SON DAKİKA MÜJDAT GEZEN HABERLERİ

Son Dakika Müjdat Gezen Haberleri

 • 15:11 Müjdat Gezen, Levent Kırca İçin Harekete Geçti Müjdat Gezen, Levent Kırca İçin Harekete Geçti Aynı zamanda Levent Kırca'nın çok yakın arkadaşı olan Müjdat Gezen, ünlü oyuncunun borçlarını ödeyebileceğini belirterek "Arkadaşımın ruhunu incitmeyin" dedi.
 • 16:39 İsmail Dümbüllü Ödülü, Nejat Uygur'a Verildi İsmail Dümbüllü Ödülü, Nejat Uygur'a Verildi Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü öğrencileri, İsmail Dümbüllü Ödülü'nü 2 yıl önce hayatını kaybeden usta oyuncu Nejat Uygur'a verdi.
 • 14:26 36. İsmail Dümbüllü Ödülü" Nejla Uygur'a Verilecek Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü öğrencileri tarafından verilen "İsmail Dümbüllü Ödülü"ne bu yıl sanatçı Nejla Uygur layık görüldü.
 • 09:35 Spor Sunuculuğunu Özledim Spor Sunuculuğunu Özledim Galatasaray televizyonu ekranlarının başarılı sunucusu Gülçin Tunçok, Fenerbahçe taraftarı olduğu ortaya çıkınca işine son verilmişti.
 • 17:45 Müjdat Gezen'den 'Zaman Gazetesi'ne Sahip Çıkalım Çağrısı Türk sinemasının emektar ismi Müjdat Gezen de Zaman Gazetesi'ne hukuksuzca kayyım atanmasına tepki gösterdi.
 • 17:09 Müjdat Gezen'e Silivrili Gazetecilere Hakaretten Ceza Sanatçı Müjdat Gezen, Silivri'de gerçekleşen bir söyleşi programında görev yapan gazetecilere hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada para cezasına mahkum oldu.
 • 19:33 Koç Ailesi'ne Taziye Ziyaretleri Devam Ediyor Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un vefatından sonra başlayan taziye kabulleri devam ediyor.
 • 15:01 Nazım Hikmet'in Doğumunun 114. Yılı Nazım Hikmet'in Doğumunun 114. Yılı Görüntü Dökümü : Etkinlikten detaylar -Rutkay Aziz konuşması -Müjdat Gezen konuşması Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç konuşması Karanfil bırakma Şair Nazım Hikmet, doğumunun 114. yılında, 1951 yılının Haziran ayında ülkesine veda ettiği Tarabya rıhtımında denize karanfiller atılarak anıldı.
 • 14:17 Ünlü Tiyatrocu Ali Poyrazoğlu Samimi Açıklamalar Ünlü Tiyatrocu Ali Poyrazoğlu Samimi Açıklamalar Ünlü Tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, inşa edilen evliliğin, bugünlerde neden çabuk çöktüğüne dair samimi açıklamalar yaptı.
 • 16:16 Beylikdüzü'nde 35 Parka Sanatçı ve Bilimadamlarının İsmi Verilecek 2015 yılının son meclis toplantısını yapan Beylikdüzü Belediyesi, Aralık Ayı Meclisi'nin 2. Oturumu'nu gerçekleştirdi.
 • 10:12 Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 5 film vizyona girecek.
 • 10:06 Sinema - Diktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz Yönleri Sinema - Diktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz Yönleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Filmin Fragmanı İSTANBUL - Müjdat Gezen'in yönettiği ve Müjdat Gezen, Aysun Ergin, Cengiz Gezgin ile Mustafa Barış Taşkın'ın oynadığı Diktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz Yönleri, bu hafta vizyona giriyor.
 • 13:49 Müjdat Gezen 1 Kasım Seçimlerini Değerlendirdi: Mercimeğe Oy Verdiler Müjdat Gezen 1 Kasım Seçimlerini Değerlendirdi: Mercimeğe Oy Verdiler Verdiği röportajda 1 Kasım seçimlerini analiz eden tiyatrocu Müjdat Gezen, AK Parti'ye oy verenleri "Mercimeğe oy verdiler" şeklinde ifade ederek, "Onlar da vebal altındadır" dedi.
