SON DAKİKA MİDYAT BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Midyat Belediyesi Haberleri

 • 11 Kasım 2016 15:41Midyat Belediyesi, Derik'teki Terör Saldırısını KınadıMidyat Belediyesi, Derik'teki Terör Saldırısını KınadıMardin’in Midyat İlçe Belediyesi, Derik Belediyesi’nde görevlendirilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk şehit olduğu, 2 kişinin de yaralandığı terör saldırısını kınadı.
 • 24 Ekim 2016 17:15Midyat Belediyesinden Kantin DenetimiMidyat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okul kantinlerini denetledi.
 • 05 Ekim 2016 13:17Midyat Belediyesinin Yol ÇalışmalarıMardin'in Midyat ilçesinde şehir içi yol yapım çalışması kapsamında tamamlanan bölümlerde ikinci etap asfalt yapılıyor.
 • 04 Ekim 2016 13:27Midyat'da Yollar AsfaltlanıyorMidyat'da Yollar AsfaltlanıyorMardin’in Midyat ilçesinde yaklaşık iki ay önce başlayan şehir içi yol çalışmasında tamamlanan bölümlerde asfaltlama çalışması başladı.
 • 01 Ekim 2016 11:46Midyat'ta Dilenci OperasyonuMidyat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, polis ekipleriyle sayıları artan dilencilere yönelik operasyon düzenledi.
 • 22 Eylül 2016 12:54Midyat'ta İş Yeri DenetimiMidyat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, iş yeri ve satıcıların kaldırım işgallerine yönelik denetimlerine devam ediyor.
 • 20 Ağustos 2016 15:53PKK'nın Kullanılamaz Hale Getirdiği Emniyet Binası Saç Levhalar ile KapatıldıPKK'nın Kullanılamaz Hale Getirdiği Emniyet Binası Saç Levhalar ile KapatıldıPKK'lı teröristler tarafından düzenlenen saldırıda kullanılamaz hale gelen Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının dış yüzeyi Kaymakamlık tarafından saç levhalarla kapatıldı.
 • 16 Ağustos 2016 10:54Midyat'ta Zabıta DenetimiMidyat Belediyesi zabıta ekipleri denetimleri artırdı.
 • 07 Ağustos 2016 16:09Midyat'ta Süvarili Demokrasi NöbetiMidyat'ta Süvarili Demokrasi NöbetiMidyat'ta süvarili demokrasi nöbetiAk Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, İstanbul Yenikapı'da yapılacak ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti, CHP ve MHP liderlerinin katılacağı demokrasi ve şehitler mitingine HDP'nin de katılması gerektiğini belirterek, "Benim gönlüm bu mitingde HDP'nin de olmasıydı" dedi.
 • 07 Ağustos 2016 12:15Midyat'ta Atlı Süvarili Demokrasi NöbetiMidyat'ta Atlı Süvarili Demokrasi NöbetiAK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, İstanbul Yenikapı'da yapılacak ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti, CHP ve MHP liderlerinin katılacağı 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne HDP'nin de katılması gerektiğini söyledi.
 • 30 Temmuz 2016 14:46Midyat'ta Kan BağışıMidyat ilçesinde Türk Kızılayı tarafından vatandaşlar kan bağışına davet edildi.
 • 23 Temmuz 2016 11:58Allah Yolunda Şahadet Şerbetini İçmeye Gidiyorum"Ankara'da FETÖ'nün darbe girişimini engellemeye çalışırken şehit düşen polis memuru Velit Bekdaş'ın Mardin'in Midyat ilçesinde yaşayan ailesi taziyeleri kabul ediyor.
 • 14 Temmuz 2016 15:27Şehitlerin İsimleri Midyat'taki Park ve Caddelerde YaşatılacakŞehitlerin İsimleri Midyat'taki Park ve Caddelerde YaşatılacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehit polis memuru Şehit Şerife Özden Kalmış'ın isminin verildiği park Şehit polis memurlarının isimlerinin verildiği tabelalar Esnaf Veysi Özel ile röportaj Bedri Kesler ile röportaj Mahmut Günaydın ile röportaj Adnan Sezgin ile röportaj Murat Erdinç ile röportaj Yıldız Batı ile röportaj Bombalı araçla saldırı düzenlenen emniyet binası Şehitlerin isimleri Midyat'taki park ve caddelerde yaşatılacak Mardin'in Midyat ilçesinde 8 Haziran'da emniyet müdürlüğüne PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan 2'si kadın 3 polis ile Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düşen Midyatlı erin ismi belediye meclisince alınan karar ile park ve caddelere verildi Midyatlı Yıldız Batı: "Bize bu acıyı yaşatanları Allah'a havale ediyoruz.
