SON DAKİKA MORDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Mordoğan Haberleri

 • 13:05Foça'ya Vapur Seferleri Başlıyorİzmir Büyükşehir Belediyesi, ilk dış körfez seferini cumartesi günü Foça'ya gerçekleştirilecek.
 • 11:12İzmir Büyükşehir Foça'ya Vapur Seferleri Başlatıyorİzmir Büyükşehir Foça'ya Vapur Seferleri Başlatıyorİzmir Büyükşehir Belediyesi, yeni gemilerle sürdürdüğü iç körfez seferlerini şimdi de dış körfeze yayıyor.
 • 09:55Büyükşehir'in İlk Vapur Seferi Cumartesi BaşlıyorBüyükşehir'in İlk Vapur Seferi Cumartesi Başlıyorİzmir Büyükşehir Belediyesi, yeni gemiler ile sürdürdüğü iç körfez seferlerini şimdi dış körfeze yayıyor. İlk sefer Cumartesi günü Foça'ya gerçekleştirilecek.
 • 10:20Organik HuzurOrganik HuzurChp İzmir Milletvekili Tacettin Bayır (54) siyasetin stresini toprakla atıyor.
 • 11:11Küçük Menderes'e 11. Arıtma GeliyorKüçük Menderes'e 11. Arıtma Geliyorİzmir Büyükşehir Belediyesi, Bayındır merkeze uzak yerleşim yerlerinin atık su sorununu çözmek amacıyla Hasköy’de Avrupa standartlarında bir arıtma tesisi kuruyor.
 • 09:10Küçük Menderes'e 11. Arıtma Geliyorİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Küçük Menderes Havzası'nı kirlilikten kurtarmak için başlattığı arıtma seferberliği sürüyor.
 • 18:04Hayalet Gemi" Geri Dönüşüme GidecekÇandarlı'da demirli bulunduğu limandan mürettebatsız sürüklenerek 35 mil mesafedeki Mordoğan kıyılarında karaya oturan "hayalet gemi" Gofer B, icra dairesinin açtığı ihaleyle bir gemi geri dönüşüm firmasına satıldı.
 • 17:02Karaburun Kırkım Şenliği ile RenklenecekKaraburun Kırkım Şenliği ile RenklenecekYörük kültürünün yüzlerce yıllık geleneği, yetiştirici ve emekçinin dayanışma sembolü Karaburun Kırkım Şenliği, bu yıl 5. kez düzenlenecek.
 • 16:31Karaburun, ''KIRKIM Şenliği'' İle Renklenecek Yörük kültürünün yüzlerce yıllık geleneği, yetiştirici ve emekçinin dayanışma sembolü ''Karaburun Kırkım Şenliği'' bu yıl 5. kez Karaburun Kavaklıkuyu Mevkii'nde gerçekleştirilecek.
 • 13:59Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: (Kılıçdaroğlu'na) Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: (Kılıçdaroğlu'na) "Cumaya Kadar Buyursun Hodri Meydan"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun gelişi-AA İzmir Bölge Müdürü Mehmet Güldaş karşılama-Haber toplantısına katılan muhabirlerden detaylar-Bakan Eroğlu'nun konuşması "Halkın yüzde 80'i belediye hizmetlerinden memnun değil"- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Elimde anketler, neticeleri var. İzmir'de tespitim şu, halkın yüzde 80'i belediye hizmetlerinden memnun değil. Fakat vatandaş bunun belediye hizmeti mi, devletin hizmeti mi olduğunu algılayamıyor"- "Bizim projelerimizin ayağı yere basıyor.
 • 13:23Halkın Yüzde 80'i Belediye Hizmetlerinden Memnun Değil"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmirlilerin kendilerini bağrına bastığını belirterek, "Elimde anketler, neticeleri var. İzmir'de tespitim şu, halkın yüzde 80'i belediye hizmetlerinden memnun değil. Fakat vatandaş bunun belediye hizmeti mi, devletin hizmeti mi olduğunu algılayamıyor" dedi.
 • 17:36Ege'de Sağanak Yağış, Dolu ve Fırtına Uyarısıİzmir Valiliği, meteoroloji radarından alınan son veriler sonucunda sağanak yağış, lokal dolu hadisesi ve kısa süreli fırtına uyarısında bulundu.
