SON DAKİKA MURAT BAŞESGİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Murat Başesgioğlu Haberleri


MURAT BAŞESGİOĞLU

Murat Başesgioğlu, 1 Mart 1955'te Kastamonu'da doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Hatice'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukat olarak çalıştı. 18, 19, 20, 21. Dönem Kastamonu, 22. Dönem İstanbul Milletvekili. 55. Hükümet'te İçişleri Bakanı, 58 ve 59.... Devamı

15:19
Askeri Hakimler Kanunu'nda Değişiklik Adalet Komisyonu'nda Komisyon tasarının Askeri Hakimler Kurulu oluşturulmasını da içeren 13 maddesini kabul etti MHP'li Başesgioğlu: "Milli Savunma Bakanının teklifi, Başbakanın onayıyla üyeleri seçilen kurul, hakimlik teminatını sağlamaz" CHP'li Aldan: "Demokrasiyi, özgürlüğü, evrenselliği, bilimi arayacağımıza bizden olanı ararsak sorunlardan kurtulamayız. Çevremizde başımıza bela olacak insanlar istemiyoruz" Askeri Yargıtay Üyesi Şimşek: "Kurula askeri yüksek yargı üyesi girmesi halinde bağımsızlık söz konusu
Askeri Hakimler Kanunu'nda Değişiklik Adalet Komisyonu'nda
13:00
Askeri Yargı Kanunlarında Değişiklik TBMM Adalet Komisyonu, askeri yargı kanunlarında değişiklik yapan tasarıyı alt komisyona sevk etti Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "Bugün itibariyle bedelli askerlik başvurusu yapan 66 bin kişi"
Askeri Yargı Kanunlarında Değişiklik
18:36
MHP İstanbul İl Kongresi MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan: "Kırgınlığa sebebiyet vermeden, birleştirici, toparlayıcı bir irade ortaya çıktığı için tek adayla girdik"
18:10
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre Ezgi ÇAPA / İstanbul DHA MHP İstanbul 11. Olağan Kongresi, 12 Eylül'den sonra ilk kez tek adayla düzenlendi.
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre
17:33
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre Mhp İstanbul 11. Olağan Kongresi, 12 Eylül'den sonra ilk kez tek adayla düzenlendi.
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre
17:25
MHP'de 12 Eylül Sonrası İlk Kez Tek Adaylı Seçim Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanlığı 11’inci Olağan Kongresi’nde bir ilk yaşandı.
MHP'de 12 Eylül Sonrası İlk Kez Tek Adaylı Seçim
18:19
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda MHP Konya Milletvekili Bal: "Yargıyı silah olarak kullananlar gelmiş, geçmiştir.
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
18:25
Halil Durmaz, Son Yolculuğuna Uğurlandı Ülkücü camianın sevilen isimlerinden Halil Durmaz vefat etti.
Halil Durmaz, Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:36
Akşener, Davutoğlu'nu Oslo'daki Görüşmeleri Açıklamaya Davet Etti Tbmm Başkan Vekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, "Buradan Sayın Davutoğlu'na seslenmek istiyorum.
Akşener, Davutoğlu'nu Oslo'daki Görüşmeleri Açıklamaya Davet Etti
15:32
MHP'nin 3. Bölge İstişare Toplantısı TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener: "Sayın Davutoğlu'nu salı günü Meclis kürsüsünden Oslo'da yapılan görüşmeleri açıklamaya davet ediyorum" "Diyarbakır Bağlar Mahallesi'nde böyle bir kürsüye çıkıp 'Abdullah Öcalan, bebek katilidir, İmralı canisidir ve teröristtir' diyebilmesini bekliyorum.
14:49
TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, Başbakan Davutoğlu'na Seslendi... TBMM Başkan Vekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, Buradan Sayın Davutoğlu'na seslenmek istiyorum.
TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, Başbakan Davutoğlu'na Seslendi...
02:37
Çeis 50. Yılını Kutladı ÇEİS, 50. yılını kutladı- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "İş sağlığı ve güvenliği tedbirini hayata geçirmek ve insan onuruna yaraşır bir çalışma ortamını sağlamak, sadece kanuni değil vicdani ve insani bir sorumluluktur".- "AB normlarında bir iş sağlığı güvenliği mevzuatı hazırladık.
