SON DAKİKA MUĞLA HABERLERİ

Son Dakika Muğla Haberleri

 • 02:51Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele düzenlenen saldırıda helikopterde bulunan ve yaralanan Deniz Kurmay Yüzbaşı Haldun Gülmez, Muğla'da tutuklandı.
 • 00:11Bodrum'da Askeri HareketlilikBodrum'da Askeri HareketlilikMuğla'nın Bodrum ilçesi Göltürbükü Mahallesi Cennet Koyu bölgesinde, havadan 2 helikopter, denizden sahil güvenlik ekipleri ve karadan jandarma ekipleri arama çalışması yapıyor.
 • 00:01Bodrum Cennet Koy'da Operasyon15 Temmuz’daki darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a suikast girişiminde bulunan darbeci askerlerin yakalanmasına yönelik Bodrum Cennet Koy’da operasyon başlatıldı.
 • 23:37Bodrum'da Askeri HareketlilikMuğla'nın Bodrum ilçesi Göltürbükü Mahallesi Cennet Koyu bölgesinde, havadan 2 helikopter, denizden sahil güvenlik ekipleri ve karadan jandarma ekipleri arama çalışması yapıyor.
 • 23:31Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen, daha sonra da kaçan askerlere yönelik, Bodrum ilçesine bağlı Göltürkbükü Mahallesi Cennet Koyu'nda arama başlatıldı.
 • 21:22Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiCumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerleri yakalamak için başlatılan arama çalışmalarında, Polis Özel Harekat ekipleri de etkili bir şekilde görev alıyor.
 • 21:2024 Temmuz Basın BayramıAK Parti Muğla milletvekilleri Nihat Öztürk ve Hasan Özyer ile İl Başkanı Kadem Mete, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 21:1617. Akkaya Boğa Güreşleri17. Akkaya Boğa GüreşleriMuğla'nın Menteşe ilçesine bağlı Akkaya Mahallesi'nde düzenlenen 17. Akkaya Boğa Güreşleri'nde 120 boğa güreştirildi.
 • 20:29Marmaris'te Darbeci Askerleri Arama Çalışmaları SürüyorMarmaris'te Darbeci Askerleri Arama Çalışmaları SürüyorFETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oteline saldıran darbeci askerleri yakalama çalışmaları 9’uncu gününe girdi.
 • 19:3917. Akkaya Boğa GüreşleriMuğla'nın Menteşe ilçesine bağlı Akkaya Mahallesi'nde düzenlenen 17. Akkaya Boğa Güreşleri'nde 120 boğa güreştirildi.
 • 19:35Boğalar Cami İçin GüreştiBoğalar Cami İçin GüreştiMuğla’da geleneksel hale gelen boğa güreşlerinden Menteşe ilçesine bağlı Akkaya mahallesinde bu yıl 17. Geleneksel boğa güreşleri yapıldı.
 • 19:33Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerleri yakalamak için başlatılan arama çalışmalarında, Polis Özel Harekat ekipleri de görev alıyor.
 • 18:40Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Konakladığı Otele Yapılan SaldırıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerler arasında yer aldığı belirlenen ve güvenlik güçlerinin yol kontrolü sırasında yakalanarak tutuklanan Ali Sarıbey'in milli atlet olmadığı öğrenildi.
 • 18:27Durgunsu Kano Türkiye Yarışları TamamlandıDurgunsu Kano Türkiye Yarışları TamamlandıTürkiye Kano Federasyonu tarafından organize edilen Durgunsu Kano Türkiye Yarışları Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde tamamlandı.
 • 18:05Köyceğiz'de Demokrasi Şehitleri İçin Mevlüt OkutulduKöyceğiz'de Demokrasi Şehitleri İçin Mevlüt Okutuldu15 Temmuz tarihinde Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) askeri darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden demokrasi şehitleri için Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde mevlüt okundu.
 • 17:08Fethiye'de Fetö OperasyonuFethiye'de Fetö OperasyonuFethiye'de FETÖ operasyonuMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) finans sağladığı iddiasıyla kapatılan Fethiye İş Adamları Derneği'nin (FETİAD) başkanı B.S.'nin (Bilal Sancar) (42) evinde, akaryakıt istasyonunda ve mobilya mağazasında arama yapıldı.
 • 16:39Havadan, Karadan ve Denizden AranıyorlarHavadan, Karadan ve Denizden AranıyorlarFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerleri yakalamak için başlatılan arama çalışmaları havadan, karadan ve denizden sürüyor.
 • 16:38Marmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma GeçirildiMarmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma GeçirildiMarmaris'teki su sporu istasyonları alarma geçirildiMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı otele saldırı düzenleyen ve bir süre sonra kaçan askerlerin Yunan adalarına kaçma ihtimaline karşı su sporları istasyonlarında tedbirler artırıldı.
 • 16:38Marmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma GeçirildiMarmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma GeçirildiMarmaris'teki su sporu istasyonları alarma geçirildiMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı otele saldırı düzenleyen ve bir süre sonra kaçan askerlerin Yunan adalarına kaçma ihtimaline karşı su sporları istasyonlarında tedbirler artırıldı.
