SON DAKİKA MÜJDAT GEZEN HABERLERİ

Son Dakika Müjdat Gezen Haberleri


MÜJDAT GEZEN

Çocukluk yılları
29 Ekim 1943 yılında İstanbul Fatih'te doğdu. Sahneye ilk kez 1953 yılında Hırka-i Şerif İlköğretim Okulu'nda ilk piyesinde çıktı. Aynı yıl Doğan Kardeş çocuk dergisinde şiirleri yayımlandı. Yine bu yıllarda İstanbul Radyosu Çocuk Kulübü'nde mikrofonla tanıştı. 1956-57... Devamı

14:14
Yapışık Kardeşler'den Muhteşem Gala! İlk kez yönetmen koltuğuna oturan İlker Ayrık'ın merakla beklenen komedi filmi 'YAPIŞIK KARDEŞLER'in gala gecesi yapıldı.
08:23
Daikin ile 22. İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu! Halk tarafından kategori başına 30.000'in üzerinde oyla belirlenen 19 farklı kategorinin "En Başarılı" isimleri bu törende buluştu.
Daikin ile 22. İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu!
19:48
Ünlü Sanatçı Müzeyyen Senar Taburcu Edildi İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 13 gündür tedavi gören ünlü sanatçı Müzeyyen Senar taburcu edildi.
Ünlü Sanatçı Müzeyyen Senar Taburcu Edildi
16:58
Müzeyyen Senar Taburcu Edildi Müzeyyen Senar taburcu edildi- Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 13 gündür tedavi gören Senar, taburcu edildi Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar, 13 gündür tedavi gördüğü Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nden taburcu edildi.
Müzeyyen Senar Taburcu Edildi
16:42
Dön Diyemem' Şarkısı Tuttu, Albüm Kapıda Keşanlı genç yetenek Cihan Ege, ’Dön Diyemem’ şarkısına çektiği klibin kısa sürede defalarca izlenmesinin ardından albüm çalışmalarını hızlandırdı.
Dön Diyemem' Şarkısı Tuttu, Albüm Kapıda
16:28
Müzeyyen Senar Taburcu Edildi Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 13 gündür tedavi gören Müzeyyen Senar, taburcu edildi.
16:39
2015 Model Yeşilçam Komedisi: Yapışık Kardeşler! Haftaya vizyona girecek olan, yılın merakla beklenen komedi filmi "Yapışık Kardeşler"' için ilk kez yönetmen koltuğuna oturan İlker Ayrık, filminde sinemanın başyapıtlarına sevimli göndermeler yaptı.
18:11
Yapışık Kardeşler'in Fragmanı Çıktı Ekranların sevilen yüzü İlker Ayrık’ın yönetmenliğini yaptığı, Hakan Bulut ve Ivana Sert ile başrolünü paylaştığı komedi filmi Yapışık Kardeşler’in fragmanı tam bir kahkaha tufanıyla geldi.
Yapışık Kardeşler'in Fragmanı Çıktı
15:58
İki Kat Gülmeye Hazır Mısınız? Yapışık Kardeşler'in Fragmanı Çıktı! Sinema sitelerindeki en çok beklenen filmler kategorisinde en üst sıralarda olan yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler'in fragmanı da merakla bekleniyordu.
08:19
Eskiden Mahallemde Tanınırdım Şimdi Tüm Ülke Mahallem Gibi' Evrim Akın: Şöhret olunca hayatımda çok fazla şey değişmedi.
Eskiden Mahallemde Tanınırdım Şimdi Tüm Ülke Mahallem Gibi'
10:58
Yapışık Kardeşler'den Bir İlk! "Yapışık Kardeşler"in izleyenleri kahkahaya boğan kamera arkası görüntüleri filme olan merakı ikiye katladı.
08:23
Yapışık Kardeşler'den Bir İlk! 2015'in merakla beklenen ve yılın komedi filmi olarak gösterilen "Yapışık Kardeşler"in izleyenleri kahkahaya boğan kamera arkası görüntüleri filme olan merakı ikiye katladı.
