SON DAKİKA MUDANYA BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Mudanya Belediyesi Haberleri

 • 15:56 Mudanya Belediyesi'nden Mudanya Belediyesi'nden "ÜCRETSİZ İnternet Hizmete Girdi" Mudanya Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında gerçekleştirdiği hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. Mudanya Belediyesi ilçede 'Ücretsiz İnternet' projesini hayata geçirdi.
 • 18:23 Mudanya Belediyesi Budo İskelesini Mühürleyecek Mudanya Belediyesi Budo İskelesini Mühürleyecek Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, kısa bir süre önce bakanlar kurulu kararıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne tahsis edilen BUDO iskelesini mühürleyeceklerini açıklayarak, “Büyükşehir Belediyesi’ne ait BUDO iskelesindeki binaların kaçak ve ruhsatsız olduğu tespit edildi.
 • 16:45 Kameriyeler İlgi Görmeye Devam Ediyor Kameriyeler İlgi Görmeye Devam Ediyor Mudanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde üretilen kameriyeler vatandaşlardan büyük ilgi görmeye devam ediyor.
 • 08:58 Zabıta'dan Pazaryerlerine Denetim Zabıta'dan Pazaryerlerine Denetim Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ilçede kurulan ve halkın yoğun olarak bulunduğu pazaryerlerinde ikinci denetimini gerçekleştirdi.
 • 13:25 Zabıta Denetimlerini Sürdürüyor Devamı Gelecek İlçe genelinde birçok alanda denetimlerini sürdüren Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, lokanta, restaurant ve fırınlarda incelemeler gerçekleştirdi.
 • 14:04 Zabıta'dan HurdacIlara ve Hurda Depolarına Denetim Zabıta'dan HurdacIlara ve Hurda Depolarına Denetim Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ilçede gerçekleştirdikleri denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor.
 • 09:29 Muratpaşa Belediyesi'nin Sosyal Projeleri Örnek Oluyor Muratpaşa Belediyesi'nin Sosyal Projeleri Örnek Oluyor Muratpaşa Belediyesi’nin sosyal projelerini incelemek üzere Bursa’nın Mudanya ilçesinden bir grup heyet geldi.
 • 09:29 Zabıta'dan Kahvehane Denetimleri Zabıta'dan Kahvehane Denetimleri İlçede yaptıkları denetimleri sıklaştıran Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ilçede bazı işyerlerinin genel temizliği ile ilgili gelen şikayetler üzerine yeni denetimler gerçekleştiriyor.
 • 13:40 MAK'tan Okullarda Deprem Tatbikatı MAK'tan Okullarda Deprem Tatbikatı Sivil Savunma ve Deprem Haftası dolayısıyla Mudanya Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi ilçedeki okullarda deprem tatbikatı düzenleyerek, öğrencileri deprem konusunda bilinçlendiriyor.
 • 14:00 Fen İşleri 2016 Yılı Programına Başladı Mudanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, trafiği ve yol geçişlerini engelleyen çöp konteynırlarını yol kenarlarına çekiyor.
 • 15:52 Balıkçı Barınağı Yeni Yüzü ile Hizmette Balıkçı Barınağı Yeni Yüzü ile Hizmette Mudanya Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl yenileme çalışmaları tamamlanan Arnavutköy Balıkçı Barınağı'nda elektrik, su ve aydınlatma işlemleri tamamlandı.
 • 14:35 Sokak Hayvanlarına Mikroçip Uygulaması Başladı Mudanya Belediyesi Veterinerlik Birimi tarafından merkeze getirilen tüm sokak hayvanlarına mikroçip uygulaması başladı.
 • 17:05 Sihirbazlı Ders Başı Sihirbazlı Ders Başı Bursa’nın Mudanya ilçesinde öğrenciler Karagöz ve illüzyon gösterileri ile ders başı yaptı.
 • 08:58 Mudanya Belediyesi'den Mudanya Belediyesi'den "İKİNCİ Döneme Merhaba" İlçede kültür sanat etkinliklerine hız veren Mudanya Belediyesi ilçede eğitim gören minik öğrencileri unutmadı.
