SON DAKİKA MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Milliyetçi Hareket Partisi Haberleri

 • 03:14Başbakan Davutoğlu: (7)Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Millet önünde sınava giriyorsak, biz karnenin neticesi konusunda etkide bulunabilecek bir performans göstermek durumundayız. Onlar için ise notu olmayan bir sınava girmiyormuşçasına davranıyorlar.
 • 02:10Başbakan Davutoğlu: (4)Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Gurur duyduğum ve bütün güvenlik birimlerimize teşekkür ettiğim bir husus var ki, bakın 2,5 ayı geçen bir süre var 3 aya yaklaşıyor, güvenlik birimlerimizin operasyonları dolayısıyla ortaya çıkan bir sivil kayıp yok. PKK'nın, yerleştirdiği mayınlar dolayısıyla onlarca sivil kaybımız var. Güvenlik birimlerimiz bu konuda net talimatlıdır" dedi.
 • 01:52Başbakan Yardımcısı Türkeş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş, "Türk siyaseti, 7 Haziran'a giderken öyle bir durumdaydı ki, görevi devralmaya hazır halde olması gereken iki siyasi parti de görevi devralabilecek durumda değildi.
 • 23:52Tekin: Tekin: "Bu Ülkenin Birliğini, Bütünlüğünü ve Kardeşliğini Düşünenler Varsa, CHP'ye Oy Vermek...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in Çavuşoğlu Mahallesi'nde partililerce karşılanması- Mahalle toplantısına gelen partililerden detaylar - CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in konuşması- CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın konuşması CHP Genel Sekreteri Tekin: - "Eğer bu ülkeyi sevenler, bu ülkenin birliğini, bütünlüğünü ve kardeşliğini düşünenler varsa Cumhuriyet Halk Partisine oy vermek zorundalar.
 • 23:40Mersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Protokolden genel görüntü- Mersin Valisi Özdemir Çakacak'ın konuşması- Tesis çalışanlarından detay - Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın konuşması- Protokolün tesisi açmasından görüntü- Tesisten detaylar Mersin'de çöpten enerji üretilecek- Mersin'de çöplerin geri dönüşümünden enerji üretmek için yapılan "Entegre Katı Atık Değerlendirme, Geri Dönüşüm ve Bertaraf Sistemi" kuruluyor- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz: - "Bu alana, kurulacak tüm tesislerimiz devreye girdikten sonra yaklaşık saatte 10 MW elektrik üretimini gerçekleştireceğiz.
 • 22:41CHP Genel Sekreteri Tekin AçıklamasıCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Eğer bu ülkeyi sevenler, bu ülkenin birliğini, bütünlüğünü ve kardeşliğini düşünenler varsa Cumhuriyet Halk Partisine oy vermek zorundalar.
 • 22:38MHP Genel Başkan Yardımcısı: Ak Parti, Türkiye'yi Dış Politikada ZayıflattıMHP Genel Başkan Yardımcısı: Ak Parti, Türkiye'yi Dış Politikada Zayıflattı'Ülkenin geleceği için gönül sohbetleri' programı kapsamında Hollanda'ya gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Semih Yalçın, 'AK Parti hükümetinin Türkiye'yi dış politikada zayıflattığına' vurgu yaptı.
 • 22:25Rize - Sedat Peker, Terör Mitinginde AK Parti'ye Destek İstediRize - Sedat Peker, Terör Mitinginde AK Parti'ye Destek İstediSedat Peker, terör mitinginde Ak Parti'ye destek istedi Rize'de yerel bir gazetenin düzenlediği 'teröre lanet' mitingine katılan Sedat Peker MHP'yi eleştirdi, seçimlerde AK Parti'yi destekleme çağrısı yaptı.
 • 22:19Mersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin'de çöplerin geri dönüşümünden enerji üretmek için yapılan "Entegre Katı Atık Değerlendirme, Geri Dönüşüm ve Bertaraf Sistemi"yle, 5 ilçenin toplam nüfusuna eşdeğer aydınlatma enerjisinin karşılanması hedefleniyor.
 • 22:12Bülent Keneş: Sevgili Eşim ve Çocuklarım Beni Merak EtmeyinAttığı tweetlerden dolayı gözaltına alınan Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, yaptığı son açıklamada kendisini destekleyen eşi ve çocuklarına seslendi.
 • 21:59Mersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin Büyükşehir Belediyesi ve Eman Enerji işbirliğince yapılan Entegre Katı Atık Değerlendirme, Geri Dönüşüm ve Bertaraf Sistemi’nin 1. etabı olan Elektrik Enerjisi Üretim Sistemi törenle açıldı.
