SON DAKİKA MERYEM UZERLİ HABERLERİ

Son Dakika Meryem Uzerli Haberleri


MERYEM UZERLİ

12 Ağustos 1983 tarihinde, 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak Almanya Hessen'in Kassel Şehri'nde Türk babadan ve Alman anneden dünyaya gelmiştir. İlerleyen yaşlarında Hamburg'a yerleşmiş ve Schauspiel Studio Frese'de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır.
İki ağabeyi ve bir... Devamı

00:50
Meryem Uzerli'nin Güzellik Sırrı Ortaya Çıktı Güzel oyuncu Meryem Uzerli'nin sosyal medyada paylaştığı sütle dolu küvet fotoğrafı "güzellik sırrı ortaya çıktı" yorumlarına neden oldu.
Meryem Uzerli'nin Güzellik Sırrı Ortaya Çıktı
16:14
Ozan Güven: Meryem Benim Kardeşim Gibidir Yakışıklı oyuncu, alkolü fazla kaçırınca Meryem Uzerli için, "Çocuğumun üstüne yemin ederim aramızda bir şey yok. O benim kardeşim gibidir" dedi.
Ozan Güven: Meryem Benim Kardeşim Gibidir
09:13
Can Ateş Çevresini Dolandırıp Ortadan Kayboldu Meryem Uzerli'nin kızının babası iş adamı Can Ateş'in, çevresini 30 milyon Euro dolandırıp yurt dışına kaçtığı ve kendisine ulaşılamadığı iddia ediliyor.
Can Ateş Çevresini Dolandırıp Ortadan Kayboldu
08:42
Ozan Güven, Meryem Sorulunca Ağzını Bozdu! Ünlü oyuncu, gazeteciler tarafından yöneltilen "Meryem Hanım'la" başlayan soruyu hiç dinlemeden "Ya bu konunun da artık ..." diyerek camını kapattı.
Ozan Güven, Meryem Sorulunca Ağzını Bozdu!
16:33
Meryem Uzerli'nin Yeni Dizisinde Sorunlar Bitmiyor Star TV'de yayınlanacak dizi için 2 milyon doların altına imza atan Meryem Uzerli'nin filminde engeller çıkmaya devam ediyor.
Meryem Uzerli'nin Yeni Dizisinde Sorunlar Bitmiyor
09:07
Cem Yılmaz ve Ozan Güven'in Teselli Gecesi Sürpriz aşklarıyla uzun süre gündemden düşmeyen Cem Yılmaz - Ayşe Hatun Önal ve Ozan Güven - Meryem Uzerli çiftleri, birlikteliklerini noktaladıktan sonra gecelere aktı.
Cem Yılmaz ve Ozan Güven'in Teselli Gecesi
10:06
Ozan Güven ve Meryem Uzerli Arasında Soğuk Rüzgarlar Esiyor Meryem Uzerli'yle sürpriz bir aşka yelken açan oyuncu Ozan Güven, kendisine Meryem sorulunca "Toplantıdaydık" diyerek muhabirleri geçiştirdi.
Ozan Güven ve Meryem Uzerli Arasında Soğuk Rüzgarlar Esiyor
11:15
Seçkin Özdemir: Dizi İçin Şarkı Söylemem İstendiğinde Panik Oldum Seçkin Özdemir: Dizi için şarkı söylemem istendiğinde panik oldum Oyuncu Seçkin Özdemir, 'Bir Aşk Hikayesi' dizisi için şarkı söylemesi istendiğinde paniğe kapıldığını anlatırken, "Hiç iddiam yok. Hobi olarak gitar çalıp söyleyen bir adamım. 'Böyle bir iddiam varmış' gibi algılanır diye korktum" dedi.
Seçkin Özdemir: Dizi İçin Şarkı Söylemem İstendiğinde Panik Oldum
10:45
Seçkin Özdemir; Dizi İçin Şarkı Söylemem İstendiğinde Panik Oldum Oyuncu Seçkin Özdemir, 'Bir Aşk Hikayesi' dizisi için şarkı söylemesini istediğinde paniğe kapıldığını anlatırken, "Hiç iddiam yok. Hobi olarak gitar çalıp söyleyen bir adamım. 'Böyle bir iddiam varmış' gibi algılanır diye korktum" dedi.
Seçkin Özdemir; Dizi İçin Şarkı Söylemem İstendiğinde Panik Oldum
10:06
Can Ateş'e Haciz Şoku Meryem Uzerli ile yaşadığı aşk ile tanınan Ateş'in sahibi olduğu şirketlere alacaklıların haciz gönderdiği ortaya çıktı. Ateş, çalışanların maaşını bile ödeyemiyormuş.