 • 11:06 Antalya Deplasmanında Dinçspor İmzası Antalya Deplasmanında Dinçspor İmzası Türkiye Deplasmanlı Bayanlar Hentbol 2. Ligi B Grubu'nda mücadele eden Mudanya Belediyesi Dinçspor Bayan Hentbol Takımı, Antalya deplasmanında karşılaştığı Karatay Lisesi Spor Kulübü’nü 34-30 yenerek galibiyet serisine devam etti.
 • 17:34 Dinçspor Uzun Bir Aradan Sonra Galip Geldi Dinçspor Uzun Bir Aradan Sonra Galip Geldi Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde (TKBL) mücadele eden Mudanya Belediyesi Dinçspor Kulübü, evinde ağırladığı Yalova VİP Gençlik Spor Kulübü’nü zorlu geçen karşılaşmada 84-80 yenmeyi başardı.
 • 14:03 Mak'a "Kentsel Arama Kurtarma ve Temel İtfaiyecilik Eğitimi" Mudanya Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (MAK), "Kentsel Arama Kurtarma ve Temel İtfaiyecilik Eğitimi"ni tamamlayarak sertifikalarını aldı.
 • 17:10 MAK, Eğitimler İle Daha Güçlü! MAK, Eğitimler İle Daha Güçlü! Mudanya Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (MAK) aldığı eğitimlere bir yenisini daha ekledi.
 • 16:57 Türkyılmaz; "ZEYTİN Dalı İle Hemşehrilerimize Umut Oluyoruz" Mudanya Belediyesi'nin sosyal belediyecilik alanında bir ilki gerçekleştirerek, hayata geçirdiği "Zeytin Dalı" projesi ile ihtiyaç sahipleri ve engelli vatandaşlara umut olmayı sürdürüyor.
 • 12:10 Nehü Kadın Basketbol Takımı İlk Yarıyı 2. Olarak Tamamladı Nehü Kadın Basketbol Takımı İlk Yarıyı 2. Olarak Tamamladı Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligde mücadele eden Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, ilk yarıyı 2. olarak tamamladı.
 • 16:42 Bandırma Hentbol Gençlik ve Spor Kulübü 1. Lig'e Çıkmak İstiyor Bandırma Hentbol Gençlik ve Spor Kulübü 1. Lig'e Çıkmak İstiyor 2. Lig Bayanlar Hentbol Ligi takımlarından Bandırma Hentbol Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Kemal Taşkın, hedeflerinin yetersiz kadroya rağmen 1. Lig'e çıkmak olduğunu söyledi.
 • 18:31 Mak, Yalova'da İleri Seviyede Yangın Eğitimi Aldı Bursa’da Mudanya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Arama Kurtarma Ekibi (MAK), Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden ileri seviyede itfaiye eğitimi aldı.
 • 17:37 Mak Yangın Eğitimini Yalova'dan Aldı Mudanya Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (MAK) Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nden İleri seviyede itfaiye eğitimi aldı.
 • 17:17 Mudan'ya Belediyesi'nden Tunceli Hozat Belediyesi'ne Araç Yardımı Mudanya Belediyesi kardeş belediye olan Tunceli Hozat Belediyesi'ne araç bağışında bulunduğu. Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Mudanya Belediyesi Meclis Üyeleri Ali Polat ve Servet Usta, belediye personelleri ile birlikte, Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat'ı ve Hozat ilçesindeki vatandaşları ziyaret etti.
 • 16:20 Mudanya Belediyesi'nden Çıkarılan İşçilerin Hukuk Zaferi Mudanya Belediyesi'nden Çıkarılan İşçilerin Hukuk Zaferi Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın göreve geldikten kısa bir süre sonra iş akitlerine son verdiği belediye işçileri hukuk mücadelesini kazandı.
 • 12:48 Mütareke Binası Önünde 330 Kişiden "Türk Bayrağı" Bursa'nın Mudanya ilçesinde, Kurtuluş Savaşı sonrası 11 Ekim 1922'de ateşkes anlaşmasının imzalandığı tarihi binanın önünde 330 kişi tarafından Türk bayrağı oluşturuldu.
 • 13:32 Mudanya Belediyesi Şehitlerin Hayrına Lokma Dağıttı Mudanya Belediyesi, terör olaylarında şehit düşen asker ve polislerin hayrına lokma dağıttı.
