02:0600
SON DAKİKA MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Milliyetçi Hareket Partisi Haberleri

 

  Milletvekili Fındıklı: 'Herkes Anasının Kucağına Dönsün'

  Milletvekili Fındıklı: "Herkes Anasının Kucağına Dönsün"

  AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, çözüm sürecine ilişkin, “Bizim de niyetimiz bunların bir kısmı gelsin, ticarete atılsın, ticareti yürütsün, bir kısmı da siyaset yapacaksa siyaset yapsın. (Dün 09:04)

   

  2015 Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  2015 Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  MHP Manisa Milletvekili Oral: "İktidarın çevre anlayışı, Türkiye'nin altına imza attığı uluslararası anlaşmaların büyük bölümüne aykırı" HDP Şırnak Milletvekili Kaplan: "TOKİ niye devletin elinde? (Dün 03:13)

   

  Bahçeli'den Evini Şehidin Ailesine Bağışlayan Dal'a Övgü: En Anlamlı, En Gıpta Edici Hareket

  Bahçeli'den Evini Şehidin Ailesine Bağışlayan Dal'a Övgü: En Anlamlı, En Gıpta Edici Hareket

  Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki takipçilerine 'Size göre zengin ve yoksul kimdir? (Dün 02:11)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  AK Parti'li Soysal: "Sağlıkta memnuniyet oranının artışı doğru yolda olduğumuzun en büyük göstergesidir" MHP'li Öz: "Aile hekimiliği nöbet sistemi doktorların motivasyonunu bozacak" CHP'li Atıcı: "Anne bebek ölüm hızı geçen yıla göre yükseldi, bu artış korkutucu ve ürkütücü" CHP'li Türeli: "Türkiye'deki. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulu

  CHP'nin, çocuk işçiliği sorununa ilişkin verdiği Araştırma önergesinin bugün görüşülmesi önerisi kabul edilmedi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulu

  MHP'nin, teröre finansman sağlayan kaynaklarla ilgili şüpheli bildirim yükümlülüğü konusundaki grup önerisi kabul edilmedi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Orta Afrika ve Mali Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'nda

  CHP'li Loğolu: "Dünyadaki olaylara din ve mezhep temelinde yaklaşmayı bırakın" MHP'li Erdem: "Kimin peşine takılarak asker gönderdiğimiz ve kime hizmet ettiğimizi iyi bilmeliyiz" HDP'li Kaplan: "Oraya TSK gidecekse kendi çocuklarınızı gönderin" (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İktidar, Sayısal Çoğunluğuna Dayanarak Yargıya Egemen Olma Çabasında'

  CHP, Hakimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ile Adalet Komisyonu raporuna karşı muhalefet şerhi yazdı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Tsk, AB'nin Hareket ve Misyonları Kapsamında Yurtdışına Gönderilecek

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 17. birleşimi saat 14.00'te yoklama ile açıldı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Başbakanlık Tezkeresi TBMM'de Kabul Edildi

  Başbakanlık Tezkeresi TBMM'de Kabul Edildi

  TSK’nın, AB’nin Orta Afrika Cumhuriyeti ve Mali’de İcra Ettiği Harekat ve Misyonlar Kapsamında Yurtdışına Gönderilmesi Tezkeresi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  TSK Orta Afrika'ya Gidiyor

  Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Avrupa Birliği'nin Orta Afrika Cumhuriyeti ve Mali'de İcra Ettiği Harekat ve Misyonlar Kapsamında Yurtdışına Gönderilmesi Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Başkan Özgüven'den MHP'ye Ziyaret

  Başkan Özgüven'den MHP'ye Ziyaret

  Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatını ziyaret etti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Muhsin Yazıcıoğlu'nun Öldüğü Helikopter Kazası Meclis Gündeminde

  Muhsin Yazıcıoğlu'nun Öldüğü Helikopter Kazası Meclis Gündeminde

  MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık, TBMM Başkanlığına BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin soru önergesi verdi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanlığı Sarayının Görüşülmesi İktidara Bağlı

