23:2300
SON DAKİKA MİLLİ EĞİTİM BAKANI HABERLERİ

Son Dakika Milli Eğitim Bakanı Haberleri

   

  KKTC Milli Eğitim Bakanı Arabacıoğlu Görevinden İstifa Etti

  KKTC Milli Eğitim Bakanı Mustafa Arabacıoğlu, görevinden istifa ettiğini bildirdi. (Bugün 19:58)

   

  Aktif Eğitim-Sen, MEB Binası Önünde Maskeli Balonlu Eylem Yaptı

  Aktif Eğitim-Sen Ankara Şube başkanı M. Çağrı Eken, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) önünde 2014-2015 eğitim-öğretim yılının birçok sorunla açıldığına dikkat çekti. (Bugün 18:33)

   

  Ak Partili Belediyeler, Gençler İçin Harekete Geçiyor

  Partinin Yerel Yönetimler Başkanlığı, 24 Eylül'de Ankara'da, Yerel Yönetimlerde Gençlik ve Eğitim Politikaları Çalıştayı düzenleyecek Çalıştayda, "yurtlar, uyuşturucu madde bağımlılığı, yardımcı kurslar ve sosyal kültürel etkinlikler" konuları ele alınacak Bu konularda, belediyeler ile Milli Eğitim ile Gençlik ve Spor Bakanlığının işbirliğinde ortak çalışmalar yürütülmesi planlanıyor. (Bugün 17:09)

   

  Konya'da Orta Okul Öğrencileri Türbanlarıyla Derslere Girdi

  Konya'da Orta Okul Öğrencileri Türbanlarıyla Derslere Girdi

  Ortaöğretimde başörtüsü yasağının kaldırılmasından sonra, Konya'da bazı orta öğretim okullarında kız öğrenciler derslere türbanlarıyla girdi. (Bugün 16:09)

   

  Medya Okuryazarlığı Dersi "Sil Baştan" Yenilendi

  RTÜK tarafından düzenlenen "Medya Okuryazarlığı Dersi Tanıtım Toplantısı ve Yenilikler Paneli" ile çocukların değişen medya kullanma alışkanlıkları çerçevesinde yenilenen medya okuryazarlığı dersi kamuoyuna tanıtıldı Yenilenen ders programı ve ders materyaliyle, medya okuryazarlığını ailede başlayan ve hayat boyu gelişimini devam ettiren bir beceri olarak gören akademik bakış açısı pratiğe yansıtıldı Medya okuryazarlığı dersinde öğrencilere "medya diyeti" öğretilecek ve "Medyanın azı karar, (Bugün 15:23)

   

  MHP'li Yeniçeri: Polise Yönelik Operasyonlar Misilleme ve Sırıtan Bir Tavır

  MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, AKP iktidarının ahlaken tükenmiş bir iktidar olduğunu belirterek "Kendileri hakkındaki yolsuzluk iddialarına cevap verememişlerdir. (Bugün 15:14)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.09.2014 23:23:03. #1.13#