20:1900
SON DAKİKA MUĞLA HABERLERİ

Son Dakika Muğla Haberleri

   

  17 Yaşında 33 Ev Soydu

  17 Yaşında 33 Ev Soydu

  Muğla’nın Bodrum ilçesinde 33 ev ve iş yerine girerek hırsızlık yapan 17 yaşındaki hırsız, polis tarafından kıskıvrak yakalandı. (Bugün 19:56)

   

  Kissebükü Adasına Otel Yapımına Tepki

  Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Demiröz: "Rant için Mavi Yolculuğun Bodrum’un Gökova’nın bizim kalbimizi de söküp atmak istiyorlar. (Bugün 19:34)

   

  Eğitim- İş'in Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü Manisa'ya Ulaştı

  Eğitim- İş'in Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü Manisa'ya Ulaştı

  Kamu İşgörenleri Sendikaları Konfederasyonu'na (Birleşik Kamu-İş) bağlı Eğitim-İş Sendikası'nın Muğla'nın Yatağan ilçesinden Ankara'ya başlattığı Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü kapsamında geldikleri Manisa'nın Soma İlçesi'nde, geçen 13 Mayıs'taki maden faciasında yaşamını yitiren şehit madencilerin mezarlarını ziyaret etti. (Bugün 19:34)

   

  Eğitim- İş'in Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü Manisa'ya Ulaştı (2)

  Eğitim- İş'in Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü Manisa'ya Ulaştı (2)

  Somalı MADENCİLERİ ANDILAR Kamu İşgörenleri Sendikaları Konfederasyonu'na (Birleşik Kamu-İş) bağlı Eğitim-İş Sendikası'nın Muğla'nın Yatağan ilçesinden Ankara'ya başlattığı 'Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü' kapsamında geldikleri Manisa'nın Soma İlçesi'nde, geçen 13 Mayıs'taki maden faicasında yaşamını yitiren şehit madencilerin mezarlarını ziyaret etti. (Bugün 18:59)

   

  Tekne Kiralanmamasına Tepki Gösterip İstifa Etti

  Tekne Kiralanmamasına Tepki Gösterip İstifa Etti

  Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Yelken Branşı Teknik Kurulu Üyesi ve Alanya Yat ve Yelken Kulübü Başkanı Cemal Özdiyar, 2 paralimpik milli sporcunun Avustralya'da düzenlenen Dünya Yelken Şampiyonası'na tekne kiralanamadığı için katılamamasına tepki göstererek federasyondaki görevinden istifa etti. (Bugün 18:58)

   

  Salihli'nin Ürünleri Ankara'da Tanıtıldı

  Salihli'nin Ürünleri Ankara'da Tanıtıldı

  Ankara'da düzenlenen 7. 'Ege İlleri Tanıtım ve Sergi Günlerine, Manisa'nın Salihli Ticaret ve Sanayi Odası açtığı bir stantla katıldı. (Bugün 18:32)

   

  Türkiye'de 4 İl'de Atlı Terapi Merkezi Kuruldu

  Türkiye’de 4 il’de, Atlı Terapi Merkezi’nin kurulduğu bildirildi. (Bugün 14:52)

   

  Muğla Barosu Başkanı Uzun: Öç Alma Duygusuyla Yapılanlar Kaygı Verici

  Muğla Barosu Başkanı Cumhur Uzun, özgür basın olmadığı ve görevini özgürce yapamadığı takdirde insan hakları ihlallerinin kamuoyu tarafından tespit edilemeyeceğini söyledi. (Bugün 14:44)

   

  UMEM'e Firmaların İlgisi Az

  Muğla'da turizmcilerin Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri Beceri10 Projesine yeterince ilgi göstermediği belirtildi. (Bugün 14:07)

   

  Eğitimcilerden Laik Eğitim Yürüyüşü

  Dün Muğla’nın Yatağan ilçesinde başlatılan ‘Yatağan’dan Tandoğan’a yürüyüşünün ikinci gününde Eğitim İş Sendikası üyeleri Manisa’ya ulaştı. (Bugün 13:45)

