SON DAKİKA MİLLİ EĞİTİM BAKANI HABERLERİ

Son Dakika Milli Eğitim Bakanı Haberleri

 • 02:06Cihan Haber Ajansı Ön GündemiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Kahramanmaraş'ta düzenleyeceği mitingde halka hitap edecek.
 • 00:09Gündem Özeti/ 9 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Dedeoğlu Şehit Hikmet Duman Camisi ile İsmet Yılmaz Bulvarı ve Köprüsü'nün açılışlarını yapacak ve TOKİ sosyal konutlar temel atma törenine katılacak.
 • 21:48Bakanlar Işık ve Avcı, Eskişehir'deBakanlar Işık ve Avcı, Eskişehir'deGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık konuşması- Toplantıdan detaylar - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Kanunun 'İlla ıslak imza olması gerekiyor' dediği belgelerin dışındaki almamız gereken tüm belgeleri elektronik ortamda, elektronik imza ile alacağız. Eskişehir'deki sanayici bir arkadaşımız yapacağı bir müracaatı, gelip bakanlıkta oda oda dolaşmak yerine kendi ofisinden evrakı elektronik ortama atacak, kendi elektronik imzasıyla bize gönderecek"- Milli Eğitim Bakanı Avcı: "Önümüzdeki 1 Kasım fırsatını iyi şekilde değerlendirirsek, Türkiye'yi dirayetli bir tek parti hükümetine kavuşturabilirsek başta Eskişehir olmak üzere tüm sorunları çözeriz" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Kanunun 'İlla ıslak imza olması gerekiyor' dediği belgelerin dışındaki almamız gereken tüm belgeleri elektronik ortamda, elektronik imza ile alacağız. Eskişehir'deki sanayici bir arkadaşımız yapacağı bir müracaatı, gelip bakanlıkta oda oda dolaşmak yerine kendi ofisinden evrakı elektronik ortama atacak, kendi elektronik imzasıyla bize gönderecek" dedi.
 • 21:33Bakan Işık: Hedefleri Vurma Oranındaki İsabet Yüzde 99'u Geçti, Artık Terör Örgütleri DüşünsünBakan Işık: Hedefleri Vurma Oranındaki İsabet Yüzde 99'u Geçti, Artık Terör Örgütleri DüşünsünBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Son operasyonlarda hedefleri vurma oranındaki isabet yüzde 99'u geçti.
 • 21:28E1000 Yerli Elektrikli LokomotifE1000 Yerli Elektrikli Lokomotif" TanıtıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık konuşması- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı konuşması- Trenin içinden detaylar- Açılıştan detaylar - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Milli trenlerde en önemli parça olan 'cer' sistemleri'ni yüzde 100 yerli imkanlarımızla yapmayı başardık.
 • 21:19Eskişehir - Bakan Işık: Hedefleri Vurma Oranındaki İsabet Yüzde 99'u Geçti,artık Terör Örgütleri...Eskişehir - Bakan Işık: Hedefleri Vurma Oranındaki İsabet Yüzde 99'u Geçti,artık Terör Örgütleri...Bakan Işık: Hedefleri vurma oranındaki isabet yüzde 99'u geçti,artık terör örgütleri düşünsün Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Son operasyonlarda hedefleri vurma oranındaki isabet yüzde 99'u geçti.
 • 21:07Kriptolu Telefonların Dinlenmesi DavasıDevlet büyüklerinin kullandığı kriptolu telefonların da aralarında bulunduğu telefonların usulsüz dinlendiği iddialarına yönelik 28 kişi hakkında açılan davada, tutuklu 9 sanıktan 2'sinin tahliyesine karar verildi.
 • 20:18Bakanlar Işık ve Avcı, Eskişehir'deBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Kanunun 'İlla ıslak imza olması gerekiyor' dediği belgelerin dışındaki almamız gereken tüm belgeleri elektronik ortamda, elektronik imza ile alacağız. Eskişehir'deki sanayici bir arkadaşımız yapacağı bir müracaatı, gelip bakanlıkta oda oda dolaşmak yerine kendi ofisinden evrakı elektronik ortama atacak, kendi elektronik imzasıyla bize gönderecek" dedi.
