SON DAKİKA MHP HABERLERİ

Son Dakika Mhp Haberleri

 • 03:26Yılmaz: Yılmaz: "Ak Parti İstikrar ve Güven Getirdi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür Park'tan detaylar- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın gelişi- Bakan Yılmaz'ın konuşması- Uğur Işılak konseri Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "AK Parti rotasını milletin çizdiği, millete efendilik yapan değil, hizmetkarlık yapan bir partidir"- "Eski siyaset anlayışında, söylediklerini yapmadılar, siyasete olan güveni zedelediler.
 • 01:54Kalkınma Bakanı Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Bu yeni Türkiye özgürlüklerin Türkiye'si. Bu yeni Türkiye'de devleti yöneten bir grup azınlığın millete efendilik yapması yok. Bu yeni Türkiye'de yönetenlerin millete hizmetkar olması var" dedi.
 • 01:29Kalkınma Bakanı Yılmaz Malatya'daKalkınma Bakanı Yılmaz Malatya'daKalkınma Bakanı ve Diyarbakır Milletvekili Adayı Cevdet Yılmaz, Malatya’da katıldığı toplantıda Çözüm Süreci’nin 7 Haziran’dan sonra güçlü bir şekilde devam edeceğini ve sonuca ulaşacağını söyledi.
 • 00:53Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Ak Parti Varsa Barış Süreci Var"Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Eğer bilin ki AK Parti varsa barış süreci var. Barış bu ülkenin geleceğidir.
 • 00:39Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan, çeşitli çevrelerde CHP, MHP ve HDP'nin AK Parti'ye karşı birlik oluşturacağının konuşulduğunu belirterek, "Hani Cumhurbaşkanı seçimlerinde yaptılar ya, aynı birliği aynı beraberliği bu seçimde de göstereceklermiş" dedi.
 • 00:04Gündem Özeti/ 26 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Belediyesi Toplu Açılış Töreni, Hakkari-Yüksekova Havalimanı Açılış Töreni ve Hacıbayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı'nın açılış törenine katılacak.
 • 00:00Aydın - Demirtaş Hdp Bir Robin Hood HareketidirAydın - Demirtaş Hdp Bir Robin Hood HareketidirDemirtaş HDP bir Robin Hood hareketidir (2) DİKTATÖRLÜK VE ÖZGÜRLÜK ARASINDA SEÇİM YAPILACAK Muğla'dan sonra Aydın'a geçen HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın İstasyon Meydanı'ndaki mitingi konserle başladı.
 • 23:45Kalkınma Bakanı Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti'nin rotasını milletin çizdiği bir parti olduğunu belirterek, "AK Parti millete efendilik yapan bir parti değil, millete hizmetkarlık yapan bir partidir" dedi.
 • 23:31Aydın -'topuklu Efe' CHP'li Çerçioğlu'dan Yoğun MesaiAydın -'topuklu Efe' CHP'li Çerçioğlu'dan Yoğun Mesai'Topuklu Efe' CHP'li Çerçioğlu'dan yoğun mesai AYDIN Büyükşehir Belediyesi'nin 'topuklu efe' olarak anılan CHP'li Başkanı Özlem Çerçioğlu; Nazilli, Sultanhisar, Atça ve Bozdoğan ilçelerinde temel attı, açılışlar gerçekleştirdi.
 • 23:23Mersin - Köprü Yıkımında Kurban Kesilip, Tatlı DağıtıldıMersin - Köprü Yıkımında Kurban Kesilip, Tatlı DağıtıldıKöprü yıkımında kurban kesilip, tatlı dağıtıldı MERSİN'de Danıştay'ın yıkım kararına rağmen yıllardır yıkılamadığı için kent gündeminden düşmeyen Tulumba Köprülü Kavşağı yıkımı için düzenlenen törende kurban kesildi tatlı dağıtıldı.
 • 23:04Şanlıurfa Emniyetinden Afiş AçıklamasıŞanlıurfa emniyeti, bazı basın yayın organlarında yansıyan ve MHP’nin seçim afişlerinin kaldırılması olayının mahkeme kararı ile gerçekleştirildiğini açıkladı.
 • 22:53Bölgenin En Büyük Kültür ve Yaşam Merkezi AçıldıBölgenin En Büyük Kültür ve Yaşam Merkezi AçıldıElazığ Belediyesi tarafından yaptırılan bölgenin en büyük Kültür Parkı ve Yaşam Merkezi ile Oto Galericiler Sitesi, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın katıldığı törenle açıldı.
 • 22:52AK Parti'nin Tekirdağ MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "HDP, bu sefer DHKP/C'nin sözcüsü halinde, DHKP/C'yi savunmaya kalkıyor.
