06:2900
SON DAKİKA MİLLİ EĞİTİM BAKANI HABERLERİ

Son Dakika Milli Eğitim Bakanı Haberleri

   

  Bakan Avcı, Teog Yerleştirmelerini Değerlendirdi

  Bakan Avcı, Teog Yerleştirmelerini Değerlendirdi

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, TEOG yerleştirmelerine ilişkin, “Hiç tercih yapmadığı halde ya da tercihleri arasında İmam Hatip Okulu’da olmadığı halde üstelik bulundukları yerlere çok uzak yerlere yerleştirilmiş. (Dün 16:58)

   

  Des Başkanı: Eğitimde Çile Çektirmek Kimsenin Haddi Olmamalı

  Demokrat Eğitimciler Sendikası (DES) Genel Başkanı Gürkan Avcı, TOEG bu yıl uygulanan yeni bir yerleştirme sistemi olduğu için bazı sorun ve sıkıntılar yaşandığını belirterek, "Eğitim sisteminde sık sık değişiklik yapmak ve milyonlarca öğrenci ve velimize çile çektirmek kimsenin haddi ve hakkı olmamalı. Eğitim sistemi her şeyiyle artık oturmalı, kurumsallaşmalı." dedi. (Dün 14:34)

   

  CHP'li Tanrıkulu: Kürtçe Dersi Vermek Üzere Yetiştirilmiş Öğretmenlerin Atanmama Sebebi Nedir?

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya "Kürtçe dersi vermek üzere toplam kaç öğretmen adayı gerekli kriterleri yerine getirmiş ve atanmayı beklemektedir? (Dün 14:25)

   

 

Manşet Haberleri

 • Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi

  Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Karabükspor, normal süresi ve uzatmaları 1-0 yenik tamamladıkları maçta penaltılarla Saint-Etienne'ye elendi.

 • Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı

  Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı Sahilde seyyar çay satışı yapan çocuk ile müşterisi arasındaki komik diyalog müşteri tarafından kaydedildi. Sempatikliği ve hazır cevaplarıyla dikkat çeken çaycı çocuk sosyal medyanın yeni fenomeni oldu.

 • Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu

  Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu Devir teslim töreninin ardından Çankaya Köşkü'nden ayrılan Gül çiftinin İstanbul'da ikamet edeceği adres belli oldu. Gül çifti Çekmeköy'de bir villada oturacak.

[Hata Bildir]
29.08.2014 06:29:10. #1.11#