SON DAKİKA MUDURNU HABERLERİ

Son Dakika Mudurnu Haberleri

11:25
Bolu Belediye Başkanı, Çaycıyı Dövdü Taşkesti Belde Belediyesinde çaycılık yapan Ferit Karademir, işten ayrılması nedeniyle tazminatını isteyince Belediye Başkanı Saim Çevik tarafından dövüldüğünü söyledi.
Bolu Belediye Başkanı, Çaycıyı Dövdü
11:00
Belediye Başkanının Çaycıyı Dövdüğü İddiası Bolu'nun Mudurnu İlçesi Taşkesti Belde Belediyesi'nde çaycılık yapan Ferit Karademir, işten ayrılması nedeniyle tazminatını isteyince Belediye Başkanı AK Partili Saim Çevik tarafından dövüldüğünü iddia etti.
Belediye Başkanının Çaycıyı Dövdüğü İddiası
20:37
Mudurnu'daki "Erasmus Projesi" Mudurnu'daki "Erasmus Projesi" Mudurnu Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan "Erasmus Projesi" kapsamında 6 ülkeden gelen öğrenciler için "Birikme Gecesi" düzenlendi.
Mudurnu'daki 'Erasmus Projesi'
10:39
Mudurnu'daki "Erasmus Projesi" Mudurnu Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan "Erasmus Projesi" kapsamında 6 ülkeden gelen öğrenciler için "Birikme Gecesi" düzenlendi.
Mudurnu'daki 'Erasmus Projesi'
21:05
Başkasını Sevdiğini Söyleyince Öldürdü Bolu'da, 31 yaşındaki Nurten Çelikbaş'ı öldürdükten sonra kaçan kamyon şoförü 42 yaşındaki Şerafettin Kahraman babasının evinde yakalandı.
Başkasını Sevdiğini Söyleyince Öldürdü
18:27
Başkasını Sevdiğini Söyleyince Öldürmüş Bolu'da, 31 yaşındaki Nurten Çelikbaş'ı öldürdükten sonra kaçan kamyon şoförü 42 yaşındaki Şerafettin Kahraman, babasının evinde yakalandı.
Başkasını Sevdiğini Söyleyince Öldürmüş
16:20
Bolu'da Öldürülen Kadının Katili Sevgilisi Çıktı Bolu’da akşam saatlerinde evinde öldürülmüş halde bulunan 31 yaşındaki Nurten Çelikbaş’ın katili erkek arkadaşı çıktı.
11:42
Mudurnu'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Mudurnu ilçesindeki kazada 1 kişi yaralandı.
00:45
Mudurnu'da "Erasmus Projesi" Mudurnu Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan "Erasmus Projesi" kapsamında, 6 ülkeden gelen 45 öğrenci çeşitli etkinliklere katılacak.
Mudurnu'da 'Erasmus Projesi'
13:31
Mudurnu'da "Erasmus Projesi" Mudurnu Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan "Erasmus Projesi" kapsamında, 6 ülkeden gelen 45 öğrenci çeşitli etkinliklere katılacak.
Mudurnu'da 'Erasmus Projesi'
22:36
Bolu - Kalp Krizi Direksiyon Başında Yakaladı Kalp krizi direksiyon başında yakaladı Bolu'da kamyonla seyir halindeyken kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren 59 yaşındaki İbrahim Sapmaz yoldan çıkıp işyerine çarptı.
Bolu - Kalp Krizi Direksiyon Başında Yakaladı
21:56
Kalp Krizi Direksiyon Başında Yakaladı Bolu'da kamyonla seyir halindeyken kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren 59 yaşındaki İbrahim Sapmaz, yoldan çıkıp iş yerine çarptı.
Kalp Krizi Direksiyon Başında Yakaladı
17:48
Bolu'da 134 Köye Ulaşım Sağlanamıyor Bolu’da yoğun kar yağışı sonrasında kapalı olan 134 köy yolunu ulaşım açmak için çalışmalar devam ediyor.
11:52
Bolu'da 134 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Bolu'da etkili kar yağışı nedeniyle 134 köy yolu ulaşıma kapandı.
Bolu'da 134 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
10:08
Bolu'da 121 Köy Yolu Kapalı Bolu'da kar yağışı nedeniyle 121 köy yolu ulaşıma kapandı.
Bolu'da 121 Köy Yolu Kapalı
15:58
Beypazarı'nda Kar Kalınlığı 30 Cm'ye Ulaştı Beypazarı'nda kar kalınlığı şehir merkezinde 10 cm'ye, yüksek kesimlerde ise 30 cm'ye ulaştı.
