SON DAKİKA MÜJDAT GEZEN HABERLERİ

Son Dakika Müjdat Gezen Haberleri

 • 20 Temmuz 2016 18:35Müjdat Gezen: Darbeyi Tasvip Etme Gibi Bir Durumum Söz Konusu OlamazMüjdat Gezen: Darbeyi Tasvip Etme Gibi Bir Durumum Söz Konusu OlamazÜnlü sanatçı Müjdat Gezen, darbeye destek verdiği suçlamalarına cevap verdi.
 • 20 Temmuz 2016 16:43Müjdat Gezen: Sosyal Medyada Hesabım Yok, Hayatım Boyunca Darbelere Karşı OldumMüjdat Gezen: Sosyal Medyada Hesabım Yok, Hayatım Boyunca Darbelere Karşı OldumSanatçı Müjdat Gezen, sosyal medyada hiçbir hesabı olmadığını belirterek, "Bugüne kadar darbe hakkında hiçbir yorum yapmadım. Hayatım boyunca bütün darbelere karşı oldum" dedi.
 • 20 Temmuz 2016 16:03Müjdat Gezen'den tweeter açıklamasıMüjdat Gezen'den tweet açıklaması yaptı.
 • 31 Mart 2016 15:11Müjdat Gezen, Levent Kırca İçin Harekete GeçtiMüjdat Gezen, Levent Kırca İçin Harekete GeçtiAynı zamanda Levent Kırca'nın çok yakın arkadaşı olan Müjdat Gezen, ünlü oyuncunun borçlarını ödeyebileceğini belirterek "Arkadaşımın ruhunu incitmeyin" dedi.
 • 27 Mart 2016 16:39İsmail Dümbüllü Ödülü, Nejat Uygur'a Verildiİsmail Dümbüllü Ödülü, Nejat Uygur'a VerildiMüjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü öğrencileri, İsmail Dümbüllü Ödülü'nü 2 yıl önce hayatını kaybeden usta oyuncu Nejat Uygur'a verdi.
 • 22 Mart 2016 14:2636. İsmail Dümbüllü Ödülü" Nejla Uygur'a VerilecekMüjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü öğrencileri tarafından verilen "İsmail Dümbüllü Ödülü"ne bu yıl sanatçı Nejla Uygur layık görüldü.
 • 18 Mart 2016 09:35Spor Sunuculuğunu ÖzledimSpor Sunuculuğunu ÖzledimGalatasaray televizyonu ekranlarının başarılı sunucusu Gülçin Tunçok, Fenerbahçe taraftarı olduğu ortaya çıkınca işine son verilmişti.
 • 04 Mart 2016 17:45Müjdat Gezen'den 'Zaman Gazetesi'ne Sahip Çıkalım ÇağrısıTürk sinemasının emektar ismi Müjdat Gezen de Zaman Gazetesi'ne hukuksuzca kayyım atanmasına tepki gösterdi.
 • 02 Şubat 2016 17:09Müjdat Gezen'e Silivrili Gazetecilere Hakaretten CezaSanatçı Müjdat Gezen, Silivri'de gerçekleşen bir söyleşi programında görev yapan gazetecilere hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada para cezasına mahkum oldu.
 • 27 Ocak 2016 19:33Koç Ailesi'ne Taziye Ziyaretleri Devam EdiyorKoç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un vefatından sonra başlayan taziye kabulleri devam ediyor.
 • 15 Ocak 2016 15:01Nazım Hikmet'in Doğumunun 114. YılıNazım Hikmet'in Doğumunun 114. YılıGörüntü Dökümü: Etkinlikten detaylar -Rutkay Aziz konuşması -Müjdat Gezen konuşması Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç konuşması Karanfil bırakma Şair Nazım Hikmet, doğumunun 114. yılında, 1951 yılının Haziran ayında ülkesine veda ettiği Tarabya rıhtımında denize karanfiller atılarak anıldı.