 • 21:29Faruk Çelik: Faruk Çelik: "Dostumuz Kim, Düşmanımız Kim Bilmemiz Lazım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Faruk Çelik- Akçakale'de seçim bürosu açılışı - "Bilin ki bu kadar unsurların bir araya gelip zayıflatmaya çalıştıkları Tayyip Erdoğan değil, Türkiye Cumhuriyeti devletidir" Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Faruk Çelik, "Bilin ki bu kadar unsurların bir araya gelip zayıflatmaya çalıştıkları Tayyip Erdoğan değil, Türkiye Cumhuriyeti devletidir" dedi.
 • 20:44Sedat Peker Memleketi Rize'de Sedat Peker Memleketi Rize'de "Teröre Lanet, Şehidine Sahip Çık" Mitingine KatıldıMemleketi Rize’de düzenlenen “Teröre Lanet, Şehidine Sahip Çık” mitinginde hemşehrilerine seslenen Sedat Peker, neden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdiğini açıkladı.
 • 20:25Bakan Zeybekci'den Hdp'lilere Sert Eleştiri: Bunlar Ancak Leş Kargası OlurBakan Zeybekci'den Hdp'lilere Sert Eleştiri: Bunlar Ancak Leş Kargası OlurEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, HDP'lilere sert eleştirilerde bulunarak "Bunlar ancak leş kargası olur.
 • 20:22Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik AçıklamasıEski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Faruk Çelik, "Bilin ki bu kadar unsurların bir araya gelip zayıflatmaya çalıştıkları Tayyip Erdoğan değil, Türkiye Cumhuriyeti devletidir" dedi.
 • 19:58Davutoğlu: Davutoğlu: "Seçim Yaklaştıkça Bu Hdp'liler Herkese Şirin Görünmeye Çalışıyorlar" - K.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Kahramanmaraş mitingi- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti Kahramanmaraş mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Seçim yaklaştıkça bu HDP'liler herkese şirin görünmeye çalışıyorlar.
 • 19:47Kahramanmaraş Başbakan Davutoğlu Türkiye'yi Terörle Terbiye Etmek İsteyenlere Hadlerini BildireceğizKahramanmaraş Başbakan Davutoğlu Türkiye'yi Terörle Terbiye Etmek İsteyenlere Hadlerini BildireceğizBaşbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Kahramanmaraş mitinginde 1 Kasım'da tek başına iktidar için destek istedi.
 • 19:47Bitlis - Ak Partili Demiröz: 'Hdp Milletin Sesi Yerine Kandilin Sesini Dinledi'Bitlis - Ak Partili Demiröz: 'Hdp Milletin Sesi Yerine Kandilin Sesini Dinledi'Ak Partili Demiröz: 'HDP milletin sesi yerine Kandilin sesini dinledi' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, 7 Haziran seçimi sonrası 80 milletvekili ile meclise giren HDP'nin milletin sesini dinlemediğini belirterek, "HDP demokratik bir ortamda demokrasi mücadelesi yerine, sebebini anlamadığımız bir şekilde muktedir olamadılar ve maalesef milletin sesi yerine Kandil'in sesini dinlediler, Çözüm sürecini katlettiler" dedi.
 • 19:35Sedat Peker'den Teröre Lanet Mitinginde Erdoğan'a DestekSedat Peker'den Teröre Lanet Mitinginde Erdoğan'a DestekSedat Peker memleketi Rize’de düzenlediği 'Teröre lanet, şehidine sahip çık' mitinginde hemşehrilerine seslenerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdiğini açıkladı.
 • 19:32Üç Parti Üç Parti "Çevre Kirliliğine" Karşı AnlaştıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti, CHP ve MHP il başkanlarının Denizli Gazeteciler Cemiyetinde basın toplantısı- Başkanların beraber yürüyüşü Üç parti "çevre kirliliğine" karşı anlaştı- Denizli'de AK Parti, CHP ve MHP il başkanları, seçim kampanyası sırasında gürültü ve görüntü kirliliğinin önüne geçmek için protokol imzaladı Denizli'de AK Parti, CHP ve MHP il başkanları, 1 Kasım'da yapılacak seçim dolayısıyla sesli tanıtım ve reklam kampanyası yapmamak, parti binası dışında bayrak ve afiş asmamak için protokol imzaladı.
 • 19:27Sedat Peker, Terör Mitinginde AK Parti'ye Destek İstediSedat Peker, Terör Mitinginde AK Parti'ye Destek İstediRize'de yerel bir gazetenin düzenlediği 'teröre lanet' mitingine katılan Sedat Peker MHP'yi eleştirdi, seçimlerde AK Parti'yi destekleme çağrısı yaptı.
 • 19:27Sandığa Gitmeyen, Oyunu Kendisi Çalmış Olur"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Köln Bölge Başkanı Tansel Çiftçi, 7 Haziran seçimleri katılım oranının düşük olduğunu, seçime katılmayan insanların seçim sonuçlarından şikayet etmeye de hakkı olmayacağını vurguladı.
