18:0200
SON DAKİKA MURAT BAŞESGİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Murat Başesgioğlu Haberleri


MURAT BAŞESGİOĞLU

Murat Başesgioğlu, 1 Mart 1955'te Kastamonu'da doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Hatice'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukat olarak çalıştı. 18, 19, 20, 21. Dönem Kastamonu, 22. Dönem İstanbul Milletvekili. 55. Hükümet'te İçişleri Bakanı, 58 ve 59.... Devamı

   

  MHP İstanbul 2. Bölge İstişare Toplantısı

  TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Akşener: ''AK Parti, MHP'yi ve lideri Devlet Bahçeli'yi hedefe koyuyor. (Bugün 13:40)

   

  İktidar, Sayısal Çoğunluğuna Dayanarak Yargıya Egemen Olma Çabasında'

  CHP, Hakimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ile Adalet Komisyonu raporuna karşı muhalefet şerhi yazdı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Adalet Komisyonu'nda Tartışma

  Hukuk fakültesi mezunu olmayan idari yargıdaki hakim ve savcılarla Danıştay üyelerine sınavsız fakülteye giriş hakkı getiren düzenleme iktidar ve muhalefet milletvekilleri arasında tartışmaya neden oldu Muhalefet milletvekilleri, AK Parti'nin önergesiyle dün çıkarılan düzenlemenin tekrar getirilmesine tepki göstererek, komisyon toplantısını terk etti. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  CHP Milletvekili, Bakan Bozdağ'ın Aletle Tansiyonunu Ölçtü

  CHP Milletvekili, Bakan Bozdağ'ın Aletle Tansiyonunu Ölçtü

  CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk, Meclis Adalet Komisyonu'na tansiyon ölçer aletle geldi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Yargı Paketi Adalet Komisyonu'nda

  Yer ve üst aramasında makul şüphe kriteriyle hakim ve savcıların ücretlerinde artış düzenleyen teklifle Yargıtay ve Danıştay'da daire ve üye sayısı artışı öngören tekliflerin görüşülmesine başlandı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  İstanbul Tahkim Merkezi Kuruluyor

  Tasarının tümü üzerindeki görüşmelere başlandı AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: "HDP'nin çağrısıyla 6 7 Ekim'de olaylar çıktı ama 1 Kasım'da olay çıkmadı. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Yeni Yargı Paketi

  Yeni Yargı Paketi

  TBMM Adalet Komisyonu toplantısı, tekliflerin birleştirilmesi için başka güne ertelendi HDP'li Kaplan:"Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın 'hain' dediği muhalefet, makul şüpheye giriyor mu?" (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Neşe Arslan, Baran Onur Abay'la Dünya Evine Girdi

  Neşe Arslan, Baran Onur Abay'la Dünya Evine Girdi

  Kastamonu Taşköprü İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ın kızı Neşe Arslan, Baran Onur Abay’la dünya evine girdi. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  MHP'li Başeskioğlu'ndan Türk Eğitim-Sen'e Destek Sözü

  MHP'li Başeskioğlu'ndan Türk Eğitim-Sen'e Destek Sözü

  MHP İstanbul Milletvekili Murat Başeskioğlu, okul müdürleri atamalarıyla ilgili yaşanan sıkıntılar hakkında bilgi almak için Türk Eğitim-Sen Şubesi’ni ziyaret etti. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Yeniden /// Efsane Başkan Süleyman Seba'ya Veda

  Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba, toprağa verildi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Seba Herkesi Birleştirdi

  Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba son yolculuğuna uğurlandı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  İnce: Her Renkten İnsan Nasıl Buluşturulur Gösterdi

  İnce: Her Renkten İnsan Nasıl Buluşturulur Gösterdi

  CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, twitter hesabından Beşiktaş Kulübü'nün Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın cenaze töreniyle ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Avukatlar Soruşturma Dosyasını Göremeyecek

  AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı'na verilen 'Ceza Muhakemesi Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi', Adalet Komisyonu'nda kabul edildi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Avukatların Soruşturma Dosyasını Alma Yetkisi Kısıtlanıyor