 • 22 Aralık 2015 14:17Ünlü Tiyatrocu Ali Poyrazoğlu Samimi AçıklamalarÜnlü Tiyatrocu Ali Poyrazoğlu Samimi AçıklamalarÜnlü Tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, inşa edilen evliliğin, bugünlerde neden çabuk çöktüğüne dair samimi açıklamalar yaptı.
 • 11 Aralık 2015 16:16Beylikdüzü'nde 35 Parka Sanatçı ve Bilimadamlarının İsmi Verilecek 2015 yılının son meclis toplantısını yapan Beylikdüzü Belediyesi, Aralık Ayı Meclisi'nin 2. Oturumu'nu gerçekleştirdi.
 • 26 Kasım 2015 10:12Bu Hafta 5 Film Vizyona GirecekTürkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 5 film vizyona girecek.
 • 26 Kasım 2015 10:06Sinema - Diktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz YönleriSinema - Diktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz YönleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Filmin Fragmanı İSTANBUL - Müjdat Gezen'in yönettiği ve Müjdat Gezen, Aysun Ergin, Cengiz Gezgin ile Mustafa Barış Taşkın'ın oynadığı Diktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz Yönleri, bu hafta vizyona giriyor.
 • 20 Kasım 2015 13:49Müjdat Gezen 1 Kasım Seçimlerini Değerlendirdi: Mercimeğe Oy VerdilerMüjdat Gezen 1 Kasım Seçimlerini Değerlendirdi: Mercimeğe Oy VerdilerVerdiği röportajda 1 Kasım seçimlerini analiz eden tiyatrocu Müjdat Gezen, AK Parti'ye oy verenleri "Mercimeğe oy verdiler" şeklinde ifade ederek, "Onlar da vebal altındadır" dedi.
 • 18 Kasım 2015 17:08Ünlü Komedyen Atilla Arcan Gözyaşları Arasında Toprağa VerildiKalp rahatsızlığı sonrası kaldırıldığı hastanede önceki gün yaşamını yitiren ünlü komedyen Atilla Arcan (70), Erenköy Galippaşa Camii'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 11 Kasım 2015 15:53Diktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz Yönleri FragmanDiktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz Yönleri FragmanMüjdat Gezen’in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği yapımın başrollerinde Ahmet Saraçoğlu, Atilla Sarıkayalı, Barış Hayta, Ercan Bostancıoğlu, Ferdi Merter, Günay Karacaoğlu, Hakan Eke, İlhan Daner, İlker Ayrık, Mehmet Tuncalli, Mustafa Alabora...
 • 21 Ekim 2015 16:58İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduİlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda BulunduKonya'da Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Yalçın Kaya, sunuculuğunu Gazeteci-Yazar Uğur Dündar'ın yaptığı ve özel bir televizyon kanalında yayınlanan programda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a küfür ve hakaret ettikleri iddiasıyla İlahiyatçı Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk, sanatçılar Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile programın sunucusu hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 21 Ekim 2015 16:42Televizyon Programında Televizyon Programında "Küfür ve Hakaret " Edildiği İddiasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kaya'nın açıklamaları Televizyon programında "küfür ve hakaret" edildiği iddiası- Konya'da bir öğretim üyesi, programın sunucusu Uğur Dündar, konukları ve kanalın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu- Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kaya: - "Baktık ki programdaki ifadeler, çocuklarımızın bilinçaltını kirletiyor ve toplumun seviyesini aşağılara çekiyor, ben de eğitimci olarak tepki göstermem gerektiğini düşündüm" Konya'da bir öğretim üyesi, ulusal televizyon kanalında yayınlanan programa konuk olan oyuncular Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, programın sunucusu Uğur Dündar ve kanalın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 21 Ekim 2015 15:41İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduİlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda BulunduKonya'da Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Yalçın Kaya, sunuculuğunu Gazeteci-Yazar Uğur Dündar'ın yaptığı ve özel bir televizyon kanalında yayınlanan programda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a küfür ve hakaret ettikleri iddiasıyla İlahiyatçı Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk, sanatçılar Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile programın sunucusu hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 21 Ekim 2015 14:26Canlı Yayında Küfre Suç DuyurusuCanlı Yayında Küfre Suç DuyurusuHalk TV’de yayınlanan Halk Arenası programında Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen’in canlı yayına damga vuran küfürlü konuşmalarına Konya’dan suç duyurusu geldi.