 • 22:32Tekirdağ - Davutoğlu Türkiye'nin Yükselmesini Durdurmak İstiyorlarTekirdağ - Davutoğlu Türkiye'nin Yükselmesini Durdurmak İstiyorlarDavutoğlu Türkiye'nin yükselmesini durdurmak istiyorlar (3) TEKİRDAĞ'DA 61'İNCİ MİTİNG Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Çanakkale'de düzenlediği mitingin ardından beraberindeki Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop ile birlikte Tekirdağ'a geldi.
 • 22:23Topuklu Efe' CHP'li Çerçioğlu'dan Yoğun MesaiTopuklu Efe' CHP'li Çerçioğlu'dan Yoğun MesaiAydın Büyükşehir Belediyesi'nin 'topuklu efe' olarak anılan CHP'li Başkanı Özlem Çerçioğlu; Nazilli, Sultanhisar, Atça ve Bozdoğan ilçelerinde temel attı, açılışlar gerçekleştirdi.
 • 21:39Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "12 Yıllık İktidarımızı Kıskandıkları İçin Çatlıyorlar"Başbakan Ahmet Davutoğlu, “"12 yıllık iktidarımızı kıskandıkları için çatlıyorlar, hep beraber birleşip karşımıza geliyorlar” dedi.
 • 21:29Sultanbeyli'de Tapu Devir TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Pensilvanya'daki zat. Hadi gel, niye gelmiyorsun? Şimdi Türkiye'den kaçıp gelenlere orada ev sahipliği mi yapıyorsun?" dedi.
 • 21:23Davutoğlu: Türkiye'nin Yükselmesini Durdurmak İstiyorlar (3)Davutoğlu: Türkiye'nin Yükselmesini Durdurmak İstiyorlar (3)Tekirdağ'da 61'İNCİ MİTİNG Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Çanakkale'de düzenlediği mitingin ardından beraberindeki Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop ile birlikte Tekirdağ'a geldi.
 • 21:14YSK'dan AK Parti'ye YSK'dan AK Parti'ye "Dombra" Şarkısı YasağıYSK, Uğur Işılak tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan adına uyarlanan "Dombra" şarkısının AK Parti tarafından propaganda şarkısı olarak kullanılmasını yasakladı.
 • 21:11Akdoğan: Akdoğan: "Davul Demirtaş'ın Boynunda, Tokmak Kandil'deki Adamın Elinde"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın gelişi- AK Parti Mayıs ayı İl Danışma Meclisi Toplantısından detay- Akdoğan'ın konuşması- Rozet takılması Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "(Selahattin Demirtaş) Ben, 'Senin kardeşin ne iş yapıyor, nerede?
 • 21:11Kayseri - Başbakan Yardımcısı Akdoğan 7 Haziran, Seçimlerin AnasıdırKayseri - Başbakan Yardımcısı Akdoğan 7 Haziran, Seçimlerin AnasıdırBaşbakan Yardımcısı Akdoğan 7 Haziran, seçimlerin anasıdır BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı konuşmada, 7 Haziran seçimleri, seçimlerin anasıdır.
 • 21:08Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "3. Kuvay-ı Milliye AK Parti Hareketidir"Başbakan Ahmet Davutoğlu, 100 yıllık tarihte üç büyük Kuvay-ı Milliye Hareketi olduğunu, 3. Kuvay-i Milliye Hareketi’nin AK Parti Hareketi olduğunu söyledi.
 • 21:00AK Parti'nin Tekirdağ MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, dünyanın en büyük havalimanını, hemen yanında dünyanın en uzun kuleli 3. köprüsünü ve bunun biraz güneyinde iki boğaz köprüsü arasında üç katlı tünel yaptıklarını belirterek, "Yerin altında, denizin altında üç katlı tüneli yapıyoruz.
 • 20:55Sivas - Bahçeli AKP Rüşvet ve Yolsuzluk Filosu Kurup, Haram Denizine Yelken AçtıSivas - Bahçeli AKP Rüşvet ve Yolsuzluk Filosu Kurup, Haram Denizine Yelken AçtıBahçeli AKP rüşvet ve yolsuzluk filosu kurup, haram denizine yelken açtı (2) BAHÇELİ SİVAS'TA KONUŞTU Yozgat'tan Sivas'a geçen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Meydanı'nda halka hitap etti.
 • 20:31MHP'nin Sivas MitingiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, daha önceki seçimlerde AK Parti'ye oy veren seçmenlere seslenerek, "AKP'ye oy veren kardeşim, ülkemiz kötüye gidiyor.
