06:2000
SON DAKİKA METRO HABERLERİ

Son Dakika Metro Haberleri

  Metro Marketin Büyümek İstediği 3 Ülkeden Biri Türkiye

  Metro Marketin Büyümek İstediği 3 Ülkeden Biri Türkiye

  Metro Toptancı Market Genel Müdürü Özerkan: "2015 yılında gerek turizmin yoğun olduğu büyük şehirlerde gerekse Anadolu şehirlerinde mağaza açma planlarımız var" "Türkiye'yi Rusya ve Çin'le beraber yatırımda öncelikli üç ülkeden biri yaptık" "Türkiye'de damak zevki giderek tek düzeleşiyor ve kısırlaşıyor. (Dün 12:44)

   

  Masa Tenisi: Ettu Kadınlar Şampiyonlar Ligi

  Masa Tenisi: Ettu Kadınlar Şampiyonlar Ligi

  Fenerbahçe, gruptaki üçüncü maçında yarın İstanbul'da Macaristan'ın Szekszard takımıyla karşılaşacak. (Dün 12:12)

   

  Yatırımcı Rehberi

  Yatırımcı Rehberi

  Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: (Dün 11:43)

   

  "Ankara'da Şehir Dışına Göç Arttı"

  ABD'nin en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams'ın Ankara (Angora) Yönetici Ortağı Cem Demirci, başkentin emlak haritasını çıkardı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Baktat, Türk Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

  Baktat, Türk Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

  Türkiye’deki 6 fabrikası ve yurt dışındaki ortakları ile Türk ürünlerini dünyaya tanıtan Baktat, 53 ülkeye ihracat yapıyor. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Şanlıurfa'da İzinsiz Kazıya Önlem

  Şanlıurfa'da İzinsiz Kazıya Önlem

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Alt Yapı Koordinasyon Merkezi toplantısı, ilçe belediyeler ve diğer kurumların alt yapıyla ilgili müdürlüklerinin katılımıyla gerçekleşti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Denetim Masası Değişiyor!

  Windows 10, Windows 8'in iyice karıştırdığı Denetim Masaları'nın sorununu böyle çözecek! (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Taşköprü Sarımsağı Çinlilerden Kurtarıldı

  Taşköprü Sarımsağı Çinlilerden Kurtarıldı

  Taşköprü sarımsağını Çinlilerin elinden kurtardıklarını belirten Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, tüm sarımsağı üreticiden satın alarak yurt dışındaki mağazalarında raflandırıp dünyaya tanıtacaklarını söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Türk Kahvesi Arzum OKKA ile Dünyaya Açılıyor

  Türk Kahvesi Arzum OKKA ile Dünyaya Açılıyor

  Arzum Elektrikli Ev Aletleri, geleneksel tada uygun, bol köpüklü ve doğrudan fincana servis özelliğine sahip Arzum Okka'yı tanıttı. Türk kahvesinin 500 yıllık hikâyesini yeniden yorumlayan Arzum OKKA, bir veya iki fincan kahve seçeneğinin yanı sıra, közde Türk kahvesi keyfi için 'yavaş pişirme' ve kendi kendini temizleme özelliği ile kahve severlerin vazgeçilmezi olacak. Arzum OKKA, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olarak kabul edilen Red-Dot Awards ödülünün de sahiplerinden (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İş Sağlığı ve Güvenliği Vodafone İle İnsan Yönetimi Kongresi'nde

  Yeni İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası, PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi'nde masaya yatırılıyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Prandelli, Takımını Çift Forvetle Sahaya Sürdü

  Prandelli, Takımını Çift Forvetle Sahaya Sürdü

  Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubundaki 3. maçında Borussia Dortmund'u ağırlarken, Teknik Direktör Cesare Prandelli takımını çift forvetle sahaya sürdü. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  5. Yöresel Ürünler Fuarı

  5. Yöresel Ürünler Fuarı

  - Metro Toptancı Market Genel Müdürü Özerkan: - "Ürünlerimizin yüzde 97'sini Türkiye'den alıyoruz ama bunların yerel olması, coğrafi işaretli olması anlamına gelmiyor. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye Otobüsçüler Konseyi'nden Galip Öztürk'e Destek

  Türkiye Otobüsçüler Konseyi'nden Galip Öztürk'e Destek

  Türkiye Otobüsçüler Konseyi, hakkındaki müebbet hapis cezası Yargıtay tarafından onanan Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk'e destek için basın toplantısı düzenledi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 06:20:57. #1.12#