SON DAKİKA MUAZZEZ ERSOY HABERLERİ

Son Dakika Muazzez Ersoy Haberleri


MUAZZEZ ERSOY

Muazzez Ersoy, gerçek ismi Hatice Yıldız Levent, Türk sanat müziği sanatçısıdır."Devlet Sanatçısı" Muazzez Ersoy, 9 Ağustos 1958 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Gerçek adı hatice Yıldız Levent olan hanımefendi sanatçı, çocukluk ve gençlik yıllarını Kasımpaşa'da geçirdi. Müzikle ilgilenmesinde en... Devamı

09:24
Yılın En İyi Mimarı Ödülü Gülay Yedekçi'nin Oldu Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından düzenlenen Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde 2014 Yılının En iyi Mimarı Ödülü, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Gülay Yedekçi’ye verildi.
17:03
Düzeltme) Gaziantep'te Muazzez Ersoy Resitali Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy, verdiği konserle Gazianteplilere unutulmaz bir gece yaşattı.
Düzeltme) Gaziantep'te Muazzez Ersoy Resitali
15:59
Gaziantep'te Muazzez Ersoy Resitali Ünlü Sanatçı Muazzez Ersoy, verdiği konserle Gazianteplilere unutulmaz bir gece yaşattı.
Gaziantep'te Muazzez Ersoy Resitali
13:47
Gaziantep'in Kurtuluş Yıl Dönümüne Büyük İlgi Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümü dolayısıyla "25 Aralık Kurtuluş Bayramı Resepsiyonu" düzenlendi.
Gaziantep'in Kurtuluş Yıl Dönümüne Büyük İlgi
21:18
Gaziantep'in Kurtuluş Yıl Dönümü Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümü dolayısıyla "25 Aralık Kurtuluş Bayramı Resepsiyonu" düzenlendi.
16:39
Hayat Ağacı Projesi Tanıtıldı Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu: "Evlatlarımızı uyuşturucu girdabından çekip kurtaran güçlü bir el olmaya karar verdik" "Proje kapsamında '444 84 98' numaralı 'Alo Hayat Ağacı Hattı'nı bugün devreye sokacağız"
20:08
"Kendi Topraklarına Dönmeleri Mümkün Değil" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suriyelilerin uzun bir süre kendi topraklarına dönmelerinin çok mümkün görünmediğini söyledi.
'Kendi Topraklarına Dönmeleri Mümkün Değil'
19:35
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Suriye Açıklaması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suriyelilerin uzun bir süre kendi topraklarına dönmelerinin çok mümkün görünmediğini belirterek, “Dolayısıyla Suriyeli kardeşlerimizle ile ilgili kalıcı, onların nesillerini kaybettirmeyecek, onların bu topraklarda gerçekten temel insan hak ve özgürlükleri içerisinde yaşamalarını sağlayacak bir takım kalıcı politikaları üretme mecburiyetimiz var” dedi.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Suriye Açıklaması
16:48
BM İyi Niyet Elçisi Ersoy'dan Konteyner Kent Ziyareti Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi Sanatçı Muazzez Ersoy, Nizip ilçesindeki konteyner kenti ziyaret etti.
BM İyi Niyet Elçisi Ersoy'dan Konteyner Kent Ziyareti
15:37
BM İyi Niyet Elçisi Ersoy'dan Konteyner Kent Ziyareti Gaziantep'in Nizip ilçesindeki kampı gezen Ersoy, Suriyeli çocuklarla şarkı söyledi.
BM İyi Niyet Elçisi Ersoy'dan Konteyner Kent Ziyareti
15:33
BM İyi Niyet Elçisi Muazzez Ersoy'dan Suriyelilere Ziyaret Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Türkiye iyi niyet elçisi olan sanatçı Muazzez Ersoy, Nizip'te konteyner kente yerleşen Suriyelileri ziyaret etti.
BM İyi Niyet Elçisi Muazzez Ersoy'dan Suriyelilere Ziyaret
16:58
BM İyi Niyet Elçisi Muazzez Ersoy: Savaş Kadınları Yıkıyor BM İyi Niyet Elçisi Sanatçı Muazzez Ersoy, "Dünyanın neresinde olursa olsun ne yazık ki savaş, kadınları her zaman yoksulluk, şiddet, göç, tecavüze itmektedir." dedi.
BM İyi Niyet Elçisi Muazzez Ersoy: Savaş Kadınları Yıkıyor
15:55
Savaşın Mağdur Ettiği Kadınlar Paneli" BM İyi Niyet Elçisi sanatçı Ersoy: "Dünyanın neresinde olursa olsun ne yazık ki savaş, kadınları her zaman yoksulluk, şiddet, göç, tecavüze itmektedir"
15:47
Fatma Şahin BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, BM toplantısında Türikye'de yaşayan Suriyelilerin yaşadığı sıkıntıları anlatarak, uluslararası kuruluş ve temsilcilere yardım çağrısında bulundu.