Çeis 50. Yılını Kutladı
00:26
"AB Normlarında Bir İş Sağlığı Güvenliği Mevzuatı Hazırladık" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "AB normlarında bir iş sağlığı güvenliği mevzuatı hazırladık." dedi.
'AB Normlarında Bir İş Sağlığı Güvenliği Mevzuatı Hazırladık'
22:30
Yargı Paketi TBMM Genel Kurulu'nda CHP'li Aldan: "Teklif reform değil, yargıya daha sağlam ayakla basmanın aracıdır" HDP'li Kaplan: "Yakında 46 termik santral ve HES, 25 şeker fabrikası özelleştirilecek.
13:40
MHP İstanbul 2. Bölge İstişare Toplantısı TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Akşener: ''AK Parti, MHP'yi ve lideri Devlet Bahçeli'yi hedefe koyuyor.
18:13
İktidar, Sayısal Çoğunluğuna Dayanarak Yargıya Egemen Olma Çabasında' CHP, Hakimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ile Adalet Komisyonu raporuna karşı muhalefet şerhi yazdı.
20:09
Adalet Komisyonu'nda Tartışma Hukuk fakültesi mezunu olmayan idari yargıdaki hakim ve savcılarla Danıştay üyelerine sınavsız fakülteye giriş hakkı getiren düzenleme iktidar ve muhalefet milletvekilleri arasında tartışmaya neden oldu Muhalefet milletvekilleri, AK Parti'nin önergesiyle dün çıkarılan düzenlemenin tekrar getirilmesine tepki göstererek, komisyon toplantısını terk etti.
15:35
CHP Milletvekili, Bakan Bozdağ'ın Aletle Tansiyonunu Ölçtü CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk, Meclis Adalet Komisyonu'na tansiyon ölçer aletle geldi.
CHP Milletvekili, Bakan Bozdağ'ın Aletle Tansiyonunu Ölçtü
17:46
Yargı Paketi Adalet Komisyonu'nda Yer ve üst aramasında makul şüphe kriteriyle hakim ve savcıların ücretlerinde artış düzenleyen teklifle Yargıtay ve Danıştay'da daire ve üye sayısı artışı öngören tekliflerin görüşülmesine başlandı.
19:08
İstanbul Tahkim Merkezi Kuruluyor Tasarının tümü üzerindeki görüşmelere başlandı AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: "HDP'nin çağrısıyla 6 7 Ekim'de olaylar çıktı ama 1 Kasım'da olay çıkmadı.
13:10
Yeni Yargı Paketi TBMM Adalet Komisyonu toplantısı, tekliflerin birleştirilmesi için başka güne ertelendi HDP'li Kaplan:"Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın 'hain' dediği muhalefet, makul şüpheye giriyor mu?"
Yeni Yargı Paketi
23:29
Neşe Arslan, Baran Onur Abay'la Dünya Evine Girdi Kastamonu Taşköprü İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ın kızı Neşe Arslan, Baran Onur Abay’la dünya evine girdi.
Neşe Arslan, Baran Onur Abay'la Dünya Evine Girdi
19:39
MHP'li Başeskioğlu'ndan Türk Eğitim-Sen'e Destek Sözü MHP İstanbul Milletvekili Murat Başeskioğlu, okul müdürleri atamalarıyla ilgili yaşanan sıkıntılar hakkında bilgi almak için Türk Eğitim-Sen Şubesi’ni ziyaret etti.
MHP'li Başeskioğlu'ndan Türk Eğitim-Sen'e Destek Sözü
17:26
Yeniden /// Efsane Başkan Süleyman Seba'ya Veda Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba, toprağa verildi.
17:09
Seba Herkesi Birleştirdi Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba son yolculuğuna uğurlandı.
16:19
İnce: Her Renkten İnsan Nasıl Buluşturulur Gösterdi CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, twitter hesabından Beşiktaş Kulübü'nün Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın cenaze töreniyle ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu.
İnce: Her Renkten İnsan Nasıl Buluşturulur Gösterdi
16:59
Avukatlar Soruşturma Dosyasını Göremeyecek AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı'na verilen 'Ceza Muhakemesi Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi', Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.
