SON DAKİKA MUHAMMET GÜZEL HABERLERİ

Son Dakika Muhammet Güzel Haberleri

18:17
Avni Aker'de 4-4'lük Maç! : 4-4 Bordo mavililer, Gaziantepspor ile adeta gol düellosuna tutuştu.
Avni Aker'de 4-4'lük Maç! : 4-4
09:49
Eski ve Yeni Sekreterler Arasında Kavga Kızışıyor Diyarbakır Kamu Hastaneleri Birliği eski Genel Sekreteri yeni genel sekreter için "Armut ve elmayı ayırt edemiyor." dedi.
Eski ve Yeni Sekreterler Arasında Kavga Kızışıyor
16:35
Cesur Adım Atanlar, Menfaati Zarar Görenler Tarafından Paralelle Yaftalanıyor" Sabah Gazetesi'nin iki gün önce 'paralel yapı' tarafından göreve getirildiği iddia edilen Diyarbakır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. İbrahim Uygun, iddiayı sert bir açıklama ile yalanladı.
17:47
Bir Yalanlama da Diyarbakır'dan Geldi Bir gazetenin manşetinde yayınlanan habere bir yalanlama da Diyarbakır Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği'nden geldi.
Bir Yalanlama da Diyarbakır'dan Geldi
14:27
Dkhb Genel Sekreteri Doç. Dr. Uygun Gazetecilerle Bir Araya Geldi DKHB Genel Sekreterliği görevinden alınan Doç. Dr. Kurtoğlu'nun yerine atanan Doç. Dr. İbrahim Uygun gazetecilerle tanışma tplantısı düzenledi.
13:22
Doç. Dr. Uygun: Sorunları Öncelik Sırasına Göre Çözeceğiz Diyarbakır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç.Ibrahim Uygun,şehrin sağlık sorunlarını çözeceklerini söyledi.
Doç. Dr. Uygun: Sorunları Öncelik Sırasına Göre Çözeceğiz
11:31
Yargı, Kurtoğlu'nu Haklı Buldu: Araç İhalesinde Kanuna Aykırılık Yok Diyarbakır Bölge Idare Mahkemesi, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından yapılan araç ihalesinde kamu zararı olmadığına kanaat getirerek, aralarında, görevden alınan Genel Sekreter Doç. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu’nun da bulunduğu 11 hastane yöneticisi hakkında soruşturma açılmasına gerek olmadığına hükmetti.
Yargı, Kurtoğlu'nu Haklı Buldu: Araç İhalesinde Kanuna Aykırılık Yok
10:32
Görevden Alınan Kurtoğlu'nu Binlerce Diyarbakırlı Uğurladı Diyarbakır'da yaklaşık bir yıldır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yapan Doç.Dr.Muhammet Güzel Kurtoğlu, hiçbir gerekçe gösterilmeden görevden alındı.
Görevden Alınan Kurtoğlu'nu Binlerce Diyarbakırlı Uğurladı
22:53
Kurtoğlu: İbadet Aşkı İle Hizmet Ettik Görevden alınan Diyarbakır KHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu Diyarbakır'a ibadet aşkı ile hizmet ettiğini dile getirdi.
Kurtoğlu: İbadet Aşkı İle Hizmet Ettik
16:07
Kurtoğlu: Hainleri Allah'a Havale Ediyorum Diyarbakır Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne bir yıl önce atanan ve kısa süre önce görevden alınan Doç.Dr.Muhammet Güzel Kurtoğlu, hastanelerin yöneticilerinin katıldığı toplantıda veda konuşması yaptı.
Kurtoğlu: Hainleri Allah'a Havale Ediyorum
15:57
Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Kurtoğlu Diyarbakır'a Veda Etti Görevden alınan Diyarbakır Kamu Hastaneler Birliği (DKHB) Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu, hastane yöneticileriyle vedalaştı.
15:19
Kurtoğlu, "Hainleri Allah'a Havale Ettik" Diyarbakır Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevine geçtiğimiz günlerde son verilen Kurtoğlu, "Hainleri ve kini Allah havale ettik" dedi.
Kurtoğlu, 'Hainleri Allah'a Havale Ettik'
10:05
Diyarbakır'ın Sağlık Karnesi 'Geçer'den 'İyi'ye Yükseldi. Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği verimlilik değerlendirmesine göre Diyarbakır'ın D (Geçer) olan karne puanı iki basamak yükselerek B'ye yerleşti.
Diyarbakır'ın Sağlık Karnesi 'Geçer'den 'İyi'ye Yükseldi.
