17:4400
SON DAKİKA MUHAMMET GÜZEL HABERLERİ

Son Dakika Muhammet Güzel Haberleri

  Yargı, Kurtoğlu'nu Haklı Buldu: Araç İhalesinde Kanuna Aykırılık Yok

  Yargı, Kurtoğlu'nu Haklı Buldu: Araç İhalesinde Kanuna Aykırılık Yok

  Diyarbakır Bölge Idare Mahkemesi, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından yapılan araç ihalesinde kamu zararı olmadığına kanaat getirerek, aralarında, görevden alınan Genel Sekreter Doç. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu’nun da bulunduğu 11 hastane yöneticisi hakkında soruşturma açılmasına gerek olmadığına hükmetti. (14 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Görevden Alınan Kurtoğlu'nu Binlerce Diyarbakırlı Uğurladı

  Görevden Alınan Kurtoğlu'nu Binlerce Diyarbakırlı Uğurladı

  Diyarbakır'da yaklaşık bir yıldır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yapan Doç.Dr.Muhammet Güzel Kurtoğlu, hiçbir gerekçe gösterilmeden görevden alındı. (01 Aralık 2013 Pazar )

   

  Kurtoğlu: İbadet Aşkı İle Hizmet Ettik

  Kurtoğlu: İbadet Aşkı İle Hizmet Ettik

  Görevden alınan Diyarbakır KHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu Diyarbakır'a ibadet aşkı ile hizmet ettiğini dile getirdi. (28 Kasım 2013 Perşembe )

   

  Kurtoğlu: Hainleri Allah'a Havale Ediyorum

  Kurtoğlu: Hainleri Allah'a Havale Ediyorum

  Diyarbakır Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne bir yıl önce atanan ve kısa süre önce görevden alınan Doç.Dr.Muhammet Güzel Kurtoğlu, hastanelerin yöneticilerinin katıldığı toplantıda veda konuşması yaptı. (26 Kasım 2013 Salı )

   

  Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Kurtoğlu Diyarbakır'a Veda Etti

  Görevden alınan Diyarbakır Kamu Hastaneler Birliği (DKHB) Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu, hastane yöneticileriyle vedalaştı. (26 Kasım 2013 Salı )

   

  Kurtoğlu, 'Hainleri Allah'a Havale Ettik'

  Kurtoğlu, "Hainleri Allah'a Havale Ettik"

  Diyarbakır Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevine geçtiğimiz günlerde son verilen Kurtoğlu, "Hainleri ve kini Allah havale ettik" dedi. (26 Kasım 2013 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

 • Benzin ve Motorinde İndirim

  Benzin ve Motorinde İndirim Petrol fiyatları düştü, EPDK bugünkü toplantının ardından akaryakıt şirketlerini uyardı. Uyarının ardından benzin ve motorin için indirim geldi.

 • Hayyam Garipoğlu Tahliye Edildi

  Hayyam Garipoğlu Tahliye Edildi Münevver Karabulut'un cinayetinde "suçluyu kayırmak" suçundan 3 yıl hapis cezası alan iş adamı Hayyam Garipoğlu, cezaevinde yattığı süre göz önüne alınarak tahliye edildi.

 • Tuncelili Kadın, Beyaz Tülbentiyle Göstericilere Yalvardı

  Tuncelili Kadın, Beyaz Tülbentiyle Göstericilere Yalvardı Bahçeli'nin Tunceli'ye yaptığı ziyareti sonrası ortalık karıştı. Bir kadın polis ve göstericilere arasına girip beyaz tülbentiyle olayların durması için yalvardı.

[Hata Bildir]
28.11.2014 17:44:41. #1.12#