20:1800
SON DAKİKA MUAZZEZ ERSOY HABERLERİ

Son Dakika Muazzez Ersoy Haberleri


MUAZZEZ ERSOY

Muazzez Ersoy, gerçek ismi Hatice Yıldız Levent, Türk sanat müziği sanatçısıdır."Devlet Sanatçısı" Muazzez Ersoy, 9 Ağustos 1958 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Gerçek adı hatice Yıldız Levent olan hanımefendi sanatçı, çocukluk ve gençlik yıllarını Kasımpaşa'da geçirdi. Müzikle ilgilenmesinde en... Devamı

   

  'Kendi Topraklarına Dönmeleri Mümkün Değil'

  "Kendi Topraklarına Dönmeleri Mümkün Değil"

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suriyelilerin uzun bir süre kendi topraklarına dönmelerinin çok mümkün görünmediğini söyledi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Suriye Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Suriye Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suriyelilerin uzun bir süre kendi topraklarına dönmelerinin çok mümkün görünmediğini belirterek, “Dolayısıyla Suriyeli kardeşlerimizle ile ilgili kalıcı, onların nesillerini kaybettirmeyecek, onların bu topraklarda gerçekten temel insan hak ve özgürlükleri içerisinde yaşamalarını sağlayacak bir takım kalıcı politikaları üretme mecburiyetimiz var” dedi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  BM İyi Niyet Elçisi Ersoy'dan Konteyner Kent Ziyareti

  BM İyi Niyet Elçisi Ersoy'dan Konteyner Kent Ziyareti

  Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi Sanatçı Muazzez Ersoy, Nizip ilçesindeki konteyner kenti ziyaret etti. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Savaşın Mağdur Ettiği Kadınlar Paneli"

  BM İyi Niyet Elçisi sanatçı Ersoy: "Dünyanın neresinde olursa olsun ne yazık ki savaş, kadınları her zaman yoksulluk, şiddet, göç, tecavüze itmektedir" (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Fatma Şahin BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı

  Fatma Şahin BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, BM toplantısında Türikye'de yaşayan Suriyelilerin yaşadığı sıkıntıları anlatarak, uluslararası kuruluş ve temsilcilere yardım çağrısında bulundu. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Pekin 20. Bölgesel Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

  CENEVRE'de Pekin 20'nci Bölgesel Değerlendirme Toplantısında 'Mevcut Demografik Eğilim ve Ekonomik Durum içerisinde kadın ve Ekonomi' konuları ele alındı. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı - Fatma Şahin

  Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı - Fatma Şahin

  Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı- Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin : "Bütün gücümüzle alandayız ama bizim de bir gücümüz var. Bu gücün bütün kapasitesinin kullanılmasına rağmen uluslararası toplumun çok daha duyarlı olması gerekiyor"- BM İyi Niyet Elçisi sanatçı Ersoy: "Bir kadın, bir anne, bir sanatçı, bir iyi niyet elçisi ama her şeyden önce bir insan olarak her zaman, elimden geldiğince her türlü desteği vererek dünyanın dikkatini bu kadınlara çekmekten mutluluk (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Pekin+20 Bölgesel Değerlendirme Toplantısı

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin : "Bütün gücümüzle alandayız ama bizim de bir gücümüz var. Bu gücün bütün kapasitesinin kullanılmasına rağmen uluslararası toplumun çok daha duyarlı olması gerekiyor" BM İyi Niyet Elçisi sanatçı Ersoy: "Bir kadın, bir anne, bir sanatçı, bir iyi niyet elçisi. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Fatma Şahin, BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı

  Fatma Şahin, BM'de Suriyelilerin Sorunlarını Anlattı

  Gaziantep Belediye Başkanı Şahin, BM toplantısında Türkiye'de yaşayan Suriyelilerin yaşadığı sıkıntıları anlatarak, uluslararası kuruluşlara yardım çağrısında bulundu. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 20:18:13. #1.12#