12:59
Diyarbakır'da Bağımlı Gençler İçin 50 Yataklı Tedavi Merkezi Kuruluyor Türkiye'de en çok uyuşturucu madde üretiminin yapıldığı illerin başında gelen Diyarbakır'da gençleri kurtarmak için önemli bir proje hayata geçiriliyor.
Diyarbakır'da Bağımlı Gençler İçin 50 Yataklı Tedavi Merkezi Kuruluyor
09:48
Sendikalardan Kurtoğlu'na "Arkandayız" Ziyareti Memur-Sen bağlı olduğu sendikalar ile Diyarbakır İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu'nu ziyaret etti.
Sendikalardan Kurtoğlu'na 'Arkandayız' Ziyareti
15:24
Diyarbakır Organ Nakil Üssü Oluyor Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi (DEAH) 21. haftada 21. Böbrek nakli ameliyatını başarı ile gerçekleştirdi.
Diyarbakır Organ Nakil Üssü Oluyor
15:02
Hastanede Diyabet Standı Açıldı Diyarbakır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri (DKHB) Doç.Dr.Muhammet Güzel Kurtoğlu, hastanede kurulan diyabet standını açtı.
11:47
DEAH'ta Spor Hekimliği Polikliniği Açıldı Diyarbakır EAH'ta spor yapan ve yapmak isteyen hastalara egzersiz reçeteleri ile destek sunmayı amaçlayan Spor Hekimliği Polikliniği kuruldu.
DEAH'ta Spor Hekimliği Polikliniği Açıldı
16:35
Türkiye Kamu Hastaneler Birliği Kurumu Başkanı Dokucu, Diyarbakır'da Türkiye Kamu Hastaneler Birliği Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu, Diyarbakır Kamu Hastaneleri Birliği (DKHB) Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu'nu ziyaret etti.
Türkiye Kamu Hastaneler Birliği Kurumu Başkanı Dokucu, Diyarbakır'da
14:47
Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu Başkanı Diyarbakır'da Türkiye Kamu Hastaneler Birliği Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu Diyarbakır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ni ziyaret etti.
Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu Başkanı Diyarbakır'da
15:19
Diyarbakır'da İhalede Usulsüzlük İddiası DKHB Genel Sekreteri Doç.Dr. Kurtoğlu, ulusal bir gazetede hakkında araç kiralama ihalesinde yolsuzluk yaptığı iddialarını yalanladı Kurtoğlu: "Bir ideoloji anlayışı içerisinde farklı görüş v...
14:23
Kurtoğlu Haberi Yalanladı DHKB Genel Sekreteri Doç. Dr. M.Güzel Kurtoğlu, bir gazetede kendisiyle röportaj yapılmış gibi çıkan haberin şahsını yıpratma amaçlı olduğunu savundu
Kurtoğlu Haberi Yalanladı
16:39
Dkhb Genel Sekreteri Doç. Dr. Kurtoğlu Açıklaması "Hastalar artık büyük kentlere gitmek yerine Diyarbakır’da şifa bulmayı tercih ediyor"
16:00
Kurtoğlu: Güneydoğu'dan Batıya Hasta Göçü Son Buldu Diyarbakır Kamu Hastaneler Birliği (DKHB) Genel Sekreteri Doç.Dr.Muhammet Güzel Kurtoğlu, Güneydoğu'dan batıya hasta göçünün sona erdiğini söyledi.
Kurtoğlu: Güneydoğu'dan Batıya Hasta Göçü Son Buldu
14:55
Güneydoğu'dan Batıya Hasta Göçü Son Buldu Güneydoğunun sağlık üssü konumundaki DEAH'ta; zor ameliyatlar ve organ nakillerinin yapılması ile birlikte batıya hasta göçü sona erdi.
Güneydoğu'dan Batıya Hasta Göçü Son Buldu
11:00
Diyarbakır'da Hastalar Bayramda da Unutulmadı Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Birimi, bayram boyunca 6 hastayı evinde ziyaret etti.
Diyarbakır'da Hastalar Bayramda da Unutulmadı
10:13
Diyarbakır'da Hastalara Evde Bakım Hizmeti Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Birimi ekipleri bayram süresince hastaları evinde ziyaret ederek bakımlarını yaptı
09:53
Safra Yolu Hastalıkları Ameliyatsız Tedavi Ediliyor Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde (DEAH) uygulanan 'ERCP' yöntemiyle safra yolu hastalıkları ameliyatsız tedavi edilebiliyor
09:45
Diyarbakır'da Safra Yolu Hastalıkları Ercp İle Son Buluyor DEAH'ta Pankreas ve safra kanalı hastalıklarının teşhis ve tedavisini sağlayan ERCP yöntemiyle 3 ayrı hasta sağlığına kavuştu.
