SON DAKİKA MERSİN HABERLERİ

Son Dakika Mersin Haberleri

13:21
Suriye Türkmen Meclisi Genişletilmiş İstişare Toplantısı Suriye Türkmen Meclisi Başkanı Mustafa: "Vatan bildiğimiz Suriye'de yaşadığımız zulüm, katliam, yıkım ve her türlü insanlık dışı olay, bizleri anavatanımız Türkiye'de bir araya getirdi" "(Suriye'deki muhaliflerin) Kimilerinin ardında büyük devletler, kimilerinin ardında milyonlarca dolar var. Bizim ardımızda,
13:15
Gaptarım ve Gapfood Fuarları Kapılarını Açıyor "6. GAPTARIM" ve "11. GAPFOOD" fuarları, 5 Şubat'ta Gaziantep'te açılacak.
12:54
Tarım İşçilerinin Yüzü Bu Fotoğraflara Yansıyacak TFSF ve ASFAD, Urfa'nın da aralarında bulunduğu şehirlerde tarım işçilerinin sorunlarını fotoğraflarla ele aldı.
Tarım İşçilerinin Yüzü Bu Fotoğraflara Yansıyacak
12:30
'Hadi Öldürsene Canikom' Tiyatro Oyunu Büyük Beğeni Topladı Mersin'de Anadolu oyuncuları Tiyatro ekibi tarafından sahnelenen 'Hadi Öldürsene Canikom' adlı tiyatro gösterisi büyük beğeni topladı.
'Hadi Öldürsene Canikom' Tiyatro Oyunu Büyük Beğeni Topladı
12:30
'Hadi Öldürsene Canikom' Tiyatro Oyunu Büyük Beğeni Topladı Mersin'de Anadolo oyuncuları Tiyatro ekibi tarafından sahnelenen 'Hadi Öldürsene Canikom' adlı tiyatro gösterisi büyük beğeni topladı.
12:05
45 Maden İşletme Ruhsatı İptal Edildi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürlüğü, 45 maden işletme ruhsatını iptal etti.
12:03
Mezitli Belediyesi Kadın Üretici Pazarına Ziyaretçi Akını Mezitli Belediyesi Kadın Üretici Pazarı, kıyafetten, takıya, süs eşyasından, organik yiyeceklere kadar zengin ürün çeşidiyle yoğun bir ziyaretçi akınına uğruyor.
Mezitli Belediyesi Kadın Üretici Pazarına Ziyaretçi Akını
11:40
İhracatçı Birliklerinde Unvan Değişikliği Ağaç mamulleri ve orman ürünleri ihracatçıları birliklerinin unvanlarında değişiklik yapıldı.
11:18
Gürültü Cinayeti 3 Çocuğu Yetim Bıraktı Mersin’de bir fabrikada çalışan işçileri taşıyan serviste gürültü çıkartan şahısları uyaran 3 çocuk babası bir kişi, ertesi gün servis beklerken sırtından bıçaklanarak öldürüldü.
Gürültü Cinayeti 3 Çocuğu Yetim Bıraktı
11:12
Sıcak Kent" Kış Turizminden "Pay" İstiyor Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin tek kayak merkezi Karacadağ'da konaklama tesisi, telesiyej ve yeni pist yapılması için çalışma başlatıldı Siverek Kaymakamı Erkal: "Karacadağ Kayak Merkezi, gelecekte Uludağ ve Kartepe gibi cazibe merkezi haline gelebilir"
11:06
Dünya Sulak Alanlar Günü Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Bazı çevreler, ülkemizdeki sulak alanların kuruduğunu iddia ederek, çeşitli raporlar yayınlamaktadır.
10:53
Alternatif Üretim ve İstihdam Derneği Bin Kadının Umudu Oldu Diyarbakır’da geçtiğimiz yıl dernek olarak faaliyet yürütmeye başlayan Alternatif Üretim ve İstihdam Derneği’nde bin kadın, ürettikleri el emeği göz nuru ürünleriyle aile bütçesine katkı sunuyor.
