SON DAKİKA MİSİNLİ HABERLERİ

Son Dakika Misinli Haberleri

16:34
Tekirdağ'da Otomobil Dereye Devrildi Araçtaki 3 kişi, kendi çabalarıyla kurtuldu.
16:59
Ergene Belediye Başkanı Yüksel Açıklaması ''Kısa sürede sorunları aşarak çalışmalarımızı hızlandıracağızz''
Ergene Belediye Başkanı Yüksel Açıklaması
16:08
Ergene Belediye Başkanı Yüksel Açıklaması ''Yeni kurulan ilçemizde halkımızla beraber yapacak çok işimiz var''
Ergene Belediye Başkanı Yüksel Açıklaması
02:53
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 19 Yaralı Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 19 kişi yaralandı.
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 19 Yaralı
17:04
Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdem Açıklaması ''Yeni kurulan Ergene ilçemizde, 35 okul, 456 öğretmen ve 9 bin 500 öğrenci ile eğitim öğretim yapıyoruz''
14:19
Servis minibüsleri çarpıştı: 1 ölü, 12 yaralı - Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde fabrika işçilerini taşıyan minibüslerin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 12 kişi yaralandı.
10:34
Tekirdağ'da İşçi Servisleri Çarpıştı: 1 Ölü, 12 Yaralı Ergene'de, 2 servis minibüsünün çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 12 kişi yaralandı. Kaza anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Tekirdağ'da İşçi Servisleri Çarpıştı: 1 Ölü, 12 Yaralı
10:14
Servis Minibüsleri Çarpıştı: 1 Ölü, 12 Yaralı Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde fabrika işçilerini taşıyan minibüslerin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 12 kişi yaralandı.
Servis Minibüsleri Çarpıştı: 1 Ölü, 12 Yaralı
11:17
Tekirdağ 2. Amatörde Gruplar Belli Oldu Tekirdağ 2. Amatör müsabakalarında gruplar belli oldu.
Tekirdağ 2. Amatörde Gruplar Belli Oldu
11:40
Kaza sigortası, üretici ailelerine teselli oldu - Tarım Kredi Kooperatifinin, kredi alan çiftçilere yaptığı ortak kaza sigortası sayesinde, trafik kazasında hayatını kaybeden üreticilerin ailelerine, 10-100 bin lira ödeme yapılıyor.
Kaza sigortası, üretici ailelerine teselli oldu -
11:18
Kaza Sigortası, Üretici Ailelerine Teselli Oldu Tarım Kredi Kooperatifinin, kredi alan çiftçilere yaptığı ortak kaza sigortası sayesinde, trafik kazasında hayatını kaybeden üreticilerin ailelerine, 10 100 bin lira ödeme yapılıyor Tekirdağ Bölge Birliği Müdürü Baytekin: "Amacımız, Türkiye çapındaki bütün ortaklarımızı kredi hayat sigortası adı altında.
Kaza Sigortası, Üretici Ailelerine Teselli Oldu
18:10
5 Bin Saman Balyası Yandı Tekirdağ'ın Ergene İlçesi'nde bir depoda çıkan yangında 5 bin saman balyası kül oldu.
5 Bin Saman Balyası Yandı
13:47
Yeni Göreve Başlayan Kaymakam İçin Kurban Kesildi Büyükşehir Yasası Ergene İlçesi'ne ilk atanan Kaymakam Fatih Kızıltoprak, kalabalık bir grup tarafından karşılandı.
Yeni Göreve Başlayan Kaymakam İçin Kurban Kesildi
19:09
Ergene İlçe Jandarma Komutanı Göreve Başladı Tekirdağ'ın Ergene ilçesinin kurulmasının ardından kaymakamdan sonra ilçe jandarma komutanı da atandı.
Ergene İlçe Jandarma Komutanı Göreve Başladı
17:32
Marmaracık Belediye Başkanı Bulut Açıklaması "Ergene ilçesi sadece sanayi değil, turizm kenti de olacak''
Marmaracık Belediye Başkanı Bulut Açıklaması
16:42
Tekirdağ'da Köy Yollarının Yapımı Devam Ediyor İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Yel yapımı devam eden Çorlu ilçesi Misinli-İğneler köyleri ile Kırkgöz-Esenler köyleri arasındaki yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.
Tekirdağ'da Köy Yollarının Yapımı Devam Ediyor
18:03
AK Parti'de Yerel Seçim Çalışmaları İş adamı Sarıer, Ergene Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı
11:54
GAZDAŞ'tan Yeni Güvenlik Uygulaması Uluslararası standartlara sahip uygulamalar gerçekleştiren GAZDAŞ, kurduğu özel bir ekiple kaçak tarama çalışması gerçekleştiriyor.