  Avukatların Soruşturma Dosyasını Alma Yetkisi Kısıtlanıyor

  Soruşturmanın amacını tehlikeye düşürme durumunda avukatın dosya içeriğini incelemesi ya da belge örneği alması yetkisini kısıtlayan kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi Adalet Bakanı Bozdağ: "Birkaç ay önce kaldırdığımız konuyu aynen getirip 'evet' demek, benim açımdan da zor" "Uyuşturucu. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Zeytinburnu'ndaki Patlama

  Patlamada hayatını kaybeden Kader Kılıç'ın cenazesi, toprağa verildi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Patlamada Ölen Kader Kılıç Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Zeytinburnu’ndaki patlamada hayatını kaybeden Kader Kılıç sol yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurlandı. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Zeytinburnu'ndaki Patlamada Ölen 22 Yaşındaki Genç Kız Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Zeytinburnu'ndaki Patlamada Ölen 22 Yaşındaki Genç Kız Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Zeytinburnu'ndaki patlamada hayatını kaybeden Kader Kılıç (22) son yolculuğuna uğurlandı. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Patlamada Hayatını Kaybeden Genç Kız Toprağa Verildi

  Patlamada Hayatını Kaybeden Genç Kız Toprağa Verildi

  Zeytinburnu’nda meydana gelen patlamada hayatını kaybeden muhasebeci Kader Kılıç (22), son yolculuğuna uğurlandı. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Zeytinburnu'ndaki Patlama

  Zeytinburnu'ndaki Patlama

  MHP İstanbul Milletvekili Başesgioğlu: "Yaralılar arasında hayati tehlikesi olan yok" Avrasya Hospital Kadın Sağlığı Uzmanı Çetiner: "Bebek 35 haftalık ve 3 bin gram. Şu an anne karnında gayet sağlıklı" (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Zeytinburnu'daki Patlama

  Patlamada biri itfaiye eri 11 kişi yaralandı Yaralılardan 7'si taburcu edilirken, tedavisi sürenlerin sağlık durumunun ağır olmadığı belirtildi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Balkondan Atlayan Hamile Kadınının Sağlık Durumunun İyi Olduğu Açıklandı

  Zeytinburnu'nda yaşanan patlamada yaralanan vatandaşların durumuna ilişkin doktorları açıklama yaptı. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  MHP'li Vekil Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret

  MHP'li Vekil Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret

  İçişleri eski Bakanlarından MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, Zeytinburnu'nda Beştelsiz Mahallesi'nde 4 katlı bir binada meydana gelen patlamada yaralananları hastanelerde ziyaret etti. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  MHP'li Vekil Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret

  MHP'li Vekil Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret

  'bütün temennimiz bu tür hadiselerin olmaması, ama böyle binaların altında iş yerlerinin olması adeta infilak etmeye hazır bir bombanın taşınması gibi bir şey. İş sağlığı ve güvenliği konusunda ötelediğimiz görmezden geldiğimiz tedbirleri almamız lazım. Bunun zamanı geldi geçiyor. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret

  Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret

  MHP milletvekili Murat Başesgioğlu, "Her apartmanın altında canlı bomba var. İstanbul'un bundan kurtulması lazım. Hepimizi tehdit ediyor. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Celal Adan: 'Gelir Dağılımında Adalet MHP'nin Namus Borcudur'

  Celal Adan: "Gelir Dağılımında Adalet MHP'nin Namus Borcudur"

  MHP İstanbul İl Başkanlığı'nın düzenlediği iftar programında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, MHP’nin seçim beyannamesinde yer alan gelir dağılımı hakkında açıklama yaptı. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

  İnternet Siteleri Basın Kanunu Kapsamına Alınıyor

  İnternet Siteleri Basın Kanunu Kapsamına Alınıyor

  Başbakan Yardımcısı Arınç: "Gazetecilik mesleğini ve sıfatını gerçekten taşımaya layık olmak için hangi kriterlere ve ölçülere sahip olmak gerektiğini bulmalıyız" "212 sayılı Basın İş Kanunu'nda kapsamlı bir değişiklik yapacağız. Paydaşların iştirakiyle Basın İş Kanunu'nda yapılması gereken hususları. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Şehit Şerife Bacı Parkı'nın Adının Değiştirilmesine Tepkiler Sürüyor

  Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından 2007 yılında Mevlana Mahallesine yaptırılan parka ‘Şehit Şerife Bacı Parkı ve Mesire Alanı’ adının verilmesinin ardından geçtiği yıl ‘Gençlik Parkı’ olarak değiştirilmesine tepkiler sürüyor. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Murat Başesgioğlu'ndan Soru Önergesi

