SON DAKİKA MUĞLA HABERLERİ

Son Dakika Muğla Haberleri

 • 15:59Dansçı Tanyeli'nin Annesi Vefat EttiDansçı Tanyeli'nin Annesi Vefat EttiÜnlü dansözün bir süredir pankreas kanseri tedavisi gören 61 yaşındaki annesi Dolgan Sezer, Muğla'nın Bodrum ilçesi'ne gelirken Bursa'da vefat etti.
 • 09:12Serdar Ortaç: Serdar Ortaç: "Dansçılarıma Fazla Dokunamıyorum"Bir gece kulübünde sahne alan ünlü sanatçı, kızlarla şov yaptıktan sonra kendisini dinlemeye gelen eşi için açıklama yaparak, "Dansçılarıma fazla dokunamıyorum." dedi.
 • 11:45Marmaris'te Asfalt Eriten SıcakMarmaris'te Asfalt Eriten SıcakMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde 35 dereceyi bulan hava sıcaklığı nedeniyle bazı yollarda yer yer asfaltın eridiği görüldü.
 • 13:22Kıskandığı Sevgilisinin İş Yerine Giden Adam Kruru Sıkıyla Ateş EttiKıskandığı Sevgilisinin İş Yerine Giden Adam Kruru Sıkıyla Ateş EttiMuğla'nın Marmaris ilçesinde belediye işçisi, iddiaya göre, kıskançlık yüzünden tartıştığı sevgilisinin iş yerine kuru sıkı tabancayla mermi yağdırdı.
 • 17:32CHP'li Gürsel Uçar, Datça'da Oybirliğiyle BaşkanCHP'li Gürsel Uçar, Datça'da Oybirliğiyle BaşkanMuğla'nın Datça İlçe Belediye Başkanı CHP'li Şener Tokcan'ın istifası ile boşalan başkanlık koltuğu için yapılan seçimde, CHP Başkan Yardımcısı Gürsel Uçar, CHP, AK Parti ve MHP'li üyelerin desteğini alarak oy birliğiyle başkanlığa seçildi.
 • 16:58Datça Belediye Başkanı, Gürsel Uçar OlduDatça Belediye Başkanı, Gürsel Uçar OlduMuğla'nın Datça ilçesinde CHP, AK Parti ve MHP'li belediye meclis üyeleri, ortak bir belediye başkan adayı seçti.
 • 16:34Kurusıkı Tabancayla Kadın Arkadaşının İşyerini BastıKurusıkı Tabancayla Kadın Arkadaşının İşyerini BastıMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde belediye çalışanı 43 yaşındaki E.Ç., kıskançlık yüzünden tartıştığı kadın arkadaşı 41 yaşındaki G.S.'nin işyerini kurusıkı tabancayla bastı.
 • 16:10İş Yerini Kurşunlayan Erkek Arkadaşını Bıçakladıİş Yerini Kurşunlayan Erkek Arkadaşını BıçakladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Olay yerinden görüntüler- Polisin olay yerine müdahalesi- Yaralanan kişinin sandalyede oturup parmağını sarma görüntüleri- Yaralanan kişinin kadına saldırması ve polisin olaya müdahalesiyle birlikte saldırgan yaralının polis otosuna bindirilmesi İş yerini kurşunlayan erkek arkadaşını bıçakladı- Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir kadın, iş yerini kurşunlayan erkek arkadaşını bıçakla yaraladı Marmaris'te tütün ürünleri satan kadın, iş yerini kurşunlayan erkek arkadaşını bıçakla yaraladı.
 • 15:50Gergedan Böceğini Teslim Alacak Yetkili BekliyorGergedan Böceğini Teslim Alacak Yetkili BekliyorTürkiye’nin değişik noktalarında da görülen, Latince ismi ‘oryctes nasicornis’ olan gergedan böceğinden Muğla’nın Ula ilçesinde de bulundu.
 • 14:48Köyceğiz'de Kayıp Yaşlı Kadından Haber YokKöyceğiz'de Kayıp Yaşlı Kadından Haber YokMuğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde ortadan kaybolan 80 yaşındaki Şehri Şahan'ı bulmak için 8 gündür sürdürülen arama çalışmalarından sonuç alınamadı.
 • 14:32Muğla'da Rezervasyonlarda Düşüş YaşanıyorBodrum, Marmaris, Fethiye ve Datça gibi önemli turizm merkezlerine sahip Muğla, turizmde 2015'e kötü giriş yaptı.
 • 14:08Otele Rekor CezaOtele Rekor CezaMuğla’nın Fethiye ilçesinde bu yıl hizmete giren Barut Otel’e Fethiye Belediyesi tarafından projede görünmeyen bodrum katı için 8 milyon 271 bin TL tutarında para cezası kesildi.