17:41
Kar Yağışı, Bolu Dağında Ulaşımı Etkiliyor Bolu'nun Osmanlı'dan kalan tarihi konak ve evleriyle ünlü ilçesi Mudurnu'da kar yağışı etkili oluyor.
Kar Yağışı, Bolu Dağında Ulaşımı Etkiliyor
16:12
Kar Yağışı Bolu Dağı'nda Ulaşımı Etkiliyor (4) Çatılardan SARKAN KAR VE BUZLAR TEMİZLENDİ Bolu'nun Osmanlı'dan kalan tarihi konak ve evleriyle ünlü ilçesi Mudurnu'da kar yağışı etkili oluyor.
Kar Yağışı Bolu Dağı'nda Ulaşımı Etkiliyor (4)
23:23
Abant Gölü Buz Tuttu Doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkında bulunan gölün yüzeyi buz tuttu.
Abant Gölü Buz Tuttu
11:59
Abant Gölünde Buz Sessizliği Doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkında bulunan gölün yüzeyi buz tuttu.
Abant Gölünde Buz Sessizliği
12:05
Yurtta Kış Bolu'da yoğun kar yağışı nedeniyle 318 köy yolu ulaşıma kapandı.
21:33
Mudurnu-Akyazı Karayolu Trafiğe Kapandı Bolu'nun Mudurnu-Akyazı karayolunda kamyonlar kayınca yol bir süre trafiğe kapandı.
Mudurnu-Akyazı Karayolu Trafiğe Kapandı
18:18
Mudurnu Off Road Ekibinden Keşif Gezisi Mudurnu off road ekibinden keşif gezisi Mudurnu Off Derneği üyeleri, yeni parkurlar belirlemek amacıyla Yeniceşıhlar köyü Aşıklar mevkisinde keşif gezisi yaptı.
Mudurnu Off Road Ekibinden Keşif Gezisi
11:34
Mudurnu Off Road Ekibinden Keşif Gezisi Mudurnu Off Derneği üyeleri, yeni parkurlar belirlemek amacıyla Yeniceşıhlar köyü Aşıklar mevkisinde keşif gezisi yaptı.
Mudurnu Off Road Ekibinden Keşif Gezisi
09:19
Abant'ta Kar Yağışının Ardından - Hafta sonunu Abant Tabiat Parkı'nda geçiren tatilciler, kar yağışı ve buzlanma nedeniyle zor anlar yaşadı Abant Tabiat Parkı'nda tatilciler, kar yağışı ve buzlanma nedeniyle araçlarıyla ilerlemekte güçlük çekti.
Abant'ta Kar Yağışının Ardından
10:19
Yurtta Kış Hafta sonunu Abant Tabiat Parkı'nda geçiren tatilciler, kar yağışı ve buzlanma nedeniyle zor anlar yaşadı.
22:01
Abant Tatilcilerinin Kızak Keyfi BOLU(AA) - Bolu Abant Tabiat Parkı'nda tatilciler karla kaplı tepelerden kaymanın tadını çıkardı.
Abant Tatilcilerinin Kızak Keyfi
16:04
Kar Yağışı Nedeniyle Araçlar Yolda Kaldı Bolu'nun Mudurnu ve Göynük ilçelerinde etkili olan kar yağışı günlük yaşamı ve ulaşımı olumsuz etkiledi.
Kar Yağışı Nedeniyle Araçlar Yolda Kaldı
11:47
Ballıkaya Barajından Derivasyon Çalışmaları Tamamlandı Orman ve Su İşleri Bakanlığı DSİ Genel Müdürlüğü tarafından Sakarya'nın Akyazı ilçesinde inşa edilen, Ballıkaya Barajının derivasyon tüneli inşaat çalışmaları tamamlandı.
Ballıkaya Barajından Derivasyon Çalışmaları Tamamlandı
16:26
Mudurnu'da Ev Yangını Mudurnu'da ahşap evde çıkan yangında 1 kişi yaralandı.
Mudurnu'da Ev Yangını
15:38
Bolu Yanan Ahşap Ev Yıkıldı Bolu'nun Mudurnu İlçesi'ne bağlı Mangırlar Köyü'nde elektrik kontağı sonucu ahşap ev alev alev yanarken, iş makinesiyle yıkılarak yangın söndürüldü.
Bolu Yanan Ahşap Ev Yıkıldı
12:54
Mudurnu'da Ev Yangını: 1 Yaralı Bolu'nun Mudurnu ilçesinde ahşap evde çıkan yangında 1 kişi yaralandı.