 • 19:04Başbakan Davutoğlu: Muhalefet Milletin İradesine Sırtını DöndüAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, ülkeyi hükümetsiz bırakmamak için koalisyon görüşmelerine girdiklerini belirterek, "Ne var ki muhalefet, tam da neden muhalefette kalması gerektiğini ispat edercesine milletin iradesine sırtını döndü.
 • 19:03Başbakan Davutoğlu Kahramanmaraş'taBaşbakan Davutoğlu Kahramanmaraş'taBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Kahramanmaraş mitinginde bir araya geldiği partililerin isteği üzerine binlerce kişiyle aynı anda ‘özçekim’ yaptı.
 • 18:51Başbakan Davutoğlu: Türkiye'yi Terörle Terbiye Etmek İsteyenlere Hadlerini BildireceğizBaşbakan Davutoğlu: Türkiye'yi Terörle Terbiye Etmek İsteyenlere Hadlerini BildireceğizBaşbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Kahramanmaraş mitinginde 1 Kasım'da tek başına iktidar için destek istedi.
 • 18:46CHP'li Üstündağ: CHP'li Üstündağ: "Seçim Oyunları Tutmayacak"Genel seçim çalışmaları kapsamında Bodrum’da vatandaşlarla bir araya gelen CHP Muğla Milletvekili ve Milletvekili Adayı Av. Akın Üstündağ, “Yaptıkları bu seçim oyunları tutmayacak.
 • 18:40Mersin'in Çöpünden 43 Bin Konutun Elektriğini KarşılanacakMersin'in Çöpünden 43 Bin Konutun Elektriğini KarşılanacakMersin Büyükşehir Belediyesi tarafından katı atıktan elde edilen enerji ile 43 bin konutun ihtiyacını karşılayacak tesisin birinci etap açılışı yapıldı.
 • 18:36AK Parti Kahramanmaraş MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Seçim yaklaştıkça bu HDP'liler herkese şirin görünmeye çalışıyorlar.
 • 18:32Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Bu Kadar Çok Hayırdan, Bir Hayır Çıkmadı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Anadolu Ajansı Editör Masası- Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları, Kurtulmuş AA Editör Masası'na konuk oldu- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (5)- "(HDP) Çıksınlar partinin resmi görüşü olarak, 'bizim yuvamız dağlardır, biz terörün gölgesinde yaşayacağız' desinler.
 • 18:31Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis ToplantısıAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Santral ve Kepez mahallelerine yapılacak Kentsel Yenileme Projesi ile ilgili, "Vatandaşın hayrına iş yapıyoruz.
 • 18:27Bakan Eroğlu Koalisyon Hükümetini Bakan Eroğlu Koalisyon Hükümetini "Karikatürle" AnlattıOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, batılı güçlerin Türkiye’nin gelişimini durdurmak için Türkiye’nin koalisyonla yönetilmesini istediğini anlatan Eroğlu, koalisyonu üç atın üç farklı yöne çektiği at arabası karikatürü ile anlattı.
 • 18:26Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan AçıklamasıZonguldak Milletvekili Zeki Çakan AçıklamasıZonguldak’ın Ereğli ilçesinde 1 Kasım 2015 seçimleri öncesi seçim çalışmalarını sürdüren Eski enerji Bakanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili Adayı Zeki Çakan, 7 Haziran’da göreve seçildikten sonra 28,5 saatte Zonguldak’ın tüm sıkıntılarını gündeme getirdiğini söyledi.
 • 18:20TBMM Başkanı Yılmaz: TBMM Başkanı Yılmaz: "Kentlerin Tarihi ve Kültürel Değerlerini Ortaya Çıkaracağız"Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas Belediyesi tarafından Cumhuriyet Üniversitesi kampüsünün içerisine yaptırılan İsmet Yılmaz Bulvarı, kavşağı ve köprüsünün açılış törenine katıldı.
 • 18:15Genel Seçime DoğruMHP Kırşehir milletvekili adayı Cemil Yıldırım Türk, Mucur ilçesinde seçim çalışmasında bulundu.
 • 18:06Genel Seçime DoğruEski Merkez Bankası Başkanı ve MHP Uşak Milletvekili Durmuş Yılmaz, "Seçimlerden tek parti veya koalisyon hükümeti ortaya çıkarsa ki çıkması lazım o zaman doların geleceği yer 2,60-2,70 lira" dedi.
 • 17:57Mersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin Büyükşehir Belediyesi'nin özel bir şirket işbirliğiyle yaptığı Entegre Katı Atık Değerlendirme, Geri Dönüşüm ve Bertaraf Sistemi’nin 1. Etabı olan Elektrik Enerjisi Üretim Sistemi’nin açılışı yapıldı.