 • 12:32Datça'da Yoga RüzgarıDatça'da Yoga RüzgarıMuğla'nın Datça İlçesi'nde yaşayan çoğunluğu 50 yaş üstü kadın ve erkek onlarca kişi, doğru nefes almayı öğrendikleri yogayla sağlıklı kalmayı amaçlıyor.
 • 12:25Muğla Datça'da Yoga RüzgarıMuğla Datça'da Yoga RüzgarıMuğla'nın Datça İlçesi'nde yaşayan çoğunluğu 50 yaş üstü kadın ve erkek onlarca kişi, doğru nefes almayı öğrendikleri yogayla sağlıklı kalmayı amaçlıyor.
 • 12:03Koyda Yaralı Bulunan Caretta ÖldüKoyda Yaralı Bulunan Caretta ÖldüMuğla'nın Milas ilçesindeki bir koyda yaralı bulunan caretta caretta türü deniz kaplumbağası sudan çıkarıldıktan kısa bir süre sonra öldü.
 • 22:50Bodrum'da Otluk ve Makilik Alanda YangınBodrum'da Otluk ve Makilik Alanda YangınMuğla'nın Bodrum ilçesinde, bugün öğle saatlerinde otluk ve makilik alanda başlayan yangın akşam saat 21.00 sıralarında kontrol altına alındı.
 • 22:47Bodrum'da Otluk ve Makilik Alandaki Yangın Kontrol Altına AlındıBodrum'da Otluk ve Makilik Alandaki Yangın Kontrol Altına AlındıMuğla'nın Bodrum ilçesinde, öğle saatlerinde otluk ve makilik alanda başlayan yangın akşam saat 21.00 sıralarında kontrol altına alındı.
 • 21:46Bodrum'da Korkutan YangınBodrum'da Korkutan YangınMuğla’nın Bodrum ilçesinde çıkan yangın rüzgarın da etkisiyle hızla büyüyerek yerleşim bölgelerine sıçradı.
 • 21:38Bodrum'daki Yangın Mahallelere SıçradıBodrum'daki Yangın Mahallelere SıçradıMuğla’nın Bodrum ilçesinde çıkan yangın yerleşim yerlerine sıçradı.
 • 19:37Bodrum'da Makilik Alanda YangınBodrum'da Makilik Alanda YangınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yangından görüntüler- İtfaiyenin müdahalesi- Uçağın müdahalesi- Bir vatadandaş ile ekip adına konuşan kişi Bodrum'da makilik alanda yangın- Muğla'nın Bodrum ilçesinde makilik alanda çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle yerleşim yerlerine kadar ulaştı Bodrum'da makilik alanda çıkan ve rüzgarın etkisiyle yerleşim yerlerine kadar ulaşan yangın, havadan ve karadan söndürülmeye çalışılıyor.
 • 17:38Bodrum'daki Yangın Hala Kontrol Altına AlınamadıBodrum'daki Yangın Hala Kontrol Altına AlınamadıMuğla’nın Bodrum ilçesi Dereköy Mahallesi’nde çıkan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.
 • 17:25Marmaris'ten Kardeş Şehir Parkında Çin'e Uygur TepkisiMarmaris'ten Kardeş Şehir Parkında Çin'e Uygur TepkisiMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde bir grup, kardeş şehir olmasının anısına Çin'in Jinan kenti adına yaptırılan parkta, Uygur Türklerine uygulanan baskıları protesto etti.
 • 17:03Bedensel Engelliler Oturarak Voleybol OynuyorBedensel Engelliler Oturarak Voleybol OynuyorMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde 15 bedensel engellinin bir araya gelmesiyle kurulan Fethiye Bedensel Engelliler Voleybol Takımı, oturarak voleybol oynayıp turnuvalara hazırlanıyor.
 • 16:19Kaybolan Papağanına 2 Gün Sonra KavuştuKaybolan Papağanına 2 Gün Sonra KavuştuMuğla’nın Bodrum ilçesinde ‘Paşa’ isimli kakadu türü papağanını kaybeden tekne kaptanı, 2 günlük arayış sonunda kuşuna kavuştu.
 • 16:10Bedensel Engelliler Oturarak Voleybol OynuyorBedensel Engelliler Oturarak Voleybol OynuyorMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde 15 bedensel engellinin bir araya gelmesiyle kurulan Fethiye Bedensel Engelliler Voleybol Takımı, oturarak voleybol oynayıp turnuvalara hazırlanıyor.