  Türkiye Büyük Millet Meclisinde KİT Komisyonu, Atatürk Orman Çiftliğinin 2011-2012 hesaplarının görüşülmesi için toplandı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  MHP Manavgat İlçe Başkanı Görevden Alındı

  MHP Manavgat İlçe Başkanı Görevden Alındı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manavgat ilçe başkanı Yener Çiviler Genel Merkez tarafından görevden alınırken, yerine İsmail Hakkı Karadağ atandı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kit Komisyonu Toplanamadı

  AOÇ'nin 2011 ve 2012 yıllarına ait bilançolarının görüşüleceği TBMM KİT Komisyonu toplantısı, AK Partili milletvekillerinin çoğunluğu sağlayamaması nedeniyle yapılamadı AK Partili milletvekillerini 20 dakika boyunca toplantı salonunda bekleyen muhalefet partilerinin milletvekilleri, daha sonra salondan ayrıldı CHP Kocaeli Milletvekili Akar: "12 yıllık dönemde Atatürk'ün tüm mirası reddedildiği gibi veya tüm eserleri bitirilmeye çalışıldığı gibi AOÇ de bitirilmeye çalışılıyor. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Tanrıkulu: İşsizlik Fonu'ndaki 9 Milyarlık Farkın Hesabını Kimse Vermiyor

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, işsizlik fonunun büyüklüğü ile ilgili kabinedeki iki isimden farklı açıklama geldiğini belirterek, "Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı, İşsizlik Sigorta Fonu’nda biriken paranın 70 milyar TL olduğunu açıklarken, birkaç gün sonra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı bu rakamı 79,1 milyar TL olarak açıklamakta ve aradaki 9 milyar TL’lik farkın hesabını kimse verememektedir. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  KİT Komisyonunda 'Saray' Gerilimi

  KİT Komisyonunda 'Saray' Gerilimi

  KİT Komisyonunda Atatürk Orman Çiftliği'ne yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayının görüşüleceği toplantıya iktidar partisinden katılım az olunca muhalefet salonu terk etti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Açıklaması

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Açıklaması

  "Davutoğlu, 'Madımak'ta MHP SHP iktidarda idi' diyerek siyasi tarihimizin en büyük çamlarından birini devirmiştir. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Semih Yalçın : Başbakan'a 'Sallama Kandıralı' Diyeceğiz (2)

  MHP'li Semih Yalçın : Başbakan'a 'Sallama Kandıralı' Diyeceğiz (2)

  Mhp Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Sivas olayları hakkında MHP'yi eleştiren sözlerine yönelik yazılı bir açıklama yaptı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Myp, 2015 Seçim Startını 7 Bölgeden Veriyor

  Myp, 2015 Seçim Startını 7 Bölgeden Veriyor

  Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP), teşkilatlarının seçime hazır olup olmadığını, nasıl bir seçim stratejisi ve süreci geliştirecekleri konusunda istişare amacıyla 7 bölgede genişletilmiş bölgesel istişare toplantılarına başlıyor. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Semih Yalçın : Başbakan'a 'Sallama Kandıralı' Diyeceğiz

  MHP'li Semih Yalçın : Başbakan'a 'Sallama Kandıralı' Diyeceğiz

  Mhp Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Sivas olayları hakkında MHP'yi eleştiren sözlerine yönelik yazılı bir açıklama yaptı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  'Davutoğlu Sadece Politik Müfteri Değil, Siyasetin Kandıralı'sıdır'

  "Davutoğlu Sadece Politik Müfteri Değil, Siyasetin Kandıralı'sıdır"

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu Sivas olayları hakkında MHP'yi suçlayan sözleri için özür dilemeye çağırdı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Karayılan: AKP Çözüm Sürecini Bitirdi

  Karayılan: AKP Çözüm Sürecini Bitirdi

  KCK yöneticilerinden Murat Karayılan, “Süreç kalmamıştır. Sadece savaşsız bir süreç var. Öcalan’la görüşmeleri de kesseler zaten süreç anlamsız olacak.” dedi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Açıklaması

  "İktidardan, ülkemizin gerçek gündemine yani ekonomideki sıkıntılara dönmesini ve gerekli olan somut adımları biran önce atmasını bekliyoruz" (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 02:06:47. #1.11#