09:45
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide Magazinci Tahir Yaman, Yeşilçam’ın 100. yıl dönümü için özel bir sergiye imza atıyor.
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide
08:49
Yeşilçam'ın 100. Yılına Özel Magazin gazetecisi Tahir Yaman, Yeşilçam'ın 100. Yıl dönümü için çok özel bir sergiye imza atıyor.
16:39
Hayat Ağacı Projesi Tanıtıldı Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu: "Evlatlarımızı uyuşturucu girdabından çekip kurtaran güçlü bir el olmaya karar verdik" "Proje kapsamında '444 84 98' numaralı 'Alo Hayat Ağacı Hattı'nı bugün devreye sokacağız"
10:28
10. Cumhurbaşkanı Sezer, Özdil'in Kitabından Uyarlanan Oyunu İzledi Müjdat Gezen Tiyatrosu, gazeteci Yılmaz Özdil'in "Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllarda" kitabını sahneye taşıdı. Ankara'daki ilk gösterimi Ahmet Necdet Sezer de izledi.
10. Cumhurbaşkanı Sezer, Özdil'in Kitabından Uyarlanan Oyunu İzledi
08:45
UNICEF Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin 25.yıl Balosu Gerçekleşti Dünyada Shakira, Kate Perry gibi UNICEF Global İyi Niyet Elçileri tarafından yorumlanan John Lennon'un Imagine şarkısını Türkiye'de de Ferhat Göçer yorumladı.
UNICEF Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin 25.yıl Balosu Gerçekleşti
16:02
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Halman, Son Yolculuğuna Uğurlandı Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Halman'ın cenazesi, Edirnekapı Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Halman, Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:43
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı * Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı, şair, çevirmen, yazar, akademisyen Talat Sait Halman (83) son yolculuğuna uğurlandı.
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:29
Düzelterek Yeniden) - Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı (düzelterek YENİDEN) ------------------------------------------------ GEÇİRDİĞİ kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı, şair, çevirmen, yazar, akademisyen Talat Sait Halman (83) son yolculuğuna uğurlandı.
15:12
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı, şair, çevirmen, yazar, akademisyen Talat Sait Halman son yolculuğuna uğurlandı.
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:37
İlk Kültür Bakanı Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı Türkiye’nin ilk Kültür Bakanı Talat Sait Halman son yolculuğuna uğurlandı.
İlk Kültür Bakanı Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:06
İlk Kültür Bakanı Halman, Toprağa Verildi Hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı Talat Sait Halman, cenaze namazının ardından Edirnekapı Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.
17:15
Cizreli Engelliler, Maltepe Belediyesini Ziyaret Etti Şırnak'ın Cizre ilçesinden İstanbul'a geziye giden bir grup bedensel ve zihinsel engelli gençler, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ı ziyaret etti.
Cizreli Engelliler, Maltepe Belediyesini Ziyaret Etti
14:14
Maltepe'den Cizre'ye "engelsiz Yaşam" Köprüsü Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, hayatlarında ilk kez İstanbul'u görme imkânı bulan bedensel ve zihinsel engelli Cizreli 7 çocuğu makamında ağırladı.
12:31
Ünlü Oyuncu, Öğretmenini Filminde Oynattı Ocak ayında vizyona girecek olan komedi filmi 'Yapışık Kardeşler'in yönetmen koltuğuna oturan İlker Ayrık, ilkokul öğretmeni Şenay Serpen'i filminde oynattı.
Ünlü Oyuncu, Öğretmenini Filminde Oynattı
10:43
Dünyanın En Büyük Müzik Kaydı 'UNICEF'le Gerçekleşiyor Bir milyon sesle, dünyanın en büyük müzik kaydı gerçekleştirilecek.