 • 16:09Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerleri yakalamak için başlatılan arama çalışmaları havadan, karadan ve denizden sürüyor.
 • 15:36Aa Muhabirlerine ÖdülMuğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği'nin 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla düzenlediği yarışmada, Anadolu Ajansı muhabirleri üç dalda ödül aldı.
 • 15:05Yarı Denizaltıyla Ege'nin Derinliklerine YolculukYarı Denizaltıyla Ege'nin Derinliklerine YolculukTürkiye'nin gözde turistik merkezlerinden Muğla'nın Marmaris ilçesinde turlar düzenleyen yarı denizaltı, yerli ve yabancı tatilcileri Ege'nin derinliklerinde yolculuğa çıkarıyor.
 • 15:04Fetiad Başkanının Ev ve İş Yerlerinde Fetö AramasıFetiad Başkanının Ev ve İş Yerlerinde Fetö AramasıMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde, kapatılan Fethiye İş Adamları Derneği'nin (FETİAD) Başkanı 42 yaşındaki Bilal Sancar'ın evinde, akaryakıt istasyonunda ve mobilya mağazasında yapıldı.
 • 14:06Yarı Denizaltıyla Ege'nin Derinliklerine YolculukTürkiye'nin gözde turistik merkezlerinden Muğla'nın Marmaris ilçesinde turistler, yarı denizaltıyla düzenlenen turlarla Ege'nin derinliklerinde yolculuğa çıkıyor.
 • 13:20Fetö'cü Subay, Ordu Milli Atlet ÇıktıDarbe girişimi gecesi Marmaris'teki otele saldırı düzenleyen FETÖ'cü askerler arasında yer alan Üsteğmen Ali Sarıbey'in ordu milli atlet olduğu ve Dünya Ordulararası Şampiyonluğu bulunduğu ortaya çıktı.
 • 12:55Büyükşehir Muğla Basını ile Bir Araya GeldiBüyükşehir Muğla Basını ile Bir Araya GeldiMuğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve daire başkanları 24 Temmuz basında sansürün kaldırılışın 108 yılı nedeniyle Muğla genelindeki basın mensupları ile Menteşe Karabağlar yaylasında bir araya geldi.
 • 12:54Marmaris'te Gözaltı ve Kapatmalar Devam EdiyorMarmaris'te Gözaltı ve Kapatmalar Devam EdiyorDarbe girişiminın ardından Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde başlatılan soruşturma kapsamında 1 müftü, 1 komiser yardımcısı ve 1 trafik polisi görevinden uzaklaştırılırken, Samanyolu Televizyonu ve Burç Radyo vericilerinin sinyalleri kesilerek mühürlendi.
 • 12:27Başkan Gürün Muğla Basını ile Kahvaltıda BuluştuBaşkan Gürün Muğla Basını ile Kahvaltıda BuluştuMuğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, 24 Temmuz Basında sansürün kaldırılışının 108.yılı ve Basın Bayramı'nda Muğla'da çalışan bütün gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi.
 • 12:27Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Muğla'nın Marmaris ilçesinde kaldığı otelde suikast düzenlemek için gelen ve saldırının ardından ormanlık alana kaçan darbeci askerlere ait yeni malzemeler bulunduğu bildirildi.
 • 11:56Bingöl Darbeci Subay Milli Atlet ÇıktıBingöl Darbeci Subay Milli Atlet ÇıktıDarbe girişimi sırasında Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konakladığı otele saldırı düzenleyen askerler arasında yer alan ve güvenlik güçlerinin yol kontrolü sırasında yakalanan Üsteğmen Ali Sarıbey'in milli atlet olduğu ve Dünya Ordulararası Şampiyonluğu bulunduğu ortaya çıktı.
 • 10:21Darbeci Subay, Dünya Şampiyonu Milli Atlet ÇıktıDarbeci Subay, Dünya Şampiyonu Milli Atlet ÇıktıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın konakladığı otele saldırı düzenleyen askerler arasında bulunan Üsteğmen Ali Sarıbey'in milli atlet olduğu ve Dünya Ordulararası Şampiyonluğu bulunduğu ortaya çıktı.
 • 06:34Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerMuğla'nın Bodrum ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla bazı eğlence merkezlerinde saat 00.00'da "Ölürüm Türkiyem" şarkısı çalındı.
 • 05:00Bodrum'daki Eğlence Mekanları da Bodrum'daki Eğlence Mekanları da "Darbeye Hayır" DediMuğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan ünlü eğlence mekanları, olağan müzik yayınını durdurarak "Ölürüm Türkiyem" şarkısını çaldı.
 • 03:12Darbe Gecesi Kaybolan Gencin Çürümüş Cesedi BulunduDarbe Gecesi Kaybolan Gencin Çürümüş Cesedi BulunduMuğla'lanın Marmaris ilçesinde 15 Temmuz darbe gecesi kaybolan kaybolan 23 yaşındaki Ramazan Eren, evinin karşısındaki ormanlık alanda ölü bulundu.
