03:2500
SON DAKİKA MHP HABERLERİ

Son Dakika MHP Haberleri

   

  Türkiye-Rusya Dostluk Grubu Üyeleri

  Türkiye-Rusya Dostluk Grubu Üyeleri

  MOSKOVA (AA) - TBMM Türkiye-Rusya Parlamentolararası Dostluk Grubu milletvekilleri Rusya'nın başkenti Moskova'da Türk vatandaşlarıyla bir araya geldi. (Bugün 01:50)

   

  Kiraz Belediyesi'nden Kestane Günleri

  Kiraz Belediyesi'nden Kestane Günleri

  Kiraz Belediyesi 22 mahallesinde yetişen kestane ürününü tanıtmak amacı ile 29-30 Kasım (Cumartesi-Pazar Günleri) Gaziemir Optimum Alışveriş Merkezi’nde saat 14:00-17:00 arasında közlenmiş kestane ikramlarında bulunacak. (Dün 23:34)

   

  Tire Halk Eğitim'den Muhteşem Gösteri

  Tire Halk Eğitim'den Muhteşem Gösteri

  Tire Halk Eğitim Merkezi(HEM) Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle özel bir program sundu. (Dün 22:50)

   

  Yargı Paketi TBMM Genel Kurulu'nda

  CHP'li Aldan: "Teklif reform değil, yargıya daha sağlam ayakla basmanın aracıdır" HDP'li Kaplan: "Yakında 46 termik santral ve HES, 25 şeker fabrikası özelleştirilecek. (Dün 22:30)

   

  Yargı Paketi TBMM Genel Kurulu'nda

  Hakim ve savcılara ücret artışı, makul şüphe üzerine üst ve yer araması yapılabilmesi ile Yargıtay ve Danıştay'ın üye ve daire sayılarının artırılmasını içeren kanun teklifinin TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmesine başlandı. (Dün 21:02)

   

  TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Satır: "Evlilik cüzdanı erkek ile kadının bir ömrü paylaşma kararlılığının sözleşmesidir, kadına sahip olunduğunu tescilleyen bir belge değildir" CHP'li Küçük: "Bu ülkede kadın olmanın fıtratında dayak yemek, şiddet görmek olmasın, ölmek olmasın" MHP'li Öz: "Kadına yönelik. (Dün 20:42)

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Tiran'daki Tarihi Mekanları Gezdi

  TBMM Başkanı Çiçek, Tiran'daki Tarihi Mekanları Gezdi

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Arnavutluk temasları kapsamında, başkent Tiran'daki tarihi mekanları ziyaret etti. (Dün 19:06)

   

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Komisyon Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Berber: "Denizcilikte ikinci sicil uygulaması başlatıldı. (Dün 19:01)

   

  Kapusuz: Rusya'nın Kırım'ı İşgalini Kabul Etmiyoruz

  TBMM Rusya Dostluk Grubu Başkanı Ankara Milletvekili Salih Kapusuz ile Dostluk Grubu üyeleri CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk ve MHP Adana Milletvekili Ali Halaman Türkiye'nin Moskova Büyükelçiliği binasında Türk vatandaşlarla bir araya geldi. (Dün 18:59)

   

  MHP'li Günal: 'Sıfır' Sorun Diyenler Ülkeyi 'Sırf' Sorunlu Ülke Haline Getirdi

  Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Dışişleri Bakanlığı döneminde uyguladığı stratejik derinlik dış politikasının stratejik yalnızlığa dönüştüğünü söyledi. (Dün 18:59)

   

  TBMM Genel Kurulu

  Başkanvekili Bahçekapılı ve milletvekilleri Öğretmenler Günü'nü kutladı. (Dün 18:29)

   

  Uşak İl Genel Meclisi'nde Gerginlik

  Uşak İl Genel Meclisi'nde Gerginlik

  Uşak İl Genel Meclisi'nin Kasım ayı bütçe görüşmelerinde gündem dışı söz alan CHP'li İl Genel Meclisi üyesi Yılmaz Tozan, isim vermeden bir il meclis üyesinin Eşme İlçesi'nin Kolonkaya Köyü'nde akrabasına ait tavuk çiftliğine İl Özel İdaresi araçlarını kullanarak özel yol yaptırdığını, ayrıca bir şirketten para aldığını iddia etti. (Dün 18:12)

   

  Çiçek, Arnavut Mevkidaşı İlir Meta ile Görüştü

  Çiçek, Arnavut Mevkidaşı İlir Meta ile Görüştü

  TBMM Başkanı Çiçek Arnavutluk'ta- Çiçek, Arnavut mevkidaşı İlir Meta ile görüştü- Çiçek: "Birlikte paylaştığımız coğrafya, barış ve istikrar açısında kırılgan bir coğrafyadır"- "O nedenle Türkiye-Arnavutluk ilişkilerinin gelişmesi, sadece iki ülke açısından değil, Balkan coğrafyası açısından da hayati önem taşımaktadır"- "Biz bunun farkında olarak, ilişkilerimizi sadece siyasi alanda değil, ekonomi, kültür, güvenlik ve diğer alanlarda sürdürmek istiyoruz"TİRAN (AA) – TBMM Başkanı Cemil Çiçek, (Dün 18:11)

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Başkanı Çiçek, Umman ve Ürdün'e gidecek. (Dün 18:04)

   

  Manisa'da Kadına Yönelik Şiddete Tepki Etkinlikleri

  Manisa'da Kadına Yönelik Şiddete Tepki Etkinlikleri

  Manisa'da düzenlenen bir dizi etkinlikle kadına yönelik şiddete dikkat çekildi. (Dün 17:45)

   

  Uşak İl Genel Meclisi'nde Gerginlik

  Uşak İl Genel Meclisi'nde Gerginlik

  Uşak İl Genel Meclisi'nin Kasım ayı bütçe görüşmelerinde gündem dışı söz alan CHP'li İl Genel Meclisi üyesi Yılmaz Tozan, isim vermeden bir il meclis üyesinin Eşme İlçesi'nin Kolonkaya Köyü'nde akrabasına ait tavuk çiftliğine İl Özel İdaresi araçlarını kullanarak özel yol yaptırdığını, ayrıca bir şirketten para aldığını iddia etti. (Dün 17:43)

   

  TBMM Başkanı Çiçek Arnavutluk'ta

  Çiçek, Arnavut mevkidaşı İlir Meta ile görüştü Çiçek: "Birlikte paylaştığımız coğrafya, barış ve istikrar açısında kırılgan bir coğrafyadır'' ''O nedenle Türkiye Arnavutluk ilişkilerinin gelişmesi, sadece iki ülke açısından değil, Balkan coğrafyası açısından da hayati önem taşımaktadır" ''Biz bunun farkında. (Dün 17:29)

   

  Yozgatlılar, Davutoğlu'nun Halep Benzetmesine Anlam Veremedi

  Yozgat’ta muhalefet partilerin il başkanları ve vatandaşlar, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmasında Halep’i Yozgat ve Kayseri'ye benzetmesine bir anlam vermediklerini belirtti. (Dün 17:16)

   

  "Milletin Bir Kesimine Çıban, 'Ur' Diye Bakan Anlayış Bitmiştir"

  Başbakan Davutoğlu, 1930'lu yıllardan, 1994'te yayınlanan genelgelerden bahsederek, "Milletin bir kesimine 'çıban', 'ur' diye bakan anlayış bitmiştir." dedi. (Dün 17:04)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 03:25:51. #1.11#