SON DAKİKA MİDYAT BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Midyat Belediyesi Haberleri

16:43
Mardin'de Belediyeden, Dedaş'a Kaçak Bina Misillemesi (2) Midyat'ta BELEDİYE DEDAŞ BİNASINI MÜHÜRLEDİ Mardin'in Midyat İlçesi'nde Ak Partili Belediye Ruhsat Bürosu ile Zabıta Amirliği ekipleri, DEDAŞ'ın Bahçelievler Mahallesi Kazım Karabekir Caddes üzerindeki hizmet binasına bugün öğle saatlerinde baskın yaptı.
Mardin'de Belediyeden, Dedaş'a Kaçak Bina Misillemesi (2)
14:47
Midyat Belediyesi, Dedaş Hizmet Binasını Mühürledi Mardin’in Midyat İlçe Belediyesi ekipleri, iş yerinin çalışma ruhsatı olmadığı gerekçesi ile DEDAŞ Midyat İşletme Şefliği hizmet binasını mühürledi.
Midyat Belediyesi, Dedaş Hizmet Binasını Mühürledi
12:30
Midyat Belediyesi, Dedaş Binasını Mühürledi Dicle Elektrik Dağıtım AŞ’nin (DEDAŞ), borcu bulunduğu gerekçesiyle Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresine (MARSU) ait içme suyu sağlayan pompaların elektriğini kesmesi üzerine Midyat Belediyesi de DEDAŞ Midyat İşletme Şefliği hizmet binasını mühürledi.
19:44
Midyat'ta Yol Çöktü, 2 Araç Yola Saplandı Mardin’in Midyat ilçesinde aşırı sağanak yağışlar yüzünden yol çöktü.
Midyat'ta Yol Çöktü, 2 Araç Yola Saplandı
15:19
Midyat Belediye Başkanı: 6 Aydır Maaş Ödeyemiyoruz Mardin'in Midyat ilçesi Belediye Başkanı AK Parti'li Şehmus Nasıroğlu, 6 aydır belediye personelinin maaşlarını ödeyemediklerini söyledi.
Midyat Belediye Başkanı: 6 Aydır Maaş Ödeyemiyoruz
20:29
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, Mardin'de Gül: "Çözüm sürecinin hem siyasi, toplumsal birlik ve beraberliği sağlamak hem de ekonomik olarak bölgenin turizm açısından da kalkınması için çok büyük katkısı olacaktır"
13:11
Midyat Kaymakamı: Buraya Kömür Dağıtmaya Değil, Değer Katmaya Geldim Midyat Kaymakamı Oğuzhan Bingöl, Ben buraya kömür dağıtmak, vakıftaki 3 kuruşu 5 tane fakire dağıtmak için gelmedim.
Midyat Kaymakamı: Buraya Kömür Dağıtmaya Değil, Değer Katmaya Geldim
17:13
Yezidiler, Midyat'taki Suriyeli Sığınmacı Kampına Yerleşiyor Irak’ta IŞİD katliamlarından kaçan Yezidiler, Mardin’in Midyat ilçesinde Suriyeli sığınmacılar için kurulan Geçici Konaklama Merkezi’ne yerleştiriliyor.
Yezidiler, Midyat'taki Suriyeli Sığınmacı Kampına Yerleşiyor
11:11
Midyat'ta Yeni Çöp Alanı İçin Çalışma Başlatıldı Midyat Belediyesi, çöp depolama alanının taşınması için çalışma başlattı.
Midyat'ta Yeni Çöp Alanı İçin Çalışma Başlatıldı
17:36
6 Yaşındaki Kızdan Erdoğan'a 2 Bin TL Bağış Mardin'in Midyat İlçesi'nde AK Partililer, Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı kampanyasına bağışta bulundu.
6 Yaşındaki Kızdan Erdoğan'a 2 Bin TL Bağış
18:38
Midyat'ta Vatandaşlar Elektik Kesintileri Yüzünden Resmi Kurumları Bastı Mardin’in Midyat ilçesinde vatandaşlar yaşanan elektik kesintileri münasebetiyle başta Dedaş olmak üzere, belediye ve kaymakamlık binasına baskın düzenleyip tepki gösterdi, saatlerce yaşanan elektik kesintilerinin bir an önce son bulmasını istedi.
Midyat'ta Vatandaşlar Elektik Kesintileri Yüzünden Resmi Kurumları Bastı
14:42
Midyat'ta İsrail Protestosu Midyat'ta sivil toplum kuruluşları, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırısını protesto etti.
09:31
Midyat Belediyesinden "Kardeşlik İftarı" Midyat Belediyesi tarafından "Kardeşlik İftarı" düzenlendi.
18:41
Türk: Bin 618 Arsadan Sadece Bir Arsa Belediyeye Devredildi, O da Mezarlık Çıktı Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Ahmet Türk, Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin 580 milyon TL borcu olduğunu belirterek, "Bin 618 arsa parselden sadece bir arsa belediyeye devredildi.
