SON DAKİKA MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Milliyetçi Hareket Partisi Haberleri

 • 10:19MHP Head: Gov't Finds Cash To Aid Myanmar, But Not Our FarmersThe ruling Justice and Development Party's (AKP) government finds money to send aid to Myanmar, but not Turkish farmers, National Movement Party (MHP) leader Devlet Bahçeli said June 2, during his party's rally in the eastern province of Elazığ.
 • 10:15MHP Iğdır Milletvekili Sinan Ogan MHP Kars Milletvekili Adayı Gökçek'e Destek İçin Kars'taMHP Iğdır Milletvekili Sinan Ogan MHP Kars Milletvekili Adayı Gökçek'e Destek İçin Kars'taMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Iğdır Milletvekili Sinan Ogan, 7 Haziran genel seçimlerine kısa bir süre kala Kars’a gelerek milletvekili adayları Taner Gökçek ve Av. Yaşar Ağsu’ya destek verdi.
 • 10:14MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman AçıklamasıMHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, seçim bölgesi Bursa’da Mustafakemalpaşa ilçesine gitti.
 • 10:00MHP Genel Başkanı Bahçeli, Gölbaşı İlçesini Ziyaret EttiMHP Genel Başkanı Bahçeli, Gölbaşı İlçesini Ziyaret EttiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin düzenlediği mitinge katılmak üzere Elazığ’dan Kahramanmaraş’a giderken, Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesini ziyaret etti.
 • 09:55MHP İktidarı Yolsuzlukların Önüne Set OlacakMHP İktidarı Yolsuzlukların Önüne Set OlacakMilliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayı Cemil Yıldırım Türk, siyaset, iş çevresi, bürokrasi, sivil toplum ve medya tarafından işbirliği içinde yapılan ve karşılıklı koruma ve kollama anlayışıyla örtbasedilen her türlü yolsuzluk ortaya çıkartılarak yapılanların hesaplarının sorulacağını söyledi.
 • 09:53Yalova'dan Kısa KısaKoru Beldesi AK Parti Belediye Meclis üyesi İsa Yılmaz, partisinden istifa ederek MHP Yalova İl Başkanlığı'na geçti.
 • 09:31İşler'den Bahçeli'ye TepkiEski Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Suriye Türkmenlerine yardım götüren Tır’larla ilgili yaptığı açıklamaya tepki göstererek, “Adında milliyetçilik olan bir partinin genel başkanı Türkmenlere yapılan yardımdan neden rahatsızlık duyar?”diye konuştu.
 • 09:08Ak Partili Şentop: İsimleri Sızdıranlara YSK'dan İşlem Talep EdeceğizAk Partili Şentop: İsimleri Sızdıranlara YSK'dan İşlem Talep EdeceğizAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Twitter fenomeni Fuat Avni'nin, 'sandıkta oy çalacaklar' diyerek yayınladığı isim listelerine tepki gösterdi.
 • 09:01Gündem/ 3 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Valilik ziyaretinin ardından, PTT Kavşağı'nda Bingöllüler ile bir araya gelecek.
 • 07:59Gayrimenkulu Asfalt Görmeyen Katılım Bedeli ÖdemeyecekGayrimenkulu Asfalt Görmeyen Katılım Bedeli ÖdemeyecekAnkara 4. Vergi Mahkemesi, belediyenin yola cephesi olmayan gayrimenkulden 'Asfalt katılım bedeli' olarak daire sahiplerinden aldığı vergiye 'dur' dedi.
 • 04:16Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı IşıkBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı IşıkGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Fikri Işık'ın konuşması - Seçim irtibat bürosunun açılış kurdelesinin kesilmesi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Kocaeli'de: - "Biz asla AK Parti'ye verilen oyun CHP'ye yazılmasına müsaade etmeyeceğimiz gibi CHP'ye verilen oyun, MHP'ye verilen oyun da AK Parti'ye yazılmasına müsaade etmeyeceğiz.
 • 02:56Işık: Işık: "Bir Takım Güç Merkezlerinin Selocan'ı Olan Milletin Selocan'ı Olmaz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Alandan detaylar - Partiye katılanlara rozet takılması - Bakan Fikri Işık'ın konuşması Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Kocaeli'de: - "Bu Selahattin Demirtaş'ın abisinin dağda olduğunu biliyor muyuz? Peki, ne oldu da Selahattin Demirtaş bir anda barış güvercini oldu.