Alternatif Üretim ve İstihdam Derneği Bin Kadının Umudu Oldu
09:47
Beşiktaş Başkentte 3 Puan Peşinde Siyah-beyazlı ekip, Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında Mersin İdmanyurdu'nu Ankara'da konuk edecek.
Beşiktaş Başkentte 3 Puan Peşinde
23:27
Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Kahramanlı Kazaya Karıştı Mersin İdmanyurdu'nun Beşiktaş'la oynayacağı karşılaşma için Ankara'ya giden Kahramanlı, Aksaray yakınlarında bir tıra arkadan çarptı Kahramanlı: "Korkulacak bir durum yok, sadece maddi hasar var çok şükür"
23:04
İzmir İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması" Başbakan Davutoğlu: (3) "Hem temsili demokrasiyi hem katılımcı demokrasiyi birlikte geliştirelim. Canlı, birbirine güvenen, bariyerler, duvarlar oluşturmayan bir toplum oluşturalım. Yaşam biçimi, kimin ne tür tercihi varsa inancı, düşüncesi, yaşam biçimi hepsi saygıdeğerdir.
22:53
Davutoğlu: 'Avrupa'nın Geleceği Biz Olmadan Yazılamayacak' Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Avrupa bizim asli coğrafyamızdır ve Türkler Avrupa’nın asli unsurlarıdır.
Davutoğlu: 'Avrupa'nın Geleceği Biz Olmadan Yazılamayacak'
21:49
Başbakan Davutoğlu'nun 'Yeni Türkiye Yolu'ndaki Konuşması Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'Yeni Türkiye Yolu'nda konuşmasıyla hükümetin bu zamana kadar yaptıklarını ve bundan sonraki hedeflerini anlattı.
21:48
İzmir İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması" Başbakan Davutoğlu: (2) "Yüksek teknoloji içeren yeni yatırımlarda 5. bölge teşviki uygulayacağız. Yani, İzmir'de de olsa yüksek teknoloji içeriyorsa 5. bölge muamelesi görecek.
21:17
Futbol: Spor Toto Süper Lig'de Görünüm Fenerbahçe, deplasmanda Kardemir Karabükspor'u 2 1 yenerek liderliğini sürdürdü.
21:08
Başbakan Davutoğlu İzmir İş Dünyasıyla Buluştu…(2) Başbakan Ahmet Davutoğlu, İzmir’de yüksek teknoloji içeren yeni yatırımlarda 5. bölge teşviki uygulayacaklarını söyledi.
Başbakan Davutoğlu İzmir İş Dünyasıyla Buluştu…(2)
20:58
Basketbol: Toplu Sonuç Türkiye Basketbol Ligi ve TKBL'ye beşer maçla devam edildi.
19:59
Beşiktaş Ankara'da Beşiktaş, Mersin İdmanyurdu ile yarın yapacağı maç için Ankara'ya geldi.
19:33
Türkiye Basketbol 2. Ligi Mersin Büyükşehir Belediyesi: 71 TÜYAP Büyükçekmece Basketbol: 72.
19:27
Muay Thai Doğu Anadolu Bölge Şampiyonası Muay Thai Doğu Anadolu Bölge Şampiyonası- Muay Thai Doğu Anadolu Bölge Şampiyonası, 11 ilden 160 sporcunun katılımıyla Van'da başladı- Türkiye Muay Thai Federasyonu Teknikten Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Taştan: "Geçen yıl sporcularımız dünya genelinde yapılan çeşitli müsabakalarda 60'a yakın madalya alarak büyük bir başarı elde ettiler.
Muay Thai Doğu Anadolu Bölge Şampiyonası
18:48
Beşiktaş Kafilesini Taraftarlar Karşıladı Beşiktaş kafilesi Ankara'da- Siyah-beyazlı takım, Mersin İdmanyurdu ile Osmanlı Stadı'nda oynayacağı maç için başkente geldi Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında yarın Mersin İdmanyurdu ile yapacağı maç için Ankara'ya geldi.