 • 17:08 Ünlü Komedyen Atilla Arcan Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi Kalp rahatsızlığı sonrası kaldırıldığı hastanede önceki gün yaşamını yitiren ünlü komedyen Atilla Arcan (70), Erenköy Galippaşa Camii'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 15:53 Diktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz Yönleri Fragman Diktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz Yönleri Fragman Müjdat Gezen’in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği yapımın başrollerinde Ahmet Saraçoğlu, Atilla Sarıkayalı, Barış Hayta, Ercan Bostancıoğlu, Ferdi Merter, Günay Karacaoğlu, Hakan Eke, İlhan Daner, İlker Ayrık, Mehmet Tuncalli, Mustafa Alabora...
 • 16:58 İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Konya'da Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Yalçın Kaya, sunuculuğunu Gazeteci-Yazar Uğur Dündar'ın yaptığı ve özel bir televizyon kanalında yayınlanan programda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a küfür ve hakaret ettikleri iddiasıyla İlahiyatçı Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk, sanatçılar Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile programın sunucusu hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 16:42 Televizyon Programında Televizyon Programında "Küfür ve Hakaret " Edildiği İddiası GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kaya'nın açıklamaları Televizyon programında "küfür ve hakaret" edildiği iddiası- Konya'da bir öğretim üyesi, programın sunucusu Uğur Dündar, konukları ve kanalın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu- Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kaya: - "Baktık ki programdaki ifadeler, çocuklarımızın bilinçaltını kirletiyor ve toplumun seviyesini aşağılara çekiyor, ben de eğitimci olarak tepki göstermem gerektiğini düşündüm" Konya'da bir öğretim üyesi, ulusal televizyon kanalında yayınlanan programa konuk olan oyuncular Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, programın sunucusu Uğur Dündar ve kanalın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 15:41 İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Konya'da Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Yalçın Kaya, sunuculuğunu Gazeteci-Yazar Uğur Dündar'ın yaptığı ve özel bir televizyon kanalında yayınlanan programda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a küfür ve hakaret ettikleri iddiasıyla İlahiyatçı Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk, sanatçılar Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile programın sunucusu hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 14:26 Canlı Yayında Küfre Suç Duyurusu Canlı Yayında Küfre Suç Duyurusu Halk TV’de yayınlanan Halk Arenası programında Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen’in canlı yayına damga vuran küfürlü konuşmalarına Konya’dan suç duyurusu geldi.
 • 09:12 Uğur Dündar'ın Programında Küfürler Havada Uçuştu Uğur Dündar'ın Programında Küfürler Havada Uçuştu Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'nün konuk olduğu programda ağıza alınmayacak küfürler sarfedildi.
 • 09:34 Uğur Dündar, Levent Kırca ile Fotoğrafını Paylaştı: Kadim Dostlar Uğur Dündar, Levent Kırca ile Fotoğrafını Paylaştı: Kadim Dostlar Uğur Dündar, dün gece yarısı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden yakın arkadaşı Levent Kırca'yı paylaştığı fotoğrafla andı.
 • 14:59 Müjdat Gezen: Bu Kadar Dengesiz Bir Ülkede Takıntı Olsa da Olur, Olmasa da Olur Müjdat Gezen: Bu Kadar Dengesiz Bir Ülkede Takıntı Olsa da Olur, Olmasa da Olur Eskişehir’de yazlık sinema gösterimleri kapsamında Müjdat Gezen’in yazıp yönettiği ‘Diktatör’ filmi Türkiye’de ilk defa Odunpazarı’nda gösterilerek galası yapıldı.
 • 23:48 Eskişehir - Müjdat Gezen'in 'Diktatör' Filminin Galası Eskişehir'de Yapıldı Eskişehir - Müjdat Gezen'in 'Diktatör' Filminin Galası Eskişehir'de Yapıldı Müjdat Gezen'in 'Diktatör' filminin galası Eskişehir'de yapıldı Müjdat Gezen'in yazıp yönettiği ve rol aldığı, önümüzdeki kasım ayında vizyona girmesi beklenen 'Diktatör' adlı filmin galası Eskişehir'de yapıldı.
 • 23:03 Müjdat Gezen'in 'Diktatör' Filminin Galası Eskişehir'de Yapıldı Müjdat Gezen'in 'Diktatör' Filminin Galası Eskişehir'de Yapıldı Müjdat Gezen'in yazıp yönettiği ve rol aldığı, önümüzdeki kasım ayında vizyona girmesi beklenen 'Diktatör' adlı filmin galası Eskişehir'de yapıldı.
 • 12:48 Duygu Şen Duygu Şen Müjdat Gezen sanat merkezinde eğitim alan Duygu’yu, Hayat Bilgisi, Tövbekar, Geniş Aile ve Kızım Nerede gibi pek çok popüler dizinin oyuncu kadrosunda görürüz. Beril karakterine hayat verdiği Pars: Kiraz Operasyonu filmiyle yıldızı parlayan Duygu Şen...