Dünyanın En Büyük Müzik Kaydı 'UNICEF'le Gerçekleşiyor
10:40
İlker Ayrık İlkokul Öğretmenini Filminde Oynattı Komedi filmi 'Yapışık Kardeşler'in yönetmen koltuğuna oturan İlker Ayrık, ilkokul öğretmeni Şenay Serpen'i filminde oynattı.
İlker Ayrık İlkokul Öğretmenini Filminde Oynattı
10:01
İlkokul Öğretmenini Filminde Oynattı 30 Ocak'ta vizyona girecek olan komedi filmi Yapışık Kardeşler'in yönetmen koltuğuna oturan İlker Ayrık, kendi ilkokul öğretmeni Şenay Serpen'i filminde oynattı.
İlkokul Öğretmenini Filminde Oynattı
14:14
Uğur Dündar Zübük'te! ZÜBÜK'te bir sunucu olarak rol alacak olan Uğur DÜNDAR, daha önce tiyatro deneyiminin olmadığını dile getirirken, oyunun içinde barkovizyondan seyirciyle buluşacak.
19:42
Mobil Platformun Yeni Gözde Yarışması: "Cevap Atatürk" “Cevap Atatürk” bilgi yarışmasına ilgi her geçen gün artıyor.
Mobil Platformun Yeni Gözde Yarışması: 'Cevap Atatürk'
16:57
Yapışık Kardeşler' 30 Ocak'ta Vizyona Giriyor Ünlü sunucu İlker Ayrık’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu sinema filmi ‘Yapışık Kardeşler’in çekimleri bitti.
Yapışık Kardeşler' 30 Ocak'ta Vizyona Giriyor
22:22
Büyükçekme'de 'Arşiv' Gazetelerle Atatürk Sergisi Büyükçekmece’de 11 Kasım 1938 tarihinde yayınlanmış olan gazetelerden oluşan arşiv sergisi düzenlenen törenle açıldı.
Büyükçekme'de 'Arşiv' Gazetelerle Atatürk Sergisi
16:11
İlker Başbuğ: "Prensiplerini Değiştirenlerden Adam Çıkmaz" Büyükçekmece’de Atatürk Meydanı ve Anıtı açılışına katılan Genelkurmay Eski Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, insanları ölümsüz kılan niteliklerden birinin o insanın prensip sahibi olması olduğunu belirterek, “Prensipleri olmayan, günün koşullarına göre modaya uyarak prensiplerini değiştirenlerden adam çıkmaz” dedi.
İlker Başbuğ: 'Prensiplerini Değiştirenlerden Adam Çıkmaz'
13:25
Metin Feyzioğlu'na Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü Eğitim- İş Antalya Şubesi'nce bu yıl 6'ncısı düzenlenecek Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu'na verilecek.
Metin Feyzioğlu'na Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü
11:03
Kursiyerlerden Muhteşem Final Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, yaz döneminde de temel oyunculuk kursu açarak geleceğin sanatçılarına eğitim verdi.
11:34
Arap Turist Yasemin Allen'i Kızdırdı! Muhteşem Yüzyıl dizisinde "Defne Sultan" karakteriyle ün yapan oyuncu Yasemin Allen, Arap bir turistin tacizine uğradı.
Arap Turist Yasemin Allen'i Kızdırdı!
16:00
Halk Arenası'nda Gündem Uğur Dündar, Halk TV'de canlı yayınlanan programda sezonu İzmir 83. İEF'de açtı.
Halk Arenası'nda Gündem
11:42
Halk Arenası'nda Gündem Özel İdare Malları Oldu Halk TV’de yayınlanan “Uğur Dündar ile Halk Arenası” programının yeni sezon ilk canlı yayını, 83. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda kalabalık bir izleyici kitlesi önünde gerçekleştirildi.
Halk Arenası'nda Gündem Özel İdare Malları Oldu
21:37
Ateş Böceği Yalçın, Datça'da Toprağa Verildi ‘Ateş Böceği Yalçın’ olarak ün yapan ünlü sanatçı Yalçın Otağı, vasiyeti üzerine çok sevdiği Datça’da sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.
