SON DAKİKA MENDERES TÜREL HABERLERİ

Son Dakika Menderes Türel Haberleri

 • 15:48 Ebru Türel, Engelliler ve Engelli Dernekleri ile Buluştu Ebru Türel, Engelliler ve Engelli Dernekleri ile Buluştu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi Ebru Türel, Engelliler Haftası nedeniyle Yavuz Özcan Parkı’ndaki Engelli Danışma Merkezi’nde engelli bireyler ve engelli dernek üyeleri ile bir araya geldi.
 • 15:40 Bakan Çelik: Türk ve Rus Çiftçisinin Cezalandırılmaya Çalışılması Doğru Değildir Bakan Çelik: Türk ve Rus Çiftçisinin Cezalandırılmaya Çalışılması Doğru Değildir Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rus uçağının düşürülmesinin ardından tarım sektöründe yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak, "Bu mesele fevri ele alınacak bir mesele değil. Kaldı ki bugün tarımla ilgili hal esnafıyla birlikteyiz.
 • 13:11 Antalya Hali Sebze Tohumculuğu Fuarı Açıldı Antalya Hali Sebze Tohumculuğu Fuarı Açıldı Antalya Hali’ndeki Sebze Tohumculuğu Fuarı, Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından açıldı.
 • 11:22 Antalya Bakan Çelik?ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Antalya Bakan Çelik?ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Bakan Çelik'ten mecliste kavga edenlere turplu göndermeANTALYA Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal Kompleksi'ni gezen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bir esnafta sopa uzunluğundaki turpu görünce, "Bunu mecliste kavga edenlere mi göndereceksiniz" diye espri yaptı.
 • 10:31 Bakan Çelik'ten Meclisteki Kavgaya Turplu Gönderme Bakan Çelik'ten Meclisteki Kavgaya Turplu Gönderme Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Antalya Toptancı Halinde incelemelerde bulundu.
 • 10:16 Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Saat 05.25'te beraberinde Vali Muammer Türker, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile birlikte hale gelen Bakan Faruk Çelik, sabah namazını Hal Camii'nde kıldı.
 • 09:04 Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Antalya Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal Kompleksi'ni gezen Bakan Faruk Çelik, sopa uzunluğundaki turpu görünce, "Bunu mecliste kavga edenlere mi göndereceksiniz" diye espri yaptı.
 • 12:09 Uluslararası Yörük Festivali 6 Mayıs'ta Başlayacak Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Yörükler Derneğince düzenlenen "2. Uluslararası Yörük Festivali", 6 Mayıs'ta başlayacak.
 • 11:13 Antalya 2'nci Uluslararası Yörük Festivali Başlıyor Antalya 2'nci Uluslararası Yörük Festivali Başlıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl başlattığı Uluslararası Yörük Festivali’nin 2’ncisi bu yıl 6-8 Mayıs’ta çeşitli etkinliklerle gerçekleştirilecek.
 • 12:06 Türel'den 1 Mayıs Mesajı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günüyle ilgili bir mesaj yayınladı.
 • 13:19 Beytüşşebaplı Öğrenciler Antalya'da "İlkleri" Yaşadı Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinden Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı'nda (YGS) başarılı 10 öğrenci, 5 gün tatil yapma imkanı buldukları Antalya'da "ilkleri" yaşadı.
 • 16:03 Büyükşehir'den 'Engelsiz Sporcular Şenliği' Büyükşehir'den 'Engelsiz Sporcular Şenliği' Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Cumhurbaşkanlığı himayesinde Türkiye Beyazay Derneği’nce yürütülen “Aşmak için hareket kampanyası” çerçevesinde Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’nin ev sahipliğinde düzenlenen’ El Ele Hep Birlikte Antalya Engelsiz Sporcular Şenliği’, engelli çocukların katılımı ile yapıldı.
 • 12:55 Engelsiz Sporcular" Şenliği Cumhurbaşkanlığı'nın himayesindeki, "Aşmak için hareket kampanyası" kapsamında Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Beyazay Derneği tarafından, "Engelsiz sporcular" şenliği düzenlendi.
 • 13:03 Antalya'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Antalya'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin açılışının 96. yılı Antalya’da coşkuyla kutlandı.
