SON DAKİKA MHP HABERLERİ

Son Dakika MHP Haberleri

15:03
MHP'li Vural Başkanlık Sistemini Eleştirdi MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık sistemi ile ilgili gerekçelerinin çok zayıf olduğunu söyledi.
15:01
MHP'li Yeniçeri Açıklaması "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın istediği Türkiye'ye uygun değil, kendisine uygun bir başkanlık sistemidir"
15:00
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması "Ülkenin başkanlık sitemine değil, huzura, özgürlüklere, bağımsız ve tarafsız bir yargıya, özgür medyaya, insanların üretmeye, işe, aşa ihtiyacı var" "Darbecilerle yarışan bir zihniyetle karşı karşıyayız. Kenan Evren gibi devlet başkanı olmak istiyor" "Kayıp kaçak bedeli yasal güvenceye alınıyor.
14:55
MHP Kapaklı İlçe Başkanı Çetin: "Hedefimiz MHP'yi Birinci Parti Çıkarmak" Tekirdağ’ın Kapaklı İlçesi MHP İlçe Başkanı Yusuf Çetin, hedeflerinin MHP’yi birinci parti çıkarmak olduğunu söyledi.
MHP Kapaklı İlçe Başkanı Çetin: 'Hedefimiz MHP'yi Birinci Parti Çıkarmak'
14:50
Hdp'nin Seçime Parti Olarak Girmesi Kararı Akp-İmralı Birlikte Almıştır MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, HDP'nin seçime parti olarak girme kararını AKP ile İmralı'nın birlikte aldığını söyledi.
14:27
'HDP Barajı Geçer mi' Anketinde MHP'nin Oy Oranı Yüzde 11 Metropoll'ün son anketinde HDP'nin oy oranı yüzde 9.3 olurken MHP'nin oy oranı ise yüzde 11 olarak görünüyor.
'HDP Barajı Geçer mi' Anketinde MHP'nin Oy Oranı Yüzde 11
14:01
MHP'li Yılmaz'dan Yabancıların Çalıştırılmasına Tepki MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde yaptırılan termik santralde işçilerin işlerine son verilmesine tepki gösterdi.
13:11
MHP Kocaeli İl Kongresi Pazar Günü Yapılacak MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, partisinin 1 Şubat Pazar günü yapılacak 11. Olağan Kocaeli il kongresi hakkında açıklamalarda bulundu.
MHP Kocaeli İl Kongresi Pazar Günü Yapılacak
13:08
Bahçeli'den Milletvekillerine Mozart Ziyafeti Klasik müzik tutkunu olduğunu ve en çok Mozart'ı dinlediğini açıklayan Bahçeli, yemekte bir araya geldiği milletvekillerine Mozart'ın Türk Marşı'nı dinletti.
Bahçeli'den Milletvekillerine Mozart Ziyafeti
11:27
MHP'den Başkan Arslan'a Ziyaret MHP Çiğli İlçe Teşkilatı, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan'ı makamında ziyaret etti.
MHP'den Başkan Arslan'a Ziyaret
11:08
Ekonomi Kulübünün Konuğu Gökçek Oldu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AŞTİ'nin Mamak'ta Nata Vega Outlet yakınlarına taşınacağını, söyledi.
10:37
Yenihisarspor Kulüp Başkanı Demirtaş'dan Açıklama Didim Yenihisarspor Kulüp Başkanı Tural Demirtaş, MHP Didim Belediye Meclis Üyesi Özgür Makasçıoğlu’nun ortaya attığı iddialara cevap verdi.
Yenihisarspor Kulüp Başkanı Demirtaş'dan Açıklama
10:05
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması "Tarım sektöründeki büyük atılımı görmezden gelip, gerçeklerden uzak eleştiriler yapmak, bu büyük sektöre, bu sektörün çiftçisine, üreticisine, sanayicisine, tüketicisine yapılan haksızlıktır.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması
09:46
Tireli Şenol Filiz Memleketinde Sahne Aldı Tireli Neyzen Şenol Filiz, Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek'in özel daveti üzerine memleketi Tire'de sahne aldı.
Tireli Şenol Filiz Memleketinde Sahne Aldı
09:34
İşsizlik Maaşına Başvurularda Rekor 2014'te işsizlik maaşı içi başvuranların sayısı yarım milyona dayandı. Devlet geçen yıl 1.5 milyar TL ödeme yaptı.
İşsizlik Maaşına Başvurularda Rekor
00:13
MHP İlçe Başkanlığı 4 Bakanla İlgili Pankart Astı MHP Beşiktaş İlçe Bakanlığı, 4 bakanın TBMM’de yapılan oylama ile Yüce Divan’a gönderilmemesine tepki olarak ilçe binasına pankart astı.
23:45
MHP'den Yolsuzluk Pankartı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beşiktaş İlçe Teşkilatı, yolsuzlukla suçlanan 4 eski bakanın Genel Kurul’da aklanmasını eleştirmek için ilçe binasına 'Patron böyle istedi, sizce aklandılar mı?' yazılı bir pankart astı.