   

  DBP, 26 İlde Örgütlerini Feshediyor

  DBP, 26 İlde Örgütlerini Feshediyor

  Demokratik Bölgeler Partisi, büyük çoğunluğu Türkiye'nin batısında bulunan 26 il ile bunlara bağlı ilçe ve beldelerdeki teşkilatlarını kapatma kararı aldı. (Bugün 13:37)

   

  Tcg Gemlik Fırkateyni Yurda Döndü

  Tcg Gemlik Fırkateyni Yurda Döndü

  Nato Daimi Deniz Görev Grubu 2 (SNMG-2) kapsamında Aden Körfezi, Hint Okyanusu, Somali açıkları ve Arap Denizi'nde deniz haydutluğuyla mücadele kapsamında 109 gün görev yapan TCG Gemlik Fırkateyni (F-492), bugün Aksaz Deniz Üs Komutanlığı'na döndü. (Bugün 13:19)

   

  Tcg Gemlik Firkateyni Yurda Döndü

  Aden Körfezi, Hint Okyanusu ve Arap Denizi bölgelerinde deniz haydutluğu ile mücadele çalışmalarına katılan TCG Gemlik firkateyni, Marmaris'teki Aksaz Deniz Üssü'nde törenle karşılandı 109 gün sonra yurda dönen leventler, yağışa rağmen tören alanındaki yakınlarıyla bir araya gelerek hasret giderdi Güney. (Bugün 13:04)

   

  Ortaca İkup Muğla Valisi Amir Çiçek'ten İztuzu'nu İstedi

  Ortaca İkup Muğla Valisi Amir Çiçek'ten İztuzu'nu İstedi

  Muğla'nın Ortaca İlçesi Dalyan Mahallesi'nde dünyaca ünlü İztuzu Plajı'ndaki günübirlik tesislerin Valilik tarafından özel bir şirkete devredilmek istenmesine tepki gösteren İztuzu Kurtarma Platformu (İKUP), Vali Amir Çiçek'i makamında ziyaret etti. (Bugün 12:54)

   

  Engelli Oğlunu Tekerlekli Arabayla İzmir'e Götürmek İstemesi

  Muğla'da bir babanın hastaneye götürmek için el arabasına bindirdiği engelli oğlu Metin İncesu'nun İzmir'de tetkikleri yapılıyor Doç. Dr. Sucu: "Muğla'da ilgisizlik olduğunu düşünmüyorum, doğuştan bir hastalık söz konusu, açıkçası yapılacak çok önemli bir tıbbi tedavi olduğunu düşünmüyorum, kol ve bacaklardaki güçsüzlüğü giderecek bir tedavi sadece Türkiye'de değil dünyada bulunmuyor" Anne Fatma İncesu : "Oğlumu hastaneye sevk etmeye gerek görmeyince eşim de el arabasına bindirmiş. (Bugün 12:18)

   

  Minikler Geleceğe Dokundu

  Çocuklara kod okuryazarlığı bilinçlendirme kapsamında minik parmaklar geleceği programladı. (Bugün 12:16)

   

  Nejat İşler Kendini Gümüşlük'e Adadı

  Nejat İşler Kendini Gümüşlük'e Adadı

  Muğla’nın Bodrum ilçesinde Gümüşlük Mahallesi’nde yaşayan ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Nejat İşler, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. (Bugün 12:13)

   

  Nejat İşler ile Başkan Kocadon Gümüşlükspor'u Konuştu

  Nejat İşler ile Başkan Kocadon Gümüşlükspor'u Konuştu

  Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan sinema ve tiyatro oyuncusu Nejat İşler, Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti. (Bugün 12:09)

   

  13 Yaşındaki Çocuğa İnsan Kaçakçılığı Suçlaması

  13 Yaşındaki Çocuğa İnsan Kaçakçılığı Suçlaması

  Türkiye'de son yıllarda giderek artış gösteren insan kaçakçılığı olaylarına bu kez 13 yaşındaki bir çocuk karıştı. (Bugün 12:08)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 20:19:35. #1.12#