 • 18:59 Türkyılmaz'dan Yangınzede Esnafa Şok Cevap Türkyılmaz'dan Yangınzede Esnafa Şok Cevap Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Tirilye bölgesinde çıkan yangında dükkanları yanan esnafın yardım talebine, “Liman Tarım Bakanlığı’na ait. Bakanlığa başvurun, biz yardım etmeyiz” diye karşılık verdi.
 • 19:50 Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi A Grubu'nun ilk haftasında Yalova VİP Gençlik, Mudanya Belediyesi Dinçspor'u 70-52 mağlup etti.
 • 19:29 Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi A Grubu’nun ilk haftasında Yalova VIP Gençlik evinde ağırladığı Mudanya Belediyesi Dinçspor’u 18 sayı farkla 70-52 mağlup ederek, sezona galibiyet ile başladı.
 • 13:30 Mudanya Belediyesi Köy Tuvaletini Kiraya Çıkardı Mudanya Belediyesi Köy Tuvaletini Kiraya Çıkardı Mudanya Belediyesi’nin Dereköy’de bulunan umumi tuvaleti kiraya çıkarması tepkiye sebep oldu.
 • 16:43 Yalova'nın Perileri Fitness City'de Güç Depoluyor Yalova'nın Perileri Fitness City'de Güç Depoluyor Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Yalova VİP Gençlik, sezonun ilk maçına sıkı bir şekilde hazırlanıyor.
 • 14:20 Mak, Uzman Kadrolarla Daha Güçleniyor! Mak, Uzman Kadrolarla Daha Güçleniyor! MAK Birliği Ekip Lideri Aykut Şener, MAK ekibinin aldığı eğitimlerle, daha profesyonel anlamda hizmet verebilmek amacıyla su üstü ve su altı personelin güçlendirildiğini belirtti.
 • 23:44 Basketbol Kadınlar Federasyon Kupası Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından Antalya'da düzenlenen Kadınlar Basketbol Ligi Federasyon Kupası eleme grubunun ilk gününde 8 grupta 8 maç oynandı.
 • 12:41 Mudanya Belediyesi, Kemirgenlerle Mücadele Ediyor Mudanya Belediyesi, Kemirgenlerle Mücadele Ediyor Bursa’da Mudanya Belediyesi, salgın hastalıkların yayılmasını önlemek amacıyla kemirgenlerle mücadeleye başladı.
 • 14:42 Tirilye'de Yağmur Altında Kurtuluş Kutlaması Tirilye'de Yağmur Altında Kurtuluş Kutlaması Bursa’da Mudanya ilçesine bağlı Tirilye mahallesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıldönümü yağmur altında kutlandı.
 • 19:55 Barış Sembolü Barış Sembolü" Rekor Getirdi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Rekor denemesine katılan vatandaşların hazırlanması ve alandan detaylar- Vatandaşların suya girerek Barış Sembolü'nü oluşturulması- Alanın havadan çekilen görüntüleri "Barış Sembolü" rekor getirdi- Mudanya Belediyesince 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve deniz üzerinde 460 kişinin bir araya gelerek oluşturduğu "Barış Sembolü", Guinness Rekorlar Kitabı'na "Dünyanın en büyük barış sembolü" olarak girdi- Belediye Başkanı Türkyılmaz: - "Kırılan rekor ile tüm dünyaya 'sonsuza dek barış' çağrısında bulunduk" Bursa'da, Mudanya Belediyesince 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve deniz üzerinde 460 kişinin bir araya gelerek oluşturduğu "Barış Sembolü", Guinness Rekorlar Kitabı'nda "Dünyanın en büyük barış sembolü" olarak yer aldı.
 • 17:38 Barış Sembolü" Rekor Getirdi Bursa'da, Mudanya Belediyesince 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve deniz üzerinde 460 kişinin bir araya gelerek oluşturduğu "Barış Sembolü", Guinness Rekorlar Kitabı'nda "Dünyanın en büyük barış sembolü" olarak yer aldı.