17:23
Ahmet Türk: 1618 Parsel Arsadan Sadece Mezarlık Bize Devredildi Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, İl Özel idaresine ait taşınmaz ve araçların Belediyeye devredilmesi gerekirken diğer kurumlara verildiğini savunarak, "Bin 618 parsel arsadan sadece bir parsel belediyeye devredildi, o da mezarlık çıktı" dedi.
16:28
Küçük Sanayi Sitesi'ne Taşınmayan Esnafın İşyerleri Mühürlendi Midyat Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri Küçük Sanayi Sitesi’ne taşınmayan esnafın işyerlerini mühürledi.
14:57
Midyat'ta 6 Engelliye Motorlu Araç Dağıtıldı Midyat Belediyesi, 6 engelli vatandaşa motorlu araç dağıttı.
15:42
BDP'li Belke: Biz Kazanırsak Kepenkler Kapanmayacak BDP Midyat Ilçe Başkanı Feyzi Belke, 15 yıldır Midyat Belediyesi'nin soyulduğunu iddia etti.
BDP'li Belke: Biz Kazanırsak Kepenkler Kapanmayacak
15:00
Midyat'ta Toplu İş Sözleşmesi Midyat Belediyesi ile Hizmet İş sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
14:51
Midyat'ta Parke Döşeme Çalışmaları Sürüyor Midyat Belediyesi tarafından yeni yılla birlikte cadde ve sokaklarda yürütülen parke, yol yapım ve onarım çalışmaları sürüyor.
11:31
Midyat'taki Suriyeliler'e Giysi Yardımı Yapıldı Midyat Belediyesi tarafından geçici konaklama merkezinde barınan Suriyeliler'e giysi yardımında bulunuldu.
12:50
Midyat'taki Suriyeliler'e Gıda Yardımı İstanbul'da yaşayan Midyatlılar'ın Geçici Konaklama Merkezi'ndeki çadır kentte yaşayan Suriyeliler'e gıda yardımı sürüyor.
16:49
Midyat'ta Soba Zehirlenmelerine Karşı Uyarı Midyat Belediyesi İtfaiye Müdürü Edip İleri, vatandaşların soba zehirlenmelerine karşı daha dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Midyat'ta Soba Zehirlenmelerine Karşı Uyarı
18:00
Midyat'ta Kar Temizleme Çalışması Midyat Belediyesi hafta boyunca etkili olan kar yağışının ardından kentte kar temizleme çalışmasına başladı.
Midyat'ta Kar Temizleme Çalışması
21:00
Mahsur Kalan Vatandaşlar 26 Saat Sonra Kurtarıldı Mardin'in Midyat ilçesi ile Şırnak'ın Idil ilçesi arasında yoğun kar yağışı ve tipi yüzünden yolda mahsur kalan vatandaşlar 26 saat sonra kurtarıldı.
Mahsur Kalan Vatandaşlar 26 Saat Sonra Kurtarıldı
15:07
Doğum Sancısı Çeken Kadın Kirpi İle Hastaneye Yetiştirildi Mardin'in Midyat ilçesinde dün sabah saatlerinde başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor.
Doğum Sancısı Çeken Kadın Kirpi İle Hastaneye Yetiştirildi
12:47
Mahsur Kalan Vatandaşlar Kurtarılmayı Bekliyor Mardin'de 2 günden beri devam eden aralıksız kar yağışı nedeniyle Midyat-Idil yolunda mahsur kalan vatandaşlar 2 gündür kurtarılmayı bekliyor.
Mahsur Kalan Vatandaşlar Kurtarılmayı Bekliyor
09:44
Midyat'ta Greyder ve Kepçe Şarampole Yuvarlandı Yardım Bekliyor Midyat ve Idil arasında mahsur kalan vatandaşları kurtarmaya giden kepçe ve greyderler şarampole yuvarlandığı bildirildi.
Midyat'ta Greyder ve Kepçe Şarampole Yuvarlandı Yardım Bekliyor
15:40
39 Öğrenci Mardin Gezisine Katıldı Malatya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce yürütülen 'Ellerimiz Birleşsin Umudumuz Çoğalsın' Projesi kapsamında Mardin gezisi düzenlendi.
Malatya'da farklı mahallelerinden bir araya getirilen toplam 39 öğrenci,...
39 Öğrenci Mardin Gezisine Katıldı
19:19
Midyat'ta Dikiş Atölyesi Açıldı Midyat'ta biçki dikiş atölyesi projesi hayata geçirildi.
15:02
Şehit Yakını ve Engellilere Yüzde 50 İndirimli Su Midyat Belediyesi şehit yakını ve engellilerden yüzde 50 indirimli su bedeli alacak
15:37
Midyat'ta Parklara Zarar Veriliyor Midyat Belediyesi tarafından özellikle çocukların rahatı ve güveni için yapılan parklar kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip ediliyor.
17:20
Midyat'ta 45 Bin Mertekarelik Mesire ve Park Alanı Mardin’in Midyat ilçesinde 45 bin mertekarelik mesire ve park alanı yapılacak.