 • 02:29Canikli: Canikli: "Piyasa Koalisyon Beklentisi İçerisinde Değil"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan Canikli'nin, Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nda yaptığı konuşma Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: - "Piyasa koalisyon beklentisi içerisinde değil. Yazılanlar, çizilenler var ama piyasanın beklentisi güçlü, tek başına AK Parti hükümeti şeklinde.
 • 02:03Davutoğlu: Davutoğlu: "Dön Kandil'e Artık Silahları Gömelim De"Başbakan Ahmet Davutoğlu, “HDP Türkiyeleşmekten söz ediyor.
 • 01:58Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AçıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP ve HDP’nin koalisyon için bir araya geleceğini belirterek, “MHP’nin DSP ile bir araya gelmesi düşünülebilir miydi?
 • 01:20Başbakan Davutoğlu Esenyurt'ta KonuştuHeight: 1.8em;"> Ahmet Davutoğlu, partisinin Esenyurt Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği mitingde konuştu.
 • 01:17Cumhurbaşkanı Erdoğan: (4)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'de hala koalisyon avına çıkanlar bir şeyin peşindeler.
 • 00:59AK Parti Grup Başkanvekili Aydın AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, "Bu dava sadece Türkiye'nin davası değil, bu seçim Mısır'ın, Filistin'in, Arakan'ın ve tüm dünya mazlumlarının umududur" dedi.
 • 00:55Işık'tan ''Her Partinin Oyuna Sahip Çıkacağız'' AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ''Biz AK Parti'ye verilen oyu CHP'ye yazdırmayacağımız gibi CHP'ye MHP'ye verilen oyu da AK Parti'ye yazdırmayacağız.'' dedi.
 • 00:54Memur-sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Gümüşhane'deMemur-sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Gümüşhane'deMemur-Sen Onursal Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili adayı Ahmet Gündoğdu, 7 Haziran seçimlerinin kıblesi Kabe olanlarla, taksim onlar arasında geçeceğini söyledi.
 • 00:22Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT tırlarına ait olduğu iddia edilen görüntülere ilişkin "Seçimin son haftasına girerken, ismini zikrettiğiniz gazete ve o ismini zikrettiğiniz şahıs ki geçmişin biliyorsunuz malum takımlarından birisidir, şu anda bunu gündeme getirmesinin tek sebebi, tekrar ülkeye zarar vermek, bir tezvirat, böyle bir kampanya" dedi.
 • 00:18Cumhurbaşkanı Erdoğan: 1500 Liraya Alınmış Bardak YokCumhurbaşkanı Erdoğan: 1500 Liraya Alınmış Bardak YokCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yeni yapılan külliye için "değeri 1000 - 1500 lira olan altın varaklı bardak" alındı bilgilerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
 • 00:18Yeni Türkiye ve Başkanlık Sistemi" KonferansıMemur-Sen Onursal Başkanı ve AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Ahmet Gündoğdu, "Bu seçim kıblesi Kabe olanlarla, Taksim olanlar arasında geçecek seçimdir.
 • 00:05Gündem Özeti/ 3 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Japonya'nın Kuşimoto kentinde Ertuğrul Fırkateyni'nin batışının 125'inci yıldönümü kapsamında yapılacak anma törenine katılacak.
 • 23:57Milli İttifakMilli İttifak"In Zonguldak MitingiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Milli İttifak"ın Zonguldak mitingi- Eski BBP Genel Başkanı Destici'nin konuşması- Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak'ın konuşması "Milli İttifak"ın Zonguldak mitingi- Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Üretmeyen bir ekonomi milletine saadet, huzur ve barış getiremez. Refah sağlayamaz ve üretmemiz lazım"- Eski BBP Genel Başkanı Destici: - "Ülkemizde son dönemlerde yaşanan manevi çöküntüye, milli kopuşa isyan olarak Milli İttifak'ı kurduk. Bu adaletsiz, bu vurguncu düzene isyan olarak bir araya geldik" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Üretmeyen bir ekonomi milletine saadet, huzur ve barış getiremez. Refah sağlayamaz ve üretmemiz lazım" dedi.
 • 23:52Gazeteci Altınok, Erdoğan'a Gazeteci Altınok, Erdoğan'a "Sayın Başbakan" Diye Hitap EttiGazeteci Melih Altınok'un, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a canlı yayında soru sorarken "Sayın başbakan" diye hitap etmesi dikkat çekti.
 • 23:50AK Parti'nin İstanbul'daki İlçe MitingleriAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran'ı "kader seçimi" şeklinde tanımlayarak, "Ya birleştiren, kaynaştıran, milleti tek yürek haline getiren AK Parti devam edecek ya da onların parçalayıcı siyaseti, Türkiye'yi, ülkeyi parçalayacak.
