SON DAKİKA MİLLİ EĞİTİM BAKANI HABERLERİ

Son Dakika Milli Eğitim Bakanı Haberleri

 • 23 Şubat 2017 16:40 Bakan Yılmaz, Azerbaycanlı Mevkidaşı ile Görüştü Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Azerbaycan ile ilişkilerin stratejik seviyede olduğunu belirterek, "Bu stratejik seviyeyi şimdi eğitim alanına da taşımak istiyoruz.
 • 23 Şubat 2017 13:39 CHP Kayseri Milletvekili Arık Açıklaması CHP Kayseri Milletvekili Arık Açıklaması CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri'de bir ilköğretim okul müdürünün, facebook sayfasında referandumda "hayır" diyecekler için şeytan benzetmesi yaptığını belirterek, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'dan bu kişi hakkında gereğinin yapmasını istedi.
 • 22 Şubat 2017 18:28 Yunus Emre Vakfının Yapısı Değişiyor Türkiye'yi, kültürel mirasını, Türk dilini, kültürünü ve sanatını tanıtmak, Türkiye'nin diğer ülkelerle dostluğunu geliştirmek, kültürel alışverişini artırmak amacıyla 2007'de kurulan Yunus Emre Vakfının yapısında değişikliğe gidiliyor.
 • 22 Şubat 2017 17:28 Cibuti ile Cibuti ile "Mesleki ve Teknik Eğitim Alanında İşbirliği Anlaşması" İmzalandı Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, eğitim alanında Cibuti ile sağlanacak işbirliğine değinerek, Türkiye Maarif Vakfı ile bir ay içinde imzalanır hale getirilecek mutabakat zaptıyla Cibuti’de bir okulun temelinin atılabileceğini kaydetti.
 • 22 Şubat 2017 17:25 Ankara) Cibuti ile Ankara) Cibuti ile "Mesleki ve Teknik Eğitim Alanında İşbirliği Anlaşması" İmzalandı (ANKARA) Cibuti ile "Mesleki ve Teknik Eğitim Alanında İşbirliği Anlaşması" imzalandı Bakan İsmet Yılmaz: "Sayın bakanda Türkiye Maarif Vakfı'nın Cibuti'de okul açılmasının iyi olacağını 30 bin metrekarelik bir yerin hazırda tahsis edildiğini dolayısıyla gelecek Eylül ayından itibaren okul...
 • 22 Şubat 2017 16:57 Türkiye, Cibuti'de Okul Açacak Türkiye, Cibuti'de Okul Açacak Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Cibuti'de bir okulun temelinin atılacağını ve gelecek yıl eylül ayından itibaren tahsis edilecek bir yerde eğitime başlanacağını bildirdi.
 • 22 Şubat 2017 16:44 Türkiye, Cibuti'de Okul Açacak Türkiye, Cibuti'de Okul Açacak Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Türkiye Maarif Vakfı ile bir ay içinde imzalanır hale getirilecek mutabakat zaptıyla Cibuti'de bir okulun temelinin atılacağını ve gelecek yıl eylül ayından itibaren tahsis edilecek bir yerde eğitime başlanacağını bildirdi.
 • 22 Şubat 2017 16:26 Milli Eğitim Bakanı Yılmaz ve Cibuti Eğitim Bakanı Mahmud Ile Imza Törenine Katıldı Milli Eğitim Bakanı Yılmaz ve Cibuti Eğitim Bakanı Mahmud Ile Imza Törenine Katıldı - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Cibuti Eğitim Bakanı Mustafa Muhammed Mahmud'un salona girişi Salondan detaylar Yılmaz'ın konuşması Mahmud'un konuşması İmza töreninin gerçekleşmesi Hediye takdimi ANKARA - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Cibuti Eğitim Bakanı Mustafa Muhammed Mahmud ile...
 • 22 Şubat 2017 13:13 Hocalı Soykırımı, İnsanlığa Karşı Suçlar ve Terörizm Hocalı Soykırımı, İnsanlığa Karşı Suçlar ve Terörizm" Konferansı Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov, "Dağlık Karabağ sorununun varlığı, bölgede barış, güvenlik, istikrar ve kapsamlı ekonomik kalkınmanın önünde önemli bir engel. Maalesef Ermenistan'ın saldırgan tutumu sonucu, Azerbaycan'ın uluslararası tanınmış sınırları on yıllardır ihlal ediliyor.
 • 21 Şubat 2017 17:24 CHP'li Atıcı, Mersin'de Öğrencilerin Ders Saatinde Dernek Toplantısına Götürülmesini Sordu CHP'li Atıcı, Mersin'de Öğrencilerin Ders Saatinde Dernek Toplantısına Götürülmesini Sordu CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Mersin'de öğrencilerin ders saatinde okul dışına çıkarılarak bir dernek toplantısına götürülüp götürülmediğini, verdiği önergeyle Milli Eğitim Bakanı'na sordu.