 • 20:31Tulumba Battı Çıktı' İnşaatı BaşladıTulumba Battı Çıktı' İnşaatı BaşladıMersin’de çok sayıda ölümlü ve yaralamalı trafik kazasının yaşandığı Tulumba köprüsü yerine yapılacak 'Tulumba Battı Çıktı Projesi' inşaatı başladı.
 • 20:23Çavuşoğlu, Luton Türk Kültür Merkezi'nde Vatandaşlarla Bir Araya GeldiÇavuşoğlu, Luton Türk Kültür Merkezi'nde Vatandaşlarla Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Luton Türk Kültür Merkezi'nde vatandaşlarla bir araya geldi- Çavuşoğlu'nun konuşması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Londra'da- Çavuşoğlu, Luton Türk Kültür Merkezi'nde vatandaşlarla bir araya geldi- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: - "7 Haziran'dan sonra yola devam, istikrara devam, büyümeye devam. Onlar konuşacak, biz yapacağız"- "15 sene önce IMF kapılarında borç aramak için adeta bekleyen ülkenin bugünkü geldiği durum çok farklı. O nedenle biz sizlerden göğsümüzü gere gere başımız dik bir şekilde oy istiyoruz" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, genel seçimin sorunsuz ve demokratik bir şekilde tamamlanacağını belirterek, "7 Haziran'dan sonra yola devam, istikrara devam, büyümeye devam. Onlar konuşacak, biz yapacağız" dedi.
 • 20:20MHP'nin Sivas MitingiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin AK Parti ile uçurumun kenarına kadar getirildiğini iddia ederek, "Eğer bir 4 yıl daha yetki verirseniz hep birlikte uçacağımız kesindir ancak bu uçma, gökyüzüne doğru değil, uçurumun dibine doğru olacaktır" dedi.
 • 20:17AK Parti'nin Tekirdağ MitingiSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Yarınlara umutla ve güvenle bakmanız için gece gündüz demeden çalışan AK Parti kadroları, vereceğiniz güçlü destekle 8 Haziran sabahı daha çok çalışmaya hazır" dedi.
 • 20:06Bahçeli: Bölücülük, Erdoğan ve Davutoğlu'nun Sözlerinden Cesaret BulmuşturBahçeli: Bölücülük, Erdoğan ve Davutoğlu'nun Sözlerinden Cesaret BulmuşturMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Rantiyeciler, faizciler, yandaşlar cebini doldurmaktadır.
 • 20:03Demirtaş: Hdp Bir Robin Hood Hareketidir (2)Demirtaş: Hdp Bir Robin Hood Hareketidir (2)"diktatörlük VE ÖZGÜRLÜK ARASINDA SEÇİM YAPILACAK" Muğla'dan sonra Aydın'a geçen HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın İstasyon Meydanı'ndaki mitingi konserle başladı.
 • 20:02Hdp Genel Başkanı Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a YüklendiHdp Genel Başkanı Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a YüklendiAydın İstasyon Meydanı’nda düzenlenen Halkların Demokratik Partisi (HDP) mitinginde konuşan HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yüklendi.
 • 19:48Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın kardeşi için "Senin kardeşin ne iş yapıyor, nerede?
 • 19:45Başbakan Yardımcısı Akdoğan'dan Hdp Eş Başkanı Demirtaş'a CevapBaşbakan Yardımcısı Akdoğan'dan Hdp Eş Başkanı Demirtaş'a CevapBaşbakan Yardımcısı Yalçın akdoğan, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın kendisine kardeşiyle ilgili yanıt vermesine, “Kardeşi IŞİD ile savaşarak insanlık onurunu koruyormuş. Türk askerine silah çekerken de mi insanlık onurunu koruyorlar?
 • 19:41MHP'li Akıllı: İlçelerden Antalya'ya Bir Kişi 40 Liraya Gidip GeliyorMHP'li Akıllı: İlçelerden Antalya'ya Bir Kişi 40 Liraya Gidip GeliyorMHP Antalya 3. sıra milletvekili adayı Tarkan Akıllı, Antalya'nın 'ulaşım master planı'nın hazırlanmadığını savunarak, "Büyükşehir Yasası'nı bir kurtarıcı gibi sunmalarına rağmen ilçelerden Antalya'ya bir kişi 40 liraya gelip gidiyor.
 • 19:15Bahçeli: AKP Rüşvet ve Yolsuzluk Filosu Kurup, Haram Denizine Yelken Açtı (2)Bahçeli: AKP Rüşvet ve Yolsuzluk Filosu Kurup, Haram Denizine Yelken Açtı (2)Bahçeli SİVAS'TA KONUŞTU Yozgat'tan Sivas'a geçen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Meydanı'nda halka hitap etti.
