SON DAKİKA MÜCAHİT ÖREN HABERLERİ

Son Dakika Mücahit Ören Haberleri

19:40
Başbakan Davutoğlu, Bazı İş Adamlarını Kabul Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, bazı iş adamlarını kabul etti.
17:02
İhlas Personeli, Sıla Yurdunda Buluştu Kastamonu Şaban-ı Veli Eğitim Kültür ve Sağlık Hizmetleri Derneğince organize edilen iftar programında İhlas Holding çalışanları bir araya geldi.
İhlas Personeli, Sıla Yurdunda Buluştu
15:22
Akça: "İnovasyon Büyük Şirketlerin Dayanağıdır" İhlas Vakfı Kariyer Akademisi tarafından organize edilen ve Bimeks, Turkcell, TAV, İhlas Holding ve İstanbul Ticaret Odası’nın ana sponsorluğunda düzenlenen 9. Kariyer Zirvesi Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’nde başladı.
Akça: 'İnovasyon Büyük Şirketlerin Dayanağıdır'
11:49
İhlas Doğu Anadolu Bölgesi 2014 Hedeflerini Belirledi Doğu Anadolu Bölgesi,Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama çalışanları, Erzurum Bölge Temsilciliği'nin ev sahipliğinde düzenlenen, ‘2013 yılı Değerlendirme ve 2014 Yılı Hedef Belirleme Toplantısı’nda bir araya geldi.
İhlas Doğu Anadolu Bölgesi 2014 Hedeflerini Belirledi
09:30
"Medya Dünden Çok Daha İyi Noktada" Avrupa Birliği Bakanı Bağış, "Kim ne derse desin, bugün Türk medyamız tarihin en özgür dönemini yaşamaktadır." dedi.
'Medya Dünden Çok Daha İyi Noktada'
16:12
Emine Erdoğan: "Ne İş Olsa Yaparım Devri Kapanıyor" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye ekonomisindeki büyük değişimle birlikte artık, 'Ne iş olsa yaparım' devrinin hızlı bir şekilde sona erdiğini belirterek, "Büyüyen ekonomi, uzmanlaşmış iş gücüne ihtiyaç duymaktadır" dedi.
Emine Erdoğan: 'Ne İş Olsa Yaparım Devri Kapanıyor'
15:14
Bakan Bağış Eğitimin Önemine Dikkat Çekti Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, ezberci bir nesil istemediklerine dikkat çekerek, "Biz ezberci bir nesil istemiyoruz."
Bakan Bağış Eğitimin Önemine Dikkat Çekti
13:54
İhlas'ta Oğul Ören Dönemi Başladı Vefat eden İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in yerine oğlu Ahmet Mücahit Ören getirildi
İhlas'ta Oğul Ören Dönemi Başladı
16:59
Enver Ören Dualarla Uğurlandı Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören, Eyüp Sultan Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna dualarla uğurlandı.
Enver Ören Dualarla Uğurlandı
13:01
İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in Vefatı Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, basın yayın alanında vasıflı kadrolar yetiştirmiş, Türk tarihine, kültürüne ve inançlara saygılı nesiller yetişmesi için ömrü boyunca çırpınmış çok değerli bir insanı kaybettiklerini ifade etti.
12:40
Palandöken'den İhlas Holdinge Başsağlığı Mesajı TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, çok yönlü hizmetleriyle gönüllerde müstesna bir yer edinen, hep sevgi çiçeği açtıran Enver Ören'i her zaman sevgi ve saygıyla hatırlayacaklarını belirtti Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK)...
12:34
Enver Ören'in Vefatı Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı yayımladı.
11:12
İş Adamı Enver Ören'in Vefatı TBMM Başkanı Cemil Çiçek, iş adamı Enver Ören'in vefatı dolayısıyla oğlu Mücahit Ören'e başsağlığı mesajı gönderdi.
İş Adamı Enver Ören'in Vefatı
10:41
İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in Vefatı TBMM Başkanı Cemil Çiçek, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı nedeniyle oğlu Mücahit Ören'e bir başsağlığı mesajı gönderdi.
03:10
İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vefat Etti İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören tedavi gördüğü Memorial Hastanesi'nde hayatını kaybetti.
İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vefat Etti
01:14
Enver Ören'in Vefatı BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr.
Enver Ören'in Vefatı
01:07
Destici: Türkiye Büyük Bir Değerini Yitirdi Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Enver Ören'in vefatı ile ilgili taziye mesajı yayımladı.
Destici: Türkiye Büyük Bir Değerini Yitirdi
00:47
BDP'li Destici'den, Enver Ören İçin Taziye Mesajı BBP Genel Başkanı Destici, Enver Ören'in vefatı dolayısıyla yayımladığı taziye mesajında, "Türkiye büyük bir değerini yitirdi" dedi.
23:29
Enver Ören Hayatını Kaybetti-3 İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören tedavi gördüğü Memorial Hastanesi'nde hayatını kaybetti.
Enver Ören Hayatını Kaybetti-3
11:07
İhlas, Doğu Anadolu Çalışanlarını Ödüllendirdi, Hedef Belirledi Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama bölge çalışanları, Erzurum Bölge Temsilciliği'nin ev sahipliğinde düzenlenen, "2012 yılı Değerlendirme ve 2013 Yılı Hedef Belirleme Toplantısı"nda bir araya geldi.
İhlas, Doğu Anadolu Çalışanlarını Ödüllendirdi, Hedef Belirledi
11:51
Başbakan Erdoğan, Wef Katılımcıları Onuruna Resepsiyon Verdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Ekonomik Forumu katılımcıları onuruna dün gece Dolmabahçe Sarayı'nda resepsiyon verdi.
Başbakan Erdoğan, Wef Katılımcıları Onuruna Resepsiyon Verdi
12:48
Başbakan Erdoğan."Derdimiz Suriye'nin İç İşlerine Karışmak Değil, Kapsamlı Bir Yangına Dikkat... Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'deki meselenin tüm bölgeyi etkisi altına aldığını belirterek, "Derdimiz asla ve asla Suriye'nin iç işlerine karışmak değil, tam tersine Suriye'deki bir yangının bütün bu coğrafyayı içine alacağını bildiğimiz"...
Başbakan Erdoğan.'Derdimiz Suriye'nin İç İşlerine Karışmak Değil, Kapsamlı Bir Yangına Dikkat...
14:16
Bakan Çağlayan: "Türkiye Kriz Kelimesini Lugatından Çıkardı ve Çöpe Attı" Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan katıldığı "Krizle Yaşamak mı Krizi Aşmak mı?" konulu konferansta, Türkiye'nin kriz kelimesini lugatından çıkarıp kullanılmamak üzere çöpe attığını söyledi.
Bakan Çağlayan: 'Türkiye Kriz Kelimesini Lugatından Çıkardı ve Çöpe Attı'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 17:31:07. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MÜCAHİT ÖREN HABERLERİ
[Hata Bildir]