 • 20:06E1000 Yerli Elektrikli Lokomotif" TanıtıldıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Milli trenlerde en önemli parça olan 'cer sistemleri'ni yüzde 100 yerli imkanlarımızla yapmayı başardık.
 • 19:03Bakan Işık: Göktürk 2 Uydu Sayesinde Operasyonlarda Büyük Başarı YakaladıkBakan Işık: Göktürk 2 Uydu Sayesinde Operasyonlarda Büyük Başarı YakaladıkBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, tamamen yerli imkanlarla geliştirdikleri Göktürk 2 uydusu sayesinde Kandil’daki operasyonlarda hedefleri vurmada büyük başarı yakaladıklarını söyledi.
 • 18:53Bakan Işık: Bakan Işık: "İstikrarsız Hükümetlerin Ceremesini Sanayici Çekiyor"Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Sanayi Odası’nda sanayicilerle buluştu.
 • 18:22Cihan Haber Ajansı Haftalık Gündemi09 Ekim 2015 Cuma- İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, şike davasında kararını açıklayacak.
 • 18:16Milli Elektrikli Lokomotif Raylara İndiMilli Elektrikli Lokomotif Raylara İndiTürkiye’yi raylı araç sektöründe dünya otoritelerinden biri haline getirecek milli elektrikli lokomotif E1000 raylara indi.
 • 17:55Eskişehir- Öğrenciler Bakan Avcı'nın Doğum Gününü KutladıEskişehir- Öğrenciler Bakan Avcı'nın Doğum Gününü KutladıÖğrenciler bakan Avcı'nın doğum gününü kutladı Eskişehir'de lise öğrencileri, Türk Dünyasından minyatür eserlerin yer aldığı parkı birlikte gezdikleri Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın doğum gününü kutladı.
 • 16:56Kapıkule Tır Parkı Açılışa HazırGümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret AŞ (GTİ) tarafından yaptırılan Kapıkule Tır Parkı'nın açılışı yarın törenle gerçekleşecek.
 • 16:54Bakan Işık ve Avcı'dan Vali Tuna'ya ZiyaretBakan Işık ve Avcı'dan Vali Tuna'ya ZiyaretBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’yı ziyaret etti.
 • 16:33Öğrenciler Bakan Avcı'nın Doğum Gününü KutladıÖğrenciler Bakan Avcı'nın Doğum Gününü KutladıEskişehir'de lise öğrencileri, Türk Dünyasından minyatür eserlerin yer aldığı parkı birlikte gezdikleri Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın doğum gününü kutladı.
 • 14:18Milli Eğitim Bakanı Avcı Eskişehir'deMilli Eğitim Bakanı Avcı Eskişehir'deGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Avcı'nın öğrencilerle parkı gezmesi- Fotoğraf çektirilmesi- Bakan Avcı'nın açıklaması- Minyatür parktan detaylar Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de Türk coğrafyasındaki yaklaşık 30 mimari eserin minyatürlerinin bulunduğu açık hava müzesinde öğrencilerle bir araya geldi.
 • 13:09Milli Eğitim Bakanı Avcı Eskişehir'deMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de Türk coğrafyasındaki yaklaşık 30 mimari eserin minyatürlerinin bulunduğu açık hava müzesinde öğrencilerle bir araya geldi.
 • 13:08Bakan Avcı, Doğum Gününü Öğrencilerle KutladıBakan Avcı, Doğum Gününü Öğrencilerle Kutladı8 Ekim 1953 Bilecik doğumlu olan Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, 62’nci doğum gününü Eskişehirli öğrencilerle birlikte kutladı.
 • 12:11Milli Elektrikli Lokomotif Bugün Raylara İniyorMilli Elektrikli Lokomotif Bugün Raylara İniyorTürkiye’yi raylı araç sektöründe dünya otoritelerinden biri haline getirecek Milli elektrikli lokomotif E1000 bugün raylara iniyor.