 • 17 Ekim 2015 09:12Uğur Dündar'ın Programında Küfürler Havada UçuştuUğur Dündar'ın Programında Küfürler Havada UçuştuYaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'nün konuk olduğu programda ağıza alınmayacak küfürler sarfedildi.
 • 12 Ekim 2015 09:34Uğur Dündar, Levent Kırca ile Fotoğrafını Paylaştı: Kadim DostlarUğur Dündar, Levent Kırca ile Fotoğrafını Paylaştı: Kadim DostlarUğur Dündar, dün gece yarısı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden yakın arkadaşı Levent Kırca'yı paylaştığı fotoğrafla andı.
 • 23 Ağustos 2015 14:59Müjdat Gezen: Bu Kadar Dengesiz Bir Ülkede Takıntı Olsa da Olur, Olmasa da OlurMüjdat Gezen: Bu Kadar Dengesiz Bir Ülkede Takıntı Olsa da Olur, Olmasa da OlurEskişehir’de yazlık sinema gösterimleri kapsamında Müjdat Gezen’in yazıp yönettiği ‘Diktatör’ filmi Türkiye’de ilk defa Odunpazarı’nda gösterilerek galası yapıldı.
 • 22 Ağustos 2015 23:48Eskişehir - Müjdat Gezen'in 'Diktatör' Filminin Galası Eskişehir'de YapıldıEskişehir - Müjdat Gezen'in 'Diktatör' Filminin Galası Eskişehir'de YapıldıMüjdat Gezen'in 'Diktatör' filminin galası Eskişehir'de yapıldı Müjdat Gezen'in yazıp yönettiği ve rol aldığı, önümüzdeki kasım ayında vizyona girmesi beklenen 'Diktatör' adlı filmin galası Eskişehir'de yapıldı.
 • 22 Ağustos 2015 23:03Müjdat Gezen'in 'Diktatör' Filminin Galası Eskişehir'de YapıldıMüjdat Gezen'in 'Diktatör' Filminin Galası Eskişehir'de YapıldıMüjdat Gezen'in yazıp yönettiği ve rol aldığı, önümüzdeki kasım ayında vizyona girmesi beklenen 'Diktatör' adlı filmin galası Eskişehir'de yapıldı.
 • 07 Ağustos 2015 12:48Duygu ŞenDuygu ŞenMüjdat Gezen sanat merkezinde eğitim alan Duygu’yu, Hayat Bilgisi, Tövbekar, Geniş Aile ve Kızım Nerede gibi pek çok popüler dizinin oyuncu kadrosunda görürüz. Beril karakterine hayat verdiği Pars: Kiraz Operasyonu filmiyle yıldızı parlayan Duygu Şen...
 • 13 Temmuz 2015 12:38Şeyda TerzioğluŞeyda Terzioğlu1988 Ankara doğumlu olan Şeyda Terzioğlu, Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda tiyatro eğitimi alır. Siccin: Büyü Haramdır ve devam filmi Siccin 2’ de rol alan oyuncu, 2013 yapımı dram türündeki Bahar İsyancıdır filminde Sevda karakteriyle karşımıza çıkar...
 • 02 Temmuz 2015 14:57Ferzan HekimoğluFerzan HekimoğluMüjdat Gezen Sanat Okulu’nda eğitim alan Ferzan Hekimoğlu’nu Her Şey Yolunda Merkez dizisiyle tanırız. Gurbette Aşk ve Delisin Delisin yapımlarında rol alan genç oyuncuyu bu yazın yeni dizisi Kalbim Ege’de Kaldı dizisinin oyuncu kadrosunda da görürüz...
