SON DAKİKA MUĞLA HABERLERİ

Son Dakika Muğla Haberleri

00:08
Turunç: Orta Yaş Grubu Kütüphaneye Gelmiyor Muğla Valisi Amir Çiçek, Ula’nın Akyaka Mahallesinde faaliyet gösteren Akyaka Kültür Sanat Derneği’ni ziyaret etti.
Turunç: Orta Yaş Grubu Kütüphaneye Gelmiyor
00:08
Eurovelo Koordinasyon Çalışması Başladı Her yıl milyonlarca insanın bisiklet ile seyahat ettiği ve Avrupa Bisiklet Rotaları Ağı Projesine (EuroVelo) Muğla’nın da dahil edilmesi amacı ile başlatılan çalışmalarda önemli bir mesafe alındı.
Eurovelo Koordinasyon Çalışması Başladı
19:28
Fethiye'de Sahilde Erkek Cesedi Bulundu Fethiye'de sahilde erkek cesedi bulundu Fethiye'deki bir plajda erkek cesedi bulundu.
Fethiye'de Sahilde Erkek Cesedi Bulundu
19:17
Muğla'da Kuvvetli Yağış Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde 2 gündür etkili olan kuvvetli yağış nedeniyle Köyceğiz Gölünde su seviyesi yükseldi.
Muğla'da Kuvvetli Yağış
19:14
Muğla'daki Cinayet - Zanlı Tutuklandı Muğla'daki cinayet- Tartıştığı annesini av tüfeğiyle vurarak öldüren 17 yaşındaki kişi tutuklandı Menteşe ilçesinde tartıştığı annesini av tüfeğiyle vurarak öldüren 17 yaşındaki kişi tutuklandı.
Muğla'daki Cinayet - Zanlı Tutuklandı
18:48
Bakan Güllüce'den Çevrecileri Sevindiren İztuzu Tweet'i Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Muğla'nın Ortaca İlçesi'ndeki dünyaca ünlü İztuzu sahilinin tepkilere neden olan ihaleyi iptal edeceği yönünde tweet attı.
Bakan Güllüce'den Çevrecileri Sevindiren İztuzu Tweet'i
18:39
Fethiye'de Sahilde Erkek Cesedi Bulundu Fethiye'deki bir plajda erkek cesedi bulundu.
18:24
Tartıştığı Annesini Av Tüfeğiyle Vurarak Öldürdü Muğla'nın Menteşe ilçesinde tartıştığı annesi Zübeyde A.'yı av tüfeğiyle vurarak öldüren 17 yaşındaki M.A, tutuklandı.
Tartıştığı Annesini Av Tüfeğiyle Vurarak Öldürdü
18:16
Muğla'da Kuvvetli Yağış Köyceğiz ilçesinde iki gündür etkili olan yağış nedeniyle Köyceğiz Gölü'nün su seviyesi yükseldi, Dalyan Kanalı'ndaki bazı iskeleler su altında kaldı.
18:07
Fethiye'de Plajda Ceset Bulundu Fethiye’de Darboğazı Plajı’nda bir erkek cesedi bulundu.
Fethiye'de Plajda Ceset Bulundu
18:07
Annesini Öldüren Zanlı Tutuklandı Menteşe ilçesinde, öz annesini av tüfeğiyle öldürdükten sonra polise teslim olan 17 yaşındaki M.A. isimli zanlı, savcılık soruşturmasının ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
Annesini Öldüren Zanlı Tutuklandı
17:52
Bodrum Çevre Sorunları Çalıştayı'nda Acı Tablo Bodrum'da beklenen ilgiyi görmeyen Çevre Sorunları Çalıştayı'na yerel yönetimden de katılım olmadı.
Bodrum Çevre Sorunları Çalıştayı'nda Acı Tablo
17:21
Hstanede Tedavi Gören Yönetmen Memduh Ün'den İyi Haber Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki bir hastanede tedavi gören Türk sinemasının ünlü yönetmeni Memduh Ün'ün sağlık durumunun iyiye gittiği açıklandı.
Hstanede Tedavi Gören Yönetmen Memduh Ün'den İyi Haber
17:20
Fethiye'de Denizde Erkek Cesedi Bulundu Muğla'nın Fethiye İlçesi Darboğaz Mevkisi'nde deniz kıyısında kimliği belirsiz erkek cesedi bulundu.