 • 18:27 Antalya -Menderes Türel, Toplu Açılış Töreninde Konuştu 1 Antalya -Menderes Türel, Toplu Açılış Töreninde Konuştu 1 Antalya -Menderes Türel, toplu açılış töreninde konuştu 1(Tür: Yurt)
 • 17:00 Başbakan Davutoğlu Antalya'da Konuştu Başbakan Davutoğlu Antalya'da Konuştu Başbakan Ahmet Davutoğlu, başkaları kumpastan, iftiradan medet umarken, yeni Türkiye’yi inşa ettiklerini söyledi.
 • 16:51 Antalya'da Toplu Açılış Töreni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Bu al bayrağı en yüceye çıkarmak için canla başla çalışacağız. Onlar bu ülkenin birliğine kardeşliğine, beraberliğine kasteden hain terör örgütü çukurları kazdıkça biz daha güzel yollar yapacağız. Daha güzel köprüler tüneller yapacağız." dedi.
 • 16:46 Antalya -Menderes Türel, Toplu Açılış Töreninde Konuştu 2 Antalya -Menderes Türel, Toplu Açılış Töreninde Konuştu 2 Antalya -Menderes Türel, toplu açılış töreninde konuştu 2(Tür: Yurt)
 • 11:57 Expo ile Tüm Dünyaya Dostluk Mesajı Verilecek" Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye'nin ilk kez ev sahipliği yapacağı EXPO'da siyasi sorunlar yaşayan ülkelerin dahi yan yana kurdukları bahçelerle dünyaya dostluk mesajı vereceğini söyledi.
 • 17:46 Expo 2016 Yönetim Kurulu Açılıştan Önce Son Kez Toplandı Expo 2016 Yönetim Kurulu Açılıştan Önce Son Kez Toplandı EXPO 2016 Antalya’nın yarın gerçekleşecek resmi açılışı öncesi EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri bir araya geldi.
 • 14:25 Antalya ile Suncheon Arasında İşbirliği Sözleşmesi Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Güney Kore'nin Suncheon şehri arasında, EXPO alanında işbirliği ve yatırım öngören protokol imzalandı.
 • 17:39 Türel, Expo Antalya Bahçesi'ni İnceledi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, EXPO 2016 alanında Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan Antalya Bahçesi'ni inceledi.
 • 16:22 Dünya Çocukları Antalya'da Dünya Çocukları Antalya'da GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : 29 ülkeden temsilci çocukların Antalya Valisi Muammer Türker'i ziyareti Antalya Valisi Muammer Türker'in açıklamaları Çocukların Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i ziyareti ünya çocukları Antalya'da TRT'nin düzenlediği "38. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği"ne katılamak için Antalya'ya gelen çocuklar, Vali Türker ve Büyükşehir Belediye Başkanı Türel tarafından konuk edildi Vali Türker: "Bütün dünyanın çocuklarını Antalya'da ağırlamanın, dünyanın bütün güzelliklerini burada sergilemenin mutluluğunu ve keyfini yaşıyoruz" TRT 38. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği'ne katılacak 29 ülkeden temsilci çocuklar, Antalya Valisi Muammer Türker ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i ziyaret etti.
 • 13:58 Dünya Çocukları Antalya'da TRT 38. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği'ne katılacak 29 ülkeden temsilci çocuklar, Antalya Valisi Muammer Türker ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i ziyaret etti.
 • 15:51 Ulusal Birlik Anıtı Ulusal Birlik Anıtı" Açılış Töreni GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Menderes Türel'in konuşması Mestan Yayman'ın konuşması Şenol Altıok'un konuşması Pınar Öktem Doğan'ın konuşması Açılış ve anıtın görüntüleri Antalya'da "Ulusal Birlik Anıtı" açılış töreni Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "Dünya rekorları kırarak, bir mucizeyi gerçekleştirerek 5 ayda 19 kilometrelik raylı sistem güzergahlarını tamamlıyoruz" "İftira atmayın, yalan atmayın.
 • 13:31 Antalya'da "Ulusal Birlik Anıtı" Açılış Töreni Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Dünya rekorları kırarak, bir mucizeyi gerçekleştirerek 5 ayda 19 kilometrelik raylı sistem güzergahlarını tamamlıyoruz.
 • 21:14 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Antalya'da Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, tabiat turizmiyle ilgili hamle yapmak istediklerini belirterek, "Bakanlık olarak Antalya için Tabiat Turizmi Master Planı'nı hazırladık.
 • 19:47 Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "Bu Millet 21. Asra Mührünü Vuracak" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Türkiye her zamankinden daha güçlüdür.