 • 18 Haziran 2015 17:28Ceyda TepelilerCeyda TepelilerDinle Sevgili dizisinde hayat verdiği Ceren karakteriyle büyük beğeni toplayan Ceyda Tepeliler, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi alır. Baleyle ilgilenen ve keman çalan güzel oyuncuyu farklı karakterlerle karşımıza çıktığı pek çok dizi ile...
 • 16 Haziran 2015 14:13Özlem YılmazÖzlem YılmazMüşfik Kenter’den özel sinema ve tiyatro eğitimi alan Özlem Yılmaz, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda tamamlar.
 • 15 Haziran 2015 15:29Ezgi TombulEzgi TombulAdana’da amatör olarak tiyatroyla ilgilenen Ezgi Tombul, bu alandaki yeteneği ve daha kaliteli bir oyunculuk hedefiyle bu işin eğitimini almak ister ve Müjdat Gezen Konservatuvarı Tiyatro Bölümüne gider. Yer aldığı her bir yapımla kendine bir şeyler.
 • 08 Mayıs 2015 12:44Müjdat Gezen, Zeki Alasya İçin Bunları SöylediMüjdat Gezen, Zeki Alasya İçin Bunları SöylediZeki Alasya vefat etti.
 • 08 Mayıs 2015 12:41Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Zeki Alasya'nın VefatıTiyatro ve sinema oyuncusu Müjdat Gezen, Zeki Alasya'nın vefatına ilişkin, "Çok büyük bir oyuncuyu, hepsinden önce çok iyi bir insanı kaybettik" dedi.
 • 08 Mayıs 2015 11:51Müjdat Gezen: Zeki Alasya'nın Ölümünü BekliyordukMüjdat Gezen: Zeki Alasya'nın Ölümünü BekliyordukUsta sanatçı Zeki Alasya 72 yaşında hayata veda etti. Gezen, sanatçının ölümünün ardından yaptığı açıklamada "Bekliyorduk. Çünkü karaciğerde iki büyük tümör vardı." dedi.
 • 08 Mayıs 2015 11:47Sertan ErkaçanSertan ErkaçanLise yıllarında tiyatro ve müzikle ilgilenen genç oyuncu, Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde 4 yıllık eğitim alır. Bu süre içinde pek çok küçük çaplı rollerde oynayan Sertan Erkaçan, ilk kamera deneyimini, Onur Ünlü’ nün Polis...
 • 07 Mayıs 2015 10:27Tiyatrosunu Su Basan Müjdat Gezen'e Belediye ŞokuTiyatrosunu Su Basan Müjdat Gezen'e Belediye ŞokuİSKİ borusu patlayınca Müjdat Gezen'in tiyatrosunu su bastı, itfaiye temizlemek için üste para istedi.
 • 03 Mayıs 2015 15:45Ayhan Işık'ın 86'ncı Yaş Günü KutlandıAyhan Işık'ın 86'ncı Yaş Günü Kutlandıİstanbul Klasik Otomobilciler Derneği'nin düzenlediği ‘Yeşilçam’a Saygı’ etkinliğinde ünlü sanatçı Ayhan Işık’ın 86’ncı yaş günü, Yeşilçam sanatçılarının katılımı ile kutlandı.
 • 15 Nisan 2015 15:03Olgun TokerOlgun TokerOlgun Toker’i şu sıralar yayın hayatına devam etmekte olan Karadayı dizisinde hayat verdiği Melih Şadoğlu karakteriyle ekranlarda görürüz. 1986 doğumlu Olgun Toker, oyunculuk kariyerine Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitim gördüğü sırada.
 • 02 Nisan 2015 16:44Müjdat Gezen Sanat Vakfı'nın '25. Sanat Yılı' KutlandıMüjdat Gezen Sanat Vakfı'nın '25. Sanat Yılı' Kutlandı Tarihi ve muhteşem konumuyla İstanbul'un en etkileyici mekanlarından biri olan Park Bosphorus Hotel, ev sahipliği yaptığı birbirinden prestijli davetlere bir yenisini daha ekledi.