  Murat Başesgioğlu'ndan Soru Önergesi

  Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, İçişleri Bakanı Efkan Ala tarafından cevaplandırılmak üzere TBMM'ye bir soru önergesi verdi. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Gaziosmanpaşa Belediyesi, Şehit Şerife Bacı Parkı'nın Adını Değiştirdi

  Gaziosmanpaşa Belediyesi, Şehit Şerife Bacı Parkı'nın Adını Değiştirdi

  Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi’nde bulunan “Şehit Şerife Bacı Parkı ve Mesire Alanı”nın adı “Gençlik Parkı” olarak değiştirildi. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Aym'nin "Balyoz" Davası Kararı

  Karar, TBMM Adalet Komisyonu'nda da tartışıldı Adalet Bakanı Bozdağ: "Şahsi görüşüm, karar, dosyanın her yönüyle yeniden ele alınması gibi bir sonuç doğurmaz" AK Parti'li Alpay: "Darbe ve darbeciler olmadı algısına yol açacak değerlendirmelere izin vermeyelim" CHP'li Aldan: "Balyoz Davasının çöktüğü. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Ceza İnfaz Kurumları Güvenlik Hizmetleri Kanunu Tasarısı

  Ceza İnfaz Kurumları Güvenlik Hizmetleri Kanunu Tasarısı

  Cezaevlerinin dış güvenliğinin jandarmadan Adalet Bakanlığı'na devredilmesini öngören tasarının görüşülmesine TBMM Adalet Komisyonu'nda başlandı Adalet Bakanı Bozdağ: "Adli para cezasının ödenmemesi halinde hapis cezasının kaldırılmasıyla 3 ila 5 bin kişi tahliye olacak" "Denetimli serbestlik süresinin 3 yıla, 5 yıla çıkarılması şehir efsanesi gibi konuşuluyor. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Yeni Yargı Paketi TBMM Genel Kurulu'nda

  Yeni Yargı Paketi TBMM Genel Kurulu'nda

  CHP'li Aldan: " TBMM adeta bir yasa tamir atölyesi haline getirilmiştir. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Bahçeli'nin Köşk Anketinden Meral Akşener Çıktı

  Bahçeli'nin Köşk Anketinden Meral Akşener Çıktı

  Devlet Bahçeli'nin 10 ilde MHP seçmenini kapsayan köşk anketinde ilk sırada Meral Akşener, ikinci sırada ise Abdullah Gül yer aldı. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

  Bahçeli Başkan Aydınlı'yı Makamında Ziyaret Etti

  Bahçeli Başkan Aydınlı'yı Makamında Ziyaret Etti

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Küre Belediye Başkanı Kamil Aydınlı'yı makamında ziyaret etti. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Çatalzeytin'de Seçim Çalışmaları Hızlandı

  Çatalzeytin'de Seçim Çalışmaları Hızlandı

  MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu 1 Haziran 2014’te yapılacak Çatalzeytin Belediye Başkanlığı seçimine destek için Çatalzeytin’e geldi. (24 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Murat Başesgioğlu'ndan Bozkurt Belediye Başkanı Ekeş'e Ziyaret

  Murat Başesgioğlu'ndan Bozkurt Belediye Başkanı Ekeş'e Ziyaret

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili ve eski Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş’i makamında ziyaret etti. (24 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Tosya Yibo Pansiyon ve Spor Salonu Güçlendirme İnşaatı İşi Sözleşmesi İmzalandı

  Tosya Yibo Pansiyon ve Spor Salonu Güçlendirme İnşaatı İşi Sözleşmesi İmzalandı

  Kastamonu'nun Tosya ilçesinde Bayındırlık İl Müdürlüğü tarafından binalarının çürük ve depreme karşı dayanıksız olduğu gerekçesiyle kapatılan Tosya Yibo Pansiyon ve spor salonu güçlendirme inşaat sözleşmesi imzalandı. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Adalet Komisyonu Toplantısı

