'Terör ve Türkiye' konulu konferansa konuşmacı olarak Gazeteci yazar AKP İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner katıldı.
 • 12:46 Ülkü Ocakları Başkanı, Metiner'e HADEP Günlerini Sorunca Salondan Çıkarıldı Ülkü Ocakları Başkanı, Metiner'e HADEP Günlerini Sorunca Salondan Çıkarıldı AK Parti'li Mehmet Metiner, Sakarya'da konuşurken, Ülkü Ocakları Başkanı, "Siz geçmişte 'Bağımsız Kürdistan için PKK silah kullanmalıdır' demediniz mi?" diye soru sordu, salondan çıkarıldı.
 • 17:18 Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu, Tekirdağ Ceza İnfaz Kurumları İnceleme Raporu'nu görüştü.
 • 21:52 Türkiye'de Terör ve Çözüm Süreci" Paneli İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi tarafından düzenlenen "Türkiye'de Terör ve Çözüm Süreci" konulu bir panelde, üç siyasi partinin milletvekilleri, terör ve Çözüm Süreci konusundaki görüşlerini paylaştı.
 • 16:30 AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner'in Acı Günü AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner'in dayısı hayatını kaybetti.
 • 20:15 Güncelleme -Yasin Börü Davası Diyarbakır'da, 6-7 Ekim 2014'te Kobani (Ayn el Arap) bahanesiyle gerçekleştirilen izinsiz gösterilerde Yasin Börü, Ahmet Dakak, Riyat Güneş ve Hasan Gökguz'un öldürülmesi ile ilgili davanın bugünkü celsesi sona erdi.
 • 16:03 Güncelleme -Yasin Börü Davası Diyarbakır'da, 6-7 Ekim 2014'te Kobani (Ayn el Arap) bahanesiyle gerçekleştirilen izinsiz gösterilerde Yasin Börü, Ahmet Dakak, Riyat Güneş ve Hasan Gökguz'un öldürülmesi ile ilgili davada beyanı alınan gizli tanık "Tunç", "(Uğur) Doğanay, bu şahıs yukarı çıktı, bir üst kata.
 • 11:11 Yasin Börü Davası Diyarbakır'da 6-7 Ekim 2014'te, Kobani'de (Ayn el Arap) yaşananlar bahane edilerek gerçekleştirilen izinsiz gösterilerde Yasin Börü, Ahmet Dakak, Riyat Güneş ve Hasan Gökguz'un öldürülmesine ilişkin 17'si tutuklu 34 sanığın yargılandığı davanın dördüncü duruşması başladı.
 • 17:01 Ak Partili Metiner'den Aym Kararına Tepki AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Anayasa Mahkemeleri kendilerini yerel mahkeme yerine koyarak karar veremezler" dedi.
 • 16:30 AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner Açıklaması AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "kırmızı çizgileri" olduğunu ifade ederek, "AK Parti hareketinin bir tek lideri vardır o da Erdoğan'dır.
 • 19:05 Yarkadaş, Cezaevinde Tutuklu Bulunan Gazetecilerin İsmini Genel Kurul'da Okudu Yarkadaş, Cezaevinde Tutuklu Bulunan Gazetecilerin İsmini Genel Kurul'da Okudu CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, Can Dündar ve Erdem Gül’ün tutuksuz yargılanmak üzere cezaevinden çıkmasının ardından Türkiye’de halen 32 gazetecinin cezaevlerinde tutuklu olduğuna dikkat çekerek isimlerini TBMM Genel Kurulu’nda okudu.
 • 14:55 Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Ceza İnfaz Sisteminde Sivil Toplum Derneği (CISST) Başkanı Mustafa Akar, hapishanelere ilişkin ayrıntılı istatistiki bilgilerin tutulmadığını belirterek, "Bu büyük eksiklik, bu bilgiler ayrıca kamuoyu ile de paylaşılmalı. Mahpusların sivil toplum örgütlerine yazdığı mektuplar ücretsiz olmalı. Bu mektuplar görülsün, incelensin ama engellenmesin.
 • 16:23 TBMM Genel Kurulu AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Kürtler için ama Kürtlere rağmen" bir anlayışın, demokrasi ve özerklik tanımıyla bağdaşmayacağını belirterek, "Elinizdeki silahlara güvenerek, meşru rızasını almadan o halkı yönetmeye kalkışırsanız adına özerklik, öz yönetim denmez, öz faşizm öz terörizm denilir" dedi.
 • 16:05 TBMM Genel Kurulu AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Kürtler için ama Kürtlere rağmen" bir anlayışın, demokrasi ve özerklik tanımıyla bağdaşmayacağını belirterek, "Elinizdeki silahlara güvenerek, meşru rızasını almadan o halkı yönetmeye kalkışırsanız adına özerklik, öz yönetim denmez, öz faşizm öz terörizm denilir" dedi.