22:03
Torba Kanun" Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Gençlik ve Spor Bakanlığı, internet suçları, İGDAŞ'ın özelleştirilmesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi kurulması, Kızılay ve Yeşilay ile ilgili düzenlemeleri de içeren teklifin ilk 4 maddesi kabul edildi.
21:54
Türkiye İfade Özgürlüğünde Sonuncu Türkiye, 2014 yılında da AİHM önünde ifade özgürlüğü ihlali nedeniyle hakkında en fazla karar açıklanan ülke oldu.
Türkiye İfade Özgürlüğünde Sonuncu
19:55
Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi: Basın Özgürlüğünde Türkiye Kötüye Gidiyor Türkiye'nin de üye olduğu Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi, “Avrupa’da basın özgürlüğünün korunması” başlıklı raporu 19 'hayır' oyuna karşı 77 'evet' ile kabul etti.
Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi: Basın Özgürlüğünde Türkiye Kötüye Gidiyor
18:33
Tapelerin Not Defteri Olarak Basılması Genel Kurul'a Taşındı CHP Grup Başkanvekili Gök, 17 Aralık soruşturmasına ilişkin bazı tapelerin not defteri olarak bastırılması dolayısıyla Meclis Başkanlığı'nı kutlarken, AK Parti Başkanvekili Aydın ise uygulamayı "skandal" olarak nitelendirerek ilgililer hakkında işlem yapılmasını istedi TBMM Başkanvekili Yakut: "Meclis.
18:06
TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerini Araştırma Komisyonu Komisyon Başkanı Dedegil: "Mahalle baskısı değil, üst kattan biri yardım isteyerek bağırıyor ve sen televizyonda kanal değiştirmeye devam ediyorsan bu bize ters" CHP İstanbul Milletvekili Toprak: "Şiddet gören birine rastlandığında polise haber vermek, 'aman karışmayalım' dememek bir insanlık sorumluluğu" Erkek konukevine ilişkin sunum yapan Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdür Yardımcısı Gür: "Şu ana kadar erkek konukevimizden 15 kişi yararlandı.
17:47
Ali Kurt, MHP Uşak İl Başkanlığına Aday Oldu Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Uşak’ta yapacağı il genel kurulu için başkanlığa ilk aday Ali Kurt oldu.
Ali Kurt, MHP Uşak İl Başkanlığına Aday Oldu
17:28
TBMM Kit Komisyonu Şeker Kurumu Başkanı Tekin: "Şeker fiyatlarında oluşan düşüş baskısının iklim koşulları gibi arzı doğrudan etkileyen unsurlarda olağanüstü bir gelişme olmadığı takdirde 2014/2015 sezonu boyunca da devam edeceği düşünülmektedir" "Kota verilmeyen bazı fabrikalar tarafından üretilen glikoz yurt içine kayıt.
16:40
298 Sayılı Seçimlerin Temel Hükümleriyle İlgili Kanun AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi Avukat Şeref Malkoç, 298 Sayılı seçimlerin temel hükümleriyle ilgili Kanun’da seçim takvimi yayımlandıktan sonra özel radyo ve televizyonların siyasi yayınlarıyla ilgili kısıtlamalara ilişkin, “Bu kısıtlamalardan dolayı her seçimde onlarca televizyona yayın durdurma veya kapatma cezası geliyor.
15:13
Kentkartta Yeni Dönem Manisa'da ilk kez uygulamaya konulan sistemde, ulaşımda kullanılan kentkartlar akıllı telefonlarla bütünleşti.
Kentkartta Yeni Dönem
14:47
MHP Giresun Başkanı Dizdar, Görevi Devraldı MHP Giresun İl Başkanı Orhan Erzurum, görevini 25 Ocak tarihinde yapılan kongrede il başkanlığına seçilen İbrahim Dizdar’a devretti.
MHP Giresun Başkanı Dizdar, Görevi Devraldı
14:38
Kars'ta Sazlı- Sözlü Kar Şenliği Karakışın sert geçtiği Kars'ta düzenlenen kar şenliğinde protokol üyeleri kızak yarışı yaptı.
Kars'ta Sazlı- Sözlü Kar Şenliği
14:30
MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan Açıklaması "Bizi millet yapan ve hepimizi aynı idealler etrafında birleştiren Türkçemizin tartışmaya açılmasını, dilimizin etrafında bölücülere cesaret verilmesini hiçbir biçimde kabul etmiyoruz"
14:18
Anadolu Manda Islahı Projesi Desteklenmeli" MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Afyonkarahisar kaymağı ve sucuğunun ham maddesi konumunda olan mandacılık konusundaki çalışmaların desteklenmesi gerektiğini söyledi.
Anadolu Manda Islahı Projesi Desteklenmeli'
13:36
MHP'li Adan: İmralı'ya Selam Göndermekle Kobani'ye Selam Göndermek Arasında Hiçbir Fark Yoktur MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan'ın konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklama, şu şekilde: "Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu'nun partisinin Diyarbakır Kongresinde sarf ettiği sözler, Türkiye'nin nasıl bir akıl dışılık ve sorumsuzlukla yönetildiğini göstermesi bakımından manidardır.