Ateş Böceği Yalçın, Datça'da Toprağa Verildi
16:40
Ateş Böceği Yalçın Son Yolculuğuna Uğurlandı Karaciğer kanseri ve sirozu nedeniyle 78 yaşında yaşamını yitiren Ateş Böceği Yalçın, Datça ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
Ateş Böceği Yalçın Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:24
Ateş Böceği Yalçın' Son Yolculuğuna Uğurlandı Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde tedavi görmekte olduğu hastanede 78 yaşında karaciğer kanserinden yaşamını yitiren 'Ateş Böceği Yalçın' olarak tanınan ünlü komedyen Yalçın Otağı, 20 yıldır ikamet ettiği ve çok sevdiği Datça'da bugün, eşi, sevenleri ve sanat camiasından arkadaşlarının katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
Ateş Böceği Yalçın' Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:21
Dha Yurt: Ateş Böceği Yalçın Son Yolculuğuna Uğurlandı İskele Mahallesi'ndeki Fatih Camisi'nde öğle namazına müteakip düzenlenen cenaze törenine, sanatçının 41 yıllık eşi Lale Belkıs, 30 yıl süreyle aynı sahneyi paylaştığı arkadaşı Ateş Böceği Ercan (Bostancı) Uğur Böceği Yalçın Özden, Datça Kaymakamı Hamdi Üncü, Belediye Başkanı Şener Tokcan ve kalabalık bir topluluk katıldı.
Dha Yurt: Ateş Böceği Yalçın Son Yolculuğuna Uğurlandı
19:53
33 Liraya Aldığı Domainlere 50 Bin Dolar İstiyor Kahramanmaraş'ta, birçok tanınmış kişinin WEB sitesi adını satın alan Fatih Nalbantbaşı, son olarak rtehavalimani.com'un isim hakkını aldı, 50 bin dolara satışa çıkardı.
33 Liraya Aldığı Domainlere 50 Bin Dolar İstiyor
09:57
İlker Ayrık Hem Oynuyor Hem Yönetiyor Yönetmenliğini ünlü sunucu ve oyuncu İlker Ayrık’ın yaptığı ‘Yapışık İkizler’ isimli sinema filminin çekimleri dev oyuncu kadrosuyla devam ediyor.
İlker Ayrık Hem Oynuyor Hem Yönetiyor
12:13
Türkan Şoray'a Yaşam Boyu Sevgi Ödülü Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivalinin Yaşam Boyu Sevgi Ödülü sinema dalında Türkan Şoray'a, tiyatro dalında Müjdat Gezen'e, basın dalında Uğur Dündar'a verildi.
Türkan Şoray'a Yaşam Boyu Sevgi Ödülü
10:05
Türkan Şoray'a Yaşam Boyu Başarı Ödülü 15. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali kapsamında ünlü oyuncu Türkan Şoray'a 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü' verildi.
Türkan Şoray'a Yaşam Boyu Başarı Ödülü
09:34
Büyükçekmece'de Festival Meşalesi Yakıldı Büyükçekmece Belediyesinin gerçekleştirdiği 15. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivalinin açılış meşalesi yakıldı.
Büyükçekmece'de Festival Meşalesi Yakıldı
16:31
Çolpan İlhan, Son Yolculuğuna Uğurlandı Önceki gün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı Çolpan İlhan, Teşvikiye Camisi'nde kılınan namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı.
Çolpan İlhan, Son Yolculuğuna Uğurlandı
13:07
Kerem Alışık, Annesi Çolpan İlhan'ı Anma Töreninde Gözyaşlarına Boğuldu 78 yaşında hayatını kaybeden tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan için Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde anma töreni düzenlendi. Oğlu Kerem Alışık gözyaşlarına boğuldu.
Kerem Alışık, Annesi Çolpan İlhan'ı Anma Töreninde Gözyaşlarına Boğuldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 16:24:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MÜJDAT GEZEN HABERLERİ
[Hata Bildir]