Fethiye'de Denizde Erkek Cesedi Bulundu
16:59
Annesini Öldüren Liseli Sokakta 'Beni İdam Edin' Diye Bağırdı Muğla'da lise öğrencisi olan oğlu 17 yaşındaki Mehmet Altaş'ın, pompalı tüfekle başına bir el ateş ederek öldürdüğü ev kadını 35 yaşındaki Zübeyde Altaş, gözyaşları içinde toprağa verildi.
Annesini Öldüren Liseli Sokakta 'Beni İdam Edin' Diye Bağırdı
16:52
Bakanı Güllüce'nin İztuzu İhalesinin İptal Edileceği Mesajı Olumlu Karşılandı Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin, İztuzu Plajı ihalesinin iptal edileceği yönündeki açıklaması, Muğla'nın Ortaca ilçesinde olumlu karşılandı.
Bakanı Güllüce'nin İztuzu İhalesinin İptal Edileceği Mesajı Olumlu Karşılandı
16:40
Bodrum'da Tüm Mevsimler Bir Arada Muğla'nın Bodrum İlçesi'nin yüksek kesimlerine bu sabah dolu yağdı.
Bodrum'da Tüm Mevsimler Bir Arada
16:39
Muğla'da Turizm Sezonunu Uzatmak İçin Çalışma Yürütülecek Her yıl 3 milyonun üzerinde yabancı turisti ağırlayan Muğla'da 6 ay süren turizm sezonunu 12 aya yaymak için çalışma yapılacak Muğla Valisi Çiçek: "Hedefimiz Muğla'da sadece 6 aylık sezonda turizm yapmak değil. Bölgemizde turizmi 12 aya yaymak için çalışma yürütmek"
Muğla'da Turizm Sezonunu Uzatmak İçin Çalışma Yürütülecek
16:09
Yeşil Yıldızlı Otellerde Teşvik Muğla Kültür ve Turizm İl Müdürü Veli Çelik 2014 yılı turizm değerlendirmesini yaparken, Rusya’daki ekonomik kriz nedeniyle bu ülkeden gelen turistlerin azalma ihtimaline karşın Fransa, Polonya ve Almanya gibi ülkelerdeki acenteler ile daha fazla çalışma yaptıklarını açıkladı.
Yeşil Yıldızlı Otellerde Teşvik
15:49
Bodrum'a Fırtına Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı uyarıda Cuma gününden itibaren güney yönlerinden esecek kuvvetli rüzgarla birlikte bölgede fırtına beklendiğini açıkladı.
Bodrum'a Fırtına Uyarısı
15:26
AİHM'deki Perinçek Davası İP Genel Başkan Yardımcısı Güleç: "100 yıllık Ermeni soykırımı yalanı Fransa'da ayaklar altına alındı, çiğnendi tarihe karıştı"
AİHM'deki Perinçek Davası
15:06
Sosyal Bilimler Myo Mesleki Turizm Eğitiminde 'E-Öğrenme'yi Geliştirecek Amasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun uyguladığı Meslek Yüksekokullarının Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümüne Ait Mesleki Dersler İçin E-Öğrenme Materyallerinin Geliştirilmesi ve Uygulanması Projesi’nde gelinen süreç basınla paylaşıldı.
Sosyal Bilimler Myo Mesleki Turizm Eğitiminde 'E-Öğrenme'yi Geliştirecek
12:17
TZOB: Büyükşehir Sınırları İçindeki Kırsal Nüfus Belirlenmeli Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yasayla sayıları 30'a çıkarılan büyükşehir belediyelerindeki kırsal nüfusun belirlenmesini istedi.
11:45
Organ Nakliyle 995 Hasta Şifa Buldu Organ nakillerindeki organizasyonu sağlayan merkezlerden biri olan İzmir Bölge Koordinasyon Merkezi bünyesindeki 7 ilde, geçen yıl 995 hasta organ nakliyle sağlığına kavuştu Organ nakil ruhsatı bulunan 10 merkezde 5 ince bağırsak, 21 kalp, 331 böbrek, 202 karaciğer, 436 kornea nakli yapıldı İzmir Sağlık.
