07:2600
SON DAKİKA MİLLİ EĞİTİM BAKANI HABERLERİ

Son Dakika Milli Eğitim Bakanı Haberleri

   

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması' 3 Bakanın Katılımıyla Gerçekleşti

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması" 3 Bakanın Katılımıyla Gerçekleşti

  İhh İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı tarafından düzenlenen "6. Uluslararası Çocuk Buluşması"nın finali Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleştirildi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması

  İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından, yetimlere destek olan aileleri buluşturmak ve farklı kültürleri bir araya getirerek kaynaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen ve 13 ülkeden yetimin katıldığı etkinlik, 132 ülkede canlı yayımlandı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Dünya Yetimleri İstanbul'da Buluştu

  Dünya Yetimleri İstanbul'da Buluştu

  İHH İnsani Yardım Vakfı, dünyanın farkı ülkelerinden “Sponsor Aile Sistemi” ile desteklediği yetimleri 6. Uluslararası Çocuk Buluşması final programında bir araya getirdi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Gürleyik 'Avatar'ları Borulu Sulama Projesi'ni Protesto Etti

  Gürleyik 'Avatar'ları Borulu Sulama Projesi'ni Protesto Etti

  Eskişehir’in Gürleyik Mahallesi sakinleri, köylerinde yapılması planlanan Dinek-Gürleyik Borulu Sulama Projesi’nin iptali için basın açıklaması yaptı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Eskişehir'de 'Avatar'Lı Protesto

  Eskişehir'de "Avatar"Lı Protesto

  Eskişehir'de "Avatar"lı protesto- Mihalıççık ilçesindeki iki köyde yapılması planlanan kapalı boru sulama sistemi, "Avatar" filminin karakterlerinin maskeleri takılarak protesto edildiESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de bir grup, Türkiye'nin 31 endemik türüne ev sahipliği yapan Mihalıççık ilçesine bağlı Gürleyik ile Dinek köyüleri arasında yapılması planlanan kapalı boru sulama sistemi, "Avatar" filminin karakterlerinin maskelerini takarak protesto etti. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Eskişehir'de "Avatar"Lı Protesto

  Mihalıççık ilçesindeki iki köyde yapılması planlanan kapalı boru sulama sistemi, "Avatar" filminin karakterlerinin maskeleri takılarak protesto edildi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.10.2014 07:26:57. #1.11#