Beşiktaş Kafilesini Taraftarlar Karşıladı
18:47
İşte Beşiktaş'ın Ankara Kafilesi Siyah-beyazlı takım, Mersin İdmanyurdu ile Osmanlı Stadı'nda oynayacağı maç için başkente geldi.
İşte Beşiktaş'ın Ankara Kafilesi
18:45
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak - Başkanlık Sistemi CHP İş Dünyası Grubu, Mardin'de- CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: "Türk demokrasisinde bizim kanaatimize göre en uygun sistem parlamenter demokrasidir" CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Türk demokrasisinde bizim kanaatimize göre en uygun sistem parlamenter demokrasidir" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak - Başkanlık Sistemi
18:37
AK Parti Mersin İl Kadın Kolları'nda Seçim AK Parti Mersin İl Kadın Kolları Başkanlığı'na Mehri Bilgen seçildi.
18:36
Davutoğlu: "Allah Manisa'ya, Soma'ya Bir Daha Böyle Acı Göstermesin" AK Parti Manisa 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Bütün okullarımızda bereketli, şifalı Manisa üzümlerinin dağıtılması için talimat verdik.
Davutoğlu: 'Allah Manisa'ya, Soma'ya Bir Daha Böyle Acı Göstermesin'
18:31
CHP İş Dünyası Grubu, Mardin'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: "Türk demokrasisinde bizim kanaatimize göre en uygun sistem parlamenter demokrasidir"
18:27
Beşiktaş Kafilesi Ankara'da Siyah beyazlı takım, Mersin İdmanyurdu ile Osmanlı Stadı'nda oynayacağı maç için başkente geldi.
18:14
Davutoğlu - Üzüm Üreticilerine Müjde AK Parti Manisa 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Bütün okullarımızda bereketli, şifalı Manisa üzümlerinin dağıtılması için talimat verdik.
Davutoğlu - Üzüm Üreticilerine Müjde
18:02
Beşiktaş, Başkent'e Geldi Beşiktaş yarın Osmanlı Stadı'nda ağırlayacağı Mersin İdmanyurdu maçı için Ankara'ya geldi.
Beşiktaş, Başkent'e Geldi
17:46
Beşiktaş Ankara'ya Geldi Beşiktaş Futbol Takımı yarın oynayacağı Mersin İdmanyurdu maçı için Ankara’ya geldi.
17:41
Chp, Irak ve Suriye'deki Olayların Sınır İllerinde Yarattığı Sorunlarını Tespit Ediyor Chp Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak başkanlığındaki heyet, Suriye ve Irak'taki olayların yansımalarıyla ilgili Mardin'de incelemelerde bulundu.
Chp, Irak ve Suriye'deki Olayların Sınır İllerinde Yarattığı Sorunlarını Tespit Ediyor
17:41
Beşiktaş Kafilesi Ankara'ya Gitti Sakatlığı bulunan Hutchinson, kadroda yer almadı.
17:34
Gelinle Damattan Hastanede Yatan Babaanneye Sürpriz Ziyaret Mersin'in Tarsus İlçesi'nde Behiye Ceylan Özdemir düğün töreninden bir gün önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan babaannesi 80 yaşındaki Refika Özdemir'i gelinliğiyle ziyaret ederek mutluluğunu paylaştı.
Gelinle Damattan Hastanede Yatan Babaanneye Sürpriz Ziyaret
17:32
Mersin'den 'Çözüm Süreci' İçin Diyarbakır'a Bisikletle Gidecek Mersin'de oturan milli yüzücü 40 yaşındaki Alper Sunaçoğlu, 'Çözüm sürecine' destek olmak için Mersin'den Diyarbakır'a bisikletle gitmek üzere yola çıktı.