 • 14:49Sıcak Hava Ege Sahillerini DoldurduSıcak Hava Ege Sahillerini DoldurduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ege sahilinden tatilcilerin görüntüleri ve detayları Sıcak hava Ege sahillerini doldurdu- Muğla ve ilçelerinde 34 dereceyi bulan sıcak havayı fırsat bilen yerli ve yabancı turistler, sahillerde denize girip serinledi Hava sıcaklığının 34, deniz suyu sıcaklığının 24 derece ölçüldüğü Muğla ve ilçelerinde, yerli ve yabancı turistler sahilleri doldurdu.
 • 13:28İşten Atılan Şahıs Parkta Ölü Bulunduİşten Atılan Şahıs Parkta Ölü BulunduMuğla’nın Marmaris ilçesinde iki gün önce alkol bağımlılığı nedeniyle işten atıldığı iddia edilen şahıs, parkta ölü bulundu.
 • 12:52Bodrum'da İki Otomobil Çarpıştı: 6 YaralıBodrum'da İki Otomobil Çarpıştı: 6 YaralıMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde, kavşaktan dönen otomobile arkasından gelen otomobilin çarptığı kazada, üçü yabancı uyruklu altı kişi yaralandı.
 • 11:22Marmaris'te 'Korsan' KavgasıMarmaris'te 'Korsan' KavgasıMuğla'nın Marmaris İlçesi'ne, günlük tur teknelerinin yanına bu yıl "korsan gemisi" şeklinde dizayn edilmiş daha büyük dört teknenin getirilmesi sıkıntı yarattı.
 • 11:05Marmaris Tatilcilerin Akınına UğradıMarmaris Tatilcilerin Akınına UğradıMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde etkisini gösteren kavurucu sıcaklıklar gündüz plaj, otel havuzları ve su parklarında, gece ise restoran ve kafetaryalarda yoğunluk yaşanmasına neden oldu.
 • 11:05Marmaris'te 'Korsan' KavgasıMarmaris'te 'Korsan' KavgasıMuğla'nın Marmaris İlçesi'ne, günlük tur teknelerinin yanına bu yıl "korsan gemisi" şeklinde dizayn edilmiş daha büyük dört teknenin getirilmesi sıkıntı yarattı.
 • 10:14Kar Şerbetini Gören Camiye KoştuKar Şerbetini Gören Camiye KoştuMuğla’nın Bodrum ilçesinden bulunan Tepecik Camii’nde dağıtılan kar şerbeti, teravihten çıkan cemaat ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.
 • 00:31Parkta Ölü BulunduParkta Ölü BulunduMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, alkol ve madde bağımlısı olduğu öğrenilen 51 yaşındaki Süleyman Partal bir parkta ölü bulundu.
 • 00:02Bodrum Tanyeli'nin En Acı GünüBodrum Tanyeli'nin En Acı GünüTanyeli'nin en acı günü MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde yaşayan ünlü oryantal Tanyeli'nin annesi ses ve sinema sanatçısı Dolgun Sezer, pankreas kanseri nedeniyle hayatını kaybetti.
 • 18:08Av Tüfeğiyle Yaralanan Kişi Hava Ambulansıyla Sevk EdildiAv Tüfeğiyle Yaralanan Kişi Hava Ambulansıyla Sevk EdildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Helikopterin gelmesi, - Hastanın sevki, Av tüfeğiyle yaralanan kişi hava ambulansıyla sevk edildi- Muğla'da, av tüfeğinin ateş alması sonucu çenesinden yaralanan kişi, ambulans helikopterle Antalya'ya gönderildi Muğla'nın Seydikemer ilçesinde av tüfeğinin ateş alması sonucu çenesinden yaralanan kişi, hava ambulansıyla Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.
 • 17:49Delilini Sununca Radar Cezası İptal OlduDelilini Sununca Radar Cezası İptal OlduMuğla'da ikamet eden Tamer Güngör isimli vatandaş, hız ihlali yaptığı gerekçesiyle kendisine kesilen radar cezasının iptali için mahkemeye başvurdu.
 • 15:38Barış Akarsu, Ölümünün 8'inci Yılında AnıldıBarış Akarsu, Ölümünün 8'inci Yılında AnıldıMuğla'nın bodrum İlçesi'nde geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren şarkıcı Barış Akarsu, ölümünün 8'inci yıl dönümünde Bartın'ın Amasra İlçesi'ndeki mezarı başında anıldı.
 • 15:33Tanyeli'nin Acı GünüTanyeli'nin Acı GünüÜnlü oryantal Tanyeli’nin bir süredir kanser tedavisi gören ve hayatını kaybeden annesi Muğla’nın Bodrum ilçesinde tohdağa verildi.