 • 12:41İzmir ve Manisa Çevresinde Sağanak Yağış Uyarısıİzmir ve Manisa çevrelerinde kısa süreli kuvvetli gökgürültülü sağanak yağışla birlikte lokal dolu yağışı ve kuvvetli rüzgar bekleniyor.
 • 12:20Ege ile Marmara'nın Güneyinde Kuvvetli Yağış, Rüzgar ve DoluMeteoroloji Genel Müdürlüğü, Ege ile Marmara'nın güneyinde kuvvetli yağış, Balıkesir çevrelerinde kısa süreli kuvvetli gökgürültülü sağanak yağışla birlikte lokal dolu yağışı ve kuvvetli rüzgar, İzmir ve Manisa çevrelerinde kısa süreli kuvvetli gökgürültülü sağanak yağışla birlikte lokal dolu yağışı ve kuvvetli rüzgar uyarısı yaptı.
 • 11:58Meteoroloji'den Sağanak ve Dolu Uyarısıİzmir Valiliği’nden yapılan açıklamada, bugün saat 11.00-15.00 arasında İzmir ve Manisa çevrelerinde kısa süreli kuvvetli ve gök gürültülü sağanakla birlikte yer yer dolu yağışı ve kuvvetli rüzgar uyarısı yapıldı.
 • 11:50Meteorolojik UyarıEge ile Marmara'nın güneyi için kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.
 • 11:29Dolu Uyarısıİzmir Valiliği, İzmir ve Manisa'nın bazı ilçeleri için şiddetli sağanak ve dolu uyarısı yaptı.
 • 17:08Yarımada Üreticisine "can Suyu"Başkan Kocaoğlu Urla'da çiftçilere "koyun ve keçi" dağıttı.
 • 13:41Yarımada Üreticisine Can SuyuYarımada Üreticisine Can Suyuİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Yarımada’nın kalkınması için hazırlanan stratejik planın ilk projesini hayata geçirdi.
 • 08:32Foçalı Çevreciler Ve Tekne Sahipleri İsyandaFoçalı Çevreciler Ve Tekne Sahipleri İsyandaFoça'da fırtınalar ve denizin yükselmesi sonucu BODYER oturtulduğu yerden sürüklenerek 300 metre ilerde tekrar karaya oturdu..
 • 17:22Genel Seçimlere DoğruİZMİR (AA) – AK Parti İzmir milletvekili ve 2. Bölge milletvekili adayı Hamza Dağ, Bayraklı ilçesindeki Gümüşpala Mahallesi'nde seçim koordinasyon merkezini açtı.
 • 11:06Taşeron İşçide Toplu Sözleşme HeyecanıTaşeron İşçide Toplu Sözleşme Heyecanıİzmir'de belediyelerde taşeron şirketlere bağlı çalışan işçilerin yaklaşık 8 bini, üç ay içinde sendika üyesi oldu.
 • 16:57Genel Seçime DoğruAK Parti İzmir milletvekili adaylarından Cemil Şeboy Çeşme'de, İbrahim Turhan Bergama'da, Ozan Ceyhun ise Gaziemir'de seçmenlerle buluştu.
 • 12:41Cemil Şeboy: Cemil Şeboy: "Bakış Açısını Değiştirmemiz Lazım"Seçim çalışmaları kapsamında, İzmir’in gözde tatil mekanı Çeşme’de temaslarda bulunan AK Parti İzmir Milletvekili adayı Cemil Şeboy, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
 • 17:40Genel Seçime DoğruAK Parti'nin İzmir milletvekili adayları, seçim çalışmaları çerçevesinde çeşitli temaslarda bulundu.
 • 09:49Ak Partili Şeboy: Ak Partili Şeboy: "Otoyol Çeşme'ye Sıçrama Yaşatacak"AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Cemil Şeboy, İzmir’in turizm kenti olması için yapılan en büyük projenin İzmir-İstanbul otoyolu olduğunu belirtti.
 • 12:42Mordoğan'a Kanalizasyon ve Arıtma Tesisi YapılacakMordoğan'a Kanalizasyon ve Arıtma Tesisi Yapılacakİzmir Büyükşehir Belediyesi, Mordoğan'ın evsel atık su sorununu çözmek için ihaleye çıkıyor.
 • 16:31Mordoğan'a "Çifte Müjde"İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bütünşehir Yasası ile birlikte kendi sınırlarına bağlanan Mordoğan'ın evsel atık su sorununu çözmek için ihaleye çıkıyor.
