01:0600
SON DAKİKA MHP HABERLERİ

Son Dakika MHP Haberleri

   

  Başbakan Davutoğlu Kayseri'de

  Davutoğlu: (2) "Şu ana kadar Kobani'ye herhangi bir geçiş olmamıştır ama Türkiye'nin bu konudaki iyi niyetini de bütün dünya görmüştür. (Dün 22:46)

   

  'Kimseye Verdiğimiz Bir Söz Olmadı'

  "Kimseye Verdiğimiz Bir Söz Olmadı"

  Başbakan Davutoğlu, şehit olan askerlere yapılan saldırıyı hunharca diye niteleyerek, Öcalan'ın talepleriyle ilgili olarak ise, "Kimseye verdiğimiz bir söz olmadı." dedi. (Dün 21:14)

   

  Bakan Bozdağ: 'Teröre Harcanan 300 Milyar Doları Kalkınmaya Harcasaydık Şimdi Daha İyi Konumda...

  Bakan Bozdağ: "Teröre Harcanan 300 Milyar Doları Kalkınmaya Harcasaydık Şimdi Daha İyi Konumda...

  AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nca düzenlenen Danışma Meclisi Toplantısında çözüm sürecine değinen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP ve MHP’nin çözüm sürecine katkı sağlayamayacağını, sadece AK Parti’nin süreci yürütebileceğini belirterek, "Teröre harcanan 300 milyar doları kalkınmaya harcasaydık şimdi daha iyi konumda olurduk" dedi. (Dün 19:06)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ: 'Kılıçdaroğlu ile Esed'in Dili Aynıdır'

  Adalet Bakanı Bozdağ: "Kılıçdaroğlu ile Esed'in Dili Aynıdır"

  AK Parti Tekirdağ İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda açıklamalarda bulunan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Esed’in dili aynıdır" dedi. (Dün 18:17)

   

  Canikli: "İçinde Bulunduğumuz Coğrafya Yeniden Şekillendiriliyor"

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli Muğla'da (1)-"Geride kalan 12 yıllık süre içerisinde AK Parti değil de geçmişte denenmiş partilerden birisi yönetiyor olsaydı, çok büyük bir ihtimalle Türkiye mevcut coğrafyasını koruyamazdı"MUĞLA (AA) - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Geride kalan 12 yıllık süre içerisinde AK Parti değil de geçmişte denenmiş partilerden birisi yönetiyor olsaydı, çok büyük bir ihtimalle Türkiye mevcut coğrafyasını koruyamazdı" dedi. (Dün 18:06)

   

  'Çözüm Sürecinde CHP, MHP ve HDP'nin Zihniyet Akrabalığı Var'

  "Çözüm Sürecinde CHP, MHP ve HDP'nin Zihniyet Akrabalığı Var"

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, 'Çözüm Sürecini' değerlendirirken, "Çözüm Süreci de bizim diğer projelerimiz gibi yerlidir ve bize aittir." dedi. (Dün 17:47)

   

  Bakan Eker Konya'da

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, "Kobani’deki Kürdü IŞİD öldürüyor, Diyarbakır’daki Kürdü kim öldürüyor? (Dün 17:15)

   

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli Muğla'da

  "Geride kalan 12 yıllık süre içerisinde AK Parti değil de geçmişte denenmiş partilerden birisi yönetiyor olsaydı, çok büyük bir ihtimalle Türkiye mevcut coğrafyasını koruyamazdı" (Dün 17:06)

   

  Demirel ve Devlet Başkanları Isparta'da

  Demirel ve Devlet Başkanları Isparta'da

  Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel memleketi İslamköy'deki Demokrasi ve Kalkınma Müzesi'nin yarın yapılacak açılışı için Isparta'ya geldi. (Dün 16:57)

   

 

  Feshane'de 2. Günü Resmi Açılışla Devam Ediyor.