 • 14 Temmuz 2016 14:41Midyat Şehitlerin İsimleri Midyat?ta 2 Cadde ve Bir Parka VerildiMidyat Şehitlerin İsimleri Midyat?ta 2 Cadde ve Bir Parka VerildiMidyat şehitlerin isimleri Midyat'ta 2 cadde ve bir parka verildiMARDİN'in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan kadın polisler Nefize Özsoy, Şerife Özden Kalmış ile Ökkeş Özdemir'in isimleri Midyat'ta iki cadde ve bir parka verildi.
 • 14 Temmuz 2016 14:08Şehitlerin İsimleri Midyat'taki Park ve Caddelerde YaşatılacakMardin'in Midyat ilçesinde PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla emniyet müdürlüğüne düzenlenen saldırıda şehit düşen 3 polis ile Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit olan Midyatlı erin ismi ilçede park ve caddelerde yaşatılacak.
 • 14 Temmuz 2016 14:03Midyat Şehitlerin İsimleri Midyat'ta 2 Cadde ve 1 Parka VerildiMidyat Şehitlerin İsimleri Midyat'ta 2 Cadde ve 1 Parka VerildiMardin'in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan kadın polisler Nefize Özsoy, Şerife Özden Kalmış ile polis memuru Ökkeş Özdemir'in isimleri Midyat'ta iki cadde ve bir parka verildi.
 • 30 Haziran 2016 10:46Midyat Belediyesi Terörü KınadıMidyat Belediyesi Terörü KınadıMardin’in Midyat İlçe Belediyesi, İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılan terör saldırısını kınadı.
 • 09 Haziran 2016 15:02Midyat Şehitleri, Teröre Tepki Yürüyüşüyle UğurladıMidyat Şehitleri, Teröre Tepki Yürüyüşüyle UğurladıMardin'in Midyat İlçesi'nde dün PKK'lıların bomba yüklü araçla İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne düzenlediği saldırıda şehit olan 2 polis memuru ile 3 sivil vatandaş, yaklaşık 5 bin kişinin ellerinde Türk bayraklarıyla katıldığı teröre tepki yürüyüşü ile son yolculuklarına uğurlandı.
 • 09 Haziran 2016 01:34Midyat'taki Bombalı Araçla Terör SaldırısıMardin'in Midyat ilçesinde PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla emniyet müdürlüğüne düzenlenen saldırıda, ekiplerin incelemelerini tamamlamasının ardından enkaz kaldırma ve temizlik çalışmalarına başlandı.
 • 30 Ocak 2016 11:18Midyat Belediyesi İşçisi Görev Başında ÖldüMidyat Belediyesi temizlik işçisi 64 yaşındaki Arafat Ünal, yol kenarında temizlik yaptığı sırada hayatını kaybetti.
 • 24 Ocak 2016 15:06AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı - Orhan MiroğluAK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı - Orhan MiroğluGörüntü Dökümü: -Midyat Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapılan İlçe Danışma Meclisi toplantısının katıılımcıları -AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun konuşması AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı MARDİN (AA) – AK Parti Midyat ilçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.
 • 24 Ocak 2016 12:39AK Parti İlçe Danışma Meclisi ToplantısıMARDİN (AA) – AK Parti Midyat ilçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.
 • 15 Ocak 2016 11:04Türkiye'nin Dört Yanına Eşek Sütü SatıyorTürkiye'nin Dört Yanına Eşek Sütü SatıyorAntalyalı girişimci Mehmet Ali Yalçın, 2008 yılında kurduğu eşek çiftliğinde ürettiği sütü Türkiye'nin dört bir yanına satıyor.
 • 10 Ocak 2016 09:27Midyat'ta Okullaşma Oranının Artırılması Projesine AB'den Hibe DesteğiMidyat ilçesinde, Ortadoğu Okul Öncesi Eğitim Geliştirme Derneğinin (OKEGED), kız ve erkek çocukların okullaşma oranını artırmak amacıyla hazırladığı projeye Avrupa Birliğince (AB) hibe desteği verilecek.
 • 05 Ocak 2016 12:35Midyat'ta Belediye Sahipsiz Eşekler Soğuktan Donmasın Diye Barınakta TopladıMidyat'ta Belediye Sahipsiz Eşekler Soğuktan Donmasın Diye Barınakta TopladıMardin'in Midyat ilçesinde Belediye sahipsiz eşeklerin dondurucu soğukta donmaması için toplayarak geçici hayvan barınağına koydu.