Mersin'den 'Çözüm Süreci' İçin Diyarbakır'a Bisikletle Gidecek
17:18
Atıcılıkta Genç Yetenekler Aranıyor Atıcılıkta genç yetenekler aranıyor- 17. Akdeniz Oyunları kapsamında Mersin'e kazandırılan Erdemli Atış Poligonu'nda, geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmek için atıcılık kursu açıldı- Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Tarakçı: "Hedefimiz atıcılığa meyilli ve bu yönde yeteneği olan çocuklarımızı gün yüzüne çıkartıp, onları iyi birer sporcu yapmak" Mersin'in Erdemli ilçesine 17. Akdeniz Oyunları kapsamında inşa edilen atıcılık poligonunda geleceğin başarılı sporcularını
Atıcılıkta Genç Yetenekler Aranıyor
17:13
Zabıta Metruk Evleri Kontrol Ediyor Tarsus Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri naylon çadırlarda gelişi güzel yaşayan ve mevcut metruk binaları işgal eden şahıslar tespit etti.
16:54
Tügiad Başkanı Yücelen TÜGİAD Başkanı Yücelen: - "Türkiye eğer 2023 hedeflerini tutturmak istiyorsa her yıl yüzde 7,2 büyümek zorunda"- "Faizlerin düşmesi gerekiyor.
Tügiad Başkanı Yücelen
16:43
Basketbol: Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Mersin Büyükşehir Belediyesi: 88 OGM Orman Gençlik: 76.
16:26
Beşiktaş Kafilesi Ankara'ya Gitti Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında yarın Mersin İdmanyurdu ile yapacağı karşılaşma için Ankara'ya gitti.
Beşiktaş Kafilesi Ankara'ya Gitti
16:17
Muay Thai Doğu Anadolu Bölge Şampiyonası Muay Thai Doğu Anadolu Bölge Şampiyonası, 11 ilden 160 sporcunun katılımıyla Van'da başladı Türkiye Muay Thai Federasyonu Teknikten Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Taştan: "Geçen yıl sporcularımız dünya genelinde yapılan çeşitli müsabakalarda 60'a yakın madalya alarak büyük bir başarı elde ettiler.
16:09
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İzmir İl Kongresi'nde sürprizlerle karşılandı.
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım
16:04
Davutoğlu: "Zihniyetimizde, Cumhur Arasında Ayrım Yapmak Yoktur" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Cumhuriyetçi olacaksanız milli iradeye saygı göstereceksiniz.
Davutoğlu: 'Zihniyetimizde, Cumhur Arasında Ayrım Yapmak Yoktur'
16:04
Tügiad Başkanı Yücelen: "Her Yıl 7,2 Büyümeliyiz" Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Başkanı Ali Yücelen, Türkiye’nin 2023’teki en önemli hedefinin dünya ticaretinde ilk 10’a girmek olduğunu belirterek, “Türkiye eğer 2023 hedeflerini tutturmak istiyorsa her yıl yüzde 7,2 büyümek zorunda.
Tügiad Başkanı Yücelen: 'Her Yıl 7,2 Büyümeliyiz'
15:59
Davutoğlu: "Milli İradeye Saygı Göstermeyenler Cumhuriyetçi Olamaz" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Cumhuriyetçi olacaksanız milli iradeye saygı göstereceksiniz.
Davutoğlu: 'Milli İradeye Saygı Göstermeyenler Cumhuriyetçi Olamaz'
15:37
Atıcılıkta Genç Yetenekler Aranıyor 17. Akdeniz Oyunları kapsamında Mersin'e kazandırılan Erdemli Atış Poligonu'nda, geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmek için atıcılık kursu açıldı Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Tarakçı: "Hedefimiz atıcılığa meyilli ve bu yönde yeteneği olan çocuklarımızı gün yüzüne çıkartıp,
15:15
Atıcılık Poligonu Gençlere Açıldı Mersin'in Erdemli İlçesi'nde 17'nci Akdeniz Oyunları kapsamında yaptırılan Atış Poligonu, genç sporcuların hizmetine açıldı.
Atıcılık Poligonu Gençlere Açıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:39:44. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MERSİN HABERLERİ
[Hata Bildir]