 • 23:48Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Kocaeli'de AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Bu Selahattin Demirtaş'ın abisinin dağda olduğunu biliyor muyuz? Peki, ne oldu da Selahattin Demirtaş bir anda barış güvercini oldu.
 • 23:40Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli AçıklamasıGümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Piyasa koalisyon beklentisi içerisinde değil. Yazılanlar, çizilenler var ama piyasanın beklentisi güçlü, tek başına AK Parti hükümeti şeklinde.
 • 23:30Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Biz Her Gün Açılış Yapmaktan Yorulduk, Onlarsa Konuşmaktan Yorulmadılar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un konuşmaları- Kurtulmuş ve adayların halka karanfil atması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Seçim kampanyasında biz her gün açılış yapmaktan yorulduk, onlarsa konuşmaktan yorulmadılar" dedi.
 • 23:08Bahçeli, MHP Gölbaşı Seçim Bürosunu Ziyaret EttiBahçeli, MHP Gölbaşı Seçim Bürosunu Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ: - Bahçeli'nin MHP Gölbaşı Seçim Bürosunu ziyaretinden genel plan görüntüsü- Bahçeli ile selamlaşan vatandaşlar- Bahçeli'nin kucağına bir bebek alıp sevmesi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ'dan Kahramanmaraş'a geçtiği yol güzargahı üzerindeki Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde partisinin seçim bürosunu ziyaret etti.
 • 22:44Milli İttifak"In Zonguldak MitingiSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Üretmeyen bir ekonomi milletine saadet, huzur ve barış getiremez. Refah sağlayamaz ve üretmemiz lazım" dedi.
 • 22:11Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Seçim kampanyasında biz her gün açılış yapmaktan yorulduk, onlarsa konuşmaktan yorulmadılar" dedi.
 • 22:11Erdoğan: Diyanet İşleri Başkanım Vatikan'ın Papa'sından Geri Mi?Erdoğan: Diyanet İşleri Başkanım Vatikan'ın Papa'sından Geri Mi?Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Diyanet İşleri Başkanıma 'Kendi kullandığım zırhlı Mercedes'lerden birini sana tahsis ediyorum' dedim. Benim Diyanet İşleri Başkanım Vatikan'ın Papa'sından geri mi? İtalya uçak tahsis ediyor uluslararası seyahatlerde.
 • 22:07AK Parti'nin İstanbul'daki İlçe MitingleriAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, vatandaşlardan 7 Haziran seçimlerinde sandığa gitmelerini isteyerek, "7 Haziran'da sandık önünüzde.
 • 22:04Davutoğlu: "Nerede Bir Zulüm Varsa Biz Onun Karşısındayız"Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Nerede bir zulüm varsa biz onun karşısındayız. Onun için bize düşman oldular.
 • 22:00Iğdır'da Cumhurbaşkanı ve Başbakana HakaretIğdır'da Cumhurbaşkanı ve Başbakana HakaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP Iğdır İl Başkanı Özcan Günsoy'un adliyeden çıkışı- Adliye tabelasından detay- Adliye önünde görünüm- Serbest bırakılan Karabağ'ın MHP Iğdır Milletvekili Adayları ve partililerle bir araya gelmesi Iğdır'da Cumhurbaşkanı ve Başbakana hakaret- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün Iğdır'da yaptığı halkla buluşma programının ardından Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'na hakaret ettiği belirlenen kişi gözaltına alındı- İfadesinde hakaret ettiğini kabul eden şüpheli, "denetimli serbestlik" kararıyla serbest bırakıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün Iğdır'da yaptığı halkla buluşma programının ardından Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği belirlenen bir kişi gözaltına alındı.
 • 21:45Cumhurbaşkanı Erdoğan İskenderun'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Belçika'da Mahinur Özdemir diye bir kızımız var, milletvekili. Mahinur Özdemir kızımızı sözde Ermeni soykırımı ile ilgili partisinin kararına uymadı diye partiden ihraç ettiler.
 • 21:43Kars Detaylar Erdoğan: Siyasi Kürtçülük ve Türkçülük Yapanlara 7 Haziran? da Dersi VerinKars Detaylar Erdoğan: Siyasi Kürtçülük ve Türkçülük Yapanlara 7 Haziran? da Dersi VerinCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Cumhurbaşkanı Karslılarla Buluşuyor' mitinginde CHP, MHP, HDP'yi sert biçimde eleştirdi.