GAZDAŞ'tan Yeni Güvenlik Uygulaması
18:45
Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan'dan 2. Köy Çıkarması Çorlu'ya bağlı belde ve köylere ziyaretler gerçekleştiren Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan, beraberindeki 20'ye yakın birim müdürü ve daire amiri ile ikinci kez köy ziyaretleri gerçekleştirdi.
Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan'dan 2. Köy Çıkarması
18:28
Öğretmenler Korosundan Türk Halk Müziği Konseri Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Öğretmenler Korosu Şef Buğra Keskin yönetiminde Türk Halk Müziği Konseri sundu.
Öğretmenler Korosundan Türk Halk Müziği Konseri
15:43
Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan'dan Köy Ziyaretleri Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan, Çorlu'da bulunan kamu kurumlarında görev yapan birim müdürleri ile köy ziyaretleri gerçekleştirdi.
Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan'dan Köy Ziyaretleri
14:50
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan, Pınarbaşı, Paşaköy, İğneler ve Vakıflar köyleri ile Misinli beldesinde incelemelerde bulundu.
10:11
Çorlu'da Tır Dolusu Cinsel Hap ve Kaçak Mal Elge Geçti Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde bir TIR'ın dorsesinde 1 milyon 150 bin cinsel içerikli hap ve çeşitli kaçak malzeme ele geçirdi.
Çorlu'da Tır Dolusu Cinsel Hap ve Kaçak Mal Elge Geçti
20:18
Tekirdağ'da 6 Milyon Avroluk Kaçak Eşya Operasyonu Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde düzenlenen operasyonda 6 milyon avro değerinde kaçak eşya ele geçirildi.
19:07
Çorlu'da 6 Milyon Euro'luk Operasyon Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde emniyet ekiplerinin düzenlediği operasyonda 1 milyon 100 bin adet cinsel içerikli hap ve 29 bin adet kol saati ele geçirildi.7 kişi gözaltına alınırken, ele geçirilen malzemelerin piyasa değerinin yaklaşık 6 milyon...
Çorlu'da 6 Milyon Euro'luk Operasyon
14:32
Misinli Belediyesi Akaryakıt Alacak Çorlu ilçesi Misinli Belediye Başkanlığı akaryakıt satın alacak.belediye araçlarında kullanılmak üzere 40 bin litre euro disel ile 5 bin litre kurşunsuz benzinin açık ihale usulüyle satın alınacağı bildirildi.
11:59
Muhtar Olarak Göreve Başladığı Köy İlçe Oldu Tekirdağ, büyükşehir ile birlikte Süleymanpaşa, Ergene ve Kapaklı olmak üzere 3 yeni ilçeye kavuştu.
20:20
Çorlu Kaymakamı Doğan: Selden Zarar Görenlere Ödemeleri Yapıldı Tekirdağ Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan, 21-22 Ekim tarihlerinde meydana gelen sel felaketinde zarar gören vatandaşlara 358 bin TL ödeme yapıldığını söyledi.
Çorlu Kaymakamı Doğan: Selden Zarar Görenlere Ödemeleri Yapıldı
12:00
Kılıçdaroğlu: Trakya'da Selden Zarar Gören Yerler Afet Bölgesi İlan Edilsin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trakya'da sel ve su baskınlarından zarar gören yerler için afet bölgesi ilanı dahil, her tür önlemin acilen alınmasını ve yaraların sarılmasını istedi.
Kılıçdaroğlu: Trakya'da Selden Zarar Gören Yerler Afet Bölgesi İlan Edilsin
11:12
Kılıçdaroğlu, Selden Etkilenen Bölgenin Afet Bölgesi İlan Edilmesini İstedi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trakya'da sel ve su baskınlarından zarar gören bölgenin afet bölgesi ilan edilmesi dahil, her tür önlemin acilen alınmasını ve yaraların sarılmasını istedi.
Kılıçdaroğlu, Selden Etkilenen Bölgenin Afet Bölgesi İlan Edilmesini İstedi
10:34
Trakya'da Etkili Olan Sağanak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trakya'da çok sayıda ilde etkili olan yağışlarla ilgili, "CHP meydana gelen bu felaketi göz önünde bulundurarak zarar gören bölgenin afet bölgesi kapsamına alınması dahil, yaraların öncelikle sarılması için"...
Trakya'da Etkili Olan Sağanak
17:28
Tekirdağ'daki Sağanak Tekirdağ Valiliği, Saray ilçesinde sağanak nedeniyle meydana gelen su taşkınlarının yol açtığı hasarın tespiti için 6 ekipten oluşan 24 personelin çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.
12:09
Trakya'da Sel Can Aldı: 3 Ölü Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi'ne bağlı Büyükkarıştıran Beldesi'nde sağanak yağışın ardından taşan dere, beldeyi sular altında bıraktı.
Trakya'da Sel Can Aldı: 3 Ölü
10:09
Tekirdağ'daki Sağanak Tekirdağ Valiliği, Çerkezköy, Saray ve merkez ilçede meydana gelen sel ve su taşkınlarına müdahale edildiğini, mahsur kalan yaklaşık 300 kişinin kurtarıldığını açıkladı.
