06:5900
SON DAKİKA MİLLİ EĞİTİM BAKANI HABERLERİ

Son Dakika Milli Eğitim Bakanı Haberleri

   

  Karma Eğitime "Akademik Kurul" Önerisi

  KÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Kamer: "Karma eğitim konusunda öncelikle öğrenme psikologlarının, sosyologların, pedagogların, eğitim tarihçilerinin, yöneticilerinin, ekonomistlerinin ve program geliştirme uzmanlarının mutlaka içinde yer aldığı kapsamlı akademik kurul oluşturulmalı, çalışmalar. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Nabi Avcı Oda Arkadaşı Cahit Zarifoğlu'nu Anlattı

  Nabi Avcı Oda Arkadaşı Cahit Zarifoğlu'nu Anlattı

  Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Yedi Güzel Adam söyleşisine katıldı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  7 Güzel Adam" Anma Programları

  Başakşehir Belediyesi'nce düzenlenen programların ilkinde, şair yazar Cahit Zarifoğlu anıldı Milli Eğitim Bakanı Avcı: "Cahit abi çok güzel bir insandı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Avcı İmam Hatip Liselerinin Oranını Açıkladı

  Bakan Avcı İmam Hatip Liselerinin Oranını Açıkladı

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, imam hatip liselerinin sayısının artırıldığı iddialarına cevap vererek, imam hatip liselerinin bütün okulların içinde oranının yüzde 8 olduğunu söyledi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  MHPAnkara Milletvekili Topcu: "AKP'nin yeni Türkiyesi'nde sınavın yerini torpil, adaletin yerini kayırma almıştır, diploma yerine ise, parti üyeliği aranır hale gelmiştir" MHP Kütahya Milletvekili Işık: "17 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvetle mücadele haftasında, iktidar partisi yöneticisi, yakını ve yandaşı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayhan: "AKP iktidarının geliştirdiği eğitim politikaları sorunları çözeceği yerde her yıl yeni sorunları ve bu sorunlarla birlikte yeni eşitsizlikler, mağduriyetler yaratmaktadır" HDP İstanbul Milletvekili Tuncel: "17 ve 25 Aralık'ta ortaya çıkan durumun, Türkiye'de demokrasi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Milli Eğitim Bakanı Avcı'nın Kabulü

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Avrupa Üniversitesi Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Joseph H. H. Weiler'ı makamında kabul etti. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Öz-De-Bir'den 'Dershane' Toplantısı: Vesayet Odaklarının İşgaline İzin Vermeyin

  Özel Dershaneler ve Özel Öğretim Kurumları Birliği Derneği (ÖZ-DE-BİR) Ankara İl Temsilcisi Abdullah Yüksel, Anayasa Mahkemesi’nin dershanelerin kapatılmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Kilis'te Ehl-İ Beyt Panelleri Devam Ediyor

  Kilis'te Ehl-İ Beyt Panelleri Devam Ediyor

  Kilis’te, Yeni Mesaj Gazetesi tarafından düzenlenen Ehli-Beyt panellerinin birisi daha gerçekleştirildi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Milli Eğitim Bakanı Avcı Hakkında Suç Duyurusu

  Milli Eğitim Bakanı Avcı Hakkında Suç Duyurusu

  Bazı sivil toplum örgütlerine üye kadınlar, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile iki bakanlık bürokratı hakkında adliyede suç duyurusunda bulundu. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Koç: Bağımsız Yargı, Olmazsa Olmaz Olmalıdır (2)

  Koç'tan, KPSS'DEKİ TORPİLLE İLGİLİ YENİ İDDALAR CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç düzenlediği basın toplantısında, KPSS'deki torpil iddialarına ilişkin yeni iddialar ileri sürdü. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman

  CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman

  CHP Sözcüsü Haluk Koç, düzenlediği basın toplantısında, aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın yakınlarının da bulunduğu AK Parti’lilerin çocukları ile yakınlarının nerelere, daha sonra da nerelerden nerelere atandığını liste ile açıkladı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Anma Törenleri

  İsveç'in başkenti Stockholm'de düzenlenen anma etkinliğine yaklaşık 2 bin kişi katıldı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Atama Bekleyen Öğretmenlerden Mezarlı Eylem

  Atama Bekleyen Öğretmenlerden Mezarlı Eylem

  Kayseri’de, atama bekleyen öğretmenler yaptıkları eylemde temsili bir mezar oluşturarak, öğretmen atamalarını protesto etti. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Avcı, Eskişehir Vergi Rekortmenleri Ödül Törenine Katıldı

  Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı: "Kazancını vergilendirmeyen bir ekonomi ve ticaret dünyası aslında farkına varmadan kendi bindiği dalı kesiyor demektir" dedi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kamboçya Eğitim Bakanı: Bize Daha Fazla Türk Okulu Açın

  Dünyanın dört bir yanındaki Türk kolejleri, bulundukları ülkelerdeki eğitim bakanlarının övgüsünü almaya devam ediyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 06:59:47. #1.13#