Diyarbakır'da Safra Yolu Hastalıkları Ercp İle Son Buluyor
13:57
DKHB Genel Sekreteri, Kurban Kazaları İçin Uyarıda Bulundu Diyarbakır İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Kurtoğlu, kurban kesimi sırasında meydana gelen kazalar konusunda uyarılarda bulundu.
DKHB Genel Sekreteri, Kurban Kazaları İçin Uyarıda Bulundu
15:23
Beyin Ölümü Bildiriminde Türkiye Üçüncüsü Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi, beyin ölümü bildirimi sıralamasında üçüncü oldu
11:23
Deah, Beyin Ölümü Bildiriminde Türkiye Üçüncüsü Oldu Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Galsgow Skorlama Sistemi ile Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Marmara Üniversite Hastanesinden sonra üçüncü en çok bildirim yapan hastane ünvanını elde etti
Deah, Beyin Ölümü Bildiriminde Türkiye Üçüncüsü Oldu
09:35
DEAH; Türkiye Üçüncüsü Diyarbakır Eğitim Araştırma Hastanesi, (DEAH) organ nakli için beyin ölümü bildiriminde Türkiye üçüncüsü oldu.
DEAH; Türkiye Üçüncüsü
13:46
Diyarbakır'da Dünya Yürüyüş Günü Kutlandı Diyarbakır Halk Sağlığı İl Müdürlüğü, Dünya Yürüyüş Günü nedeniyle sağlık için her gün 10.000 adım yürüyüşü düzenledi.
Diyarbakır'da Dünya Yürüyüş Günü Kutlandı
11:58
Kekemelik Artık Kader Değil DEAH'ın "Foniyatri" biriminde ses ve konuşma bozukluğu tedavi ediliyor
14:11
DEAH'ta Su Baskınlarına Drenajla Önlem Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'de su baskınlarına karşı drenaj sistemi yapılacak.
11:35
Araştırma Hastanesine Drenaj Sistemi de Yapılıyor Yeni yapılmasına rağmen bozuk asansörleriyle gündeme gelen Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi, adeta bölüm bölüm yeniden inşa ediliyor.
Araştırma Hastanesine Drenaj Sistemi de Yapılıyor
13:02
Uyku Apnesi Kalp Hastalıklarına Neden Olabilir DEAH Uyku Laboratuvarı Sorumlusu Uz. Dr. Bıçakçı: "Uyku apnesi kalp hastalıkları, uykuda ani ölüm riskini de barındırıyor"
Uyku Apnesi Kalp Hastalıklarına Neden Olabilir
14:52
Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Nükleer Tıp Ünitesi Modern Cihazlarla Hizmet Veriyor DKHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Kurtoğlu: "Bir yılda yaklaşık 30 bin hastaya Nükleer Tıp Ünitesinde hizmet verdik"
14:46
Hastalıkların Tespit Uzmanı Nükleer Tıp Kanser, tümör ve beyin ile ilgili birçok hastalığın tespitinde önemli bir yer tutan nükleer tıp, DEAH 3 yıldan bu yana hizmet vermeye devam ediyor.
Hastalıkların Tespit Uzmanı Nükleer Tıp
15:10
Diyarbakır'da Kanser Hastaları İçin Palyatif Bakım Ünitesi Kuruldu Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kanser hastalarının son dönemlerini mutlu ve huzurlu geçirebilmeleri için palyatif bakım ünitesi kuruldu.
Diyarbakır'da Kanser Hastaları İçin Palyatif Bakım Ünitesi Kuruldu
13:56
Doğu ve Güneydoğu'nun İlk Palyatif Bakım Merkezi Açıldı Diyarbakır'da, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, ileri düzeyde kanser hastalarının tedavi edildiği yer olan Palyatif Bakım Merkezi açıldı.
Doğu ve Güneydoğu'nun İlk Palyatif Bakım Merkezi Açıldı
11:11
Deah'ta Tüp Taşıma Sistemi Hizmeti Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde (DEAH) tahlil için alınan kan örnekleri saniyeler içinde laboratuvara ulaşıyor.
Deah'ta Tüp Taşıma Sistemi Hizmeti
16:27
Oğluna Böbreğini Verdi, Yeni Bir Hayat Bağışladı Diyarbakır'da bir baba, böbrek yetmezliği tedavisi gören oğluna böbreğini vererek hayata tutunmasını sağladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:56:05. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUHAMMET GÜZEL HABERLERİ
[Hata Bildir]