11:1100
SON DAKİKA MENDERES TÜREL HABERLERİ

Son Dakika Menderes Türel Haberleri


MENDERES TÜREL

1964'te Antalya'da doğdu. Gazeteci; İngiltere'de Gazetecilik Eğitimi aldı. Antalya Ticaret Sanayi Odası, Organize Sanayi ve Antalyaspor Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüttü. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde bulundu. Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Gürel, evli ve 2 çocuk... Devamı

   

  Altın Portakal'da Gezi Sansürü İddiası

  Altın Portakal'da Gezi Sansürü İddiası

  Altın Portakal Film Festivali'nde jürinin seçtiği Taksim Gezi Parkı olaylarını anlatan 'Yeryüzü Aşkın Yüzü Oluncaya Dek' isimli belgesel yarışmadan çıkartıldı. (Dün 16:42)

   

  Türel, Büyükşehir Yasası'nı Anlattı

  Türel, Büyükşehir Yasası'nı Anlattı

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "Bu yasa, uygulamada gelecekte çok ciddi kolaylıklar sağlayacak bir yasadır" "Artık vizyoner projelerin tartışıldığı, 2020'li, 2030'lu yılların konuşulması gereken projelerin gündemde olduğu belediye yatırımları konuşulmalıdır" (Dün 13:51)

   

  51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivaline Doğru

  51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivaline Doğru

  Festivalin afişinde, 100. yılında Türk Sineması'nın en iyi filmi seçilen "Susuz Yaz" filminden bir sahne yer alıyor. (Dün 13:37)

   

  Başkan Saatcı'dan CHP'ye Eleştiri

  Başkan Saatcı'dan CHP'ye Eleştiri

  Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Büyükşehir ve Akdeniz Belediyeler Birliği Büyükşehir Yasası’nı da içerisinde kapsayan seminer başlattı. (Dün 09:53)

   

  Arama- 1, Akdeniz ve Ege'de Görev Yapacak (2)

  Arama- 1, Akdeniz ve Ege'de Görev Yapacak (2)

  98 METRELİK KULEYE OY BİRLİĞİYLE ONAY Antalya'nın Aksu İlçesi'ndeki Expo alanında inşa edilecek 98 metre yüksekliğindeki kule projesi, üzerinde bazı küçük değişiklikler yapılarak oy birliğiyle kabul edildi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Mermerciler Odası'ndan Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'e Ziyaret

  Antalya Mermerciler, Karocular ve Alçıcılar Odası Başkanı Mustafa Yüksel'in, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i ziyaret ettiği bildirildi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Mermerciler Odası'ndan Türel'e Ziyaret

  Mermerciler Odası'ndan Türel'e Ziyaret

  Antalya Mermerciler, Karocular ve Alçıcılar Odası Başkanı Mustafa Yüksel ve yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Hasta Etme Adamı' İsimli Tiyatro Oyunu Kemer'de Sahnelendi

  Hasta Etme Adamı" İsimli Tiyatro Oyunu Kemer'de Sahnelendi

  "Hasta Etme Adamı" isimli tiyatro oyunu Kemer'de sahnelendiANTALYA (AA) - Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, "Hasta Etme Adamı" İsimli tiyatro oyununu Kemer ilçesinde sergilediler. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  'Hasta Etme Adamı' İsimli Tiyatro Oyunu Kemer'de Sahnelendi

  Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, "Hasta Etme Adamı" isimli tiyatro oyununu Antalya'nın Kemer ilçesinde sergiledi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Akdemir, 'Hizmet Bizim İşimiz'

  Akdemir, "Hizmet Bizim İşimiz"

  Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, AK Parti İlçe Başkanı Ali Gökçe, Belediye Meclis üyesi Halil Öztürk ile birlikte Fatih Cami’nden sanayiye giden yoldaki alt yapı çalışmalarını incelediler. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Konyaaltı Plajı İçin Proje Yarışması Yapılacak

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "Batı Çevre Yolu tamamlandığında büyük bölümü yayalaşmış, sadece buradaki ev ve işyerlerine ulaşabilecek, (kontrollü trafik) dediğimiz belki tek şeritlikten ibaret bir plaj düzenlemesini Antalya’ya kazandıracağız. Hocalarımız, bilim adamlarımız en güzel ve uygulanabilir. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Konyaaltı Sahili İçin En Güzel Proje Yarışması

  Konyaaltı Sahili İçin En Güzel Proje Yarışması

  Dünyanın en uzun plajları arasında yer alan Antalya Konyaaltı Sahili için proje yarışması düzenlenecek. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 11:11:20. #1.11#