  Etkinlikleri Resmi Açılışı Resmi açılışı 24.10.2014 Cuma saat 15.oo'te yapıldı KKTC-Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu ve bakanlarının da katılımıyla yapıldı. (Dün 11:40)

   

  Alnıaçık, Altan Tan'a Elazığ'dan Meydan Okudu

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin başdanışmanı Şükrü Alnıaçık, Elazığ'da katıldığı bir konferansta HDP Milletvekili Altan Tan'a meydan okudu. (Dün 10:58)

   

  Mobil Fişleme Ekipleri' İddiası Meclis Gündeminde

  Mobil Fişleme Ekipleri' İddiası Meclis Gündeminde

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, ‘mobil fişleme ekibi’ iddialarını Başbakan Ahmet Davutoğlu’na sordu. (Dün 10:57)

   

  Yeni Ufuklar Derneği '2014 Türk Kültürüne Hizmet Ödülleri' Sahiplerini Buldu

  Yeni Ufuklar Derneği '2014 Türk Kültürüne Hizmet Ödülleri' Sahiplerini Buldu

  Yeni Ufuklar Derneği tarafından, ’2014 Türk Kültürüne Hizmet Ödülü’ töreni düzenlendi. (Dün 10:10)

   

  Gündem / 25 Ekim 2014

  Gündem / 25 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (Dün 09:02)

   

  Erken Seçim İddiaları Davutoğlu Kızdırdı: Nereden Çıkıyor

  Erken Seçim İddiaları Davutoğlu Kızdırdı: Nereden Çıkıyor

  Kulisleri hareketlendiren erken seçim iddialarının sorulduğu Başbakan Davutoğlu "Bu konuda bir kararımız yok. Nereden çıkıyor bu haberler?" diyerek iddiaları yalanladı. (Dün 07:50)

   

  Ysk, Tillo ve Tüysüz'de Seçime Katılacak Partileri Açıkladı

  Ysk, Tillo ve Tüysüz'de Seçime Katılacak Partileri Açıkladı

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Siirt'in Tillo İlçesi ve Osmaniye'nin Toprakkale İlçesi Tüysüz Beldesi'nde 14 Aralık 2014'de yapılacak belediye başkanlığı ve belediye meclisi üyeliği seçimlerine katılacak olan siyasi partileri belirledi. (Dün 01:52)

   

  Gündem Özeti / 25 Ekim 2014

  Gündem Özeti / 25 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (Dün 00:03)

   

  Akdoğan: 'Ak Parti Birlik Siyasetinin Sembolü'

  Akdoğan: "Ak Parti Birlik Siyasetinin Sembolü"

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (1)- "Hem iç siyaseti baskı altına almak için terör kullanılıyor hem de Türkiye'yi etkisizleştirmek için yabancı güçler terörü bir vasıta olarak kullanıyor"- "Ana muhalefetin sorumsuz genel başkanı bunu ihanet olarak tanımlıyor. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  "Hem iç siyaseti baskı altına almak için terör kullanılıyor hem de Türkiye'yi etkisizleştirmek için yabancı güçler terörü bir vasıta olarak kullanıyor" "Ana muhalefetin sorumsuz genel başkanı bunu ihanet olarak tanımlıyor. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Halaçoğlu: 'Peşmergelerin Türkiye'den Geçmesi Anayasal Suçtur'

  Halaçoğlu: "Peşmergelerin Türkiye'den Geçmesi Anayasal Suçtur"

  MHP Grup Başkanvekili Halaçoğlu: - "(Öcalan'a sekreterya talebi) 40 bin kişinin katili olan birinin bu pozisyona gelmesi hükümetin aslında yaptığın yanlış politikalarının göstergesidir"- "Peşmergelerin Türkiye'den geçmesi anayasal suçtur"KAYSERİ (AA) - MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, Abdullah Öcalan'a sekreterya oluşturulması talebine ilişkin, "40 bin kişinin katili olan birinin bu pozisyona gelmesi hükümetin aslında yaptığın yanlış politikalarının göstergesidir" dedi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Seaş'ın Özelleştirme Girişimine Tepki

  Seaş'ın Özelleştirme Girişimine Tepki

  Soma'da sivil toplum örgütü ve oda temsilcileri, Soma termik santralinin özelleştirilmesinin durdurulması isteğiyle TBMM'de Manisa milletvekilleriyle görüştü. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  MHP'den Ortadoğu Yol Haritası