 • 21:39Milli İttifak'ın Genel Başkanları Zonguldak'taMilli İttifak'ın Genel Başkanları Zonguldak'taSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ile eski Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Zonguldak’ta partililerle buluştu.
 • 21:26Malatya - Bahçeli'den Erdoğan'a Tepki Açıklayamıyorsan Alçaksın, Şerefsizsin - AktüelMalatya - Bahçeli'den Erdoğan'a Tepki Açıklayamıyorsan Alçaksın, Şerefsizsin - AktüelBahçeli'den Erdoğan'a tepki Açıklayamıyorsan alçaksın, şerefsizsin (2) BAHÇELİ MALATYA'DA KONUŞTU 7 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala siyasi parti liderleri de tempolarını artırdı.
 • 21:24Bahçeli: Bahçeli: "Bunların Çerez Parasını Elinden Alın Hepinizin Meselesi Halledilir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşması- Bahçeli'nin vatandaşlara çiçek dağıtması MHP'nin Malatya mitingi- Genel Başkan Bahçeli: (2)- "Genç kardeşlerim, ilk kez oy verecek evlatlarım birlikte yürüyelim, geleceğimizi inşa edelim"- "Bu saydıklarımın alayı 71,9 milyar Türk lirasıdır.
 • 21:19Ak Partili Şahin, Karabük'te Ak Yürüyüş ve Mitinge KatıldıAk Partili Şahin, Karabük'te Ak Yürüyüş ve Mitinge KatıldıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, partisinin Karabük teşkilatı tarafından düzenlenen AK yürüyüş ve mitingine katıldı.
 • 21:10Yılmaz: Yılmaz: "Geleceği İçin Umudu Olmayanlar Barışı Savunamazlar"Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Barışa sahip çıkmak lazım çünkü geleceğimiz oradadır.
 • 21:07Cumhurbaşkanı Erdoğan İskenderun'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Eski Türkiye koalisyonunu biliyorsunuz değil mi? Ana muhalefeti ile milliyetçi olduğu iddiasındaki partisiyle ve bölücü örgütün güdümündeki partisiyle, paralel örgütüyle bir olmuşlar eski Türkiye'yi diriltmenin peşine düşmüşler" dedi.
 • 21:02AK Parti'nin İstanbul'daki İlçe MitingleriAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, bazılarının "Biz" dediğinde sadece Kürtleri, bazılarının sadece Türkleri, İç Anadolu'yu, batıyı kastettiğini belirterek, "Biz 'Biz' dediğimizde milletimizin tamamını kastediyoruz" dedi.
 • 20:59Bahçeli: Bahçeli: "İstismarlara Geçit Vermeyin"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP'nin Malatya mitingi- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli MHP'nin Malatya mitingi- Genel Başkan Bahçeli: (1)"(Seçimde provokasyon yapılacağı iddialarına ilişkin) Devlet içine yuvalanmış karanlık el ve mihraklar kıpır kıpırdır ve yeni tuzaklar üstüne kafa yormaktadır""İstismarlara geçit vermeyin, iradeniz üzerinden hesap yapan edepsizlere müsamaha göstermeyin.
 • 20:57Canikli: Canikli: "İnşallah Muhalefetin Toptan Sandığa Gömüldüğü Bir Seçim Olacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin konuşması - Bulancak Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli,"7 Haziran, aynı 2002 seçimlerinde olduğu gibi inşallah muhalefetin toptan sandığa gömüldüğü bir seçim olacak.
 • 20:57MHP'nin Malatya MitingiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Genç kardeşlerim, ilk kez oy verecek evlatlarım birlikte yürüyelim, geleceğimizi inşa edelim" dedi.
 • 20:42Bahçeli'ye Bahçeli'ye "Gakkoş Devlet" Yazılı Forma Hediye EdildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bahçeli'nin konuşması- Bahçeli'ye atkı ve Elazığspor forması verilmesi- Yöresel kıyafet giymiş çocukla fotoğraf çektirmesi- Kürsüden inişi - MHP Genel Başkanı Bahçeli: (2)- "Bak Sayın Erdoğan, MHP Genel Başkanı olarak, bölücü HDP'nin Meclis'e girmediği takdirde kaos olur türünden bir beyanatım varsa ve sen bunu somut şekilde, yer ve zamanını göstererek açıklayamıyorsan, tekrar ifade ediyorum, alçaksın, şerefsizsin"- "Türkiye, MHP iktidarıyla, milli varlığına, tarihi misyonuna sahip çıkarak bugün içinde bulunduğu ataletten kurtulacaktır.