 • 16:12 Antalya Kadınlar Plajına Tek Ret, CHP'li Kadın Meclis Üyesinden Antalya Kadınlar Plajına Tek Ret, CHP'li Kadın Meclis Üyesinden Antalya'da Büyükşehir Belediyesi'nin Finike'de, el değmemiş doğasıyla dikkat çeken Andrea Doria koyunda açacağı 'kadınlar plajı'na tek ret oyu, CHP'li Songül Başkaya'dan geldi.
 • 15:46 Kadınlar Plajına Tek Ret, CHP'li Kadın Meclis Üyesinden Kadınlar Plajına Tek Ret, CHP'li Kadın Meclis Üyesinden Antalya'da Büyükşehir Belediyesi'nin Finike'de, el değmemiş doğasıyla dikkat çeken Andrea Doria koyunda açacağı 'kadınlar plajı'na tek ret oyu, CHP'li Songül Başkaya'dan geldi.
 • 19:11 MHP'nin Dokunulmazlık Kararı Olumlu Bir Gelişme' MHP'nin Dokunulmazlık Kararı Olumlu Bir Gelişme' Bakan Işık: Ar-Ge'de özel sektörün payının artması sevindirici (ek)'MHP'NİN DOKUNULMAZLIK KARARI OLUMLU BİR GELİŞME'Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Antalya'da Vali Muammer Türker ile Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i makamında ziyaret etti.
 • 18:20 Bakan Işık: Bakan Işık: "Chp İnşallah İpe Un Sermez" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, dokunulmazlık konusunda 3 partinin uzlaşmasını önemli bir adım olarak gördüğünü belirterek, “Dokunulmazlığın hızlı bir şekilde kalkacağına inanıyorum.
 • 17:48 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AK Parti'nin dokunulmazlıkların kaldırılması teklifine ilişkin, "Bu noktada AK Parti de CHP de MHP de tabanlarının aslında sesine kulak vermek durumundadır.
 • 17:43 Bakan Işık: Ar-Ge'de Özel Sektörün Payının Artması Sevindirici (3) Bakan Işık: Ar-Ge'de Özel Sektörün Payının Artması Sevindirici (3) 'mhp'nin DOKUNULMAZLIK KARARI OLUMLU BİR GELİŞME'Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Antalya'da Vali Muammer Türker ile Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i makamında ziyaret etti.
 • 11:45 Büyükşehir Bütçesi Tahminlerin Üzerinde Gerçekleşti Büyükşehir Bütçesi Tahminlerin Üzerinde Gerçekleşti Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılı bütçesinin yüzde 100 oranında gerçekleştiğini kaydeden Başkan Türel, belediye gelirlerinin de tahminlerin üzerine çıktığını söyledi.
 • 14:07 Başkan Türel'e Adana'dan Özel Ödül Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Adana'da yayın yapan 5 Ocak Gazetesi'nin kuruluş yıl dönümü çerçevesinde düzenlenen etkinlikte "özel ödüle" layık görüldü.
 • 14:03 Türel'e Adana'da Özel Ödül Türel'e Adana'da Özel Ödül 5 Ocak Gazetesi, 17. yaşını aralarında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Adana Valisi Mustafa Büyük, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel gibi ülke ve kent protokolünün önde gelen isimleri ve 600’ü aşkın seçkin davetli topluluğu ile kutladı.
 • 11:16 Antalya Türel'den 'İstemezükçü' Zihniyetle Mücadele Çağrısı Antalya Türel'den 'İstemezükçü' Zihniyetle Mücadele Çağrısı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (ANSİAD) düzenlendiği akşam yemeğinde Antalya'nın Londra, Paris, Barcelona, Dubai gibi kentlerden tek farkının etiket olduğunu belirterek, "Etiketimizin değerini güçlendirmemiz lazım. Bu vizyon projeleri Antalya'ya katma değer sağlamak için yapıyoruz.
 • 00:47 Hedef, Hawai ve Dubai'yi Geçmek Hedef, Hawai ve Dubai'yi Geçmek GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıdan görüntüler Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'in konuşması - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "Antalya rakipleri olan Hawai ve Dubai'yi geçecek büyük projeler gerçekleştiriyor" "Sağolsun Arda bizi kırmadı.
 • 22:39 Antalya'nın Hedefi Hawai ve Dubai'yi Geçmek Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, gerçekleştirdikleri büyük projelerle, marka değerini yükselttikleri Antalya'nın, rakip olarak gördükleri Hawai ve Dubai'yi geçmesini hedeflediklerini belirtti.