 • 11:27Öğretmen atamaları, atamalar ne zaman olacak?Öğretmen atamaları, atamalar ne zaman olacak?Öğretmen atamaları, atamalar ne zaman olacak? Millli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Öğretmen atamaları ve daha bir çok farklı konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. 2015 atamaları ile ilgili detaylı bilgilendirme haberimizde.
 • 09:42Bakan Avcı, Tv Net'in Canlı Yayın KonuğuMillî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, TV Net'te yayınlanan Serhat İbrahimoğlu'nun gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
 • 07:55Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan Göreve BaşladıMilli Eğitim Müdürü Hasan Aslan Göreve BaşladıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın telefonuna bakmadığı gerekçesiyle görevden alınan Batman Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, görevi Hasan Aslan'a devretti.
 • 23:43Bakan Avcı, Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği'ni Ziyaret EttiBakan Avcı, Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği'ni Ziyaret EttiMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması Milli Eğitim Bakanı Avcı: - "İnşallah 1 Kasım'dan sonra istikrarlı, dirayetli, uyumlu, önünü gören yeni bir AK Parti'nin güveniyle, tüm birikmiş olan sorunları da hep bareber aşarız"- "Bizim dirayetli, uyumlu, kararlı, önünü görebilen, güvenilir, öngörülebilir bir hükümete ihtiyacımız var. Dolayısıyla bu seçimde asla A partisini, B partisini seçmeyeceğiz.
 • 22:59Milli Eğitim Bakanı Avcı AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "İnşallah 1 Kasım'dan sonra istikrarlı, dirayetli, uyumlu, önünü gören yeni bir AK Parti'nin güveniyle tüm birikmiş olan sorunları da hep beraber aşarız" dedi.
 • 21:29Bakan Avcı'ya Sürpriz Doğum Günü KutlamasıBakan Avcı'ya Sürpriz Doğum Günü KutlamasıSürpriz doğum günü kutlamasından detaylar - Bakan Avcı'ya sürpriz doğum günü kutlaması- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya Eskişehir'de, gazeteciler tarafından sürpriz doğum günü kutlaması düzenlendi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya Eskişehir'de, gazeteciler tarafından sürpriz doğum günü kutlaması düzenlendi.
 • 21:01Bakan Avcı'ya Sürpriz Doğum Günü KutlamasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya Eskişehir'de, gazeteciler tarafından sürpriz doğum günü kutlaması düzenlendi.
 • 20:19Milli Eğitim Bakanı Avcı, Soruları YanıtladıMilli Eğitim Bakanı Avcı, Soruları YanıtladıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması Milli Eğitim Bakanı Avcı, soruları yanıtladı: - "FATİH Projesi'nde şu ana kadar harcanan toplam para 800 milyon lira, Eğitim Bilişim Ağı için harcanan para da 2 milyon lira"- "2 milyon lirayla yapılan EBA'nın, kaç yüz milyon liralık bandrolsüz yardımcı ders kitabı vurgununa mani olduğunu, çıkarılan gürültülerden de ölçebilirsiniz"- "EBA'da videolarla, testlerle ve sunumlarla 24 saat bedava eğitim hizmeti veriliyor.
 • 19:34Eskişehir - Bakan Avcı: Fatih Projesi'ne Özel Düşmanlıkları VarEskişehir - Bakan Avcı: Fatih Projesi'ne Özel Düşmanlıkları VarBakan Avcı: Fatih Projesi'ne özel düşmanlıkları var Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bazı çevrelerin Fatih Projesi'ne karşı olduklarını söyleyerek, "Çünkü Fatih Projesi hem okul dışı eğitim kurumlarından sağladıkları rantları hem de bu yardımcı ders kitabı adı altında pazarladıkları korsan yayınları bitirdiği için bu projeye özel bir düşmanlıkları var" dedi.