16:45
Avukatların Soruşturma Dosyasını Alma Yetkisi Kısıtlanıyor Soruşturmanın amacını tehlikeye düşürme durumunda avukatın dosya içeriğini incelemesi ya da belge örneği alması yetkisini kısıtlayan kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi Adalet Bakanı Bozdağ: "Birkaç ay önce kaldırdığımız konuyu aynen getirip 'evet' demek, benim açımdan da zor" "Uyuşturucu.
Avukatların Soruşturma Dosyasını Alma Yetkisi Kısıtlanıyor
19:05
Zeytinburnu'ndaki Patlama Patlamada hayatını kaybeden Kader Kılıç'ın cenazesi, toprağa verildi.
18:43
Patlamada Ölen Kader Kılıç Son Yolculuğuna Uğurlandı Zeytinburnu’ndaki patlamada hayatını kaybeden Kader Kılıç sol yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurlandı.
18:34
Zeytinburnu'ndaki Patlamada Ölen 22 Yaşındaki Genç Kız Son Yolculuğuna Uğurlandı Zeytinburnu'ndaki patlamada hayatını kaybeden Kader Kılıç (22) son yolculuğuna uğurlandı.
Zeytinburnu'ndaki Patlamada Ölen 22 Yaşındaki Genç Kız Son Yolculuğuna Uğurlandı
18:11
Patlamada Hayatını Kaybeden Genç Kız Toprağa Verildi Zeytinburnu’nda meydana gelen patlamada hayatını kaybeden muhasebeci Kader Kılıç (22), son yolculuğuna uğurlandı.
Patlamada Hayatını Kaybeden Genç Kız Toprağa Verildi
18:48
Zeytinburnu'ndaki Patlama MHP İstanbul Milletvekili Başesgioğlu: "Yaralılar arasında hayati tehlikesi olan yok" Avrasya Hospital Kadın Sağlığı Uzmanı Çetiner: "Bebek 35 haftalık ve 3 bin gram. Şu an anne karnında gayet sağlıklı"
Zeytinburnu'ndaki Patlama
17:43
Zeytinburnu'daki Patlama Patlamada biri itfaiye eri 11 kişi yaralandı Yaralılardan 7'si taburcu edilirken, tedavisi sürenlerin sağlık durumunun ağır olmadığı belirtildi.
17:18
Balkondan Atlayan Hamile Kadınının Sağlık Durumunun İyi Olduğu Açıklandı Zeytinburnu'nda yaşanan patlamada yaralanan vatandaşların durumuna ilişkin doktorları açıklama yaptı.
16:50
MHP'li Vekil Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret İçişleri eski Bakanlarından MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, Zeytinburnu'nda Beştelsiz Mahallesi'nde 4 katlı bir binada meydana gelen patlamada yaralananları hastanelerde ziyaret etti.
MHP'li Vekil Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret
16:50
MHP'li Vekil Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret 'bütün temennimiz bu tür hadiselerin olmaması, ama böyle binaların altında iş yerlerinin olması adeta infilak etmeye hazır bir bombanın taşınması gibi bir şey. İş sağlığı ve güvenliği konusunda ötelediğimiz görmezden geldiğimiz tedbirleri almamız lazım. Bunun zamanı geldi geçiyor.
MHP'li Vekil Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret
16:15
Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret MHP milletvekili Murat Başesgioğlu, "Her apartmanın altında canlı bomba var. İstanbul'un bundan kurtulması lazım. Hepimizi tehdit ediyor.
Başesgioğlu'ndan Yaralılara Ziyaret
23:29
Celal Adan: "Gelir Dağılımında Adalet MHP'nin Namus Borcudur" MHP İstanbul İl Başkanlığı'nın düzenlediği iftar programında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, MHP’nin seçim beyannamesinde yer alan gelir dağılımı hakkında açıklama yaptı.
Celal Adan: 'Gelir Dağılımında Adalet MHP'nin Namus Borcudur'
14:27
İnternet Siteleri Basın Kanunu Kapsamına Alınıyor Başbakan Yardımcısı Arınç: "Gazetecilik mesleğini ve sıfatını gerçekten taşımaya layık olmak için hangi kriterlere ve ölçülere sahip olmak gerektiğini bulmalıyız" "212 sayılı Basın İş Kanunu'nda kapsamlı bir değişiklik yapacağız. Paydaşların iştirakiyle Basın İş Kanunu'nda yapılması gereken hususları.
