SON DAKİKA MİDYAT BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Midyat Belediyesi Haberleri

 • 18 Ocak 2017 13:47Nusaybin'de Çamurlu Yol Sıkıntısı Sona EriyorNusaybin'de Çamurlu Yol Sıkıntısı Sona EriyorMardin’in Midyat ilçesinde bulunan İmam Hatip Anadolu Lisesi’nin çamurlu yol sıkıntısı sona eriyor.
 • 06 Ocak 2017 14:46Midyat'ta Lastiği Patlayan Toma Şarampole DevrildiMARDİN'in Midyat İlçesi'nde, Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA), lastiğinin patlaması sonucu şarampole yuvarlandı.
 • 06 Ocak 2017 13:48Midyat'ta Polis Toma Aracı Şarampole UçtuMidyat'ta Polis Toma Aracı Şarampole UçtuMardin'in Midyat İlçesi'nde, bugün sabah saatlerinde polis TOMA aracı, tekerleğinin patlaması sonucu yol kenarındaki 10 metrelik şarampole yuvarlandı.
 • 06 Ocak 2017 11:36Dha Yurt Bülteni-41)MİDYAT'TA POLİS TOMA ARACI ŞARAMPOLE UÇTUMARDİN'in Midyat İlçesi'nde, bugün sabah saatlerinde polis TOMA aracı, tekerleğinin patlaması sonucu yol kenarındaki 10 metrelik şarampole yuvarlandı.
 • 06 Ocak 2017 11:35Midyat'ta Lastiği Patlayan Toma Şarampole DevrildiMidyat'ta Lastiği Patlayan Toma Şarampole DevrildiMARDİN'in Midyat İlçesi'nde, Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA), lastiğinin patlaması sonucu şarampole yuvarlandı.
 • 18 Aralık 2016 17:10Doğuda Vatandaşlar Teröre Karşı Tek Yürek OlduDoğuda Vatandaşlar Teröre Karşı Tek Yürek OlduDoğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki illerde, ellerinde Türk bayraklarıyla meydanlara akın eden binlerce vatandaş, dondurucu soğuğa aldırış etmeden terörü lanetledi.
 • 18 Aralık 2016 16:35Mardin'de, Mardin'de, "Teröre Lanet" Mitingi ve YürüyüşüTerör örgütü PKK ve hain saldırıları Mardin'in Midyat ilçesinde protesto edildi.
 • 07 Aralık 2016 12:30Suriyeli Miniklere Otostopla Oyuncak GötürdülerSuriyeli Miniklere Otostopla Oyuncak GötürdülerTürkiye’nin dört bir yanından otostopla yola çıkan gezginler Mardin’de çadır kentte yaşayan Suriyeli çocuklara oyuncak götürdü.
 • 11 Kasım 2016 15:41Midyat Belediyesi, Derik'teki Terör Saldırısını KınadıMidyat Belediyesi, Derik'teki Terör Saldırısını KınadıMardin’in Midyat İlçe Belediyesi, Derik Belediyesi’nde görevlendirilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk şehit olduğu, 2 kişinin de yaralandığı terör saldırısını kınadı.
 • 24 Ekim 2016 17:15Midyat Belediyesinden Kantin DenetimiMidyat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okul kantinlerini denetledi.
 • 05 Ekim 2016 13:17Midyat Belediyesinin Yol ÇalışmalarıMardin'in Midyat ilçesinde şehir içi yol yapım çalışması kapsamında tamamlanan bölümlerde ikinci etap asfalt yapılıyor.
 • 04 Ekim 2016 13:27Midyat'da Yollar AsfaltlanıyorMidyat'da Yollar AsfaltlanıyorMardin’in Midyat ilçesinde yaklaşık iki ay önce başlayan şehir içi yol çalışmasında tamamlanan bölümlerde asfaltlama çalışması başladı.
 • 01 Ekim 2016 11:46Midyat'ta Dilenci OperasyonuMidyat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, polis ekipleriyle sayıları artan dilencilere yönelik operasyon düzenledi.
 • 22 Eylül 2016 12:54Midyat'ta İş Yeri DenetimiMidyat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, iş yeri ve satıcıların kaldırım işgallerine yönelik denetimlerine devam ediyor.
 • 20 Ağustos 2016 15:53PKK'nın Kullanılamaz Hale Getirdiği Emniyet Binası Saç Levhalar ile KapatıldıPKK'nın Kullanılamaz Hale Getirdiği Emniyet Binası Saç Levhalar ile KapatıldıPKK'lı teröristler tarafından düzenlenen saldırıda kullanılamaz hale gelen Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının dış yüzeyi Kaymakamlık tarafından saç levhalarla kapatıldı.