 • 19:04Bakan Avcı: Fatih Projesi'ne Özel Düşmanlıkları VarBakan Avcı: Fatih Projesi'ne Özel Düşmanlıkları VarMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bazı çevrelerin Fatih Projesi'ne karşı olduklarını söyleyerek, "Çünkü Fatih Projesi hem okul dışı eğitim kurumlarından sağladıkları rantları hem de bu yardımcı ders kitabı adı altında pazarladıkları korsan yayınları bitirdiği için bu projeye özel bir düşmanlıkları var" dedi.
 • 18:50Bakan Avcı Dünyanın En Büyük Eğitim Portalı Eba'yı TanıttıBakan Avcı Dünyanın En Büyük Eğitim Portalı Eba'yı TanıttıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması Bakan Avcı dünyanın en büyük eğitim portalı EBA'yı tanıttı- Avcı: - "Evet, FATİH Projesi birilerinin başına çöktü, korsan yayıncılığın başına çöktü.
 • 18:01Bakan Avcı; Bakan Avcı; "Fatih Projesi Birilerinin Başına Çöktü"Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Fatih Projesi’nin korsan yayıncılığın başına çöktüğünü, bu proje sayesinde artık eskisi gibi bandrol almadan kaçak yayınlanan, milleti soyup soğana çevirmenin önünü kapatmış olduklarını belirtti.
 • 17:38Milli Eğitim Bakanı Avcı, Soruları Yanıtladı AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, FATİH Projesi'nde şu ana kadar 800 milyon lira, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) için de 2 milyon lira harcandığını bildirdi.
 • 17:07DP Seçim Bildirgesini AçıkladıDemokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Bugün koyduğumuz tavırla 550 milletvekiliyle bütün imkansızlıklara rağmen ruhunu ortaya koyan, bu yükü taşıyan bütün arkadaşlarımızla birlikte Türkiye'ye dayatılmış olmasına rağmen bu seçimde doğruyu, hakikati ayağa kaldırmak adına var gücümüzle çalışacağız" dedi.
 • 16:10Sancar'ın Nobel Ödülü AlmasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türk bilim adamı Prof. Dr. Aziz Sancar'ın kimya dalında Nobel Ödülü'ne layık görülen üç kişi arasında yer almasına ilişkin, "Nobel ödülü alan ikinci bir vatandaşımız da oldu.
 • 15:25MEB'in Eğitim Programı "Eba" TanıtıldıMilli Eğitim Bakanlığının (MEB) "FATİH Projesi" kapsamında 2012 yılında yayın hayatına başlayan, ancak değişen ihtiyaçlar üzerine yeniden düzenlenen Eğitim Bilişim Ağı (EBA) programının tanıtımı yapıldı.
 • 19:58TSK ile MEB Arasında Fatih Projesi İçin Protokol Anlaşması İmzalandıTSK ile MEB Arasında Fatih Projesi İçin Protokol Anlaşması İmzalandıAskeri ortaöğretim okullarındaki 9’uncu sınıf öğrencilere ve öğretmenlere 2015-2016 eğitim öğretim yılından itibaren tablet bilgisayar verilmesini kapsayan protokol, TSK ile Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) arasında imzalandı.
 • 18:25Fatih Projesi, Askeri Liselerde de UygulanacakFatih Projesi, Askeri Liselerde de UygulanacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile salona gelişi- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması- Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in konuşması- Protokolün imzalanması FATİH Projesi, askeri liselerde de uygulanacak- Milli Eğitim Bakanı Avcı: - "Sadece donanım olarak değil, aynı zamanda içerik olarak da FATİH Projesi'ni Türk Silahlı Kuvvetlerinin, dolayısıyla askeri liselerimizin de hizmetine açmak üzere protokol imza töreni düzenledik"- Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Güler: - "FATİH projesinin parçası olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.
 • 17:45Bakanlar Edirne'de Açılış YapacakSağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşçı, 9 Ekim Cuma Günü Edirne’ye geliyor.
 • 17:40Fatih Projesi, Askeri Liselerde de UygulanacakMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, FATİH Projesi'nin sadece donanım olarak değil, aynı zamanda içerik olarak askeri liselerin de hizmetine açıldığını bildirdi.