Can Ateş'e Haciz Şoku
09:32
Ünlü İş Adamına Haciz Şoku Meryem Uzerli'nin çocuğunun babası Can Ateş'in sahibi olduğu Martin&Martin Sigorta ve Reasürans Brokerliği şirketine alacaklıların haciz gönderdiği iddia edildi.
Ünlü İş Adamına Haciz Şoku
13:41
Meryem Uzerli'ye İlk Kez Ozan Güven Soruldu Meryem Uzerli, birlikte görüntülendiği Ozan Güven ile ilgili, "Doğal biri geçmişten konuşmuyorum" dedi.
Meryem Uzerli'ye İlk Kez Ozan Güven Soruldu
13:35
Meryem Uzerli'ye İlk Kez Ozan Güven Soruldu Meryem Uzerli, birlikte görüntülendiği Ozan Güven ile ilgili, "Doğal biri geçmişten konuşmuyorum" dedi.
Meryem Uzerli'ye İlk Kez Ozan Güven Soruldu
12:56
Meryem Uzerli'ye İlk Kez Ozan Güven Soruldu Meryem Uzerli, birlikte görüntülendiği Ozan Güven ile ilgili, "Doğal biri geçmişten konuşmuyorum" dedi.
Meryem Uzerli'ye İlk Kez Ozan Güven Soruldu
12:13
Dha Dış Haber- Meryem Uzerli Alman Tarafım Dakikliğim, Türk Tarafım Duygusallığım Oyuncu Meryem Uzerli, aynaya baktığında 'Starlight' görmediğini, kızı Lara'nın dünyaya gelmesinden sonra tüm korkularından arındığını söyledi.
Dha Dış Haber- Meryem Uzerli Alman Tarafım Dakikliğim, Türk Tarafım Duygusallığım
10:28
Dha Dış Haber- Meryem Uzerli Alman Tarafım Dakikliğim, Türk Tarafım Duygusallığım Oyuncu Meryem Uzerli, aynaya baktığında 'Starlight' görmediğini, kızı Lara'nın dünyaya gelmesinden sonra tüm korkularından arındığını söyledi.
Dha Dış Haber- Meryem Uzerli Alman Tarafım Dakikliğim, Türk Tarafım Duygusallığım
10:13
Meryem Uzerli; Alman Tarafım Dakikliğim, Türk Tarafım Duygusallığım Oyuncu Meryem Uzerli, aynaya baktığında 'Starlight' görmediğini, kızı Lara'nın dünyaya gelmesinden sonra tüm korkularından arındığını söyledi.
Meryem Uzerli; Alman Tarafım Dakikliğim, Türk Tarafım Duygusallığım
10:56
Murat Yıldırım: Hatalarımla Yüzleşmeyi Severim Oyuncu Murat Yıldırım, kendisi ile yüzleşmeyi, hatalarını düzeltmeye çalışmayı sevdiğini söyledi.
Murat Yıldırım: Hatalarımla Yüzleşmeyi Severim
11:19
Cem Yılmaz ve Ozan Güven, Yeni Yıla Yeni Aşklarıyla Giremedi Sürpriz aşklarıyla magazin gündemini karıştıran Ozan Güven-Meryem Uzerli ve Cem Yılmaz-Ayşe Hatun Önal çifti yeni yıla ayrı girdi.
Cem Yılmaz ve Ozan Güven, Yeni Yıla Yeni Aşklarıyla Giremedi
11:23
Meryem Uzerli'nin Yeni Partneri Burak Özçivit Ozan Güven ile yeni bir aşka yelken açan güzel oyuncunun merak edilen partneri belli oldu. Hürrem'e yeni sezonda Malkoçoğlu eşlik edecek.
Meryem Uzerli'nin Yeni Partneri Burak Özçivit
08:56
Muhteşem Yüzyıl Bitti Ama 2014'Te O Konuşuldu Medya Takip Merkezi'nin araştırmasına göre 2014'ün en çok konuşulan dizisi, geçen haziran ayında 139'uncu bölümü ile sona eren Muhteşem Yüzyıl oldu.
15:08
Emrah'a Servet Kazandıran Reklamın Görüntüleri Yayınlandı Acıların çocuğu, Star'ın yılbaşı çekimine katılmış ve bu çekimden 2 milyon dolar kazanmıştı. Emrah'ın reklam çekimleri ilk kez bugün yayınlandı.
Emrah'a Servet Kazandıran Reklamın Görüntüleri Yayınlandı
11:05
Meryem Uzerli: Almanya'da Takıldığım 3 Kişi Var Ozan Güven'le beraberliğiyle gündeme gelen Uzerli'nin 2 hafta önce Tuba Ünsal'ın doğum gününde "Almanya'da takıldığım 3 kişi var" dediği ortaya çıktı.