 • 01:57Bodrum'da Mehterli 'Ohal'de Demokrasi' YürüyüşüBodrum'da Mehterli 'Ohal'de Demokrasi' YürüyüşüMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde, darbe girişimin akşamından itibaren protesto gösterisinde bulunup demokrasi nöbetini sürdüren vatandaşlar, bugün de mehter takımı eşliğindeki, 'OHAL'de demokrasi' yürüyüşü düzenledi.
 • 01:20Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerMuğla'nın Bodrum ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla bazı eğlence merkezlerinde saat 00.00'da "Ölürüm Türkiyem" şarkısı çalındı.
 • 00:25Bodrum'da Binlerce Kişi Demokrasi Yürüyüşü İçin Sokaklara DöküldüBodrum'da Binlerce Kişi Demokrasi Yürüyüşü İçin Sokaklara DöküldüMuğla’nın Bodrum ilçesinde demokrasi şenliği için binlerce vatandaş sokaklara döküldü.
 • 22:16Marmaris'te Darbe Girişimi Gecesinde Kaybolan Gencin Cesedi BulunduMarmaris'te Darbe Girişimi Gecesinde Kaybolan Gencin Cesedi BulunduMarmaris'te darbe girişimi gecesinde kaybolan gencin cesedi bulunduMUĞLA'nın Marmaris İlçesi'nde, askeri darbe kalkışması akşamından bu yana kendisinden haber alınamayan 23 yaşındaki Ramazan Eren cesedi ormanlık alanda bulundu.
 • 21:28Marmaris'te Darbe Girişiminin Yaşandığı Gün Kaybolan Gencin Cesedi BulunduMarmaris'te Darbe Girişiminin Yaşandığı Gün Kaybolan Gencin Cesedi BulunduMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz'da iş bulmak için evden çıkan ve bir daha da kendisinden haber alınamayan 23 yaşındaki Ramazan Eren'in cesedi, ormanlık alanda bulundu.
 • 18:37Bodrum'da Orman YangınıBodrum'da Orman YangınıMuğla’nın Bodrum ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangında 5 hektarlık alan küle döndü.
 • 18:27Kadem Mete: "Direniş Marmaris'ten Başladı"AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, il merkezi ve Yatağan'da demokrasi nöbetine katılan vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 16:39Bodrum'da Orman YangınıMuğla'nın Bodrum ilçesinde çıkan yangında, yaklaşık 5 hektarlık ormanlık alan zarar gördü.
 • 16:23Muğla'da 9 Okul ve 6 Dernek KapatıldıMuğla'da 9 Okul ve 6 Dernek KapatıldıMuğla'da, Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında 9 okul ve 6 derneğin kapısına kilit vuruldu.
 • 16:21Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan da TutuklandıMenteşe Kaymakamı Zeki Arslan da TutuklandıDarbe girişimi sonrası gözaltına alınan Muğla'nın Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, sevk edildiği adliyede tutuklandı.
 • 16:12Fetö'nün Darbe GirişimiMuğla'nın Ortaca ve Dalaman ilçelerinde Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantısı bulunduğu ileri sürülen 3 kurum mühürlendi.
 • 15:32Mavi Sularda Mavi Sularda "Mega" Tatil-Yatlardan görüntü -Koylardan detay görüntüler -Arif Yılmaz ile röportaj - Dünyanın birçok ülkesinden mega yatlarıyla Muğla'nın Bodrum ilçesine gelen misafirler, Ege'nin serin sularında "5 yıldızlı otel konforunda" tatil yapıyor İMEAK-DTO Bodrum Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz: "Bu yatlara burada gezecek, konaklayacak, ıssız koy imkanı sağlamamız lazım. Böyle devam ettirdiğimiz sürece Bodrum bir cazibe merkezi olacak" "Bir yatın limana yanaşması, oradan kumanya alması, çöpünü çıkarması, yakıtını alması ve birtakım ihtiyaçlarını görmesi bile çok yüksek miktarlar tutuyor.
 • 15:17AK Parti İl Başkanı Mete: Direniş Marmaris'ten BaşladıAK Parti İl Başkanı Mete: Direniş Marmaris'ten BaşladıCumhurbaşkanı Erdoğan’ın kaldığı otele düzenlenen kanlı baskının hemen ardından vatandaşları direnişe çağıran Mete, “Darbe kalkışmasının odağında Marmaris, Boğaz Köprüsü, TBMM vardı” diyerek, “Bu şanlı direniş Muğla‘mızın Marmaris ilçesinden başlamıştır.
 • 14:32Faciaya Ramak KalaFaciaya Ramak KalaMuğla’nın Menteşe ilçesinde sabah saatlerinde el freni çekilmeden bırakılan kamyon neredeyse faciaya neden oluyordu.
 • 14:27Köyceğiz'deki Paralel Yapı Operasyonunda 2 TutuklamaMuğla’nın Köyceğiz ilçesinde paralel yapı soruşturması kapsamında gözaltına alınan 8 kişiden, 2’si tutuklandı.
 • 14:2224 Temmuz Basın BayramıMuğla Valisi Amir Çiçek, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.