 • 17:12 Türkiye'de 254 Cezaevinde 179 Bin Mahkum Var Türkiye'de 254 Cezaevinde 179 Bin Mahkum Var Cezaevleri Genel Müdürlüğü Türkiye'de 6 bini kadın, 170 bini erkek ve 2 bin çocuklardan oluşan 179 bin tutukluyla kapasitelerinin neredeyse dolduğunu açıkladı.
 • 14:58 Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım, Silivri Cezaevinde bulunan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a tecrit uygulandığı iddialarına ilişkin, "Kuruma yerleştirildiği 26 Kasım 2015 tarihinden bugüne kadar 71 milletvekili ile 53 saat, 139 avukatla 120 saat, 19 yakını ile 8 saat olmak üzere toplam 229 kişi ile 181 saat açık ve kapalı görüş yapmıştır" dedi.
 • 14:03 AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner Soruları Cevapladı AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner Soruları Cevapladı Görüntü Dökümü : AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner'in soruları cevaplaması TBMM - AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
 • 13:17 CHP'nin TRT'ye Tepkisi AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök başkanlığındaki heyetin TRT Genel Müdürü Şenol Göka'nın makamını bastığını ve işgal ettiğini belirterek, "Bu bir eşkıyalıktır, vandalizmdir, haydutluktur.
 • 12:31 AK Parti'li Metiner: AK Parti'li Metiner: "Chp'lilerin Yaptığı Eşkıyalıktır" AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, bir grup CHP’li milletvekilinin TRT Genel Müdürü Şenol Göka’nın makamını basmasını eşkıyalık olarak değerlendirdi.
 • 12:00 AK Partili Metiner: İnönü, Türkiye'nin İlk Faşist Lideridir AK Parti milletvekili Mehmet Metiner, "İsmet İnönü Türkiye'nin ilk faşist lideridir. Tek parti dönemi kaskatı bir diktatörlüktür." dedi.
 • 15:26 AK Parti'li Metiner Açıklaması AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, bir programda Fetullah Gülen hakkındaki ifadelerden dolayı RTÜK tarafından A Haber'e para cezası verilmesini eleştirerek, "Öcalan ve Kandil'deki liderler televizyonda böyle eleştirildiğinde size bunların avukatları tarafından dilekçe ulaştırılınca benzer bir karar mı vereceksiniz?
 • 13:57 Mehmet Metiner'den Kılıçdaroğlu'na Bumeranglı Gönderme Mehmet Metiner'den Kılıçdaroğlu'na Bumeranglı Gönderme AK Parti Milletvekili ve AK Parti İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı Mehmet Metiner, Bağcılar’da iş adamlarıyla bir araya geldi.
 • 22:54 Ak Partili Metiner: Ak Partili Metiner: "Demirtaş Kandil'in Türkiye'deki Siyasi Şubesi, Pyd'de Suriye'deki Kolu" AK Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Metiner, Bakırköy’de dün akşam ev ziyareti gerçekleştirdi.
 • 17:34 AK Parti İstanbul İl Başkanı Temurci: AK Parti İstanbul İl Başkanı Temurci: "Kürtlerle Türklerin Kardeşliği Oy Değil, Ümmet ve İnanç... AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, İstanbul’da yaşayan Güneydoğulu vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 14:59 Ak Partili Metiner'den Kılıçdaroğlu'na İstifa Çağrısı Ak Partili Metiner'den Kılıçdaroğlu'na İstifa Çağrısı AK Parti Milletvekili ve AK Parti İstanbul 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Metiner, Avcılar’da bir fabrikada işçilerle bir araya geldi.
 • 14:57 Mehmet Metiner: Mehmet Metiner: "Suriye'yi Dizayn Etmeye Çalışan Rusya'ya Kılıçdaroğlu Tek Laf Etmedi" AK Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Metiner, Büyükçekmece’de fabrika ziyaret etti.
 • 19:14 Ak Partili Metiner: Ak Partili Metiner: "Yanlış Bir Karar, Ama Hayırlı Olsun" AK Parti Milletvekili ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Metiner, Esenyurt’ta vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 09:08 AK Partili Metiner Canlı Yayını Terk Etti AK Partili Metiner Canlı Yayını Terk Etti Canlı yayında MHP'li Cemal Enginyurt ile hararetli bir tartışmaya tutuşan AK Partili Mehmet Metiner, programın sonlarına doğru "Ben ayrılıyorum" diyerek canlı yayını terk etti.