 • 17:55Genel Seçime DoğruMHP Malatya Milletvekili adayları, seçim çalışmalarına devam etti.
 • 17:54Sivas - TBMM Başkanı Yılmaz Kendi Adını Taşıyan Bulvarı AçtıSivas - TBMM Başkanı Yılmaz Kendi Adını Taşıyan Bulvarı AçtıTBMM Başkanı Yılmaz kendi adını taşıyan bulvarı açtı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas'ta cami ve kendi ismini taşıyan bulvar, köprü ile köprülü kavşağın açılışını yaptı.
 • 17:47TBMM Başkanı Yılmaz, Cami Açılış Törenine KatıldıTBMM Başkanı Yılmaz, Cami Açılış Törenine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Camiden detaylar, - TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ın konuşması, - Caminin açılışı, TBMM Başkanı Yılmaz, Sivas'ta- Yılmaz, Dedeoğlu Şehit Hikmet Duman Camisi'nin açılışını gerçekleştirdi TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas'ta yapımı tamamlanan Dedeoğlu Şehit Hikmet Duman Camisi'nin açılış törenine katıldı.
 • 17:40Güzgülü'nden Çiçekçi AçılışıGüzgülü'nden Çiçekçi AçılışıManisa Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü Yunusemre ilçesi Merkez Efendi Mahallesi’nde, Süleyman Germiş işletmeciliğinde hizmete giren çiçekçi dükkanının açılışını gerçekleştirdi.
 • 17:34Uşak'ta Seçim Güvenliği Toplantısı GerçekleştirildiUşak'ta Seçim Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan 26. Dönem Milletvekili Seçimleri nedeniyle ’Seçim Güvenliği ve Bilgilendirme Toplantısı’ Uşak Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirildi.
 • 17:30Gaziantep - Mhp?li Özdağ: Işid Toplumsal Barışı Tehdit EdiyorGaziantep - Mhp?li Özdağ: Işid Toplumsal Barışı Tehdit EdiyorMHP'li Özdağ: IŞİD toplumsal barışı tehdit ediyor MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, IŞİD'in Türkiye içerisindeki toplumsal barışı tehdit eden bir terör örgütü olduğunu söyledi.
 • 17:20Genel Seçime DoğruMHP Gaziantep milletvekili adayları, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay'ı ziyaret etti MHP Gaziantep milletvekili adayı Ümit Özdağ, ziyarette, 1 Kasım seçimlerinin çok riskli olduğunu savundu.
 • 17:10Üç Parti "Çevre Kirliliğine" Karşı AnlaştıDenizli'de AK Parti, CHP ve MHP il başkanları, 1 Kasım'da yapılacak seçim dolayısıyla sesli tanıtım ve reklam kampanyası yapmamak, parti binası dışında bayrak ve afiş asmamak için protokol imzaladı.
 • 17:04Genel Seçime DoğruHDP Bingöl Milletvekili Hişyar Özsoy, "En azından bu seçimleri huzur içinde, barışçıl bir şekilde yapabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.
 • 17:02TBMM Başkanı Yılmaz Kendi Adını Taşıyan Bulvarı AçtıTBMM Başkanı Yılmaz Kendi Adını Taşıyan Bulvarı AçtıTbmm Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas'ta cami ve kendi ismini taşıyan bulvar, köprü ile köprülü kavşağın açılışını yaptı.
 • 16:50Erzincan Üniversitesinde Akademik Yıl AçılışıErzincan Üniversitesi'nde, yeni akademik yılı törenle başladı.
 • 16:47Ak Partili Demiröz: 'Hdp Milletin Sesi Yerine Kandilin Sesini Dinledi'Ak Partili Demiröz: 'Hdp Milletin Sesi Yerine Kandilin Sesini Dinledi'Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, 7 Haziran seçimi sonrası 80 milletvekili ile meclise giren HDP'nin milletin sesini dinlemediğini belirterek, "HDP demokratik bir ortamda demokrasi mücadelesi yerine, sebebini anlamadığımız bir şekilde muktedir olamadılar ve maalesef milletin sesi yerine Kandil'in sesini dinlediler, Çözüm sürecini katlettiler" dedi.
 • 16:46MHP'li Korkmaz: Milletin Yakasından ve Evindeki Kumandasından DüşünMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Süleyman Korkmaz, Digiturk'ün yayın platformundan bazı kanalları çıkarmasına tepki gösterdi.
 • 16:38MHP'li Özdağ: Işid Toplumsal Barışı Tehdit EdiyorMHP'li Özdağ: Işid Toplumsal Barışı Tehdit EdiyorMhp Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, IŞİD'in Türkiye içerisindeki toplumsal barışı tehdit eden bir terör örgütü olduğunu söyledi.