 • 16:07 Barış Sembolü" ile Rekor Denemesi Bursa'nın Mudanya Belediyesince 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında, deniz üzerinde 460 kişiyle oluşturulan "Barış Sembolü" ile Guinnes Rekorlar Kitabı'na girmek için deneme yapıldı.
 • 15:38 Mudanya Belediyesi'nden Kaymakoba'ya Yol Hizmeti Mudanyalı hemşehrilerimize daha yaşanabilir bir kent yaratmak amacıyla gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti.
 • 10:57 Mudanya Belediyesi Top Alanını Tertemiz Yaptı! Mudanya Belediyesi Top Alanını Tertemiz Yaptı! Mudanya Belediyesi, yine işbaşındaydı.
 • 11:54 Marmara Depremi'nin 16'ncı Yılı Mudanya Belediyesi Arama Kurtarma Birimi (MAK), 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 16'ncı yılı dolayısıyla gece Mütareke Meydanı'nda "anma nöbeti" tuttu.
 • 19:39 Denizde Çırpınan Genç Kızı Boğulmaktan Kurtardılar Denizde Çırpınan Genç Kızı Boğulmaktan Kurtardılar Bursa'nın Mudanya İlçesi Güzelyalı sahilinde, serinlemek amacıyla denize giren 17 yaşındaki Nejla B., dalgalı denizde kıyıdan 20 metre açıkta çırpınarak yardım istedi.
 • 18:43 Denizde Çırpınan Genç Kızı Boğulmaktan Kurtardılar Denizde Çırpınan Genç Kızı Boğulmaktan Kurtardılar Bursa'nın Mudanya İlçesi Güzelyalı sahilinde, serinlemek amacıyla denize giren 17 yaşındaki Nejla B., dalgalı denizde kıyıdan 20 metre açıkta çırpınarak yardım istedi.
 • 11:55 Denize Giren 15 Yaşındaki Çocuğun Cesedi 39 Saat Sonra Bulundu Denize Giren 15 Yaşındaki Çocuğun Cesedi 39 Saat Sonra Bulundu Bursa'nın Mudanya ilçesine bağlı Eğerce Mahallesi sahilinde bir arkadaşıyla geçtiğimiz pazar günü denize giren ve iki gündür arama çalışmaları süren 15 yaşındaki Mahmut Ali Türk’ün cansız bedenine 39 saat sonra ulaşıldı.
 • 17:25 Elinden Giden Barınaktan Hizmeti de Çekti Elinden Giden Barınaktan Hizmeti de Çekti Mudanya Belediyesi, yakın zamanda Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na devrettiği Trilye Balıkçı Barınağı’nın elektriklerini kesti, çöp konteynırlarını kaldırdı.
 • 15:07 Hukuk Fakültesi Öğrencisi Nuray, Türk Bayrağı ve Duvakla Uğurlandı Hukuk Fakültesi Öğrencisi Nuray, Türk Bayrağı ve Duvakla Uğurlandı Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki bombalı saldırıda hayatını kaybeden Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Nuray Koçan, memleketi Bursa'nın Mudanya ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:49 Bursa'da Sahibinden 1 Milyon Dolara Satılık Kilise Bursa'da Sahibinden 1 Milyon Dolara Satılık Kilise Bursa'nın Mudanya ilçesine bağlı Tirilye Mahallesi'nde tarihi Aziz Yuhanna kilisesi 1 milyon dolara satışa çıkarıldı.
 • 15:36 Sahibinden 1 Milyon Dolara Satılık Kilise Sahibinden 1 Milyon Dolara Satılık Kilise Bursa'nın Mudanya İlçesi'ne bağlı Tirilye Mahallesi'nde tarihi Aziz Yuhanna (Saint John) kilisesi 1 milyon dolara satışa çıkarıldı.
 • 14:41 Başkan Türkyılmaz, Başarılı Yüzücüyü Kutladı Mudanya Belediyesi ve Dinç Spor Kulübü Başkanı Hayri Türkyılmaz, "4.TYF-DTO İzmir Açık Su Yüzme Türkiye Şampiyonası"nda, 19-24 Yaş 5 kilometre bayanlarda Türkiye 2'ncisi olan İdil Özkul'u kutladı.