Meryem Uzerli: Almanya'da Takıldığım 3 Kişi Var
14:37
Meryem Uzerli'nin Yeni Dizisinin Çekimleri Eylüle Ertelendi Ozan Güven'le gece yarısı sarmaş dolaş görüntülenen Meryem Uzerli'nin yeni dizisinin çekimleri eylül ayına ertelendi.
Meryem Uzerli'nin Yeni Dizisinin Çekimleri Eylüle Ertelendi
14:28
Star TV, Beren Saat'e Açık Çek Teklif Etti Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit ve Meryem Uzerli'den sonra Emrah'la anlaşan kanal yönetimi, Saat'e de kanalın yüzü olması için astronomik bir teklifte bulundu.
Star TV, Beren Saat'e Açık Çek Teklif Etti
10:09
Emrah'dan Ses Getirecek Yeni Anlaşma Şarkıcı, Star TV'nin yeni yüzü oldu ve önceki gün kanalın yılbaşı çekiminde görev aldı. Emrah'ın bu projeden 2 milyon dolar aldığı konuşuluyor.
Emrah'dan Ses Getirecek Yeni Anlaşma
08:45
Yılın Aşk Bombası! Meryem Uzerli ile Ozan Güven El Ele Yakalandı Uzerli'nin 'Muhteşem Yüzyıl'daki rol arkadaşı Ozan Güven'le yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı. Yakalanınca önce ellerini ayıran çift hızla yürümeye başladı.
Yılın Aşk Bombası! Meryem Uzerli ile Ozan Güven El Ele Yakalandı
14:58
Meryem Uzerli ve Selma Ergeç Sıkı Dost Oldu Meryem Uzerli'nin Almanya'dan dönmesinden sonra sık sık görüşmeye başlayan iki oyuncu, giyim tarzı olarak bile birbirini etkilemeye başladı.
Meryem Uzerli ve Selma Ergeç Sıkı Dost Oldu
14:40
Kıvanç Tatlıtuğ'un, Meryem Uzerli'yi Neden Geri Çevirdiği Belli Oldu Yakışıklı oyuncu, "Ben Ay Yapım'la çalışıyorum ve bundan sonra da yoluma Ay Yapım'la devam edeceğim. Meryem Uzerli'yle çalışmamamın nedeni bu." dedi.
Kıvanç Tatlıtuğ'un, Meryem Uzerli'yi Neden Geri Çevirdiği Belli Oldu
10:53
Kıvanç Tatlıtuğ, Meryem'e 'Hayır' Dedi 'Kurt Seyit ve Şura' dizisi yayından kaldırılınca ekrana küsen Kıvanç Tatlıtuğ, Meryem Uzerli'nin yeni projesini de geri çevirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ, Meryem'e 'Hayır' Dedi
10:03
Meryem Uzerli'ye Bir Akşam Yemeği İçin 500 Bin Euro Teklif Etmişler Ortadoğulu bir aile Meryem'e "Yemekte bize eşlik et" diyerek 500 bin Euro teklif etmiş. Meryem "Parayı Türkiye'de çocuk vakıflarına bağışlarsanız kabul ederim" demiş.
Meryem Uzerli'ye Bir Akşam Yemeği İçin 500 Bin Euro Teklif Etmişler
13:34
Tuba Ünsal Doğum Gününü Kutladı Tuba Ünsal, dün akşam eşi Mirgün Cabas'ın düzenlemiş olduğu partiyle yeni yaşını kutladı.
Tuba Ünsal Doğum Gününü Kutladı
13:14
Meryem Üzerli Artık 'Fresh Start' Türkiye'nin yanı sıra dünyada ilgi ile izlenen 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde 'Hürrem Sultan' olarak üne kavuşan Meryem Uzerli, Can Ateş'ten sonra kızı Lara ile 'Taze bir başlangıç' yapacağını söyledi.
Meryem Üzerli Artık 'Fresh Start'
12:10
Meryem Uzerli'nin Acı Günü Uzun süredir Almaya'da yaşayan ünlü oyuncunun babaannesi vefat etti. Uzerli, İstanbul'dan gelen acı haberi sosyal medyada takipçilerine duyurdu.
Meryem Uzerli'nin Acı Günü
12:39
Meryem Uzerli'den Milyon Dolarlık Yeni Anlaşma Pek çok ülkede fanı olan Meryem Uzerli'nin bir firmayla milyon dolarlık bir anlaşma imzaladığı ortaya çıktı. Uzerli, transfer ücreti olarak bile 2 milyon dolar almış.