Fatma Şahin BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı
22:17
Pekin 20. Bölgesel Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi CENEVRE'de Pekin 20'nci Bölgesel Değerlendirme Toplantısında 'Mevcut Demografik Eğilim ve Ekonomik Durum içerisinde kadın ve Ekonomi' konuları ele alındı.
21:33
Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı - Fatma Şahin Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı- Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin : "Bütün gücümüzle alandayız ama bizim de bir gücümüz var. Bu gücün bütün kapasitesinin kullanılmasına rağmen uluslararası toplumun çok daha duyarlı olması gerekiyor"- BM İyi Niyet Elçisi sanatçı Ersoy: "Bir kadın, bir anne, bir sanatçı, bir iyi niyet elçisi ama her şeyden önce bir insan olarak her zaman, elimden geldiğince her türlü desteği vererek dünyanın dikkatini bu kadınlara çekmekten mutluluk
Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı - Fatma Şahin
20:03
Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin : "Bütün gücümüzle alandayız ama bizim de bir gücümüz var. Bu gücün bütün kapasitesinin kullanılmasına rağmen uluslararası toplumun çok daha duyarlı olması gerekiyor" BM İyi Niyet Elçisi sanatçı Ersoy: "Bir kadın, bir anne, bir sanatçı, bir iyi niyet elçisi.
19:08
Fatma Şahin, BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı Gaziantep Belediye Başkanı Şahin, BM toplantısında Türkiye'de yaşayan Suriyelilerin yaşadığı sıkıntıları anlatarak, uluslararası kuruluşlara yardım çağrısında bulundu.
Fatma Şahin, BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı
09:01
Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı el-Caferi'yi Kabul Edecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı İbrahim el-Caferi'yi Çankaya Köşkünde kabul edecek.
Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı el-Caferi'yi Kabul Edecek
00:04
Gündem Özeti / 6 Kasım 2014
12:20
Muazzez Ersoy, Müren İçin Söyledi Sanat Güneşi Zeki Müren'in 18'inci ölüm yıl dönümü dolayısıyla Muazzez Ersoy, Bursa'da konser verdi.
Muazzez Ersoy, Müren İçin Söyledi
11:37
Sanat Güneşi Şarkılarla Anıldı Osmangazi Belediyesi, Zeki Müren'i vefatının 18. yılında da unutmadı.
Sanat Güneşi Şarkılarla Anıldı
10:33
Muazzez Ersoy, Müren İçin Söyledi 'sanat Güneşi' Zeki Müren'in 18'inci ölüm yıldönümü dolayısıyla Muazzez Ersoy, Bursa'da konser verdi.
Muazzez Ersoy, Müren İçin Söyledi
10:15
Zeki Müren, Muazzez Ersoy'un Şarkılarıyla Anıldı Sanat Güneşi Zeki Müren'in ölümünün 18'inci yılında Muazzez Ersoy konseriyle anıldı.
Zeki Müren, Muazzez Ersoy'un Şarkılarıyla Anıldı
03:16
Bursa'da Muazzez Ersoy Konser Verdi Bursa'da Sanatçı Zeki Müren'in vefatının 18. yılı nedeniyle düzenlenen gecede Muazzez Ersoy konser verdi.
Bursa'da Muazzez Ersoy Konser Verdi
23:21
Zeki Müren'in Vefatının 18'inci Yılı "Sanat Güneşi" Zeki Müren'in ölümünün 18'inci yılında, Bursa'da düzenlenen gecede Muazzez Ersoy konser verdi.
Zeki Müren'in Vefatının 18'inci Yılı
23:47
Muazzez Ersoy'dan Anlamlı Ziyaret Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy, ölümünün 18. yılında Zeki Müren’in mezarını ziyaret etti.
Muazzez Ersoy'dan Anlamlı Ziyaret
18:37
Muazzez Ersoy, Zeki Müren'in Mezarını Ziyaret Etti Bursa Osmangazi Belediyesi tarafından düzenlenecek Zeki Müren'i Anma Gecesinde konser verecek sanatçı Muazzez Ersoy, program öncesinde sanatçının kabrini ziyaret etti.
18:17
Muazzez Ersoy Zeki Müren'in Mezarını Ziyaret Etti Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy, ölümünün 18. yılında Zeki Müren'in mezarını ziyaret etti.
Muazzez Ersoy Zeki Müren'in Mezarını Ziyaret Etti
18:17
Muazzez Ersoy Zeki Müren'in Mezarını Ziyaret Etti Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy, ölümünün 18. yılında Zeki Müren’in mezarını ziyaret etti.
Muazzez Ersoy Zeki Müren'in Mezarını Ziyaret Etti
18:03
Muazzez Ersoy: Allah Dostlarına Aşığım Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy, konser için geldiği Bursa’da şehrin manevi dinamiklerinden Emir Sultan Hazretleri’nin türbesini ziyaret etti.