 • 12:00Seferihisar Belediyesi Önemli Bir Konferansa Ev Sahipliği YapacakSeferihisar Belediyesi Önemli Bir Konferansa Ev Sahipliği YapacakSeferihisar Belediyesi, İzmir Yarımadası ile ilgili bir konferansın gerçekleştirileceğini bildirdi.
 • 11:59Hayalet Gemiler Tehlike SaçıyorEge Denizi'nde mahkemelik olduğu için mürettebatsız olarak çeşitli limanlarda demirli bulunan Bodyer isimli kuru yük gemisi Aliağa'dan Foça'ya sürüklendi.
 • 19:49Hayalet Gemiler' İzmir'de Faciaya Davetiye ÇıkartıyorHayalet Gemiler' İzmir'de Faciaya Davetiye Çıkartıyorİzmir Körfezi’nde başıboş bulunan ve icralık olan kuru yük gemileri, bölgede adeta faciaya davetiye çıkartıyor.
 • 13:24İzmir Hayalet Gemiyi Kurtarmak İçin Çalışma Başladıİzmir Hayalet Gemiyi Kurtarmak İçin Çalışma Başladıİzmir'in Dikili İlçesi Çandarlı sahilinden, fırtınanın etkisiyle, mürettebatsız olarak yaklaşık 25 deniz mili sürüklenip Karaburun'un Mordoğan Mahallesi'ndeki balıkçı barınağında karaya oturan "Gofer B" adlı geminin kurtarılması için Liman Başkanlığı çalışma başlattı.
 • 12:43Hayalet Gemi'yi Kurtarmak İçin Çalışma BaşladıHayalet Gemi'yi Kurtarmak İçin Çalışma Başladıİzmir'in Dikili İlçesi Çandarlı sahilinden, fırtınanın etkisiyle, mürettebatsız olarak yaklaşık 25 deniz mili sürüklenip Karaburun'un Mordoğan Mahallesi'ndeki balıkçı barınağında karaya oturan 'Gofer B' adlı geminin kurtarılması için Liman Başkanlığı çalışma başlattı.
 • 19:21Hayalet Gemiye Hayalet Gemiye "Sızıntı" DalışıHayalet gemiye "sızıntı" dalışı- Çandarlı'dan mürettebatsız olarak Mordoğan'a sürüklenerek balıkçı barınağı içinde karaya oturan Gofer B'ye İzmir Liman Başkanlığı tarafından gönderilen dalgıçlar inceleme yaptı- Dalış ekibi sorumlusu Şen: "Gemide herhangi bir sızıntı yok. Ufuk tefek hasarlar var ama yağ veya yakıt tankına yakın değil" Çandarlı'da demirli bulunduğu limandan mürettebatsız sürüklenerek 35 mil mesafedeki Mordoğan'da balıkçı barınağı içine oturan "hayalet gemi" Gofer B'nin kurtarılması için ön hazırlık çalışmalarına başlandı.
 • 16:54Hayalet Gemiye "Sızıntı" DalışıÇandarlı'da demirli bulunduğu limandan mürettebatsız sürüklenerek 35 mil mesafedeki Mordoğan'da balıkçı barınağı içine oturan "hayalet gemi" Gofer B'nin kurtarılması için ön hazırlık çalışmalarına başlandı.
 • 11:07Hayalet Gemi "Yediemin" BekliyorÇandarlı'da demirli bulunduğu limandan mürettebatsız sürüklenerek 35 mil mesafedeki Mordoğan kıyılarında karaya oturan "hayalet gemi" Gofer B'nin kurtarılması için yapılacak çalışmalar, yediemin atanmadığı için başlatılamıyor.
 • 11:48Hayalet Gemi 'Gofer B' Önüne Ne Geldiyse ParçalamışHayalet Gemi 'Gofer B' Önüne Ne Geldiyse Parçalamışİzmir'in Dikili İlçesi'nin Çandarlı sahilinde bulunan Panama bandıralı 'Gofer B' adlı boş kuru yük gemisi, geçen 11 Şubat'ta, şiddetli fırtınanın etkisiyle buradan kurtulup, mürettebatsız olarak yaklaşık 25 deniz mili boyunca sahipsiz bir şekilde sürüklenerek Karaburun'un Mordoğan mahallesindeki balıkçı barınağının içine girip karaya oturdu.