 • 19:14MHP Genel Başkanı Bahçeli: MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Mhp Ne Paralelci, Ne Rüşvetçi Ne Kumpasçıdır"SİVAS (İHA) – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu eleştirerek, "Davutoğlu dün Manisa’da yine boyundan büyük laflar etmiş, bir kez daha bize saldırmıştır.
 • 19:10Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 7 Haziran, Seçimlerin Anasıdır– BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı konuşmada, "7 Haziran seçimleri, seçimlerin anasıdır.
 • 18:52Bolu - Bakan Avcı Açacağız Dedikleri Liseleri Biz AçtıkBolu - Bakan Avcı Açacağız Dedikleri Liseleri Biz AçtıkBakan Avcı Açacağız dedikleri liseleri biz açtık MİLLİ Eğitim Bakanı Nabi Avcı, CHP ve MHP'nin organize sanayi bölgelerinde mesleki teknik liseler açacaklarını açıkladığını belirterek, Organize sanayi bölgelerimizde biz 3 senedir mesleki teknik liseler açıyoruz ve açtık. Şu anda 19 tane organize sanayi bölgesinde mesleki ve teknik lise faaliyette.
 • 18:47AK Parti'nin Çanakkale MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Üç legal parti var: MHP, CHP, HDP, üç tane de illegal çete var. Birisi Pensilvanya paraleli, ikincisi Kandil yani PKK, üçüncüsü şimdi çıktı, terör örgütü DHKP-C" dedi.
 • 18:43AK Parti'nin Çanakkale MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Üç legal parti var: MHP, CHP, HDP, üç tane de illegal çete var. Birisi Pensilvanya paraleli, ikincisi Kandil yani PKK, üçüncüsü şimdi çıktı, terör örgütü DHKP-C" dedi.
 • 18:39Bahçeli: Davutoğlu Manisa'da Yine Boyundan Büyük Laflar Etmiş, Bize SaldırmıştırMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Davutoğlu dün Manisa’da yine boyundan büyük laflar etmiş, bir kez daha bize saldırmıştır.
 • 18:31Davutoğlu: Türkiye'nin Yükselmesini Durdurmak İstiyorlarDavutoğlu: Türkiye'nin Yükselmesini Durdurmak İstiyorlarBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Çanakkale mitinginde yaptığı konuşmada, "Her alanda gelişirken, birileri bu hamleleri durdurmak istiyor.
 • 18:31Hüseyin Özbakır: Hüseyin Özbakır: "Halkımızdan Olumlu Tepkiler Alıyoruz"Zonguldak AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, seçim gezilerine TTK Merkez Atölyesi ve esnaf toplantılarıyla devam etti.
 • 18:20Köprü Yıkımında Kurban Kesilip, Tatlı DağıtıldıKöprü Yıkımında Kurban Kesilip, Tatlı DağıtıldıMersin'de Danıştay'ın yıkım kararına rağmen yıllardır yıkılamadığı için kent gündeminden düşmeyen Tulumba Köprülü Kavşağı yıkımı için düzenlenen törende, kurban kesildi tatlı dağıtıldı.
 • 18:20Mhp, Adaylarını Bisiklet Turuyla TanıttıMhp, Adaylarını Bisiklet Turuyla TanıttıMhp, adaylarını bisiklet turuyla tanıttı MHP Antalya milletvekili adayları, elektrikli bisikletle kenti dolaşarak halkı selamladı.
 • 18:20Bahçeli: AKP Rüşvet ve Yolsuzluk Filosu Kurup, Haram Denizine Yelken AçtıBahçeli: AKP Rüşvet ve Yolsuzluk Filosu Kurup, Haram Denizine Yelken AçtıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yozgat mitinginde yaptığı konuşmada, "AKP haram yedi, israfa battı, yandaşları zengin etti.
 • 18:20Yozgat Bahçeli AKP Rüşvet ve Yolsuzluk Filosu Kurup, Haram Denizine Yelken Açtı 3Yozgat Bahçeli AKP Rüşvet ve Yolsuzluk Filosu Kurup, Haram Denizine Yelken Açtı 3MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yozgat mitinginde yaptığı konuşmada, "AKP haram yedi, israfa battı, yandaşları zengin etti.
 • 17:51MHP'li Adaylar, Seçim Çalışmalarına Devam EdiyorMHP'li Adaylar, Seçim Çalışmalarına Devam EdiyorMHP Malatya Milletvekili adayları Doğanşehir ilçesinin Gövdeli ve Kapıdere mahallesine çıkarma yaptılar.
 • 17:46Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Mengen'deMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Mengen'deMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, muhalefetin Organize Sanayi Bölgelerinde mesleki ve teknik okul açma vaatleriyle ilgili olarak, “Organize sanayi bölgelerinde mesleki ve teknik liseler açacağız diyor.