Organ Nakliyle 995 Hasta Şifa Buldu
11:16
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: "Büyükşehir Belediyelerindeki Kırsal Nüfus Belirlenmeli" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yasayla sayıları 30’a çıkarılan büyükşehir belediyelerindeki tüm köy ve beldelerin mahalle haline getirilmesiyle o köy ve beldelerde yaşayanların il ve ilçe merkezlerinde yaşıyor gibi gösterildiğini belirterek, “O köy ve beldelerdeki yaşam koşullarında bir değişiklik olmamıştır.
10:38
Günahların ve Yıllara Yayılan Büyük Sırların Hikayesi Dünyanın en büyük bağımsız yapım Şirketi Endemol'ün yapımcılığını üstlendiği 'Sevdam Alabora' 10 Şubat Salı günü ATV ekranında izleyicisi ile buluşacak…
09:13
Engelli Spor Turizmine Başkan Kocadon'dan Destek Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile görüşen ANB Travel Genel Müdürü, Bodrum Belediyesinin de desteğiyle çalışmalarına başlayacak.
Engelli Spor Turizmine Başkan Kocadon'dan Destek
04:51
Muğla'da Tartıştığı Annesini Tüfekle Öldürdü Muğla'nın Menteşe ilçesinde bir genç tartıştığı annesini pompalı tüfekle öldürdü.
Muğla'da Tartıştığı Annesini Tüfekle Öldürdü
01:11
Lise Öğrencisi Annesini Öldürdü, 'Beni İdam Edin' Diye Haykırdı Muğla'da 17 yaşındaki lise öğrencisi, tartıştığı annesini pompalı tüfekle başından vurarak öldürdü. Zanlı olaydan sonra sokağa çıkarak "Beni idam edin" diye bağırdı.
Lise Öğrencisi Annesini Öldürdü, 'Beni İdam Edin' Diye Haykırdı
01:08
Bodrum'da Yangın Resroranı Kül Etti Bodrum’da akşam saatlerinde çıkan yangında bir restoran tamamen yanarak kül oldu.
Bodrum'da Yangın Resroranı Kül Etti
01:08
Datça'nın Genç Aşçıları Türkiye 2.'si Oldu Datça Kazım Yılmaz Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Altın Kep Yarışmasından Türkiye 2.’si olarak döndü.
Datça'nın Genç Aşçıları Türkiye 2.'si Oldu
00:21
Lise Öğrencisi Annesini Öldürdü, 'Beni İdam Edin' Diye Bağırdı muğla'nın Menteşe İlçesi'nde, 17 yaşındaki lise öğrencisi Mehmet A., bilinmeyen nedenle tartıştığı annesini pompalı tüfekle başından vurup öldürdü.
Lise Öğrencisi Annesini Öldürdü, 'Beni İdam Edin' Diye Bağırdı
00:09
Bodrum'da İş Yerinde Yangın Bodrum'da bir kafede çıkan yangında maddi hasar oluştu.
Bodrum'da İş Yerinde Yangın
23:58
Tartıştığı Annesini Tüfekle Öldürdü Muğla’nın Menteşe ilçesinde bir genç tartıştığı annesini pompalı tüfekle öldürdü.
Tartıştığı Annesini Tüfekle Öldürdü
23:49
Av Tüfeğiyle Annesini Öldürdü Av tüfeğiyle annesini öldürdü Menteşe ilçesinde bir çocuk, tartıştığı annesini av tüfeği ile başından vurarak öldürdü.
Av Tüfeğiyle Annesini Öldürdü
23:43
Bodrum'da Dolu Yağışı Hayatı Olumsuz Yönde Etkiledi Bodrum’da iki gündür devam eden yağışlı hava zaman zaman vatandaşlara zor anlar yaşatırken, Turgutreis Mahallesi’nde ise dolu yaşamı olumsuz yönde etkiledi.
Bodrum'da Dolu Yağışı Hayatı Olumsuz Yönde Etkiledi
23:35
Bodrum'da Dolu Etkili Oldu Bodrum'da dolu nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı.
Bodrum'da Dolu Etkili Oldu
23:33
Datça Jandarması Mahalle Sakinlerini Bilgilendirdi Datça İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, mahallelerde vatandaşlara çeşitli konularda bilgiler verdi.
Datça Jandarması Mahalle Sakinlerini Bilgilendirdi
23:31
Muğla'da Aile İçi Tartışma Kanlı Bitti Muğla'nın Menteşe ilçesinde 17 yaşındaki M. A. evde tartıştığı annesini av tüfeğiyle vurarak öldürdü.
