14:5600
SON DAKİKA MÜCAHİT ÖREN HABERLERİ

Son Dakika Mücahit Ören Haberleri

   

  İhlas Personeli, Sıla Yurdunda Buluştu

  İhlas Personeli, Sıla Yurdunda Buluştu

  Kastamonu Şaban-ı Veli Eğitim Kültür ve Sağlık Hizmetleri Derneğince organize edilen iftar programında İhlas Holding çalışanları bir araya geldi. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Akça: 'İnovasyon Büyük Şirketlerin Dayanağıdır'

  Akça: "İnovasyon Büyük Şirketlerin Dayanağıdır"

  İhlas Vakfı Kariyer Akademisi tarafından organize edilen ve Bimeks, Turkcell, TAV, İhlas Holding ve İstanbul Ticaret Odası’nın ana sponsorluğunda düzenlenen 9. Kariyer Zirvesi Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’nde başladı. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  İhlas Doğu Anadolu Bölgesi 2014 Hedeflerini Belirledi

  İhlas Doğu Anadolu Bölgesi 2014 Hedeflerini Belirledi

  Doğu Anadolu Bölgesi,Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama çalışanları, Erzurum Bölge Temsilciliği'nin ev sahipliğinde düzenlenen, ‘2013 yılı Değerlendirme ve 2014 Yılı Hedef Belirleme Toplantısı’nda bir araya geldi. (05 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  'Medya Dünden Çok Daha İyi Noktada'

  "Medya Dünden Çok Daha İyi Noktada"

  Avrupa Birliği Bakanı Bağış, "Kim ne derse desin, bugün Türk medyamız tarihin en özgür dönemini yaşamaktadır." dedi. (17 Eylül 2013 Salı )

   

  Emine Erdoğan: 'Ne İş Olsa Yaparım Devri Kapanıyor'

  Emine Erdoğan: "Ne İş Olsa Yaparım Devri Kapanıyor"

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye ekonomisindeki büyük değişimle birlikte artık, 'Ne iş olsa yaparım' devrinin hızlı bir şekilde sona erdiğini belirterek, "Büyüyen ekonomi, uzmanlaşmış iş gücüne ihtiyaç duymaktadır" dedi. (11 Mayıs 2013 Cumartesi )

   

  Bakan Bağış Eğitimin Önemine Dikkat Çekti

  Bakan Bağış Eğitimin Önemine Dikkat Çekti

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, ezberci bir nesil istemediklerine dikkat çekerek, "Biz ezberci bir nesil istemiyoruz." (11 Mayıs 2013 Cumartesi )

   

  İhlas'ta Oğul Ören Dönemi Başladı

  İhlas'ta Oğul Ören Dönemi Başladı

  Vefat eden İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in yerine oğlu Ahmet Mücahit Ören getirildi (25 Şubat 2013 Pazartesi )

   

  Enver Ören Dualarla Uğurlandı

  Enver Ören Dualarla Uğurlandı

  Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören, Eyüp Sultan Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna dualarla uğurlandı. (23 Şubat 2013 Cumartesi )

   

  İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in Vefatı

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, basın yayın alanında vasıflı kadrolar yetiştirmiş, Türk tarihine, kültürüne ve inançlara saygılı nesiller yetişmesi için ömrü boyunca çırpınmış çok değerli bir insanı kaybettiklerini ifade etti. (23 Şubat 2013 Cumartesi )

   

  Palandöken'den İhlas Holdinge Başsağlığı Mesajı

  TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, çok yönlü hizmetleriyle gönüllerde müstesna bir yer edinen, hep sevgi çiçeği açtıran Enver Ören'i her zaman sevgi ve saygıyla hatırlayacaklarını belirtti Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK)... (23 Şubat 2013 Cumartesi )

   

  Enver Ören'in Vefatı

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı yayımladı. (23 Şubat 2013 Cumartesi )

   

  İş Adamı Enver Ören'in Vefatı

  İş Adamı Enver Ören'in Vefatı

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, iş adamı Enver Ören'in vefatı dolayısıyla oğlu Mücahit Ören'e başsağlığı mesajı gönderdi. (23 Şubat 2013 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 14:56:02. #1.11#