 • 12:50Ağa OdasıAğa Odası"Nda Konaklamanın Bedeli 700 AvroGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -"Mehmet Ali Ağa Konağı" tabelası ve genel görüntüsü i-Konaktan detay görüntüler-Konağın içinden detaylar-Konakta kullanılan eşyalardan detaylar- Konağın yetkilisi Haşim Ballı ile röportaj "Ağa odası"nda konaklamanın bedeli 700 avro- Muğla'nın Datça ilçesinde aslına uygun restore edilen iki asırlık "Mehmet Ali Ağa Konağı", bölge turizmine hizmet veriyor- 19. yüzyıl Türk mimarisinin 21. yüzyıl konforuyla birleştirildiği konakta süit oda olarak kullanılan "ağa odası"nda kalmak için 700 avro ödemek gerekiyor DURMUŞ GENÇ - Muğla'nın Datça ilçesinde aslına uygun restore edilen iki asırlık "Mehmet Ali Ağa Konağı"nda bulunan ve süit oda olarak kullanılan "ağa odası"nda 700 avro karşılığında konaklanabiliyor.
 • 12:39Köyceğiz'de Ayata Festivali BaşladıKöyceğiz'de Ayata Festivali BaşladıMuğla'nın Köyceğiz ilçesinde 2-6 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Ayata Festivali, Şamanizm ve Tangrizim inancını taşıyan yerli ve yabancı turisti buluşturdu.
 • 11:54İngiliz Turist Odasında Ölü Bulunduİngiliz Turist Odasında Ölü BulunduMuğla'nın Marmaris ilçesine ailesiyle birlikte tatile gelen İngiliz turist 71 yaşındaki Dennis Edward Alloway, otel odasında ölü bulundu.
 • 10:45Uygur Türkleri İçin Farkındalık TurundaUygur Türkleri İçin Farkındalık TurundaDoğu Türkistan'da Uygur Türklerine yapılan baskılara karşı, farkındalık oluşturmak için İstanbul'dan bisiklet turuna çıkan 28 yaşındaki Kubilay Gezer, Bodrum'a ulaştı.
 • 02:0212. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali Başladı12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali BaşladıMuğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen 12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, Bodrum Antik Tiyatroda başladı.
 • 01:01Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali' BaşladıUluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali' BaşladıMuğla’nın Bodrum ilçesinde, '12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali' yoğun bir katılımla başladı.
 • 18:45Ege Denizi'nde 705 Kaçak Göçmen KurtarıldıEge Denizi'nde 705 Kaçak Göçmen KurtarıldıSahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, İzmir, Çanakkale, Aydın ve Muğla’da düzenlediği 26 arama kurtarma operasyonunda, Ege Denizi’nden yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmaya çalışan ve zor durumda olan 705 göçmeni kurtardı.
 • 17:46Uşak İki Kentte Uyuşturucu Operasyonu: 22 GözaltıUşak İki Kentte Uyuşturucu Operasyonu: 22 Gözaltıİki kentte uyuşturucu operasyonu: 22 gözaltı Uşak ve Muğla'da, 'torbacı' diye bilinen sokak satıcılarına yönelik polis tarafından gerçekleştirilen eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda, 22 kişi gözaltına alındı.
 • 17:36İki Kentte Uyuşturucu Operasyonu: 22 Gözaltıİki Kentte Uyuşturucu Operasyonu: 22 GözaltıUşak ve Muğla'da, 'torbacı' diye bilinen sokak satıcılarına yönelik polis tarafından gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda, 22 kişi gözaltına alındı.
 • 17:33Yaşlı Kadından 22 Günden Beri Haber AlınamıyorYaşlı Kadından 22 Günden Beri Haber AlınamıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Arama çalışmasından görüntü- Şahan'ın damadı Zafer Sarıtaş'ın açıklaması- Mahalle Muhtarı Resmi Korkut'un açıklaması Yaşlı kadından 22 günden beri haber alınamıyor- Köyceğiz'de son olarak 22 gün önce görülen 80 yaşındaki kadının bulunması için jandarma ve vatandaşlar tarafından arama çalışması yapılıyor Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde son olarak 22 gün önce görülen 80 yaşındaki kadının bulunması için arama çalışması yapılıyor.
 • 17:20Fethiye Muğla Valisi Amir Çiçek'den Mobese MüjdesiFethiye Muğla Valisi Amir Çiçek'den Mobese MüjdesiMuğla Valisi Amir Çiçek'den MOBESE müjdesi Muğla'nın Fethiye İlçesi'ne gelen Muğla Valisi Amir Çiçek, yapımı devam eden Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında incelemelerde bulundu.
 • 15:58Fethiye Yüzen Saray Fethiye Körfezi'ne DemirlediFethiye Yüzen Saray Fethiye Körfezi'ne DemirlediMuğla'nın Fethiye Körfezi'ne demirleyen Kuveytli iş adamı Yusuf Ahmed Alghanim'a ait 'Samar' isimli süper lüks yat, yüzen sarayı andırıyor.