Muğla'da Aile İçi Tartışma Kanlı Bitti
23:13
Av Tüfeğiyle Annesini Öldürdü Menteşe ilçesinde bir çocuk, tartıştığı annesini av tüfeği ile başından vurarak öldürdü.
Av Tüfeğiyle Annesini Öldürdü
23:13
Muğla'nın En Kalabalık İlçesi Yine Bodrum Oldu Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, TÜİK verilerine göre Bodrum’un 152 bin 440 kişilik nüfusuyla Muğla’nın en kalabalık ilçesi olduğunu belirtti.
Muğla'nın En Kalabalık İlçesi Yine Bodrum Oldu
23:08
Bodrum'da İstinat Duvarı Çöktü Bodrum’un Cumhuriyet Mahallesinde 200 hanenin bulunduğu bir sitenin istinat duvarı çöktü.
Bodrum'da İstinat Duvarı Çöktü
23:03
Turgutreis Mahalle Meclisi'nden Başkan Kocadon'a Ziyaret Bodrum’da, Turgutreis Mahalle Meclisi, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
Turgutreis Mahalle Meclisi'nden Başkan Kocadon'a Ziyaret
22:58
Optimistlerin Mücadelesi Sürüyor Türkiye Yelken Federasyonu tarafından Bodrum Belediyesinin destekleriyle düzenlenen TYF Yarıyıl Yelken Kupası, ikinci gün yarışları ile devam etti.
Optimistlerin Mücadelesi Sürüyor
22:00
Bodrum'da İstinat Duvarı Çöktü, Facianın Kıyısından Dönüldü Bodrum'da, bir sitenin, yağmur nedeniyle çatlayan ve vinç yardımıyla desteklenen 10 metre yüksekliğindeki istinat duvarı yıkıldı. Kazada ölen veya yaralanan olmadı.
Bodrum'da İstinat Duvarı Çöktü, Facianın Kıyısından Dönüldü
21:35
Bodrum'da İstinat Duvarı Çöktü, Faciadan Dönüldü -1 Bodrum'da istinat duvarı çöktü, faciadan dönüldü MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde, bir sitenin, sağnak yağmurlar nedeniyle çatlayan ve bir vinç yardımıyla desteklenen 10 metre yüksekliğindeki istinat duvarı, büyük bir gürültüyle yıkıldı.
Bodrum'da İstinat Duvarı Çöktü, Faciadan Dönüldü -1
20:55
Çalışma Yapılan Yolda Kaza: 1 Yaralı muğla'nın Dalaman İlçesi'nde, yol yapım çalışması nedeniyle ulaşımın tek şeritten verildiği yolda 3 otomobilin çarpıştığı zincirleme kazada 1 kişi yaralandı.
Çalışma Yapılan Yolda Kaza: 1 Yaralı
20:27
Bodrum'da Sitenin İstinat Duvarı Yıkıldı Bodrum'da sitenin istinat duvarı yıkıldı- Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir sitenin istinat duvarının yıkılması nedeniyle temelleri boşta kalan 6 dairenin bulunduğu 2 bina, tedbir amacıyla tahliye edildi Bodrum'da bir sitenin istinat duvarının yıkılması nedeniyle 2 bina tahliye edildi.
Bodrum'da Sitenin İstinat Duvarı Yıkıldı
19:35
Bodrum'da İstinat Duvarı Çöktü, Faciadan Dönüldü Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, bir sitenin, sağnak yağmurlar nedeniyle çatlayan ve bir vinç yardımıyla desteklenen 10 metre yüksekliğindeki istinat duvarı, büyük bir gürültüyle yıkıldı.
Bodrum'da İstinat Duvarı Çöktü, Faciadan Dönüldü
19:15
Muğla Yağmurun Neden Olduğu Taşkınların Yaraları Sarılmaya Başlandı Yağmurun neden olduğu taşkınların yaraları sarılmaya başlandı MUĞLA'da, sağanak yağmurun dere ve çayları taşırması nedeniyle tarlaların göle, yolların dereye döndüğü Köyceğiz, Dalaman ve Ortaca ilçelerinde hasar tespit çalışması için suların çekilmesi bekleniyor.
Muğla Yağmurun Neden Olduğu Taşkınların Yaraları Sarılmaya Başlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:53:31. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUĞLA HABERLERİ
[Hata Bildir]