MHP'li Adan: İmralı'ya Selam Göndermekle Kobani'ye Selam Göndermek Arasında Hiçbir Fark Yoktur
13:01
Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması "18 Şubat 2014 ile 10 Ağustos 2014 tarihleri arasında 11 milyon 662 bin 896 kişi seçmen olup olmadığı, 17 milyon 868 bin 762 kişi de sandık seçmen bilgisini sorguladı"
12:45
MHP Hendek İlçe Teşkilatı Üyeleri, Yemekte Bir Araya Geldi MHP Hendek İlçe Teşkilatı üyeleri, yemekte bir araya geldi.
11:33
MHP'den Kavak Kaymakamı Şekerci'ye Ziyaret MHP Kavak İlçe Teşkilatının yeni yönetimi, Kaymakam Mevlüt Şekerci'yi makamında ziyaret etti.
11:16
Kars'ta Sazlı- Sözlü Kar Şenliği Kış mevsiminin sert geçtiği Kars'ta düzenlenen kar şenliğinde protokol üyeleri kızak yarışı yaptı.
Kars'ta Sazlı- Sözlü Kar Şenliği
09:45
MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya, Epdk Yetkililerini Suçladı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Yargıtay’ın geri ödenmesine karar verdiği 10 yıllık kayıp kaçak bedelini almak için 3 milyona yakın elektrik abonesinin muhatap bulamadığını bildirdi ve Başbakan’a doğrudan bağlı bulunan Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) yetkililerini suçladı.
MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya, Epdk Yetkililerini Suçladı
09:38
Karaisalı-Kazakistan Yakınlaşması Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan'ın davetlisi olarak Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müşaviri Askhat Kessikbayev, Adana'nın Karaisalı ilçesine geldi.
Karaisalı-Kazakistan Yakınlaşması
08:22
İstanbul'da HDP, MHP'yi Geçti ORC Araştırma şirketi, yaklaşan seçimler öncesi Ankara ve İstanbul'da seçmenin nabzını tuttu. İstanbul'da HDP yüzde 5,9 oy oranıyla, yüzde 5,3 alan MHP'yi geçti.
İstanbul'da HDP, MHP'yi Geçti
08:08
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şike Davası'na yönelik, "Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız." dedi.
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur
19:53
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Torba Yasa Teklifi'nin geneli üzerindeki görüşmeler tamamlanarak maddelerine geçilmesi kabul edildi.
19:47
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Bu Nevruz'da, silah bırakma, daha ileri bir adım ve mesaj gerekir. Silah bırakma aşamasına geçilmesine dönük ifade olmalıdır.
19:46
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Seçimden sonra eğer AK Parti iktidara gelirse biz her şeyi kaybederiz' düşüncesiyle tamamen bir topyekun saldırıya geçebilirler.
19:39
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "(Çözüm Süreci) Süreç iyi bir şekilde devam etmektedir, görüşmeler devam etmektedir.
17:44
Maden Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda CHP İzmir Milletvekili Susam: "Bakanlık bütün olaylarda olduğu gibi, bu işlerden elini ayağını çekip özel sektöre devredilince her şey düzelecekmiş anlayışı içinde.
17:41
TBMM Kit Komisyonu Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım AŞ ve Başkent Doğalgaz Dağıtım AŞ'nin bilanço ve kesin hesaplarına ilişkin görüşmeler yapıldı.
17:19
TBMM Genel Kurulu MHP'li Korkmaz, Başbakan Davutoğlu için "Bakanlar Kurulu Genel Sekreteri" dedi AK Parti Grup Başkanvekili Aydın: "Kimseyi tahkir edemezsiniz.
17:17
Kurtcu, AK Parti İlçe Başkanı Namlı'ya Cevap Verdi MHP Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Ali Osman Kurtcu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı’nın iddialarına cevap verdi.
Kurtcu, AK Parti İlçe Başkanı Namlı'ya Cevap Verdi
17:14
MHP'lilerden BEDAŞ Önünde Eylem MHP İstanbul İl Teşkilatı üyeleri, elektrik faturalarında kayıp kaçak bedeli olarak yer alan ücretin yasal faizi ile birlikte iade edilmesi için BEDAŞ önünde eylem yaptı.
MHP'lilerden BEDAŞ Önünde Eylem
17:09
Mehmet Baransu Serbest Kaldı Gazeteci Mehmet Baransu, iki ayrı soruşturma kapsamında gözaltına alınarak Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’nda ifade verdi.
17:06
Başkan'ın Eşi 11 Ocak'a Kadar Derse Girmemiş Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün eşi Zeynep Sözlü'nün 11 Ocak'a kadar hiç derse girmediğinin anlaşıldığını açıkladı.
Başkan'ın Eşi 11 Ocak'a Kadar Derse Girmemiş
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:56:38. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MHP HABERLERİ
[Hata Bildir]