 • 15:01İzmir'de Sürüklenen "Hayalet Gemi"Çandarlı'da demirli bulunduğu limandan mürettebatsız olarak sürüklenerek 35 mil mesafedeki Mordoğan kıyılarında karaya oturan "hayalet gemi" Gofer B'nin, hava koşullarının düzelmesi sonrası kurtarılması planlanıyor.
 • 12:01Aliağa'daki Hayalet Gemi 35 Mil SürüklendiAliağa'daki Hayalet Gemi 35 Mil Sürüklendiİzmir'in Aliağa ilçesi Horozgediği Koyu'nda yaklaşık iki yıldır demirli ve hacizli olan "Gofer B" gemisi, aşırı rüzgar ve dalgalarla 35 mil sürüklenerek Mordoğan'da karaya oturdu.
 • 13:49İzmir'in 'Hayalet Gemisi' Yine Sürüklendiİzmir'in 'Hayalet Gemisi' Yine Sürüklendiİzmir Çandarlı'da Panama bandıralı 'Gofer B' adlı hayalet yük gemisi, şiddetli fırtınanın etkisiyle 25 deniz mili boyunca sürüklenip, Karaburun'da bir karaya oturdu.
 • 12:45İzmir'de İzmir'de "Hayalet Geminin" İlginç YolculuğuMahkeme kararıyla nedeniyle mürettebatsız olarak Aliağa'da demirli olan "hayalet gemi" Gofer B, geçen hafta lodosla sürüklendiği Çandarlı'dan dün de poyraz fırtınası nedeniyle 35 mil güneye sürüklenerek Mordoğan'da bir otelin önünde karaya oturdu DTO İzmir Şubesi Başkanı Öztürk: "Bu olay, gemilerin mahkeme.
 • 10:28İzmir'de Nergis Mevsimiİzmir'de Nergis Mevsimiİzmir'in Karaburun ve Mordoğan bölgelerinde yetişen, güzel kokulu nergis çiçekleri, kentin sokaklarında satılmaya başlandı.
 • 09:12Ege Ziraatta 60. yıl PaneliEge Üniversitesi Ziraat Fakültesi 60. Yıl etkinlikleri kapsamında, Ziraat Fakültesi Feyzi Önder Konferans Salonu'nda bir panel gerçekleştirildi.
 • 10:07İzsu, 2015'te Yatırıma 593 Milyon Lira Ayırdıİzsu, 2015'te Yatırıma 593 Milyon Lira Ayırdı2014’te kente 267 milyon liralık yatırım yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, 2015 bütçesinden de yatırımlar için 593 milyon lira kaynak ayırdı.
 • 10:15Mordoğan'da Su KesintisiMordoğan'da Su KesintisiİZSU Genel Müdürlüğü, Mordoğan’da Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından sürdürülen Karaburun-Mordoğan arası yol çalışmaları sebebiyle köprü ayağı imalatı yapılacağından, bölgedeki şebeke hattının deplase edileceğini açıkladı.
 • 18:06Ege Denizi'nde 54 Kaçak Göçmen YakalandıEge Denizi'nde 54 Kaçak Göçmen YakalandıİZMİR (İHA) – Ege Denizi’nde Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, düzenlediği operasyonlarla toplam 54 kaçak göçmeni ve tekneleri arızalanan 2 kişi ile rahatsızlanan bir Filipinli gemiciyi kurtardı.
 • 17:37Felç Geçiren Filipinli Gemici Helikopterle KurtarıldıFelç Geçiren Filipinli Gemici Helikopterle KurtarıldıSahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, 5-11 Aralık 2014 arasında düzenlediği operasyonlarla toplam 54 kaçak göçmeni, ayrıca tekneleri arızalanan iki kişi ile rahatsızlanan bir Filipin vatandaşını kurtardı.
 • 18:11Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı (2)Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı- Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ev sahipliğinde 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilen tatbikatta, tespit edilen mayın imha edildiİZMİR (AA) - Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ev sahipliğinde 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilen "Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı"nda, tespit edilen mayın imha edildi.
 • 18:03Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı (1)Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı (1)Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı- Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ev sahipliğinde 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilen tatbikatta, tespit edilen mayın imha edildiİZMİR (AA) - Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ev sahipliğinde 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilen "Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı"nda, tespit edilen mayın imha edildi.
 • 16:42Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet TatbikatıDeniz Kuvvetleri Komutanlığı ev sahipliğinde 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilen tatbikatta, tespit edilen mayın imha edildi.