İnternet Siteleri Basın Kanunu Kapsamına Alınıyor
14:38
Şehit Şerife Bacı Parkı'nın Adının Değiştirilmesine Tepkiler Sürüyor Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından 2007 yılında Mevlana Mahallesine yaptırılan parka ‘Şehit Şerife Bacı Parkı ve Mesire Alanı’ adının verilmesinin ardından geçtiği yıl ‘Gençlik Parkı’ olarak değiştirilmesine tepkiler sürüyor.
23:14
Murat Başesgioğlu'ndan Soru Önergesi Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, İçişleri Bakanı Efkan Ala tarafından cevaplandırılmak üzere TBMM'ye bir soru önergesi verdi.
Murat Başesgioğlu'ndan Soru Önergesi
17:59
Gaziosmanpaşa Belediyesi, Şehit Şerife Bacı Parkı'nın Adını Değiştirdi Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi’nde bulunan “Şehit Şerife Bacı Parkı ve Mesire Alanı”nın adı “Gençlik Parkı” olarak değiştirildi.
Gaziosmanpaşa Belediyesi, Şehit Şerife Bacı Parkı'nın Adını Değiştirdi
14:26
Aym'nin "Balyoz" Davası Kararı Karar, TBMM Adalet Komisyonu'nda da tartışıldı Adalet Bakanı Bozdağ: "Şahsi görüşüm, karar, dosyanın her yönüyle yeniden ele alınması gibi bir sonuç doğurmaz" AK Parti'li Alpay: "Darbe ve darbeciler olmadı algısına yol açacak değerlendirmelere izin vermeyelim" CHP'li Aldan: "Balyoz Davasının çöktüğü.
13:55
Ceza İnfaz Kurumları Güvenlik Hizmetleri Kanunu Tasarısı Cezaevlerinin dış güvenliğinin jandarmadan Adalet Bakanlığı'na devredilmesini öngören tasarının görüşülmesine TBMM Adalet Komisyonu'nda başlandı Adalet Bakanı Bozdağ: "Adli para cezasının ödenmemesi halinde hapis cezasının kaldırılmasıyla 3 ila 5 bin kişi tahliye olacak" "Denetimli serbestlik süresinin 3 yıla, 5 yıla çıkarılması şehir efsanesi gibi konuşuluyor.
Ceza İnfaz Kurumları Güvenlik Hizmetleri Kanunu Tasarısı
19:49
Yeni Yargı Paketi TBMM Genel Kurulu'nda CHP'li Aldan: " TBMM adeta bir yasa tamir atölyesi haline getirilmiştir.
Yeni Yargı Paketi TBMM Genel Kurulu'nda
11:18
Bahçeli'nin Köşk Anketinden Meral Akşener Çıktı Devlet Bahçeli'nin 10 ilde MHP seçmenini kapsayan köşk anketinde ilk sırada Meral Akşener, ikinci sırada ise Abdullah Gül yer aldı.
Bahçeli'nin Köşk Anketinden Meral Akşener Çıktı
15:32
Bahçeli Başkan Aydınlı'yı Makamında Ziyaret Etti MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Küre Belediye Başkanı Kamil Aydınlı'yı makamında ziyaret etti.
Bahçeli Başkan Aydınlı'yı Makamında Ziyaret Etti
16:52
Çatalzeytin'de Seçim Çalışmaları Hızlandı MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu 1 Haziran 2014’te yapılacak Çatalzeytin Belediye Başkanlığı seçimine destek için Çatalzeytin’e geldi.
Çatalzeytin'de Seçim Çalışmaları Hızlandı
10:13
Murat Başesgioğlu'ndan Bozkurt Belediye Başkanı Ekeş'e Ziyaret Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili ve eski Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş’i makamında ziyaret etti.
Murat Başesgioğlu'ndan Bozkurt Belediye Başkanı Ekeş'e Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:07:31. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MURAT BAŞESGİOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]