Tekirdağ'daki Sağanak
22:10
Tekirdağda Vatandaşlar, 'Belediyem Kapatılmasın' Dedi Büyükşehir kanun tasarısı içerisinde yer alan Tekirdağ'ın üç beldesinde, belde belediyelerinin kapatılmaması için resmi olmayan referandum bugün yapıldı.
Tekirdağda Vatandaşlar, 'Belediyem Kapatılmasın' Dedi
17:15
Çorlu'da 3 Belde Referanduma Gitti Çorlu'ya bağlı, Velimeşe, Yenice ve Misinli beldeleri, mevcut 16 büyükşehir belediyesine ilave olarak büyükşehire dönüştürülmesi planlanan 13 ili kapsayan tasarı uyarınca belediyelerinin kapatılmasını öngören yasa tasarısı ile ilgili olarak...
18:51
Chp, Tekirdağ'da 3 Belde Belediyesinin Kapatılma Kararını Halka Soracak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorlu İlçe Başkanlığı, Tekirdağ'da büyükşehir sınırları içerisinde olan ve kapatılacak belde belediyeleri konunu halka soracak.
Chp, Tekirdağ'da 3 Belde Belediyesinin Kapatılma Kararını Halka Soracak
10:18
AK Parti'den Danışma Meclisi Toplantısı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorlu İlçe Teşkilatı tarafından danışma meclisi toplantısı düzenlendi.
AK Parti'den Danışma Meclisi Toplantısı
19:49
Çorlu'nun Nüfusu 56 Bin 500 Eksiliyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına sunulan Büyükşehir Belediyesi Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına dair Kanun Tasarısı kapsamında Çorlu'dan bazı mahalleler...
Çorlu'nun Nüfusu 56 Bin 500 Eksiliyor
13:20
Beldeler, Ergene İlçesi Altında Birleşecek Ulaş Belde belediye başkanı Kenan Demiray, Tekirdağ'ın büyükşehir statüsü çerçevesinde Ulaş, Marmaracık, Velimeşe ve Misinli beldeleri birleşerek 60 bin nüfuslu Ergene ilçesini oluşturacağını belirtti.
12:06
PTT Çorlu Şube Müdürlüğüne Metin Şakrucu Atandı Posta ve Telefon Teşkilatı (PTT) Çorlu Şube Müdürlüğüne Edirne PTT Başmüdürlüğü Muhasebe Şefi olarak görev yapan Metin Şakrucu atandı.
PTT Çorlu Şube Müdürlüğüne Metin Şakrucu Atandı
10:00
Çorlu'da Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı Çorlu'da bir fabrikadan hırsızlık yaptığı iddia edilen şüpheli tutuklandı.
14:00
Tü Rektörü Yörük'e Ziyaret Havsa Kaymakamı Barış Demirtaş ve Misinli Belediye Başkanı Ziyamettin Yaman, Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof.Dr.Yener Yörük'ü ziyaret etti.
23:20
Fabrika İşçilerini Taşıyan Minibüs Devrildi: 12 Yaralı Lüleburgaz ilçesinde fabrika işçilerini taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 12 kişi yaralandı.
11:10
Gereksiz Bekleme Yapan Minibüslere Ceza Çorlu Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri İstasyon Caddesi üzerinde bekleyip trafik akışında aksamalara neden olan minibüslere ceza kesti.
Gereksiz Bekleme Yapan Minibüslere Ceza
14:07
2. Çorlu Çıkarması Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut, 5 günlük aranın sonrasında yeniden Çorlu'ya gelerek esnaf ziyaretinde bulundu.
2. Çorlu Çıkarması
10:45
Tekirdağ'da 5 Islah Osb'nin Kuruluş Protokolü Hazırlandı Tekirdağ'da, 5 Islah Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) kuruluş protokolü hazırlanarak, müteşebbis heyeti toplantısı yapıldı.
18:36
Barakada Sağlık Hizmeti Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde, Sağlık Bakanlığı tarafından kullanılamaz raporu üzerine bir barakaya taşınan Verem Savaş Dispanserinde bir haftadır röntgen cihazları çalışmıyor.
Barakada Sağlık Hizmeti
16:32
Barakada Sağlık Hizmeti Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde, Sağlık Bakanlığı tarafından 'kullanılamaz raporu' üzerine bir barakaya taşınan Verem Savaş Dispanseri'nde 1 haftadan bu yana röntgen cihazları çalışmıyor.
Barakada Sağlık Hizmeti
14:23
Çorlu'ya Nefes Aldıracak Proje Sanayi kenti olması nedeniyle Türkiye'de 54 ilden daha büyük bir nüfus yapısına sahip Çorlu'nun nüfus yoğunluğunun azaltılması için "Ergene İlçe Projesi" hazırlandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 07:40:10. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MİSİNLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]