 • 12:38 Şeyda Terzioğlu Şeyda Terzioğlu 1988 Ankara doğumlu olan Şeyda Terzioğlu, Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda tiyatro eğitimi alır. Siccin: Büyü Haramdır ve devam filmi Siccin 2’ de rol alan oyuncu, 2013 yapımı dram türündeki Bahar İsyancıdır filminde Sevda karakteriyle karşımıza çıkar...
 • 14:57 Ferzan Hekimoğlu Ferzan Hekimoğlu Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda eğitim alan Ferzan Hekimoğlu’nu Her Şey Yolunda Merkez dizisiyle tanırız. Gurbette Aşk ve Delisin Delisin yapımlarında rol alan genç oyuncuyu bu yazın yeni dizisi Kalbim Ege’de Kaldı dizisinin oyuncu kadrosunda da görürüz...
 • 17:28 Ceyda Tepeliler Ceyda Tepeliler Dinle Sevgili dizisinde hayat verdiği Ceren karakteriyle büyük beğeni toplayan Ceyda Tepeliler, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi alır. Baleyle ilgilenen ve keman çalan güzel oyuncuyu farklı karakterlerle karşımıza çıktığı pek çok dizi ile...
 • 14:13 Özlem Yılmaz Özlem Yılmaz Müşfik Kenter’den özel sinema ve tiyatro eğitimi alan Özlem Yılmaz, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda tamamlar.
 • 15:29 Ezgi Tombul Ezgi Tombul Adana’da amatör olarak tiyatroyla ilgilenen Ezgi Tombul, bu alandaki yeteneği ve daha kaliteli bir oyunculuk hedefiyle bu işin eğitimini almak ister ve Müjdat Gezen Konservatuvarı Tiyatro Bölümüne gider. Yer aldığı her bir yapımla kendine bir şeyler.
 • 12:44 Müjdat Gezen, Zeki Alasya İçin Bunları Söyledi Müjdat Gezen, Zeki Alasya İçin Bunları Söyledi Zeki Alasya vefat etti.
 • 12:41 Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Zeki Alasya'nın Vefatı Tiyatro ve sinema oyuncusu Müjdat Gezen, Zeki Alasya'nın vefatına ilişkin, "Çok büyük bir oyuncuyu, hepsinden önce çok iyi bir insanı kaybettik" dedi.
 • 11:51 Müjdat Gezen: Zeki Alasya'nın Ölümünü Bekliyorduk Müjdat Gezen: Zeki Alasya'nın Ölümünü Bekliyorduk Usta sanatçı Zeki Alasya 72 yaşında hayata veda etti. Gezen, sanatçının ölümünün ardından yaptığı açıklamada "Bekliyorduk. Çünkü karaciğerde iki büyük tümör vardı." dedi.
 • 11:47 Sertan Erkaçan Sertan Erkaçan Lise yıllarında tiyatro ve müzikle ilgilenen genç oyuncu, Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde 4 yıllık eğitim alır. Bu süre içinde pek çok küçük çaplı rollerde oynayan Sertan Erkaçan, ilk kamera deneyimini, Onur Ünlü’ nün Polis...
 • 10:27 Tiyatrosunu Su Basan Müjdat Gezen'e Belediye Şoku Tiyatrosunu Su Basan Müjdat Gezen'e Belediye Şoku İSKİ borusu patlayınca Müjdat Gezen'in tiyatrosunu su bastı, itfaiye temizlemek için üste para istedi.
 • 15:45 Ayhan Işık'ın 86'ncı Yaş Günü Kutlandı Ayhan Işık'ın 86'ncı Yaş Günü Kutlandı İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği'nin düzenlediği ‘Yeşilçam’a Saygı’ etkinliğinde ünlü sanatçı Ayhan Işık’ın 86’ncı yaş günü, Yeşilçam sanatçılarının katılımı ile kutlandı.
 • 15:03 Olgun Toker Olgun Toker Olgun Toker’i şu sıralar yayın hayatına devam etmekte olan Karadayı dizisinde hayat verdiği Melih Şadoğlu karakteriyle ekranlarda görürüz. 1986 doğumlu Olgun Toker, oyunculuk kariyerine Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitim gördüğü sırada.
 • 16:44 Müjdat Gezen Sanat Vakfı'nın '25. Sanat Yılı' Kutlandı Müjdat Gezen Sanat Vakfı'nın '25. Sanat Yılı' Kutlandı Tarihi ve muhteşem konumuyla İstanbul'un en etkileyici mekanlarından biri olan Park Bosphorus Hotel, ev sahipliği yaptığı birbirinden prestijli davetlere bir yenisini daha ekledi.
