08:4400
SON DAKİKA MUAZZEZ ERSOY HABERLERİ

Son Dakika Muazzez Ersoy Haberleri


MUAZZEZ ERSOY

Muazzez Ersoy, gerçek ismi Hatice Yıldız Levent, Türk sanat müziği sanatçısıdır."Devlet Sanatçısı" Muazzez Ersoy, 9 Ağustos 1958 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Gerçek adı hatice Yıldız Levent olan hanımefendi sanatçı, çocukluk ve gençlik yıllarını Kasımpaşa'da geçirdi. Müzikle ilgilenmesinde en... Devamı

  BM İyi Niyet Elçisi Muazzez Ersoy: Savaş Kadınları Yıkıyor

  BM İyi Niyet Elçisi Muazzez Ersoy: Savaş Kadınları Yıkıyor

  BM İyi Niyet Elçisi Sanatçı Muazzez Ersoy, "Dünyanın neresinde olursa olsun ne yazık ki savaş, kadınları her zaman yoksulluk, şiddet, göç, tecavüze itmektedir." dedi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Savaşın Mağdur Ettiği Kadınlar Paneli"

  BM İyi Niyet Elçisi sanatçı Ersoy: "Dünyanın neresinde olursa olsun ne yazık ki savaş, kadınları her zaman yoksulluk, şiddet, göç, tecavüze itmektedir" (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Fatma Şahin BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı

  Fatma Şahin BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, BM toplantısında Türikye'de yaşayan Suriyelilerin yaşadığı sıkıntıları anlatarak, uluslararası kuruluş ve temsilcilere yardım çağrısında bulundu. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Pekin 20. Bölgesel Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

  CENEVRE'de Pekin 20'nci Bölgesel Değerlendirme Toplantısında 'Mevcut Demografik Eğilim ve Ekonomik Durum içerisinde kadın ve Ekonomi' konuları ele alındı. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı - Fatma Şahin

  Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı - Fatma Şahin

  Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı- Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin : "Bütün gücümüzle alandayız ama bizim de bir gücümüz var. Bu gücün bütün kapasitesinin kullanılmasına rağmen uluslararası toplumun çok daha duyarlı olması gerekiyor"- BM İyi Niyet Elçisi sanatçı Ersoy: "Bir kadın, bir anne, bir sanatçı, bir iyi niyet elçisi ama her şeyden önce bir insan olarak her zaman, elimden geldiğince her türlü desteği vererek dünyanın dikkatini bu kadınlara çekmekten mutluluk (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin : "Bütün gücümüzle alandayız ama bizim de bir gücümüz var. Bu gücün bütün kapasitesinin kullanılmasına rağmen uluslararası toplumun çok daha duyarlı olması gerekiyor" BM İyi Niyet Elçisi sanatçı Ersoy: "Bir kadın, bir anne, bir sanatçı, bir iyi niyet elçisi. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Fatma Şahin, BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı

  Fatma Şahin, BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı

  Gaziantep Belediye Başkanı Şahin, BM toplantısında Türkiye'de yaşayan Suriyelilerin yaşadığı sıkıntıları anlatarak, uluslararası kuruluşlara yardım çağrısında bulundu. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı el-Caferi'yi Kabul Edecek

  Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı el-Caferi'yi Kabul Edecek

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı İbrahim el-Caferi'yi Çankaya Köşkünde kabul edecek. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Gündem Özeti / 6 Kasım 2014

  Gündem Özeti / 6 Kasım 2014

  ANADOLU AJANSI. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

 • Euro Belini Doğrultamıyor

  Euro Belini Doğrultamıyor Euro dolar karşısında, 7. ayda da gerilemesi beklenen Alman iş dünyası güven verisinin açıklanması öncesi 2 yılın en düşüğüne yakın seviyede. Uzmanlar daha da düşebileceği görüşünde.

 • Beşiktaşlıları Çıldırtan Sosa Kararı

  Beşiktaşlıları Çıldırtan Sosa Kararı Beşiktaş, Kasımpaşa'yı 2-0 yenerken hakem Özgür Yankaya'nın Sosa'nın ceza sahası içinde yere düşürüldüğü pozisyonda penaltı kararı verilmemesine isyan etti.

 • Sırplar, Türk Kanı Dökmeye Kararlı

  Sırplar, Türk Kanı Dökmeye Kararlı Sırp taraftarın ölümüyle sonuçlanan olaylar sonrası, Sırp tarafı gerginliği büyütme ve kan davasına dönüştürme amacında.

[Hata Bildir]
24.11.2014 08:44:51. #1.12#