Meryem Uzerli'den Milyon Dolarlık Yeni Anlaşma
10:47
Uzerli'nin Hayranlarının Paylaştığı Fotoğraf Sosyal Medyayı Salladı Meryem Uzerli'nin kızı Lara'ya ait olduğu iddia edilen fotoğraf sosyal medyayı salladı. Fotoğraf kısa sürede beğeni ve yorum rekoru kırdı.
Uzerli'nin Hayranlarının Paylaştığı Fotoğraf Sosyal Medyayı Salladı
09:43
Gq "Men Of The Year" 2014 Ödülleri Sahiplerini Buldu “GQ Men of the Year” 2014 Ödülleri, düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.
Gq 'Men Of The Year' 2014 Ödülleri Sahiplerini Buldu
08:58
GQ "MEN Of The Year" 2014 Ödülleri Muhteşem Bir Törenle Sahiplerini Buldu! "GQ Men of the Year" ödül töreni 12 Kasım Çarşamba akşamı, Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorous'da gerçekleşti.
15:07
Nebahat Çehre'den Tuba'yı Kızdıracak Sözler Usta oyuncu, geçen sezon 'Kara Para Aşk' dizisinde annesini canlandırdığı Tuba Büyüküstün'le ilgili "Tuba çok güzel bir kız ama bana oyunculuğunu sormayın" dedi.
Nebahat Çehre'den Tuba'yı Kızdıracak Sözler
11:42
Germania Kids'in Prömiyeri Hamburg'da Yapılacak Tiyatro yönetmeni Telat Yurtsever'in yeni oyunu 'Germania Kids'in prömiyeri 12 Kasım Çarşamba günü saat 20.00'de Hamburger Sprechwerk Sahnesinde yapılacak.
Germania Kids'in Prömiyeri Hamburg'da Yapılacak
10:38
Meryem Uzerli Dizilere Geri Dönüyor Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı sırada Tükenmişlik Sendromu’na yakalanan ve Türkiye’yi terk ederek Almanya’ya geri dönen ünlü oyuncu Meryem Uzerli, kızı Lara ve geleceğe dair planları hakkında özel açıklamalarda bulundu.
Meryem Uzerli Dizilere Geri Dönüyor
10:35
Meryem Uzerli Geri Dönüyor Tükenmişlik Sendromu'na yakalanıp Türkiye'yi terk eden ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Ocak ayında Türkiye'ye dönerek yeni bir film projesinde yer alacağını ifade etti.
Meryem Uzerli Geri Dönüyor
15:08
Meryem Uzerli Nasıl Yatırım Yapıyor Ünlü oyuncu kazandığını gayrimenkule yatırıyor. Yeni sezon için 2 milyon dolarlık anlaşma yapan oyuncu, Berlin'de 300 bin euroya daire aldı.
Meryem Uzerli Nasıl Yatırım Yapıyor
13:01
Meryem Uzerli Menajeri İle Aynı Evde Kalacak Meryem Uzerli, Almanya'dan menajeri Dany Lyons'la birlikte gelecek.
Meryem Uzerli Menajeri İle Aynı Evde Kalacak
09:41
Meryem Uzerli'nin Tepki Çeken Poz Meryem Uzerli, instagram'dan paylaştığı yarı çıplak fotoğrafıyla tepki çekti.
Meryem Uzerli'nin Tepki Çeken Poz
16:03
Meryem Uzerli'ye Arap Patronlarından 1.5 Milyon Dolarlık Jest 2 milyon dolara projeye 'evet' diyen Meryem Uzerli'ye, Arap patronları 1.5 milyon dolarlık bir de ev hediye etti.
Meryem Uzerli'ye Arap Patronlarından 1.5 Milyon Dolarlık Jest
15:54
Meryem Uzerli'den Can Ateş itirafı Elle degisine konuşan Meryem Uzerli kızının babası Can Ateş için, "Bizi istediği zaman ziyaret edebilir. Kapım ona her zaman açık." dedi.
Meryem Uzerli'den Can Ateş itirafı
15:52
Meryem Uzerli'den Can Ateş itirafı Elle degisine konuşan Meryem Uzerli kızının babası Can Ateş için "Bizi istediği zaman ziyaret edebilir. Kapım ona her zaman açık" dedi.
15:51
Meryem Uzerli'den Can Ateş itirafı Elle degisine konuşan Meryem Uzerli kızının babası Can Ateş için "Bizi istediği zaman ziyaret edebilir. Kapım ona her zaman açık" dedi.
10:57
Meryem Uzerli ve Burak Özçivit'e Partner Aranıyor Burak Özçivit ve Meryem Uzerli'nin yeni sezonda rol alacağı projeler hazır. Ancak başrolde iki ünlüye eşlik edecek oyuncu bulunamıyor.
Meryem Uzerli ve Burak Özçivit'e Partner Aranıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:17:28. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MERYEM UZERLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]