SON DAKİKA MUHARREM ELİGÜL HABERLERİ

Son Dakika Muharrem Eligül Haberleri

09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
11:56
Başkan Sözlü Saimbeyli'yi Ziyaret Etti Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Saimbeyli ziyaretinde ilçe halkıyla sohbet etti, Saimbeyli'nin tarihi yerlerini gezdi.
Başkan Sözlü Saimbeyli'yi Ziyaret Etti
11:47
Başkan Sözlü: Koltukları Değil Gönülleri Fethedeceğiz Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, koltukları değil, gönülleri fethetmeye talip olduklarını söyledi.
Başkan Sözlü: Koltukları Değil Gönülleri Fethedeceğiz
13:41
Aldırmaz Saimbeyli'nin Kurtuluş Coşkusuna Ortak Oldu Adana'nın Saimbeyli İlçesi'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 93'üncü yıldönümü törenlerle kutlandı.
Aldırmaz Saimbeyli'nin Kurtuluş Coşkusuna Ortak Oldu
14:48
Adana'da Bin Keklik Doğaya Bırakıldı Saimbeyli ilçesinde, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 7. Bölge Müdürlüğü ile bir enerji şirketi öncülüğüde yaptırılan gözlem kulübesi hizmete açılarak, doğaya bin keklik bırakıldı.
Adana'da Bin Keklik Doğaya Bırakıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:53:41. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUHARREM ELİGÜL HABERLERİ
[Hata Bildir]