 • 17:10 Metiner: Metiner: "Amerika'nın Kara Ordusu Gibi Çalışan Bir Kandil Var" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner'in açıklamaları AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner: - "Amerika'nın kara ordusu gibi çalışan bir Kandil var"- "Ey Kürt gençleri, HDP'yi hesaba çekmediğiniz sürece, bu ülkede Kürtlerin eşit vatandaş olarak yaşamaları mümkün değildir" AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Amerika'nın kara ordusu gibi çalışan bir Kandil var" dedi.
 • 20:26 Metiner: Metiner: "Bize Kibir Yakışmaz, Bize İktidarın Şehvetine Yenik Düşmek Yakışmaz GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti İl Başkanlığı bayramlaşma- AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner'in konuşması AK Parti İstanbul Milletvekili Metiner: - "Her birimiz belediye başkanı olduk, kimileri milletvekili oldu, kimilerimiz de bakan oldu derken iktidarın şehvetine yenik düştük"- "Bize kibir yakışmaz, bize iktidarın şehvetine yenik düşmek yakışmaz. Bize makamlarımız üzerinden caka satmak yakışmaz" AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Her birimiz belediye başkanı olduk, kimileri milletvekili oldu, kimilerimiz bakan oldu derken iktidarın şehvetine yenik düştük" dedi.
 • 17:49 Adıyaman Ak Partili Metiner: Veremeyeceğimiz Hesabımız Yok Adıyaman Ak Partili Metiner: Veremeyeceğimiz Hesabımız Yok Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, AK Parti olarak verilmeyecek hesaplarının olmadığını söyleyerek, "Veremeyeceğimiz hesabımız yok. Yolsuzluk dosyalarını açıyorlarsa açsınlar.
 • 17:40 Ak Partili Metiner: Veremeyeceğimiz Hesabımız Yok Ak Partili Metiner: Veremeyeceğimiz Hesabımız Yok Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, AK Parti olarak verilmeyecek hesaplarının olmadığını söyleyerek, "Veremeyeceğimiz hesabımız yok. Yolsuzluk dosyalarını açıyorlarsa açsınlar.
 • 17:36 AK Parti'li Vekil Metiner: İktidarın Şehvetine Yenik Düştük AK Parti'li Vekil Metiner: İktidarın Şehvetine Yenik Düştük AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Her birimiz belediye başkanı olduk, kimileri milletvekili oldu, kimilerimiz bakan oldu derken iktidarın şehvetine yenik düştük" dedi.
 • 13:13 Ak Partili Metiner'den, Çatalcalılar'a Otobüs Müjdesi AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili adayı Mehmet Metiner, seçim çalışmaları kapsamında Çatalca’da vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 12:38 Ak Partili Metiner'den Engelli Vatandaşa Yardım Eli Ak Partili Metiner'den Engelli Vatandaşa Yardım Eli AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Metiner, yaptığı ev ziyaretinde kendisinden akülü tekerlekli sandalye isteyen engelli vatandaşın isteğini yerine getirdi.
 • 12:57 Ak Partili Metiner: Ak Partili Metiner: "Hdp Robin Hood'a Değil, CHP ve Esed'e Benziyor" AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Metiner, HDP’nin CHP ve Beşşar Esed’e benzediğini belirterek, “Bir başkasını ölümle tehdit eden, sandığa gitme özgürlüğünü ortadan kaldıran, dilediği partiye oy verme özgürlüğünü yok eden bir partinin kendini Robin Hood’a benzetmesi çok manidar” dedi.
 • 19:34 Ak Partili Aday Metiner: Ak Partili Aday Metiner: "Hdp PKK Silahlarının Arkasına Saklanmasın" AK Parti İstanbul 3. bölge milletvekili adayı Mehmet Metiner, “7 Haziran seçimlerinde HDP’nin alacağı oylar şaibeli, silah zoruyla ve tehditle alınacak oylardır.
 • 18:01 Başkan Necmi Kadıoğlu Ağrı Kültür Evi Temel Atma Törenine Katıldı Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Güzelyurt Mahallesi’nde inşası devam eden Ağrı Kültür Evi’nin temel atma törenine katıldı.
 • 14:56 Ak Partili Metiner: Ak Partili Metiner: "Hdp Eski Türkiye'nin CHP'si Yolunda Gidiyor" AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Mehmet Metiner, “HDP, Türkiye’lileşmeyi CHP’lileşmek gibi anlıyor.
 • 08:51 Altan Tan: Akdoğan ve Metiner, Diyanet'in Kapatılmasını İstiyordu Altan Tan: Akdoğan ve Metiner, Diyanet'in Kapatılmasını İstiyordu Konuk olduğu olduğu programda hükümete yönelik sert eleştirilerde bulunan HDP'li Altan Tan, Mehmet Metiner ve Yalçın Akdoğan'ın 1993'te kaleme aldıkları yazıyı hatırlattı.