Muazzez Ersoy: Allah Dostlarına Aşığım
13:55
Zeki Müren, Vefatının 18'inci Yılında Anılacak Sanatçı Zeki Müren, vefatının 18'inci yılında yarın anılacak.
Zeki Müren, Vefatının 18'inci Yılında Anılacak
13:21
Zeki Müren'in Babasının Mezarından Çalınan Kubbe Yerine Konuldu Bursa'da, Zeki Müren'in babası Kaya Müren'in mezarının üzerinden çalınan 150 kilo ağırlığındaki bronz kubbe, yeniden yaptırılarak yerine konuldu.
Zeki Müren'in Babasının Mezarından Çalınan Kubbe Yerine Konuldu
13:52
Sanat Güneşi Ölümünün 18'inci Yıldönümünde Anılacak Türkiye’nin sanat güneşi Zeki Müren, ölümünün 18. yıldönümünde Bursa'da bir dizi etkinlikle anılacak.
11:42
Sanat Güneşi Osmangazi'de Yeniden Doğacak Osmangazi Belediyesi, Türkiye'nin sanat güneşi Zeki Müren'i, ölümünün 18. yılında anacak.
11:39
Sanat Güneşi Şarkılarla Anılacak Osmangazi Belediyesi, sanat güneşi Zeki Müren’i ölümünün 18. yılında anacak.
Sanat Güneşi Şarkılarla Anılacak
08:45
Etimesgut'taki Festivalde Kültürler Kaynaştı Ankara Etimesgut Belediyesi'nin düzenlediği 11. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nde, Anadolu ve Balkan kültürü kaynaştı.
Etimesgut'taki Festivalde Kültürler Kaynaştı
04:20
11. Uluslararası Anadolu Günleri Festivali'nde Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı Etimesgut Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali ünlü sanatçıların konserleri ile yöresel ürünlerin tanıtımı ile devam ediyor.
11. Uluslararası Anadolu Günleri Festivali'nde Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı
00:19
Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi.
Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon...
23:41
30 Ağustos Zafer Bayramı Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk kez "başkomutan" sıfatıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi Resepsiyona, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ile eşi Kamuran Özel, Başbakan Yardımcıları ile bazı bakanlar, kuvvet komutanları, şehit yakınları, gaziler, akademisyenler, işadamları, sanatçılar, yabancı ülke büyükelçileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de arasında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı Resepsiyonda, yurdun 7
23:40
Çankaya Köşkünde Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon Gerçekleşti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkünde resepsiyon verdi.
22:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan "Başkomutan" Sıfatıyla İlk Resepsiyonunu Verdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çankaya Köşkü’nde resepsiyon verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Başkomutan' Sıfatıyla İlk Resepsiyonunu Verdi
22:09
30 Ağustos Zafer Bayramı Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk kez "başkomutan" sıfatıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi Resepsiyona, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ile eşi Kamuran Özel, Başbakan Yardımcıları ile bazı bakanlar, kuvvet komutanları, şehit yakınları, gaziler, akademisyenler, işadamları, sanatçılar, yabancı ülke büyükelçileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de arasında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı Resepsiyonda, yurdun 7
30 Ağustos Zafer Bayramı
22:04
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İlk 30 Ağustos Resepsiyonunda Muhalefet Yok 28 Ağustos'ta görevine başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü'nde 30 Ağustos Resepsiyonu verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İlk 30 Ağustos Resepsiyonunda Muhalefet Yok
11:30
Corolla ile Gaza Basan Toyota Türkiye'den Yeni Model Müjdesi 11. nesil Corolla ile üretim ve ihracatta gaza basan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye (TMMT), yeni model için kolları sıvadı.
23:23
Toyota Türkiye, Çalışanları Aile Gününde Buluştu Toyota Türkiye Otomotiv Sanayi AŞ. tarafından çalışan ve aileleri için gerçekleştirilen "Geleneksel Aile Günü" etkinliğinde sanatçı Muazzez Ersoy konser verdi.
16:00
İş Adamı Reşat Erdoğan, 600 Çocuğu Sünnet Ettirecek Malatyalı iş adamı Reşat Erdoğan’ın 600 çocuğu sünnet ettireceği bildirildi.
İş Adamı Reşat Erdoğan, 600 Çocuğu Sünnet Ettirecek
01:55
Sivas'ta Muazzez Ersoy Rüzgarı Türk Sanat Müziği sanatçısı Muazzez Ersoy, Sivas'ta konser verdi.
Sivas'ta Muazzez Ersoy Rüzgarı
16:03
Altın Kelebek 41'inci Kez Sahiplerini Buldu Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Magnum işbirliğinde, Zorlu Center PSM'de dün akşam gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.
Altın Kelebek 41'inci Kez Sahiplerini Buldu
15:26
Altın Kelebek 41'inci Kez Sahiplerini Buldu Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Magnum işbirliğinde, Zorlu Center PSM'de dün akşam gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:14:58. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUAZZEZ ERSOY HABERLERİ
[Hata Bildir]