  Toplantı, Soma'da maden ocağında meydana gelen facia nedeniyle Komisyon Başkanı İyimaya ve siyasi parti temsilcilerinin taziye dileklerini iletmelerinin ardından iptal edildi Komisyonun yarın yapılacak toplantısının yeni yargı paketi olarak belirlenen gündemi bugüne alınarak, paketin altkomisyona sevk edilmesine karar verildi Komisyon Başkanı İyimaya: "Bugün milletin vicdanına, her birimizin yüreğine yakıcı bir ateş düştü. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Meclis'te "Milli Yas" Nedeniyle Komisyon Toplantıları Ertelendi

  Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan maden kazası nedeniyle, Sanayi, Dışişleri ve Adalet Komisyonu bugünkü toplantılarını erteledi. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  MHP'nin 'Çatı Adayı' Murat Başesgioğlu mu

  MHP'nin 'Çatı Adayı' Murat Başesgioğlu mu

  Bahçeli'nin 'Cumhurbaşkanlığı seçiminde çatı adayı' formülü için, AK Parti hükümetlerinde de bakanlık yapan Murat Başesgioğlu'nun ismi gündeme geldi. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Eski Vekile Saldırı Olayında Polis, Hüseyin'in Peşinde

  Eski Vekile Saldırı Olayında Polis, Hüseyin'in Peşinde

  Eski ANAP milletvekili Adnan Yıldız'a yönelik saldırıda polis, yaralı saldırganın "Bizi Hüseyin gönderdi" sözleri üzerine yoğunlaştı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kız Son Yolculuklarına Uğurlandı

  Kız Son Yolculuklarına Uğurlandı

  Bakırköy'de dün sabah motosikletli 2 kişinin saldırısı sonucu ölen anne Firuze Yıldız ve kızı Betül Yıldız toprağa verildi Cenaze törenine, olayda yaralanan eski milletvekili Adnan Yıldız ile oğlu Kamil Yıldız da katıldı Haber Özgür ALTUNCU - Kamera Ünsal ÇAKİN İstanbul DHA Bakırköy'de dün sabah motosikletli 2 kişinin saldırısı sonucu hayatını kaybeden Firuze Yıldız ile kızı Betül Yıldız son yolculuklarına uğurlandı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Silahlı Saldırıda Ölen Anne-Kız Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Silahlı Saldırıda Ölen Anne-Kız Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Bakırköy'de silahlı saldırıda hayatını kaybeden Anavatan Partisi İstanbul eski Milletvekili Adnan Yıldız'ın eşi ve kızı, son yolculuğuna uğurlandı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Bakırköy'deki Silahlı Saldırı

  Bakırköy'deki Silahlı Saldırı

  Eski Anavatan Partisi İstanbul Milletvekili Adnan Yıldız'ın öldürülen eşi ve kızı toprağa verildi Saldırıda yaralanan ve bugün hastaneden taburcu edilen Adnan Yıldız ve oğlu Kamil Yıldız da cenaze törenine katıldı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Bakırköy'de Anne-Kız Son Yolculuklarına Uğurlandı

  Bakırköy'de dün sabah motosikletli 2 kişinin saldırısı sonucu hayatını kaybeden Firuze Yıldız ile kızı Betül Yıldız son yolculuklarına uğurlandı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç, Bursa'da

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Her vilayet bugüne kadar yaptığı mitingin 2-3 mislini yapmaya başladı, şaşırdılar. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç, Bursa'da

  Başbakan Yardımcısı Arınç, Bursa'da

  Arınç: "Her vilayet bugüne kadar yaptığı mitingin 2 3 mislini yapmaya başladı, şaşırdılar. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Adan: Paralel Devlet Doğuda Kuruldu

  MHP'li Adan: Paralel Devlet Doğuda Kuruldu

  Kadıköy'de seçim çalışmaları kapsamında vatandaşları ziyaret eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan: Bu İddialarla Türkiye'yi Yönetme Şansı Yoktur

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan: Bu İddialarla Türkiye'yi Yönetme Şansı Yoktur

  Mhp Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, İstanbul Milletvekilleri Murat Başesgioğlu ve Ali Torlak'la birlikte MHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Levent Akçay'a destek verdi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Arınç, Paralel Yapının Kuracağı Partiyi Açıkladı

  Arınç, Paralel Yapının Kuracağı Partiyi Açıkladı

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, paralel yapının yeni kuracağı partiyi açıkladı. (23 Mart 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 18:02:12. #1.12#