 • 07 Mart 2015 09:05"ERCAN Benden Bİraz Büyük Olduğu İçin Kendisine Hala Derim"Türk Tiyatrosu'nun iki efsane ismi Müjdat Gezen ve Ercan Bostancıoğlu nam-ı diğer Ateşböceği Ercan, önceki akşam CNN Türk'te Mesut Yar'ın sunduğu 'Burada Laf Çok' programına konuk oldular.
 • 29 Ocak 2015 14:14Yapışık Kardeşler'den Muhteşem Gala!İlk kez yönetmen koltuğuna oturan İlker Ayrık'ın merakla beklenen komedi filmi 'YAPIŞIK KARDEŞLER'in gala gecesi yapıldı.
 • 28 Ocak 2015 08:23Daikin ile 22. İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu!Daikin ile 22. İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu!Halk tarafından kategori başına 30.000'in üzerinde oyla belirlenen 19 farklı kategorinin "En Başarılı" isimleri bu törende buluştu.
 • 16 Aralık 2014 10:2810. Cumhurbaşkanı Sezer, Özdil'in Kitabından Uyarlanan Oyunu İzledi10. Cumhurbaşkanı Sezer, Özdil'in Kitabından Uyarlanan Oyunu İzlediMüjdat Gezen Tiyatrosu, gazeteci Yılmaz Özdil'in "Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllarda" kitabını sahneye taşıdı. Ankara'daki ilk gösterimi Ahmet Necdet Sezer de izledi.
 • 10 Kasım 2014 22:22Büyükçekme'de 'Arşiv' Gazetelerle Atatürk SergisiBüyükçekme'de 'Arşiv' Gazetelerle Atatürk SergisiBüyükçekmece’de 11 Kasım 1938 tarihinde yayınlanmış olan gazetelerden oluşan arşiv sergisi düzenlenen törenle açıldı.
 • 06 Ağustos 2014 12:13Türkan Şoray'a Yaşam Boyu Sevgi ÖdülüTürkan Şoray'a Yaşam Boyu Sevgi ÖdülüBüyükçekmece Kültür ve Sanat Festivalinin Yaşam Boyu Sevgi Ödülü sinema dalında Türkan Şoray'a, tiyatro dalında Müjdat Gezen'e, basın dalında Uğur Dündar'a verildi.
 • 16 Temmuz 2014 15:59Müjdat Gezen: Cumhurbaşkanı Tarafsızlık Yeminini TutmuyorMüjdat Gezen: Cumhurbaşkanı Tarafsızlık Yeminini TutmuyorTİYATRO sanatçısı ve oyun yazarı Müjdat Gezen, Mersin'de sahneye koyduğu 'Olmasaydı' adlı oyun sonrası internet yasasını onaylayan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü eleştirerek, Eskiden Cumhurbaşkanları böyle davrandığı zaman 'Çankaya Muhtarı' derlerdi.
 • 07 Temmuz 2014 17:49Siirt Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro ŞöleniSiirt Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro ŞöleniVİDEODA NELER VAR (25 MAYIS 2012, ETİK HAFTASI, SİİRT HALK EĞİTİM MERKEZİ- GÜZEL SANATLAR LİSESİ TİYATRO ŞÖLENİ)2- SKEÇLER 1-Kasetçi (Yılmaz Erdoğan Yazdı) 2- Satılık Sanat (Müjdat Gezen Yazdı)
 • 03 Temmuz 2014 13:10Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Gezen'e Kınama CezasıAnkara 20. Asliye Hukuk Mahkemesi, Başbakan Erdoğan tarafından açılan davada, "AK Parti'ye oy verenleri aptal olmakla itham ettiği" gerekçesiyle Gezen'in kınanmasını kararlaştırdı.