 • 16 Ağustos 2016 10:54Midyat'ta Zabıta DenetimiMidyat Belediyesi zabıta ekipleri denetimleri artırdı.
 • 07 Ağustos 2016 16:09Midyat'ta Süvarili Demokrasi NöbetiMidyat'ta Süvarili Demokrasi NöbetiMidyat'ta süvarili demokrasi nöbetiAk Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, İstanbul Yenikapı'da yapılacak ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti, CHP ve MHP liderlerinin katılacağı demokrasi ve şehitler mitingine HDP'nin de katılması gerektiğini belirterek, "Benim gönlüm bu mitingde HDP'nin de olmasıydı" dedi.
 • 07 Ağustos 2016 12:15Midyat'ta Atlı Süvarili Demokrasi NöbetiMidyat'ta Atlı Süvarili Demokrasi NöbetiAK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, İstanbul Yenikapı'da yapılacak ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti, CHP ve MHP liderlerinin katılacağı 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne HDP'nin de katılması gerektiğini söyledi.
 • 30 Temmuz 2016 14:46Midyat'ta Kan BağışıMidyat ilçesinde Türk Kızılayı tarafından vatandaşlar kan bağışına davet edildi.
 • 23 Temmuz 2016 11:58Allah Yolunda Şahadet Şerbetini İçmeye Gidiyorum"Ankara'da FETÖ'nün darbe girişimini engellemeye çalışırken şehit düşen polis memuru Velit Bekdaş'ın Mardin'in Midyat ilçesinde yaşayan ailesi taziyeleri kabul ediyor.
 • 14 Temmuz 2016 15:27Şehitlerin İsimleri Midyat'taki Park ve Caddelerde YaşatılacakŞehitlerin İsimleri Midyat'taki Park ve Caddelerde YaşatılacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehit polis memuru Şehit Şerife Özden Kalmış'ın isminin verildiği park Şehit polis memurlarının isimlerinin verildiği tabelalar Esnaf Veysi Özel ile röportaj Bedri Kesler ile röportaj Mahmut Günaydın ile röportaj Adnan Sezgin ile röportaj Murat Erdinç ile röportaj Yıldız Batı ile röportaj Bombalı araçla saldırı düzenlenen emniyet binası Şehitlerin isimleri Midyat'taki park ve caddelerde yaşatılacak Mardin'in Midyat ilçesinde 8 Haziran'da emniyet müdürlüğüne PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan 2'si kadın 3 polis ile Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düşen Midyatlı erin ismi belediye meclisince alınan karar ile park ve caddelere verildi Midyatlı Yıldız Batı: "Bize bu acıyı yaşatanları Allah'a havale ediyoruz.
 • 14 Temmuz 2016 14:41Midyat Şehitlerin İsimleri Midyat?ta 2 Cadde ve Bir Parka VerildiMidyat Şehitlerin İsimleri Midyat?ta 2 Cadde ve Bir Parka VerildiMidyat şehitlerin isimleri Midyat'ta 2 cadde ve bir parka verildiMARDİN'in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan kadın polisler Nefize Özsoy, Şerife Özden Kalmış ile Ökkeş Özdemir'in isimleri Midyat'ta iki cadde ve bir parka verildi.
 • 14 Temmuz 2016 14:08Şehitlerin İsimleri Midyat'taki Park ve Caddelerde YaşatılacakMardin'in Midyat ilçesinde PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla emniyet müdürlüğüne düzenlenen saldırıda şehit düşen 3 polis ile Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit olan Midyatlı erin ismi ilçede park ve caddelerde yaşatılacak.
 • 14 Temmuz 2016 14:03Midyat Şehitlerin İsimleri Midyat'ta 2 Cadde ve 1 Parka VerildiMidyat Şehitlerin İsimleri Midyat'ta 2 Cadde ve 1 Parka VerildiMardin'in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan kadın polisler Nefize Özsoy, Şerife Özden Kalmış ile polis memuru Ökkeş Özdemir'in isimleri Midyat'ta iki cadde ve bir parka verildi.
 • 30 Haziran 2016 10:46Midyat Belediyesi Terörü KınadıMidyat Belediyesi Terörü KınadıMardin’in Midyat İlçe Belediyesi, İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılan terör saldırısını kınadı.