 • 21 Şubat 2017 16:47 Hentbol Takımından Bakan Yılmaz'a Ziyaret Hentbol Takımından Bakan Yılmaz'a Ziyaret Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Hentbol Bayanlar 1. Ligi'nde mücadele eden Sivas Belediyespor Bayan Hentbol takımı oyuncuları ve yöneticileri ile bir araya geldi.
 • 20 Şubat 2017 19:32 Bakanlar Kurulu Toplantısı Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Hem sandıktan önceki referandum sürecinde mitinglerin, gösterilerin, bütün 'evet', 'hayır' diyen herkesin, her çevrenin güvenliğinin garanti altına alınması aynı şekilde sandık günü, sandık güvenliğinin garanti altına alınması ve...
 • 19 Şubat 2017 13:39 Adanmış Ömürler Adanmış Ömürler" Programı Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen "Adanmış Ömürler" etkinliğine yazar Mehmet Yahya Kutluoğlu, konuk oldu.
 • 19 Şubat 2017 12:03 Yazar Mehmet Yahya Kutluoğlu Açıklaması Yazar Mehmet Yahya Kutluoğlu Açıklaması Bağcılar Belediyesinin ’Adanmış Ömürler’ konulu söyleşi programına katılan ilahiyatçı-yazar Mehmet Yahya Kutluoğlu, öğrencilik yıllarında imam hatip okullarına yönelik yaşanan sıkıntıları anlattı.
 • 19 Şubat 2017 00:13 Memleket Sevdalıları Evet Diyor Memleket Sevdalıları Evet Diyor" Etkinliği Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Ülkemizin yarını için daha huzurlu, istikrarlı geleceği için bir karar vereceksiniz.
 • 18 Şubat 2017 21:57 Yıldırım: Yıldırım: "Demokrasilerde Vatandaşın Gücünün Üzerinde Güç Yoktur" Başbakan Yıldırım, Oberhausen Arena'da düzenlenen "Memleket Sevdalıları Evet Diyor" etkinliğine katılarak konuşma yaptı.
 • 18 Şubat 2017 21:00 Memleket Sevdalıları Evet Diyor Memleket Sevdalıları Evet Diyor" Etkinliği Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Ülkemizin yarını için daha huzurlu, istikrarlı geleceği için bir karar vereceksiniz.
 • 18 Şubat 2017 18:49 Memleket Sevdalıları Evet Diyor Memleket Sevdalıları Evet Diyor" Etkinliği AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Bu sistem CHP'yi de değiştirecek, hiç merak etmeyin.
 • 17 Şubat 2017 22:06 Yıldırım, Malta'da Türk Şehitliği'ni Ziyaret Etti (2) Yıldırım, Malta'da Türk Şehitliği'ni Ziyaret Etti (2) Başbakan Binali Yıldırım, Malta'daki Türk Askeri Şehitliği'ni ziyaret etti.
 • 17 Şubat 2017 20:59 Yıldırım, Malta'da Türk Şehitliği'ni Ziyaret Etti Yıldırım, Malta'da Türk Şehitliği'ni Ziyaret Etti Başbakan Binali Yıldırım, Malta'daki Türk Askeri Şehitliği'ni ziyaret etti.
 • 17 Şubat 2017 18:40 Yıldırım, Malta'da Türk Şehitliği'ni Ziyaret Etti Başbakan Binali Yıldırım, Malta'daki Türk Askeri Şehitliği'ni ziyaret etti.
 • 17 Şubat 2017 17:41 KKTC Milli Eğitim Bakanı Berova Kemer'de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Milli Eğitim Bakanı Özdemir Berova, Antalya'nın Kemer ilçesinde Belediye Başkanı Mustafa Gül'ü ziyaret etti.
 • 17 Şubat 2017 16:40 KKTC Milli Eğitim Bakanı Berova, Antalya'da KKTC Milli Eğitim Bakanı Berova, Antalya'da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Milli Eğitim Bakanı Özdemir Berova, Antalya’nın Kemer ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 17 Şubat 2017 16:28 Cibuti'de Sosyal Dayanışma ve Yardım Programı Cibuti'de Sosyal Dayanışma ve Yardım Programı Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından temin edilen ve Türk Deniz Kuvvetlerine bağlı Gelibolu isimli gemi tarafından Cibuti’ye nakliyesi yapılan 400 adet kırtasiye, çanta seti ile görme ve işitme engelli okullarına kurulacak bilgisayar laboratuvar ekipmanları...
 • 17 Şubat 2017 13:49 Bakanlar Castille Sarayı'nı Böyle Inceledi 2 Bakanlar Castille Sarayı'nı Böyle Inceledi 2 (Aktuel Görüntülerle) Bakanlar Castille Sarayı'nı böyle incelediÖzgür Altuncu/Valletta, DHA-Başbakan Binali Yıldırım, Malta'nın Başkenti Valletta'ta resmi törenle karşılandı.