 • 09:05 "ERCAN Benden Bİraz Büyük Olduğu İçin Kendisine Hala Derim" Türk Tiyatrosu'nun iki efsane ismi Müjdat Gezen ve Ercan Bostancıoğlu nam-ı diğer Ateşböceği Ercan, önceki akşam CNN Türk'te Mesut Yar'ın sunduğu 'Burada Laf Çok' programına konuk oldular.
 • 14:14 Yapışık Kardeşler'den Muhteşem Gala! İlk kez yönetmen koltuğuna oturan İlker Ayrık'ın merakla beklenen komedi filmi 'YAPIŞIK KARDEŞLER'in gala gecesi yapıldı.
 • 08:23 Daikin ile 22. İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu! Daikin ile 22. İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu! Halk tarafından kategori başına 30.000'in üzerinde oyla belirlenen 19 farklı kategorinin "En Başarılı" isimleri bu törende buluştu.
 • 10:28 10. Cumhurbaşkanı Sezer, Özdil'in Kitabından Uyarlanan Oyunu İzledi 10. Cumhurbaşkanı Sezer, Özdil'in Kitabından Uyarlanan Oyunu İzledi Müjdat Gezen Tiyatrosu, gazeteci Yılmaz Özdil'in "Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllarda" kitabını sahneye taşıdı. Ankara'daki ilk gösterimi Ahmet Necdet Sezer de izledi.
 • 22:22 Büyükçekme'de 'Arşiv' Gazetelerle Atatürk Sergisi Büyükçekme'de 'Arşiv' Gazetelerle Atatürk Sergisi Büyükçekmece’de 11 Kasım 1938 tarihinde yayınlanmış olan gazetelerden oluşan arşiv sergisi düzenlenen törenle açıldı.
 • 12:13 Türkan Şoray'a Yaşam Boyu Sevgi Ödülü Türkan Şoray'a Yaşam Boyu Sevgi Ödülü Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivalinin Yaşam Boyu Sevgi Ödülü sinema dalında Türkan Şoray'a, tiyatro dalında Müjdat Gezen'e, basın dalında Uğur Dündar'a verildi.
 • 15:59 Müjdat Gezen: Cumhurbaşkanı Tarafsızlık Yeminini Tutmuyor Müjdat Gezen: Cumhurbaşkanı Tarafsızlık Yeminini Tutmuyor TİYATRO sanatçısı ve oyun yazarı Müjdat Gezen, Mersin'de sahneye koyduğu 'Olmasaydı' adlı oyun sonrası internet yasasını onaylayan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü eleştirerek, Eskiden Cumhurbaşkanları böyle davrandığı zaman 'Çankaya Muhtarı' derlerdi.
 • 17:49 Siirt Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Şöleni Siirt Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Şöleni VİDEODA NELER VAR (25 MAYIS 2012, ETİK HAFTASI , SİİRT HALK EĞİTİM MERKEZİ- GÜZEL SANATLAR LİSESİ TİYATRO ŞÖLENİ)2- SKEÇLER 1-Kasetçi (Yılmaz Erdoğan Yazdı) 2- Satılık Sanat (Müjdat Gezen Yazdı)
 • 13:10 Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Gezen'e Kınama Cezası Ankara 20. Asliye Hukuk Mahkemesi, Başbakan Erdoğan tarafından açılan davada, "AK Parti'ye oy verenleri aptal olmakla itham ettiği" gerekçesiyle Gezen'in kınanmasını kararlaştırdı.
 • 14:04 Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Gezen'e Kınama Cezası Katıldığı bir televizyon programında ve kendisine ait internet sitesinde, "AK Parti'ye oy verenleri aptal olmakla itham ettiği" iddia edilen Gezen hakkında kınama cezası verildi.
 • 15:03 Vefalılar Vefasız' Vefalılar Vefasız' Süper Amatör Lig'e düşen 106 yıllık Vefaspor Kulübü'nün başkanı Mesut Gülbaran, camiadan hiçbir destek gelmemesinden yakınıyor.
 • 16:48 Üniversitede Uğur Dündar ve Müjdat Gezen Söyleşisinin İptaline Tepki Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Cumhuriyetçi Düşünce Topluluğu'nun (CDT) bugün düzenleyeceği Uğur Dündar ve Müjdat Gezen söyleşisinin Rektörlük tarafından iptal edilmesini öğrenciler tepki gösterdi.