 • 14:30 Büyükşehir'den Antalya'ya 2016'da 641 Milyon Liralık Yatırım Büyükşehir'den Antalya'ya 2016'da 641 Milyon Liralık Yatırım Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 2015 yılında 276 milyon liralık yatırım yaptıklarını, 2016’da yapılacak yatırım miktarının ise 641 milyon lira olacağını söyledi.
 • 13:31 Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu'ndan Lara Park Açıklaması Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu'ndan Lara Park Açıklaması Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu Başkanı Abit Küçükarslan, Lara Kent Parkı’nın bakanlıktan kent parkı olarak, Büyükşehir Belediyesi’ne tahsis edilmesini isteyerek, parkın kentliler ile birlikte Antalya’ya gelen misafirlerin yararlanması için gerekli girişim ve çalışmaları başlatmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e talepte bulundu.
 • 16:15 Büyükşehir Meclisi'nde Ortalık Karıştı, Hakaretler Havada Uçuştu Büyükşehir Meclisi'nde Ortalık Karıştı, Hakaretler Havada Uçuştu Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde CHP'li 2 üye birbirine girdi, ağır hakaretler havada uçuştu. Tartışma diğer meclis üyelerinin araya girmesiyle yatıştırıldı.
 • 17:40 Başkan'ın Makam Aracında Başkan'ın Makam Aracında "Şampanya Var" Dediler, Su Şişesi Çıktı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, makam aracında şampanya şişesi olduğu iddialarına twitter üzerinden paylaştığı fotoğrafla yanıt verdi.
 • 17:01 Türel'den 'Şampanya' İddiasına Twitter'dan Yanıt Türel'den 'Şampanya' İddiasına Twitter'dan Yanıt Yerel basında, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in Milli Takım kaptanı Arda Turan ile birlikte çekildiği fotoğrafında yer alan iki şişenin de "şampanya şişesi" olduğu ileri sürülmüştü.
 • 16:11 Emine Nine 100 Yaşında İlk Kez Doğum Günü Kutladı Emine Nine 100 Yaşında İlk Kez Doğum Günü Kutladı Antalya’da yaşayan 100 yaşındaki Emine Gökalp, hayatında ilk kez doğum günü kutladı.
 • 11:57 Türel Beton Kavşakları Eleştirenlere Sert Çıktı Açıklaması Türel Beton Kavşakları Eleştirenlere Sert Çıktı Açıklaması Antalya’da muhalefetin herhangi bir bilimsel bilgiye dayanmadan sadece siyaset yapmak için eleştiride bulunduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Antalya’ya elimizden gelen ne varsa yapacağız. Antalya’ya değer katacak her türlü projeyi size rağmen kazandıracağız. İstedikleri kadar uğraşsınlar, ayağımıza çelme takmaya çalışsınlar.
 • 11:57 Dünya Şampiyonu Hentbolcular Türel'i Ziyaret Etti Dünya Şampiyonu Hentbolcular Türel'i Ziyaret Etti Fransa’daki Liselerarası Hentbol Şampiyonası’nda dünya şampiyonu olan Serik Akdeniz Yükseliş Koleji Hentbol Takımı, ilk resmi ziyaretini Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e yaptı.
 • 19:19 Antalya Dünya Sinema Endüstrisi Antalya'ya Gelecek Antalya Dünya Sinema Endüstrisi Antalya'ya Gelecek Dünya sinema endüstrisi Antalya'ya gelecekAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ABD'de dünyanın en önemli film yapım şirketleriyle Antalya'da film stüdyo ve platoları kurulması için iki ayrı toplantı yaptıklarını açıkladı.
 • 15:52 Kadem Antalya Şubesi Kılıçdaroğlu Açıklaması Kadem Antalya Şubesi Kılıçdaroğlu Açıklaması GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Antalya Adliyesi'nden görüntü Adliye önündeki KADEM üyesi kadınlardan görüntü ADEM Antalya Temsilcisi Zeynep Ayşe Taş'ın basın açıklaması Sataşmada bulunan bir kişinin gözaltına alınması - KADEM Antalya Temsilciliği, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu'na yönelik ifadeleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "Bir hanımefendiye, bir bakana hitap ediyorken cinsel ayrımcılık üzerinden hakareti CHP'nin Genel Başkanı kendisine yakıştırabiliyorsa, benim söyleyebileceğim tek laf var, Allah ıslah etsin" ANTALYA/ KADEM Antalya Temsilciliği, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik ifadeleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.