 • 17:24TSK ile MEB Arasında Tablet Protokolü İmzalandıMillî Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler arasında askeri liselerde tablet tanıtımını öngören protokol bugün imzalandı.
 • 15:07Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Karaman AçıklamasıEğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, ilçelerdeki öğretmenlerin aile birlikteliklerinin sağlanması gerektiğini söyledi.
 • 13:36Milli Eğitim Bakanı, Vekili Olduğu İlin Öğretmenlerinin Hakkını Koruyamıyor"Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın milletvekili olduğu ildeki öğretmenlerin bile hakkını koruyamadığını söyledi.
 • 23:59Bakan Avcı'nın Dernek ZiyaretiBakan Avcı'nın Dernek ZiyaretiMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir’deki Mihalıççıklılar Derneği’ni ziyaret etti.
 • 23:42Bakan Avcı: AK Parti Tek Başına İktidar Olma Şansına En Yakın Olan PartiBakan Avcı: AK Parti Tek Başına İktidar Olma Şansına En Yakın Olan PartiEskişehir'de ilçe dernek başkanlarıyla biraraya gelen Milli Eğitim bakanı Nabi Avcı, "Ak Parti eğer makul bir destek alırsa tek başına iktidar olma şansına en yakın olan parti, açık ara en yakın olan parti.
 • 23:34Eskişehir - Bakan Avcı: AK Parti Tek Başına İktidar Olma Şansına En Yakın Olan PartiEskişehir - Bakan Avcı: AK Parti Tek Başına İktidar Olma Şansına En Yakın Olan PartiBakan Avcı: AK Parti tek başına iktidar olma şansına en yakın olan parti Eskişehir'de ilçe dernek başkanlarıyla biraraya gelen Milli Eğitim bakanı Nabi Avcı, "Ak Parti eğer makul bir destek alırsa tek başına iktidar olma şansına en yakın olan parti, açık ara en yakın olan parti.
 • 22:37Milli Eğitim Bakanı AvcıMilli Eğitim Bakanı Avcı"1 Kasım'da sağlam, önünü görebilen, herkesin de önünü gördüğünden, kararlılığından, dirayetinde emin olduğu ve arkasında gerçekten büyük bir milli irade olduğunu bileceği sağlam bir hükümete ihtiyaç var. İnşallah, seçimde bunu yapacağız" Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "1 Kasım'da sağlam, önünü görebilen, herkesin de önünü gördüğünden, kararlılığından, dirayetinde emin olduğu ve arkasında gerçekten büyük bir milli irade olduğunu bileceği sağlam bir hükümete ihtiyaç var. İnşallah, seçimde bunu yapacağız" dedi.
 • 21:52Milli Eğitim Bakanı Avcı AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "1 Kasım'da sağlam, önünü görebilen, herkesin de önünü gördüğünden, kararlılığından, dirayetinde emin olduğu ve arkasında gerçekten büyük bir milli irade olduğunu bileceği sağlam bir hükümete ihtiyaç var. İnşallah, seçimde bunu yapacağız" dedi.
 • 17:00Milli Eğitim Bakanı AvcıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Çakır Anadolu Kız Lisesi'nin gezilmesi- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı konuşması- Nabi Avcı ve hayırseverler tarafından yaptırılan hayratta incelemelerde bulunulması- Bakan Avcı ile karşılaşan Fatih Anadolu Lisesi'nde kimya öğretmeni olan Fatma Sema Hoşgör, Avcı'nın konuşması - Bakan Avcı, kentte inşası devam eden Süleyman Çakır Anadolu Kız Lisesi ile aralarında kendisinin de bulunduğu hayırseverler tarafından yaptırılan hayratta incelemelerde bulundu Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de inşası devam eden Süleyman Çakır Anadolu Kız Lisesi ile aralarında kendisinin de bulunduğu hayırseverler tarafından yaptırılan hayratta incelemelerde bulundu.