Mudurnu'da Ev Yangını: 1 Yaralı
18:06
AK Parti Bolu 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Kılıçdaroğlu, katıldığı televizyon programında, 'benim yakınlarımdan yedi kişi bile girmiş olsa, ben istifa etmeye hazırım' demişti.
16:33
Abant-Mudurnu Karayolunda Çalışma Abant Mudurnu Karayolunda yol bakım çalışması devam ediyor.
12:55
2014 Gençliğin Yılı Oldu Gençlik ve Spor Bakanlığı, yıl içerisinde gerçekleştirdiği projelerle gençliğin ortak sesi oldu.
2014 Gençliğin Yılı Oldu
12:38
2014 Gençliğin Yılı Oldu Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç "İlerleyen süreçte de yapacağımız projelerle, 2023 ve 2071 vizyonuna ışık tutacak gençlerimizi, geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz." dedi.
19:17
Yeni Köprüde Çalışmalar Başladı Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Mudurnu Çayı üzerindeki Çatalköprü’de yenileme çalışması başlattı.
Yeni Köprüde Çalışmalar Başladı
12:21
Mudurnu'da Ufo İddiası Bolu'nun Mudurnu İlçesi'nde ışık saçarak uçan esrarengiz cisim güvenlik kameralarına yansıdığı iddia etti.
Mudurnu'da Ufo İddiası
11:30
Bolu'da Işık Saçarak Uçan Esrarengiz Cisim Kameralara Yansıdı Bolu'nun Mudurnu İlçesi'nde ışık saçarak uçan esrarengiz cisim güvenlik kameraları kayıtlarına yansıdı. Görenleri şaşırtan bu cismin ne olduğu halen anlaşılamadı.
Bolu'da Işık Saçarak Uçan Esrarengiz Cisim Kameralara Yansıdı
22:08
Bolu'da Trafik Kazası: 3 Yaralı Bolu-Mudurnu karayolunda hindi yüklü kamyonun devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
19:17
Bolu'da Hindi Yüklü Kamyon Devrildi: 3 Yaralı Bolu'da hindi yüklü kamyonun devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.
18:43
Bolu'da Hindi Yüklü Kamyon Devrildi: 3 Yaralı Bolu'da hindi yüklü kamyon devrildi: 3 yaralı Bolu'da hindi yüklü kamyonun devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.
Bolu'da Hindi Yüklü Kamyon Devrildi: 3 Yaralı
17:59
Yılbaşı Hindilerini Taşıyan Kamyon Devrildi: 3 Yaralı Bolu'da, kümesten alınarak kesim için tesise götürülen hindilerin bulunduğu kamyonun devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.
Yılbaşı Hindilerini Taşıyan Kamyon Devrildi: 3 Yaralı
17:43
Yılbaşı Hindilerini Taşıyan Kamyon Devrildi: 3 Yaralı Bolu'da, kümesten alınarak kesim için tesise götürülen hindilerin bulunduğu kamyonun devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.
Yılbaşı Hindilerini Taşıyan Kamyon Devrildi: 3 Yaralı
17:54
Türkiye'de Bir İlk; "Eğitim İçin Engelim Yok, Okul Evimde" Projesi Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen proje sayesinde, artık engelli çocuklar eğitimlerini evlerinde alıyor.
Türkiye'de Bir İlk; 'Eğitim İçin Engelim Yok, Okul Evimde' Projesi
10:34
Sülüklü Göl'de 38 Endemik Bitki Bulundu Bolu'nun Mudurnu ilçesine bağlı Tavşansuyu köyü sınırları içinde yer alan ve Sakarya'ya da sınır olan tabiatı koruma alanındaki Sülüklü Göl'de yeni bitki türleri keşfedildi.
Sülüklü Göl'de 38 Endemik Bitki Bulundu
16:28
Bolu'da Yangın Bolu'da çıkan yangında, bir ev ve ahır kullanılamaz hale geldi.
Bolu'da Yangın
16:19
Bakan Eroğlu "Kocaeli'ye 13 Milyar Liralık Yatırım Yapıldı" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kocaeli'nde yapılan ve yapılacak olan yatırımları açıkladı
10:42
Vali Zahteroğulları'ndan Mudurnu Ziyareti Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, "Turizm, doğal güzellikler ve kaynakların yanı sıra, konaklama, sunulan yemekler ve verilen hizmetlerle oluyor" dedi.
Vali Zahteroğulları'ndan Mudurnu Ziyareti
15:36
Mudurnu'da Yöresel Lezzetler Etkinliği Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği yöresel lezzetler etkinliği düzenlendi.
Mudurnu'da Yöresel Lezzetler Etkinliği
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:09:11. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUDURNU HABERLERİ
[Hata Bildir]