  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, "Milliyetçi Hareket Partisi'nin Ortadoğu Siyaset Belgesi" başlığıyla yaptığı yazılı basın açıklamasında MHP'nin Ortadoğu politikalarına ilişkin bilgiler verdi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  MHP Grup Başkanvekili Halaçoğlu Açıklaması

  "(Öcalan'a sekreterya talebi) 40 bin kişinin katili olan birinin bu pozisyona gelmesi hükümetin aslında yaptığın yanlış politikalarının göstergesidir" "Peşmergelerin Türkiye'den geçmesi anayasal suçtur" (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Yusuf Halaçoğlu: Suriyeliler Geldi Salgın Hastalıklar Arttı

  Yusuf Halaçoğlu: Suriyeliler Geldi Salgın Hastalıklar Arttı

  MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, ülkede Başbakan Davutoğlu'nun başka, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başka konuştuğunu belirterek, aralarında çelişki olduğunu iddia etti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  MHP'li Vural'dan 'Peşmerge' Eleştirisi

  MHP'li Vural'dan "Peşmerge" Eleştirisi

  MHP Grup Başkanvekili Vural, düzenlediği basın toplantısında Peşmergenin "PYD'ye ve PKK'ya yardım için Türkiye'nin egemenlik haklarının ihlal edildiğini" belirtti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Peşmerge Hiçbir Ülkenin Silahlı Gücü Değil, Tezkere ile İlişkilendirilemez'

  Peşmerge Hiçbir Ülkenin Silahlı Gücü Değil, Tezkere ile İlişkilendirilemez"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, AK Parti hükümetinin 12 yıllık iktidarın ardından yorgun düştüğünü kaydederek “Kaderini yabancı güçlerin, terör örgütlerin estirdiği rüzgara bırakmıştır. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Oktay Vural: Kasetler, MHP'ye Yönelik Siyasi Bir Operasyondu

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 2011 seçimleri öncesinde kamuoyuna bazı MHP’lilere ait görüntülerin olduğu kasetlerin yansımasının siyasi bir operasyon olduğunu söyledi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Alanya'da 'Altın Kepçe' Heyecanı Başladı

  Alanya'da "Altın Kepçe" Heyecanı Başladı

  Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenen "Alanya Belediyesi Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği (AKTAD) Uluslararası Yemek Yarışması"nın dördüncüsü başladı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması

  MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması

  "PKK'ya karşı sınır operasyonu yapma yetkisi alınmışken şimdi PKK'nın bizim üzerimizden sınır ötesi operasyon yapması olayı ile karşı karşıyayız" "Türkiye Cumhuriyeti Devleti, terör örgütü olarak nitelendirdiği bir örgüte silah yardımını engelleyemiyorsa bu nasıl bir devlet yönetimidir? (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  MHP Grup Başkan Vekili Yusuf Halaçoğlu Açıklaması

  MHP Grup Başkan Vekili Yusuf Halaçoğlu Açıklaması

  MHP Grup Başkan Vekili ve Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Peşmergenin Türkiye üzerinden geçirilecek olmasının anayasal suç oludğunu söyledi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinden İzgioğlu'na Plaket

  Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinden İzgioğlu'na Plaket

  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şubesi, şehit ailelerine ve gazilere ilgi ve desteğinden ötürü teşekkür plaketi verdi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Oktay Vural : Benim Vatan Topraklarımı Peşmergeye Niye Kullandırtıyorsun ?

  Oktay Vural : Benim Vatan Topraklarımı Peşmergeye Niye Kullandırtıyorsun ?

  Mhp Grup Başkanvekili Oktay Vural, Peşmerge'nin Türkiye sınırını kullanarak Kobani'ye geçecek olmasını eleştirdi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, bundan sonra Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nın Ankara’da yapılmayacağını belirterek, "HDP’li gelip İç Anadolu’da mesaj veremez. MHP gelip Doğu, Güneydoğu Anadolu’da mesaj veremez. CHP, İç Anadolu’da da birçok mitinglerde gördük, miting yapamadı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  MHP'li Demirkol'dan 'Akil İnsan' Değerlendirmesi

  MHP'li Demirkol'dan "Akil İnsan" Değerlendirmesi

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat İl Başkanı Fatih Demirkol, “Akil İnsanları Tokat’a sokmayacağız” dedi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 01:06:43. #1.11#