17:14
Midyat Belediyesi'nde İşçi Örgütlenmesi Midyat Belediyesi'nde çalışan 190 işçi, Hizmet İş Sendikası'na üye oldu
Midyat Belediyesi'nde İşçi Örgütlenmesi
15:24
Sendikal Haklarına Kavuşan İşçiler Yemek Verdi Sendikal haklarına kavuşan Midyat Belediyesi işçileri, Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu onuruna yemek verdi.
Sendikal Haklarına Kavuşan İşçiler Yemek Verdi
20:32
Suriyelilere Bayramı Öncesi Giysi Yardımı Midyat Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Suriyelilere giysi yardımında bulundu
15:42
Midyat'ta Kurban Bayramı Denetimleri Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu: "Vatandaşların gönül rahatlığıyla alışveriş yapmaları için bayram öncesi olduğu gibi bayramda da denetimler devam edecek"
14:52
Midyat Belediyedeki Sözleşmeli Personele Kadro Verildi Belediye’de çalışan 48 sözleşmeli personel kadroya alındı
17:27
Midyat Belediyesi Hakkında Açılan Dava Aralarında Belediye Başkanı Nasıroğlu'nun da bulunduğu 56 kişinin yargılanmasına başlandı
16:39
Midyat Belediyesi'ndeki Yolsuzluk Davasına Başlandı Midyat Belediye Başkanı Şeyhmus Nasıroğlu ve 55 kişi hakkında yürütülen soruşturmanın ilk duruşması, Midyat Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü.
Midyat Belediyesi'ndeki Yolsuzluk Davasına Başlandı
14:40
Midyat Belediyesi'nde 'Yolsuzluk' İddialı Dava Ertelendi Midyat Belediye Başkanı Şeyhmus Nasıroğlu ve 55 kişi hakkında yürütülen soruşturmanın ilk duruşması, Midyat Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü.
Midyat Belediyesi'nde 'Yolsuzluk' İddialı Dava Ertelendi
14:54
Midyat Meslek Yüksekokulu Kayıtları Doldu Mardin Artuklu Üniversitesi'ne bağlı Midyat Meslek Yüksekokulu'na (MYO) 202 öğrenci kayıt yaptırdı.
Midyat Meslek Yüksekokulu Kayıtları Doldu
14:52
Midyat Myo'ya 202 Kişi Kayıt Yaptırdı Mardin Artuklu Üniversitesi Midyat Meslek Yüksek okulu'na (MYO) 2013-2014 eğitim öğretim yılında toplam 202 kişinin kayıt yaptırdığı belirtildi.kayıt yaptıranların yarısına yakınının Midyatlı olduğu bildirildi.
Midyat Myo'ya 202 Kişi Kayıt Yaptırdı
20:28
Başkan Nasıroğlu:Üzerime Karalama Kampanyası Başlattılar Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, 'Arazi mafyası Süryanilere çöktü' şeklinde yer alan haberlerle ilgili basın açıklaması düzenledi.
Başkan Nasıroğlu:Üzerime Karalama Kampanyası Başlattılar
19:10
Midyat Belediye Başkanı Hakkındaki Çete Lideri İddialarına Yanıt Verdi Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, son günlerde hakkında çıkan tefecilerin çete lideri olduğu ve bu çetenin Süryanileri gasp ettiği haberlerine ilişkin, "Özellikle ben AK Parti'ye girdikten sonra AK Partili olmam hesabıyla üzerime çok"...
Midyat Belediye Başkanı Hakkındaki Çete Lideri İddialarına Yanıt Verdi
13:39
Esnafın İstemediği Kızılay Kan Bağış Tır'ı Kaldırıldı Mardin'in Midyat ilçesi Gümüşçüler Çarşısı'na kan toplamak için gelen Kızılay Kan Bağış TIR'ını esnaf istemediği için Midyat Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından kaldırıldı.
Esnafın İstemediği Kızılay Kan Bağış Tır'ı Kaldırıldı
10:11
Midyat Belediyesine Geçici İşçi Alınacak Midyat Belediyesinde 9 ay çalıştırılmak üzere İş-Kur işbirliğiyle açılacak 112 kadro için bin 500 kişi başvuruda bulundu.
09:16
Midyat'ta 140 Kişilik İşe Bin 350 Başvuru Mardin'in Midyat İlçe Belediyesi ve İŞ-KUR işbirliğiyle istihdam edilecek 140 personel için bin 350 kişi başvuruda bulundu.
Midyat'ta 140 Kişilik İşe Bin 350 Başvuru
15:47
Midyat Belediyesi'ne İş Başvurusunda İzdiham Yaşandı Midyat Belediyesi'nde 9 aylık çalıştırılmak üzere İş-Kur işbirliğiyle açılacak 140 kadro için yaklaşık bin 500 kişi başvurunca izdiham yaşandı.
Midyat Belediyesi'ne İş Başvurusunda İzdiham Yaşandı
01:46
'Çözüm Sürecinde Samimi Olan Taraf Hükümetimizdir' İçişleri Bakanı Muammer Güler, Mardin de esnafları ziyaret ederek onlarla sohbet etti.
'Çözüm Sürecinde Samimi Olan Taraf Hükümetimizdir'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:17:30. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MİDYAT BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]